I KJ. 1695.- Swimo mode 1595 VHS VIDEORECORDER “nu Voortbestaan Volkenkundig Museum nog steeds niet zeker Place Paris Winnaars bij Agfa H OLYMPISCHE AANBIEDING té? WBoesschoten REBBEN. DE ZEEUW MOLENWIJK TANDPROTHETIEK) 25,- 20,- Kunst en Vliegwerk» CH. TJAN, TANDARTS Tilburg,013-682358 ALLES MOET WEG LEERNU dansen 15,- 20,- J g - 34 - pagina 2 DE TILBURGSE KOERIER Donderdag 9 augustus 1984 - pagina 3 Tweede Trouwlaanfestival van 13 tot en met 17 augustus I tot Woensdag 15 augustus EDIPLOMEERD 'llectie and Vrijdag 17 augustus Alle rokken ibia, N.S.-pk 5 uit Breda. DE WATERGEUZEN Alle blouses Alle bermuda’s Zaterdag 11 KASTEELHOEVE 95 95 95 95 GEVESTIGD: 95 Behandeling volgens afspraak. de deeltijd- ken >13-16 sruiowsa* spe- prijs AEROBIC vend h, re iOUD er van- ien. het Cinecitta De ballade van Narayama NORDMENDE KLEURENTELEVISIE •e clowns i ramer op een t Brt Alle zomer pantalons Plusstraat 26 hoek KoopvaardIJstraat zeur, wu wi is gelegen >lein 8 te cun je terecht bij '13/430919. m*t teletekst afstandsbediening 39 voorkeuzen echte garantie 56 cm grootbeeld u. tot .00 u. tot hoefstraat 145,tel.013-432163 De Lind 59a - Oisterwijk Tel. 04242-82457 M bon v f 10,-URM. fielslijperij GPS, Ringt theek. Koningsplein 1; De Perzen-speciaalzaak bij uitstek Zie onze etalages Keuze uit 1000-en Allen met certificaat 10 tot 30 lager dan elders. Eigen reparatie- inrichting Korvelseweg 259-261 (nabij Korvelplein) Tilburg Tel. 013-424754 KRUIKENMARKT Zaterdag 11 augustus presenteert de stichting Kruikenmarkt het Ameri- 47’° F 11?a I I Afstandbediening Topmerk 12 kanalen Echte garantie nauwkeurig onderzoek 'ekking dat niet de v sterven van de karit S 12 aug. middags 't Laar be- rechts iet via- jnt om 1 i uur. Tot uv, *rsonen worden itie is zaterdag e 11.00 uur tot 17. BEZORGER GEVRAAGD voor de wijk v. Kalmthoutlaan-Smeijerstraat voor donderdagmiddagen. Liefst woonachtig in deze wijk. Aanmelden: tel. 013-560593 tussen 18.00-20.00 uur. ivreemde romanschrijf- Joan Wilder, moet on- ombia om haar zuster ierijen. in de Openings- zondag en volkst de Goir volgen, lts af e~ Brede Steeg 34 5062 KH Oisterwijk Tel. 04242-15362 er nog ge treden in 19.00 KUNSTGEBIT VERVAARDIGING S EVENTUEEL 1 DAGS BEHANDELING 1 KUNSTGEBIT REPARATIE, KLAAR TERWIJL U WACHT BEHANDELING DOOR GEDIPLOMEERD TANDPROTHETICUS MA. t/m VR. 9.00-18.00, ZA. 10.00-12.00 UUR Hart v Brabantlaan 731 De zomercollectie moet plaatsmaken voor onze nieuwe najaarscollectie, daarom nu spotkoopjes. Clubs voor: Kinderen van 8-12 jaar Jongeren van 1 en 17-20 jaar Gehuwden en/of verloofden 55+'ers en ouderen rganiseert V.V. oon Op Zand a.s. dag, 12 augustus, een vogelbeur Caïé Echo der Duinen, Hoge Steen*"*» 10 van 10.00 tot 13.00 uur. Vaste zoekers willen deze beurs niet een keer missen. komt hij wolf schuld is iboes, maar de Donderdag koopavond «Kunst en Vliegwerk» is het motto van het tweede Trouwlaanfestival dat gehou den zal worden van 13 tot en met 17 augustus. Tijdens deze festivalweek zal er weer van alles te doen zijn voor jong en oud in de tent naast het buurthuis. Onge twijfeld zal iedereen weer uitstekend aan zijn trekken kunnen komen want het programma ziet er veelbelovend uit Kinderen, tieners en volwassenen kunnen zich vijf dagen lang vermaken met talentenjachten, shows en muziekgroepen: een waar festival waarin het CIRCUS centraal zal staan. De laatste dag van het Trouwlaan festival. 