16 69 Bij Van Gemert kunt u zien welk tapijt bij uw meubels past Van Gemert is een meubelzaak, goed, groot en goedkoop. Van Gemert is ook een En andersom HÉ me Linoleum is iet laten snij- uren mee in je 20,- 125 VAN GEMERT MEUBELLAND Reizen op maat is bij APH gewoon EUM ;GEN. iï 950, 1525, W; Afscheid van Gerard Telkamp, PcvbOHi Ad v.d. Schoot aan de Hart van Brabantlaan 99,- 5 fl lans Smyrna kussen 150,* 240,- 340,- EKen karpetten Vinyl in 6 kleuren 2 meter breed Meeneemprijs *ilist(e) ring ■LINOLEUM r Katoen tapijt 4 meter breed tapijt in grijs en beige Meeneemprijs Karpetten met dessin Berber-Mix Handgeknoopte India tapijten Origineel Perzisch kussen Donderdag 8 december 1983 pagina 19 mber 1983 pagina18 DE TILBURGSE KOERIER oude ketel 72% PK ANWB- Keuringsstation Exclusieve verkoop voor Tilburg en omstreken bij... 30 jaar .MANS )-12 uur en 1-5 uur, p.m. p.m. p.m. 133x190. 135x200. 160,' 170x240. 170x240. 170x240. 230,- 200x290. 200x290. 200x290. voor 175x240. 200x300. nd. WIW^ |irg. Vlaardmgen. Zwolle. ZwgndrecM Nieuw reisbureau APH geopend Wollen karpetten met dessin 60x120 56,- 96,- 205,- 299,- 440,- 80x160. 140x200. orwaarden ecialisten-garantie kende pais, diplomeerde araties en de meest id verschil ant ruik ERV1CE: erheid! jkshanger Met beschrijving. B.V. 50% wol in 3 kleuren <amer in. Want mag leggen. is makkelijk in linoleumvloer raktisch onver- Jt? verblijf, chnische de ruim- rei- ■sten- iialy- 4 meter breed in donker bruin gratis gelegd burg Hiervc bil-ser Per bus APH-reizen biedt de reiziger deze winter een aantrekkelijk busreispro- i'ML, ijgbaar! Vrijetijdskleding Bisschop Zwijsenstraat 64 B (hoek Primus van Gilsstraat) Tilburg. Leuke kleren waar je snel bij moet zijn Oostenrijk en Spanje, orjaar en zomer naar uit enkele exclusieve thotels. l worden georgani- dng met de Stich- i m3 ƒ300,- npschak. ƒ100,- takvlam HR ƒ100.- aar 500,-j dit gebouw van de Tivolistraat. Maar gehuisvest. Bouwmeester el. j.l. opende APH-reizen haar :g 130A te Tilburg in een pas inrichting, een «Brabants Conservatorium» staat er nog op dit gebouw i al sinds jaren is hierin alleen de Tilburgse Muziekschool was de Tilburgse architect Bonsel en betrokkenen nuziekleven zijn dankbaar voor igende bijdrage g in deze stad. 100x15065,- tapijtzaak met grote keus in kwaliteiten en kleuren voor elke meubelstijlVan Gemert heeft rustiek tapijt, klassiek tapijt, modern tapijt. Voor echte Van Gemert-prijzen, dus lager dan laag: bodemprijzen! zeer zwaar tapijt 4 meter breed - 3 kleuren Gratis gelegd YÈRAMSTRAAT 3 TILBURG -TELEFOON 013-421750 directeur Tilburgse I Muziekschool >t juiste spoor' moderne appara- lijke prijs. iten kunnen ervoor ter én veiliger rijdt. Na afloop van dit concert is er gele genheid de heer Telkamp persoonlijk de hand te drukken. Toegangskaarten zijn verkrij; bij de administratie van de Tilb Muziekschool, Tivolistraat 6 (tel. 354055). Adviseren De heer v.d. Schoot maakt er geen geheim van dat hij de adviserende taak van een autobedrijf niet onderschat. «Adviseren over reparaties, financie ring, aankoop van een nieuwe auto, schades,de mensen erbij betrekken, dat is belangrijk. De klant moet weten waar hij aan toe is en wat hij van ons kan verwachten». Op 11 december, wanneer de Tilburgse Muziekschool haar 75-jarig bestaan viert, neemt Gerard Telkamp afscheid als directeur. Vanuit deze functie heeft hij zich bijna 20 jaar op zeer actieve en indringende wijze ingezet voor allerlei activi teiten op het gebied van de kunstbeoefening en de kunstzinnige vorming in de re gio Tilburg. Vooral