TROMMELS Hasseltstraat 174 - Telefoon 432126 DONDERDAG KOOPAVOND KOOPJES STE en A w? 85,- VAKANTIE-AANBIEDINGEN IN DE HASSELTSTRAAT KOOPJES CORRIE SCHERDERS RIE (EN 3, Tilburg -426384 14.95 SIMOTEX Vanaf vandaag OPRUIMING 20 - 30 korting Mie Katoen naar Frankrijk 50 !9,75 ’,50 >0 illems 0 elk bruidsboeket Tijdens de vakantieperiode zijn wij normaal geopend 20 - 30 korting 1/2 prijs 20 - 30 korting corsages i Handelsonderneming De Wijsjes Schoenhandel 3,95 5 juli 1984-pagina22 Donderdag 5 juli 1984 - pagina 23 DE TILBURGSE KOERIER Kinderschoenen Kindersandalen itrek- Vr KAPSALON Eui Ie m2 KNIKARM-TERRASSCHERM weert de zon voor ’n schijntje Ss PvdA-delegatie op bezoek in Tilburg FIRMA REMMERS 's Maandags de gehele dag gesloten. Hasseltstraat 150 Tel. 422976 Hasseltstraat 249 - Tilburg - 013-431492 STZRRBM DEAL1R Roiscreen Nederland b.v. In de maanden juli en augustus GLAS, BEHANG, VERF, POLYPANE, SANCO, THERMOPANE Dames - steun en gemakschoenen Damessandalen - sandalets en slippers bekende merken: Maja, Rohde, Modissa, enz. Alles 1ste keus en topmerk!!! PALETPLEIN 10 TILBURG TELEFOON 676663. Snijden van glas ook zaterdags tot 4 uur. Dlv. soorten flguurglas In voorraad. STEUNZOLEN ELASTISCHE KOUSEN WANDELSTOKKEN 6 kop en schotels 105-Izomertassen en nog vele andere opruimingsvoordelenü Be! voor afspraak Hasseltstraat 166 - Telefoon 013-436779 - Tilburg Broekhovenseweg 73 - Tel. 358439 - Tilburg «vrouw kei Til- t fonds Joi Lidmaat In k Korte tricot DAMESNACHTHEMDEN Veldhovenring 40 - Tel. 431281 BREEDTE 280 2001 1”°| Laat tijdig uw haar verzorgen voor de a.s. vakantie ver gereed is, te gebrui inventaris. ^4 J.TOOTEN Hairstyling-Salon HASSELTSTRAAT EBT TILBURO TELEFOON 013 - 4E67EO groepen contact op nenweide 43562a. it Generaal voor de arbeids- meedelen dat geen bezwaar o_n verzoek De Twem om sub- kader werkgeiegenheidsverrui- maatregel voor twee full-time edu- medewerkers. Colberts met kortingen van Pantalons met kortingen van Jacks prijzen vanaf Polo's en tricot shirts prijzen vanaf Overhemden korte mouw vanaf Pyjama’s prijzen vanaf Overhemden lange mouw vanaf Regenjassen prijzen vanaf Speciale aanbiedingen In stropdassen-kamerjassen-spencers Tricot pyjama’s-korte broeken U kunt nu veel geld verdienen HERENCONFECTIE MODES Hasseltstraat 240 - TILBURG - Tel. 013-420016 en rolluiken uurg013-423423 Kostuums met kortingen van 50.- 1OO.- 150.- 200.- 50.- 75.- 100.- 150.- 25.- 50.- 75.- 75.- 85.- 95.- 1OO.- 35.- 45.- 50.- 55.- 39.- 42.50 - 45.- 50.- 35.- 37.50 - 39.- 42.50 45.- 47.50 - 50.- 139.- 149.- 159.- 169.- Opruiming ZOMDERSEIZOEN Opruiming Nu kwallteltsmode tegen zeer SCHERPE PRIJZEN Wij wensen u een prettige en zonnige vakantie Wij komen vrijblijvend voor advies of prijsopgaaf, ook 's avonds Tel 013-331759 of 013-366706 eoeoeoaoeoeoeoeoeoeoeoeoeoeoeoeoeoeoeoeoeo O HASSELTSTRAAT 137-TILBURG Tel. 013-432648 's Zaterdags gesloten ’eoeoeoeoeoeoeoeoeoeoeoeoeoeoeoeoeoeoeoe? Zonwering ei I Boog schutterstraat 10 - Tilbur en Tilburgse Muziekschool en de reacties daarop van S.M.V., T.M.S., St. Muze en St. Terra Nova. Behandeling in commis sie sociale en culturele zaken op 5 juli. s in de Blaak verkopen J van Gisbergen voor