's Morgens en ’s middags geoefend worden voor het u ui het circus op die avond u. tot 20.30 u. Tenslotte is er die laatste avond een uitzonderlijk optreden van 20.30 u. tot 22.30 u. van de Migra’s. Dit is dan de laatste gelegenheid om de voetjes van de vloer te halen. Zowat alle activiteiten zullen in de tent plaatsvinden die ruimte biedt aan 250 personen. Natuurlijk zal er aan de inwendige mens ook aandacht besteed worden. Er zal een buffet zijn waar al lerlei lekkere hapjes te krijgen zijn. Als er mensen ven voor moeten ze vandaag, Enne... llMN pe Donderdag 16 augustus Die ochtend en die middag kunnen kinderen weer oefenen voor een den in het circus op vrijdagavonc 19.00 u. tot 20.30 u. is er dan talenten jacht voor kinderen. Daarna, van 20.30 u. tot 23.30 u., zal het stuntteam «Waldo en Geert» optreden. Zoals gezegd zal het overgrote deel van de «Kunst en Vliegwerk»-activi- teiten zich afspek buurthuis. Het buurthuis zal geduren de de festivalweek gesloten zijn, want het buurthuis is namelijk de organisa tor van het festival. Samen met veel vrijwilligers hebben de beroepskrach ten er weer hard aan gewerkt om voor iedereen iets leuks te brengen. Het programma ziet er in elk geval veelbe lovend uit. - De activiteitencommissie van de Kasteelhoeve houdt op dinsdagmiddag 14 aug. om 14 uur haar bekende le- vensmiddelen-Bingo in de Kasteelhoe ve, Hasseltstraat 256. PLAYBACKSHOW VOOR KINDEREN Op zondag 26 augustus a.s. wordt er door het Kursushuis een playback show georganiseerd voor kinderen. Al le kinderen die dat willen kunnen dan bij een bandje of een plaatje laten zien hoe goed ze hun favorieten kunnen imiteren. Voor meer informatie en voor het opgeven: tel. 013/355131. GROTE VOGELBEURS Wederom organiseert V.V. De Vo- gelvriend te Loon Op Zand a.s. zon- dag’ pVTT eetl J°ge'beUrS in Harmonie I Echo der Duinen, Hoge Steenweg lo.oo tot i3.oo uur. Vaste be- Romancing The Stone *“-r (Jacht op de Smaragd) Nieuwe folders: - Alle folders over huur en verhuur - Diverse bijstandfolders. - Woonvergunning: folders en aan vraagformulieren. - Tegemoetkoming studiekosten 1984/1985 formulieren. - Rijksstudietoelage 1984/1985 formulieren. - Studiefinanciering en student. iragende studieleningen, stu- 1984/1985. "ie aanvraagformulier, ssingen in 1984. ■rantie. Heuvelpoon 5 Wolven huilen niet (Never Cry Wolf) Tyler, een jonge bioloog krijgt van de re gering opdracht naar Noord-Canada te rei zen om daar het gedrag van wolven te be studeren. Zijn eerste taak is het bewijs te leveren Jit de wolven verantwoordelijk zijn voor igzaam uitsterven van de kariboes. Al ig komt hij in contact met de wolven. nog nauwlettender in de - ngzaam groeit er een ie wolven. Hij wordt :ls over het moord- ui uc wolven nemen toe. n als ’n wolf, eet als een jn territorium als een wolf. Nog steeds valt niet te zeggep of het Volkenkundig Museum uit de Kloosterstraat in Tilburg kan blijven voortbestaan. Zoals bekend is, is er geruime tijd sprake van dat het Museum misschien wel gaat verdwijnen