ram asïïBKi I ©nesschoten )EEL ffi’“SSS®S,",pQ w tëBoesschoten ruimt echt op nwiif Aeroty,Q^ncing 24 Uur WILLEM H Theater-Agenda Aktie 24 uur Willem II Sportschool Ooms en Aerobic loopt als ’n trein Dancing voor ’t voetlicht Druk Irene-weekend J.P.S Almkerk Staak Bart v.d. competitie Longa-jeugd Kyokushinkai Midnight-Players toernooi ra Sarto sport - sjjiort - sport - sport- - sport - sport - sport - sport - sport - sport- - spqrt - sport - sport AMSC Aurora organiseert Sprokkelrit Sauna Fitness Centre Goirkestraat 29, Tilburg i. i a w a u a 'VOORDELIGE SANITAIRSEf WH doen mee met Sportcentrum Van Hogendorp SC ’t Zand - SvSSS Stichting ZSS'ÏÏ’S V oetbal T ilburg Tilburgs schaakhoekje Donderdag 27 januari 1983 pagina 29 DE TILBURGSE KOERIER The Carr 1980 2.950,— 2.750,- ’t Belke (Belfeld) I 3-13 Dons D and The Pins Bekers Medailles Vanen e.d. ZEER VEEL KOOPJES ALLES EXTRA VOORDELIG HOEFSTRAAT 145, TILBURG - TEL. 432163 iü ■H Koopavonden geopend tegen artij lui 7 JAAR GRATIS de i vele Vuppertaler F IHC; Nedt fietsonderdelen JUDO fietskleding SAUNA fietsonderhoud COND. TRAIN. tb’ A en reparatie 1 A rti'afel A Stationsstraat 49, Tel. 426392 TILBURG voor al uw autoschades geluk bij een ongeluk KOM KIJKEN EN BETER NOG... DOE MEE op ons Garage apendonk B.V. rage K.v.d. Boom iermans 1 Eek, iiiteen- 1982 Jac- ss Holland zal Doris D met haar Pins ook de ingle ten gehore brengen. 6-6 9-9 8-9 ïdhuisstraat 52 srkel-Enschot 013-331206 bij de GOEDKOOPSTE SPORTSCHOOL P.v.d. POLDER 3. Lc4 (gefopt); Dl weekend op zaterdag 29 en zondag 30 januari a.s. telkens om 16.15 uur d op I6 ja- jlezier heb- de intr land door Doris D a rika zo razend popt pok een elftal Deze vindt in de avonden veldvoet- eïegenheid etbal deel KRACHT SPORT Het is voor de Midnight-Players en groot genoegen van hun ijshockey-club een internationaal tornooi te Dankzij de verschillende sponsors is het gelukt- land over ie iaicu komen. 1981 1978 1978- 1979 1980 1979- 1980 1979 1980 1978 1977 1980 1980- 1981 1978 1978 1980 1979 1980 1980 1979 1978-1980 1980- 1981 1976- 1979 1978 1978 1977- 1979 1981- 1982 1979 1979 1975 1979 1980 1980 Staande v.l Fr. Swinke hoeven. Zittend v.l.n.r. W. v.Helfteren. A. Schrijver, E. Vermeer, A. Rasenberg, T. Brommers. Gijsbers. Magazijnstr. 6a. Tilburg, tel. 013/351611 JWTVM ma.wo., vr. van 12-22 uur. Ingang tussen Renault-gar< en Prijsslag Jac Hf De voetbalveren jaar nog het nen de venen den voor het Vanweg lid deel i Op het de Tilbur tie, die v nuari 1983 pagina 28 idag continueren. Of dat er deze keer in zit kunt U zelf gaan op het complex aan de Kraaivenstraat. A vang 14.30 uur. dan nodigen wij u rdt gehouden in Dongen en be- Gratis toegang om te kijken!!! Wilt U meedoen? Bel dan op 365867 In dat geval betaalt u 7.50 en moet U sportkleding meebrengen. Tevens is er de mogelijkheid om in te schrijven voor een cursus, die aanvangt in de week van 7 februari 1983 I i. i j O UITSLAGEN I Springbokken-de Smickelaer I George v.d. Broek-Witte Huis Fc"“sACPl‘"e I Exclusief-VWC I Verho-EK/T ur in café Aurora, Zoals gewoonlijk zo ar een groot eft prijs. ere irilichtir maandag gehele dag gesloten Op 31 januari 1983 brengt sportschool Ooms in Tilburg de première van een avondvullende spektakelshow