89.- Rondje Harten Troef ademt Brabantse Carnavalssfeer te grosfillex vouwdeur Koffiekonsert Danssessie Prima Duits toneel Het Brabants Orkest met Brabant Koor Carnaval met Toneelgroep Hooker: rituelen 159 498 345 Toon Hermans 369 159 249 129 179 199 298 159 C.V. De Tunnelplekkers SThDSSCHÜUwBUBG 149 109 149 399 199 499 289 98 169 479 119 109 49 119 139 99 99 109 95 Koffieconcert met Vera Beths en Reinbert de Leeuw A.s. zaterdag start de kaartverkoop Carnavalsshow belooft weer fantastische happening te worden 69 79 99 Kruikenconcert krijgt een Spaans tintje De Flepsteppers in april 4-pagina 16 DE TILBURGSE KOERIER Donderdag 23 februari 1984 - pagina 17 JEUGDPASPOORT Ronald de Kok. geldt, rgeten. Hij op hij een beter ‘hZ i voor prins i deze Karnaval L.P. 7,50. Rondje harten troef Oil 0/2/7-08-01 Golr ten ’en wij oed ïkker s nachts :ere celijk rgens cels ligt, len dat ken >ïj, dat ee evenzo- ■I dat ze- ner sp Marieke met een s Leer (de Mie’ worden, dekkers is en enorm jaar voor de Lovense Kanaaldijk 165 Tilburg-Tel. 013-422664 gesloten op maandagmorgen koopavond op donderdag formido bouwmarkt is een activiteit van houthandel key/thc SALON LEON HOEPELMAN Veldhoven ring 66, Tilburg, tel. 013-422868 Kastanjelaan 6, Helvoirt, tel. 04118-1588 Laat dit een aanzet zijn voor een goede haarverzorging Koffie staat klaar /-bewijs, geleverd kapel kent inmiddels alle Rondje Harten Troef en nog regelmatig ten v«f*ri)gbaar bij: april een zaal, voor- (9 en 10 de sessie voor de deur. Op al zijn .hts een zwijgen, zodat hij vijftiende keer 250 A 300 kin- kunt u zich l Loevestein- /of fabnkanten- >ebreMTeW^^ g Brabants orkest onder leiding van Jan i zorgt dat het er Spaans aan toegaat, de vuurdans uit de Falla’s «El Brujo» gespeeld en een aantal frag- n uit Carmens opera Bizet. aan het einde vertwijfeld uitroept: «Gibt denn keiner, keiner Antwort???» De regie van de bekende regisseur Bemd Hoffmann benadrukt de actualiteit van het gegeven. Het is dan ook zeker waar dat de wereld van Borchert in 1947 weinig verbe terd is. Integendeel. Te zien op zaterdag 25 februari om 20.15 uur in de Schouwburg- camaval ordje van n de partij, lexicaanse/ Al vans plekl plan Vanuit hofkt de Tunnelple het Midc te pror reageerden zijn op een 1 Wederom één van de ot gingen onde de loep. Hoe opgericht in 1967 plekkers al veel camavalsget- Al in het o werd in Café-Restaurai saers carnaval gevierd, beurde dat gestr organisatie «Gei Boerke Mut Onder vereniging reisverenigir niging, een handboogschutterij. Deze organisatie had tot ganiseren van aktiviteit“’ van de gezamelijke verenij loop der jaren kwam het van deze aktiviteiten echter dt óp de carnavalsviering te liggen. Gevolg hiervan was de liquidatie van voomoemde organisatie en de oprich ting van Carnavalsvereniging «De Tunnelplekkers» op 12 april 1967. Sindsdien zou ’t alleen nog maar Het! Stulen Zo wordt Amor P menten u..r De bekende tenor Jan Derksen praan Henny May zijn ook van Voor temperament zal de Me In een bijzonder programma met als solist de Braziliaanse pianist Arnoldo Cohen en met medewerking van het Brabant Koor verzorgt Het Brabants Orkest onder lei ding van Andé Vandemoot op 24 februari om 20.15 uur in de Schouwburg-zaal, een uitvoering van werken van Bach, Beetho ven en Stravinsky. Spaanse castagnetten- e Lucero Tena zorgen. E groep staat haar terzijde. Na afloop is in de studiozaal en de pauze- foyer een groot feest van de Royal Show Band uit Valkenswaard en een aantal carna- valsorkesten. Inmiddels is een groot aantal mensen aange- de hoogte gebracht van de geling voor dit tweede Krui- vrije verkoop van de overge- i start op donderdag 23 fe- schouwburgkassa. De