zijn initiatieven tot vernieuwing en uitbreiding van het cursus pakket van de Muziekschool hebben ertoe geleid dat dit onderwijsinstituut een centrumfunctie heeft ingenomen in het culturele leven van de stad. schap; medewerkers en I uit het Tilburgse muzie Gerard Telkamp zeer dar zijn unieke en indring aan de kunstbeoefening „v.nigen erin geslaagd nogelijkheden te scheg aan onze gehandicapte medem<*" the. APH-reizen vestigt uw schappij, kunst en histo- gaarne °P onze zeer gespeci laald land of gebied. touringcars, waardoor de ver gelijkheid zelfs optimaal is gev Aan bed gekluisterde mensen nu worden gebracht naar vele vakan tiebestemmingen in Europa. Speciaal trainde reisbegeleiders kunnen in ve rvallen de juiste helpende hand Mi op verzoek vah de passagier. De reizen in het AaPeHa-special "rogramma kunnen worden gemaakt door verschillende groepen mensen: A. ouderen en bejaarden, mensen die nog wel redelijk ter been zijn, maar lange loopafstanden niet willen over bruggen; B. dialyse-patiënten (alleen HBsAq- negatief); C. diabetici; D. lichamelijk gehandicapten (met brancard/bed, rolstoel gebonden of slecht ter been); E. ex-hartpatiënten met reisbestem- ming van hun behandelend specialist. Afgelopen donderdag 29 november opende Ad v.d. Schoot zijn nieuwe garage aan de Hart van Brabantlaan 27 in Tilburg. De voorliefde van de heer v.d. Schoot voor Citroëns, «zeg maar een huwelijk voor het leven», blijkt meteen uit de aan wezigheid van een Citroen uit 1928 in de garage waaraan wat reparaties verricht moeten worden. Een voorkeur voor Citroen, wat echter niet wil zeggen dat andere automerken bij de heer v.d. Schoot in slechte handen zouden zijn, integendeel. «Ter reparatie», vertelt v.d. Schoot niet zonder enige trots want je moet toch wel vertrouwen genieten van je klant wil je zo’n voiture ter reparatie aangeboden krijgen. Service «Wat ik belangrijk vind, is de servi ce. Ik heb die vroeger aan mijn klanten kunnen geven en ik wil dat nu weer doen». Ad v.d. Schoot vertelt hoe hij op 15 november in de Nieuwstraat aarzelend begonnen is met een garage bedrijf en vele oude klanten terugzag. getr iatie, le gev breid bieder di- Miti- Voor allen die soonlijkheid hebben waarderen, bestaat de geleger het koffieconcert, dat op zc december a.s. om 12.30 uur zaal van de stadsschouwbur gelegenheid van zijn afscl gegeven, bij te wonen. mgfedwongen samenzijn toont hij een bescheiden belangstelling voor bij deze gelegenheden weet prekken te kruiden met histo- lekdotés, waarbij hij een bij- evoel voor humor verraadt. Al aliteiten hebben ten dienste van de Tilburgse gemeen- «Tja, ik ga al zo’n 30 jaar om met het merk Citroën. Je leert die wagens door en door kennen, je gaat ervan houden. Zeg maar een huwelijk voor het leven», aldus Ad v.d. Schoot. Als voorbeeld van zijn voorliefde voor Ci troën staat in de garage een stokoude Citroën te pronken die een kapotte versnellingsbak, een defekte water pomp en een kaduke elektrische instal latie heeft. De Citroën stamt uit het jaar 1928 en is prachtig bijgehouden. «Dank zij hen, het vertrouwen van hen in mij, ben ik nu met mijn bedrijf kun nen verhuizen naar dit pand wat veel centraler ligt en ruimer is». Per 1 december van dit jaar is de ANWB op een andere lokatie in Til- autokeuringen gaan verrichten, voor wordt een ruimte in het Mo- srvicestation aan de Ringbaan- Oost 116 gebruikt. Voor deze lokatie- wijziging werd gekozen, omdat o.a. de ligging van het keuringsstation aan de Dastalstraat in Tilburg-Noord, wat be reikbaarheid betreft, als minder