in verband met de bezuinigingen. Het rijk spreekt in de bezuinigingen een flink woordje mee en het zal dan ook af hankelijk zijn de plannen die het rijk heeft met het Volkenkundig Museum of het kan blijven voortbestaan ja of nee. Aan de gemeente Tilburg zal het niet liggen volgens wethouder Krosse, die geprobeerd heeft samen met Breda waar ook een Volkenkundig museum is, een toekomst voor de beide musea uit te stippelen. Het volkenkundig Museum uit Breda wordt ook in haar voortbestaan bedreigd en wel om dezelfde redenen als het Tilburgs Museum. Die poging van wethouder Krosse is op niets uitgelopen, Breda is er niet in geïnte resseerd, en Tilburg zal dus nu voor zichzelf moeten knokken. «Dat gaan we doen; er zal een druk diplomatiek overleg komen met het ministerie van WVC, kamerle den en met de provincie», aldus de wethouder. V.V. «DE FILATELIST» Op zondag 12 augustus, van 13.30 - 17.00 uur, maandelijkse ruilbeurs in zaal «Terra Nova», Nieuwlandstraat. Elke verzamelaar is welkom. Er kan o.a. geruild worden in postzegels - an sichtkaarten, stickers, munten etc. DISCO DE VLEUGEL Deze week is disco de Vleugel weer van start gegaan. Op dinsdagavond van 19.00 tot 21.00 uur voor kinderen van de leeftijd van 6 tot en met 11 jaar en op vrijdagavond van 19.30 tot 22.30 uur voor de leeftijd van 12 tot 18 jaar. Gasten zijn D.J. Lou lap, Swinging Edwin, Jan pak an. Jan trek an. De gastheren zijn voor die avonden Duc ky Daf, Dikke Deur, Wil wil wel en Sjamo. De Disco is gelegen aan het Laurens Kosterplein 8 te Tilburg. Voor informatie kun je terecht bij Wil Postelmans, tel. 013/430919. Niet tegen elkaar uitspelen Tilburg had toenadering tot Breda gezocht om te voorkomen dat de mu sea uit beide plaatsen tegen elkaar uit gespeeld zouden worden door het rijk. st Fu CARIRIA stichting Kruikenmarkt het Arneri- H Na de moord kaanse duo Whity and Hogan. een schat heeft v< Vrijdag 10 augustus presenteert Bar Dit duo brengt Country and Wes- de hoop dat zij Disco Caribia, N.S.-plein 39 de forma- tem muziek. Het optreden vindt plaats Maar de kaart, w; tie Mulato uit Breda. Aanvang 23.00 tussen 1 en 4 uur. borgen schat is a: uur. Maandag 13 augustus Zowel ’s ochtends van 10.00 12.00 u. als 's middags van 14.00 Carnavalvereniging De Watergeu zen, houdt op zaterdagavond 11 augustus om 20 uur een bingo in café Havenzicht, Piushaven 22, in Tilburg. student. - Rentedragend diejaar 1984/. - Huursubsidie - Huuraanpassii - Gemeentegara - Zwemmen in open water. - Kamers zoeken en huren. Wonen in Tilburg. - Bureau budgetadvisering. Actuele tentoonstellingen: Structuurplan Oude Stad Verkeersmaatregelen op korte ter- Nederlands Textielmuseum/ Mommers complex Dromof TER INZAGE - Diverse bouwplannen art. 19/50 - Bodemverontreiniging Lees- en documentatieboek Nota’s, commissiestukken enz. ma ken het mogelijk de gemeentelijke besluitvorming op de voet te vol gen. Dia- en videovertoningen (gratis) - Tilburg te kijk. - Brandweer. - Part, woningverbetering. - Harmonie v.e. gemeenschap (1958). - Polygoonnieuws 1924-1954. - Bejaarden, sta er bij stil. - ...en nog vele anderen. Openingstijden maandag van 13.00 tot 17.00 uur di. t/m vr. van 09.00 tot 17.00 uur zaterdag van 13.00 tot 