toe- 20- 1,25 (service-kos- ALLEEN WEGGEVEN, H IS NOG GOEDKOPER! schreven en op de voorverkoop-regelii kenconcert. De r” bleven plaatsen bruari aan de gangsprijs is ten). Voor alle nadere informaties I wenden tot Ed de Roos, Slot straat 5 in Tilburg (013/674387). Ook de hofkff-1 nummers van Rondje zal ze met carnaval n gehore brengen. (Ton v.d. Nouweland) Programma 1984 Steeds bergopwaarts, zoals gezegd, met als voorlopig hoogtepunt de verlo ving yan het kruikenpaar die op 11 fe bruari gevierd werd in de residentie van de Tunnelplekkers. Meer dan 800 Toneelgroep Centrum in Theater Het Heks ->5 februari om 14.30 uur, brengt toneelgroep Centrum een stuk van Wim T. ers «Evengoed nog een hele zit» in Theater Het Heks. Wim T. Schippers, ooit begon- beeldend kunstenaar maar sinds jaar en dag bijna onafgebroken in de weer met dra- stprogramma’s, shows en series voor de Nederlandse televisie, situeert zijn stuk in de i A. naar B. Het treinvervoer blijkt een bron van inspiratie en irritatie voor de passa- door verschillende incidenten met elkaar in gesprek raken. brengt twee dames, een oudere heer die de oorlog nog heeft meegemaakt, een jonge t bij elkaar, gecontroleerd door de conducteur. Onder regie van Peter luisman, Lettie Oosthoek, Jacques Commandeur, Ingeborg Elzevier, e van der Pol en Peter Blok met vaart en verve, zodat «Evengoed nog een hele zit» sneltreinvaart voorbij vliegt. iaf het begin waren de Tunnel- tlekkers laaiend enthousiast over het 1 achter Rondje Harten Troef, ifkapel en zanggroep willen '□lekkers er alles aan doen -udden-Brabantse camavals- imoten. Ook de bijna 225 le- i positief De langspe- tiental na allemaal ver- yudere vereni- loep. Hoewel officieel 57 waren veel Tunnel- 1 eerder aktief in het sbeuren. t begin van de jaren zestig tv-lfant Boerne Mut- gevierd. Vanaf 1964 ge- t gestruktureerd binnen de «Gevestigde Verenigingen jtsaers». deze paraplu schuilden een van veehandelaren, een ing, een politiehondenvere- n biljartvereniging en een «Draussen vor der Tür» van Wolfgang Borchert, gespeeld door Kammerspiele Düsseldorf, is een felle aanklacht tegen de oorlog, en vooral tegen de gelatenheid die oorlog mede mo gelijk maakt. Het stuk wordt in het Duits opgevoerd en is daarom zeer geschikt voor stude renden. maar Het Tilburgse Theaterbureau René Frijters organiseert ook dit jaar weer een grootse Carnavalsshow in de schouwburgzaal. Vrijdag 2 maart om 20.15 uur be gint het programma en na afloop van de show is er nog een groot bal in de foyer van de schouwburg-zaal. s aanwezig zijn en iar. met al zijn be- laronder vanzelf- Voor het eerst zal een co-produktie van het Brabants orkest en het Zuidelijk Toneel Globe worden gerealiseerd. Het gaat om een kleinschalige produktie. Een ensemble van negen musici, onder leidinjvan Jo van den Booren, brengt samen met Globe Har rison Birtwistle’s «Down bij the greenwood side» in première. Soliste is Thea van der Putten. Te zien en te beluisteren op zondag 11 maart om 12.30 uur in de studio-zaal tij dens het maandelijkse koffiekonsert van de S.M.E.T. Voor alle tieners tussen de 12 en 18 jaar liggen de pasjes klaar. WAT KUN JE DAAR MEE DOEN Bij het tonen van dit pasje kun je twee dagen in de week tegen een REDUKTIE van 20% je haren laten verzorgen. Wat te doen Bij inlevering van een pasfoto en verto ning van een legitimatie-bewijs, wordt direct het pasje van jou geleverd tegen een vergoeding van 5,- Deze pasjes zijn verkrijgbaar bij Als speciale gasten zullen de leden van de carnavalsvereniging De Kiekedie- ven en hun Prins Circus Aerogonosis III uit Rijen aanwezig zijn. Voor de muziek tijdens de show en het bal zor gen