gun stig werd ervaren. deze markante per- leren kennen en "snheid om zondag 11 ir in de grote .trg, mede ter :heid, wordt Trainingsreizen Voor sportverenigingen kunnen spe ciale trainingsreizen worden georgani seerd. Hier attenderen we op het voor- jaarstrainingskamp aan de Costa Bra va met de mogelijkheid om deel te ne men aan de door de UCI officieel er kende wielerwedstrijd, de Catalaanse ronde. Een evenement dat mede geor ganiseerd wordt door een Nederlandse collega, gemeentebestuur van Lloret de Mar, en de Spaanse wielerbond. Touringcarverhuur Bij APH-reizen kunt u elk gewenst vervoermiddel huren. Van luxe tou ringcars voorzien van bar, video, toilet, tot echte vip-coaches. Van 6 persoons- tot 50-persoonsbussen. Van rolstoel bussen tot bussen ingericht voor lig gend vervoer. Van Toyota Starlet, via Mercedes 500, naar een Rolls Royce. Alle vervoer, waar nodig, onder des kundige, eventueel medische begelei ding. Incentives nog Een moeilijk te omschrijven begrip, pro- «Beloningsreis» zou het Nederlandse Feliu woord kunnen zijn om dit begrip aan jker te duiden. Maar het gaat veel verder, vda, APH-reizen verstaat onder incentives op- een reis/programma dat alles kan om- ,rote vatten en exact op de wensen van de klant is afgestemd. Dus niet alleen verve ook toeristische riding Voor degenen die hem persoonlijk hebben leren kennen vanuit werk- en overlegsituaties, is Gerard Telkamp een man met een brede visie en rijke ervaring, opgebouwd vanuit een sterk levensbeschouwelijk karakter en een breed georiënteerd en kritisch denk vermogen. Tekenend in dit verband is het feit dat hij zich in zijn schaarse vrije tijd graag bezighoudt met filosofie en ho gere wiskunde, hetgeen zijn inzichten op het gebied van de kunst en de kunstbeoefening ongetwijfeld zal heb ben verdiept. Bij medewerkers en overlegpartners van Gerard Telkamp is groot respect gegroeid voor zijn analytische, maar toch op de parktijk gerichte denkwijze, waarvan vele door hem vervaardigde’ nota’s en ontwerpregelingen getuigen. Voortvarend man Sommigen hebben moeite met de voortvarendheid, waarmee hij plannen wil verwezenlijken. Doch immer groeit bewondering voor zijn niet aflatende inzet en voelt men zich gesteund door zijn deskundigheid en overtuigings kracht. Tijdens onj van vrienden K karakter en warme de ander; 1 hij de gespr rische' anel zonder gev< deze kwali gestaan Op donderdag 1 december j.l. opende APH-reizen haar Reisbureau met de extra’s noemt APH-reizen zich. En dat reisbureau aan de Korvelseweg 130A te Tilburg in een pas klopt. Natuurlijk ontbreken in dit reisbureau niet de overbe- gereedgekomen winkelpand. Modem van inrichting, een kende programma’s van de Nederlandse en Belgische tour- plaats waar de klant zich thuis kan voelen. Royale intree, ge- operators. Praktisch voor elk gewenst vakantieprogramma sprekshoek voor de bezoekers waar iedereen adviezen kan kan men hier terecht. Ook voor ferrydiensten, vliegtickets, krijgen over zijn of haar vakantiewensen. Mogelijkheden te bungalow- en appartementenverhuur... over! De extra’s blijken uit de overige diensten die dit reisbureau in petto heeft. Touringcarverhuur is nog het simpelste, maar wat te denken van touringcars geschikt voor rolstoel- en liggend vervoer. Speciale reizen naar binnen- en buitenland waarbij gelet wordt op bijzondere eisen die een min- der-valide reiziger stelt. We noemen hier als voorbeeld zen voor niejpatiënten naar Oost rijkse hotels die beschikken over dialy- sefaciliteiten. Reizen die begeleid wor den door artsen en verplegend perso neel. Speciale groepsreizen naar be kende bestemmingen aan de Spaanse kust onder deskundige en voortduren de begeleiding al dan niet met speciaal vervoer en naar extra uitgeruste hotels. gramma naar Oostenrijk en Spanje. 