STICHTING VOOR VOORTGEZET ONDERWIJS TILBURG 5 Aanmelden van leerlingen voor het nieuwe schooljaar voor onderstaande scholen op dinsdag 8 maart en donderdag 10 maart 1983. Van 15.00 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 21.00 uur op de adressen van de scholen: "i,I€ Alle scholen zijn voor jongens en meisjes. Donderdag 3 maart 1983 pagina 13 DE TILBURGSE KOERIER irt 1983 pagina 12 Soort School LH.N.O. LE.A.O. I.S.K. s SCHOLENGEMEENSCHAP OUIRIJN SCHOLENGEMEENSCHAP LEYENDAEL I witte stoelen in an chroom. LH.N.O. LH.N.O. LE.A.O. L.T.O. I.S.K. LH.N.O. LH.N.O. I.S.K. I.T.O. LT.O. Aanmelding/Inschrijving Persoonlijk op de adressen van de diverse scholen op: dinsdag 8 maart en donderdag 10 maart van 15.00 tot'17.00 uur en van 19.00 tot 21.00 uur. Informatie Meer informatie is te verkrijgen: bij de scholen (zie de aangegeven adressen en telefoonnummers) of in de voorlichtingsbrochure van de Stichting voor Voortgezet Onderwijs Tilburg die is uitgereikt. L.T.O. L.A.O. Naast algemene vakken, onderstaande op het beroep gerichte vakken Huishoudkunde Gezondheidskunde Textiele Werkvormen Kantoorpraktijk w.o. informatica Verkooppraktijk, w.o. etaleren Machineschrijven Bouwtechniek: Timmeren en Schilderen Elektrotechniek Motorvoertuigentechniek Mechanische Techniek Fijnmetaalbewerken Kantoorpraktijk, w.o. informatica Verkooppraktijk, w.o. etaleren Machineschrijven Huishoudkunde Gezondheidskunde Textiele Werkvormen Kantoorpraktijk Verkooppraktijk Huishoudkunde Gezondheidskunde Textiele Werkvormen Brood-Banketbakken Koken-Serveren Machine-montage Mechanische Techniek Motorvoertuigentechniek Elektrotechniek Bouwtechniek: Metselen - Schilderen - Timmeren Huishoudkunde Gezondheidskunde Kantoorpraktijk Verkooppraktijk Textiele Werkvormen Elektrotechniek Mechanische Techniek Installatietechniek Bouwtechniek: Meubelmaken - Timmeren - Metselen Aanleg en Onderhoud tuinen Bloementeelt/Bloemsierkunst M.A.V.O. met vrijwel alle pakketten I.S.K. I.L.O. LH.N.O. LT.O. L. A.O. M. A.V.O. Scholengemeenschap ’’Leyendael” Jan Truyenlaan 79 5022 CZ Tilburg Tel: 321495 ”St. Angela” Schout Backstraat 37 5037 MJ Tilburg Tel: 672410 vo Stichting voor Voortgezet Onderwijs Tilburg 9.- ’’Sancta Maria” Schiphollaan 45 5042 TP Tilburg Tel: 675063 ’’Michael” Reitse Hoevenstraat 20 5042 EH Tilburg Tel: 686958/686959 ”le L.T.S.” Spoorlaan 434 5038 CH Tilburg Tel: 423173 m.i.v. sept. ’83 ”De Westhoeve” Reitse Hoevenstraat 12 5042 EH Tilburg Tel: 631045 Scholengemeenschap ’’Quirijn” Gersh winstraat 10 5012 AR Tilburg Tel: 555911 Opleidingsduur Voor alle scholen geldt een opleidingsduur van 4 jaar. In de eerste 2 leerjaren of onderbouw kan de leerling zijn/haar mogelijkheden en voorkeur ontdekken. In het 3e en 4e leerjaar wordt het onderwijs toegespitst op de vakken die zijn gekozen. Wisselen van school kan, doordat de 6 scholen steeds meer samenwerken, na het le of 2e leerjaar gemakkelijk plaatsvinden. Aan enkele scholen zijn speciale onderwijsvormen verbonden, aangeduid met de letter 1 (van individuele hulp) LH.N.O., I.L.O. en LT.O. Toelatingseisen Tot alle scholen zijn meisjes en jongens toelaatbaar. Tot het le leerjaar van de scholen zijn toelaatbaar leerlingen die de 6e klas van het basisonderwijs hebben doorlopen. Tot het le leerjaar van LH.N.O., I.L.O. en LT.O. zijn óók toelaatbaar leerlingen die tenminste 6 jaar basisonderwijs hebben genoten en tevens de 5e klas hebben doorlopen. Tot het 2e of het 3e leerjaar kunnen worden toegelaten leerlingen die naar het oordeel van de toelatingskomniïssie het programma van dat leerjaar kunnen volgen. Doorstroming Met een diploma L.B.O. of M.A.V.O. kan men, afhankelijk van het examenpakket en het nivo, verder een opleiding volgen aan scholen voor M.B.O., Streekcentrum, (K.M.B.O., Streekschool, Vormingsinstituut) etc. Met het M.A.V.O.-diploma met goede cijfers kan doorgestroomd worden naar het H.A.V.O. Verklaringen van de afkortingen in het overzicht van de scholen: 1.LO, Individueel Landbouw Onderwijs LH.N.O. Individueel Huishoud- en Nijverheids Onderwijs LT.O. Individueel Technisch Onderwijs LH.N.O.Huishoud- en Nijverheids Onderwijs L. E.A.O. Economisch en Administratief Onderwijs Technisch Onderwijs Agrarisch Onderwijs M. A.V.O.: Middelbaar Algemeen Voortgezet Onderwijs Internationale Schakelklas

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1983 | | pagina 13