iS oprui vdbrekel I ECHTE OPRUIMING Al vele honderden Tilburg beknibbelt ook verder op de kuituur inschrijvingen voor fiets-4-daagse Hart van Brabant daar zit muziek in, >ren ien I audio-video Van 21 Lm. 24 juli 89.50 39. 29. 69.90 Eén-oudergezinnen en buitenschoolse kinderopvang CVANIERSEL modehuis •W J Tilbury Toeristendagen Oisterwijk openlucht- I expositie te Oisterwijk Woensdag 13 juli 1983 pagina 2 DE TILBURGSE KOERIER g 13 juli 1983 pagina 20 jdragi :t kur illen misschien l gespeeld im in Roi Dolby cassettedeck Radio cassetterecorder Stereo walkman Video kleurencamera Video recorder VHS Inruil kleuren-TV v.a. enz. heren-afdeling jeans-afdeling Jongens-afdeling dames-afdeling :ht i is 69.S5 restanten jacks jacks en blazers halve prijs blouses 90 75 20-50% korting Heuvelstraat 2 - TILBURG Els 1, Waalwijk ook vakantie-broeken pantalons modieus en klassiek in diverse modellen restant overhemden korte mouw op alle japonnen 20-50% korting regenmantels 20% korting rokken en pantalons halve prijs op alle niet afgeprijsde jacks 20% korting ALLE ARTIKELEN 30% KORTING! en en it: te ma- >rten in verder len voor zich naast ig met toe- te l ner bui wat 1 fo- lakt en k cpositieruimte mas entatie van studie :n mogelijk. i van de exp- tun lessen te handel en lijsten- j, archi- rmgeving isea waar t beelden 'kunsthandel-Lijstenspecialisf Alleen Besterdring 46, telefoon 431386 kinderen van de ouders. IN TE NEUZEN! XE AFDELINGEN 3E SERIES ENZ. ijsberen- u wat dit ^posities te visua- van de gezien sterk af. :n kinderen uit di iergezinnen ook n gescheiden of Wittebollestraat 20, Tilburg. deze no- e treft u dit moment hebben al vele honder- dit jaar zeer opvallend het grote ritrekkelijk om op deze manier de if 90% i ig wat i en of Een kleine greep uit onze voor raad Audiorack, compleet met boxen 498,- Grundig kleuren-TV met afstandsbediening 998,- Platenspeler Technics gument bezuinig Enke Speciale aktiviteiten De sponsor RABO-bank heeft de zaterdag uitgeroepen tot «rabobank- een evene- dag». Op deze dag kan ierdere deelne- >e, door de mer gratis meedoen aan een interes- ,denk aan santé foto-puzzel-wedstrijd, waarbij landgoed de -•--- zijn landschap ische stretch kwaliteitspantalons o.a. van het bekende huis Melkci is zijn gen liggen gepaste expose- mode. Het onderzoeksverslag «Eén-ouder gezinnen en buitenschoolse opvang» kan besteld worden door overmaking van 5,- (incl. porto) op postgiro 1077496 t.n.v. Katholieke Hogeschool, Hogeschoollaan 225, Postbus 90153, 5000 LE Tilburg. Onder vermelding van «één-ouder». Vergeet niet naam, ermelden Streek VW Hart van Brabant houdt van 21 t.m. 24 juli haar 2de Fiets-4-daagse. Op dik den mensen ingeschreven. Het belooft een fantastisch evenement te worden. Met name is <1 aantal deelnemers uit de eigen regio, hele gezinnen doen mee! Logisch, want het is zeer aant eigen regio beter te leren kennen. Volgens Streek VW Hart van Brabant was er maar één persoon geschikt om de 2de fietsvierdaagse Hart van Brabant te openen de kersverse commissaris van de koningin in Noord-Brabant, Dries van Agt. De heer van Agt heeft inmiddels toege zegd dit graag op zich te willen nemen, en waarschijnlijk een deel van de dag mee te fietsen. DE MOEITE ALTIJD WAARD EVEN It VELE EXTRA KOOPJES IN ALLE ENKELE STUKS, ONVOLLEDIGE deropvang twaalf jaar de landelijke ven maken Kunstmarkt annex maal zoveel 8ebraik ALLES STERK AFGEPRIJSD Tilburg, Besterdring 87, tel. 431489 Golrle, Winkelcentrum «De Hovel», tel. 345537 i in Eindhoven. Afgrond van de specifieke Brabantse kuiturele situatie geeft hij ir de kuiturele instellingen zijn, en welke de desastreuze eflekten zuinigingspolitiek van de overheid. worden waar het dan wel te halen valt. Wie weet heeft FUJI straks nog i centen over voor de bouw van een tomuseum «Het elan van het schijnbaar overbodige», is de titel