Films 1 Swimo WW3 n DE ZEEUW J BELLAIR Bingo tuinmeubelen collectie '84 5?° Donderdag 22 maart 1984 - pagina 3 DE TILBURGSE KOERIER 11984 - pagina 2 Enschotsestraat 133, Tel. 422769 Midi «Twilight Zone-The Movie» luseur rilbuq jff rovergarden Heuvelpoort 1 In kunststof en aluminium 'KJES (How sleep the brave) Meubelkoopjes Iedere zaterdag en op koopavond bij GB-meubelen ingeld. ivasieeinoeve, ue 256, Kinderboer- aanvang 8.2 BEDDEN ramen deuren heroal rolluiken Bulletin Textielmuseum Videotape over Indonesische Multatuli’s Max Havelaar Kasteelhoeve 10 jaar >urg sconfectie Keuze uit 1000-en Alle met certificaat 10 tot 30 lager dan elders Korvelseweg 259-261 (nabij Korvelplein) Tilburg, tel. 013-424754 Eigen reparatie- inrichting COMMANDO APOCALYPSE In mei bestaat het Kasteelhoeve» in de 10 jaar. Ter viering van dit feit zal er een breed scala van aktiviteiten opgezet worden met voor elk wat wils. De Perzen-speciaalzaak bij uitstek Zie onze etalages KNTI IJN 9?5 9?5 laten Cinecitta LA BELLE CAPTIVE - Diverseb - Concept r tuis maken I gehouden 1 de Eilen- de aan zonden om mode Nu volop voorradig gebleekte spijkerbroeken 49.95 Piusstraat 26 hoek Koopvaardij straat genheid 'ond is er in isavond voor i begint om bent u wel- srzorgd door Harmonie «The Survivors» MOLENWIJK TANDTECHNIEK (H»rt»BntbintUan731Ttlt>nrg.O13-6823S8) gediplomeerd tandprotheticus NIEUW ons filiaal i gesloten Winkel» waarin 1.500 m’ met beursmonsters, i Kom vrijblijvend eens kijken Voor int 013-674631 tijd leden gebr„ stelling hebt. U met J. Jansen, burg, tel. 430635 STIJLDANSEN Zaterdag dansavond van Terr te Tilbur room- ei natoui Weens Bernhards Deze avor eindigt om harte welkor meubel stellen Bedden zijn er dan ook in vele ti 20 uur en U bent van Alain Robbe-Gr in de marge van d< «La Belle Captive deren. Grosflllex FZlubbink [TjnLLiBERT Donkey Kong 1 of Donkey Kong 2 nu 7 5," spel hobby Winkelcentrum Westermarkt Telefoon 013-682339 wijkcentrum «De Hasseltstraat 256 uwer Dekker schreef zijn r», of de koffie-veilingen der iel-Maatschappij in 1859 van enkele weken in een DEUR SIEF HOUT laten Toen «Max Havelaar» in 1976 in de bioscopen kwam, waren de reacties zowel van de pers als van het publiek enthousiast. Een deel van de lof ging naar de scenario schrijver Gerard Soeteman en naar camera man Jan de Bont, die beiden in latere jaren steunpilaren zouden worden van de Neder landse speelfilm. postzegelvereniging igbeurs op 25 maart -de Goeje Hoeflaan mooie col- nt, waarin enboekjes en combi- egels, alsmede blok- postfris als gestem- rdigd zijn. De zaal is andse kaas meopatie J copro- verfilming kon de weinige >erekend tot Iders en aan- i, tegemoetkomin- formulieren. Tijdens de swingende jaren zestig liepen een paar vergeten helden naar de hel. Zij vochten in één van de smerigste oorlogen van deze eeuw. Terwijl thuis in Amerika de hippies love-ins houden en tegen de oorlog in Vietnam demonstreren, sterven hun leef tijdgenoten als ratten in de Vietnamese modder. Gewone jongens die thuis nooit verder zijn geweest dan de plaatselijke dri- ve-in, moeten mensen verdedigen die hen haten. Als de Vietcong ’m niet op een kogel tracteert dan verkoopt een jochie van zes hem wel cola fnet glassplinters. «„BOHACOb'v Besterdplein 4, Tilburg Telefoon 013-366390 239< voor ’n derde van uw leven! JOKE STRUIK, GRAFIEK In het personeelsrestaurant van I.F.F., Zevenhaardenweg 60, exposeert tot 12 april Joke Struik uit Amsterdam met grafisch werk. Openingstijden: ma ,m. vr. 14.45-11.45 u. en 14.00-17.00 u. Go, Vloei- donderdag meisje met I. Aanvang Groeseindstr. 