b 5 Eenhexalogie in het Hart van Brabant I075 i ffl DEEL FT in huis voor 189 VVV-agenda J Herman Brood His Wild Romance in Diessen Benzineprijs stijgt, LPG blijft spotgoedkoop. I OBAM-aktie Vialle installaties. I EMA Garage Denissen met veel Nissan nieuws in winkelcentrum Tilburg-Noord Opening seizoen Wooltown Jazz Society F r bBoesschoten FILMVERHUUR VHS 03 v.d. Schoot Bouwstoffen Jazz in *5 Den Hemel Poppen door de jaren heen Tilburgse eerste prijs in recepten wedstrij d J Hechte formatie Spoelavond met etnische muziek grootse kollektie Desiree verlovingsringen Donderdag 22 september 1983 pagina 15 tember 1983 paginal DE TILBURGSE KOERIER 3 FILMS-1 WEEK pengezichten» zijn uitgenodigd om twee dagen naar Haaren N.Br. 7': 51 ddag ien g< van weversdochter... Huls- Wild Ro- (ca. f 0,75 per liter) A 7 LPG-rijden is zo langzamerhand voor ||S| iedereen interessant. Zeker als de benzmepnjzen maar blijven stijgen, zoals nu het geval is. LPG is MW B voortaan haalbaar bij zo’n 13.500 km per jaar. De allernieuwste Vialle installatie mgebouwd Hl en wel vanaf slechts f 1649,- inkl. BTW. Voorzien van de allernieuwste snufjes: H Safetronic, automatisch 80% maksimaal tanken, Kt Tueltronic, tankinhoud aflezen van M'| brandstofmeter op dashboard en K' K Easy-Fill, voor probleemloos LPG-tanken. H VIALLE VANAF F1649,- KOMPLEET. H 013-350045 (afd. Receptie). als t rijs ter i leeft de -rans fabril Zes boeken, geschreven door oud- Tilburger Wim Homman, verschijnen tegelijk fn met tjes 1 kunne -ld 25 ichten pop women. In het Tilt 2 «Een fabrikantenvilla.. (foto Gemeentearchief Tilburg) Ria de Op 1 avond i Enj de 3 «De weverij...* (foto Gemeentearchief Tilburg) Hoefstraat 145 - Tel. 432163 handen van alias C.D.A. AANBIEDING Voor informatie Bel 0171 september Wooltown Aanstaande zaterdag 24 begint er weer een seizoen Jazz Society. Voor het nieuwe seizoen staan er weer een aantal interessante avonden gepland. rgens Smits cel En- cid ge- imabele den een dochter, lodem» GlaswoldekensK- 8 cm dik 5,25 p.m2 I Roda gavalatanan 0,32 p. st. Galjoenstr. 41 - Tel. 425912 w|l eptember treedt Herman Brood, samen met zijn '0. Brood komt met een vernieuwde Wild zal de feesttent op de Gildewei voor het nir begint het optreden. zijn ver plaatsen lands traat, Op zondagavond 25 sept~5“ I mance, op in Diessen (bij Hilvarenbeek) Romance op de proppen. Om 20.00 uur publiek geopend worden. Om 21.00 ut a.s. zondagmiddag - 16.00-19.00 uur Zwolle ath ge- Stakende textielarbeiders op het Korvelplein, bij de hekken van Van Dooren en Dams, op 16 september 1935. (foto collectie Ton Wijnmakers) «©/ei .te naadloze beha met kant- 5B-9OD. 12.75 het centrum i talte bij het stat igers) van Oisterwijl Saga treedt 28 oktober op in de sporthal in Sittard. De VW-kantoren zijn geopend tussen 9.00 en 18.00 uur. Theaterreserveringen alleen tussen 10.00 en 16.00 orden. van Brabant iarage Denissen b.v. Nissan-dealer r Tilburg en omstreken toont ook ont[ jaar weer zijn nieuwste modellen in winkelcentrum noord aan het olein, ti een van lielfabrika Tilburg; Café de Zwaan, Vrijthof, Hil varenbeek. De organis Comitee Dies Inlichtingen C Dit optreden van Brood vindt plaats in het kader van een feestweekend in Diessen. Zo kan men zaterdagavond naar de inmiddels traditionele bier- en wijnfeesten. Zondagochtend kan men de kater wegspoelen tijdens het früh- shoppen. Beide evenementen worden georganiseerd door carnavalsvereni ging DE STOPNAOLDEN. itengewone hekel aan voomoemde mers, die een groot prestige geniet onder zijn collega’s. Op slinkse wijze probeert Henk Lamers de fabriek uit te werken, hetgeen op den