Expeditiebedrijf Wassing wereldwijd actief :ure audio-video nst L/ n 1198,- JF JF Nationale Ziekendag N frans van aarle Aanleg stadsverwarming Prof. Cobbenhagenlaan Vijfjaar wijkcentrum Theresia Uw mooiste bruidsfoto uitvergroot op linnen als een schilderstuk Tien jaar Bunders én een eigen trefcentrum speciale bruidsetalages met bruidsfoto’s op linnen geopend Plu-hangen «Woordenwedstrijd» van Mitsubishi GRANDIOZE VIDEO-INRUIL-ACTIE vrljwilligers- centrale TILBURG Donderdag 8 september 1983 pagina 9 DETILBURGSE KOERIER ber 1983 pagina 8 ■<>•1 Inrull tot U betaalt nde 3 uren, s opleiding het/de ilndhoven Th. v.D. rijf o Begrijpelijk, tafel Prijswinnaars Nul Plus Ziet u vanaf heden onze de Bunders had Winnares Mevrouw A. Willens wordt gefeliciteerd met haar gelukkige keuze. voor al uw autoschades geluk bij een ongeluk aat fcfcyutaf Wij kunnen ook uw huwelijksdag verzorgen op video. Tijdelijke gevolgen voor het verkeer Tijdelijke gevolgen voor het heempark Panasonic NV-333 VHS-Recorder lintz ngen GOIRLE: Dorpsstraat 5 Vanaf 1 september is de nieuwe ronde t Dus weer volop kansen voor prijsbewust TILBURG: Korvelseweg 255 Broekhovenseweg 58 en feest- .s gevuld i multifunctio- korte 1000,- n Tilburg 63. les van Tien jaar Bunders én een eigen tref centrum, een reden om de vlag te hij sen. deze ge wel'- Ne spreken ir eerder v” >ben door Zor sen in teTilbv winnaars: begonnen! tste kopers. (Wilt U a.u.b. tijdig bespreken) ge- aantal in ge- Besterdring 87-89, Tilburg, 013-431489 Winkelcentrum DE HOVEL’ Goirle Deze brochure wil een bijdrage leve ren aan een zinvolle ontwikkeling in heel onze samenleving en kan worden aangevraagd bij: «De Zonnebloem», Nationale Ziekendag, Postbus 2100, 4800 CC Breda. (Bijvoeging van post- AUTOSCHADEBEDRIJF PETER SOONS b.v. 'FTY'ïl ROZENSTRAAT 80 TILBURG Sj'O TEL. 431147 diensten naar Griekenland, Cyp Egypte, Marokko, Algerije en Tune De heer van Beurden: «Daar zit juist onze kracht in. We vervoeren van en naar die ’moeilijke’ landen, omdat onze concurrenten er nauwelijks ko men. We rijden hen dus zeker niet in de wielen». Buitenlands kantoor In 1973 opende Wassing het eerste buitenlandse kantoor in Tunis. Op 1 augustus van dit jaar is het tweede bui tenlandse kantoor geopend, en wel in het plaatsje Hixon, bij Birmingham in Engeland. Wassing had al zeer regel matige diensten op Engeland en Ier land, maar door de toetreding van Groot-Brittannië tot de E.E.G. is het handelsverkeer intensiever geworden. rdere jen. Het s in Café- traat 116, Aanvang iber 19.00 uur, zon- 14.00 uur. Molentje en bij «De Zotte VHS met 4 uur opname spoelen met beeld stilstaand beeld 14 dagen timer quartz-motoren Adviesprijs 2724,- Onze prijs Eén van die vele aspecten is «ziek zijn thuis...?», gekozen als thema voor 1983. Een thema met een vraagteken, immers de wens om ziekte door te ma ken in de eigen, vertrouwde omgeving is groeiende. Begrijpelijk, maar kan het, altijd, overal? <34 In het H.F. Witte Dorpshuis (St. Soc. Cult. Centrum) in De Bilt zal op Nationale Ziekendag een plechti- eucharistieviering plaatsvinden, /elke via de R.K.K./K.R.O.-t.v. via Jederland 1 om 11.00 uur wordt uit gezonden. niet goed laten zien. Daarom zijn wij er in het bijzonder bij gebaat, dat de klanten goede ervaringen met ons be drijf hebben. Uiteindelijk is het zo, dat het vervoeren van goederen altijd op een basis van vertrouwen gaat. De klant geeft iets aan ons dat wij veilig op de plaats van bestemming moeten bezorgen. Wij leggen erg de nadruk op dat vertrouwen. We spreken dan ook niet van reklame, maar eerder van ’Pu blic Relations’; we hebben door de ja- ren heen een imago opgebouwd, dat we niet willen verliezen, maar dat we juist - met name in de regio - willen verbeteren». Wereldwijd