vw 8 Jaroslav Hutka CHARTA 14.950, inDen Egelantier De nieuwe Polo Speciale aanbieding Reisburo van Grinsven V-A-G JT Adr.van de Ven Tilburg B.V. IÏËSTA JOURS m- m? met aflevering Ski Informatiemiddag in de Garsthof Afscheidskoncert Scrotum Kras met «Koppijn» in ’t Heks 199 BRESSON E.S.T.V. viert 60-jarig jubileum KERST- EN CARNAVALSREIZEN NAAR DE SPAANSE ZON COSTA BRAVA EN COSTA DORADA BR11M0NIUREN KIJKERS BAROMETERS MICROSCOPEN L?"*». 11 I i I 1 p2“" 1I l-v2”8ion,aa°'- II «Textiel nu 11» t/m 2 januari '83. Briljant Brillen: vakmanschap is niet duur Concert-agenda □□isnaMaflBEiaioa Inkomen en rondkomen tp^j; Vredesonderwijs Feestavond 21e lustrum Sint Caecilia mber1982 pagina 6 Donderdag 18 november 1982 pagina 7 DE TILBURGSE KOERIER wanten Tsjechoslowakije ondergronds Onverwoestbaar 5 LIER stuigt van die onver- >l'u Opticien nieuwe stijl opent in Tilburg j/ 9 Kompleet gebrild vanaf 98,- iren laak n-salades Voor inlichtingen en boekingen betreffende genoemde reizen kunt u terecht bij onderstaand reisbureau: Kantoor geopend ma.-vrjj. 9-17.30 uur. Za. 10-13 uur. Tel. 013-345271 TUburgseweg 45, Goirle Uw VAG dealer voor Volkswagen Audi: Audi Lis 1. Waalwijk j/liï De bekende Bresson sinterklaasaktie is weer van start; een aardige attentie bij aankoop van F 100,—. dende groep ouderen. Het j dat de ouderen weer in de si van «zielige arme oudjes». omho aa.Jeunwor vergoed. in 4 tussen >inette. igen- Dat .BURG Julianaplein 1,6371 CD Schaesberg, tel. 045-316511telex 56938 rlecept wordt f tot 20.i toontellir den in h< chinemus Tilburg i politie. F.J.M Krieken, in leder, met Egelan- 1 zal ook speelt de En- ey’s Cracked oviirijven als 'rP°I' J.P.H. Sleegers van Kolsteren, tens, Ier be; lijk verbonc e een veria' thans me 5unt achter te zetten, twee jaar uiteen. Eén ook dat de voorbe- voor een LP van Scrotum de Praag1 c van Rusl dat er een einde gekomen was aan het inslaan van een nieuwe weg volk. Maar iets wat echt leeft onder het volk laat zich niet zo mak- daarvan. Maar ook dit initiatief indeel, veel ondertekenaars van wijze aan de kant gezet. Ja- e verlaten en woont sindsdien p voor het kerstcircus in de lam is begonnen. Het circus is len, Stadhuispleit en Hermann’s Di Jaroslav Hutka getuigt -,“r. die woestbare instelling. 23 november om 20.00 u. in de l tier in de Boomstraat. Die avond een lid van het Steunkomitee Charta 77 iets vertellen over Charta 77 en er zullen wat dia's vertoond worden over het ver zet in Tsjechoslowakije. rijgbaar voor het extra r in de Rai in Amster- Ringbaan Noord 65, Tilburg, Tel.: (013)-32l 411 Briljant Brille Perry Sport er donderdag 2! het Dienster lumbuspli tiemiddaf met een f; ouderen ui wijk. Dan bestaat er van vraj In Briljï taller groots scherp. I daan aar man die de scej zaak, verzekert 98,- een k— worden gek.v. een bril ncj:~ Opstapplaatsen: Breda Tilburg Eindhoven i wandelwagen v a met omkeerba; ekstra grote wie ele stöfsoorten e ook met voete leverbaar maximaal - of +4, onder de 100,- kan slagen bij Briljant. En dat is goed nieuws in een tijd dat iedereen de broekriem aan moet halen. e leerkrachten ten. Zij hopen met goede REIS- EN COÖRDINATIEBUREAU ben om er een pu valt Scrotum na tv en ander betekent ook reidingen zijn gestaakt. Eenheidsprijzen Briljant werkt met zogenaamde een heidsprijzen. Er zijn maar twee prijs klassen voor monturen t.w.v. 45,- en 75,-. Het is bepaald niet zo dat door die scherpe prijsstelling de keuze be perkt is gehouden. Want de klant kan kiezen uit een veelheid van kleuren en modellen die hij misschien ook bij de duurdere opticien aantreft. Eerlijk heidshalve moet worden toegevoegd dat