ir halve prijs in de Heuvelpoort B&W-besluiten arv ■■n 10r Itt) T1EI liKsL- 90.' JOr voor de KOMPLETE WINT JN DANSSCHOOL danscursus Fotogroep Objectief The Coffeeclub inschrijving voor nieuwe fijne sieraden mode accessoires RSEL sa lende maat- administra- tegen aanvraag rok en twee ser- __t bejaarden en voorbereiding). ;3icringssubsidie pss-’jl ^oxenko£> DE TILBURGSE KOERIER Donderdag 29 december 1983 pagina 17 >er 1983 pagina 16 mobiele fri- rond verklad ge- i tot Spoorlaan 175, Tilburg, 013-350045 Gr Wet Vanaf heden Korvelseweg 115-117a. Tilburg (door de poort), tel. 013-425020 Vanaf heden onze gehele collectie sieraden, sjaals, ceintuurs, horloges, hoeden Programma- weekoverzicht Kroon’ olyester, bleu of grijs Met uitzondering van: onze fraaie collectie «Direction One» en «Zirconia passen, bbert nooit, irecht. :-zorgen. atoen. Wij wensen iedereen ’n prettige jaarwisseling en een voorspoedig 1984 uari zullen overwegingen definitief ko- ing blijkt hiervoor zeer gering te zijn). Clubs voor scholieren, tieners, twens en gehuwden Amateur- en professional training, tevens demonstraties Vossen- Inschrijven van maandag t/m vrijdac 20.00 uur, zaterdag en zondag vana Tilburg. Telefoon 013-365264 Vier in xo katoen, tief, div. i:S,M,L l TILBURG g 198<rOran- 5.000,- beste- rijding rascis- laal nieuws, dagagenda, felicitatierubriek, rnedé- IdijL DarM* tppij Vaterleiding- "-rantierege- 5 mogelijk een strook grond Hoefakkerstraat t.b.v. bouw van vingsgebi gelden kunnen als coördina- d van on- :kstraat te terreinen ihterterreinen Kuiperstraat ering. lofoonmuziek. ag van 17.00- laf 20.00 uur. ememers 4.190,- aan jurg voor cur- delinf 12.00 uur ANF- 13.00 uur Zonder Commentaar - 16.00 uur irag van i voor voor via de FM-band Kanaal 4 Kanaal 3 Kanaal 4 Kanaal 1 Kanaal 4 of 3 OBAM WINTERBEURTCENTER omo qcaa/c 1 aan de raad naast woning 1 <open voor 1,- I MolQ' konirote_mel_ejettro^ i Konlrole op jroplampaWejf ixonlrole vandej f I 1 Konl'°le °P g22Ü I leling in de raad (23-1-’84) niet af te i advies schadebeoordelings- wijkraad Binnenstad tstellen op 27.750,-. Res- >83 3306,-) als voorschot ■écitadérauto^s [gratis en en hem de hoogte Overschrijving huur Veldhovenring 37 Verzoek inwilligen van Stichting oplei dingen ambulante zwakzinnigenzorg, di« met ingang van 1-8-1983 werk staakt, om huurovereenkomst Veldhovenring 37 over te schrijven op Stichting voor ortho-ago- gische beroepsopleidingen te Zeist, die activiteiten ovemeemt. Kunst in stadsvernieuwing Subsidie (ƒ60.000,-) bij WVC aanvragen voor inschakeling van vijf beeldende kun stenaars. Vier gaan inventariserend on derzoek doen voor beschrijving randvoor waarden in stadsvernieuwingsgebieden waarbinnen al beschikbare gelden opti maal voor beeldende kunst kunnen wor den besteed één treedt op tor en adviseur. leden BKR-commissie Als lid-deskundige van de BKR-comr sie de heer Koopman benoemen schriftelijk van dit besluit op stellen. 