17.00 uur Ook groepsbezoek mogelijk. Gemeentelijk Informatiecentrum Stadhuisplein 132 5038 TC Tilburg Telefoon 013-358575 Buiten, Schouwbt op verzoek, naast terdagavonden, nu ook met een weke- '"kse dansmiddag voor gehuwde paren alleenstaanden «50 plussers» en wel iedere woensdagmiddag, vanaf 15 augustus van 14.00 tot 18.00 uur. Ver dere informatie mevr. v. Stralen, tele foon 432265. TUINPARK DE HAZENNEST Op zondag 12 augustus 1984 tuinpark de Hazennest 10.00 uur tot 17.00 uur. Hazennest is gelegen aan kruisweg in Tilburg. VOLKSTUIN ’T LAAR Volkstuinvereniging 't Laar gaat haar poorten weer voor alle tuinlief hebbers uit Tilburg open stellen. Dit staat te gebeuren op zondag a.s. van ’s morgens tien tot 's i 17.00 uur. U kunt volkstuin reiken door op de Goirleseweg de ventweg te volgen, onder he dukt meteen rechts af en dan de pijlen volgen. - lijks r—en a VISCONCOURS Carnavalsvereniging de Watergeu zen organiseert op de maandagen 13 gens en 20 augustus a.s. telkens van 18.30 - “J1 20.30 uur een visconsours. Er wordt gevist op gewicht. Er mag noch gevist, noch gevoerd worden met verse vaars Inl. café Havenzicht, Piushaven 22 in Tilburg, tel. 423650. RICHARD RIETBERGEN MET COLLAGES Richard Rietbergen, beeldend kun stenaar, woont en werkt te Tilburg. Hij studeerde aan de Akademie voor Beel dende Vorming te Tilburg (MO A en B-tekenen). Ritbergen exposeert weer van 7 t/m 31 augustus met collages in de Katholieke Hogeschool Tilburg en wel ip de ruimte voor de aula. KASTEEL NEMERLAER Op zaterdag 11 en zond" ----- tus zal in kasteel Nemerlaer te Haarer. een tentoonstelling worden gehouden van wandkleden van Gerrerda Maria Abelmann uit Eindhoven, terwijl er te vens op zondagochtend een kamermu ziekconcert van de AVROpradio op de zolder van het kasteel zal worden gege ven. Het openbaar kamermuziekcon cert, dat door de AVRO zal worden uitgezonden, begint om 11.30 uur en duurt tot circa 13 uur. Tot het conc“w zullen 200 personen worden toegt ten. De expositie is zaterdag en zondag geopend van 11.00 uur tot 17.00 uur. De cirkelfoto werd afgelopen maandagochtend in de Galjoenstraat gemaakt bij de eerste werkzaamheden na de bouwvakantie. De omcirkelde tur op de foto kan op ons bureau de volgende prijzen komen afhalen: 10,- van de Tilburgse Koerier, 7,50 Plantenkas Groenewoud; tikenzeiker Streek-VW Hart van BrabanL Spooriaan 416A; twee kaartjes van poppentheater Sapperlipopet, Dionysiusstraat 1 IA; waarde- 1 voor ijstaart 12 personen Ad Bertens, Ringbaan-Oost; een waardebon van Broodje Jantje, NS-plein; een waardebon voor haarverzorging J,- dameskapsalon en herenkapsalon Ter Rele, Bemardusplein 22; een waardebon voor het slijpen van een handzaag, gereedschap en pro- -1.1rnc n:7igbaan 14A; waardebon f 10,- Restaria Luculus, Wandelboslaan; waardebon voor een jaarabonnement Openbare Biblio- --3; doos antiekwas Lw.v. 7,50 van 't Nieuwland antiek, Nieuwlandstraat 34; waardebon voor Sorbet, ijssalon Tropical, Heuvel poort. Werkgroep «Het Bronzen Paard» organiseert elke zondagavond dans- en ontmoetingsavonden voor alleenstaan den, op gezellige dansmuziek. Ook ge huwde paren zijn op deze avonden welkom. De zaal is open om 10.30 uur. «Het Bronzen