van een artikel wat enkele maanden geleden gepubliceerd werd in het tijdschrift Brabantia. De schrijver (Paul Kuijpers, directeur van het Provinciaal Opbouworgaan) maakt in dit artikel de schaderekening op van de bezuinigingen op het gebied van kuituur en welzijn i Tegen de achter aan, hoe kwetsbaar de 1 kunnen zijn van de bezuinigingspolitiek •LESSE BEHANG van 60 nu slechts 16,95 p. De Jong-van Dijk Behang- Paletplein 12, tel. 684619. groot aantal problemen betekenen Om te kunnen gaan werken of stude ren is voor alleenstaande ouders eei goede opvang van de kinderen eei voorwaarde, ook buiten de schooluren De positie van de alleenstaande oude vraagt om een flexibeler beleid van d< kinderopvangvoorzieningen, dan to nu toe gevoerd wordt. Onlangs verscheen de concept- kunstnota van de gemeente Tilburg. Op zichzelf geen alledaagse gebeur teniskuituur is zo’n beetje het strukturele stiefkindje van het ge meentebestuur. De verschijning van de concept nota was voor de redac tie van de Tilburgse Koerier dan ook aanleiding, het grades kollek tief JA om een reaktie op ta te vragen. Deze reaktie hierbij aan. lag uitger Op deze i w «*«v« gratis meedoen aan een santé foto-puzzel-wedstrijd, veel prijzen gewonnen kunnen worden, o.a. een UNION-fiets. Zondag 24 juli, de laatste dag van de fiets 4- of 2-daag- se, is er behalve het fietsen nog veel meer te beleven. Op het start/finish- terrein rondom de evenemententent zijn er allerlei feestelijke activiteiten georganiseerd, zoals een kleinschalige ambachtenmarkt, met o.a. een man denvlechten een pottenbakker en een bloemenschikster. Tevens wordt ’s Onderwijs Ook met het Tilburgse onderwijs zijn kombinaties denkbaar. In Tilburg zijn verschillende scholen waar vorm geving wordt gedoceerd. Een goede expositieruimte een publiekspreser eindexamenresultaten Docenten kunnen gebruik maken om ht Hseren. Wie is de oudste? Dit jaar voor het eerst wordt er een wisselbokaal beschikbaar gesteld door ex-wethouder de Grood uit Tilburg voor de oudste deelnemer. De Streek VW is zeer benieuwd wie dit jaar de bokaal zal winnen. Ook dit jaar zijn de routes weer met zorg samengesteld, mocht U aan de vierdaagse deelnemen, dan moet u zelfs uw paspoort meenemen. U ziet, alle ingrediënten om vier dagen onbe zorgd te recreëren in het Hart van Bra bant, zijn aanwezig. Nog even het volgende gekozen kan worden voor trajecten van 40 of 60 km, het inschrijfgeld bedraagt 17,50 p.p. (voor de tweedaagse 12,50 p.p.) Vraag vrijblijvend het gra tis inschrijfformulier aan bij Streek VW Hart van Brabant, Spoorlaan 416A 5038 CG Tilburg, tel. 013- 351135. Na het succes van voorgaande jaren heeft de «Vereniging Oisterwijkse Winkeliers» weer twee Toeristendagen georganiseerd en wel op 26 juli en 9 augustus op de Lind te Oisterwijk. Deze toeristendagen staan in het te ken van twee grote braderieën waar in kramen de Oisterwijkse winkeliers hun i aanbieden, veelal voordelig grote kortingen,vertegenwoor- vele branches van schoenen tot Italiaanse wijnen, van een -.1 uelegd broodje tot mode en am- *-,;jke zaken. geheel wordt aantrekkelijk ge- t met een groot terras gelegen ie vijver en muziekkiosk, waar zo- Tide als discomuziek het geheel sterkt. grote en kleine kinderen zal itkasteel zijn, daarnaast voor e grote kinderen een hometrai- trijd met leuke prijzen. au js wei het ij dan weet u Exclusieve schilder stukken en reprodukties en hèt adres voor alle soorten lijsten! Bij het publiek is de belangstelling voor de vormgeving die een direkte in vloed uitoefent op de dagelijkse omge ving daarom ook niet uitgebleven. Deze belangstelling gaat samen met de behoefte om meer invloed uit te oefenen' op de vormgeving van de eigen omgeving. Expositiecentrum In Tilburg zou plaats moeten voor een centrum voor toege kunst waar ruimte is voor het ex ren van architektuur ideeën, i