4 cilinder auto's Inspraak SOS-maatregelen Vaststelling niveaus van gemene en bovenbuurtse bij «buurtgerichte maatr ve^nieuwingsgebieden: de bedoeling reacties gemene en boveubüm i college beslis* Buurtraad Loven-Besterd Buurtraad Loven-Besterd goedkeuring verlenen om DSW-kracht aan te trekken voor administratieve taken, op voorwaar de dat kosten binnen begroting opgevan gen kunnen worden. Consulent kindercentra Werkgeverschap functie consulent kin dercentra en daarbij horende administra tief medewerker toewijzen aan Regionele Federatie Kindercentra Tilburg (in op richting). Instemmen met nieuwe huisves ting Koestraat 164. Huidige functiónaris- sen blijven en gaan over op 1 april 1984. tot uitstel afbraak berging en erfafschei- ding. Jaarrekening gemeentelijke woningdienst 1982 Rekening ter controle toezenden aan ver- ificatiebureau, t.z.t. aan commissie voor de rekening, daarna aan raad ter voorlo pige vaststelling. Begroting 1982 voor zover nodig wijzigen. i inspraak bij «al- j maatregelen» en tregelen» in stads voorlichting met de'bedoeling reacties te verkrijgen bij al gemene en bovenbuurtse maatregelen; college beslist per maatregel over in spraak of participatie bij de uitvoering er van. Bij buurtgerichte maatregelen of par ticipatie: keuze hiertussen delegeren aan sectorgroepen stadsvernieuwing. Tevens nadere details over te volgen procedures. Voor advies voorleggen aan commissie bevolkingscontacten. Vacatures Sociale Dienst Externe werving voor vacatures drie con sulenten en één beslissingsambtenaar bij Sociale dienst. Daarbij eerst tijdelijke me dewerkers en met voorkeur gesubsidieer de instellingen betrekken. Commissie van toezicht gemotiveerd meedelen dat in ver band met urgentie uitstel vacaturevervul ling niet verantwoord is. Commissie van toezicht erop wijzen dat gezien verloopcij- fers consulentenbestand zich nog her- plaatsingsmogelijkheden zullen voordoen. Bestrijding fascisme en racisme Instellingen en personen aanschrijven met verzoek deel te nemen in werkgroep die zich zal buigen over vraag hoe fascis-* me en racisme via onderwijs te bestrijden. Bedrag van 10.00 beschikbaar stellen voor activiteiten. Dekking in 1984 door bezuiniging op subsidie Oranjecomité van 5.000,-; zelfde bedrag uit post kleine ac tiviteiten in het kader nieuw beleid. In 1985 en 1986 elk 10.000,- uit deze post. Activiteit beperken tot driejaar. WWV Vragen PSP-fractie beantwoorden over declaratie bij rijk van kosten die voort vloeien uit beëindiging van WWV voor jongeren onder de 23 jaar. Vacatures Energiebedrijven Eén vacature bij Energiebedrijven tijde lijk vervullen, in afwachting van aanbod in herplaatsingsbestand; één vacature middels externe werving, waarbij eerst wordt gekeken in bestand gesubsidieerde instellingen. Wijziging verordening Aanvullende wijzigingen op verordening bestuurscommissie Dienst Sociale Werk voorziening (DSW) op suggestie bestuurs commissie. Voorstel FNV en CNV tot wijziging voordrachtsbepalingen niet ovememen. Bonden hierover gemotiveerd inlichten. Op 26 januari in commissie economische zaken/werkgelegenheid; op 20 februari in raad. vestiging Praxis bouwmarkt door Ko ninklijk Bijenkorf Beheer in pand 3 Suis ses Ringbaan Oost, indien aangetoond kan worden dat: er voldoende parkeerge legenheid is, distributie-planologisch geen bezwaar bestaat, rijksconsulent instemt met vestiging. Ontsluiting via Kanaald,,-. Medewerking verlenen een planherzie- ning via voorbereidingsbesluit. Over fi nanciële kant nog geen besluit. Begroting Oranjecomité Akkoord gaan met begroting jecomité. Bezuiniging van 5.