k J«Boesscholen I 1 “b 1695, R H R XE c- IW 11 carnavalstunt Carnaval Oisterwijk: Döllekesgat PRIMEUR voor TILBURG R H De Stuntelèrs c.v. d’ Aauwmeute Carnaval bij de Gastjes De Dwalkschaopen KRAS C.V. De Tunnel plekkers iURS 15 TUINZADEN Aug. de Jong TEGELHAL GOIRLE 1983 ZIJN BINNEN 2 O 2 O 2 o 2 Q 2 O 2 O Carnaval in Trefsentrum Lieve Hemel Hilvarenbeek Kindercarnaval Groeseind- Hoefstraat De Tunnukus Kindercarnaval Loven Besterd f ITN/fc Ij Carnaval in hotel De Ouwe Zwengel Carnavalsvereniging Zullie C.V. «Het Ezeltje» Carnaval Stichting Festival Noord P Carnavalsvereniging de Vattebieren Donderdag 10 februari 1983 pagina 7 DE TILBURGSE KOERIER sbruari 1983 pagina 6 II x>rd 95 istr. 52 of 65,- p.m. rabantlaan 100 rabantlaan 100 istr. 52 rabantlaan 100 ?tal l rabantlaan 100 SNACKSHOP >p kar Mole rabantlaan 100 De oord 95 oord 95 oord 95 rabantlaan 100 Steeds volop keus in wand- en vloertegels aat144A-146 OPAVOND1 VIDEO VIDEO VIDEO VIDEO VIDEO VIDEO VIDEO VIDEO VIDEO Doos hamburgers DE NIEUWE Programma Openbaar Carnaval 1983 Draai oewen savooi bij kras teneer dan blêf d’r kome keer op keer op zater ertrek var uw broodjeszaak tuinstraat 16, tilburg, 435561 een verras- ieder geval oord 95 bord 95 oord 95 istr 52 ’camaval 198 itehuis zal de Dol l.v.m. carnaval zijn wij zater dag a.s. na 12.00 uur, maan dag en dinsdag gesloten. i de rollen or daar de scept tenmin- ct dür os ook Stur De af- Industriestraat 6, tel. 013-346147 o o o o o O o oord 95 oord 95 nstr. 52 aat 25 aat 144 A-146 bord 95 bord 95 istr. 52 rdag 12 feb. vense s Den Bijstere, Hoefstraat 145, Tilburg - Tel. 432163 Koopavonden geopend Geen lokker - Levering uit voorraad Opperz nemen, di t ooel van maker veel kinderen. bord 95 lat 25 de rou ge dans- reels uit omgekeerd en zal pter zwaaien met de optc maken plein. Willen de bewoners langs de route bij het parkeren van hun auto een beetje rekening houden met de stoet. bij de via de Verhoevenlaan, psstraat Joanneskerk. (2-^1?. S&’cr^auwmeuta deze bals wordt c argd door het geweldige ïmentsorkest The Whee Openingstijden: ma. 13.30-18.00 di.t.m. do. 9-12.30 13.30-18 u.,, vrijd. 9-12.30-13.30-21.00 u. za. 9.30-16.00 u. Ook het adres voor al uw sanitair. Alle prijzen incl. B.T.W. aat 144 A-146 aat144A-146 aat 144 A-146 oord 95 oord 95 aati44A-146 aat144A-146 aat144A-146 Voor het eerst I verenij I ren een carna’ zondagmiddag zaal van café’t *organiseerd. iedereen te- kinder-TV-programma’s en proberen Oisterwijks eer- De gekste, leukste r Ti te worden. rijn 4 camavals- garant staan 1983! 2 O •EO stjes ist ’s maondagsmid- al fist. Ze kege allemaol zegt, de Dwalk- o 'tuis, doch zoeken veral gastvrijheid. Uiteraard zich niet alleen tot dwalken, r< uur. nog «nevenaktivitei- i, om 7 u. ueetje van t daar ze- van harte 4 istr. 52 4 oord 95 oord 95 oord 95 oord 95 oord 95 oord 95 oord 95 oord 95 oord 95 oord 95 oord 95 oord 95 oord 95 oord 95 oord 95 loord 95 oord 95 loord 95 loord 95 loord 95 loord 95 loord 95 ,39 nstr. 52 ijzen wor- Jan de le ingang van aat144A-146 aat 25 nstr. 52 oord 95 aat 25 M aat144A-146 «bil Stadsprins Jan II, Döllekesgat. Jeugdprins Leon I, Döllekesgat. aat144A-146 aat 25 aat 25 aat 25 aat 25 oord 95 oord 95 aat144A-146 aat 25 l 39 oord 95 oord 95 oord 95 aat 25 aat 25 aat 25 aat 25 nstr. 52 aat 25 Op zaterdag 12 februari 1983 is er weer, zoals elk jaar, de kindercarnavals- ''Otocht door de wijken Groeseind en >efstraat. Om 14.00 u. vertrek vanaf St.