duur lukt. Zo moeilijk is dat ook weer niet, want nisatie is in b lessen Aktief, i 104254 - 1398. Jen van Brood vindt van een feestweek kan men zaterdag inmiddels traditionele u idagochtend k wegspoelen tijdens ht Beide ev 1»»’* CURSUS IIBLOEMENSCHIKKEN 4 Hoofdpersonen Die aandacht zal De Tilburgse Koe rier dan ook de komende weken ruim schoots schenken aan «Het Geslacht van Galen». Vandaag zullen wij de hoofdperso- «Poppen door de jaren heen» ligt nog vers in het geheugen. Toch is het alweer een jaar geleden dat kasteel «Nemerlaer» te Haaren (Noord-Brabant) veranderde in een groot «poppenhuis». Door de overweldigende belangstelling voor dit pop penhuisevenement heeft de organisatie besloten nog een keer van het kasteel een droom poppenhuis te maken. Maanden van voorbereiding zijn voorafgegaan en weer nieuwe gezic - ?ngezichten» zijn uitgenodigd om twee dagen naar Haaren N.Br. te kc LP Top Tien 19 september 1983 1. Robert Plant - Principle of moments 2. Michael Jackson - Thriller 3. Spandau Ballet - True 4. David Bowie - Let’s Dance 5. Berdine Stemberg - Rondo 6. Rob de Nijs - Roman 7. Merry Cristmas Mr. Lawrence - o.s.t. 8. Simple Minds - New Gold Dream 9. UB 40 - Labour of Love 10. Mike’s Murder - o.s.t. Niet alléén antieke poppen en speel goed zullen te bezichtigen en te koop zijn, maar er is ook extra aandacht be steed aan poppen van deze tijd. Wat als hobby begon, eindigt vaak in een waar kunstwerk. Er zullen poppenhui zen zijn en boeken over alle soorten poppen en speelgoed, dit jaar ook olie verf en aquarel-schilderen met afbeel dingen van antieke poppen, oude doopjurkjes en oude kant. Te veel om op te noemen. De hele versiering van ons poppenkasteel zal verzorgd wor den door de bekende bloemsierkunste- naars, beter bekend als Peter en Pien Bruurs uit Tilburg. Dit alles dus de moeite waard om een kijkje te gaan nemen op zaterdag 24 en zondag 25 september a.s. van 10.00 tot 17.00 uur op Kasteel «Nemer laer» te Haren N.Br. gelegen in een prachtige bosrijke omgeving. Een sfeervoUe kelder onder het kas teel nodigt U uit bij het genot van een Brabants drankje en hapje, de exposi tie nog eens rustig aan U voorbij te la ten gaan. U bent van harte welkom. Paardetram Als speciale attractie kunt U dit jaar op een originele manier kasteel Ne merlaer bereiken. Gedurende de gehele expositie on derhoudt een paardetram ieder uur een verbinding van en naar het kasteel. Vertrek vanaf het V.V.V.-huisje op de Lind in het centrum van Oisterwijk, via een halte bij het station (voor trein reizigers) van Oisterwijk. 9.00 en 18.w kunnen echter a’ uur gemaakt wor. e Spoel te be- Streek W Hart XSS K™I6A ..it VW Oisterwijk De Lind 57 04242 - 82345 Uniek voor Tilburg is natuurlijk, dat er over onze brave stad in één klap zes dikke boeken te verkrijgen zijn, die sa men ruim vijftienhonderd bladzijden omvatten. Vijftienhonderd bladzijden, zes boe ken een waar levenswerk, zou een normaal mens vinden. Zo niet Wim Homman. Homman, die tegenwoor dig woont in het landelijke Noordhol- landse duindorp Schoort, is gepokt en gemazeld in de journalistiek. In Je vijftiger en zestiger jaren als stadsre dacteur voor het Nieuwsblad van het Zuiden werkzaam, sloeg hij in later ja ren zijn vleugels over zowat heel de wereld uit. tpopt zich ook in diesel uitvoering een vlotte automobiel. Met z’n top snelheid van 145 km/uur en een acce leratie van 0-100 in 15,8 sec. blijft hij de meeste concurrenten ruimschoots voor. Ook wat betreft comfort steekt Cherry diesel boven de meeste van zijn klassegenoten uit. De diesel motor is opvallend stil mede door de stan daard gemonteerde 