( den aan activiteiten ter bestrijding rascis me en fascisme in 1984. Vergunning circus en stuntteam - 1984 verlenen aan cir- (evenemententerrein ’t inedag), The Ameri- enterrein ’t Laar 21 Geen vergunning aan J~rcus Tony en jeugd- _ucus Holiday vergun- tdien een van de twee cir- laat gaan. Stuntteam thé geen vergunning andere aanvragen Tuincentrum 1 TEL 013-421605 A? WV-maatregel Geen bezwaar tegen aanvraag werkgemeenschappen om Shbsi der werkgelegenheidsverruimer regel voor een coördinator en a tief assistentevenmin tegen SCOT om subsidie voor kok v, veersters voor eethuisproject b* alleenstaanden (in voor Gemeente overweegt investerir in laatstgenoemd project. Subsidie wijkraad Binnenstad Activiteitensubsidie 1982 nader vasts*-"- tant subsidie 1983 v uitbetalen. Sociaal raadsman Secundaire arbeidsvoorwaarden perso neelsleden gemeente gelden ook voor so ciaal raadsman voor periode van detache ring bij IMW. .„laren en refleWoral ,uurg^ad -1^^ Friteswagen Reeshof Bezwaar tegen standplaats n--*-*-'- teswagen in Reeshof ongegronu »c,na- Vredeburcht Uitwerking beheersstructuur Vrede- brucht onder verantwoordelijkheid werk groep Beheer Vredeburcht (GWD, Pu blieke Werken, SSHT, IMW en secreta rie). Voor concrete uitwerking externe deskundige aantrekken; kosten hiervan 50.000,- ten laste van verbouwingskre- diet. .Op 18 januari in commissie volks huisvesting/milieu; op 20 februari in raad Werkingstijden verkeersregelinstallaties Uniforme werkingstijden verkeersregel installaties invoeren, met onderscheid tussen belangrijke kruispunten, primaire hoofdwegen en secundaire/aanvullende hoofdwegen. Daaraan ten grondslag lig- gent 1983 zijr gende nota «verkeerslichten dag in... ’s geen extra n nachts uit» om advies voorleggen aan de commissie ruimtelijke ordening/ openba re werken/stadsvemieuwing (op 20 ja nuari), zo mogelijk samen met de priori teitenlijst verkeersregelinstallies. Na posi- Wo< tief advies overgaan tot aanschaf van tijd- ninge schakelklokken. Benodigde krediet van 146. 1 12.000,- ten laste brengen van routine- ninge krediet «energiebesparende maatregelen» vinstr daar de energiebesparingen de lasten Zuiverii overtreffen. Tilburg Zomeraktief ’83 Inbreng gemeente bij voortgang Tilburg Zomeraktief in 1984 sterk afhankelijk van besluitvorming omtrent jongerenplan. Bij voor voorkeur VW de initiërende en coördi- rein nerende taak laten vervullen, waarbij ge- tusser meente slechts ondersteunt. In principe Jumelag ƒ2.500,- t.b.v. voorbereidingen Tilburg v“"’1 Zomeraktief en 7.500,- t.b.v. Sport Overdag 1984, beide ten laste van reser ves fonds Sportieve Recreatie in afwach ting van besluitvorming omtrent jonge renplan. Stichting Stadsschouwburg/ Kultureel Sentrum Tilburg Vacature publiciteitsmedewerker Stads- schouwburg/Kultureel Sentrum definitief invullen; eerst werven bij gesubsidieerde instellingen! Antiekbeurzen Het Antiekgilde U.A. te Tilburg en An- tiekevenementen te Stiphout ontheffing van de Winkelsluitingswet verlenen voor op 24, 25 en 26 december te houden an tiekbeurzen in de Stadsschouwburg en de Veilinghallen. M arktstandplaatsen Twee kooplieden met vaste standplaats op woensdag- en zaterdagmarkt medede len dat m.i.v. 20 december 1983 zij het recht op vaste plaats hebben verloren, omdat ze menigmaal zonder kennisgeving zijn weggebleven. Grondaankoop Perceel grond van 6605 m2 aan de Duijnsbergseweg aankopen 33.025,- (bestemmingsplan berg). Stichting West Werkt Lavéndelweg 191 gratis beschikbaar stel len