3 (P®d]D(S) pop A DANSSCHOOL ROLLUIKEN Theater Het Heks voorstellingen C 3 il I! N ieuwj aarsconcert Van Rossum speelt Monk danscursus Souvenir des Montagnards inschrijving voor nieuwe Rock’n roll talentcompetitie T.C. Matic: new wave uit België Sammie A merica ’s MA M in voorprogramma fë i ii i i i 2 Vanaf heden A. Drumfanfare Volt» Peter van den Brakencentrum Snertconcert Old Time Freewheelers Pttb'bOHi DANSSCHOOL ROBBEN FRITS KAATEE en «The Dixieland AH Stars I Het Tilburgs Jen Kamerkoor 4- Sound Spots Jazz uit Polen in Rijen... De Vanvare in d’n Egelantier Lieve Heme| haa,t re bestaat uit: drums, conga’s, basgi- i i i i See You DE TILBURGSE KOERIER Donderdag 12 januari 1984 pagina 25 ri 1984 pagina 24 ky van mige jaren Belgiës groep hee ook daarbuiten is huidige t< Tel. 013/423423 na kantoor 013/33175^ Voorverkoop bij Tommy in Tilburg. Inschrijven telefonisch en bij de aanvang van de 1 ste les. De «Zwetsmasjien» 12.00 15.00 11.00 18.00 12.00 13.00 wat oudere luisteraar, 12.00 13.00 iek. uit de kapel van het St.-Elisabethziekenhuis. Korvelseweg 115-117a, Tilburg (door de poort), tel. 013-425020 SCHOENENHUIS Korvelseweg 108 C, Tilburg Programma- weekoverzicht Inschrijven van maandag t/m vrijde 20.00 uur, zaterdag en zondag vant -Elisabethzieken- r Pius X. Rolscreen Nederland b.v. Boogschutterstr. 10, Tilburg Industrieterrein Oost (zijstraat Jules Verneweg) Showroom dag. geopend 's Zaterdags tot 13.00 uur down Numbers Rechtstreeks bij de fabriek Enorm voordelig T.C. Matic is al er new wave trots. En Clubs voor scholieren, tieners, twens en gehuwden Amateur- en professional training, tevens demonstraties litatierubriek, mede- Alle restanten. Dames, heren, kinderen, jongens, meisjes. MERKSCHOENEN EN LAARZEN Nu voor halve prijzen Rest wintercollectie met extra korting sstraat Rijen- mid- Band .e groep dat ze sic Box »gt, tgen vanaf I in Jazz- l.v. frits t Lee ge- 1.30 uur. gevoel in een voorname in frêle zqc lag van 17.00- naf 20.00 uur. Wij komen vrijblijvend voor prijsopgave Ook ’s avonds imofoonmuziek. 1 programma, amma voor de :n en muziek. komen alle uit Ipee van de i ook die de Al enige jaren organiseert de jazz club ’t Kerkepadje in Oosterhout rond «Snertconcert». Het succes van vorige jaren was aanlei ding om dit familiefeest wederom te or ganiseren, toen bleek dat vele leden van de jazzclub, hun kinderen c~ meenamen naar ’t Kerkepadje. i 20.30 u. 'ritz Kam- glas water» variétépro- ippelijke irstelling larzaam naar jmdheid werkt '"verwekkend, ai.tal wakkere 'x van fijne re ngen weg. Zij st naargeestige Programma-overzicht - telefoon: 392626 392628 Zaterdag 14 januari 6.00 uur Lichte gr 10.30 uur I 12.00 13.00 16.00 uur N< via de FM-band Kanaal 4 Kanaal 3 Kanaal 4 Kanaal 1 kanaal 4 of 3 er weru r aange- A. :ide snel f iding van f heer W. In het Peter van den Brakencentrum, Turfven 12 in Sterksel wordt van 14 ja nuari tot 19 februari een tentoonstel ling gehouden van schilderijen van Marriet Schuurmans. staan aria’s en opera’s, on- t van Bellini van Verdi mder meer Lombardi bijvoorbeeld nummers de Crusaders, Lee Rite- Daarnaast is eigen composi- ing van Vanva- /anuit de aula van het St.