de prijzen exclusief de glazen zijn. Na een succesvol optreden in oktober tij dens het Commedia dell’ Arte Festival, speelt jeugdtheater KRAS op zondag 21 november nogmaals in Tilburg. De Rot terdamse theatergroep zal dan een voor stelling geven van haar nieuwste stuk «Koppijn». Het gaat in deze voorstelling om het ver nietigen van gevaarlijke hoofdpijnpoe ders. Dat blijkt heel moeilijk te zijn. Bo vendien gaan de eigen belangen van de- hoofdpersonen ook nog een grote rol spe len, zodat het allemaal niet gemakkelij ker, maar wel leuker wordt. Een greep uit de reeds uitgevoerde en aangekondigde maatregelen. De A.O.W. is en wordt waarschijnlijk verder aange tast. De bejaardenaftrek is afgeschaft. De individuele huursubsidie wordt steeds minder, terwijl de huren jaarlijks 4 tot 10 stijgen. De bejaardenziekenfondspre mie is bijzonder hoog en misschien moet men voor konsulten en medicijnen ook zelf een bijdrage gaan betalen. De ge meentelijke tarieven en heffingen worden —r 1 januari weer fors verhoogd. De bij drage voor allerlei gemeentelijke diensten word) ook weer verhoogd, evenals de prijzen voor gas en elektriciteit. De zen van levensmiddelen gaan nog ste omhoog en het openbaar vervoer wordt ook weer duurder. De telefoonkosten gaan omhoog en de servicekosten voor aanleunwoningen bij tehuizen wordt niet De eerste Tilburgse duivenliefhebbers Vereniging werd 60 jaar geleden opge richt. Deze vereniging stelt zicht ten doel het houden en veredelen van alle sierdui- venrassen door haar leden en de belan gen van de leden te behartigen door het geven van maandelijkse vergade ringen waarin voorlichting wordt gege ven aan beginnende liefhebbers. Door hét houden van lezingen over vele fa cetten van de duivensporten en door het organiseren van een jaarlijkse club- tentoonstelling in samenwerking met de klein-dierenshow Tilburg. Het clublokaal waar de eerste leden vergadering werd gehouden was het gesloopte café Schuurmans achter de Heikese kerk. Tegenwoordig is de club gevestigd in café Den Eik, Bredaseweg. Dat een sierduivenclub na 60 jaar nog zo springlevend is in 1982 ligt aan het feit dat de club jaarlijks groeit en meer jongere leden telt dan 10 jaar geleden. Receptie van ons 60-jarig bestaan gehouden op 20 nov. van 19 uur 1.30 uur tijdens de jaarlijkse ten kling die dit jaar wordt gehou- i het pand achter het schnjfma- iseum aan de Gasthuisring 7 te De groep, die bestond sinds oktober 1980, speelde vanaf november 1981 in de huidige bezetting: Frank Uyens - zang, Wil de Boed - leadgitaar, kom posities, Arthur Robbesom - key- bords, Twan v.d. Heyden - bas, Peter Prince - drums. Op zaterdag 30 oktober opende de Briljant brillen. En dat is het vermelden waard omdat het hier niet om een «doorsnee» opticien gaat, maar over een winkel met een fonkelende formule. In een prima bereikbaar en fraai ingericht pand aan het Stadhuisplein (bij Tilburgers beter bekend als Schouwburgring). Briljant zit pre cies tegenover de Stadsschouwburg, tussen Perry sport en Hermann’s Dinette. Brillen bij de opticien Frank Bierens wil vooral iedereen waarschuwen tegen bepaalde ontwik kelingen in de brillenbranche. Er is na melijk een tendens te bespeuren dat brillen in allerlei soorten zaken te koop zijn, dus niet meer specifiek bij de vakman. Dat is volgens hem een ge vaarlijke ontwikkeling, want een bril kopen is toch nog steeds een kwestie van vertrouwen. En Frank Bierens wil op de eerste plaats vakman opticien zijn, die het vertrouwen waard is. Het is wel zo dat de kopers bij Briljant zelf moeten kiezen en passen. Maar daar verdienen ze dan tientallen guldens mee. Jasperina de