aan stichting West Werkt onder voor waarden dat ondergrond (1120 m2) voor 5 jaar wordt gehuurd tegen 10,-/m2/jaar volledig onderhoud en alle zakelijke las ten en belastingen voor rekening stichting komen en na huureinde terrein leeg wordt opgeleverd. Brabants Conservatorium Brabants Conservatorium toestemming verlenen om vacuümpomp van c.v. te re viseren (kosten 3.045,55). Grondterugkoop Perceel grond aan Wetermanstraat voor 40,- per m2 terugkopen. Regenboogcomplex Gedeelte Regenboogcomplex aan Coöp. Aannemersvereniging KEG verhuren voor 100,- per maand van> 15 december 1983 tot 15 december 1988 (per 1-3-1985 huurprijs verhogen mét 500,-). toeken ning verhuiskostenvergoeding van 25.000,- G rondaankoop Perceel grond van 98 m2 met woonhuis, Boomstraat 76, voor 24.000,- aankopen. Bij ministerie VROM subsidies aanvra gen. ïrondverkof Voorstel van 2 m2 1'3 te verkc een muur. Tevens voorstel een strook grond geveer 10 m2 aan de Van Backs verkopen voor 150,- per m2 t.'i ningbouw. Verbeteringsplannen Vooruitlopend op goedkeuring begro tingswijzigingen door gedeputeerde staten starten met uitvoering verbetering 8 wo ningen Lange Nieuwstraat, 10 woningen Trouwlaan, 12 woningen Kwaadeind- straat, 40 woningen Broekhoven en 102 woningen Beukensteeg. Subsidie cursus startende onder Subsidie toekennen van J Economische Instituut Tilbn sus startende ondernemers. Tilburgse Waterleidingmaatschap, Voorstel aan Tilburgse Walc maatschappij tot wijziging gara ling (uitbreiding buizennet). Zo in laten gaan op 1-1-1984. Vervolgaanpak hoofdlijnen Enkele besluiten ten aanzien van vervolgaanpak hoofdlijnen, onder andere uitgangspunten, structureringscriteria en aandachtspunten vooruitwerking dien stenstructuur. Diensthoofden komen vóór 11-2-84 met uitgewerkte dienstenstruc- Betalingsachterstand woonwagenschap Bestuurlijk overleg voeren over beta lingsachterstand Woonwagenschap Mid- den-Brabant van ƒ73.130,50 in periode 1978-1980. Schap moet meteen aan beta- lingsverplichtigen voldoen. Mozartlaan Bezwaarschrift SVW tegen brief over 256 flatwoningen Mozartlaan niet ontvanke lijk verklaren, omdat brief niet kan wor den aangemerkt als besluit gericht op enig rechtsgevolg. Onderhoudsplannen Mozartlaan en Hofftnanlaan SVW en TBV berichten dat het rijk geen financiële medewerking verleent voor on derhoudsplan Mozartlaan en Hoffman- laan, omdat deze plannen niet in contin- 1983 zijn opgenomen en omdat rijk o n extra middelen beschikbaar stelt. Hoofd-ingenieur directeur Volkshuisves ting berichten dat prioriteitenstelling over 1983 niet zal worden gewijzigd. Woonvergunningen Woonvergunningen verlenen voor wo- ingen Obrechtstraat 17 en Langestraat Woonvergunning weigeren voor wo rgen Sibeliusstraat 727 en Simon Ste- ->traat 35. ..„ivering achterter— Vervuilde acht» 18 en 22 zuiveren. V erkeersmaatregel Hoogtebeperking van 2,3 meter invoeren voor de toegangsweg naar het parkeerter- .Li aan de westzijde van de Kalverstraat "■"en de panden 11 en 13. lumelage Verslag Speelvergunning cus Gebr. Mullens (ev Laar rond Koninginr... can Circus (evenementer t/m 23 augustus). Geer circus Renz, jeugdcirc variété Aladdin. Circi ning verlenen inc' cussen verstek la Arobatic Show nog ven i.v.m. eventuele eind 1983. Vellen bomen Dongenseweg Langs de Dongenseweg 29 bomen vellen i.v.m. aansluiting Oudenstaart op don