omgevingsvormgeving en grafiese ont werpen. Een speciaal hiervoor ingerichte ex positieruimte zou het publiek de moge lijkheid geven, kennis te nemen van de ontwikkelingen op dit gebied, en kan bovendien een bijdrage leveren aan de verruiming van het kunstbegrip. Een dergelijk centrum mag echter niet geïsoleerd worden van het verdere kunstgebeuren. Veel kunstenaars houden hun vrije werk expliciet bezij gepaste kunst. Het gelijktijdig exposeren van deze produkten geeft een volwaardig beeld van de desbetreffende- kunstenaar en 1 bovendien veel duidelijk maken s tussen kunst en vorm- De overeenkomsten en ver- kunnen inzicht geven in de waarop individuele waarden en zijn terug te vinden in de laatste twee dagen van de fietsvier daagse samenvallen met de Tilburgse kermis, die met haar 169 attracties de grootste van Nederland genoemd mag worden. Streek WV Hart van Brabant is een van de eerste organisaties die een fiets vierdaagse koppelt aan een fietstwee- daagse. Het is namelijk mogelijk om alleen de laatste twee dagen, die in het weekend vallen, mee te fietsen. Met dit idee wil de Streek VW Hart van Bra bant diegenen, die geen twee dagen vrij willen of kunnen nemen, in de ge legenheid stellen toch aan een derge- >urg de lijk evenement voor het hele gezin deel niet of te nemen. Het aantal één-oudergezinnen en kinderen die hierin leven neemt de laatste jaren sterk toe. Onze maatschappijstructuur is echter nog steeds ingesteld op het kerngezin. Marianna Linders heeft in opdracht van het Sleutelcentrum Tilburg onderzoek verricht naar de problemen van één-oudergezinnen en de kinderopvang voor deze groepering. In het onderzoek is specifiek aandacht geschonken aan de Tilburgse situatie. :n grote stad met de omvang van irg heeft bijv, een eigen kunstmu seum nodig (elke andere stad in Ne derland met dezelfde omvang en vele kleinere hebben de beschikking over een dergelijk museum). Als het geld hiervoor bij de overheid niet aanwezig is, zal gekeken moeten Amateuristische kunstbeoefening Verder heeft de nota veel aandacht voor kunstzinnige vorming en amateu ristische kunstbeoefening. Het leren verbeelden van eigen waarden en normen vormt daarbij het uitgangspunt. Hoewel deze doelstelling o zichzelf lovenswaardig is, blijkt het er op dat zij in deze nota wordt gebruikt als ar- "■iment om op professioneel gebied te tiigen. <ele voorbeelden uit de nota de subsidie aan het Brabants orkest zal worden stopgezet. Er wordt van uit gegaan dat beel dend kunstenaars voortaan zelfstandig in hun onderhoud kunnen voorzien. De BKR wordt zolang deze nog be staat, toegepast. Maar de minister heeft al aangekondigd dat daar de ko mende jaren niet veel meer van over- ”jft. In 1986 In Nederland zijn er volgens de laat ste volkstelling van 1971 219.200 één oudergezinnen. Daarvan staat in de meeste gevallen een vrouw aan het hoofd. Van zo’n kleine 6% is het ge zinshoofd nooit getrouwd geweest, 66% is ontstaan door de dood van een van de partners en de overige 28% door echtscheiding. Deze laatste groep is na 1971 echter sterk in omvang toe genomen. Ook het aantal kinderen van ongehuwde moeders is, na een aanvan kelijke daling na 1970, na 1975 weer toegenomen. Het aantal kinderen uit één-oudergezinnen, ontstaan door overlijden van een van de partners, neemt relatief gezien sterk af. Over het toegepaste algemeen zijn kinderen uit dit laatste uitgewerkt type één-oudergezinnen ook ouder dan op de kinderen van gescheiden of ongehuw- in het 1 J Bij de afgelopen kunstmanifestatie de waarde gebleken van publieks- ndleidingen - voor diverse instellin- i liggen hier taken voor ’t oprapen. overheid biedt een centrum voor toegepaste kunst de mogelijkheid om haar plannen die visuele konse- kwenties hebben aan het publiek te to nen en toe te lichten. In het begin van deze reaktie heb ben wij enkele algemene