-I :ing van het gemengd koor Lange Nieuwstraat 158, Tilburg. Tel.: 013-430031 Vrijdag 13 jan. 1984 Starten wij met onze danslessen voor beginners en ge vorderden van 20 uur tot 23 uur. Leeftijd 30 jaar en ouder. Op vrijdag 13 januari is er weer een grandioos dixieland-concert-avond i’ club Pas Buiten te Sint-Michielsgestel door de Dixieland All Stars o.l.t Kaatee met vocaliste Jeannette Cordee, ook wel de Hollandse miss Peggy noemd. Aanvang 21.30 uur tot 1 Het koor is thans bezig met de voor bereidingen voor de opera Carmen van Bizet in oktober van dit jaar, doch ziet desondanks kans dit concert in Moer gestel te geven. Het concert is voor iedereen toegankelijk. I op 1 I dus vinden J situatie: «ge I Kortor 'dens ;nlijk Op zondag 15 januari a.s. verzorgt :«olle Het Tilburgs Kamerkoor een concert in de aula van de Katholieke Hoge school Tilburg, Hogeschoollaan 225 te Tilburg. Het concert begint om 13.00 uur. 17.00 uur 18.00 uur 18.30 uur Woensdag 18 jar 6.00 uur Licht 10.30 uur Solistische medewerking wordt ver leend door Leonie Schoon, sopraan, Loes van Langerak, alt, Jan Alofs, bas en Ralph Beckers, tenor. Uitgevoerd worden het «Magnil cat» van C.P.E. Bach en het «R quiem» van W.A. Moz-art met onder steuning van Het Brabants Kameror kest. De muzikale leiding is in handen van Jan Jansen. Toeg- zijn iu u, Muzlckh straat te Het koor van de Souvenir des Mon- tagnards geeft op maandag 16 januari r YtllIlUiird in Den Boogaard te Moergestel (aan- vang 20.15 uur) een avondvullend con- f'1 cert met operafragmenten. Op het programma i selecties uit verschillende der meer La Sbnnambula en Faust van Gounod. Ook 5 wordt nogal wat gezongen, or uit Nabucco, 11 Trovatore, 11 en Atilla. Vrijetijdskleding Bisschop Zwijsenstraat 64 B (hoek Primus van Gilsstraat) i Tilburg. Leuke kleren waar je snel bij moet zijn Op vrijdag 20 januari wordt er in «de Heidehoeve» Rielseweg, Tilburg een Rock en roll talentcompetitie geor ganiseerd. Wij willen eenieder die iets op vokaal gebied te bieden heeft uitno digen om die avond op te treden. Voor de winnaars zijn er leuke prijzen en er bestaat (onder voorbehoud) de kans om een plaat te maken, voor de no 1. Op zondagmiddag 15 janu i gaat de big band Standard Spots in Hotel Nooten te Rijen 14.30 uur samen met de echte band-jazz-liefhebbers (en zij die willen worden) op muzikale v voorspoedig e«. ki den. Wat dacht U van namen als o.a. Neal Hefti, Sammy Nestico, Glenn Miller, Count Basie, Duke Ellington, Erroll Gamer? Het orkest beschikt over de originele big-band-bezetting, die gevormd wordt door amateur- en beroepsmusi ci, afkomstig uit de regio’s Breda en Tilburg. Daarom is als permanente ves gingsplaats vanaf de oprichting 1979 gekozen voor Rijen. Voeg daarbij het feit, dat de bant onder leiding staat van de - in de bij bandwereld - meest enthousiaste Cvi.- ductor en jazz-kenner Jack Kramer en U hebt 100% kans op een fijne mid dag. Op zondag 15 januari om 20.30 u. speelt Mimekollektief Prisma «De Zwetsmasjien» in theater Het Heks. Een professor vindt een machine uit, maar het is nog niet helemaal duidelijk hoe hij werkt en vooral het brandstof- probleem baart zorgen; waar loopt hij op? Cola, water, benzine? Verwarring alom! Voordat de machine uiteindelijk zelf zijn brandstofprobleem oplost, vinden er allerlei spektakulaire gebeur tenissen plaats. Prisma brengt met «De Zwetsmasjien» een flitsende voor stelling bedoeld voor kinderen vanaf 5 jaar, maar ouders (en andere volwasse nen) hoeven niet bang te zijn verveeld te worden. Theater Het Heks, Lannerstraat 1, Tilburg Noord. 