guldens voordeel MOTfec© fists* itoen Wij hebben nu reeds onze bekende vakantieprijzen Dus honderden B W-besluiten Mobil Tankstation vernieuwd 100 orm Vrijwilligers- centrale 100 100 IGS- IG Ikoosbolkka 0% «Zang en Vriendschap Óisterwijk» viert diamanten jubileum Ikocaboltaka :xë0 Mobil tX iedere klant gratis een wegenkaart van Nederland, dat is één. Twee is dat u, Toch r wanneer u 15 keer tenminste 10 liter aan het Voor de leden en genodigden is er ’s tankt een volle spaarkaart hebt. Met Ringbt avonds nog een gezellig samenzijn. die volle spaarkaart krijgt u een kor- dus wa s ISEL Donderdag 21 juni 1984-pagina 13 DE TILBURGSE KOERIER 1984-pagina 12 milieube- 12?° 3?5 42?° 4?5 mini lit ge- 49?5 39?5 19?5 14?5 11 In een zware Gobelin Zoals afgebeeld 850,- Rundlederen bankstel Als 3 1 1 2.998,- 1.398,- Ook zeer veel nieuwe modellen Nu 3.995,- 495,- Uniek in prijs 465,- Ook dekenkisten vanaf 3.500,- 179,- Nu kren,kinderen b katoen s mee naar 1.100 m2 showruimte in het centrum Donderdagavond koopavond. 2.398,- 2.998,- 3 wit 295.- Corda 350.- In rundleder Met 15 jaar garantie Massief eiken dekenkist Originele fitform Meubelfabriekencombinatie, Kerkstraat 29 - 31Goirle Tel. 013-342039 19?5 tekenKado artikelen. 0262 Ook andere modellen uit voorraad leverbaar Zeer zwaar eiken bankstel Als3+ 1 1 In dralonvelours I kelen Besterdring 155, Tilburg halve Swarovsky) van aan 1 op arbij stbe- p de Hen worden uur tot i Hotel- 4 Kerk- inwo- «Zang ip» een warm hart toe. ons filiaal Heuvelring 144-146, Tilburg (hoek Damstraat-Piusplein) Telefoon 013-436119 eten- sting op- wisselingsconcerten met zustervereni gingen plaats. In Sprendlingen, Did. (met deze plaats is Óisterwijk gejume- leerd), is zij een graag geziene gast. steemanalyst/programmeur st via externe werving ienstverband. /Hasselt zoekt van deze boerde- Besterdring 155, Tilburg aan Stichting Stads cel Sentrum om de ‘e vullen door ex- gemeenteraad I 1 bestuur tot oner„ 'ogelijkheden; notulen beslo- isvergaderingen ter inzage —n raad voorleggen en er t op ingaan. sluit inzake uit- ‘jnen vrije be- wnplexen en »"c’roken ad- kunnen genomen. verwezenlij- lage en janu ng. De- ren i zuster- i commis- Noten barok bankstel Zeer mooi uitgevoerd in stof Van 5.795,- Uw voordeel 1.295,- 4.5ÖÖ^ Het Mobil Tankstation aan de Ringbaan Oost 116 in Tilburg is in een nieuw jasje gestoken. Afgelopen vrijdag 15 juni is dat feit feestelijk gevierd en als u er toen niet bij was, dan bent u nog niet te laat. U hebt namelijk nog ruim 5 weken de kans om van die feestelijkheden mee te genieten en mee te doen aan de openings- actie. Er valt zelfs een geheel verzorgd weekend mee te winnen naar Parijs. maar eens een bezoek brengen t Mobil Tankstation aan de Daan Oost. Tanken moet u toch, /aarom daar niet? Van Uw voordeel ting van 6,- op één van de artikelen uit de Mobil mini mart of zo 3,- in uw hand. Iedere dag geopend 3.000 m2 fabrieksruimte propvol 3 grote hallen achter elkaar Vrijdagavond koopavond. spaarkaart kunt u echter i. Als u de vragen goed be antwoordt die achter op die kaart staan en als u een mooie slagzin kunt bedenken dan maakt u kans op een van de nriiran hoofdprijso zorgd weekend naar Parijs rijzen die u kunt winnen, u kunt allemaal de hoofdprijs vier eretribunekaarten i dse Grand Prix op 26 Zandvoort, tien finale- r het grote internationale ig auguStus en .-ouirts en sweaters i™» ut Pollepel zoekt vrijw. voor ..