Maar Wassing gaat nog veel verder dan Europa en Noord-Afrika. Het expeditiebedrijf heeft 156 agenten over de gehele wereld. Dat wijdverbreide net maakt het mogelijk om snel en goedkoop allerlei zaken te vervoeren. «Je zou kunnen zeggen dat er dikke ’vervoersstromen’ over de wereld zijn. Die stromen lopen vaak van derde-we- reld-landen naar Europa, terwijl er van een omgekeerde richting nauwelijks sprake is. Het wereldwijde vervoer is dus danig uit balans. Je kunt uiteinde lijk beter niet een volgeladen vliegtuig laten komen om het vervolgens leeg te rug te sturen. Daarom zoeken wij al tijd naar de juiste en goedkoopste combinatie van vervoersmogelijkhe den. Daarbij worden niet alleen vrachtwagens ingezet, maar ook sche pen, vliegtuigen en treinen. De prijs is dan afhankelijk van de juiste combina tie en natuurlijk van de omvang en het gewicht van de te vervoeren goederen en van de beschikbare tijd om die goe deren van punt A naar punt B te krij gen». lucï Kaffee Karree zoekt vele vrijw. die 2 p.w. mee willen helpen in het kaffee en s mee willen doen aan aktiviteiten en ver- die politiek, cultureel maar ook aktie- iÜuphïrisKorvelI zoekt vrijw. voor de huiswerk- ook de naverwerking van films willen doen d.m.v. theater, tekeningen mz. Buurthuis Saloen en Theresia zoeken beiden parkeren bcsduk- telefoonadres wil fungeren gedurende 2 drukke pe riodes (sept. en februan) p.j. D.w.z. telefoontjes aannemen van mensen die zich aanmelden voor cursussen. Men mag zelf gratis aan kursussen deel- Kluphuis Korvel zoekt iemand voor de bil- jartklup op di avond van 19.30-21.00 u. aan jonge ren van 10 tot 13 jaar. Scouting Pastoor Vrooman zoekt 2 4 3 vrijwil- dSe'id mTt mris^v^VtoHl Buurthuis Goirke/Hasselt zoekt vrijw. voor de opzet van ’n taalklup voor buitenl. vrouwen. Voor taalles aan buitenlandse vrouwen en man nen worden in diverse wijken vrijw. gevraagd. Hier volgden dagen en tijden: maandagavond (vrou wen), dinsdagavond (mannen), dinsdagmorgen -donderdagavond (vrouwen en man kt, Lavendel weg 191, tele- voor: begeleiding sport- aktiviteiten jongeren, barbeheer, kresjleidster, or ganisatie nationaliteitsdag, klussendienst/zeef- Binnenkort krijgt u een folder in de J:e méér inhoudt dan de gebrui kelijke produktinformatie. Autobedrijf P. Smulders, officieel Mitsubishi-dea- ler, informeert over het komplete pro gramma dat «de gestaalde perfektie» te bieden heeft. Op zich al interessant en reden voor een bezoek - geheel vrij blijvend - aan de Goirkestraat. Maar er valt direkt voordeel uit de folder te halen! De winnaars van de Nul Plus-actie die allen een winkelwagen vol dagelijkse bood schappen hebben bewonnen, zijn bekend. De gelukkigen zijn: 1. Van Dongen, Jasmijnstraat 20, Breda 2. A. Wittens, Ruynheuvel 20, Moergestel 3. Strijp, Doppenstraat 3, Tilburg 4. Smolders, Hoef straat 276, Tilburg 5. A. Postelmans, Ardennenweide 121, Tilburg 6. Mevr. Smiths, Korhoenstraat 94, Tilburg 7. A. Beitens, Tuinbouwstraat 52, Tilburg 8. Charles Willemsen, Lenteblok 133, Tilburg 9. Mevr. v.d. Put, Kaukasuslaan 65, Tilburg 10. A. Groenen, Watertorenstraat 40, Tilburg Iedereen geboren in 1933 is van harte welkom, Abraham met zijn vrouwen Sara met haar man. Ook zij die vanuit Goirle vertrokken zijn en inmiddels el ders wonen, zijn van harte welkom. Er wordt verzocht zich zo spoedig mo gelijk als deelnemer op te geven aange zien zaal en orkest tijdig moeten wor den vastgelegd. Er kunnen maximaal 50 koppels ofwel 100 personen deelne men. Geef je daarom tijdig op want elk jaar moeten er kandidaten worden af gewezen. De telefonische aanmelding kan ge schieden bij: P. Eekels 013-342526 en F.v.d. Zande 013-341370 (voormid- dags). zegels ter bestrijding van de druk- en hoge portkosten wordt op