5- bak, die ook brandstofverbruik gunstig beïnvloe tieuwe Nissan modellen zijn het winkelcentrum noord on Wagnerplein van donderdag ;rdag a.s. we leven m de crisisjaren, met een steeds groeiende werkloosheid. Ook in «Talburg» vallen massa-ontslagen in de textielindustrie, terwijl de plannen der fabrikanten tot loonsverlaging de stemming onder het werkvolk langza merhand rijp maken voor de textielsta king van 1935. Enfin, de wever Lamers is ontslagen en geeft, na voortgaande treiterijen door Henk van Galen, deze laatste een flinke klap op zijn gezicht. Nadat de oude Jan van Galen de ware toedracht van het conflict Henk-Lamers te weten is gekomen, ontslaat hij Henk, die de dag daarop al aan de slag kan bij van Galens grootste concurrent. Romance Ondertussen beleeft de ain economiestudent Frans van Gale romance met een fabrikantendc maar als hij in restaurant «Mo Irene ziet, de vriendin van zijn zus Jo ke, is hij terstond smoorverliefd. Dit heeft vrij snel trouwplannen tot ge volg, die tot grote verdeeldheid binnen de familie van Galen leiden en met na me tot fel verzet bij moeder Tineke, die het volstrekt ondenkbaar acht, dat Ervaringen Alle ervaringen tijdens deze reizen opgedaan vonden hun neerslag in maar liefst 31 boeken, terwij man daarnaast veelvuldig meewerkte aan informatieve radioprogramma’s voor de K.R.O. Die buitengewone journalistieke vaardigheid is bij het lezen van «Het Geslacht van Galen» duidelijk te mer ken. Niet gehinderd door enige literai re pretentie of historische documenta tie heeft Homman een uiterst vlot lees baar werk door de typemachine gera teld, zo vlot dat af en toe bij de lezer de gedachte opborrelt dat enige beteu geling van de woordenvloed het werk als geheel geen kwaad zou hebben ge daan. Als voornaam feit blijft intussen overeind de lofwaardige onderneming van een «dubbele trilogie» met Til burg als decor, een initiatief van auteur en uitgever dat alle aandacht verdient. zaterdag - zondag 24-25 september 1983 Nemerlaer Xs Zv te Haaren N-Br. Deze speciale dienst vertrekt met zijn eerste rit om 10 uur ’s morg (zaterdag en zondag). De heer f van Manége «De Baan» uit Berkel schot heeft voor deze mogelijkheic zorgd. Hierbij nog enige informatie over de mogelijkheden van het restaurant in de kelder van het kasteel. De heer Rob Swagemakers zal tij dens de expositie zorg dragen voor een leuk Frans terras voor het kasteel en zondag-middag is er vanaf 12 uur, als de weergoden goed gezind zijn, buiten ;en barbecue. teerslag rwijl Hom- >vuldig meewerk* radioprogramma’^ In het ai de Van N« culinaire blad TIP een receptenwed strijd voor de gebruikers van Lassie Toverrijst. De hoofdprijzen in deze wedstrijd «Creatief met rijst» beston den uit 25 dinerbonnen ter waarde van ƒ200,- Tot de winnares van één van de 25 dinerbonnen behoort met haar recept «Roestia’s» mevrouw Roestenberg, Mozartlaan 212 uit Tilburg. De nieuwe groep van Brood groeit afgelopen voorjaar organiseer- binnen korte tijd uit tot een hechte live formatie. Wederom is Brood er in ge- slaagd om een klasse gitarist aan te trekken nl. David Hollestelle. De groep speelt nog steeds diverse oude succesnummers, aangevuld met nieuw repertoire. De nieuwe Wild Romance is dan ook een groep die in staat is om het publiek te laten swingen. Kaartjes voor dit optreden 2 krijgbaar op de volgende pl Platenzaak Tommy, Nieuwlan nen uit de romanreeks bij u introduce ren en de gebeurtenissen in deel 1 ko men eveneens kort aan de orde. Het geheel draait om de familie van Galen in Talburg, een dat de lezer sterk doet eigen Tilburg. De eerste twee delen van de hexalo