-n warme maaltijden voor men om uiteenlopende redenen op deze /an hulpverlening zijn aangewezen, in het weekend, maar ook doorde- Modern Bankstel Als 3 2 1 - in zeer zware moderne beige velours Van 1.798,- Uw voordeel 400,- Ruinjte- verzoeken aan- mren aan Stich- jTilbu zoekt vrijwilligers voor: Werkkamp in Parijs van 1 juli tot eind augustus (je kunt ook voor 1 of 2 weken meehelpen), in een tehuis voor jonge vol wassenen in moeilijkheden. Het werk be staat uit: bepleisteren van muren, vloeren opknappen, keuken en doucheruimte reno veren. Er wordt 4 uur per dag gewerkt. Reis heen en terug zelf betalen; kost en inwoning gratis. Buurthuis De Hazelaar zoekt 1 vrijw. voor ’t geven van individuele Ned. taalles aan ’n Marokkaanse vrouw bij haar thuis (een middag naar eigen keuze per week). Kindervakantiewerk Noordhoek zoekt en kele vrijw. vanaf 16 j. van 6 t/m 11 aug. als begeleiding bij allerlei spelen, overnachting kampeerboerderij, dagje Efteling, toneel, vossejacht, e.d. Per groepje van 10 kinderen (6-12 j.) 2 leid(st)ers. Het zal ongetwijfeld druk op de receptie, die van 12.30 14.00 uur gehouden wordt in 1 Café De Ouwe Zwengel aan het plein in Óisterwijk, want menige ii ner van die plaats draagt haar «1 en Vriendschap» een warm h- -1987 commissie Finan- _ro w ____r nvw-Planning over enkele as- demsanering Frado-terrein instellei i de meerjarenbegroting 1984- basis geformuleerde uitgangspunten d en aanwending saldireserve ke samenwerking, communicatie, tekorten 1985 t.e.m. 1987. - dat nog enkele leden van nagenoeg het eerste uur telt en dat thans weer in opbloei is doordat vele jonge mensen de gelederen versterken - doet haar naam eer aan. Er heerst een oprecht vriendschappelijke stemming. In zo’n klimaat gedijt een koor goed. Dikwijls ontvangt de vereniging verzoeken om heilige missen te verzorgen, of om een concert te geven. Van de vereniging zelf gaan ook activiteiten uit. Zo orga niseert zij zaterdag 30 juni a.s. voor de derde maal een nationaal zangcon- cours, dat in de Kunstkring te Oister- wijk gehouden wordt. Ook vinden uit ding tel aan de raad verweer te voeren dagvaarding uitgebracht om recht krijgen perceel los te koppelen van :rwarming. Stortgas/slibgas Akkoord met offerte Grontmij voor haal baarheidsonderzoek gezamenlijk project stortgas/slibgas van gemeente Tilburg en Stadsgewest. Op details aanpassen. Grondwerken Verkoop perceel 230 m2 voor 50,- aan Houtstraat voor bouw garages. Verkoop grond Perosistraat, groot 18 m2 voor 50,- per m2 voor tuinuitbreiding. Ver koop grond Laarstraat, groot 47 m2 voor 50,- per m2 voor aanleg tuin. Verkoop grond Puccinihof, groot 70 m2 voor 50,- per m2 voor tuinuitbreiding. Verkoop grond, 85 m2 aan Tempelhofstraat en 128 m2 aan Bartokstraat/Borodinstraat, voor 50,- per m2 voor tuinuitbreiding. Minicontainers Brief Woonlastenoverleg Ouderen over problemen minicontainers beantwoorden volgens advies directeur Reiniging en Vervoer. In commissie Economische Za ken en Werkgelegenheid op 14 juni. Aansprakelijkheid Geen aansprakelijkheid aanvaarden voor schade die CRSM Erfgoed geleden zou hebben door contacten tussen centrale post Woningverbetering en betrokken aanvragen over verbouwing huize Goirke. Isolatie woningen ’t Zand Voorstel aan de raad kredieten van in to taal ƒ2.658.400,- beschikbaar te stellen voor isolatie van 526 woningen in ’t Zand. Subsidie-aanvragen reeds toege zonden aan hoofdingenieur-directeur van de Volkshuisvesting provincie Noord- Brabant. In commissie Volkshuisvesting en Milieu op 4 juli. Verhuur SJHT Aan minister Volkshuisvesting, lijke Ordening en Milieu verzoel.- - tal panden te mogen verhuren aan Stich- Circulaire minister Volkshuisvesting, ting Jongeren Huisvesting Tilburg. Ruimtelijke Ordening en Milieu over ser- 40 jaar Bouw-en Woningtoezicht vicekosten toezenden aan Gemeentelijke BWT toestaan 40-jarig bestaan intern te Woningdienst, Woningcorporaties, Ener- vieren. Financiële middelen zoeken bin- giebedrijven, Penners en Schoenmakers nen eigen begroting. Op dag van viering, en bejaardentehuis de Herdgang. 