t.b.v. bouw van halfvrijstaan- De demonstratiegroep van volks dansvereniging Mie Katoen vertrekt ende week naar Rennes (Bretagne) »ar het van donderdag 12 t./m. zon- 15 juli gaat deelnemen aan de zgn. oreade, een bijeenkomst van vele .adans- en zanggroepen. voor len, trekt 40.000 be Europeade is Ikanders cultu- -‘-J Lokale Omroep dsuitgangspunten vastgesteld voor Vaststelling nota «Lokale Omroep Beleid stellen plan midden- en kleinbedrijf Tilburg». Behandeld in commissie onder- -j-j-j wijs/sport/gezondheidszorg op 22 augus tus en in raad op 10 september. Beleidsanalyse S.M.V. en T.M.S. Aantal besluiten naar aanleidir-F* r, -problema- n dat zodra ijs gereed is, aan vredes- toegezonden. s niet zinvol, •f-uillehouder Onderwijspromotie Bij wijze van experiment in najaar samen met hbo/wo-instellingen informatiedag organiseren met daar omheen andere ac tiviteiten om werving te stimuleren. In vergadering van 28 juni met instellingen lan wel in mindering woïdt ge- °7““ming trachten te komen. ring op Bestemmingsplan «Moerenburg» 'P. met Bezwaarschriften tegen ontwerp-bestem- mingsplan «Moerenburg» verwerken in concept-raadsvoorstel. Naar aanleiding van bezwaarschriften het plan op een aantal onder- Alsnog een v voorschriften en nog diverse andere OPRUIMINGSKOOPJES Hasseltstraat 142 - Telefoon 432718 salarisstrook Salarissysteem zo naam echtgenoot worden weggelaten op i risstrook en helft kost gemeente nemen ƒ8.250,-). Bedrag diensten en bedrijvet over Subsidieverzoek de Hazelaar ra in- Verzoek wijkhuis de Hazelaar om aanvul- jciale lende subsidie voor inrichting (ƒ31.019,-) afwijzen wegens het ontbre ken van financiële middelen. Wijkhuis toestaan niet uitgegeven geld missie BK eventueel werkproject september meentelijke Beleid midden- en kleinbedrijf oude stad Beleidsuitgangspunten vastgesteld v op te stellen plan midden-1 in met name de oude stad. In raadscommissie ruimtelijke ordening/ openbare werken/stadskemvemieuwing aan de orde stellen als aanpak concreet missie van toezicht met redenen omkleed informeren. Cursus wereldwir Subsidie in na en derde were burg tot maxir mondiale bewust waarde dat na air definitieve afrekeni ie personeelsformaties SCOT, de (stedelijk bureau) en SBT voor tellen. Voor zover sprake is van rechten, zijn deze niet meer “1 bij vertrek zittende perso- Zwemvereniging «Het Baksche Ven» Aan Tilburgse Zwemvereniging «Het Baksche Ven» een subsidie van 8.000,- over 1984 uitkeren. Orthop. en maatschoenmakerij i J. KLOMP Leverancier voor alle ziekenfondsen en instellingen Subsidie Terra Nova Raad voorstellen (20 augustus) besluit tot beëindiging subsidie Terra Nova te hand haven en Terra Nova derhalve n gang van 1 januari 1985 niet meer sidiëren. Redenen zijn dat Terra blijkens programma-overzicht beleid niets wezenlijks heeft gewijzigd («ont snappingsclausule» bij eerder raadsbe sluit); op titel van educatie geen redenen aanwezig zijn besluit te wijzigen; op titel van kunstzinnige vorming volgen beleids analyse muziekschool en SVM geen func tie Terra Nova is weggelegd. Op 5 juli in commissie sociale/culturele zaken. Tilburg aan: F. Castricum en F. Nies- sen, beiden lid van de Tweede Kamer, en de statenleden