-Josefschool in de Hoefstraat. Daarna is er een groot carnavalbal in de «Baselaer, Hoefstraat 175. Iedereen mag meedoen, alleen of in groep. Ook de allerkleinsten zijn van harte welkom: voor hen is er carnaval in het bijgebouw van de «Baselaer» onder deskundige lei ding. Het motto voor dit jaar is: «De kén- Maak iets leuks over verschillende j o loop mee. De gekste, leukste of origineelste maakt kans op één van de vele prijzen. Om mee te lopen in de optocht kun je je opgeven bij: René van Bebber, Biss. Metziusstraat 18, Tilburg op zaterdag 12 feb., één uur voor het vertrek van de optocht. Loop je ben je toch 1 selaer» op dagmiddag te vieren. Bij slecht weer wordt de optocht ver schoven naar maandag 14 februari. van de volgende Hout, Sibeliusstraat v. Nunen, Vlierlaan deze feesten vinden ezaal bij Boerke Mut- acht en middag :g als “komen caï. Heb ‘“it vol „uken, start om na het optreden gedraaid wor- De Stuntelèrs van c.v. d’ Aauwmeu te. willen dit jaar weer aan de weg tim meren en hebben dat reeds gedaan door deel te nemen aan het Blèr en Leuterconcours, waar we tot ieders ver bazing, ondanks ons gestuntel met een prijs gingen slepen. Camaval 1983 gaat bij «De Tunnu kus» beginnen op vrijdag 11 feb. a.s. voor de tieners van de leden met hun vrienden en vriendinnen in de leeftijd van 12 t/m 17 jaar. Op zaterdagmiddag 12 feb. is er weer kindercarnaval voor de keine kinderen van de leden bij Ca- fé-bar «De Schouw». Schouwburgring 190, Tilburg. bord 95 istr. 52 UI144A-146 bord 95 bord 95 niet mee in de optocht dan van harte welkom in de «Ba- zaterdag-maandag- en dins- (12-14-15 feb.) om carnaval ’s Avonds om 22.11 uur worden de «Sleutels» van de «De Schouw» over handigd aan opper Wim d’n Irste, die, vergezeld van zijn Raad van Elf en ons Huisorkest «De Zwabbers» officieel carnaval 1983 voor de Tunnukus opent. Onder het motto «Deeltééd baontje» rijden de Tunnukus traditie getrouw weer mee in de carnavalsop tocht op zondag 13 feb. a.s. in de cate gorie grote wagens. Op de dweilmiddag maandag 14 feb. bezoeken zij weer enkele bevriende carnavalsverenigingen. En op dinsdagmiddag 15 feb. hopen de Tunnukus weer samen met de uitge nodigde carnavalsverenigingen en hun kapellen op een grandioze happening. Verder is er iedere avond «Veul Leut en gesjouw bij de Tunnukus in de schouw». Niet alleen dwalken Zoals het woord al z schaope zijn nergens thi en vinden overal gastvrij beperken zij zich niet u... doch hebben ook noo ten». Des zaterdags stappen zij samen met Z.O.O.I. in de bus om diverse vrienden te bezoeken. Zondag en dinsdag zijn zij deelnemers aan de optochten en maan dag zitten zij aan aan een brunche. Voor hen blijft echter den opstoet hét jaarlijk se hoogtepunt. Vooral dit jaar, aange zien zij samen met u hun elfjarig be staan willen vieren. istr. 52 iat25 bord 95 iat144A-146 iat144A-'l46 39 39 39 39 gratis frisdranken en de aanvang is 14.30 wordt verzorgd door ’s Avonds is Vattbie- ook voor niet-leden toe- r Jaon zal dan rond 1983 officieel ope- er die avond diver- ngen een bezoek is met zijn gevolg 1.30 uur. De