20-9-1984, dienst ’s morgens openhou- Verbetering pand Lijsterstraat den. Voorstel aan de raad krediet 80.000,- beschikbaar te stellen voor betering pand Lijsterstraat 1. In commis sie Volkshuisvesting en Milieu op 4 juli. Subsidie-aanvraag doorzenden aan pro vinciale directie Volkshuisvesting. Onderhoud woningen Woning Heikestraat 50 niet eerder op knappen dan volgens planning verspreid liggend woningbezit (1986). Meest nood zakelijke onderhoud is gedaan. Juridische EHBO, die om vervroeging opknapbeurt vroeg, informeren. Overleggroep bodemsanering Frado-terrein Zo spoedig mogelijk overleggroep bo demsanering Frado-terrein instellen op ke samenwerking, communicatie, plan ning en organisatie. Overleg starten met provincie op basis project-voorstel en streefplanning afgestemd op procedure interim-wet bodemsanering. Restaurantvergunning Geen restaurantvergunning afgeven voor pand Besterdring 82. Onderhoud boombeplantingen Beheer en onderhoud boombeplantingen langs verschillende wegen overdragen van Land- en Bosbouwbedrijf aan Pu blieke Werken. Heidemij. onder voor waarden akkoord. Taxi-tarieven Akkoord met verhogen taxi-tarieven door Stationtaxi BV met 3,5% voor ritten bin nen de gemeente. Taxi-tarieven zijn niet langer bindend, maar gelden als maxi mum, zodoende kan ondernemer vrij zijn in te hanteren tarieven tot maximum be drag. Gemiddelde ritprijs wordt nu 12,02 (was 11,62). Volkstuinen Voor uitvoering raadsbesl breiding volkstuinen, richtlijr bouwing op volkstuinencor zelfwerkzaamheid i.v.m. groenstroken ad vies laten uitbrengen. -verhoging stemmen met voorstel dienst der do meinen tot huurverhoging woning'Waal straat 2. Woonvergunningen Woonvergunning verlenen aan diverse gegadigden nieuwbouwwoningen in Reeshof met minder stringente toepas sing woonbezettingsnorm. Aankoop kunstwerken Conform advies commissie complemen taire Arbeidsvoorziening Beeldende Kun stenaars kunstwerken aankopen van door commissie genoemde kunstenaars. Portier Schouwburg Toestemming geven aan schouwburg/ Kultureel S vacature «portier» in te teme werving. A.s. zondag herdenkt het gemengde Personeel bibliotheek koor «zang en Vriendschap Oister- ™“r8 J ^^b^TeT^gelegaAeid’vM halï 60- Gelet op behandeling Nota Kinderop- Jarig bestaan voert het vierstemmige vang in commissie Sociale/Culturele Za- koor om 11.00 uur in de Petruskerk te ken standpunt over hoogte subsidiëring Óisterwijk de Kleine Orgelmesse van handhaven. Joseph Haydn uit. De tussenzangen Woonwagenlocatie Loven-Oost zijn o.a. van Beethoven, Franck, Han- Van resultaten fractieberaad laten afhan- dej en Mozart gen ofpre-advies woonwagenlocatie Lo- Het koor staat onder leiding van 18 haar dirigent, Harry Tuerlings. Hc< or- Leerlinglxvuwpiaats gel wordt bespeeld door Hans van den Vooruitlopend op inventarisatie nu reeds Brand. .it nieuwbouw leerlingenwerkplaats «Zang en Vriendschap Óisterwijk» Zwaardecroonstraat-,J“- aanvullende financiering leerlingenbouv r. Externe werving Vacature systeem: bij Sociale Dienst met aanbod vast die Stageplaatsen Boerderij Berkel-Enschot zoekt 2 vrijw. voor voederen kalveren, biggen, paarden, konijnen, stallen uitmesten voor een of meerdere morgens (149-9 uur) of middagen (164-6 uur) p.w. Ziekenhuis zoekt 1 vrijw. om op vrijdag avond in de bezoekershal (8-1611 uur) aan wezig te zijn en om eventueel een drankje te schenken aan patiënten en hun bezoek. Liefst mensen vanaf 25 j. met niet te hoge verwachtingen. Diabetes Fonds Ned. zoekt