opmerkingen gemaakt over de concept kunstnota van de gemeente Tilburg. Het voorbeeld van de t~““' kunst wat daaropvolgend is uitgewe is gekozen omdat het aansluit op dagelijkse werkzaamheden van grafies kollektief JA. Dit betekent niet dat wij vinden dat er geen andere gebieden zijn die extra aandacht verdienen. Andere instellingen zullen misschien andere gebieden belichten. Het bestaan van verscheidenheid is per slot van rekening de basis voor een breed kultuurbeleid. Hans van der Maat, Stichting Grafies Kollektief JA middags het geheel opgeluisterd door muziek van de «Old jazz men band». Het is natuurlijk niet zo dat al deze ak tiviteiten alleen bestemd zijn voor deelnemers aan de fietsvierdaagse, op zondagmiddag is iedereen van harte welkom in het Leypark, om de be zienswaardigheden te bezoeken. Voor bezitters van de zgn. «zomeraktiefbut- tons» is er ’s zondags een extra prijs vraag waarbij veel leuke prijzen te win nen zijn (Inlichtingen over de «zomer- raktiefaktie» bij Streek WV Hart van Brabant) Ook in Tilburg slaan de bezuinigin- gen op kultuurgebied hard toe. Het Kultureel Sentrum gaat haar gebouw aan het Koningsplein verlaten en heeft al enkele medewerkers ingeleverd. De meeste andere instellingen k----- met gelijksoortige problemen. Kort geleden (nog net voor de va kantie) verscheen de concept kunstno ta van de gemeente Tilburg. Hoewel deze nota nog geen cijfers bevat (de konkrete plannen volgen dit o a<xii vij najaar) is uit de korte tekst toch al zins goed te maken. enigszins op te maken uit welke hoek Om hiermee alvas de wind zal gaan waaien. Enquête De gemeente voelt zich aardig be vestigd in haar kultuurbeleid van de afgelopen jaren. Onderzoek toonde aan dat grote groepen van de bevolking redelijk vol daan zijn over het kuiturele aanbod in Tilburg. Zo gaf 90% van de ondervraagden gen op de vraag wat zij vonden van de en- tectl treekosten en openingstijden van de kuiturele sentra als antwoord «geen bezwaar» of «ruim voldoende». Wat deze ondervraagden vinden van een sterke inkrimping van die voorzie ningen valt uit de tabel niet af te lezen. Het is prima dat de gemeente de reakties van de kultuurgebruikers on derzoekt, maar uiteraard kunnen de konsumptieve behoeften, zoals uit dit onderzoek van 4 jaar geleden blijkt, niet als uitgangspunt worden genomen voor het toekomstig kultuurbeleid. Als de kijkcijfers bepalend gaan worden voor het kuiturele aanbod is het ongeveer wel duidelijk wat er de komende jaren in Tilburg aan kuituur te beleven valt. Aantrekkelijke routes Zoals U weet barst het in Brabant van de gezelligheid, maar ook van de prachtige natuur. En om met deze twee elementen op de juiste manier in kontakt te komen, organiseert Streek WV Hart van Brabant, in samen werking met RABO-bank Nederland en UNION-rijwielen, haar tweede fietsvierdaagse Hart van Brabant. Start en finish vinden elke dag plaats vanuit het Leypark te Tilburg-Zuid. Rijk geworden aan de ervaringen van vorig jaar, hoopt de Streek VW nog beter aan de wensen van de deelne mers tegemoet te komen. Gekozen is voor de periode 21 t.m. 24 juli 1983. Streek VW Hart van Brabant denkt dat heel veel mensen uit Tilbt mooie plekjes in hun omgeving i nauwelijks kennen. Weet u dan een be tere manier om de schoonheden van het Hart van Brabant goed te bekijken dan op de fiets? Het Hart van Brabant leent zich bij uitstek voor e— ment als de fietsvierdaagse, prachtige natuurgebieden (de de Oisterwijkse vennen, landgoeu Utrecht en de Kampinaheide), hoeveelheid aan wisselend landsc en de unieke ligging aan de Belgis grens. Natuurlijk staat dit alles mid dels goede, rustieke fietspaden met el kaar in verbinding. Nederlands grootste kermis Een leuke bijkomstigheid is dat de Dit jaar worden voor de elfde maal de kunstmarkten in Oisterwijk georga niseerd! Op zondag 7 augustus zal de