de volgende drie orkesten: De Mullerheidermuzikanten, de Sonny Boys en de Royal Show Band. Kaartverkoop start tot 24 februari a,s. Toon Hermans heeft de afgelopen den hard gewerkt aan een nieuwe show. Op vrijdag 9 en zondag 11 maart gaan in Tilburg de allereerste inspeelavonden-voorstellingen van deze nieuwe show plaatsvinden. Later dit jaar zal dit nieuwe programma pas in pre mière gaan. Dit betekent dat U Toon Her mans bezig kunt zien en horen in een com pleet nieuwe voorstelling, waaraan echter misschien nog wel een en ander bijgeschaafd gaat worden. Een prachtige primeur voor het Tilburgse schouwburg-publiek. De kaartverkoop voor deze twee inspeel- voorstellingen start op zaterdag 25 februari om 11.00 uur aan de schouwburg-kassa. Vanaf 9.00 uur zullen volgnummers worden persoon wordt één volgnum- -ieder volgir- Het koffiekonsert van de S.M.E.T. op zondag 26 februari om 12.30 uur in de foyer van de Schouwburgzaal, heeft als titel meegekregen «Onder invloed van de jazz» en wordt verzorgd door violiste Vera Beths en pianist Reinbert de Leeuw. Er worden werken gespeeld van Andriessen, Grosz, Greenberg en Copland. en flamengodanseres valselementen voor u Een Spaanse dans- Flepsteppers». Op zat maandag 5 m- valsfeesten in door Jan de 1 den zal wor mtje treedt man in I Miet mag ook Vanzelfsp— oma Plek ooi tie, diner e bruidsgezeLv.. terugve Daar wordt wijze ontbon De Kruikenbruiloft vindt dit jt voor de 5de keer plaat de Tunnelplekkers later Dinsdag is er nog de 1 r en het sluitingsbal, waart jW1J' gingen binnen Boerke 1 met uitgenodigd. Kaarten voor deze avond kosten skes- 3,50, terwijl de toegangsprijs voor de zich an<iere avonden is vastgesteld op paar 7’50’ it jaar t. Na- igers, op genoteerd met de ge- «Olé, ons Marie doet leezinger Abrahan bestaande uit kunststof lamellen met slot en sleutel afmeting: 210x78 cm wit, eiken en mahonie dessin van129< Aanbieding is geldig Vm 29 februari a.s. en zolang de voorraad strekt. Vera Beths werd geboren in Haarlem. Met een omvangrijk repertoire dat reikt tot in deze eeuw, is zij een veelgevraagd en ge liefd soliste bij de symfonie-orkesten. Zij werkte samen'met dirigenten als Haitink, Kondrashin, Foumet, Maazel, Süsskind, De Waart en vele anderen. Componisten als Peter Schat, Louis Andriessen, Willem Breuker, Misha Mengelberg en Philip Glass schreven composities voor haar. Als kamermuziekspeelster heeft Vera Beths een grote reputatie opgebouwd in het Rondom Kwartet samen met Reinbert de Leeuw (piano), George Pieterson (klarinet) en Anner Bijlsma (cello). Vera Beths be speelt een Stradivarius uit 1727. Zij is als docente verbonden aan het Koninklijk Con servatorium te Den Haag. Reinbert de Leeuw legt zich als musicus in het bijzonder toe op concerten die gewijd zijn aan stro mingen en componisten van de 20ste eeuw. Als dirigent is De Leeuw sinds de oprich ting in 1974 verbonden aan het Schönberg Ensemble. Hij vervult regelmatig gastdirec- ties bij diverse grote Nederlandse sympho- nie-orkesten, zoals het Concertgebouwor kest, het Nederlandse Blazerensemble, het Nederlands Kamerkoor en het Residentie Orkest. Het skript en de regie zijn in handen van Louise Robben. Zij is een actrice die tegen het einde van de jaren zeventig voor zichzelf is begonnen. «Rituelen» wordt gespeeld door Rudolf Damsté, Gertian Maassen en Wim Serlie. Henk de Jonge verzorgde de composities en de arrangementen die gespeeld «Worden door Atjen Gorter (bas), Henk de Jonge (piano, accordeon, keyboards), Maarten van Nor den (saxofoon), Boy Raaymakers (trompet) en Rob Verdunnen (slagwerk). Groetjes Leon Hoepel man en zijn team, Jos Spij kers, Harrij Heier, Jolanda Spijkers, Ma rion Bergman, Irma v.d. Neijs, Marion de Kort. Voor Helvoirt bergopwaarts gaan met deze club. Er kwamen méér balavonden tijdens car naval. De Tunnelplekkers openden N.S.