102D in Tilburg, partijverkoop. Keus uit duizenden stoelen, tafels, barkrukken voor keuken, kantine en huiskamer in modern wit, grenen, beuken, eiken of staal. Een prachtig modern grenen programma. Ledikanten, kasten, boekenrekken, hang- en legkasten in alle maten. Buro’s en burostoelen. Mooie betaalbare grenen of hardplastic keukens. Eiken TV- en videokasten. Salontafels, enz... enz.. 24 maart a.s. is er weer een voor paren, in de grote zaal rra Nova, Nieuwlandstraat 46, >urg. Er wordt gedanst op Ball en Latin American muziek, en irlijk worden de klassiekers zoals: ise wals, Kruispolka, Veleta, St.- iswals niet vergeten. md begint om middernacht. I Mn. VROUWENKAFEE «DE SPINSTER» Met ingang 28 maart zal het vrou- wenkafee een uur later open gaan. De openingstijden zijn dan: wo 21.00- 01.00 u.; do 21.00-01.00 u.; vrij. 21.00- 02.00 u. Alle vrouwen zijn van harte welkom! Plaats: Heuvel 13, ingang poort rechts naast kafee Tooten. Van donderdag 22 tot en met woensdag 28 maart wordt in het filmshuis Tilburg de film «Max Havelaar», of de koffieveilingen der Nederlandsche-Handelmaatschappij vertoond. Let op de gewijzigde aanvangs tijd: 19.00 uur. Iedere avond behalve op zondag. Het heeft even geduurd voor in duktie met Indonesië een worden gemaakt van een van d Nederlandse boeken die wordt ger de wereldliteratuur. Eduard Douw<>r «Max Havelaar», Nederlansche Handt tijdens een verblijf van enkele we armoedig optrekje in Brussel. BRADERIE PATER V/D ELSENPLEIN Op de braderie van 30 april op het Pater v.d. Elsenplein is er nog plaats voor straatmuzikanten, amateur or kestjes, uitvoerders van oude ambach ten, verenigingen, enz. die zich op deze dag eens in de belangstelling kunnen tocht van e plaatsen. Bel voor informatie. W. haar - Ine Roestenburg, tel. 013/424582. achter h„ jrgse afdelir Natuurbesi orgt op dond, -lezing o”“r RIKCONCOURS IN DE BASELAER Dinsdagmiddag 27 maart, 3 en 10 april organiseert de Activiteitencom missie voor Ouderen Groeseind-Hoef- straat om 2 uur ’n rikconcours in De Baselaer. Kaartliefhebbers wees pa raat! adres een informatie-/ borgsommen die eten betalen. Dan nodige informatie irgsom» worden ver- tevens een aantal actie- proken worden. Iedereen kom. RECTIFICATIE In het bericht in de «Koerier» van vorige week over de suikerziektepa- tiëntjes in Polen die de Stichting «Til burg e.o. helpt Polen» heeft geadop teerd, is abusievelijk zowel het tele foonnummer van de Stichting (Leo nard van Veghelstraat 2, Tilburg) nl. 35.55.45 - ’s middags - weggevallen als het adres van het magazijn. Dat is en blijft: Gasthuisring 7, Tilburg. Het is iedere zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur geopend om goede, bruikbare en scho ne kleren voor de Tilburgse bevolking in ontvangst te nemen. Twilight Zone is de periode die ligt tussen resp. daglicht en het duister. Dus de schemering. Georj ’n Tijdspanne waarvan wordt gezegd dat ie de fantasie versterkt. De film is verdeeld in 4 segmenten door vier verschillende perso nen, die elk hun eigen visie geven over on bekende facetten van ons bestaan. Het zijn «V.V. VOGELLUST» Onlangs is in Tilburg een vogelvere niging opgericht onder welluidende naam «V.V. Vogellust». V.V. Vogel- lust heeft haar kluplokaal gevestigd in