prijs ge steld.). nafeest te jaar op 28 de 50-jarigen avondvullend f FotografenGildeL 3 ÏÏ.'SSS? v i graten in nederland bfn Op zaterdag 17 en zondag 18 sep tember 1983 organiseert carnavalsvere niging «De Zotte Mulders» het tweede open Oisterwijks kampioenschap para- plu-hangen. Een grandioze wedstrijd onder de titel «Woordenspel» biedt iedereen, Mitsu- bishi-rijder of niet, de mogelijkheid mee te dingen naar één van de aan trekkelijke prijzen. Het gaat om maar liefst vijftig geheel verzorgde midweek- vakanties in een luxe bungalow van het Sporthuis Centrum. Binnenkort krijgt u een folder in de lators beschikbaar voor de goede m- bus, die méér inhoudt dan de gebrui- zenders. Let op de folder, zet u aan het kelijke produktinformatie. Autobedrijf woordenspel en lever uw oplossing in bij de Mitsubishi-dealer. 1 de overlast 1 mogelijk te stadsverwar- omvang- volgorde Sn, Abraham- en igen isoleren, voorspannen en Q rofoacf iten. Dit betekent dat de sleuf dlvcM Zoals gebruikelijk wordt begin septem ber de campagne gestart om de laatste vrijdag in oktober het Abraham- en Sa- rafeest te kunnen laten doorgaan. Dit okt. Voor de elfde maal gaan i een gezellig en ouderwets feest vieren. Geen gebouw De wijkvereniging eigen gebouw. Gelukkig stelde de Bundersschool jvaar mogelijk was de school- jhikbaar voor de vele activi- rdoor werd het mogelijk, dat spen tien jaar in de ef wijkgebeuren ont- Er zal gestreden worden in de vol gende categorieën dames/heren indi vidueel; dames/heren ploegen (deze bestaan uit 4 personen); kinderen indi vidueel; meisjes/jongens van 0 t/m 6 jaar en van 7 t/m 12 jaar. Uiteraard kan men met meert ploegen per vereniging deelneme paraplu-hangen vindt plaats Rest, ’t Molentje, Kerkstr Oisterwijk, tel. 04242-82317. Aanvanj zaterdag 17 septemt dag 18 september 1983 Inschrijfadressen ’t het secretariaat van K.V. Mulders» of tijdens de wedstrijden. Op het industrieterrein Loven I aan de Siriusstraat in Tilburg is het Internationale Expeditiebedrijf Wassing B.V. gevestigd. Het is een middelgroot bedrijf met 160 medewerkers en een jaaromzet van circa 60 miljoen gul den. In Nederland heeft Wassing 6 kantoren en onlangs is een tweede kantoor in het buitenland geopend. Het be drijf bestaat al 65 jaar en was al die tijd in Tilburg geves tigd. Ondanks deze indrukwekkende feiten hoort de Til- burger echter erg weinig van Wassing. Daarom zijn wij eens een kijkje gaan nemen bij de internationale expedi teur. wonc gelukkigen ocketcalcu- een het w Om de behoefte te een enquête gehouden, gadering werd belegd korte tijd waren de ver bewoners bezig voor en in hun eigen wijk. Er kwamen plannen op tafel om werkgroepen samen te stellen, die zich bezig zouden gaan houden met het di recte woon- en leefklimaat, met sport en spel met de verkeersveiligheid, etc. Alles verliep naar wens en al gauw konden de wijkbewoners deelnemen aan de vele activiteiten die er ont plooid werden. De grote handicap bij de organisatie van de activiteiten was echter het ont breken van een goede accommodatie. Europa In de ambiance van een sobere kan toorruimte - ’Waar hard gewerkt moet worden, laat men luxe makkelijk ach terwege.’ - staat de heer B. van Beur den ons te woord. Hij is adjunct-direc- teur van Wassing en reeds 26 jaar bij het bedrijf werkzaam. Uit het hele ge sprek blijkt zijn vakkennis en enthou siasme: «Dat de Tilburger weinig of niets van ons bedrijf hoort, komt om dat ons werkterrein over de regionale en landsgrenzen reikt. We spreken minstens van Europa en verder in principe van de hele wereld». Binnen Europa heeft Wassing regel matige autodiensten naar landen als Groot-Brittannië, Ierland, Frankrijk, Portugal, Spanje, Duitsland, Itafië, Denemarken en de Scandinavische