vertrouwde utblaozen. Op de Gasthuisring wordt dees jaor muziek waor ge op kunt daanse, 1 wir flink gekarnevald mee de gastjes. Bij ste as ge zin hét, wordt gemaakt Kees en Nel Hoogardie. Vier daoge en r---'— vier aovende kunde terèêcht. kend worden gemaakt van de kleur- wedstrijd waaraan ieder kind zo vaak mee kan doen als hij/zij wilt, want op de voorverkoopadressen van Zullie kan je er altijd bijhalen. Maar naast de prijsuitreiking zijn er nog een heleboel andere leuke dingen voor de kinderen, maar die verklappen we niet hoor, ze moeten zelf maar ko men kijken. De Opperzot komt zelf ook een kijkje nemen, dus gaan we er beetje rekening houden met de stoet. een leutige boel van maken, met veel Informatie: H. v.Rijen, Beethoven- Heb je zin in een te gekke camavals- middag en ben je tussen de vijf en twaalf jaar, koop dan een kaartje bij de onderstaande verkoopadressen. En zorg dan datje om 14.00 uur aanwezig bent in het parochie-huis van Loven- Besterd Willibrordplein Tilburg. Snoep, disco, fris, voordracht spelletjes zullen je een toffe midd bezorgen en dan nog een verrassing rond 17.00 uur een einde is gekom aan dit knotsgekke carnavalsfeest. I’ je zin wacht dan niet te lang want is vol. Tot ziens op zaterdag 12 feb. Kaartverkoop: Lovense school, °Ptoc. Bankastraat 2 en B.S. Den Bijstere, j* Daltonerf 8. de Tuincentrum 1 1 TEL 013-421605 Ik 1 Kwekkertjesfist I Vaqj het eerst organiseert camavals- iging Zullie apart voor de kinde ken camavalsmiddag en wel op ’13 februari in de kleine t Molentje. Vanaf 15.30 u. zal er feest zijn voor de kinderen tot ongeveer 12 jaar en dit feest zal gratis toegankelijk zijn. Op dat Kwekkertjesfist, want zo heet dat Zullie-kinderfeest, zal de uitslag be- Maandag 14 februari 11.30-16.00 uur Boerenbruilpft. Na het traditionele afhalen van bruid en bruidegom zal op de kiosk op de Lind, het bruidspaar van Döllekesgat in de onecht worden verbonden, waarna de feestelijkheden worden voortgezet in de feestzaal in de Weyenbergh. Alle Dollen en Dollinen zijn van harte wel- avrinr| kom bij alle feestelijkheden ter gele- innstkrino kaarten ^^“al ïn maval een leuk carnavals- v'v.v'S“l,Z wijk en de Weyenbergh. Vanaf 20.00 uur gaat stadsprins Jan II met zijn raad van elf en de hofkap - - «De Triptrappers» bezoeken afleggen --- - idag loopt Zullie voor de mee in de optocht. Na voorbereidingen hoopt onze op- nmissie met het thema «Zullie illie Gullie» succes te oogsten. nden, zaterdag 12 februari dinsdag 15 februari is de /an ’t Molentje open om 8 uur. lange voorbereidingen zitten er >r het bestuur met haar aktieve 1 op en het feest kan beginnen, de voorverkoop kan men pasjes en wel bij: ’t Molentje, Rosmo- n bij Willems, Wermenbosse- ïoirle. Na een aantal jaren met camaval ge sloten te zijn geweest, staan de deuren van hotel «De Ouwe Zwengel», Kerk plein 14—16. Oisterwijk, dit jaar wijd open voor carnavalsvierders uit heel Döllekesgat. Als residentie van Dölleksgats oud ste carnavalvereniging «De Knoiraop» en jongste dweilorkest «De stripkes» hoopt men daar dit jaar een geslaagd carnaval ’83 te bewerkstelligen. Vijf dagen lang zal er levende mu ziek te horen zijn in «De Ouwe Zwen gel», gedurende deze dagen omgedoopt tot «het Kikkerkaffee» Vrijdagavond een camavals-snert- concert