genseweg en aanleg bushalte. Bezwaarschrift politiedwang Bezwaarschrift Arob tegen toepassen pö- litiedwang i.v.m. zonder vergunning bou wen berging en erfafscheiding ongegrond verklaren. Tegemoetkomen aan verzoek o van bestuurlijke jumelagebijeen- komst in Towe Hamlets van 17 tot en met 21 november 1983 voor kennisgeving aan nemen. Willem II Verzoek van SCT Willem II om onderte kening van kwijtscheldingsverklaring (te vens volmacht m.b.t. kwijtschelding van 85% van de gemeentelijke vordering op SCT Willem II van 189.093,86) niet ho noreren. Momenteel is nog niet voldaan aan voorwaarden zoals gesteld in raads besluit d.d. 5-9-1983 (bijdrage 275.000,- van Behoud Betaald Voetbal en organisa tiestructuur). Subsidies diverse instellingen Vaststelling definitieve subsidies: 1.400,- voor viering Holi Phagwa op 29- 4-1983, ƒ815,- voot Stokhasselt aktie «doe’s gezond», 1900,- voor Solisten Festival manifestatie Tilburg, 1.964,30 voor de Drie Tilburgse Gilden over 1982/ 1983 en 7.500 voor Gilde Sint Joris (gil- defeest). Begroting 1983 Nederlands Textielmuseum Goedkeuring herziene begroting 1983 van het Nederlands Textielmuseum, i.v.m. personeelsuitbreiding, verhoging huurprijzen en energiekosten. Wijzigin gen meenemen bij slotwijziging begroting 1983 en begroting 1984 meerjarenbe groting 1984-87 aanpassen. Gemeentegaranties Bekrachtiging van in periode 21-10/24- 11-1983 genomen besluiten inzake ge meentegaranties. Jaarrekening GG en GD Jaarrekening 1982 GG en GD ter con trole naar Verificatiebureau; t.z.t. naar commissie voor de rekening en raad. Voor zover nodig begroting ’82 wijzigen. Subsidies Definitieve subsidie 1982 Schoolbegelei dingsdienst 1.274.178 en voor onder zoek naar behoefte onderwijsopbouw- werk ƒ71.985,-. Definitieve subsidie Car- navalsstichting over mei ’82-april ’83 20.200,- Boerderijbrand Beantwoording vragen CDA-fractie over boerderijbrand in Vijfhuizen (Tilburg- Noord) op 26-10-1983. Toezeggingen Vaststelling overzicht van toezeggingen door college, gedaan tijdens raadsbehan- deling begroting 1984. Portefeuillehou ders beraden zich over termijnstelling t.b.v. uitvoeringsplanning. Bezwaarschrift reinigingstarief Bezwaarschrift Stichting Jong Nederland omtrent tarief verwijderen afvalstoffen ongegrond verklaren. Geen sprake van woning, dus wordt tarief bedrijfsafval ge rekend. Schadebeoordeling Voorstel aan de raad (23-1-’84) niet af te wijken van advies schadebeoordelings- commissie om verzoek schadevergoeding W. Rossieau niet ontvankelijk te verkla- Samenwerkingsgebieden Gemeenschappelijke Regelingen Voorstel aan de raad (23-1-’84) in te stemmen met voorstel gedeputeerde sta ten v.w.b. gebiedsindeling voor gemeen schappelijke regelingen en wet voorzie ningen gezondheidszorg. Voorstel GS sa menwerkingsgebied Midden-Brabant (huidige stadsgewesten Waalwijk en Til burg) aan te wijzen. Stadsgewest Tilburg is niet per se op uitbreiding aangewezen, maar binnen reorganisatie voorkeur voor voorstel GS. Midden-Brabant heeft krachtig bestuurlijk samenwerkingsver band nodig, is zwakker dan Oost- en West-Brabant. Nader bezien of in grens gevallen aanpassing nodig is in andere ge biedsindelingen (o.a. GAB, brandweer, BB). Op 13-1-’84 in commissie algemene beleidszaken. Vermelding wethouders telefoongids Gezien overlast wethouders niet meer onder «wethouders» met