met vele sportieve hoogtepunten. De avond zal plaatsvinden in de stadsschouw burg. r.l.n.r. coach V. Vestjens, J. MacDonald. H. Schilders, I kels, W. Coolen, K. Staps, T. v.d.Brand, materiaalverzc evuld met een prachtige mode- n sportschool Ooms etelijke avond, vaart en april zal de- =--^~ JKHHMiDa JANVANERP R. v.d.Pas, W. v. Doremalen, zorger. H. de Korf en A. Ver- KARATt jden mogen dus geen punten i liggen, zondag zal daarvan het s geleverd gaan worden. Tenmin- verwachting. soort in lichtbruin. ||jt. |jgbad compleet badmengkraan, wastafel compleet eengatsmeng AU1DSCHADEBEDRIJF PETER SOONSb.v. STYTï ROZENSTRAAT 30 ILLJ TILBURG TEL. 431147 De Midnight-Players is een recreatieteam dat is ópgericht in 1978 door mensen, die de ijshockey-sport zuiver uit liefhebberij beoe- Het tornooi zal op 2 verspeeld in de Pellik; eerste wedstrijd begini laatste fluitsignaal zal bod bieden wij ;en half jaargratis 10.000 km). Dus ïrdiend.///A ar van het competitiege- >al de vereniging F C. Igroeiende in- tie in K.N.V.B.-ver- jaren bezig om het len plaatsvinden in In het restaurant is tijdens dit toernooi, dat gratis toegankelijk is, een disc-jockey aan wezig en er zal een loterij gehouden worden met meer dan J 00 prijzen. 29/30 januari worden De deelnemende teams zijn: België-Cosmos ikaanhal te Tilburg. De YHT; Duitsland-Wuppertaler Füchse; En- int om 22.30 uur en het geland-Bnghton IHC; Nederland-Mid- al om 01.30 uur klinken. night-Players. JOS HEEREN B.V. Ringbaan Noord 181-183 Tilburg - Tel. 422437 Diverse series zolang voorradig tegen 20% korting Op zondag 30 januari a.s., wordt door autoclub AMSC Aurora de Sprokkelrit georganiseerd. Dit is een auto-oriëntatierit, waaraan iedereen kan en mag deelnemen. Voor mensen die nog zelden of nooit aan zo’n rit hebben meegedaan is er een aparte Tourklasse. Het gaat er beslist niet om, om zo hard moge lijk te rijden. De rit is ongeveer 30 kilometer lang, en de gemiddelde snelheid die u aan moet houden is ong. 20 kilometer per uur. Er wordt gereden volgens een bijzonder een voudig eigen reglementje dat aan de starttafel gratis wordt verstrekt. De opzet van de rit is dezelfde als bij de Rit der Eenvoud nuari jl. waaraan veel mensen met pk ben deelgenomen. Probeert u het ook i Voor de meer ervaren deelnemers is er eeni rit volgens het TRR-reglement. Uitzetter van bei de ritten is de heer Q. Broeders uit Dongen. Voor de leden van AMSC Aurora is hel de tweede rit. die meetelt voor de clubcompeititie 1983. gen, ter gelegenheid van het 5-jarig bestaan i te kunnen organiseren. de verschillende sponsors is het gelukt recreatieteams uit België. Duitsland en Enge- ;r te laten komen. Na 14 wedstrijden een nek aan nek race tussen Meli Boys 1 en ’t Hoekske. De uitslagen van afgelopen week waren: ’t Schopke-Meli Boys 2 F.C. Wanhoop-Meli Boys 1 De hoop-’t Hoekske 2-16 Deeja Vu-Paridaens Meliboys 2-De Hoop ’t Schopke-Meli Boys 1 F.C. Wanhoop-Deeja Vu Paridaens-’t Hoekske Programma a.s. vrijdag ’t Hoekske-Meli Boys 2 Wanhoop-Paridaens De Hoop-’t Schopke Meli Boys 1-Deeja vu aanstaande speelt Sarto 1 de eerste ”1 in de tweede helft van de com- I tegen Udi 19. De spelers van Sar- voor het eerst spselen in de meu rt geschonken door sponsor Pebe Isolatiebedrijf uit Tilburg. ~n zondag heeft Sarto 1 een ongelukki- olaag geleden tegen Rood-Wit in St.