door «Broadway», met om elf over elf... erwtensoep! Zaterdag t/m dinsdagavond staat het Knolraoptrio o.l.v. Gratje v.d. Weydeven borg voor ge zi huisorkest. Vur de klientj dags un speciaal un verrassing. Wé dé zal zén, dé moetemar afwaoch- te. Affijn gé ziet mar. Over enkele dagen is het weer zover en dan gaan ook bij Zullie de deuren open. Alles staat onder leiding van Opper Goof d’n Eerste, natuurlijk bijgestaan door zijn adjudant en Raad van Elf. Het is al weer voor het achttiende jaar, dat ze bij Zullie een groots carnavalsfeest organiseren. Het begon met alleen de zaterdag avond, toen nog in de «Lindeboom» op de heuvel. De stemming zal gemaokt worre dur onze ègeste raod van Elluf, die aonge- voerd zal worre dur opper Bert en de loord 95 Zondagavond: Swingende band sa mengesteld uit verschillende muzikanten uit H’Beek en Tilburg. Zij zullen l'/z uur swingende muziek maker 21.30 uur. Verder zal er t weer swingende muziek den tot diep in de nacht. Maandagavond: Is nog sing. Knallen wordt het in wel. Dinsdag: is het carnaval in Soedan. Lieve Hemel is dan omgebouwd tot een grote woestijn, compleet met zand, palmbomen, oase, tenten enz. De mu ziek zal ook in het teken van carnaval in Soedan staan. Het zou natuurlijk nog mooier worden als de bezoekers ook op z’n oosters verkleed binnen zouden ko men. De aanvang is wederom 20.00 uur. Na afloop prijsuitreiking in de Weyen bergh. Vanaf 20.00 uur rondgang van stadsprins Jan II met zijn raad van elf en hofkapel «De Triptrappers» door Döllekesgat. Prins Jos is dit jaar gekozen als volger van Prins Piet (Piet Roks) de afgelopen vijfjaar bij «Het Ezeltje» de scepter heeft gezwaaid. En van deze vijf jaren is Jos vier jaar zijn adjudant geweest. Nu zijn Prins Jos c een ouderwets gezellige carnaval in «het Kikkerkaffee». tijdens de camaval word door C.V. «De Knoiraop» in onze zaak het kam- derogen bekeken pioenschap koeimelken geor Vanaf vrijdagavond kan iet recht om te probere- 02 ste kampioen koeimelken i Het Kerkend met zijn verenigingen zal dit jaar voor een gezellig carnaval Een van die kleine verenigingen, troe- pen of groepen, die zich al dan niet na drukkelijk in het carnavalsgewoel stor ten zijn «de Dwalkschaopen». Met hyn gestreepte kielen en zwarte petten lopen zij nu 11 jaar rond in het stedelijk carnavalsgedruis. Dat 11-jarig bestaan zou een reden tot feestvieren moeten zijn, zoudt u zeg gen, aangezien het getal 11 voor carna val een magisch getal blijft en sterk tot de verbeelding spreekt. Inderdaad vieren zij feest, hetgeen u allen beslist zult merken. Althans, wan neer u zondagmiddag langs de route te vinden bent waarlangs den opstoet zich zal voortbewegen. De Dwalkschaopen willen hun feest nl. samen met u vieren en recipiëren dus tijdens de optocht, voor welke receptie zij u gaarne uitnodigen. Wat betreft ons programma met car naval: het hoogtepunt wordt dit jaar, k op deze zaterdag, het door de intelèrs georganiseerde «Snertcon- cert» in Central t.o. het station, ’s avonds. Iedereen die een bes stuntelen en snert houdt gaat o ker naar toe en is natuurlijk va welkom. Zondag in den Opstoet zullen de Stuntelèrs zeker de blits maken door te schitteren als «De Stuntel-Stars». ’s Maandags stuntelen ze de gehele dag, als ze tenminste nog