Paard», Bergdijkse- dat straat 40 te Tilburg. Tel. 683377. het lang- spoedig komt hij «’T LICHTPUNT» Zij houden hem «’t Lichtpunt» gevestigd in zaal Pas t^JTyl“ en’dtv burgnng 200, begint geaccepteerd. Zijn twijfels de reeds bekende za- lustig karakter van de woh Hij gaat leven wolf, markeert zijn enzovoort. Na een nauv1- tot de ontdek__o aan het uitsterven mens zelf! Cinecitta Zelig De film gaat over een man, Leo Zelig ge naamd (gespeeld door Woody Allen), die in leert de jaren twintig en dertig beroemd was als gela- «menselijke kameleon». Hij had het vermo- -J- gen om zich fysiek en psychisch volledig te kunnen aanpassen aan zijn omgeving. Alle korte broeken 1 Of" Verder nog strandpakjes, bikini's, topjes, riemen en oorbellen. FIETSTOCHT DE GARSTHOF Op dinsdag 14 augustus gaat uit de Garsthof weer gefietst worde De richting is wat afhankelijk van L weer. In ieder geval zal de tocht voeren door-de vrije natuur en wellicht rich ting Spaandershorst. Het vertrek is zo als altijd om 14.00 uur en uiteraard o.l.v. br. Aloysius. EXPOSITIE In de Zwarte Leers in Den Bosch exposeren vanaf nu tot het einde van deze maand twee inwoonsters uit Oisterwijk, Grietje Holman en Rose- Marie Verstraaten, met bloemencolla- ges achter glas en olieverfschildei De Zwarte Leers is gevestigd L Molenstraat in Den Bosch. Opes tijden: dagelijks, behalve zrr^- maandag van 9.00 tot 18.00 uur. nogal werelds uit New York, J__ vacht naar Colomt Elaine te redden. Na de moord op Elaines man, die ergens heeft verborgen, is zij ontvoerd in J-* -ij de schat weet te vinden. -kaart, waarop de plaats van de ver borgen schat is aangegeven, heeft haar man vlak voor zijn dood naar Joan verstuurd. Joan is nu op weg naar Cartagena waar zij haar zuster vrij kan krijgen in ruil voor de kaart. Maar haar onervarenheid in de wildernis maakt haar tot speelbal van ’n schatzoeker. Vele avonturen met een vreselijke tocht door het oerwoud zijn haar deel. De schat edelsteen te zijn. Met hulp --Amerikaanse itvrijden en waarop ze Inschrijving Is geopend van maandag 13 augustus t/m vrijdag 31 augustus, elke dag van 19.00 tot 21.00 uur Korte termijn De gemeente Tilburg verwacht dat de minister op het einde van dit jaar een definitief besluit zal nemen over de toekomst van de Volkenkundige Mu sea in Tilburg en Breda. Daarna zal dat besluit nog door de Tweede Kamer moeten zodat ook de toekomst op kor te termijn voor het Volkenkundig Mu seum nog veiliggesteld moet worden. Dat is een gemeentelijke aangelegen heid en houdt in dat de gemeentelijke subsidie van ƒ245.000- doorgetrok ken moet worden in 1985. Dat is ook het voorstel wat wethouder Krosse de gemeenteraad van Tilburg wil voorleg gen in de hoop dat het Volkenkundig Museum in Tilburg kan blijven. De familie Brok uit Rijen heeft afgelopen vrijdag een mooie prijs mogen ontvan gen. Zij kwamen in aanmerking daarvoor omdat zij in een wedstrijd, die georga niseerd was door Agfa, de gekste ondertiteling voor Agfa video verzonnen had den. De prijs werd uitgereikt bij de firma. Boesschoten in de Hoefstraat in Til burg en wel door de heer Marei van Agfa. Aan de prijs die ze wonnen zit een anekdote. De prijs was namelijk een vliegreis naar Miami in de Verenigde Staten t.w.v. 1500,-. Het reisburo, die voor de reis zou zorgen, is echter onlangs failliet gegaan en daarmee was er eigenlijk ook geen prijs meer. Agfa heeft toch een che que ter waarde van 1500,- aan de familie Brok overhandigd. 