pop in notedop Musiceren met elektronische apparatuur Smalfilmers houden open dag JEUGD BILJART VERENIGING In EUROPEES SPELEN re len ERE ZEN WANDTEGELS 17,95 ’T SANT GAAT TEGELHAL GOIRLE Leo v. Ierse! Benzineprijs stijgt, LPG blijft spotgoedkoop, (ca. f 0,75 per liter) OBAM-aktie Vialle installaties. Donderdag 8 september 1983 pagina 21 DE TILBURGSE KOERIER 1983 pagina 2c Bij tienjarig bestaan Programma Nieuwe uitgesteld Workshop op >en. Tilburgse Muziekschool Mu- Het oude kerkje van Middelbeers Het klein orkest Open dag ’t Heks Ondanks financieel tekort ikkie Theater ’t Heks Concert La Renaissance zingt in Hulten Baanlozensentrum anden merken ital ^YEAR LIN Galerie Kokon Klostival in Goirle Kijkhuis Umca Mini Amateurs Aktief 1983 het pro- Provincia -tal Brabt Gezamenlijk (R.G.) concert 18.00 II Autogas Systemen OBAM.litay»Akti^/e Oostenrijkse avond Nachthemden Pyjama’s .xelver® netto- 10 sej belever .verwachting werken r dans, tronis voor 1 Besterdplein 3 Tilburg Tel. 426584 Industriestaat 6, tel. 013-346147 Mvers. gefilmd door ,n die de Keek, tel. formule Lip- s. zal tember 1983 de ’t Kerkepadje temationaal Wie kent or Werkloos», de Klein Orkest? Op vrijdag 9 sept< Klein Orkest op in de Jongerei naamd) Tilburg. seizoen, en itief sentrum Wittebollestraat 20, Tilburg. T.A.S.- Op zondag 11 september van 12.00- 17.00 uur zal er een groot spektakel zijn in de Lannerstraat. ’t Heks opent de deuren voor ’t nieuwe bovendien bestaat dit creat 12‘zi jaar. Het thema van de open dag is: «Vlag wimpel». muzikale verloop. Notatie en theorie van zowel elektronica als muziek zijn dan onontbeerlijk. wijk. Iré en Betnedine van Hotel «De engel» aan het Kerkplein te zullen zorgen voor heerlijke Het programma is als volgt: Vrijdag 16 september. 17.00-19.00 uur «Omhullen» Mu- traat van dinsdag t./m. zater- Hoewel het natuurtheater in Oister- wijk sfeervol was aangekleed, hebben de weergoden roet in het eten gegooid. programma composi Wagner Openingstijden: ma. 13.30-18 di.t.m. do. 9-12.30 13.30-18 i vrijd. 9-12.30-13.30-21.00 u. za. 9.30-16.00 u. Ook het adres voor al uw sanitair. ^Mle prijzen incl. B.T.W. Iedereen is dus van harte w zondag 11 september vanaf op Atelier/theater ’t Heks straat 1, T_l__o-- 551171. itember treedt het op in de actiezaal van de mbeweging (vroeger KWJ ge- aan de Korte Tuinstraat 7, in Deze week 1ste soort inclusief decors s dbalken 37“ De allernieuwste Vialle installatie ingebouwd en wel vanaf slechts f 1649,- inkl. BTW. Voorzien van de allernieuwste snufjes: Safetronic, automatisch 80% maksimaal tanken, Fueltronic, tankinhoud aflezen van brandstofmeter op dashboard en Easy-Fill, voor probleemloos LPG-tanken. VIALLE INSTALLATIE VANAF F1649,- KOMPLEET. per m2 Zaterdag 10 september a.s. zal er heel wat te beleven zijn in het provin- s te Den Bosch. Van 12.30 tot uur zuilen vele Brabanders die in hun vrije tijd in verenigingsverband zingen, dansen, fotograferen, filmen, musiceren of toneelspelen in I vinciehuis acte de présence geven. egeling tbeoefening. Ai om 20 uur begint en tis toegankelijk is, burgs Christelijk Gemengd de Tilburg kampioen te worden (30 sept., een zijden draad, en dat komt door de club of ouders op willen geven. Accent geeft jeugd van ’t 5 671755. Als zij rond komen met de kosten, die erg hoog zijn, dan kunnen de jongens van ’t Sant de kleuren van Tilburg en die van Nederland, dus óók die van U, op een waardige wijze verdedi- LPG-rijden is zo langzamerhand voor iedereen interessant. Zeker als de benzineprijzen maar blijven stijgen, zoals nu het geval is. LPG is voortaan haalbaar bij zo’n 13.500 km per jaar. Speciaal gecomponeerd Naast speciaal voor de workshop ge componeerde muziek is er de mogelijk- jl 013-350045 (afd. Receptie). 