V F11 DC 1 dSStTl G café-bar de Veldhoven, Veldhovenring J 89. Een beginnende vereniging kan a' in Het Kanee d leden gebruiken dus als u belang- Het «Indonesia Men- ilhng hebt. U kunt kontakt opnemen deliz> is een r^po6rtage over de Indonesische :t J. Jansen, Margnethof 22 in Til- onafhankelijkheidsstrijd met historische op- ?9. namen uit deze periode en met herinnerin gen, lotgevallen en anekdotes van promi nente ooggetuigen die deze tijd aan den lijve ondervonden. De maker, Roelof Kies, van deze produktie wil laten zien hie de repu bliek Indonesia haar onafhankelijkheid ver kreeg. Gratis te bekijken in Het Kaffee van Stadsschouwburg/Kultureel Sentrum van dinsdag 20 maart t/m zondag 1 april (di. t/ m za. van 11.00 tot 21.30 uur, zondag van 13.00 tot 17.00 uur). e-Grillet filmt al zo’n 25 jaar m de Franse filmwereld. Met jtive» zal dat wel niet veran- WILLY ROELOFS IN HET OUDE KERKJE Tekenen en schilderen, begonnen als therapie, werden voor Willy Roelofs uit Valkenswaard een levensvoorwaar de, een dienstbaarheid aan een ideaal, sinds hij ontdekte dat zijn kunstuitin gen d.m.v. pen en penseel, andere mensen ontroerden en zelfs gelukkig maakten. Veel meer herkenningspun ten roepen zijn door warme kleuren gedragen, realistische taferelen uit de Kempen op. In het Oude kerkje van Middelbeers zijn zijn werken te zien op zaterdag 24 maart van 14.00 tot 18.00 uur en op zondag 25 maart van 11.00 tot 18.00 uur. Het verhaal van de film is tweeledig 1. - De jonge man, Walter, slaapt met zijn vrouw voor de eerste nacht in zijn nieu we appartement. De meubels moeten nog komen en de slaapkamer is gevuld met lege dozen. De nieuwe geluiden uit de omgeving vormen de aanleiding voor een nachtmerrie die gebaseerd is op de Griekse legende «de Corintische verloofde». Daarin wordt een jonge man verliefd op een bleke, maar mooie jonge vrouw, totdat hij ontdekt dat ze een vampierachtige schim is, die zeven jaar geleden stierf. Robbe-Grillet«Deze film is grof gezegd droomtheater. De droom weerspiegelt ons ’wakkere’ leven niet, maar het teatraliseert het. We nemen op een bepaalde manier af stand van de gebeurtenissen. Voor mij is het onderwerp van de film de verwarring van de dagelijkse vertrouwde wereld met de ge-1 teatraïseerde wereld van onze verbeelding». Naast een eigenzinnige inhoud toont Robbe-Grillet ons sterk visuele beelden. De dekors zijn erg opvallend en belangrijk. Robbe-Grillet neemt geen genoegen met een realistische omgeving en ook niet met studio’s. Hij zoekt een ruimte die sfeer in zich draagt, maar die zelf ook weer kan ver anderen. Voor de film maakte hij gebruik van een verlaten villa. Met deze bijna-ruïne kon hij doen wat hij wilde aan de ene kant bezat de villa het onzekere van een droom, aan de andere kant de uitstraling die in geen enkele studio terug te vinden is. Het land van mijn ouders Twee weken achter elkaar, de eerste week om 22.00 uur en de tweede week om 19.30 uur, vertoont het Filmhuis Tilburg Marion Bloems film «Het land van mijn ouders». De totale periode loopt van donderdag 22 maart tot en met woensdag 4 april, (iedere avond behalve op zondag). «Het land van mijn ouders» is de speur- *ocht van een dochter naar het verleden van Indische - ouders en de motieven haar opvoeding. Een komedie van Columbia Pictures, met in de hoofdrollen de drie meest populaire talenten van de entertainment wereld. De ervaren akteur Walter Matthau