zoveel moge lijk vrijw. voor een collecte in de week van 25 t/m 30 juni op markten en in de Heuvel straat overdag en op de koopavond. Koets- en wagenmuseum zoekt 1 2 vrijw. voor het mee helpen ontvangen van bezoek, eventueel een rondleiding geven en als het kan wat restauratiewerk/poetswerk aan oude wagens. Eetdienst de P het koken van sen die om uit vorm van Vooral ii Geheel r massief eiken F Gelderse kast ft In Europees eiken, ft zeer fraai afgewerkt Instelling voor geestelijk gehandicapte meisjes en vrouwen zoekt 2 vrijwilligsters (vanaf 35 j.) die 1 of 2 middagen p.w. (2 uur per middag) mee willen wandelen/zwem- leggenvan conUc- St. samenwerking Tilburg-Nicaragua or controle van lo- zoekt nog enkele vrijw. die mee willen hel- verzorgen van pen bij het treffen van voorbereidingen 1 voor 15-20 t.b.v. een bouwploeg die in dec./jan. voor 7 8 weken naar Nicaragua gaat. Werkgroep Natuurbehoud en heer zoekt voor de Stadsgroep vrijw. voor - een project over de afvalproblematiek en werk, graaf- voor de Landschapsgroep vrijw. die zich be st verzorgen zig willen houden met het volgen van be stemmingsplanprocedures. Amnesty International zoekt werkgroeps- leden voor voorlichting, perswerk, stand- werk, schrijfavonden, actie-voeren, maken van audio-visueel materiaal, enz. Er wordt een serieuze inzet van u verwacht en het werk is voor min. een jaar. Zelfhulpgroep Phoenix (voor medicijnver- slaafden) zoekt 1 of meer vrijw. voor het be geleiden v.e. groep (6-tal). Vegetarisch eethuis zoekt nog enkele vrijw. voor mee helpen koken, bedienen, af wassen, enz. voor een of meerdere dagen p.w. (14.00-20.30 uur). Proefperiode van 1(6 2 maanden. Het Baanlozensentrum zoekt vrijw. voor achter de bar op ma.-mo., do. of vrij, voor het mee helpen opzetten van ontspannings- activiteiten; voor in de bieb van 10.30-13.00 of van 13.00-15.30 uur over de week ver spreid naar eigen keuze; voor de ontvangst- groep om mensen rond te leiden, wegwijs te maken en voorlichting te geven i.h. kader van werkloosheid. Voor alle bovenstaande vormen van vrij willigerswerk kunt u terecht bij de Vrijwillr- gerscentrale, Spoorlaan 320, telefoon 43.45.72, open maandag t/m vrijdag van 13.00-17.00 uur. weeks, behalve op ma. en wo. Eetdienst is open van 14.00-20.30 uur. De Kindertelefoon zoekt een coördinator (v/m) voor o.a.: ’t coördineren van taak groepen (sociale kaart, trainingen, publici teit, gastlessen), voor het leggen van conta ten met instellingen, voor lo pende activiteiten, voor het v-nnram van de agenda van vergaderingen voor uur p.w. op vaste tijden in onderling over leg. Liefst ouder iemand. Kinderboerderij Goirke/1 5 vrijw. voor-het opstarten v rij: bouwen van stallen, timmerwe werk en, als het draait, voor het w__ van de dieren. Stichting JA-vormgeving zoekt iemand die in 4 dagen wat type-werk voor hen wil verrichten. Werkgroep sociaal-cultureel werk Moer gestel zoekt 1 persoon die wil participeren in de werkgroep met als taak meewerken aan de opzet van een cursus Nederlands voor vnl. volwassenen en het geven van die cursus (in sept.). Reiskostenvergoeding. jumelage- houden en uitnodigen. Twee stageplaatsen bij bouw- en woning- toelichting toezicht voor stichting Ecabo en HTS ereiden dat Stedebouw. 