'T'-'-^Werkplaats óók zaterdact__ ijn: alle iedere. ,rantle een speelfilm maar ook het verzorgen van elektrotechnische installaties en het wikkelen en verkopen van elektromotoren is Baeten’s pal an. Bel 013-353355 voor een leks, Lannerstraat 1, 1. 013/55.11.71. harte welkom op f 12.00 uur, er/theater ’t Heks, Lanner- Tilburg (Noord), tel.: 013- die als docente dansexpressie verbon den is aan de afdeling ondersteunings- activiteiten van de stichting Musische Vorming Tilburg, zijn een vijftal dans- expressiecursisten van de Tilurgse Mu ziekschool al improviserend bezig ge weest rond het thema «omhullen», waarbij gebruik gemaakt werd van het materiaal textiel. Met lange banen wit te tricot een rekbare stof, werden figu ren omhuld en onthuld en werd een ho rizontaal, vertikaal en diagonaal lijnen spel opgebouwd. Cursisten textiele vormgeving van atelier Wandelbos (inmiddels opgegaan in centrum voor kunstzinnige vorming Zouavenlaan 77) werkten onder leiding van Jo Bollen aan de vormgeving van het totaalbeeld. Uit deze intensieve sa menwerking is een eindpresentatie ge groeid, die een synthese vormt van alle elementen die in beide disciplines aan wezig zijn. Aanvang 20.30 uur. Kassa geopend vanaf 19.30 uur. Theater het He Tilburg Noord, tel. initiatieven te ..v. „erdeel composin de elektronische muziek tracht voor door analyse en opdracht een sis te leggen. Voor vervolgjaren is er de mogelijk heid zich als groep te presenteren met een ingestudeerd repertoire. Het on langs in juni gehouden concert in thea ter «’t Heks» geeft hiervan een succes vol voorbeeld. Het ligt in de lijn der iting in de toekomst samen te met andere vakgebieden zoals film en theater. Dit omdat elek- ische muziek zich daar erg goed leent. Binnen de muziekschool is het reeds tot een eerste samenwer kingsverband met de afdeling dans ge komen. Verdere informatie: Tilburgse ziekschool, Tivolistraat 6, 5017 HP Tilburg, telefoon 013 - 354055. Uiteraard bent U van harte welkom op onze introductie op zaterdag 17 september van 11.00 tot 13.00 uur, in de elektronische studio van de Til burgse Muziekschool. Naast presenta ties van de diverse cursussen kunt u dan persoonlijk met de docenten ken nis maken. n rt beves- Brde lat- 9,65 Ronald Tolman toont een 10-tal prenten en de zojuist verschenen gra fiekmap «Prometheus». Deze grafiek map bevat 5 etsen en een tekst van Hans van der Grinten, conservator moderne kunst van het Nijmeegs h seum. Galerie Kokon, Stationsstr 38 is geopend van dinsdag t./m. dag van 12 tot 17 uur. Spaanse avond Liefhebbers van Spaanse muziek en sangria kunnen zaterdag 10 september hun hart ophalen in Hotel «De Zwengel». De Spaanse zanger-gitarist «Danko» komt op uitnodiging van André en Bemedine Wiltschut naar Oisterwijk. Andi Ouwe Zwenj Oisterwijk zu sangria. De avond begint om 21.00 uur. Toe gang gratis. Op initiatief van de plaatselijke be langenvereniging is het Tilburgs Man nenkoor La Renaissance op zondag 11 september a.s. te gast in Hulten. Tot 28 september zijn in galerie Ko kon schilderijen van Joop Rooijers, beelden (brons en steen) van Marian Nijland en etsen van Ronald Tolman tentoongesteld. Het werk van Joop Rooijers kan worden gerekend tot de richting van het nieuwe realisme. Kenmerkend is de poétische Wijze waarop hij zijn on derwerpen verbeeldt. Zijn schilderijen zijn fijn en transparant in heldere kleu ren gepenseeld. Steeds terugkerende elementen in zijn schilderijen zijn de natuur, dieren, bomen en bloemen, maar ook de mens speelt een duidelij ke rol in zijn werk. Marjan Nijla werkt in steen en brons. Het uitgan punt voor haar beelden is het men lijk lichaam. Door een zeer eigen stile ring vormt zij het lichaam tot een ster ke, sierlijke gesloten vorm. Een vor menspel dat een krachtige symbolische uitstraling