ammezuur hebben, in eigen huis («Central») met ’s middags het traditionele feest met gehandicapte kinderen en ’s avonds het grote verenigingsfeest. Iedereen is hier van harte welkom. Dinsdags staat fèn dwèlen op het programma. Prins Jos d’n Irste van C.V. Ezeltje» uit het Ballefruttersgat nodigt iedereen uit om samen met hem en zijn Raad van 11 te komen carnavallen in hun residentie Hof van Holland, Til- burgseweg Goirle. Sallefn Zij zijn daar iedere avond aanwezig van 20.00 tot 02.00 uur. Dinsdagmi Carnavalbals Op zaterdag-, zondag-, maandag- en dinsdagavond tijdens de camaval vie ren de Tunnelplekkers hun traditione le carnavalsbals, waarbij de muziek verzorgd zal worden door een bekend orkest uit de regio, dat voor deze gele genheid de naam van «De Plekstam- pers» heeft aangenomen. Tussendoor treedt natuurlijk ook de eigen Hofka pel op. Op zaterdag zal de jaarlijkse Ereplekker uitgereikt worden, terwijl dan ook een bezoek van de Stadsprins gepland is. Op zondag verlenen de Tunnelplekkers met het muziekkorps uit Havelte, die ’s middags in de grote optocht meelopen, gastvrijheid. Camaval 1983 wordt besloten met een avond, waarop de kinderen van de leden met vrienden en vriendinnen van 13 tot en met 16 jaar, natuurlijk onder geleide, van harte welkom zijn. Deze avond begint om 20.30 u. en wordt beëindigd om 00.00 u. met een korte plechtigheid om de Opper te begraven. Kaarten voor de avonden zijn ver- Op. bejaarden. die Tijdens al ziek verzor~J en amusernti Breda. Ook zullen er tijdens de carnaval en kele artiesten optreden. Wie dat zullen zijn, willen ze bij «Het Ezeltje» nog even geheim houden. Dus wilt U eens gezellig carnaval len, dan moetje eens bij «Het Ezeltje» in café Hof van Holland binnenvallen! Zaterdag 12 februari 13.11 uur: aankomst stadsprins Jan en jeugdprins Leon I met hun raden van elf, Stadshofkapel «De Triptrap-, pers» en Jeugdhofkapel «de Pie pertjes» op het station. Ontvangst door SOK-voorzitter H.J. Teijen. Tij dens hun tocht naar het gemeentehuis worden de Prinsen van Döllekesgat begeleid door de Döllekesgatse carna valsverenigingen en Dweilorkesten. 13.30 uur: ontvangst op het bordes van het gemeentehuis door het ge meentebestuur, waarna aansluitend ontvangst door het college van burge meester en wethouders. 14.30 uur: opening van de residentie door de stadsprins in de Dorpsher berg. 15.15-17.00 uur: receptie voor alle Dollen en Dollinnen in de residentie in de Dorpsherberg. 17.15 uur: prijsuitreiking Plaotjes- draaierskonkoers in de Weyenbergh Vanaf 20.00 uur gaat stadsprins Jan II met zijn raad van elf en de hofkapel «de Triptrappers» bezoeken afleggen aan diverse carnavalsverenigingen en horecagelegenheden in Döllekesgat. Zondag 13 februari 14.00 uur: carnavalsoptocht door Döllekesgat. De optocht start Willem de Zwijgerlaan en trekt Tilburgseweg, Mgr. Poirtersstraat, Kerkstraat, Dorps en de Lind Noord tot de Joanne krijgbaar bij een adressen: T. v.d. I 35, Tilburg en K. 1 17, Tilburg. Al d plaats in de Heidezas saers. zaal verdween, vond in ’t Molentje aan het Jein en al gauw vond men genoeg en kwam er >ok nogbij. te neemt elk jaar nog toe, -"’-heid blijft en dat is iets jp is. t natuurlijk het eigen snakes» uit Tilburg, n het ook wie kent rbij jong in wordt Evenals