gie spelen zich af voor de oorlog, van 1933 tot 1940, terwijl de delen 3,4 en 5 de Duitse bezetting als achtergrond hebben. Deel zes, tenslotte, kan gezien worden als een soort «nawoord» of vervolg na ruim twee decennia, want dit deel speelt in de zeventigerjaren. De familie van Galen is een fabri kantenfamilie, een van de enkele tien tallen, die het leven in de textielstad zo’n eeuw lang hebben beheerst. melsbreed zijn onaangename L>e ratriarch broer. Hij heeft weinig aspiraties in de Hoofd van de familie is Jan, de pa- richting van de textiel en wil het liefst triarch genoemd door de zijnen, niet in burgemeester worden. In de loop van de laatste plaats omdat hij zijn gezin deel I studeert hij af als econoom aan tracht te bestieren zoals hij het zijn onze eigen Hogeschool. textielfabriek doetmet ijzeren hand. Jans vrouw, Tineke, komt uit een Am- UOCniers sterdamse patriciërsfamilie. Zij vindt De twee dochters van Galen komen niet alleen dat ze enigszins beneden veel minder uit de verf: Ria is een j-soort factotum voor haar broer Henk. is leerling-verpleegster in het plaatselijke ziekenhuis en derhalve ge knipt voor de rol van steun en toever laat ten dienste van lijdende familiele- dèn. Als leerling-verpleegster is Joke be vriend met een klasgenootje, Irene La mers, de dochter van een ploegbaas op J‘ fabriek van pa van Galen. Deze tex- a der grootste van de I onderdirecteur in stad, hetgeen Jan van Galens machts- i. Hij heeft nauwe- positie vrijwel onaantastbaar maakt. anderen, behalve istische en natio- Textielstaking sympathieën. Dit Nu heeft onderdirecteur Henk een i het eerste deel tot buit*” Lame Obam. Aktieve Spoorlaan 175, Tilburg, 013 - 350045, Donderdag koopavïïiïd htdrukkerl] eldrukkerij okopleön rkoop van :h. tekenmaterialen Océ llchtdruk- Jterlaal Allereerst natuurlijk zaterdagavond, openingsbal in de Postelse Hoeve, zaal open vanaf 21.30 uur (aanvang bal- avond 22.00 uur, in tegenstelling tot andere publicaties). De eerste avond wordt traditioneel geopend door het eigen huisorkest de Wooltown Jazz Band o.l.v. Piet Vriens met zangeres eBoer. 12 november a.s. zal een speciale 1 worden georganiseerd, geheel in igelse stijl, dit naar aanleiding Londenreis welke de Wool town Jazz Band samen met een aantal sup- - porters in het weekend van 19 novem ber zal gaan ondernemen. Traditiege trouw zal er omstreeks de jaarwisseling weer een nieuwjaarsbal zijn. In februa- Car- ri zal er nog een zeer speciaal ouder wets Tilburgs feest gevierd gaan wor den. In totaal organiseert de Society dit seizoen 6 avonden. Over al deze evenementen zal natuurlijk nog aparte publiciteit volgen. Om te beginnen dus a.s. zaterdag de opening van het seizoen. Wilt u profi- ort in uen uoscn. teren van aanzienlijke kortingen (en september worden de Neder- gegarandeerde entree-mogelijkheid) op -T-.l8! te organiseren avonden, dan kunt u zich opgeven bij de Society als lid van de fanclub (tel. 434289 of 4341601 of u als lid melden ’s avonds aan van de Postelse Hoeve. De unieke combinatie auto NIS SAN PRAIRIE bekend vanwege zijn 2 schuifdeuren en geweldige hoeveelheid ruimte is sinds deze week leverbaar met 1800 cc 88 pk motor. Door dit ver hoogde motorvermogen wordt de Prai rie als caravantrekker nu nog interes santer. De prijs van deze unieke com- binatiewagen bedraagt 23.995,- incl. btw. Deze nie te zien in h het V' - zaterdag a.. ie is Jan, de pa- de zijnen, niet i hij zijn ge s hij het zijn ijzeren hand. it uit een Am sterdamse patriciërsfamilie. Zij vindt niet alleen dat ze enigszins beccï“ haar stand is getrouwd, maar tevens dat ze in een vreselijk saai