013-551171. ’40 niet zo goed begrepen met zijn veel ge bruikte dissonante akkoorden. «Ook nu nog», zegt Ron Van Rossum, «zijn er wei nig mensen die de muziek van Monk echt hebben begrepen en hem kunnen spelen. Steve Lacy heeft tien jaar van zijn leven ge studeerd op de 56 geregistreerde Monk- stukken en kan ze nu goed spelen. In Ne derland is Mischa Mengelberg een van de weinigen die Monk door heeft. Monk wordt gezien als de hogepriester van de bebop, maar hij heeft dat op een volkomen unieke manier uitgewerkt. Hij heeft een manier van schrijven, pianospelen en improviseren, die niet zonder meer afgedaan kan worden als bebop, maar vaak wordt zijn muziek wel ge speeld als bebop. Als je Monk speelt, moet je goed weten wat je doet. Je kunt je niet verschuilen achter heks en akkoorden, want dan mol je de muziek». De muziek van Monk heeft een soort van complexe eenvoud. Bij de eerste indruk lijkt zijn muziek moeilijk en vrij complex, maar daarna blijkt het toch simpel te zijn. De compositie staat centraal bij Monk en niet - zoals bij bv. John Coltrane - het akkoor denschema. Monk bracht zijn stijl al relatief vroeg tot volledige ontwikkeling en het is erg moeilijk om zijn spel te vergelijken met dat van enige andere bekende grootheid. Zijn muziek krijgt nu terecht de aandacht die zij verdient. Ook zondag 22 januari, is een datum om niet te vergeten. Deze avond is er een eenmalig optreden van De Beitels samen met RRR (Rolling Risky Rock) met muziek die zijn weerga niet kent. Zondag 29 januari staat de groep Proces in de startblokken om de avond op te luisteren met goed in het gehoor liggende electronische muziek. Natuurlijk is het hard rock-café iedere zondagmiddag vanaf 14.00 uur open. Tot ziens in Lieve Hemel, Holstraat 4, Hilvarenbeek. Nieuw talent Zondagmiddag 15 januari a.s. zal te vens een jeugdige groep musici voor het eerst voor het voetlicht treden. Zij hebben zich geformeerd onder de na^m The Washington Square Jazz band en zullen zondagmiddag enkele «pauzes» met hun klanken opvullen. Het secretariaat is bereikbaar via 01612-4761. Zondagmiddag 15 januari a.s. is er weer een dixieland familieconcert in de grote zaal van Tivoli, Stationss 83 te Rijen. Het bestuur van de R se Jazz Stichting heeft voor deze dag de Poolse formatie The Jazz Band Ball Orchestra uitgenodigd. Vanaf 15.00 uur is het hele gezin weer wel kom in Tivoli. Dit poolse orkest is in ons land zeker niet onbekend. Zij brengen een werveling van moderne en oude jazzklanken, gelardeerd met Poolse volksmuziek. Marriet Schuurmans werd geboren te Boxtel. Zij schildert vanaf haar 1, dus heel lang. Bij de academie voor Beeldende Kunsten te Antwerpen kreeg zij haar eerste tekenlessen. Zij schilderde bij Juul Keppens in Dendermonde en de laatste jaren krijgt zij raadgevingen van Doris van Oorschot. Zij schildert met veel impressionistische stijl, voornamelijk bloemen en poppen in frêle zachte pasteltinten, zoals alleen een vrouw dat kan. De openingstijden zijn zaterdag en zondag van 14.00 u. tot 17.00 u. De groepsleden Vlaanderen. De nieuwste elj eet Choco, de naam i toernee draagt. Sammie America’s MAM behoeft nauwelijks nadere aankondiging. De groep werkt merkwaardig genoeg zon der drummer, maar dat is nauwelijks een gemis te noemen. De dikke sound van de groep, gedragen door het gedre ven basspel van Sammie America weeft warmte en vuur over de kille computerdrummer heen. 17.00 18.00 18.30 Zondag 6.00 ui 10.00 In Tilburg presenteert zich sinds kort een 7-mans muziekgezelschap on- tuari ’84 der de naam Vanvare. Dgze groep j Sound streeft ernaar om swingende en dans- Hotel Nooten te Rijen om bare muziek te maken, gebaseerd op r samen met de echte big Latijns-Amerikaanse ritmes en Funky -liefhebbers (en zij die dat invloeden. Door improvisaties en bal- :n) op muzikale wijze een lade-achtige stukken hoopt ze echter en klankrijk 1984 inlui- ook de liefhebber van luistermuziek aan te spreken. Zo worden uitgevoerd van nour en Jose Feliciano, plaats ingeruimd voor eij ties. De muzikale bezettir Open podium Het