- Willbrord. Sarto 1 is hierdoor in de gevarenzo ne terecht gekomen. In de thuiswedstrijde meer blijven eerste bewijs ste: dat is de v :n op Zoom) a ;ide> (Roosendaal) ilburg) de Rots 1 (Boxtel) Op 23 januari 1983 vonden karatewedstrijden plaats in hel kader van het Interscholentoumooi en wel in de Smeltkroes te Maarheze. Sportscholen uit Den Haag, Roermond, Weert, Tilburg en Zutphen waren hier met in totaal zo’n 50 tot 60 karateka's aanwezig. Voor de aanvang was het rustige geroezemoes van het publiek omhuld door een voelbaar spanningsveld. Zelfs de aanwezige carna- valsaankleding van de zaal kon hieraan niets veranderen. Eerst toen onder leiding van de hoofdscheids rechter P. v.d. Polder de eerste wedstrijden be gonnen. brak de spanning. Nadjt de ipponS en de waza-ari's waren uitgedeeld onder de opval lend gemotiveerde deelnemers kon de volgende stand worden opgemaakt. Stand Klasse 1 (tot 67 kg): le Gerards (sportschool Laugs Roermond); 2e Tirion (sportschool Gordeau d. Haag): 3e Read (sportschool Scharren berg Zutphen). Klasse 2 (van 68-78 kg): le Tuliemans (sport school Laugs): 2e Zwart (sportschool Gordeua), 3e Beeren (sportschool Nagahitam). Klasse 3 (boven 78 kg): le Schell (sportschool v.d Polder); 2e Sliepen (sportschool Laugs): 3e Mutsaerts (sportschool v.d. Polder). Zondag is SC ’t Zand gastheer voor het Uden- houtse SSS. Al zolang als beide ploegen elkaar in competitieverband ontmoeten is SSS voor ’t Zand een moeilijk te bespelen tegenstander en ook in de heenwedstrijd in deze competitie was voor de roodwitten weinig eer te behalen. SSS is dit seizoen in goede doen. De in de ploeg ingepaste jeugd schijnt, in combinatie met de nog aanwezige routine waarbij de naam de Milliano de meest sprekende is, naar de ver- oerwinning blijft houters met lege handen naar huis gestuurd. Maar ook SC’t Zand kan met tevredenheid te- rugzien op de wedstrijden na de winterstop. 1? IZ ZA>-V1| - nc Uit twee werd de maximale oogst van vier pun- ten gehaald en dat kon de in de onderste regio- de midden- zoekt leden mtenwinst is a.s. cze klassering te Na het optrekken van de kruitdampen bij de halve finale van de Nationale Jeugdachtkampen afgelopen zondag te Culemborg bleken Esther Schuurman en Ciska Boute te licht. Frank Bou te en Theo Boon (beiden aspiranten), Fons van Sprang (pupillen) en Petra Boute (welpen) be reikten de finale die voor slechts 60 jongens en meisjes toegankelijk is. Het komende weekend staat het eerste compe- titie-thuisprogramma te wachten hetgeen voor Heren 1 al direct een konfrontatie inhoudt met TTCV-Rath uit Veghel dat evenals Irene de eerste competitiewedstrijd won. De winnaar van deze partij blijft in ieder geval in de run- De dames van Irene moeten in staat geacht worden hun tweede overwinning te kunnen be halen tegen het Leidse Docos 2. Jongens 1 ontmoet Effect ’71 uit Temeuzen en na het gelijke spel vorige week uit bij PSV/St.