1% ziektekostenregeling Bezuinigingsmaatregel op 1% ziektekos tenregeling, gerekend met ingang van 1 januari 1984, niet van toepassing verkla ren op gepensioneerden (65 jaar en ouder), maar overgangsregeling treffen. Organisatie energiebedrijven Toestemming directeur energiebedrijven extern organisatie-adviesbureau in te schakelen. Kosten maximaal 150.000,- en dekking aangeven. Bedrijfseconoom aantrekken voor vervulling op de duur van vacante functie chef BEZA. Dansopleiding conservatorium Brief aan minister Onderwijs en Weten schappen sturen waarin verontrusting wordt uitgesproken over dreigende op heffing vooropleiding toneel-dansoplei- ding Brabants Conservatorium. Kopie naar commissaris van de Koningin Noord-Brabant en Tilburgse leden pro vinciale commissie Hoger Onderwijs met verzoek zaak te ondersteunen. Aan orde stellen in wethoudersoverleg onderwijs en van cultuur van de vier grote Brabantse gemeenten. Kopie ter kennisneming naar leden commissie Onderwijs, Sport en Gezondheidszorg. Voorschotten Charlotte-oord Excuses aanbieden aan Charlotte-oord voor te late betaling voorschotten vierde kwartaal 1982 tot en met derde kwartaal 1983. Geen rentevergoeding uitkeren, omdat Charlotte-oord over 1982 een te hoog voorschot heeft ontvangen en daar door ten onrechte een hoog rentevoordeel heeft genoten. Fabriekscomplex Korte Schijfstraat/School straat Eigenaar fabriekscomplex Korte Schijf straat/Schoolstraat aanschrijven voorzie ningen aan gebouwen te treffen i.v.m. ontsiering straatbeeld, dumpen afval, vandalisme, e.d. Keuze voorleggen óf slo pen óf deuren en ramen afdekken en wa terafvoer repareren. Pandsluiting Op grond van de verordening op kamer- verhuur landbouwschuur, Zwartevense- weg 75, sluiten op 1 september 1984. Pand is illegaal verbouwd tot kamerver- huurpand. Verzegeling achterwege laten teneinde eigenaar gelegenheid te geven il legale veranderingen vóór 1 oktober on gedaan te maken. Bewoners tijdig van voorgenomen sluiting in kennis stellen. Zij dienen zelf voor vervangende huisves ting te zorgen. Aanbesteding werken Beleid geformuleerd betreffende aanbe steding van werken. Door Publieke Wer ken reeds gehanteerde richtlijnen gelden ook voor andere gemeentelijke diensten. Bij afwijking beleid toestemming college nodig. Beleid besproken in overleg porte feuillehouders Economische zaken en werkgelegenheid van grote Brabantse ge meenten. Beleidslijnen ter kennisneming naar Ned. Verbond Ondernemers Bouw nijverheid in Tilburg. Mededeling doen in commissie Economische Zaken en Werkgelegenheid 23 augustus. Verzorgingstehuis Koningsvoorde Meedelen aan stichting Verzorgingste huis Koningsvoorde dat gemeente ak koord gaat met statutenwijziging. Servicekosten Meerjarenbegroting 1984-1 Op 15 juni notitie in c ciën-Personeel-Plannir~ pecten van de me 1987: stand en a en dekking: Vastgoed Primaire verantwoordelijkheid voor ont wikkeling, coördinatie en strak beheer basis-informatiesysteem bij dienst Alge mene Zaken en Archief in oprichting. In verband daarmee projectgroep vastgoed opheffen. CBT binnen gestelde termijn en budget definitiefstudie eerste fase la ten afronden. Nieuwbouw DSW Raad op 25 juni voorstellen krediet van ƒ2.500.000,- beschikbaar te stellen voor nieuwbouw-onderdelen dienst Sociale Werkvoorziening (DSW), onder medede ling dat te zijner tijd op de inrichtings kosten wordt teruggekomen. Eerste fase nieuwbouw-braille, start na bouwvakan- tie 250.000,-). Voor andere onderdelen (nieuwbouw magazijn de Riethoorn, 665.000,-; nieuwbouw hoofdkantoor 1.560.000,-; verbouwing huidig hoofd kantoor ƒ25.000,-, steeds gedetailleerde plannen in college. Tevens voorstellen 680.000,- beschikbaar te stellen voor in richting kantine met was- en kleedgele- genheid Reiniging en Vervoer, waarbij dienst nog dekking voor gederfde huur moet aangeven. In commissie Economi- Huurve sche Zaken en Werkgelegenheid op 14 ju- Instc Di. nwin Subsidie bejaardenwoningen In afwijking van eerder besluit in 1984 bedrag van 69.000,- in plaats van 100.000,- beschikbaar stellen voor sub sidie op