privé-nummer in telefoonboek vermelden. Staan reeds onder «raadsleden». Als wethouder on der doorkiesnummer secretaresse. Brief 5 grote gemeente stroomtarieven Akkoord met inhoud brief van 5 grote gemeenten Noord-Brabant, opgesteld door gemeente Eindhoven inzake unifor mering stroomtarieven, gericht aan minis ter van Economische Zaken. Bouwmarkt 3 Suisses Ringbaan Oost In beginsel medewerking verlenen aan Verzorgingscentrum Het Laar Verzorgingscentrum De Kievitshor Verzorgingscentrum De Heikant Bejaardencentrum Ant. van Padua Verpleeghuis De Hazelaar Maria Ziekenhuis Programma-overzicht - telefoon: 392626/392628 Zaterdag 31 december 6.00 uur Lichte grammofoonmuziek. 10.30 uur Luisterservice - regionaal nieuws, dagagenda, felicitatierubriek, mede delingen en verzoekplaten. 12.00 uur ANP-nieuws, gevolgd door grammofoonmuziek. 15.00 uur Tilburg Centraal - actueel weekendprogramma met reportages, sport- verslagen, radionieuwsdiensten muziek. 17.00 uur Grammofoonmuziek 18.00 uur Gebedsdienst vanuit de kapel van het St.-Elisabethziekenhuis. 18.30 uur Grammofoonmuziek. 22.00 uur Avondoverweging (vanaf 1 janus men te vervallen. De belangstellin 22.15 uur Continu muziek. Zondag 1 januari «Een voorspoedig en gelukkig nieuwjaar» 6.00 uur Lichte grammofoonmuziek. 10.00 uur Plechtige eucharistieviering vanuit de aula van het St.-Elisabethzieken huis met medewerking van een koor (Elly Baeten). 11.00 uur Gevarieerd nieuwjaarsprogramma met korte toespraken door de heer P.J.G.M. Heijen - directeur St.-Elisabethziekenhuis, Drs. C.A. Bas- tiaanssen - directeur Mariaziekenhuis, de heer Simons - directeur ver zorgingscentrum Het Laar, de heer Verkerk - directeur verzorgingscen trum De Heikant, de heer P. Hosken - directeur verzorgingscentrum de Kievitshorst, de heer Boorhout - directeur verpleeghuis de Hazelaar en <)e heer Mutsaers - directeur van het bejaardencentrum Ant. van Padua. Het programma wordt afgewisseld met lichte grammofoonmuziek en verzoekplaten. Aansluitend continu muziek. Maandag 2 januari. 6.00 uur Lichte grammofoonmuziek. 10.30 uur Luisterservice - regionaal nieuws, dagagenda, felicitatierubriek, mede- lingen en verzoekplaten. 12.00 uur ANP-nieuws gevolgd door lichte grammofoonmuziek. 13.00 uur Gevarieerd programma van de Activiteitenbegeleiding van het Maria ziekenhuis. 14.30 uur Grammofoonmuziek 18.00 uur Eucharistieviering vanuit de kapel van het St.-Elisabethziekenhuis. 18.30 uur continu muziek. Dinsdag 3 januari 6.Ö0 uur Lichte grammofoonmuziek 10.30 uur Luisterservice - regions L „.jx ingen en verzoekplat IP-nieuws gevolgd door grammofoonmuziek. nder Commentaar - gevarieerd programma. Nog vele jaren - speciaal programma voor de wat oudere luisteraar met de vragenrubriek, actualiteiten, vraaggesprekken en muziek. 18.00 uur Eucharistieviering. 18.30 uur Continu muziek. Woensdag 4 januari 6.00 uur Lichte grammofoonmuziek. 10.30 uur Luisterservice - anderhalf uur informatie uit Tilburg en omgeving, mu ziek, dagagenda, felicitatierubriek en verzoekplaten. 12.00 uur ANP-nieuws - daarna grammofoonmuziek. 13.00 uur Zonder commentaar - gevarieerd programma. 18.00 uur Eucharistievier' 18.30 uur Lichte gramme Donderdag 5 januari 6.00 uur Lichte grammofoonmuziek. 10.30 uur Luisterservice - regionaal nieuws, dagagenda, felicitatierubriek, mede delingen en verzoekplaten. 