heeft en daarbij een oog strelende esthetiek draagt. Op zaterdag 10 september zal in theater het Heks de eindpresentatie te zien zijn van een project, dat gestalte kreeg door de samenwerking van twee disciplines, namelijk dansexpressie en textiele vormgeving. Onder leiding van Leonie Thijsen. De Tilburgse Amateur Smalfilmklub (TAS) bestaat alweer tien jaar. Natuur lijk wordt dit heuglijk jubilee met de nodige feestelijkheden omrankt. Het merendeel van de festiviteiten is - uiteraard - bestemd voor de leden van de T.A.S. en de hunnen. Belangrijk voor de buitenwacht is echter de «open dag» die aanstaande zondag wordt ge houden in de bovenzaal van Wijkcen trum de Ypelaar in de Corellistraat 10, van 13.00 tot/18.00 uur. Evenals bij de viering van het eerste lustrum, in 1978, worden tijdens de open dag een aantal voor de Tilburgers interessante films vertoond. Het programma voor a.s. Ouwe zondag volgt hieronder. Een belangrijk jubileumgeschenk voor de jarige T.A.S. vormde nog de verhuizing, afgelopen donderdag, naar het nieuwe «home» van de club in het toneelcentrum aan de Ringbaan Oost 8. (tel. 013/363936). Aanvankelijk waren de organisato ren voornemens het programma toch doorgang te laten vinden, zij het in een gewijzigde vorm onder overdekte ter rassen, later werd het weer van dien aard, dat besloten werd de avond af te gelasten. De hele Oostenrijkse avond is ver schoven naar vrijdag 9 september a.s. in het natuurtheater, aan vang 21.00 uur. De in de voorverkoop verkochte kaarten blijven uiteraard geldig. Het programma wordt verzorgd door de koninklijke sociëteit Harmonie Aste- rius de Egerlander kapel, het koor Zang en Vriendschap, het zigeuneror kest Dilakotos, de bariton Frans van Dun en het koor an de Stichting Ope rette Oisterwijk. Het Oude Kerkje te Middelbeers opent haar najaarsseizoen met een ex positie van schilderijen van de Veldho- vense kunstschilder W. Versteegh. Versteegh, 41 jaar, autodidact, vrije- Isschilder, is al van kindsbeen af vicatief bezig met zijn handen. In de voorbije tien jaar legde hij zich speci fiek toe op het werken met het penseel. De onderwerpen worden natuurge trouw, fotografisch scherp weergege- ven en krijgen, dankzij vormgeving en gegeven kleurtoepassing een onwezenlijke, bij- dangstel- na bovennatuurlijke uitstraling. arden, en De wisselwerking tussen het oeuvre en het serene interieur van het Oude Kerkje maakt een bezoek aan de expo sitie alleszins waard. Openingstijden: za 10 sept, van 14.00-18.00 uur; zo 11 sept. 11.00- 18.00 uur. Jam-session m.m.v. de East Wood AU Stars 21.00-02.00 uur Dutch Swing CoUege Band Zaterdag 17 september. 21.00-02.00 uur Paradise Jazzband Roy Kirby Paragon Jazz Band (Enge land) icert gegeven in Zondag 18 september. :n, ingevolge de 14.00-17.30 uur Old Time Freewhee- Ymateuristische Iers. Verder zal er zaterdagmiddag in het winkelcentrum Zuiderhout (Oosterhei- de) een optreden plaats vinden van «The Paradise Jazzband». Jazzclub ’t Kerkepadje is gelegen in de St.-Janstraat 28 in Oosterhout. Hopelijk wordt het een zonnige dag, zondag 11 september, want dan vindt Mogen dt m nl. het Klostival plaats. Op dit open- heid genie luchtfestival, dat wordt gehouden op het grote veld bij hetIan van Besouw- huis in Goirle zullen vanaf 13.30 uur vier TUburgse groepen optreden. Ook zal er een vuurvreter te zien zijn en zullen er verschiUende informatie stands staan met o.a. en grimeur en een narcoticabrigade. De formatie Red Dragon opent t Klostival met hun hardrock en zij wor den gevolgd door Ram Enzo, met een volledig uit eigen composities be staand, Nederlands repertoire, Gedurende de middag zuUen een reeks van koren, harmonie en fanfares, volksdansgroepen, film- en fotogroe pen en toneelverenigingen laten zien tot wat ze in staat zijn. Ook de majo- retten en showcorpsen zullen niet ont- 3stC jntdTiationale 13.30 uur Solistisch optreden van Wil Offermans. Deze fluittist brengt werken «met wind». Na dit optreden, ve wat ongeveer een uur zal duren, zal hij een workshop verzorgen, waarvan een cj-ea( uitvoering zal worden gegeven. 