open podium van d’n Egelantier behoeft bijna geen aankondiging meer. Elke derde woensdag van de maand komt er weer zang, toneel en dans aan bod alles uitgevoerd door amateurs. Ook deze keer hebben we weer een aflevering van Guest-house Mont Rosé», het Combo de Koninck dat in middels ook buiten het kafee bekend heid heeft verworven. Daarnaast nog enkele programma-onderdelen. Dit dus op woensdag 18 januari om 22.30 uur. De Belgische topformatie T.C. Ma tic speelt zondag 15 december in het Casino in Den Bosch. In het voorpro gramma is de Tilburgse groep Sammie America’s MAM te horen. Het concert begint om 21 uur. De zaal is open vanaf 20 uur. Een glas water Op vrijdag 13 januari om I brengen Theo Nijland en Fr pinga hun produktie «Een g1 in theater Het Heks. Een v, I gramma, waarin de vriendschaf I basis waarop zij aan deze voor hebben gewerkt maar spas voren komt. Gelijkgestemi het toneel nogal slaapve s spoelen zij in een aantt scènes de melige nasmaak laties vol goede bedoeling i elkaar in de meest «des, weliswaar doorspekt met pit- muziek, hartverscheurende samen en onwaarschijnlijke truc >m een storm in een heerlijke water. taar, keyboards, omlijst door gitaar, 061 OngelUK lil HUIS dwarsfluit en saxofoons. Voor de leden van de groep is musi- vrijdag de dertiende een datum die ceren een hobby. De gezelligheid die velen de koude rillingen over het lijf deze liefhebberij met zich mee brengt, doet lopen. Ben je iemand die deze dag proberen ze dan ook over te brengen het liefst overslaat, kam dan niet naar op het publiek. A.s. zondag vanaf Lieve Hemel want deze avond zal het 16.00 uur treden ze op in d’n Egelan- noodlot getart worden. Aanvang21.00 lier- uur. Volt kwam in 1983 met een geheel nieuwe show waarbij de choreografie precies was afgestemd op de vlotte, voor show zeer geschikte muziek. Ove rigens werd ook het oude repertoir aangepast en werden enkele nummers herschreven en aangepast aan de be zetting van drumfanfare Volt. Daar naast werden er nummers bij geschre ven of bewerkt door de heer Gerrits. Drumfanfare Volt is op de goede weg en mag als een van de vooraanstaande drumfanfares worden beschouwd. jeugd, Er zit lekkere muziek in drumfanfa- Bij re Volt. Onder leiding van de Tilburgse pianist Ron van Rossum worden er op donderdag 19 januari in Paradox een aantal stukken gespeeld van de enkele jaren geleden overle den «legendary» jazzpianist Thelonious Monk. Wie verwacht daar eens lekker lang uit achteroverliggend te gaan genieten van nummers als «Round About Midnight» en «Blue Monk» komt echter bedrogen uit. Monk is - behalve onder de jazzliefhebbers - niet zo bekend en als er iets van hem ge speeld wordt zijn het vaak de overbekende stukken, zoals de hierboven genoemde. Het is een al lang gekoesterde wens van Ron van Rossum om met een hiertoe capabele bezet ting een «avondje Monk» te spelen en hij heeft hiervoor bewust het minder bekende werk gekozen: «Pannonica», «Think of one», «Let’s call this», het mooie «Let’s cool one», «Bye-ya», het moeilijke stuk in twee tempo’s «Briljant Corners» en het swingende «Epistrophy» zijn een deel van het materiaal dat in Paradox gespeeld zal worden. Die «hiertoe capabele bezetting» bestaat uit Steve Clover (drums), Heijn van Geijn (bas), Henk Koekkoek (saxen), H< Sparla (trombone) en uiteraard Ron van Rossum op piano. Thelonious Monk is geboren in Rocky Mount, Noord-Carolina en groeide op in New York. Zijn privé-studies leidden tot het spenderen van vele uren in clubs als «Mintons» en «Uptown House», waar mu ziek gemaakt werd door mensen als Kenny Clarke, Joe Guy, Don Byas en