J. Baartman, mw. R. Barto, J. Verhelst, A. Bedaux en P. van Veggel. Zij brachten in Tilburg een be zoek aan het Provinciaal Opbouwor- gaan Noord-Brabant, de Sociale Dienst, restauratie-atelier De Tiend schuur en het Mommerscomplex. wijzigen dat voortaan gehuwde vrouw kan “I maandelijkse sala- sten '8x>r rekening (totale kosten 'g doorrekenen naar Oisterwijk bestaat, voordat gebruik wordt gemaakt, arch^.u&.ov,.c werkzaamheden ter plekke laten verrich ten. Behandeling in commissie ruimtelij ke ordening/openbare werken/stadsver nieuwing op 6 juli en in de raad op 20 augustus. Proef Derde-Wereldkoffie Beantwoording vragen PSP-fractie over beëindiging proef derde-wereldkoffie. Voorschot Juridische EHBO Juridische EHBO extra vporschot van 18.600,- verstrekken. Jaarversk voor kennisgeving aannemen en ter inza ge leggen voor commissie sociale en cul turele zaken. Commissie over voorschot informeren op 16 augustus. Maatschappelijk begeleider Molukse werk projecten Raad oj laad voorstellen (20 augustus) krediet maatscl an ƒ737.100,- beschikbaar te stellen (MHJ) oor bouwrijp maken gedeelte voormali- schappe Op6 ening/ renkennel naast reeds bestaande aan de de woningen. Oisterwijksebaan. Opdat duidelijkheid Eén kavel onder voorbehoud planherzie- -a-. jez£ bevoegdheid ning. ikt, archeologische Perceel grond van 2500 m2 verkopen aan plastic Folie Industrie B.V. voor 57,21 per m2 t.b.v. bedrijfsuitbreiding. Intrekking bouwvergunning AROB-bezwaarschriften tegen besluit tot verlening bouwvergunning voor verande ren van 19 carports aan de Hugo Ver- rieststraat in 17 garages gegrond verkla ren en verleende bouwvergunning inUv»- ken. Alsnog bouwvergunning weigeren. :hot van Huurachterstand >lag 1982 Tweeënveertig huurders nog eenmaal ge ler inza- legenheid geven huurachterstand te vol- - doen of betalingsregeling te treffen; zo nodig energie afsluiten. Definitieve subsidie 1983 Vrouwen ad vies Commissie voor de Woningbouw vastgesteld op 4.330,-. Aanleg rioolpersleiding Gemeente Udenhout toestemming geven voor aanleg van rioolpersleiding in de Houtstraat, de Kuil- en Waalwijkse- straat. Verzoeken Tilburgse aansluitingen te behandelen gelijk de Udenhoutse. Gedeputeerde Staten verzoeken wegen legger te actualiseren. Bouwplan Regge Afhankelijk van resultaten procedure be- volkingscontract voorstel aan de raad een voorbereidingsbesluit te nemen t.b.v. rea lisering 9 woningen aan de Regge (2 vrij staande en 7 aaneengebouwde wonin gen). Vervolgens anticipatieprocedure starten. Tuin jagershuisjes Behoud van open karakter van gemeen schappelijke tuin achter de vijf z.g.n. ja gershuisjes Hasseltstraat 182-190 in het kader van voorgenomen renovatie/res tauratie waarborgen. Plaatsing op ge meentelijke monumentenlijst, verzocht door bewoners, niet nodig. Vandaag donderdag 5 juli brengt een delegatie van PvdA-kamerleden en -statenleden een bezoek aan Tilburg. Namens het college van burgemeester en wethouders ontvingen de wethou ders Krosse, Van Leeuwen, Van Has sel en Timmermans de delegatie in het gemeentelijk informatiecentrum. De volgende PvdA-bezoekers deden actualisering SOS voorleggen, met vol gende keer expliciet aandacht voor Nul- plusterrein, terrein