16.00 u. zijn er kinderprogramma’s, vu - iiegwerk»-activi- Kinderen gaan onder deskundige be ien in de tent naast het geleiding proberen een aantal circus- L jurthuis zal geduren- nummers te leren die ze uiteraard ook zvK gesloten zijn, want aan het publiek zullen gaan vertonen, namelijk de organisa- Daarbij moet u denken aan goochel- nummers, clowneriën, acrobatiek, die renshows, etc., etc. Ook de tieners kunnen ’s middags oefenen voor een optreden in het cir cus. Dan is er maandagavond van 19.00 tot 20.00 u. voor de kinderen de John Rita-show. Om 20.30 u. is het dan de beurt aan de buurtband «The Revivals». Dit optreden duurt 23.30 u., daarna moet het stil zijn. Tilburg was met het volgende voorstel naar Breda gegaan. De subsidies die het rijk ter beschikking stelt voor de Volkenkundige Musea samen verdelen en de huisvestingskosten per gemeente zelf betalen. Breda heeft dit voorstel afgewezen omdat dit voorstel van Bre da een ander beleid vereist dan ze tot nu toe gevoerd heeft. Tilburg betaalt namelijk al de huisvestingskosten van het Volkenkundig Museum, Breda doet dat niet. RIKCONCOURS De carnavalsvereniging de Paoterga- opers houdt elke vrijdagavond een Rikconcours in haar residentie van Café den Eik, Bredaseweg 177, aan- tr_r.._ a zang 20.00 uur. Voor dit concours zijn bhjkt ’een grote eddstéên te zijn. Met er elke week leuke prijzen te verdienen, van een drugplanter en een Amerika De deelname staat open voor elke rik- avonturier weet ze haar zus te bevrijde ker en er zal worden gespeeld over 40 van de opbrengst van de steen maakt ronden. Inschrijving kan vanaf 19.30 wereldreis raet de Amerikaan waaro; uur en uw plaats zal bij loting worden verliefd ts geworden. i» 1984 is er in bepaald. TmpTrk'de HET BRONZEN PAARD de Zuider- Dinsdag 14 augustus Wederom is er die ochtend en mid dag voor de kinderen de mogelijkheid om te oefenen voor het optreden in het circus. De tieners kunnen ’s middags weer oefenen. Dan moeten ze voldoen de geoefend hebben om ’s avonds van 19.00 tot 20.30 u. een grandioze circus uitvoering te geven. Van 20.30 u. tot 23.30 u. volgt dan de Cajari Magic Show met telepathie, hypnose en helderziendheid. «De ballade van Narayama», Gouden Palm winnaar tn Cannes 1983, is een verfil ming van het gelijknamige boek van Schi- chiro Fukawaza. Centraal staat het gewone 2( dagelijkse leven in een bergdorp in het noorden van Japan, eind negentiende eeuw, waar mens en natuur nog volgens wetten leefden. Het voorstel van de gemeente Til burg is gebaseerd op de plannen van het rijk, die er toe kunnen leiden dat er i optre- één Volkenkundig Museum in de toe- id. Van komst zal moeten verdwijnen. Natuur- ]jjk zeggen beide gemeentes dat zij de beste papieren hebben voor het hand haven van het Volkenkundig Museum in de eigen stad. Toch lijkt het erop dat Tilburg inderdaad de beste papie ren heeft. Tilburg ligt centraal in Bra bant, de huisvesting van het Museum wordt al betaald door de gemeente en kan het