andere jaren zal ook dit jaar door de werkgroep Camaval van de Stichting Festival Noord een jeugdcar- navaisoptocht in Noord georganiseerd worden en wel op camavalsmaandag 14 februari in de namiddag en evenals an dere jaren zal ook dit jaar gestart wor den vanuit de Quirijnstok. De stoet vertrekt om 2 uur vanaf de v. Anrooylaan (hoek Sweelincklaan) om via de Beethovenlaan, Strausslaan, Leharstraat rond 3 uur aan de Schans te eindigen. Na de optocht zullen de priji den uitgereikt, door opper Jai van de Lijntrekkers, voor de ii.e het Riddershof. Rond half 2 zal de stadprins Jan de Twidde in gezelschap van zijn raad van elf een bezoek brengen aan de deelne mers tijdens het opstellen van de stoet. De stoet zal worden opgesteld in de Obrehtstraat en de Verhulstlaan alwaar de voorjurering zal plaatsvinden. Een lingen en kleine groepjes hoeven zich niet eerst in te laten schrijven maar kunnen zich rechtstreeks melden aan het beginpunt uiteriijk om half 2. Tij dens de optocht zullen kinderen die leuk verkleed zijn een «Prés» ontvan gen. Grote groepen kunnen zich nog aanmelden op onderstaand adres. Na itocht kan de jeugd zich nog ver- ;ïi op de kermis aan het Wagner- De naam De uitdrukking dwalkschaap zegt de echte Tilburger wel voldoende. Hun naam indachtig zullen de Dwalkschao pen dus in de eerste plaats dwalken, of dweilen voor de goede verstaander. Dat dwalken hen ernst is moge blij ken uit hun «kluplied» dat gezongen wordt op de voor «volkse» Tilburgers bekende wijs: «in munnen hof daor bloeie pisseblomme». Het gaat zo: «Laot het volk ons mar aon staon gaope We blève atij toch de Dwalkschaope We gaon van kroeg tot kroeg En al ist tot smergens vroeg Mee carmeval dan gaon we toch nie sla- opeetc.» V.H.S. videorecorder J.V.C. 12-kanaals S-band kanalenkiezer picture search Natuurlijk bij de specialist aan diverse carnavalsverenigingen en horecagelegenheden in Döllekesgat. Dinsdag 15 februari 14.00 uur bejaardenmiddag op Kleyn Speyck. Voor busvervoer van en naar Kleyn Speyck wordt gezorgd. Vanaf 20.00 uur rondgang van stadsprins Jan II met zijn raad van elf en hofkapel «De Triptrappers» door Döllekesgat. 24.00 uur sluiting Bij het gemeente worden gestreken ten teken dat carna val 1983 ten einde is en wordt het mot to voor 1984 bekend gemaakt. Motto carnaval 1984 Dinsdag 15 februari zal om 24.00 uur bij de sluiting van carnaval 1983 het motto voor carnaval 1984 worden bekendgemaakt. Jeugdcarnaval Zaterdag 12 februari 14.00 uur: plaotjesdraaierskonkoers in de Weyen bergh, met medewerking van alle Oisterwijkse DJ.’s. Kunstkring: iedere middag en ’vond met carnaval Discogeweld in de Kindercarnaval: voor de jeugd tot en met 12 jaar, onder geleide op zater dagmiddag 12 februari a.s. Aanvang 14.30 u., einde 17.15 u. met een optre den van een parodist en onze eigen Hofkapel. De traktaties worden na tuurlijk niet vergeten. Entreekaartjes zijn zo lang de voorraad strekt ver krijgbaar bij de heer P. Bertens, Mui- derslotstraat 32 te Tilburg en kosten 2,50,- per stuk. De ouders of begelei ders betalen aan de zaal ƒ2.50,- en tree. Zaterdagavond: wordt er al meteen goed begonnen met een swingavond. Carnaval op z’n Zuidamerikaans. Swin gende latin-funk muziek zal tot diep in de nacht uit de luidsprekers klinken. 