landen. Bovendien zijn er wekelijkse Tien jaar geleden begon in Oister-' Het gebouw werd het afgelopen jaar rijk de nieuwbouwwijk de Bunders in overleg tussen de wijkvereniging, -schoolteam en gemeente aan de basis school vastgebouwd. Hierdoor kon het een neel gebouw worden. In korte tijd was de bouw voltooid en kon de sleutel aan de gemeente worden overgedragen, die op haar beurt het gebouw weer aan de wijk overdroeg. Wederom een Nationale Ziekendag op de tweede zondag in september. De tiende sinds hiertoe in 1974 door de Nationale Vereniging «De Zonne bloem» het initiatief werd genomen. 11 September, een dag waarop een ieder, ziek/gehandicapt en gezond, dit jaar ook in België, opgeroepen wordt aandacht te hebben voor elkaar, eens stil te staan bij de vele aspecten van thematiek «Gezond zijn - Ziek zijn». Vrijdag, zaterdag en zondag a.s. her denkt men in het wijkcentrum Theresia in de Nijverstraat het feit dat dit bouw 5 jaar geleden door een wijkbewoners als wijkcentrum bruik werd genomen. In 5 jaar tijd zijn er heel wat tegen slagen te overwinnen geweest, maar er zijn ook veel positieve dingen gebeurd. Er is geen grootscheepse verbou wing gekomen, maar wel heeft het ge bouw van binnen een grondige aan- passings- en opknapbeurt ondergaan. Met trots stelt men het komende week-end het gebouw open voor be langstellenden, waarbij de gedachten vooral gaan naar de buurt- en wijkbe woners. Al met al is Wassing een gezond en krachtig Tilburgs bedrijf, dat nog steeds groeit. En dat is een goed be richt in tijden waarin je zo vaak anders hoort. Fisher P-420 VHS-Recorder ilïli lillliïiüm- In het weekend van 9, 10, 11 september viert men in de Bunders het tienjarig bestaan van de wijkvereniging. Tien jaar, een gebeurtenis die een extra feestelijk tintje krijgt, omdat dan te vens de wijkvereniging zijn eigen trefcentrum in gebruik kan nemen. De slogan «De Bunders, de wijk zonder trefcentrum», behoort dan voorgoed tot het verle den. Maandag 5 september startte men met de werkzaamheden langs de zuid zijde van de Prof. Cobbenhagenlaan. De leiding wordt erg kort tegen de zui delijke rijbaan gelegd. Hiervoor zal één rijstrook van de zuidelijke rijbaan worden geblokkeerd, maar het verkeer kan in twee richtingen blijven rijden. Tijdens de werkzaamheden kan dus niet aan de zuidzijde worden gepar keerd. Aan de noordzijde blijft vol- De Oisterwijkse wethoudster, me vrouw Ermen, zal de officiële opening morgen verrichten. Deze opening is dan tevens het startsein voor een reeks van festiviteiten voor jong en oud op 9, 10 en 11 september in en om het ge bouw aan de Frans Halsstraat. Sportgroep Gehandicapten Goirle zoekt "vele vrijw. voor de dinsdagavond voor sportbegelei- Emmaus-beweging zoekt vrijw. voor ’t ophalen en verwerken van (nog goede) tweedehandse spul len (kleding, meubels etc.) De opbrengst is be- stemd voor mensen die ’t hard nodig hebben. De Brabantse Miljeufederatie zoekt 1 vrijw. op di-+ do morgen die het archief mee wil helpen re organiseren. Liefst iemand met interesse in miljeu- werk, anders is ’t saai werk. De Fed. Experimentele Werkplaatsen zoekt a) ’n koördinator voor ’t voorlichtingsproject en werk, b) vrijw. die voorlichting willen dus mee willen doen in dit projekt. Amnesty International zoekt vele vrijw. die mee rX’X-ï tie voeren en ’t maken van audio-visueel materiaal. 