Dizzy Gillespie. In 1944 werkte hij een tijd samen met Coleman Hawkins en in de zomer van 1946 enkele weken met Dizzy Gillespie’s big band, maar het grootste deel van zijn leven heeft hij zijn eigen groepen geleid. Op latere leeftijd hield zijn slechte gezondheid hem weg van de concertpodia, de clubs en de op namestudio’s. Monk maakte erg toegankelijke, over zichtelijke muziek, maar werd al in de jaren Aan dat concert, dat uiteraard on der leiding staat van vaste dirigent Jan Jansen, werken verschillende solisten mee: Thea Vermeulen-Peek (sopraan), Lène van Oss-Krammer (alt), Ton Brokken (tenor), Cees Staps (tenor), Walter Pullens (bariton), Laurens van der Werf (bariton) en Henk Verheij- den (bas). De begeleiding wordt ver zorgd door Koos van den Brekel. (Ruud Geerts) L.P. Top Tien 9 januari ’84 1. Paul Young - No Parlez 2. Michael Jackson - Thriller 3. Lionel Richie - Can’t slow 4. Culture Club - Colour by 5. UB 40 - Labour of Love 6. Yes - 90125 7. Eurythmics - Torch 8. Dolly Parton - Love album 9. Dolly Dots - Display 10. Stayin’ Alive - o.s.t. De juryleden zijn uit Engeland, Ric- Valance, Savage Kalman, Clements' voii Bracht, en een vertegenwoordiger van de platenmaatschappij Telstar. Op zoLdag 15 januari 1984 verzorgt «Drumfanfare Volt» een nieuwjaars concert in de grote zaal van het Witte Paardje, gelegen Lijnsheike 8. De aan vang is om 12.00 u. De muziekvereniging Volt bestaat 42 jaar en het is voor het eerst dat deze vereniging als drumfanfare een concert geeft. Op zich is dit al bijzonder maar ook het feit dat een drumfanfare een concert geeft is apart. Op het programma van het nieuw jaarsconcert staan o.a. Happy Days, James Last, Jamaican Folksongs, Amazing Grace, Russische Medly en vele andere nummers. Overigens breidt drumfanfare Volt nog steeds uit en heeft momenteel nog plaats voor trompetisten, slagwerkers en sousafhones blazers, dames zijn ook van harte welkom. De laatste 2 jaar heeft drumfanfare Volt een stormachtige ontwikkeling doorgemaakt. Er werd gestart met een eigen leerlingenopleiding en er werd een aparte slagwerkinstructeur trokken. Het aantal leden groeit en het geheel kwam onder leidii de instructeur-dirigent de hv> Gerrits uit Rosmalen. 12.00 13.00 16.00 18.00 18.30 uur Continu muziek. Donderdag 19 januari 6.00 uur Lichte granunofoonmuziek. 10.30 uur Luisterservice - regionaal nieuws, dagagenda, felicitatierubriek, mede delingen en verzoekplaten. 12.00 uur ANP-nieuws - aansluitend grammofoonmuziek. 13.00 uur Gevarieerd programma gerealiseerd door de Activiteitenbegeleiding van het Mariaziekenhuis. 14.30 uur Grammofoonmuziek vanuit de studio aan de Hilvarenbeekseweg. 18.00 uur Eucharistieviering. 18.30 uur Continu muziek. Vrijdag 20 januari 6.00 uur Lichte grammofoonmuziek 10.30 uur Luisterservice - regionaal nieuws, dagagenda, felicit delingen toeristische en weekendtips en verzoekplate: uur ANP-nieuws - aansluitend grammofoonmuziek. uur Gevarieerd programma van de Activiteitenbegeleiding van het Maria ziekenhuis. 14.30 uur Grammofoonmuziek. 18.00 uur Gebedsdienst vanuit de kapel van het St.-Elisabethziekenhuis. 