Verschuren, 1ste Vee- dwarsstraat. Tevens zo nauwkeurig mo gelijk raming van tekorten. In verband met invoering Wet op de stads- en dorpsvernieuwing reeks beslis singen over na 1 januari 1985 te voeren beleid ten aanzien van rijkssubsidies, die dan vervangen worden door jaarlijkse stortingen in fonds stadsvernieuwing; te vens ten aanzien .van nieuw beleid. In commissie ruimtelijke ordening, openba re werken en stadsvernieuwing op 6 juli. Kievitshorst Ra-j-i-x-H— ---.V 1— voor bouwrijp maken gedeelte »wn ge GEB-terrein ten behoeve van t verzorgingstehuis De Kievitshorst. 'i in commissie ruimtelijke order e werken/stadsvernieuwing. Administraties Rapporten verificatiebureau ter controle administraties enkele organisatie-onder- delen voor kennisgeving aannemen. Versnelde uitvoering weg- en rioleringswer ken In uitzonderingsgevallen de uitvoering van weg- en rioleringswerken op ver- keers- en/of publieksgevoelige plaatsen versnellen wanneer sprake is van oneven redige overlast. Projectaanvragen ESP en WVC "'Histerie van WVC aanvullende infor- ie verschaffen over projecten waar voor begin dit jaar subsidie is aaiige- vraagd in kader regeling «Sociaal-cultu- reel beleid en werkloosheid: voorrang voor jongeren». Voor (voor een belang rijk deel dezelfde) projecten is subsidie gevraagd bij Europees Sociaal Fonds (E.S.F.). Door het ministerie zijn 13 van de 20 projecten, tot een bedrag van onge veer 325.000,- aanvaard en zijn zeven projecten afgewezen. Informatieverschaf fing is bedoeld om subsidietoekenning nog zoveel mogelijk «bij te sturen». ESF subsidieert tot maximaal 50 en vraagt garantiestelling voor rest. Op grond van voorlopige subsidietoekenning WVC en anvullende dekking (gemeente lijke middelen maximaal ƒ366.716,- in 1984, ƒ560.431 in 1985) garantieverkla- ring afgeven aan ESF voor: Inhout, Tex tielmuseum, stichtingsbureau LWT, Leer- en textielmuseum, Administratie- werkplaats, Auto-recyclingwerkplaats, Jeugdondememing, stichting West-werkt en Automatiseringswerkplaats. Subsidie aanvraag regionale ideeënbank intrek ken, tenzij WVC 50 wil fourneren. Voor wat betreft Sportschool Noord en Tolkenwinkel nader onderzoek gewenst, opdat via gewijzigde opzet kans op hono rering aanvraag bij volgende opgave reëel wordt. Instellingen informeren over ga rantiestelling, onder voorbehoud en extra voorwaarden verbinden aan garantiestel ling West-werkt. Naast raadscommissie economische zaken en werkgelegenheid (30 augustus) en sociale en culturele za ken (16 augustus) ook begeleidingscom missie BK W informeren in verband met beroep op activiteitenbudget :ten. In de raadsvergadering voor beschikbaarstelling ge- middelen. iwinkel nadelig saldo cursus «v - ereld» van wereldwinke imum van 1464 - uit mstwording, onder voor afloop evaluatieverslag en ekening worden toegezon- Passende huisvesting gezinsherwaardering Naar aanleiding van circulaire van minis terie van VROM over passende huisves ting in het kader van gezinshereniging, voortaan toetsing in alle gevallen door Bouw- en Woningtoezicht laten verrich ten in plaats van door de Vreemdelingen dienst. De toetsing op basis van de bouw verordening m.b.t. woninggrootte en de