provinciaals Joke nest terecht is gekomen waarin niets valt te beleven. Daarom leidt ze een nogal vlinderachtig bestaan, zeer tegen de zin van haar degelijke echtgenoot. Etter De oudste zoon Henk van Galen is ronduit een etter van een man na met de fabriek van pa glans de Hogere Textielschool te heb- tielfabriek is een ben doorlopen, is hij onderdirecteur in stad, hetgeen Jan de fabriek geworden. Hij heeft nauwe- positie vrijwel ona lijks aansluiting bij bij lieden met fascistische en nat naal-socialistische sympathieën. Dit leidt in de loop van het eerste deel tot zijn aanmelding als lid van de N.S.B. hetgeen mede een tijdelijke breuk met papa tot gevolg heeft. De jongere broer Frans, een vrolijke inderdaad, verschilt in karakter he- t weekeinde van 7 en 8 oktober aanstaande valt er een voor iburg volstrekt unieke gebeurtenis te verwachten. Dan namelijk vindt de presentatie plaats van «het Geslacht van Galen» - een fa miliekroniek in maar liefst zes delen, geschreven door de jounialist- schrijver en oud-Tilburger Wim Homman. Deze presentatie van een zesdelig werk - een «hexalogie» dus - is in dubbel opzicht uniek: niet alleen is het nog nooit voorgekomen dat een oorspronkelijk Nederlands verhalend werk in zes delen lijktijdig is verschenen: meestal gaat het in dergelijke gevallen dat auteur en uitgever besluiten, elk jaar of elk half jaar een deel op de markt te brengen. In uw omgeving te: TILBURG in de Canisius Mavo. Korvelseweg 187 en in de R.K. I houdschool «Sancta Maria», Schiphollaan 45. Aanvang: 1e week van okt. 1983. De wekelijkse cursus bloemen- schikken staat onder leiding van een ervaren en bevoegde leerkracht. De cursus bestaat uit 8 lesavonden. Na iedere les van 19.30-21.30 uur nemen de deelnemers een fraai bloem stuk mee naar huis. Het cursusgeld bedraagt f 158,-, inclusief bloemen en het materiaal, alsmede een cursusboekje, de cursus is dus volledig verzOülB^ In september start ook nog de vakopleiding bloemenschikken en -binden (bloemist-winkelier). Opgave binnen 10 dagen door een (brief)kaart te zenden aan Stichting Bevordering Onderwijs aan Volwassenen (SBOV). Sir Winston Churchillweg 2. 2251CX VOORSCHOTEN. Gaame duidelijk uw naam, adres en cursuspiaats vermelden. Na opgave ontvangt u een bevestiging. jaren is de belangstelling voor lal Afrikaanse en Zuidameri- mindere mate oriëntaalse mu- roeiende. Die belangstelling varieert heel oorspronkelijke volksmuziek tot een vorm van volksmuziek, die niet bepaald is ontbloot van een modem cultureel jasje, maar waarin wel de oorspronkelijke melo dieën en ritmes, bepaalde landen of streken eigen, te herkennen zijn, zij het soms slechts zeer vaag. Voorbeelden van artiesten die op deze manier bezig zijn, zijn David Byrne (zanger en songschrijver van de Talking Heads), Brian Eno, Holger Czukay en Ja pan, en dan met name Japans bassist, Mick Kam. Voor de liefhebber van uitsluitend oorpsronkelijke volksmuziek zijn de vele verbasteringen vaak verwerpelijk en als je het mij vraagt, is dat inderdaad vaak het ge val, maar lang niet altijd. Soms worden er, zoals door bovengenoemde artiesten, pre cies die elementen uitgehaald, waar deze muziek haar kracht aan ontleent, en vervol gens op vakkundige wijze gecombineerd met elementen uit de westerse muziek. Zowel de oorspronkelijke als de «verbas terde» etnische muziek uit o.a. Afrika, Zuid-Amerika, het Midden- en het Verre sn Oos»«m, zullen a.s. zondag in de S 31 luisteren en te bedansen zijn. D dan van de met een cassetterecor ka opgenomen volksmuziek tot opnames uit een moderne geluidsstudio. Don Cheny is een atiest, die de hele we