laatste van het drietal kunstmarkten voor dit jaar gehouden worden op het terrein van de We;1 L Gemullehoekenweg 47 te Oisterwijk De afgelopen twee kunstmarkten waren een enorm succes, niet alleen vanwege de aantallen bezoekers, maar ook door de enorme variëteit in kunst vormen die door de deelnemers naar voren worden gebracht. Op de kunst markt zal o.a. keramiek, tekeningen, schilderijen en aquarellen, wandkle den, poppen en houtsnijwerk te zien zijn. Dit is echter nog maar een kleine greep uit het totale assortiment!!! De toegang tot de kunstmarkt annex openlucht-expositie is zoals gebruike lijk gratis. Er is volop parkeergelegen heid zodat niets u weerhoudt om eens langs te komen. Bovendien zal er c dit keer weer gelegenheid tot barbecue zijn!!! De kunstmarkt is geopend van 12.00 tot 17.00 uur. 198,- 198,- 99,- 59,- 998,- 1.698,- 298,- JVC - Philips - Akai - Sansui - Technics - Sony - Dual - de k geds Niet specifiek Tilburgs De nota is zo kort dat er geen ruim- is voor het schetsen van de specifie- Tilburgse situatie, de plaats van herkomst blijkt niet uit de tekst maar valt slechts op het omslag te lezen. Ook ontbreekt een volledig over zicht van het kuiturele aanbod van dit moment, er wordt niet aangegeven welke instellingen en voorzieningen op dit moment aanwezig zijn, waar de te korten liggen en waar eventuele over- lapingen plaatsvinden. Er wordt bovendien niet aangegever wat de relaties zijn tussen kuituur er andere gebieden van maatschappeljl organisatie zoals welzijn, ruimtelijl ordening en economie. Onontkoombaar Dat er de komende jaren op over heidsuitgaven bezuinigd gaat worden is duidelijk, waarschijnlijk kan de ge meente gezien de huidige beperkingen die vanuit Den Haag worden opgelegd hieraan ook niet ontkomen. Maar juist op het moment dat er nig geld is zou van de gemeente wacht mogen worden dat zij een ge en onderzoek doet naar de kulture- ituatie in Tilburg, om deze beperkte middelen zo goed mogelijk te kunnen besteden. Er zou onderzocht moeten worden wat er al aanwezig is en wat er ont breekt, om aan de hand van dit onder zoek een juiste afwegjng te kunnen maken tussen overbodige luxe en dat wat nog ontbreekt maar noodzakelijk is. zinnen, en van buitenschoolse opvang zelfs 6,5-maal zoveel. De aanpassing van de maatschappe lijke voorzieningen en hulpverlening aan het één-oudergezin laat nog sterk te wensen over. Veel alleenstaande ouders voelen zich, met name in het begin van hun alleenstaand ouder schap, in meerdere of in mindere mate niet geaccepteerd door hun omgeving. Probleemgebieden In het rapport wordt aandacht ge schonken aan een aantal probleemge bieden waarmee één-oudergezinnen in aanraking kunnen komen persoonlij ke problemen ouder en kind, het vin den van werk, het doen van studie, landelijk- en plaatselijk beleid en de fi nanciële situatie van één-oudergezin nen. Wat betreft het laatste onderwerp kan gesteld worden dat de financiële situatie van het één-oudergezin slecht te noemen is op jongeren tussen 18 en 21 jaar na, vormen de één-ouderge zinnen de groep met het laagste inko men in Nederland. Meer dan een/derde van de één oudergezinnen (35,5%) heeft een be steedbaar inkomen dat onder de ar moedegrens ligt en één/derde deel leeft net boven die grens. Kinderopvang Kinderopvang kan direkt of indirekt „o een oplossing of voorkoming van een adres en postcode te ver klein restant in 50 katoenen pantalons van het merk G.B. (Gentlemen Breeches) Tilburg In Tilburg waren er in 1981 in totaal 3.971 één-oudergezinnen47% ge scheiden mensen, 45% weduwen/we- duwnaars en 8% ongehuwde moeders. Berekend is dat er in Tilburg 7.213 kinderen zijn, die in een één-ouderge zin leven, 2.404 van deze kinderen is tussen de vier en twaalf jaar. De kin- voor kinderen van vier tot in Tilburg voldoet niet aan ‘ce norm. Van kinderverblij- i één-oudergezinnen 