12.00 uur ANP-nieuws - gevolgd door grammofoonmuziek. 13.00 uur Gevarieerd programma van de activiteitenbegeleiding van het Mariazie kenhuis. 14.30 uur Lichte grammofoonmuziek. 18.00 uur Eucharistieviering vanuit de kapel van het St.-Elisabethziekenhuis. 18.30 uur Continu muziek. Vrijdag 6 januari 6.00 uur Lichte grammofoonmuziek. 10.30 uur Luisterservice - regionaal nieuws, dagagenda, toeristische- en weekend tips, verzoekplaten. 12.00 uur ANP-nieuws, gevolgd door grammofoonmuziek. 18.00 uur Eucharistieviering - daarna continu muziek. De leden van de nog niet zo lang bestaande fotogroep Objectief hebben reeds geruime tijd gezocht naar een ruimte, waar hun werk geëxposeerd kon worden. Als vrijetijdsfotograaf wil je tenslotte wel eens iets laten zien van hetgeen je ge maakt hebt. Na een gezellige babbel en een heerlijke kop koffie in the Coffeeclub in City center was de expositieruimte snel geregeld. De drie leden van Objectief hebben zich het afgelopen jaar bezig gehouden met voornamelijk sportfotografie. met name motorcross en blootvoetwaterskiën, waren favoriet. De expositie loopt van 2 januari tot 21 januari 1984 in the Coffeeclub, Citycen ter. Voorzieningen onderwijs Raad voorstellen 3.000,- beschikbaar te stellen voor gedeeltelijk afsluiten fietsen berging Haydnstraat 260; intrekking ver zoek aanschaffing multoperforator Stui- 1 vesantplein 2a op lijst ingekomen stuk ken; raad voorstellen 4.000,- beschik baar te stellen voor vervangingen (speel- matten, groepstafels) en aanschaffingen (muziekinstrumentarium, schrijfmachine) Willebrordplein 5; bedrag van ƒ3.320,- beschikbaar stellen voor aanschaf elektri sche machines voor handvaardigheid Generaal Smutslaan 9; voor respectieve lijk trapleuning Berglandweg 5 en rubber- tegels openbare school De Blaak ƒ1220,03 en ƒ2094,11 beschikbaar stel len; raad voorstellen medewerking te ver lenen voor aanleg parkeerplaats Meerkol- dreef 12 en 51.861,53 voor verbetering speelterrein als bestuur grond wil aanko pen; raad voorstellen 4.500,- beschik baar te stellen voor afscheidingshekwerk Hasseltstraat 198; intrekking verzoek Willebrordplein 5 op lijst ingekomen stukken (vervangend verzoek zie boven); verklaring van toestemming ministerie voor gebruik tweede lokaal Korte Schijf- straat 17 door «Centrum» voor kennisge ving aannemen; werkgroep Humanistisch vormingsonderwijs Noord-Brabant mee delen dat geen extra lokaal semi-perma- nent gebouw Grebbe 41 beschikbaar kan worden gesteld en hoofd de Blaak op de hoogte brengen; overleg met bestuur over problemen geluidhinder Ringbaan West 304; voorschotten exploitatievergoeding verrekenen; bedrag van ƒ24.310,- be schikbaar stellen voor voorzieningen El- zenstraat 64. Emancipatiebeleid Beantwoording vragen en aanbevelingen emancipatiecommissie (naar aanleiding studie landelijke emancipatieraad over beleid lokale en provinciale overheden). Subsidie uitvoering Definitieve subsidie Zuidnederlands Ka merkoor Tilburg voor uitvoering Johan nes Passion op 20-3-83 eerst vaststellen nadat aannemelijk is gemaakt dat uitga ven daadwerkelijk zijn gedaan. Subsidie Informatiecentrum voor Werkne mers Definitieve subsidie 1981 Stichting In formatiecentrum voor Werknemers vast stellen op 10.300,- exploitatie en 7.200,- huisvesting.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1983 | | pagina 17