1 X per 14 dagen op di avond vergadering en de overige uren in onderling overleg. Buurthuis zoekt op woensdagmiddag 2 vrijw. vanaf 16 j. voor ’t begeleiden van sportactiviteiten voor jongens en meisjes van 6 tot 12 jaar. Liefst mensen die al eerder sportgroepen hebben bege- Vrouwencentrum zoekt 5 vrijw. voor ’t opzetten van ’n documentatiecentrum van en voor vrouwen. De Hulpcentrale zoekt 1 of meer vrijw. die met financiële en administratieve ondersteuning een Gr^nX^ len opzetten. Basisschool zoekt vrijw. voor het aanleren van handenarbeidtechnieken op dinsdagmiddag. ’t Baanlozencentrum zoekt vrijw. voor a) de ontvangstgroep, b) infotheek, c) audio-visuele De Vrijwilligerscentrale zoekt 1 penningmeester die - bekend is met de subsidiesektor; om kan Alg. Bestuursvergadering op dinsdagavond. En 2x p.m. is er een Dagelijkse Bestuursverdagering op maandag en dinsdag. Energieburo De Knijpkat zoekt vrijw. voor deeltijdwerkzaamheden die variëren van het geven van algemene voorlichting, adviezen en doelgerich te studie op ‘t gebied van energiebesparing en al ternatieve energievoorziening. De Wereldwinkel zoekt zoveel mogelijk vrijw. die een documentatiecentrum mee willen opzetten X’ Z "r h" Wijkcentrum Fatima zoekt enkele mensen die de beheerder willen assisteren bij z’n dagelijkse ac tiviteiten (tafels klaarzetten, bardienst, mensen jïïïsïl gaderingen d._ r„ Na de bouwvakvakantie is gestart met de verdere aanleg van stadsverwarming, gericht zullen zijn. In de maanden september en oktober wordt de hoofdleiding langs.de Taxandria- ^.g^ding'isteHa baan, Hogeschoollaan en Prof. Cobbenhagenlaan gelegd. Het gaat nog alleen om de aanleg van de hoofdleiding. Aftakkingen worden pas e later aangelegd. Aan de Prof. Cobbenhagenlaan betreft het zeker twee aftakkin- gen. Hierop worden in 1984 de Cirkelflat, de twee flats van Kok Beheer, de Ter- 1 rasflat, de flat direct ten oosten van de Terrasflat en Zonnehof aangesloten. Interpak Wat is er zoal mogelijk bij Wassing? De heer van Beurden: «Interessant voor de lezers is misschien onze Inter pak. Dat is een tak van ons bedrijf, die er voor zorgt dat een klein pakket door de lucht wordt vervoerd over de gehele wereld tegen lage tarieven. En dat is dan van huis tot huis. Een voorbeeld: een pakket van 20 kilo wordt voor zo’n 350 gulden op een adres in Manilla, op de Filippijnen bezorgd». Kun je dan zoiets niet beter met de post sturen? «Nee, niet altijd. De post heeft een heleboel beperkingen wat betreft za ken als omvang en gewicht van de goe deren. Zo kun je bijvoorbeeld niet een surfplank met de post sturen. Van de andere kant komt het echt wel voor dat de posterijen goedkoper zijn in be paalde gevallen. Dat zeggen wij dan ook tegen de klant. Overigens hebben wij zelden met particulieren te maken. De meeste opdrachten krijgen wij uit het bedrijfsleven». Vertrouwen Wassing maakt weinig regionale reklame, omdat het bedrijf niet direkt regionaal, maar landelijk werkt. «Wij moeten het meer hebben van de mond-tot-mond-reklame. ’Vervoer’ is een abstrakt produkt. Je kunt het i een eigen ruimte blijvende gastvrij- ig van de school idicap. en moesten bij de plannen afgeremd s gebrek aan be- “gens gebrek aan VHS-met 4 uur opname spoelen met beeld stilstaand beeld 7 dagen timer 12 kanalen Speciale prijs Onze prijs 1899,- Inrull tot 900,- U betaalt 999, Breng evt. uw videorecorder mee om de inruilprijs vast te stellen Deze inruilprijs geldt alleen voor VHS en Beta-recorders Voor de werkzaamheden Prof. Cobbenhagenlaan, zal 4 ter van het heempark worden broken, gerekend vanaf de tingsgrens. De 8“oe daar waai ruimte bescl teiten. Hierd zich in de afgelop Bunders een actief wikkelde. Het aantal werkgroepen en activitei ten breidde zich steeds meer uit. Vele avonden, weekends, vakanties er dagen werden voor de Bunders met Bundersevenementen. Het Bunderscamaval, de koningin- nedagfeesten, het tafeltennis, de voet bal, de oud papieracties, ze zijn niet meer uit het Oisterwijkse leven weg te denken. Het ontbreken van werd ondanks de bl heid en medewerking een steeds grotere hand: Enthousiaste mensen uitvoering van hun pl<u worden, niet wegens g