speelt de gas-station eigenaar Sonny Paluso, die ziet hoe zijn etablissement in vlammen op gaat, dank zij een achteloos weggegooide si garettenpeuk. Grappenmaker Robin Williams speelt Donald Quinelle, een opkomend verkoop leider wiens opwaardse loopbaan stopt, als hij ontslagen wordt door de papegaai, het troeteldier van de baas. Een country- en western superster Jerry Reed speelt Jack Locke, een huurmoordenaar die ontdekt dat .zijn firma «De Bende» niet recessie besten- is. De drie mannen delen een gezamen- standpunt: hoe te overleven in een sa- nleving waar niemand veilig is voor de nomische chaos van onze tijd, waar ereen een gelijke kans heeft het slachtof- te worden van de grote werkeloosheid. «UNICUM» Bovengenoemde - houdt haar zondagbeurs op a.s. in de parochiezaal van Herder (’t Zand), Postelse 326. Er is door de leden een n lectie zegels bijeengebracht F.D.C.’s, automatenboekj WAARBORGSOM naties van kinderzegels, als Aanstaande vrijdag 23 maart is er ke”van 4’ zowel postfris om 20.00 uur op het adres «Ons peld, vertegenwoordigd zt;- Huis», Piushaven 29, een informatie-/ °Pen vana' ‘3.00 u. actieavond over waarborgsommen die Diizr’r»Ni/',rAI IDQ huurders soms moeten betalen. Dan zal niet alleen de nodige informatie De In‘ en Mindervaüdenvereniging over de «waarborgsom» worden ver- «Door samenwerking Sterk», organi- schaft, maar tevens een aantal actie- seert wederom haar jaarlijks rikcon- middelen besproken worden. Iedereen cours- Dlt zal gehouden worden op is van harte welkom. volgende data: 22 maart, 29 maart, 5- riMC-r. v nr-M 12-19-20 april. Ook dan kunt u weer ALLEENSTAANDEN voor een klein bedrag een gezellige Aanstaande zaterdagavond is er in avond meemaken en een kans maken Café ’t Molentje een dansavond voor op een leuk prijsje. Het zal gehc alleenstaanden. De avond begint om worden in het clublokaal in de I 20.30 uur en vanaf 25 jaar bent u wel- bergstraat 242 te Tilburg, kom. De muziek wordt verzorgd door vangstijden zijn voor alle ave Jan en Peter. 19.30 uur. TOEGANKELIJKHEID Vanavond van 20.00-22.30 u. orga niseert de Commissie Toegankelijk heid van de G.O.N. afd. Oisterwijk een Open Avond in De Coppele, Willem de Zwijgerlaan 59 in Oisterwijk. De open avond staat in het teken van de veiligheid van m.n. gehandicapten in het verkeer. VROUWENRESTAURANT Omdat er in Tilburg geen vrouwen restaurant is, organiseren vrouwen van Stichting Werkgemeenschap de Imme, elke laatste zondag van de maand een specjale avond alleen voor vrouwen. A.s. zondag 25 maart, is de Imme dan ook voor vrouwen open van 6 tot 9 uur. Er worden maaltijden zonder vlees geserveerd Het is er goed, goed koop, lekker en gezellig. een gezellige rikavond georganiseerd door een Stichting Werkgroep Wan delbos. Voor de vier besten zijn er weer fijne prijsjes te winnen. Tevens voor iedereen het eerste kopje koffie gratis. U bent allen harte welkom in het Kievitslaer, Reinevaarstraat f Tilburg. Zaal open van 19.00 tot 24. uur, we beginnen met rikken om 20.00 uur. Landis, Spielberg, Joe Dante en jorge Miller die op onnavolgbare wijze gestalte geven aan die speciale plaats waar tijd en ruimte samenvloeien in ieders be wustzijn. Waar verbeelding en realiteit el kaar raken, gebeuren dingen die spotten met elke vorm van zwaartekracht en natuur- SOEKMEKAAR De modeshow die op het program ma stond in buurthuis Soekmekaar op 23 maart is wegens omstandigheden verzet naar 30 