15.30 uur Optreden van Big Bam Boozle in volle bezetting. Deze band brengt «winderige» blaasmuziek. Onderwijl kunnen vlaggen gehesen worden, er zal een presentatie gegeven worden van de kinderkino, bel w lenden kunnen geschminkt worden, en er kan informatie gegeven worden over de activiteiten voor kinderen, jongeren en volwassenen op ’t Heks. In theater ’t Heks is de komende tijd van alles te doen. om Vrijdag 9 september te 20.30 uur, „e_ treedt Onk Theater Overal op met het arin stuk «drie heren». Onk, een initiatief van Will Spoor, brengt een absurde aaneenschakeling van sketches, mime, zang en lachwekkende situaties. Let op: van 15-20 oktober komt de com plete Onk groep naar Tilburg om voor de stichting Musische Vorming een straattheaterworkshop te begeleiden. Liefhebbers welkom. Zaterdag 10 september 20.30 uur. Omhullen is een gezamenlijk project van leerlingen vann de Tilburgse Mu ziekschool en cursisten van de Stich- Als Nederlands kampioen gaat 't Sant naar Provins in Frankrijk om te proberen Europees ting Musische Vorming Tilburg, O.l.V. kampioen te worden (30 sept, 1 en 2 okt.). Dat hele gebeuren hing en hangt eigenlijk nog aan Leonie Thijsen en Jo Bollen Dansex- een rijden draad, en dat komt doordat het kamp in Frankrijk ontzettend veel geld kost en niet pressie en textiele vormgeving. do?r de club "f ,,udc" opgebracht kan worden. Gelukkig zijn er mensen die financieel steun Zondag 11 september is er een open Accent geeft eenhb^drag. kunnen ons voorstellen dat er meerdere mensen zijn dag van atelier/theater het HeKS. jeugd van ’t Sant willen steunen, zij kunnen zich in verbinding stellen met Bert Ke< Overal activiteiten, muziek, film, enz. Woensdag 14 september 14.30 uur. Aan het eind van het vorige seizoen toonden de kinderen van de theater- cursussen o.l.v. Anne-Marie Brogtrop twee korte toneelstukjes: bloemetjes in de lentebries en negerzoenen. Op deze middag een reprise. midden houdt tussen folk en blues. deze namen al enige bekend- o jeten in Tilburg en omgeving, geenszins het geval met de derde atie op het Klostival. Die heet -Bleep-Bleep en het repertoire lieuwe viermansformatie be lt ook geheel uit eigen composities. /ree-oo-Bleep-Bleep werd ongeveer n geleden opgericht door de ’n vier jaar samenwerkende -Tis van Es en Reinoud synthesizer, zang), i het repertoire wer- 1 en deze is de teksten. uitgebreid met itaar, zang) en geluidstech- ind door Jo- Op dinsdag 13 september a.s. wordt in de zaal van «’t Wit Paardje», Lijns- heike 8, alhier, een concert gegeven in de serie Groepsconcerterw subsidieregeling Amateuristiovuv Kunstbeoefening. Aan het concert, dat t 20 uur begint en voor eenieder gra- y is, werken mee: Til- Christelijk Gemengd Koor, ;J Koor De Goede Herder en urgse Koraalvereniging. De workshop musiceren met elek tronische apparatuur bestrijkt het ge bied van de live elektronische muziek. Met de elektronische instrumenten tracht men als het ware de klanken op het podium «real time» op te roepen. Naast eenvoudige toepassingen met toetsensynthesizers, zoals we die vaak in de popmuziek tegenkomen, wordt er ook gewerkt met minder conventio nele toepassingen. Live elektronische muziek leent zich uitstekend voor groepsmatig musice ren. Samen muziek maken betekent echter ook afspraken maken over het «Keep on rocking» is de fom van de Eindhovense formatie «1 stick», die vrijdag 9 september a.s. zal Y'a optreden in de zaal van ’t Kijkhuis, «e™*ls Koestraat 