langstelling, maar wege ruimte. doende ruimte voor baar. De zij-aansluitingen worden, wan neer de leiding de straat overgaat, steeds afgesloten. Voor de oversteek van de Hogeschoollaan is een aantal weken nodig. Vanaf 7 september tot eind oktober zal de westelijke rijbaan en in oktober de oostelijke rijbaan ‘gesloten. Het verkeer kan i respectievelijk noordelij lijke richting rijden. De n de Conservatoriumlaan oktober gepland. Daarna de oversteken van de Aca- dinsdagavond (m en de vol- «S -':jke krant worden de wijkburo West-Werkt, vegafsluitingen tijdig foon 635755 zoekt vrijw. aktiviteiten jongeren, barl Hindernissen Tien jaar lang werden al deze obsta kels door de Bunders genomen en overwonnen want uiteindelijk werd de moeite beloond met de toestemming en de financiering van een eigen ruim te. De auteur van de brochure «Ziek zijn thuis...?» is Marinus van den Berg, als pastor verbonden aan het intercon fessioneel verpleeghuis «Randerode» te Apeldoorn. Hij schrijft in deze, in 80.000 exemplaren verschijnende brochure over de mogelijkheden en (nog) onmogelijkheden van het thuis kunnen ziek-zijn. Hierbij puttend uit de inbreng van zieken en hun verzor gers. wijk de nieuwbot gestalte te krijgen. Al spoedig ontstond bij de buurtbe- lers, die veelal van buiten Oister- c kwamen, de behoefte om zich in i groep bezig te gaan houden met wel en wee van de wijk. peilen werd er een eerste ver- o en binnen zeer de verschillende wijk- met werkzaamheden aan de A 5 me- bepi^- JR Super Special Stars Gerekend vanaf de trottoirband kan dat plaatselijk meer zijn (inclusief Zondag a.s. 11 september 1983 dan fietsstroken). In het najaar zal alles sen i11 Harmonie, Stationsstraat 26 weer opnieuw worden ingeplant. De ‘e Tilburg in picnicstijl met de Tumba- plekken rond de Terrasflat en de Cir- winnaars: JR Super Special Stars, met kelflat die momenteel nog open zijn, hun Tumba Korting Winston Martha zullen dan tegelijk worden beplant. en Welvaart, samen met DJ Nel Y Su Angua Cayente. JR Super Special Er wordt naar gestreefd de overlast Stars is pas winnaar geworden van een voor de omgeving zoveel mogelijk te Tumba festival gehouden te Utrecht, beperken. De aanleg van stadsverwar- De groep bestaat ongeveer 5 maanden mingsleidingen is echter een omvang- en telt een 9 man formatie, rijke en tijdrovende zaak. De o van de werkzaamheden is als sleuf graven, pijpen inbrengen, verbindingen isoleren, voorspar"“” sleuf dichten. uv oivui gedurende langere tijd open ligt. U dient kinderen ervoor te waarschuwen van deze diepe sleuven geen speelter rein te maken. Volwassen Wijkcentrum Theresia begint zo stil aan een volwassen centrum te worden met aktiviteiten op velerlei gebied, voor de buurt, de wijk, maar ook op stedelijk gebied en minderheden wor den in Theresia niet vergeten. Een groeiende samenwerking tussen be roepskrachten komt de sfeer binnen het centrum ook zeker ten goede. Het programma dat is gemaakt ter viering, heeft een tweeledig doel, de organisa toren willen laten zien hoe het er is. Zij willen in contact komen met veel men sen om hen aan te sporen zich sterk te maken voor de belangen in Theresia. Er is nog zat te doen in het centrum en in de wijk. eind oktol en in okt worden afges>. dan alleen in r ke en zuidelij oversteek van is van 3 tot 7 o zullen nog demielaan gen. In de plaatselijl periodes van de we] bekend gemaakt. Dit zijn enkele voorbeelden Op elk merk kunt u bij ons Inruilen 1 Grootste keuzo ruim 30 typos vanaf 1309,- Automobielbedrijf P. Smulders betaalt voor u en uw gezin de kosten van een bungalow voor een heerlijke na-vakan- tie! En mocht u niet tot de g-1 behoren, dan zijn er 450 pocketci 1

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1983 | | pagina 9