-station Tilburg West en kwamen met een eigen clublied op de proppen. In 1970 startten De Tunnelplekkers met het bejaardencamaval, een ge beurtenis die deze vereniging tot 1983 op het lijf geschreven was. Dit jaar zal de bejaardenavond echter niet dor kunnen gaan wegens gebrek aan be langstelling. Dit tot ongenoegen van de Tunnelplekkers, overigens. De band met Huize Piusoord stamt uit 1973 en is nog steeds zeer hecht. Sinds 1974 nemen de Tunnelplek kers deel aan de kinderoptocht. Aan vankelijk beloond met een tweede prijs zouden de jonge plekkertjes dit gebeu ren uitbouwen tot een lange reeks van hoofdprijzen. En nog steeds is de kinderoptocht een stokpaardje van deze vereniging. De bier- en wijnfeesten stammen uit 1977. Sindsdien wordt elke 1ste zater dag in oktober vrij gehouden om on der de klanken van een gerenommeer- De viering van het Tilburgse carnaval gaat ook de Stadsschouwburg niet voorbij. Het «Kroikenconcert» met na afloop een feest, komt terug op donderdag 1 maart om 20.11 uur in de Schouwburg-zaal. Dit jaar met een Spaans tintje. De organisatie is in handen van de Carnavalsvereniging De Flepsteppers onder auspiciën van de Car- navalstichting Tilburg. tot doel het or- ,iten ten nutte ■nigingen. In de :t zwaartepunt iuidelijk ....u, jaar ats en dat zullen ten weten straks. kinderoptocht rop alle vereni- Mutsaers zijn --iseren camavalsvereni- s en Stadsschouwburg/ i weer vier grote cama- r de «Vrienden van de zaterdag 3, zondag 4 en maart vanaf 21.00 uur cama- j» de foyers en studiozaal en op dinsdag 6 maart vanaf 14.30 uur de kinder-, middag en de tienermiddag. In «Rituelen» maken de spelers gebruik van de middelen die de toneelspeelkunst hen biedt. Andere middelen hebben ze niet: zij ontlenen hun bestaan aan hun creativi teit als acteur. Omdat ze de nieuwe vormen nog niet heb ben gevonden, moeten de spelers zich nog bedienen van de oude vormen, oude ritue len in een verouderende rituele vorm: het theater. Zij spelen «rituelen», een komedie met mu ziek, een gevecht in zeven rond Op het programma staan dit jaar al één van de grote klappers van de weer alle grote camavalssterren. Na- carnavalsshow. Stemmingmaker Arie tuurlijk komen De Havenzangers, op Ribbens zal eveneens aanwezig dit moment hoog genoteerd met de ge- verder Dennie Christian me* zellige feesthit «Olé, ons Marie doet kende schlagers, waarot niet mee» en de meezinger «’s Nachts sprekend «Rosamunde». na tweeën». Vader Abraham ontbreekt ook dit jaar niet. Ria Valk is present met al haar grote camavalsnummers. Uit de buurt komen De Deurzakkers. Clemens van Bracht en Willem van Schijndel zullen de zaal weer op z’n kop zetten met hun hits «Zak eens lek ker door», «De Steek van de Keizer» en «We gaan er tegen aan». Het sym pathieke duo Marc Dave, vorig jaar om lied den Iers ziji kocht. Het liedje «Dés krèk Wék Wó» is een stevige meezinger volgens de plek kers. Dat het goed in het gehoor ligt blijkt wel uit de derde plaats die het liedje vorig jaar behaalde op het Blè ren Leuterconcours. De Tunnelplekkers hebben er met veel plezier aan gewerkt. Hard gewerkt hebben ze ook. Acht weken lang werd er twee keer per week gerepeteerd. carnavalsvierders, waaronder j Jan de Twidde waren getuige van gebeurtenis. Zaterdag a.s. is de hofkapel present bij het Proefblaozen in de Heuvel straat, ’s avonds bezoekt kapel en raad van elf C.V. De Durdauwers. Dan het eigenlijke carnaval. Zater dagmiddag organiseren de Tunnel plekkers hun kindercarnaval. Ze doen