- Cathrien moet nu de volle winst gepakt kunnen worden. Voor Irene 1 meisjes die 't Berkel uit Belfeld ontmoeten is een voorspelling moeilijk te geven. Het thuisprogramma voor de komende week ziet er als volgt uit: Senioren afdeling a.s. vrijdag: 20.00 uur (d) Irene 2 - Markiezaat 1 (h) Irene 3 - Hotak 3 (Hoogerheid, (h) Irene 4 - Deso 2 (Rc~ (h) Irene 5 - Luto 8 (Til op 1 februari: Irene 2 - ■”-e Commodores treden 31 januari op in Carré in Amsterdam 1 febr. in Den Haag. Shirley Bassey geeft 1 maart een concert ip het Concertgebouw in Amsterdam en 25 febr. in de Ahoy in Rotterdam. 30 januan treedt The Gap Band Yarbrough People, Goody op in de Doelen in Rotter Gruppo Sportivo treedt 28 januari op in de Stokvishal in Arnhem. 20 februari treedt Randy Newman op in de Doelen te Rotterdam. In de Vereeniging in Nijmegen treedt 21 fe bruari de groep The Stranglers op. De Trekker-trek wedstrijden zijn zaterdag 5 februari in de Ahoy in Rotterdam. Theaterreserveringen tussen 10.00-16.00 uur bij de VVVs: VVV Tilburg, Spoorlaan 41.6 A. 013-35.11.35 en VVV Oisterwijk. De Lind 57,04242-82345. De topklasse A-jeugd van Lonj veld, na een vrij harde wedstr j Hieronymus. Door deze overwinning blijft Longa de ranglijst aanvoeren. Aanstaande za terdag speelt Longa om 14,30 uur de belangrij- -o- r - ke thuiswedstrijd tegen Desk. Uit twee werd de maximale oogst De hoofdklasse B-jeugd van Longa behaalde ten gehaald en dat kon de m de o uit bij Groen Wit. Aanvang 14.30 uur. moo‘ Baan bjeh°rf.n; Punte Recreatie De 'opklasSe c.jeugd Longa verloor de vier- ^ndag noodzakelijk om deze puntenwedstrijd tegen Baardwijk met 3-1 en RTV Doreleijers scoorde er tegen een kansloos uitwedstrijd tegen Zigo. D.J.M. in een éénrichtingspartij lustig op los en maakte het dozijn vol, 12—0. F.B. werd node Koploper Dhz v. Sprang had een duidelijk veldoverwicht op Elro Snacks maar had toch de hulp van de Elro-defensie nodig om tot sco ren te komen, in de tweede helft bouwden v. Sprang de overwinning uit naar 3—0. F.C. de Jong mocht van geluk spreken dat het bij de rust niet tegen een grote achterstand aankeek want F.C. Hutten was duidelijk de meerdere, ook zij vielen na de rust sterk terug zodat het een vrij slappe vertoning wexd met een eindstand van b-1. Ook geen hoogstaand voetbal bij Lotox Sport tegen Famo. De verdiende zege ging echter wel naar het team dat er de meeste aanspraak op kon maken, Lotox Sport, uitslag 2—0. De Nobelboys lieten de Radiobeurs weinig kans en drukten hun overwicht uit in vijif tref fers. Victor Boeren en RTV v. Eijck gingen pit tig te gen elkaar op alleen wist v. Eijck zijn k ansen beter te benutten wat resulteerde in een 3—0 overwinning. Uiterst sportief bestreen Mevio H.T. en F.C. Oud Tilburg elkaar in een gelijkopgaancl duel, beide teams hadden de mogelijkheden om de volle winst te pakken maar het bleef broeder lijk bij 1-1. Programma zondag 30 januari 10 uur RTV v. Eijck - Radiobeurs Mevio H.T. - F.C. de Jong Dhz V. Sprang - Nobelboys 11 uur Lotox Sport - Victor Boeren Elro Snacks - Famo 12 uur F.C. Oud Tilburg - D.J.M. F.C. Hutten - RTV Doreleijers Wilt u meedoen, dan bent u van harte welkom op de dag van de rit van 13.00 uur tot ui terlijk 14 15 uur in café Aurora, Kerkstraat 43 te Dongen. Zoals gewoonlijk zorgt AMSC Aurora weer voor een groot aantal prachtige prijzen. Iedereen heeft prijs. Wilt u nadere inlichtingen over deze rit, dan kunt u daartoe contact opnemen met J. Ver- kooijen, Ger. Majellastraat 