3- APH speciale programma Het komende voorjaar en zomer naar Vele jaren *s de zorg voor de mede- Spanje met keus uit enkele exclusieve mens een gelukkig goed geworden in hotels of zgn. budgethotels. onze samenleving. Zonder deze zorg Educatieve reizen, worden georgani- vallen vele functioneel belemmerde seerd in samenwerking met de Stich- mensen buiten de boot. Desondanks ting Vectura Mundi, de reisorganisatie zÜn weinigen erin geslaagd om goede van de Nederlandse Volksuniversitei- reismogelijkheden te scheppen voor ten. Reizen, eventueel gekoppeld aan onze gehandicapte medemens. een bijzondere opleiding, met als the- APH-reizen vestigt uw aandacht ma taal, maatschappij, kunst en histo- gaarne op onze zeer gespecialiseerde rie van een bepaald land of gebied. touringcars, waardoor de vervoersmo gelijkheid zelfs optimaal is geworden. Op maat Aan bed gekluisterde mensen kunnen Daarnaast mogelijkheden te over nu worden gebracht voor reizen op maat voor de individue- tiebestemmingen in le reiziger of voor groepen. Of het hier alleen vervoer, hotelaccommoda een combinatie van beide, uitgebr met entertainment, cocktailparty’s, ners, excursies of een complete incer ve reis met begeleidende en ond ersteu- nende acties betreft, APH-reizen voert het uit. 1. Busreisprogramma winter 1983/’84. Een beknopt programma met enkele zéér interessante bestemmingen voor de wintersporter. Zowel voor de begin ner als voor ervaren alpineskiër zijn er aantrekkelijke mogelijkheden in Hin- terunersee, St. Johann (Kirchdorff), Fügen (Fügenberg) en Piesendorf. Voor degene die terugschrikt om met eigen auto of met de trein te gaan, kan naar Oostenrijk met de APH-skibus- pendel en verder naar Italië (Sterzing). Wil men niet naar de wintersport, maar toch niet thuisblijven met Kerst en Nieuwjaar, dan is er voor de lief hebber een reis naar Spanje, 2. Busreisprogramma voorjaar/zomer 1984 Ook hier worden een paar zeer aan trekkelijke aanbiedingen gedaan voor een 10- of 17-daagse busreis naar Spanje, Costa Brava. De Costa Brava is voor de meeste Nederlanders een be kend gebied. APH-reizen heeft echter ook een paar door Nederlanders te ontdekken plaatsen in haar gramma opgenomen zoals San en Playa d’Aro die wat noordelijke liggen dan Lloret de Mar en Pinedt de andere in het APH-programma op- een reis/progranm genomen plaatsen. Ook is er een grote vatten en exact variëteit in het soort verblijf. Exclusie- klant is afgester..^, ve hotels als Cap Roig in Playa d’Aro Dus niet alleen vervoer en v en hotel Port Salvi in San Feliu en maar ook toeristische en tech Mercedes in Lloret de Mar, waar de begeleiding. Entertainment in de meer- verwende vakantieganger alles ste zin van het woord. Officiële ont- treft wat hij zich wenst. Daarnaast z.g. vangsten, congressen, vergaderingen De ervaring is er bij het bedrijf van budgethotels als Samba en Koppers in en studiedagen. Maar ook adviezen en Ad v.d. Schoot, u kunt ervan verzekerd Lloret de Mar waar tegen scherpe prij- begeleiding bij een verkoopondersteu- zijn dat uw auto daar in goede handen zen een uitstekende verzorging wordt nende actie waar de eindbeloning een is. geboden. vorm van reizen is. Overtuig uzelf, hoe wij aan de hoogste eisen kunnen voldoen IA h «Balouchistan»

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1983 | | pagina 19