slaapgelegenheid maar daarbij ook de kwaliteitsaspecten betrekken met dien verstande dat geen andere normen gelden dan t.a.v. Nederlanders en dat een aan vraag v.w.b. kwaliteit alleen wordt afge wezen wanneer de woning niet bewoon baar is. De minister berichten dat de verordenin gen op de pensiontehuizen en de kamer- verhuur toegespitst zijn op huisvestings- vormen van buiten gezinsverband leven de personen en dat deze vormen van huisvesting absoluut ongeschikt zijn voor het huisvesten van gezinnen. Middelen SOS In augustus bezien of bedrag van niet-be- rekende subsidies Structuurplan oude stad (SOS) gebruikt wordt als dekking voor incidentele tekorten begroting 1985- 1988 dan wel in mindering wordt bracht c nieuwing--- king van binnen SOS beschikbare nuuuc- len 187 miljoen). Wel versoberir" verkeersmaatregelen in kader WF, dien verstande dat middelen dan ten be hoeve van projecten buiten SOS kunnen worden aangewend. Op voorzien bedrag ten laste gemeente voor aankoop grond voor nieuwbouw 54 miljoen) versobe ring van 5 miljoen. Voortaan periodiek Raad op 20 augustus voorstellen stichting --schappelijke hulp aan jongeren J) toestemming te geven een maat- u- schappelijke begeleider Molukse werklo- •v zen aan te stellen en subsidie van 6 32.500,- toe te kennen. Op subsidie g/ 120,- in mindering brengen voor reis kosten sollicitanten. Op 5 juli in commis sie sociale/culturele zaken. Personeelsformatie SCOT, de Twem en SBT Subsidie Twem 1984vastste verworven i subsidiabel neelsleden. Bestemmingsplan Autoschadebedrijf Don- genseweg» Ontwerp-bestemmingsplan «Autoscha debedrijf Dongenseweg» op 6 juli behan delen in commissie ruimtelijke ordening/ openbare werken/stadsvernieuwing, en op 20 augustus in de raad. Er zijn geen bezwaarschriften ingediend. Externe werving toestaan niet uitgegeven geld op post Twee vacatures administratieve mede- huisvestingskosten 1984, ontstaan door- werkers via externe werving vervullen, dat verbouwing wijkhuis eerst in septem- één via media en één via gesloten bemid- ber gereed is, te gebruiken voor aanschaf deling gewestelijk arbeidsbureau. Com- redesnota Onder verstrekking informatie standpunt ten aanzien van N/Z en O/W-problema- tiek vredesplatform meedelen dat zodra deelnota over vredesonderwijs gereed is, deze ook voor commentaar aai platform zal worden t Gesprek met college thans hoewel gesprek met portefeui altijd mogelijk is. Subsidie diaserie Definitieve subsidie diaserie «Toerisme in Tunesië» vaststellen op 240,80. Onderwijsvoorzieningen Raad voorstellen medewerking te verle nen voor aanschaf schrijfmachine Pasto- riestraat la. Inrichting vijfde werklokaal kleuterschool De Blaak: 8.350,- voor materiaal en meubilair uit overschotten andere scholen. Uitbreiding vervoerfacili- teiten leerlingenvervoer ten behoeve van kinderen onder 10 jaar vanuit woonwa gencentrum naar scholen Reeshof. Kleu terleidster van kleuterschool De Blaam benoemen bij kleuterschool Gesworen Hoek. Schoolbestuur R.K. scholen Til burg Noord-West meedelen dat voor eigen rekening en risico begonnen kan worden met maken nieuwe cv-ruimte en plaatsen ketel, maar dat met vervanging radiatoren beter gewacht kan worden tot