maart, zelfde plaats, zelfde tijd. DIABETES VERENIGING Het Maria-Ziekenhuis organiseert in gra' samenwerking met de Diabetes Ver- t-e.r eniging Nederland afdeling Tilburg in formatieavonden die U de mogelijk heid bieden wegwijs te raken in de problematiek van het diabeet-zijn. De eerstvolgende avond zal worden ge houden op 27 maart 1984. U en uw geïnteresseerde huisgenoten zijn van harte welkom. U wordt om 20 uur ver wacht in de toneelzaal van het Maria- Ziekenhuis. COLA DISCO Op 23 maart wordt er een Cola Dis- co georganiseerd (dus geen alcohol) voor jongeren vanaf 12 jaar. Dit voort- (^dfre aan om de 14 dagen De Cola Disco e vindt plaats in de Kasteelhoeve, De Schuur, Hasseltstr. 256, Kinderboer derij Goirle-Hasselt. AMNESTY INTERNATIONAL Op maandagavond 26 maart a.s. is er een schrijfavond in het wijkcentrum Goirke-Hasselt, Goirkestraat 82. De avond begint om 20.00 uur. Deze maand wordt er geschreven naar: Tsje- choslowakije, Swaziland en de Kore aanse Republiek. Er bestaat ook de mogelijkheid om thuis te schrijven of de brieven af te halen. Telefonische in lichtingen: 013/63.12.41. SESTROKA Op zaterdag 24 maart organiseert volksdansgroep Sestorka weer een volksdansinstuif. Uiteraard is eidereen weer van harte welkom! De instuif is van 20.00 u. tot 23.30 u. in het wijk centrum Groeseind-Hoefstraat, Pa- duastraat 3. RUILBEURS OISTERWIJK Ruilbeursclub «’t Westend» organi seert op zondag 25 maart ’84 van 10.00 tot 14.00 uur haar maandeijkse ruil beurs. Deze ruilbeurs vindt plaats in het ontmoetingscentrum «De Coppe le» gelegen aan Willem de Zijgerlaan, hoek Beukendreef in Oisterwijk. Aller lei objecten kunnen er weer geruild worden zoals: postzegels, ansichtkaar ten, munten, sigarebandjes, stickers, QSL-kaarten, etc. Een Amerikaanse kapitein van een afge legen basis heeft verscheidene eenheden die hij killer units noemt. Een daarvan wordt geleid door een jonge luitenant, die nadat hij de Vietcong zijn kameraden heeft zien afslachten, een persoonlijke oorlog tegen ze voert. Zijn unit krijgt de opdracht een wa pendepot van de V.C. in een nabijgelegen dorp te vernietigen. Ten koste van zware verliezen bereiken zij het dorp, waar zij de wapens vinden en vernietigen. Als de luite nant zijn mannen terug naar de basis wil lei den, merkt hij dat zijn eenheid is omsingeld. De V.C. is overal, voor elke stap moeten de Amerikanen zware strijd leveren, ze hebben geen schijn van kans... Het verhaal en de titel doen ons even denken aan de film «Apocalypse Now», maar een vergelijking ermee zouden we niet aandurven. De regisseur blijkbaar wel. V.V. DE FILATELIST V.V. De Filatelist houdt op zaterdag 24.3 weer haar maandelijkse ruilbeurs in de Montfortschool. De zaal is open van 13.00 tot 17.00 uur. U bent wel kom om op elk bekend verzamelgebied uw dubbele exemplaren te ruilen. IVN-WANDELING EN LEZING De Tilburgse afdeling van het Insti tuut voor Natuurbeschermingseduca- tie verzorgt op donderdag 22 maart een dia-lezing over vooijaarsbloeiers. De lezing wordt gegeven door Willem van Kruysbergen en begint om 20.00 uur in het Noordbrabants Museum aan de Kloosterstraat 26 in Tilburg. Op zondag 25 maart houdt de afdeling een wandeling in De Brand (laarzen mee nemen!). Deze wandeling, die on der leiding staat van IVN-natourgid sen, start om 14.00 uur van af het ka pelletje aan de Schoorstraat in Uden- hout (bij het Gemeentehuis richting Drunense Duinen). Ook deze wande ling staat in het teken van de voor- jaarsbloei. Zowel lezing als wandeling zijn voor elke belangstellende toegan- RUILBEURS De Verzamelaars Vereniging Til burg organiseert op donderdag 22 maart van 19.00-21.30 uur, een ruil beurs in de zaal van het parochiehuis, Kwaadeindstr. 