reld is afgereist, op zoek naar melodieën en instrumenten. Later gebruikt hij deze voor composities en stapt er dan, vaak samen met jazzmusici, een opnamestudio mee bin nen. Abdullah Ibrahim is een Zuidafrikaan- se pianist die veel oorspronkelijke Afrikaan se muziek heeft bewerkt en deze heeft om gezet in stukken voor solo-piano of een groot koperorkest. Gato Barbieri is een in Argentinië geboren saxofonist, die Zuida- menkaanse muziek combineert met zeer stuwend, jazzy saxofoonspel. Alice Coltrane bewerkt Indiase muziek in samenwerking met jazzmusici. Okay Teminez is een Turkse drummer die sterk vasthoudt aan traditio nele muziek, maar veel gebruikt maakt van westerse instrumenten. En zo kunnen we UJV «4 «UBUI*1 uiiuumuooi auu, uai we) even doorgaan maar gelnteresseer- een fabrikantenzoon trouwt met een de® kunnen beter6gaan iuiste6ren, zondag- w'cvcrsuv^ntvi... avond 25 september rond 11.30 uur in de HSpoel, Fabrieksstraat 22. 6 oktober treden de Dubliners op in ré in Amsterdam. Er zijn nog steeds kaarten voor het con cert van Harry Belafonte van 24 september in Sportpaleis Ahoy in Rotterdam. 2 oktober wordt in de IJsselhal in Z een hard-rock-concert Black Sabbat houden. Angelo Branduardi treedt 23 oktober op in de Maaspoort in Den Bosch. Van 21 tot 29 s_r J landse filmdagen ’83 gehouden. 1 plaats in het Centrum ’t Hoogt, Studio, mu ziekcentrum Vredenburg, jaarbeurskongres- zaal, plein Vredenburg, allen in Utrecht. 5. oktober treden Kid Creole the Coco nuts op in Sportpaleis Ahoy in Rotterdam. 27 september wordt het Nederland Mu ziekland Gala gehouden in Sportpaleis Ahoy in Rotterdam. 14 oktober vindt in Sportpaleis Ahoy de nationale platengala plaats. Enkele artiest”" zijn Lee Towers, Patricia Paay, Rot Nijs, Lori Spee, Fay Lovski, Anita Meyer, e.a. 13 oktober is het internationale platengala in Sportpaleis Ahoy. Enkele artiesten zijn Joe Cocker, Elkie Brooks, Mary Wilson, Ri ta Coolidge, Hot Chocolate, Imagination, Herberg Den Hemel in Hilvaren beek organiseert a.s. zondag voor de eerste keer in het seizoen een zondagse jazz-middag. Van 16.00 tot 19.00 uur de Wool town Jazz Band met zangeres Ria de Boer. Jazz, swingend en" gezellig is het vaste motto waarop in Den Hemel el ke laatste zondag van de maand, deze speciale middagen worden gehouden. Zoals altijd entree gratis en voor de kinderen wordt een crèche ingericht, zodat U ongestoord een gezellige swing-middag kunt beleven. Ga voor dit jt het Wagnerpl Nissan een van ’s werelds 3 grootste automobielfabrikanten heeft in het af- gelopen jaar bijna zijn complete pro- de Cherry gramma vernieuwd. zijn klasseg Denissen toont dit weekend op het Wagnerplein de NISSAN MICRA GL de zuinigste auto van Nederland. De Micra GL is met zijn brandstof verbruik van 1 op 23,8 inderdaad de De Cheny 1,7 diesel is met een prijs zuinigste benzine auto van Nederland. van 18.995,- de goedkoopste 4 cilin- Opvallend is ook het gunstig ge- der dieselauto in Nederland, wicht van de Micra, 640 kg. waardoor deze in de laagste klasse wegenbelas ting valt. Dit gunstige gewicht wordt mede veroorzaakt door de slechts 70 kg. wegende 55 pk sterke (DX:50pk) aluminium motor. Met z’n prijs van 13.995,- is de Micra beslist een zeer aantrekkelijke auto in zijn klasse. De CHERRY is al zo’n 1216 jaar een bestseller voor Nissan. Sinds 1 jaar is de nieuwste generatie CHERRY’S op de markt, die onlangs voorzien werd van een 1,7 liter 54 pk dieselmotor die ook in de Sunny te vinden is. leeste Ook - BRESSON Heuvelhof Heuvelstraat 103 telefoon 013 - 424333

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1983 | | pagina 15