duidelijk is van welke dat nodig is bij de verwachte verbouwing. Presentiegelden Te zijner tijd raad voorstellen adviescom missie budgetadvisering op te nemen op bij verordening geldelijke voorziening raads- en commissieleden behorende lijst. Jaarrekening Juridische EHBO Mededelingen aan stichting Juridische EHBO naar aanleiding van jaarrekenin gen 1981 en 1982. Vacature De Twem Vacature salarisadministrtie 20 uur Twem voor extra werving openstellen. Coördineren alfabetisatieproject Instemmen met aanstelling en inschaling twee functionarissen coördinatiefunctie alfabetisatieproject Tilburg. Kinderboerderij Kinderboerderij Stokhasselt meedelen dat bepalingen subsidieverordening op volgen juiste wijze zijn toegepast; overigens brief a]waar (met standpunt over subsidiëring) voor kennisgeving aannemen. Euro WDh“tomat Generaal voor de arbeids- voorziening meedelen dat geen bezwaar Europeade, die t bestaat tegen verzoek De Twem om sub- maal w,°™tn ^oude"’ r sidie in kader werkgelegenheidsverrui- tussen de 20.000 en 40. mende maatregel voor twee full-time edu- De doelstelling van de catieve medewerkers. het leren kennen van ell 320 365 400 460 500 560 600 661,- 697,- 735.- 771,- 827,- 865,- 921,- 957.- - 744,- 783,- 821.- 878,- 918,- '976,- 1015,- ren binnen een toekomstig verenigd Europa. Volksdansgroep Mie Katoen heeft vanwege dit festival een half jaar in tensief gewerkt aan een nieuwe serie dansen, afkomstig uit geheel Neder land. Minstens zo nieuw zijn de bijbe- de 21ste horende kostuums uit de plaatsen/ et jaarlijks provincies Marken, Spakenburg/Bun- lezoekers. schoten, Staphorst, Huizen, Brabant en Zeeland. Deze kostuums zijn door de leden van Mie Katoen geheel zelf gemaakt. Mie Katoen zal in Rennes natuurlijk het Brabants aspect benadrukken, niet alleen doordat ook de Tilburgse dans «de Mie Katoen» op het programma staat, maar ook door het overhandigen van typische Tilburgse geschenken aan o.a. het stadsbestuur van Rennes. Wilt u overigens meer weten over zowel de demonstratiegroep als de les van Mie Katoen, neem dan met Jan Denissen, Arden- 134, Tilburg, tel.: 013- met in- i^Nova Subsidies verschillende instellingen beleid Vaststelling definitieve subsidies: («ont- ƒ4.017,10 over 1982 voor St. Schrift- en Schrijfmachinemuseum; ƒ3.178,96 over 1982 voor Pony-Rijvereniging Spona; ƒ2.350,- over 1983 voor S.V. Merah Pu- tih; ƒ222.563,18 (personeelskosten en resterende nadelige exploitatiesaldo) over 1981 voor kinderdagverblijf Krisj Krasj Kresj. Stichting de Kritiese Filmers Subsidieverzoek van Stichting de Kritiese Filmers voorlopig afwijzen. Wanneer concrete activiteiten bekend zijn opnieuw in overweging nemen. Voorzieningen kenniswoonwagens Aantal besluiten naar aanleiding van be- Overgaan tot aanleg elektriciteitsvoor leidsanalyse Stichting Musische Vorming njng én een eenvoudige ondergrond en Tilburgse Muziekschool en de reacties pijpleiding voor afvoer van vuil wa t.b.v. aansluiting van woonwagens i kermisexploitanten tijdens jaarlijkse k mis op terreingedeelte links van de G Winkelmansstraat. Kosten f 18.000- t.l.v. post werkzaamheden kermis. ttra subsidies vrouwencentrum Kosten kinderopvang bij zelfverdedi- gingscursus 