127, Tilburg. Hier kan men terecht voor het ruilen van zijn verzameling postzegels, munten, prent briefkaarten, enz. mkü- JONGEREN EN 400,- Alsnog kunnen jongeren in aanmer king komen voor een eenmalige uitke ring van 400,-. Althans daar ziet het naar uit. Jongeren die denken daar voor in aanmerking te komen, kunnen contact opnemen met de Jongerenbe weging Tilburg, Telefoonstraat 29, Til burg. FILM IN NO GO In Kultureel Kaffee No weg 90 te Oisterwijk wordt 29 maart a.s. de film «Het r het rode haar» vertoond. 20.30 u. KASTEELHOEVE De activiteitencommissie deelt u mede: op donderdag 29 maart om 14.00 uur: grote modeshow in de Kas teelhoeve, Hasseltstraat 256. Kaarten kunt u elke middag afhalen. C.Ó.C.-VROUWEN A.s. vrijdagavond vanaf 21.00 u. or ganiseren de C.O.C.-vrouwen weer hun wekelijks kafee-avond. Alle vrou wen die zin hebben om eens een gezel lige avond met elkaar door te brengen kunnen dan terecht. Iedere dinsdag avond van 20.00 tot 23.00 uur kun je op het C.O.C-pand terecht om te pra ten of voor informatie. Op donderdag 29 maart organiseren de vrouwen van het C.O.C. een thema-avond over de positie van de lesbische vrouw. De avond begint om half 9 in het C.O.C.- pand in de Koestraat 73 in Tilburg. Inl. 359050. Het Nederlands Textielmuseum gaat 4 a 5 maal per jaar een bulletin uitgeven onder de naam «TEXTUUR» Dit bulletin zal uitgebreide toelich tingen bevatten over de tentoonstellin gen die gehouden gaan worden, over hedendaagse textielkunst en textielhis- torie. Ook textieltechnische onderwerpen zullen worden beschreven. Interessante bijdragen over indus- trieel-archeologische onderwerpen zul len tevens deel uitmaken van de in houd. Ook zullen de lezers regelmatig op de hoogte gehouden worden van de vorderingen welke gemaakt worden bij de restauratie van het voormalige fa briekscomplex van de Fa. Mommers Co. ten behoeve van het Nederlands Textielmuseum, aan de Goirkestraat in Tilburg. De prijs voor een abonnement be draagt 10,- per jaar; voor Belgische abonnees 200 B.fr. Dit bedrag kan worden overgemaakt op postgiroreke- ningnummer 1109300 van de gemeente Tilburg, ten gunste van het Neder lands Textielmuseum onder vermel ding van «abonnement Textuur 1984». Leden van de «Stichting Vrienden van het Nederlands Textielmuseum» ont vangen het bulletin gratis. Inlichtingen: Nederlands Textiel museum, telefoon 013/422241. Als eerste zal er een groots DART- concours worden gehouden op 3, 10, 17 en 24 april a.s. met een aantal leuke weekprijzen. Aanvang van deze avon den steeds om 19.30 uur. Inschrijving van 26 maart tot 3 april. RIK-CONCOURS; 5, 12, 19 en 26 april. Aanvang steeds 19.30 uur. In schrijving op de avonden zelf. BINGO-AVOND 13 april, 20.00 uur. Naast deze aktiviteiten wordt er een groots opgezet feestweekend georgani seerd op 11, 12 en 13 mei. Rond het programma voor dit feest weekend wordt U nog nader via publi caties in diverse in Tilburg verschij nende bladen op de hoogte gebracht. RIKKEN - Donderdag 22 maart 1984 is er weer VELOCITAS ii _i j georganiseerd a.s. vrijdag is het weer zo ver, de rkgroep Wan- maandelijkse bingo-avond bij Veloci- tas, bekend om zijn waardevol prijzen pakket of geldprijzen. Aanvang 20 uur, kantine Velocitas aan de Jan Truijenlaan (achterin). SINT-LUCAS De Ontspannings Comm, van de Bond van Ouderen en Gepensioneerden St.