18.30 uur Continu muziek. Op donderdagavond 19 januari te 21.45 uur, zal de formatie «See You» in het Bruin Kafee een optreden ge- Toegangskaarten voor dit concert ven. De muziek die deze vijfmansfor- zijn in de voorverkoop verkrijgbaar bij matie voortbrengt is tamelijk funk ge- Muziekhandel Spiero in de Willem II- ncht. Het repertoire omvat enkel zelf straat te Tilburg vanaf 2 januari 1984. geschreven nummers die variëren van Op de dag van de uitvoering zijn de ballades tot swingende dansmuziek en kaarten te verkrijgen vanaf 12.30 uur gezongen worden door een zangeres. aan de zaal. de groep nu, na enkele elpees, doorge broken. Onlangs nog oogstte de groep veel succes op het slotconcert dat gaven op het Pandora’s Music Box Festival in de Doelen in Rotterdam. Op dezelfde avond zullen optreden uit Engeland «Ricky Valance» en uit Tilburg Memphis Tennessee. De muzikale kluif bij dit snertcon cert wordt verzorgd door het huisor kest de «Old Time Freewheelers» uit Oosterhout o.l.v. Antoine Trommelen. Dat betekent sfeer van de bovenste plank. De Old Time Freewheelers bestaan nu zo’n 4 jaar en hebben in die tijd veel ervaring opgedaan in den lande. Dit als straatorkest tijdens de jazzfesti vals van Breda, Den Bosch en Middel burg, maar ook als podiumorkest in diverse Jazzcafé’s, waaronder het I kepadje, waar zij mede-huisorkest 2 Hun «werkterrein» is dankzij tournee door Duitsland en optredens in België het laatste jaar aanzienlij' uitgebreid, ook dankzij de succes vol uitgave van hun eerste LP, die live in bovengenoemde jazzclub is opgeno men. De sound van de Freewheelers is Tilbur grotendeels geïnspireerd door de Fire house Five Plus Two, terwijl ook dixie land en New Orleans niet worden ge schuwd. Ieder optreden draait uit op een ware happening, dankzij hun on gekend enthousiasme en de bijzondere sfeer die dit orkest met zich draagt. Ontvangst via kanaal 1 Aangesloten tehuizen Verzorgingscentrum Het Laar Verzorgingscentrum De Kievitshorst Verzorgingscentrum De Heikant Bejaardencentrum Ant. van Padua Verpleeghuis De Hazelaar Maria Ziekenhuis /!d club ’t Kerkepadje e de jaarwisseling een COn- ii van vnriop iai iliefeest wederom eren, toen bleek dat vele e jazzclub, hun kinderen en logé’s Lichte grammofoonmuziek. Luisterservice - regionaal nieuws, dagagenda, felicitatierubriek, mede delingen en verzoekplaten. uur ANP-nieuws - aansluitend grammofoonmuziek. uur Tilburg Centraal - actueel weekendprogramma met reportages, vraag gesprekken, sportverslagen, radionieuwsdienst en muziek. uur Grammofoonmuziek. uur Gebedsdienst vanuit de kapel van het St.-Elisabethziekenhuis. uur Continu muziek. ig 15 januari uur Lichte grammofoonmuziek. uur Plechtige eucharistieviering va huis met muzikale medewerkir uur Grammofoonmuziek. uur Vesperdienst door Ds. J.A. van Boven (protestants-Christelijke kerk dienst). 18.30 uur Continu muziek. Maandag 16 januari 6.00 uur Lichte grammofoonmuziek. 10.30 uur Luisterservice - regionaal nieuws, dagagenda, gesprekje met (jarige) patiënt(e), felicitatierubriek, mededelingen en verzoekplaten. uur ANP-nieuws - aansluitend grammofoonmuziek. uur Gevarieerd programma van de Activiteitenbegeleiding van het Maria ziekenhuis. 14.30 uur Grammofoonmuziek. 18.00 uur Gebedsdienst vanuit de kapel van het St.-Elisabethziekenhuis. 18.30 uur Continu muziek. Dinsdag 17 januari 6.00 uur Lichte grammofoonmuziek. 10.30 uur Luisterservice - regionaal nieuws, dagagenda, felicitatierubriek, mede delingen en verzoekplaten. uur ANP-nieuws - aansluitend gramm. uur Zonder commentaar - gevarieerd f Nog vele jaren - speciaal prograr met de vragenrubriek, actualiteiten en mi Grammofoonmuziek. Eucharistieviering. Continu muziek. ’"januari uvhte grammofoonmuziek. Luisterservice - regionaal nieuws, dagagenda, felicitatierubriek, mede delingen en verzoekplaten. uur ANP-nieuws - gevolgd door grammofoonmuziek. uur Zonder Commentaar - gevarieerd programma. uur Sociaal-cultureel programma. uur Eucharistieviering. Continu muziek. 19 jan Lichte

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1984 | | pagina 25