144,-) subsidiëren en c kosten schrijfgroep (f 1140,-) eerst na formatie beslissen. In commissie sociale en culturele zaken van 5 juli. Datum: 29 juni 1984 laatschap I.U.L.A. kader van bezuiniging op contributies lidmaatschap I.U.L.A. per 1-1-1985 op zeggen. Op korte termijn totaal-overzicht contributies behandelen. Dan zonodig op dit besluit terugkomen. GEB-terrein Raad voorstellen (20 augustus) 6,8 mil joen te voteren voor sanering voormalige terrein energiebedrijven. Van dit bedrag ƒ860.000,- voor rekening van de ge meente. Deze kosten ten laste van exploi tatie bestemmingsplan Lange Nieuw- straat; eventueel nadelig saldo exploitatie te zijner tijd via tekort amorfe gebieden ten laste van Structuurplan Oude Stad. Totale krediet betreft deelfase I van de sanering: ontgraven alle verontreinigde locaties tot max. 4 meter inclusief sane- verzorging ring tuinen Lange Nieuwstraat. Op 4 juli juli in co in commissie volkshuisvesting/milieu. openbare Noorderligt Administratii Noorderligt aanschrijven om vóór 15 augustus te voldoen aan geluidsvoor- schriften hinderwetvergunning. Mogelijk heid is limiter te installeren gekoppeld aan lichtsignaleringssysteem. Opdracht aan Noorderligt om vóór 15 augustus be heersplan in te dienen. Ook tot 15 Augus tus moet maximaal toelaatbare geluidsni veau in acht worden genomen. Buurt in formeren. Huuropzegging Twenteflat Degenen die per 1-2-1984 huurder waren Minis van flat aan de Twentestraat een vergade- matie ring verhuis- en herinrichtingskosten toe kennen (15 personen). Vergoeding uitke ren zodra de verhuizing heeft plaatsge vonden. Vonnis inzake de huuropzegging spreekt zich niet uit over vergoeding van eigen bijdrage in de proceskosten van betrok ken bewoners. Ér bestaat geen aanleiding om eigen bijdrage aan betrokkenen te vergoeden. Volkshuisvestingsplan 1985-1989 Raad voorstellen (20 augustus) volkshuis vestingsplan (VOP) 1985-1989 vaststellen als basis voor het te voeren volkshuisves tingsbeleid. Streven naar andere opzet ge richt op een basisstuk voor meerjarige pe riode bevattende een beleidskader pro gramma en een actualisering van het ba sisstuk d.m.v. een actieplan (jaarlijks voor de begrotingsbehandeling). Invul ling van de planningslijsten nieuwbouw, verbouw en woningverbetering die vóór 1-9-1984 moet worden ingediend bij mi nisterie van VROM. VOP na vaststelling om commentaar voorleggen aan het stadsgewest. Op 4 juli in commissie volkshuisvesting/ milieu. Grondverkopen Perceel grond naast woning Dr. Ahaus- straat 88 verkopen voor 50,- per m2 Extrs met een toeslag van 1750,- t.b.v. gara- Kc gebouw. Resterende tuingrond niet ver- gjr kopen. Voorstel aan de raad een perceel grond tussen woningen Korvelseweg 40 en 34 in onverdeelde eigendom te verko pen voor 75,- per m2. Vooraf commis sie economische zaken/werkgelegenheid irschriften het plan op een horen, ergeschikte punten wijzigen. Drie bouwkavels wijzigingsbevoegdheid in de aan bouwbedrijf n opnemen t.b.v. nieuwe die- 212.237,- t.b.v. t Castricur van de T» J. Ba'”-1 x„t, A. 1 hten ii Provinciaal Noord-Brabant, restauratie-atelier cn het Mommerscor

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1984 | | pagina 23