dat inmiddels voor de v en weten hiermee zo’n 2f deren te vermaken. Zaterdagavond wordt het c officieel geopend met een woor Opper Albert d’n Irste die daarna de sleutel van de residentie in ontvangst neemt. Een verdienstelijke Tunnel- plekker wordt benoemd tot ere-plek- ker en stadsprins Jan wordt verwacht voor een beleefdheidsvisite. Muzikaal begeleid door de eigen blaaskapel en «De Plekstampers» is dat het begin Een soldaat, Beckmann, gespeeld door Michael Thiele, keert terug uit Russische krijgsgevangenschap naar Duitsland. De oorlog is voorbij, het leven heeft alweer min of meer zijn normale loop genomen. Beck- mann’s ouders zijn dood, zijn meisje heeft een ander en niemand wil graag herinnerd worden aan wat er gebeurd is. Maar Beckmann wil juist niet vergeten. Hij heeft nog een hoop vragen waarop hij een antwoord wil. Hij staat buiten v< vragen volgt slecht Op zondag 26 0 uur aan de schouwburg-kassa. 100 uur zullen volgnummers worden nen s uitgereikt. Per persoon wordt één volgnum- uns mer verstrekt en op ieder volgnummer kun- .eln 'an nen maximaal vier plaatsen gekocht worden. ‘e ling per toegangsprijs maximaal een bedrag «omerL ,H“ van ƒ25,-met coupons betaald kan worden Maneke van der Po* e' Tilburg - van Least Grammofoonplaten Heuvelstraat 111 Peetars Elektronicahuis Molenstraat 142 Rossmalsl Muziekhuis Juliana van Stolbergstraat 7 v.d. Schoot Radio-T.V. Wagnerplein 26 V D Heuvelstraat 33 van Alphan Techn bur. Korvelseweg 173 Clemans van Bracht Heuvelstraat 104 King Tilburg b.v. Heuvelstraat 76 starwljk - Klvits Radio en T.V. Dorpsstraat 26 Moargastal - v.d. Maydanbarg foto-atelier Rootven 26 Golrla - A. Pigmans Electro techn. inst. bur. TUburgseweg 103 In «Rituelen» proberen twee acteurs en actrices door middel van het tot hen beschikking staande materiaal: woord en handeling, achter de grond van hun bestaan te komen. Binnen de tijd die ervoor staat het stuk te spelen, moeten ze «alles» hebben gezegd, «alles» heb ben gedaan, «alles» hebben uitgedrukt. «Rituelen» wordt vrijdag 24 februari om 20.30 uur gespeeld in de studio-zaal. Over een ruime week is ’t zover. Dan zal blijken of ’t carnaval 1984 inderdaad anders klinkt in Midden-Brabant. Als ’t aan de tientallen blaaskapellen, e veel caféhouders en de duizenden kopers van Rondje Harten Troef ligt, zal ker ’t geval zijn. Na de regio’s Eindhoven, Den Bosch en Roosendaal sluit nu ook onze streek aan in ’t blok tegen het Boven-Moerdijkse carnavalslied. Misschien lijkt ’t maar zo, maar ’t is net of ’t daar allemaal niet zo gesmeerd meer loopt. Van Duin’s vuilnisman zakt alweer in de hitparade en de platenbonzen klagen steen en been. De verkoopcijfers van de regionale camavalsplaten vormen hiermee een schril contrast. En zo hoort het ook. Ons camaval heeft een eigen identiteit. Waarom zou onze carnavalsmuziek die niet mogen hebben Daarom haast u naar de dichtstbijzijn de platenzaak en voorzie u van één van de laatste exemplaren van Rondje Harten Troef 1984. de blaaskapel nog eens goed te proe ven van deze geestrijke sappen. Naast een skala van aktiviteiten, waarvan een opsomming echt te ver zou voeren, moet toch zeker het verbroederingsfeest vermeld Dit initiatief van de Tunnelph inmiddels uitgegroeid tot eer succes en wordt volgend vijfde keer georganiseerd. Bij vrijwel elke carnavaleske gele genheid zijn de Tunnelplekkers pre sent. Op het Blèr- en Leuterconcours, op het Kapellenconcours en tijdens het Proefblaozen ontbreekt de hofkapel der Tunnelplekkers niet, maar dat spreekt vanzelf. De «Bartjes»-kielen van de Tunnelplekkers en de zwart-wit geblokte kielen van de Tunnelpleksters worden overal graag gezien. Waar ze ook