Volkenkundig Museum Tilburg op- gaat binnen korte tijd over een prach- van tige akkommodatie beschikken. Begin volgend jaar verhuist het namelijk, sa men met het Noordbrabants Natuur museum, naar de oude LTS aan de Spooriaan. Heuvelpoon 2 De louche universiteit in Lepetomane, er- ~ens in Amerika, besluit mee te doen aan n rubberbootwedstrijd in een rivier met rotsen en stroomversnellingen om haar prestige wat op te vijzelen. Dat andere teams met alle middelen willen winnen en er zelfs militair materiaal en verwoestende foefjes bij gebruiken om hun doel te berei ken hadden de deelnemers van Lepetomane niet verwacht. Het wordt een doldwaze race met een golf van avonturen en een waterval van grappen. ’s Ochtends zal er niets te doen zijn in de tent bij het Buurthuis, maar ’s middags wel. Van 13.30 u. tot 17.30 u. is er de Crazy-Day voor tieners en vol wassenen. Verschillende teams zullen het tegen elkaar opnemen met de gek ste attributen zoals de wipfiets, de rad draaier en de dubbele step. Van 15.00 tot 16.30 u. is er voor de kinderen de Christiaans Jeugdshow met o.a. poppentheater. En ’s avonds van 19.00 u. tot 20.30 u. wordt het he lemaal spannend en lachen. Dan is er namelijk een talentenjacht voor jonge ren. Daarna is er die avond nog Disco Harkeyen om 22.30 u. tot 23.30 u. een optreden van de popgroep «Heb- Beste papieren Filmhuis Hitchcock-special Van 9 augustus tot en met 5 september worden in het Filmhuis Tilburg uitsluitend films van Alfred Hitchcock vertoond. Elke avond twee films, aanvangstijden 20.00 en 22.15 uur. In de nacht van.l op 2 september wordt er zelfs een speciale «Hitchcock- nacht» gehouden die om 24.00 uur begint. idag 12 augus- in totaal worden er 21 films van Hitch- laer te Haaren cock vertoond. Op 9-10-11 augustus draaien worden gehouden «Easy Virtue»/«The Lodger» en «Noto- ni Gerrerda Maria rious». Op 13-14-15 augustus draaien «The uit Eindhoven, terwijl er te- Man who knew to much> versie 1934 en mdagochtend een kamermu- ’Spellbound» AVROpradio op '11 worden gej in- o augustus vindt weder om Place' Paris plaats op het Piusplein. Van 10.00 tot 17.00 zullen in een twin- n zijn die zich in willen schrij- tigtal kramen een grote verscheiden- een of andere activiteit: dan heid aan kunstvoorwerpen te koop en vlug zijn. Dat kan nog tot te kijk worden aangeboden. De kunst- donderdag 9 augustus. markt wordt andermaal met een let eens op de decors; zijn feestelijk kinderprogramma omlijst. die niet mooi Alle kinderen zijn welkom op het Piusplein om zich te laten schminken of om mee te doen aan het straatteke- nen. Daarnaast treden een poppen speelster en twee clowns op. Als eerste treedt Truus Kramer op met improvi saties op straat. Ook het clownsduo Umberto en Felicio» is weer op trektocht door Bra bant en doet Tilburg aan. Het pro gramma dat zij brengen duurt onge veer 45 minuten en is voornamelijk ge richt op kinderen van 4 t/m 10 jaar. De Eiffeltoren en de kraam met Franse kaas en wijn en de barbecue zullen wederom aanwezig zijn. De laatste Place Paris vindt plaats op za terdag 8 september, voor nadere infor matie: Hans v.d. Leeden; 013/434716. iob|

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1984 | | pagina 3