-Lucas organi seert op dinsdag 27 maart een bingo. Deze bingo wordt gehouden in het jkgebouw Beneluxlaan 74 te Til- De aanvang is om twee uur. ivuvreen is van harte welkom. OUD TILBURG Op vrijdag 23 maart a.s. organiseert de prog. comm. «Oud Tilburg» weer een van haar alombekende «Tientjes»- bingo in de Kasteelhoeve aan de Has seltstraat 256. Zaal open rond 19.30 uur. Aanvang 20 uur. Toegang boven de 16 jaar. DE YPELAAR De Tilburgse zaalvoetbalvereniging Bakker de Beer - Toon Klijn organi seert een bingo-avond in het wijkcen trum De Ypelaar in Tilburg-Noord. Deze bingo-avond zal plaats vindenop zaterdag 24 maart in bovengenoemde zaal en om 20 uur beginnen. ’T STOKSKE Op vrijdag 23 maart houdt de I.O.V. ’t Stokske weer een bingo ten behoeve van de vereniging in Wijkcentrum De 'pelaar, Corellistraat 10 en begint om .30 uur. De prijzen zijn zoals altijd geldprij zen en een levensmiddelenronde. TILBURGIA ’81 In de Lotto 3 Uit 15 van zaalvoet balvereniging Tilburgia ’81 zijn in week 11 de gevallen getallen 1-4-12. Wilt u meespelen, met de Lotto 3 uit 15 dan kunt u zich wenden töt mevr. Dusee te Tilburg, Mr. Stormsstraat 14, tel. 013-43.42.36. Nieuwe folders: - Part, woningverbetering - Lenen met beleid - Financiële problemen hoe moet dat nu - Twee verdieners, inf. voor gehuw den ongehuwden - Alle folders over huur'en verhuur. - Diverse bijstandfolders. Woonvergunning: folde vraagformulieren, teger gen studiekosten Amu - U en uw makelaar. - Gemeentegarantie. - Wonen in Reeshof. - Div. isolatievoorlichtingsfolders - De glasbak: een prima oplossing - Vrouwenemancipatie in Tilburg - Fietscrossterreintjes - Kapvergunning Actuele tentoonstellingen: Particuliere woningverbetering Bestemmingsplan Tivoli Structuurplan Oude Stad. Verkeersmaatregelen op korte ter- Reeshof-maquette. Sociale woningbouw TER INZAGE - Bestemmingsplan van kasteel, vplannen art. 19/50 euhygiënisch actieplan. - Eindnota verkeers- en vervoersplan. - Gemeentelijk beleid culturele min derheden. - Lees- en documentatieboek Nota’s, commissiestukken enz. maken het mogelijk de gemeentelijke besluit vorming op de voet te volgen. Openingstijden maandag van 13.00 tot 17.00 uur di. t/m vr. van 09.00 tot 17.00 uur zaterdag van 12.00 tot 16.00 uur Ook groepsbezoek mogelijk. Gemeentelijk Informatiecentrum Stadhuisplein 132 5038 TC Tilburg Telefoon 013-358575 VROUWENBOND FNV De bijeenkomst van dinsdagavond 27 maart zal niet, zoals de bedoeling was, gehouden worden in het Vrou wencentrum, maar in het gebouw van de plaatselijke centrale, Spoorlaan 67. Reden hiervan is, dat de verwarmings- olie bij het Vrouwencentrum op is, en de tank niet weer gevuld mag worden. Op het programma voor die avond staat: De nieuwe wet op tweeverdie ners, emancipatorisch of een bezu gingsmaatregel? KRUIDENTOCHT De «Imme» organiseert op donder dagochtend 29 maart een kruidentocht onder leiding van de heer Veldhoen. Op de fiets gaat men richting Oister wijk. De bedoeling is dat men op zoek gaat naar kruiden en er zal verteld worden over de geneeskracht van de kruiden. Verzamelen bij de «Imme» om kwart voor tien. Willem 2 str. 52a. Tel. 425229.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1984 | | pagina 3