168, Tilburg. Hun muziek '6 30 bestaat uit een strakke, naar voren ge- l,n vrl schoven ritmesectie, die wordt aange vuld met ruig stampend gitaarwerk; de daarbij gekozen zangpartijen maken de sound compleet. Een flinke dosis enthousiasme bij dit alles staat garant voor een swingende avond. Aanvang 22.30 uur. Onder leiding van de kunstenaars/ docenten van ’tHeks kan er vanaf 12.00 uur gewerkt worden aan vlaggen, vanen, wimpels en al wat nog meer kan wapperen. Hiervoor zijn allerlei materialen aanwezig. Ook is er een windmachine, om er zeker van te zijn dat alles goed wappert. Terwijl de docenten en de belangstel lenden werken aan de vlaggen, wordt het geheel ondersteund door de vol gende optredens: 12.00 uur Drum bands Prins Johan Friso. 12.30 uur V endelzwaaiers-demonstratie. L.P. Top Tien 5 september ’83 1. Michael Jackson - Thriller 2. Robert Plant - The Principe of moments 3. Spandau Ballet - True 4. Mike Oldfield - Crises 5. David Bowie - Let’s Dance 6. Hans de Booy - Annabel 7. Joe Jackson - Mike’s Murder 8. Police - Synchronisity 9. Flashdance 10. Nena - Nena dit is g formats Vree-oo-1 van deze ni staat Vree-oo-L twee weken toen al zo’n het bassist/zanger Jos van Vugt (piano, De basisideeën van het reper composities be- den gemaakt door Reinoud Is repertoire, dat het ook verantwoordelijk voor De groep werd later uitg Joost van Stiphout (gita„. Ruud van Son (drums), en g nisch worden ze onderstem han van de Heuvel. Zij produceren een licht verteerbaar, opgewekt, vrolijk funky geluid dat wordt gekenmerkt door veel grappige pianoloopjes, veel breaks, veel zang en een grote mate van dansbaarheid. Op vallend in hun muziek is het uitsteken de baswerk van Jos, waarin de invloed van bassisten als Jaco Pastorius, Paul Jackson en Alphonso Johnson duide lijk te herkennen is. Na twee «try outs» wordt dit de eerste keer, dat zij voor een groot pubiek spelen. Als laatste groep speelt Vloersuper, inmiddels welbekend, en hopelijk zor gen zij voor een geslaagd slot van het Klostival. Bij slecht weer wordt het festival gehouden in de aula van het Jan v. Besoow-huis. De afdeling elektronische muziek van de Tilburgse Muziekschool heeft sinds heid zelf met in haar aanvang zes jaar geleden een gestage ontwikkeling gekend. Zo heeft zij nu Het cursusonder haar cursusaanbod tot vier kunnen uitbreiden, waarbij vier belangrijke richtingen in de elektronische muziek bestreken worden. Dit zijn: «Het werken in een elek tronische studio», «Het zelf bouwen van elektronische apparaten voor klank- opwekking en -bewerking», de workshop «Musiceren met elektronische appara tuur» en «Het elektro-instrumentaal ensemble». mdertusen niet «Koos nieuwe single van het Op zondag 11 september a.s. om 16.00 uur zal in de St-Petruskerk te Boxtel een concert gegeven worden door Thed v.d.Aker (orgel) en Laurens Felix (viool). Zij zullen werken ten ge hore brengen van G. Böhm, A. Corelli, J.S. Bach, F. Mendelssohn, H. Badings en A. Guilmant. Het Provinciaal Beraad voor de kunstbeoefening door amateurs in Noord-Brabant organiseert deze in middels jaarlijkse gebeurtenis. «Kettingbotsing» gemaakt door 1 leden t.g.v. het 25-jarig bestaan van gionale brandweer Midden-Brabant. «Frühschoppen»: een vakantiefilm van Jan van Prattenburg. Orvelte»: een impressiefilm van Herman Mutsaers. *T.A.S.