komen heerst meteen de cama- valssfeer en dat kan ook niet and want wie de Tunnelplekkers binn haalt heeft meteen een volle bak. Twidde in de echt verbon- orden. Als getuige voor Jt op Huubke de Stapper i het rode pak) en hullie ook mee. .sprekend zijn pa, ma, opa en ook van de partij. Na recep- en diverse visites wordt het o elschap tegen middernacht /erwacht bij Boerke Mutsaers. ’t het huwelijk op ludieke inden. Er is in Tilburg en omgeving een flink aantal mensen dat zich actief verdiept in dans, met name dansimprovisatie. De Stadsschouwburg/Kultureel Sentrem wil deze groep mensen in de gelegenheid stel len om hun dansstukken, -produkten, -on derzoeken of -experimenten ook-A- laten zien. Daartoe is er op 11 a danssessie gepland in de studioza afgegaan door twee avonden april) waarop deelnemers aan kunnen repeteren, eveneens in de studio- zaal. De bedoeling is dat door het op zeer kor te termijn creëren van een avondvullend dansprogramma, er een uitwisseling plaats vindt van ideeën, opvattingen en werkwij zen. Ook kunnen er verschillende samen werkingsverbanden ontstaan met het oog op eventuele volgende sessies. Als dit initiatief voldoende weerklank vindt bij de dames en heren dansers, dan wordt het mogelijk een overzicht te verkrijgen van de dansinprovisaties in en rond Tilburg en kan dit soort sessies een regelmatig rerugke- rend evenement worden. Volgende sessies worden in een breder ka der geplaatst bijvoorbeeld door samenwer king met beeldende en muzikale improvisa ties. Het is de bedoeling de werkwijze voor lopig zoveel mogelijk open te houden. Alle ideeën zijn daarom welkom. Wie interesse heeft, vooral wie een dansstu dio afgerond heeft, kan zich vóór 1 maart schriftelijk opgeven bij de Stadsschouw burg/Kultureel Sentrum, Louis Bouwmees- terplein 1, 5038 TN Tilburg, onder vermel ding van: «Danssessie». Geef in deze aan melding tevens een korte omschrijving van het produkt waaraan gewerkt is/ wordt of van de plannen voor een nog te maken stuk. Over de verdere gang van zaken volgt spoe dig bericht. Geopend wordt met het derde Branden burgs concert van J.S. Bach, ooit eens om schreven als het meest swingende muziek stuk ooit geschreven. Het tweede werk is het derde pianoconcert van Beethoven, waarin solist Arnoldo Co hen te horen is. Dit werk markeert Beetho vens ombuiging van laat-klassiek naar vroeg-romantisch. Het stuk is een kruising tussen een piano concert en cantate, zou men kunnen zeggen. Het koor, dat pas in de slotfase van het werk aantreedt, bezingt in een gedicht van Christian Kuffner de vrede, vreugde, zon en gelukzaligheid en het verlangen naar schoonheid. De avond wordt besloten met een van de opmerkelijkste werken uit deze eeuw, Stra vinsky’s Psalmensymfonie. Het stuk is een driedelige lofzang aan God, gebaseerd op de psalmen 38,39 en 150. van vier avonden feest in Café Restau rant Boerke Mutsaers. Zondagmiddag is de zaal open voor een enorme familiehappening. Feestr dus voor kinderen, vaders en moeders, opa’s, oma’s, neven en nichten en zelfs de buren van de Tunnelplekkers. Maandag is dan de grote dag voor Leentje Plek en Stafke de Staauwer. Tegen twaalven wordt de bruid opge haald oni vervolgens begeleid door fa milie, bestuur, raad en hofkapel te ver trekken naar de Vèrrekesstaauwers. Bewoners van Vijverlaan, Wandelbos laan, Conservatoriumlaan, Prof. Gimbrèrelaan, Academielaan, Breda- seweg, Schouwburgring en Biss. Zwij- senstraat worden vriendelijk, doch r klem verzocht de vlag uit te hangen. Na ontvangst door de Vérre! staauwers begeeft het gezelschap richting Heuvelplein, waar het

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1984 | | pagina 17