45 te Dongen, tel. 01623-16730. Nieuw reglement Omdat het TRR-reglement vernieuwd is, wordt er door AMSC Aurora op maandagavond 31 januari a.s. een uitlegavond georganiseerd, waarop dit reglement zal worden besproken door de heer P. v.d. Berg uit Zoetermeer en de heer J. Wanders. Mocht u geïnteresseerd zijn, gaarne uit. De uitlegavond wordt café Aurora, Kerkstraat 43 te Du gint om 20.15 uuix Jeugd afdeling a.s. zaterdag 10.00 uur: meisjes Irene 3 - Always Fair 2 (Ammerzoden) Irene 4 - Smash 1 (Geertruidenberg) jongens Irene 2 - Smash 1 (Geertruidenberg) Na weken van afgelastingen is er zondag weer een wedstrijdprogramma afgewerkt. Verrassingen hebben zich nagenoeg niet voorgedaan, tenzij misschien de 12-0 over winning van de Springbokken op de Srnic- kelaer. Het Witte Huis heeft nipt gewonnen met 1-0 van G.v.d.Broek. Dit doelpunt kwam tot stand uit een strafschop. Kruiden-, I laan blijft het ook goed doen, het behaalde I een verdiende overwinning op Airplane. I F.C. de C nam sportief revanche op V.CSC I ria de eerder geleden nederlaag; met een I schitterende goal beslisten zij dit zeer spor tieve duel. Exclusief heeft laat in de wed strijd de strijd in haar voordeel kunnen be slissen tegen VWC, 3-1. Verho ten slotte moest het loodje leggen tegen EK/T, dat behoorlijk is geklommen op de ranglijst. UITSLAGEN I Springbokken-de Smickelaer 12-0 I George v.d. Broek-Witte Huis 0-1 1-0 Jl mensen die binnen het kader van de vereniging zich willen manifesteren in het bege leiden van een van de teams kunnen terecht in het verenigingsverband. Diegenen die geïnteresseerd zijn, kunnen kon- takt opnemen mty het sekretariaat van F.C.. Kemkes, lepenlaan 1, 5071 CG Udenhout. In formatie per telefoon de h. J. de Graaf, tele foon 04241-2334. thuiswedstrijd i petitie en wel te to zullen dan v we tenu’s hun Schilders- en Is Afgelopen ge nederla; Naarmate de competitie vordert, lijken de ver schillen tussen de ploegen uit de 3de klasse van het zaterdagvoetbal steeds kleiner te worden. Konden enkele ploegen zich in de beginfase nog onderscheiden, nu blijken deze er steeds meer moeite mee te hebben om zich te manifes teren. Recente uitslagen zijn daarvoor voldoen de illustratief. Zo ook de puntenverdeling die J.P.S. jl. zaterdag in de uitwedstrijd tegen het hoog genoteerde N.O.A.D. '32 behaalde. Deze ontwikkeling duidt er op, dat er over de afloop van welke wedstrijd dan ook nauwelijks enige voorspelling gedaan kan worden. Dat geldt evenzeer voor het duel dat tussen J.P.S. en Almkerk a.s. zaterdag - aanvang 15.00 uur aan de Debussylaan op het programma staat. zal in de loop van de avond een aantal keren worden gedemonstreerd, ook door sportschool Overigens 2 nieuwste sir Show De sterkste mannen van Nederland doen u ver steld staan van hun bovenmenselijke krachten, door het uitvoeren van diverse krachtproeven zoals staven buigen, telefoonboeken scheuren, warmwaterkruik opblazen, fietsenfrommelen enz. enz. Irene 3 - Vice Versa ’64 1 (Rosmalen) Irene 4-Veldhoven 4 Irene 5 - JCV 7 (Vught) Irene 6 - Nikon 9 (Valkenswaard) Irene 8 - Luto 5 (Tilburg) Irene 9 - Luto 8 (Tilburg) Irene 11 - Prinsenbeek 7 Landelijke competitie a.s. zaterdag 14.00 uur: dames Irene 1 - Docos 2 (Leiden) Irene 1 - TTCV/Rath 1 (Veghel) Irene 1 - jongens Irene 1 - Effect ’71 (Temeuzen) Het uit-programma 28-1 heren - Vice Versa’64 5-Irene 2 28- 1 heren Tanaka 9 - Irene 6 29- 1 jongens Vice Versa’64 3-Irene 7 1-2 dames Victoria 1 - Irene 2 De permanent vijftien opgestelde verrijdbare tafels krijgen amper rust want a.s. zondag is het Tafeltenniscentrum vanaf 11.00 uur ge opend voor de halve finale jeugdachtkampen C-licentie van de afdeling Brabant. Die wed strijden zullen tot circa 16.30 uur duren. Dit al les vindt plaats in de Insulindestraat nr. 3. Medewerkende aan deze show zijn: Doris D and the Pins; Siem Wulfse en Huub van de sterkste mannen van Nederland; Ab Uil beek, Mister Holland Body-Building lno" queline Roos, Miss Europa en Miss inn Body-Building 1982. Het geheel zal worden aangevuld met een grandioze modeshow van sport en fitnesskleding. Daarnaast zullen er spectaculaire en ook vertederende demonstra ties van sportschool Ooms uit Tilburg te bezien zijn. Aerobic Dancing Als rode draad door deze geweldige show Hoopt troduktie van Aerobic Dancing in Neder- and the Pins. Deze in A.me- pulaire manier van bewegen Wanneer er een VAL wordt gesteld dammers spreken juister over een LOKZET dan bele ven de schakers in kwestie hevige emoties: de Gerrit Geniep in spe hoopt en hoopt, terwijl de ander na zich zijn onoplettendheid pijnlijk bewust te zijn geworden slechts pure afkeer van het aardse bestaan voelt. Wie heeft er niet achter de zwarte stukken zeten in de partij 1. e4 e5; 2. Pf3 Pc6; 3 Pd4 (gevolgd door een bik van «verdorie geef ik een pion weg!»); 4. Pe5:? Dg5 5. Pf7: ,Dg2;; 6. Tfl De4:; 7. Le2 Pf3 mat. Een leuker voorbeeld van een val kwam voor in de partij Cas Overzier (wit)-Took Stuart uit de bovencompetitie van de Stukkenjagers (zie dia gram). Zwart heeft zojuist 27...De7 gespeeld en wit pareert de dreiging Dg4: met een fraaie val: 28. f3! En jawel hoor, zwart hapte toe met Lt3:, om Tf3: te kunnen beantwoorden met Dg4:. Klopt als een bus, lijkt bet, maar wit heeft ver der gekeken, getuige het fraaie antwoord 29. Tg2! waarna de dreigingen TI3; en g5 niet meer te pareren waren: 29...Kh6, 30. g5s, Kh5; 31. Df6: Lg2:; 32. Ie2s etc. De VAL had zijn werk weer gedaan... Dit alles aangevuiu mei cci show en demonstraties van bezorgt u zeker een onvergeti j In de maanden februari, maart en april ze show overal in Nederland te zien zijn. De première in de Stadsschouwburg van 31 ja nuari begint om 20.00 u. Kaarten zijn verkrijg baar bij sportschool Ooms, Besterdring 225, Tilburg, tel. 431407 en bij de Stadsschouwburg. uaocreniging F.C. Kemkes die vorig het 15-jarig bestaan vierde, heeft bin- eniging een breed aantal mogelijkhe- et spelen van voetbalwedstrijden. ege de uitbreiding van activiteiten beslaat mogelijkheid voor geïnteresseerden om als te gaan nemen aan F.C. Kemkes. veld neemt een rekreatieteam deel aan mrgse Najaarscompetitie. Deze competi- van augustus tot maart loopt biedt de rekreatievoetballer de gelegenheid om geduren de de wintermaanden op de zaterdag in compe titieverband het rekreatievoetbal te bedrijven. Na afloop van het compjetitiegebeuren worden door vriendschappelijke ontmoetingen de ban den met bevriende verenigingen aangehaald. Dit gebeurde ook door deelname aan toernooi- In de zomermaanden neemt er p deel aan de B.Z.A.