bouw van specifieke bejaarden woningen, omdat rijkssubsidie lager uit valt: in 1985 en volgende jaren echter 116.000,-. Bedragen over woningen ver delen met een maximum van 2.000,- per woning. Begroting 1984 bij slotwijziging aanpassen en bijdragen volgende jaren in meerjarenbegroting verwerken. Periodiek overleg woningcorporaties Periodiek overleg met bestuur Unie van Tilburgse woningcorporaties op maandag 2 juli om 9.30 uur in stadhuis. Deelname van collegezijde door burgemeester en wethouders Van Hassel, Krosse en Lam bers. Conceptagenda toesturen: onder meer stand van zaken overleg GWD-pro- blematiek; nieuwe organisatievorm VROS; gecoördineerd beleid huurachter- Bouwver gunning Bouwvergunning afgeven met gebruik making van afgegeven verklaring geen bezwaar voor bouw woning Friezenlaan na wijziging bouwplan weinig belangrijke onderdelen waarbij geen belangen worden geschaad. -r Beekse Bergen Vooruitlopend op inventarisatie nu reeds Besluiten gemeenteraad Hilvarenbeek project nieuwbouw leerlingenwerkplaats (verzoek aan bestuur tot onderzoek pri- H. Zwaardecroonstraat aanmelden voor vatiseringsmogelijkheden; notulen beslo- aanvullende financiering projecten die als ten bestuursvergaderingen ter inzage leerlingenbouwplaats worden uitgevoerd, raad) niet aan raad voorleggen en er Extei- thans niet op ingaan. Va Jumelage Op 15, 16 en 17 november j” werkvergadering in Tilburg hou< per zusterstad twee personen uit- Vragen agendapunten met t___ aan te dragen en zo voor te bereic ter vergadering ook standpunten 1 worden vermeld en besluiten Mogelijke agendapunten: king Tilburgse beleidsnota jumela functioneren huidige jumelagekrinj ze punten uitwerken en tijdig aan steden voorleggen. Op 13 juni in sie Onderwijs-Sport-Gezondheidszorg. Kunstbeleid Nota «uitgangspunten voor het kunst*- leid» na verwerking commentaar op reacties van de instellingen vaststelle Tevens deelnota Beeldende Kunst. Subsidiebeleid Stellingen en discusienota subsidiebeleid, met aanzetten voor een doelmatig en doelbetreffend subsidiebeleid, aan be trokkenen presenteren in kader voorbe reidingsprocedure beleidsvoornemens welzijnsplanning 1984. Koopkrachttoeslagen In principe akkoord met opzet uitvoering wet koopkrachttoeslagen echte minima (eenmalige uitkering). ANOB Verslag van overleg wethouder Driessen met Ned. Verbond Ondernemingen Bouwnijverheid voor kennisgeving aan nemen. Gesproken over o.a. erfpacht, wa terhuishouding De Blaak, aanbesteding werken. Dagvaardin Voorste tegen d Kopstation Het vernieuwde self-servicestation van Mobil aan de Ringbaan Oost ziet er fraai uit. Er is bij de vernieuwing vooral gelet op het gemak voor de Prijzen klant. Daarom is het een zogenaamd Met die «kopstation» geworden. Dat is een méér doen, station waar alle tankplaatsen zo in te antwoordt die achter op die kaart rijden zijn. Bij het naderen van het sta- staan en als u een mooie slagzin kunt tion kan de klant meteen zien welke bedenken dan maakt u kans op een pomp vrij is. Geen gezoek, achteruit van de aantrekkelijke prijzen De rijden en een nieuwe pomp proberen, hoofdprijs bestaat uit een geheel ver- Nee, meteen de juiste kiezen! Dat kan. zorgd weekend naar Parijs. Andere Ook de bijbehorende autoshop, of prijzen die u kunt winnen, u kunt ten- zoals Mobil die noemt: «de mini slotte niet allemaal de hoofdprijs win- mart», is vernieuwd en zelfs uitge- nen, zijn: vier eretribunekaarten voor breid- de Nederlands Feest augustus in 2 plaatsen voor 1 Al met al isdevernieuwing reden PSV-voetbaltomooï op 1 TILBURG f Rundlederen bankstel 298,- Noten- clubje

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1984 | | pagina 13