3,5- als twee-ouderge- Grote stad «Een grote stad met de omvang van Tilburg heeft kuiturele voorzieningen nodig voor het aantrekken van hoog gekwalificeerde industrieën», aldus de nota op pagina zeven. Het zou aardiger zijn geweest wan neer de zaak was omgedraaid, door na gaan wat deze industrieën bij kun- siï dragen aan de kuituur van Til ing. Een Tilbur LBETON van Tubo, o.a. I nschuttingen, .betonnen een, autogarages en werk- tsen, ook voor doe-het-’zel- Vraag prijs bij H. Tuer- blijf.. St ^<^l?fsstraat 141 ,n '986 zal de regeling tot 30% zijn urg, tel. 433916. teruggebracht. Ook zal het aantal kun stenaars, dat tot de BKR wordt toege laten, drastisch worden verminderd. Protest hiertegen vanuit de gemeen te zou op zijn plaats zijn. Er komt de eerste jaren in Tilburg geen museum voor beeldende kunst. Over het al dan niet handhaven van kunstuitleen moet nog worden na- iacht. kampen Gebrekkig aanbod Zolang er echter geen kunstmuseum in Tilburg is, zal onderzocht moeten worden in hoeverre de verspreide in stellingen van dit moment het totale kunstgebied voldoende bestrijken om het gemis aan een eigen museum enigs zins goed te maken. viu uiviuiw ««vast een begin 1 ken wordt hier één van de tekor het Tilburgse kunstaanbod wat1 uitgewerkt met enkele voorstellei een mogelijke oplossing. Toegepaste kunst In de afgelopen jaren is er in de Ne derlandse musea een groeiende aan dacht te bespeuren voor de presentatie kan bovendien van toegepaste kunst. Tentoonstellin- over de relaties i over industriële vormgeving, archi- geving. lectuur, mode en grafische vormgeving schillen zijn steeds vaker te zien in musea waar manier wa in het verleden alleen de vrije beelden normen z 4 de kunst werd toegelaten. vormgeving van onze omgeving. Het Eindhovense van Abbemuseum heeft in het verleden hierbij een voor trekkersrol gespeeld en ook het Lijn- baancentrum in Rotterdam laat veel toegepaste kunst zien. De aandacht voor dit gebied van de kunst is door verschillende gebeurte nissen gestimuleerd. Verruimd kunstbegrip De afgelopen decennia is het tradi tionele kunstbegrip sterk verruimd, een tijdlang leek het alsof er in de kunst alleen nog sprake was van grens- overschreidingen. De demokratiseringsbeweging van eind 60er jaren is ook aan de kunst niet onopgemerkt voorbij gegaan. Kunstenaars probeerden in hun werk aansluiting te vinden bij het da gelijks leven of zetten hun kennis en vaardigheden in bij politieke akties. De ontwerpen voor protestposters, en het beschilderen van huizen die bij de kaalslag van binnensteden dreigden te vallen, zijn hiervan voorbeelden. Later ging ook de overheid kunste naars inzetten bij de vormgeving van de woonomgeving. Maatschappelijk karakter Meer dan de vrije beeldende kunst, wordt de toegepaste kunst gekenmerkt door haar maatschapelijk karakter. Architectuur, mode, industriële vormgeving en reklame dringen zich als het ware op aan de gebruiker. /eyenbergh, goederen en met r digd in vu heerlijke 1 lekker belc bachtelijk. Het ge’ maakt i««. aan de vij wel levenc muzikaal verst Voor de er een lucht vooral de gi nerwedstr^ Nieuw dit jaar een,s spel. Kom kijken °°k spel inhoudt. ecue Ook maakt u bij aankoop van een artikel bij een van de kramen kans op een prijs d.m.v. loten die u bij uw aan koop krijgt. Deze bekendmaking is ieder half uur vanaf de kiosk en daarmee zijn prijzen te verdienen die u weer op de braderie kunt besteden. Kortom het wordt een groot spekta kel in de midzomer, dat u zeker niet mag missen. Wij heten u dan ook van harte welkom op de Toeristendagen op 26 juli en 9 augustus van 14.00 tot 22.00 uur. -maar ook het verzorgen van elektrotechnische installaties en het wikkelen en verkopen van elektromotoren is Baeten’s pakkie an. Bel 013-353355 voor een

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1983 | | pagina 21