-competitie. plaats van april tot eind juni op de a door de week. Hierdoor hebben de y- bailers het gehele seizoen door de geïe om op cliverse fronten aan het veldvoet te nemen« Zaalvoetbal Ook is van de aanvang v beuren in het zaalvoetba Kemkes betrokken bij deze snelf doorsport. Via de competitie in K band is men nu al enkele jr-“ 1 competitiegebeuren te later r N.Z.V.B.-verband. In de zaalvoetbalcompetitie neemt de vereni ging deel met twee teams, die uitkomen in de tweede klasse en de reserveklasse. Deze brede keuzemogelijkheden voor de leden van F.C. Kemkes is een van de aantrekkelijk heden van de vereniging. Deelname is mogelijk aan zowel een van de aktiviteiten als ook een kombinatie van de diverse mogelijkheden. Gezocht In het kader van bovengenoemde aktiviteiten voor zowel op het veld als in de zaal wordt ge zocht naar aktieve voetballers die zich kunnen ■vinden in de gezelligheidssfeer binnen de ver- Ook"d!e van Wim Hannink. De coördinatie van het goederenverkeer ligt in handen van Piet Geboers. De centrale voor alle activiteiten is bij het Pellikaan Sportcentrum Tilburg aan de Rueckertbaan thuis (tel. 635370). Aan de stroom van reacties is te merken, dat de actie voor de 12e en 13e maart op volle toeren komt. De FC Utrecht heeft collegiaal erin toegestemd dat de wed strijd op 12 maart in Tilburg om 18.00 uur kan beginnen. Die wedstrijd wordt dus de opening van de 24-uurs actie. Maar voorafgaande aan de wedstrijd gaan nog allerlei muzikale evenementen in het stadion plaatsvinden. Het is de bedoeling dat die al om uiterlijk 17.00 uur beginnen, zodat het plezierig zal zijn om eerder te komen. Muziekge zelschappen die aan deze happening hun medewerking willen verlenen of andere artiesten (groepen c.q. combinaties) kun nen zich nog aanmelden bij de centrale in het Pellikaan Sportcentrum Tilburg aan de Rueckertbaan (013/63.53.70). Tilburgse Operetta Vereniging Een heel ander muzikaal gebeuren gaat de ga- la-uitvoering van de Tilburgse Operette Ver eniging worden. Ter gelegenheid van het 45-ja- rig jubileum heeft deze vereniging twee jaar lang gewerkt aan de voorbereiding van «Der Zigeunerbaron». De entree-bewijzen voor de gala-uitvoering (met aansluitend gala-bal en gala-veiling) komen pas na carnaval in de vetr koop. De uitvoeringen die de T.O. V. daarna op 14 en 19 maart nog geeft zijn nu al (24 januari) bijna uitverkocht. Winkeliersverenigingen De winkeliersvereniging Tilburg Centrum heeft besloten de actie te steunen met een twee-per- soonsreis van twee weken naar hotel «Angela» in Fuengirola. Afgelopen maandag zijn ook de winkeliers van het Wagnerplein begonnen om hun medewer king aan de actie le organiseren. Inmiddels staan weer vele aanmeldingen van winkeliers op de nominatie voor de catalogus voor de veilingen en de Vogeltjesmarkt. (Overi gens de inschrijving voor de catalogus sluit eind volgende week). Medewerkers Om alle zaken goed te kunnen bezoeken kun nen zich nog medewerkers aanmelden. In de stad wordt door twee groepen gewerkt, een on der leiding van Ton Smits en een onder leiding -7

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1983 | | pagina 29