-Rally 1982»: van Herman Mut saers. «Oirschot Aachteraaf»: een impressiefilm van Bart Horvers en Cees Aarts. «Heeft u de Tijd»: een film in één week end gefilmd door Joop Kok. «Inleveren»: als hierboven. «Een kleine boodschap»: van Ton Reekers. Rocky Mountains»: vakantiefilm van Ton Reekers. «Kolder»: animatifilm van Roel Praams- ma. «Boal-Boemel»: een impressie van de stoomtrein die van Tilburg naar Baarle Na ssau reed, van Laurant van Bebber. «Gordijnen»: gefilmd in een vroegere tex tielfabriek te Tilburg, door Karl Volz. «Et les Oiseaux chantaient»: een film van Martin van Ostayen. «Rally ’81»: van Bart Hor «Uitgaan»: recentelijk Henk Verhoorevoort. Alle films zijn gemaakt door leden van de Tilburgse Amateur Smalfilmclub. Al sinds 1979 maakt het Klein Or kest Nederlandstalige popmuziek. Swingende muziek, met teksten die ook nog ergens over gaan. Enkele suc cesnummers zijn: «Over 100 jaar», «Laat mij maar alleen» (over relaties), «De laarzen» (over het opkomend fas cisme). De samenstelling van het Klein Or kest is nog precies als in het begin: Harrie Jekkers (zang en gitaar), Niek Nieuwenhuysen (drums en zang), Chris Prins (basgitaar) en Leon Smit (toetsen en zang). Het optreden op 9 september begint om 21.00 uur. jazzweekend gebied van de kunstbeoefening door amateurs, en probeert o.a. door middel fkl if van deze bijeenkomst meer belangstel- lluul ling te wekken voor het belangrijke in Oosterhout zal van 16 t/m 18 sep- werk dat juist in deze sector van het tember 1983 de stichting Jazzclub vrijwilligerswerk wordt verricht. De Kerkepadje voor de 8ste maal een in- bedoeling is dat iedereen in en uit kan temationaal Jazzweekend organiseren, lopen. U bent dus van harte welkom om te komen kijken, luisteren en wel licht meedoen. theater Het theaterseizoen 1983-1984 van het Theater Baanlozensentrum wordt geopend met een optreden van het An- tilliaans orkest Latin Connection een vijf-mans-formatie uit Tilburg. Het is het eerste openbare optreden in Til burg. Dat betekent niet dat dit orkest, dat nu 2 jaar bestaat, geen uitvoeringen gegeven heeft. Met erg veel succes spe len zij vaak in Duitsland en ook in Bel gië zijn ze erg populair. Daarnaast zijn ze vaak te horen op Antilliaanse fees ten. Het repertoire bevat wervelende dansmuziek, dat een tropisch sfeertje uitdraagt. De zanger van Latin Connection, Maggoo, is op Curasao erg populair. Hij heeft verschillende L.P.’s gemaakt, die als zoete broodjes de winkels uit rollen. Wilt U dit orkest zien en horen, dan bent U van harte welkom in het Thea ter Baanlozensentrum op donderdag 8 september a.s. Het begint om 20.30 uur. Na afloop plm. 12.15 uu meenschapshuis The Chump, zullen de Tilburgse zangers hi zijdigheid trachten te bewij- Tijdens de Eucharistieviering van werken uit te voeren van 10.45 u. zingt het koor in de Gerardus schillende aard. Zo staan er Majellakerk onder leiding van Henk prograinina >n Russisch van Doom de vaste liturgiegezangen composities van Copl uit de «Messe in G-dur» van Fr. Schu- Wagner met daarnaast graag gehoorde bert. Solistische medewerking verlenen Operaf ragmen ten van Verdi. Hierbij de sopraan Thea Vermeulen-Peek die verleent Vermeulen-Peek ook o.a. het «Ave Mana» van Fr. Schubert weer foaar medewerking, evenals de al ten gehore zal brengen, en de tenor bekende tenor Reffi Dijkstra en de ba- Ben van Bladel. Het koor zingt boven- riton Ton de Bont. Henk Sloop jeraar dien nog enige geestelijke liederen, aan de Tilburgse Muziekschool, zal zo- waaronder het bekende «Domme Sal- wei tijdens de Mis als op het concert vum fac» van A. Giessen. voor de begeleiding zorgdragen. Omdat bij het optreden van La Re naissance ook in de regio steeds op veel publiek moet worden gerekend, adviseert de organiserende Belangen vereniging Guiten de belangstellenden uit Tilburg om tijdig aanwezig te zijn en eventueel gebruik te maken van de plm. 100 m voorbij de kerk (bij de stoplichten) gelegen parkeerplaats. p van de H. Mis volgt om iur een koffieconcert in g Daarin nun veel- rijzen door totaal ver- op het volkslied, iland, Mozart en graag gehoc irmeulen Peek evenals cstra en c c Stoc- ipshi Tilt :hool het

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1983 | | pagina 21