1 aanvang is 20.00 uur. leggen bij diverse carnavalvereni gingen. Maandag Maandag 14 feb. zijn de Vattebieren vroeg op, om 11.00 uur is er dan een koffieconcert. De Frutblaozen hebben er speciaal voor gerepeteerd om er dit jaar iets moois van te maken. Er is dan gratis koffie en voor belg- de broodjes wordt gezorgd, uiteraard ook gratis. Om 12.45 uur is het koffie concert afgelopen en gaan de Vattebie ren met twee .volle bussen dweilen. De volgende verenigingen worden dan bezocht: c.v. De Kerkuilen, c.v. de Lijntrekkers, c.v. de Tartinischeppers, c.v. de Beukenploffes, c.v. de Bierpom- pen, c.v. de Nathalzen, c.v. de Halve Zolen. Om 18.30 uur zijn de Vattebieren dan terug bij café de Markt, s’ Avonds is er dan weer een groot carnavalbal met bezoek van diverseverenigingen o.a. c.v. de Laaileuters. De muziek ver zorgt onze eigen hofkapel. Dinsdag Dinsdag 15 feb. zal er vanaf 12.30 uur een 13-tal verenigingen een bezoek brengen aan onze vereniging. Opper Jaon en zijn raad van elf zullen deze allemaal verwelkomen. Om 20.00 uur is er dan een afsluitend carnavalsbal. Muziek hofkapel de Frutblaozen. 24.00 uur; einde? De Vattebieren starten carnaval 1983 al op vrijdag, zij gaan dan com pleet met de Raad van Elf en hofkapel de Frutblaozen een bezoek brengen aan c.v de Laaileuters. Op zaterdag 12 feb. start dan in on ze eigen residentie café de Markt aan het Besterdplein een groot kindercar- navalfeest voor alle kinderen van groot tot klein. Er zijn dan versnaperingen, uur. De muziek onze hofkapel. renavond die ooi gang geeft. Opper 21.00 uur carnaval l"0 nen. Tevens zullen er c se bevriende beweging brengen. De stadsprins verwachten wij dan rond 23.; muziek is dan weer in de v handen van hofkapel de Frut Zondag Op zondag 13 feb. is dan de grote optocht waarin wij voor de eerste maal meedoen met een grote wagen. Na af loop is er bij café de Markt een mati- née voor jong en oud. Tevens zullen er weer diverse verenigingen een bezoek brengen. Om 20.30 uur start dan weer een groots carnavalbal met een bezoek van de stichting carnaval Tilburg, hofkapel gaat dan enkele bezoeken Toen daar de Zullie een thuis ii Rosmolenpk drie avonden niet g" de dinsdagavond ook De drukte maar de gezellighei waar Zullie trots oj: Bij Zullie hoort huisorkest «De Sr dus wat de muziek betreft, kan dit jaar niet mis gaan, want w niet hun «Paramaribo», waart en oud op de vloer komt en dar er gedanst, geswingt, gehost en ieder een is door het dolle heen. En dat gaat dan nog vier avonden achter elkaar zo. De gevel van ’t Mo- lentje heeft ook een nieuw gezicht ge- kregen. Naast het vertrouwde «Zullie Carnaval» krijgt de ingang een aparte I versiering. Zondagmiddag k tweede keer r lange tochtkomr en de HuL.v Alle avon< tot en met c zaal vi De dan voor leden In kopen 1 lenplein en straat 9, Gc een zeer ervaren adjudant Piet aan zijn zijde. «Het Op zondagmiddag is er bij «Het nodigt Ezeltje» kindercarnaval met tractatie •n zijn en prijzen voor de mooist verklede kin- len m deren- Op maandag gaan zij bezoeken af- '~ggen bij bevriende verenigingen in ïfruttersgat en de Kruikenstad, insdagmiddag is, zoals reeds zo’n jaar of veertien, gereserveerd voor de bejaarden.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1983 | | pagina 7