Jong treedt op met de musical Fien in Carré in Amsterdam. Gilbert Bécaud treedt 22 november op in Carré in Amsterdam. Er zijn nog kaarten verkri concert van John Denver De voorverkoop Ahoy in Rotterda o van 23 dec. t/m 30 dec. En zijn nog enkele kaarten verkrijgbaar voor het concert van Rainbow. Het concert is 16 nov. in de Ahoy in Rotterdam. Veronica countdown organiseert een concert m.m.v. Toontje lager, Fay Lovski en Jan Rot. Het concert is 25 nov. in de Verceniging in Nij megen. De voorverkoop voor Holiday on Ice: in de Edenhal in Amsterdam van 19 nov. tot en met 5 dec. In Rotterdam in de Ahoy van 23 t/m 5 dec. Ook al is de VV geopend tussen 9.00 - 18.00 uur, de theaterreserVeringen kunnen meestal alleen gedaan worden tussen 10.00 - f6.00 uur. VVV Tilburg VVV Oisterwijk Nu de economische situatie in Nederland slechter wordt, vallen er juist in de hoek van de lagere inkomens rake klappen. Een groot deel van de minst draagkrachtigen wordt gevormd door de steeds groter wor- gevaar dreigt situatie komen Ingezonden brief Onderwijsperikelen (f Wel of niet staken in het onderwijs? De meningen erover zijn verdeeld. De Oudercommissie van de lagere school Mariaschool en kleuterschool Tum-Tum neemt duidelijk stelling. De Oudercommissie van de lagere school Ma riaschool en kleuterschool Tum-Tum is het niet eens met de afgekondigde maatregelen betref fende het onderwijs en is het absoluut niet eens met de maatregelen die het onderwijs als zoda nig nadelig gaan beïnvloeden. Denk alleen maar aan het zes weken lang geen zieke leerkracht mogen vervangen op het eind van de schooljaar. Een klas die het hele jaar sa men heeft gewerkt moet dan verdeeld worden over allerlei andere klassen, wat het onderwijs zeker niet ten goede komt. De Oudercommissie komt dus op voor het be lang van hun kinderen en hebben alle ouders gevraagd, nu onderhandelen niet meer helpt, de kinderen één dag thuis te houden. Meer dan 90% van de ouders geeft gehoor aan deze op- Op vrijdag 19 november zullen de 1 vergeefs op hun leerlingen wachtel dat dit wachten beloond zal worden maatregelen voor goed onderwijs. Om het wachten nu al vruchtbaar te maken be spreken de beide teams van Mariaschool en Tum-Tum o.l.v. een bestuurslid van de K.O.V. hoe ze aan minister Deetman constructieve tips door kunnen geven om te bezuinigen en toch het onderwijs niet te schaden. Dat zal een hele klus zijn maar het bespreken waard. Tsjechoslowakije, Praag, Charta 77 en Jaroslav Hutka kunnen in één adem genoemd worden. Wie herinnert zich nog de Praagse Lente in 1968? Het lijkt alweer zolang geleden. Dubcek werd onder druk van Rusland aan de kant gezet en met hem heel wat anderen. Het leek er toen op dat er een einde gekomen was aan het inslaan van een nieuwe weg door het Tjechische volk. Maar iets wat echt leeft onder het volk laat zich niet zo mak kelijk uitschakelen. Charta 77 was het levende bewijs werd door de regering niet in dank afgenomen. Integer Charta 77. waaronder Jaroslav Hutka, werden op slinkse v roslav Hutka werd vier jaar geleden gedwongen zijn land te in Nederland en wel in Rotterdam. 'j november om 20.00 uur treedt deze Tsjechische «Bob Dylan» op in café Den Egelantier. Tsjechoslowakije toen Het tot stand komen van de akkoorden van Helsinki in 1975 heeft veel bete kend voor Tsjechoslowakije. In die ak koorden die o.a. de mensenrechten be treffen komt de zogenaamde «derde mand paragraaf» voor die het vrije ver keer van goederen, ideeën en mensen regelt. De akkoorden zijn ondertekend door alle Europese landen, inklusief Tsjechoslowakije en behalve Albanië. Ook de Verenigde Staten van Amerika en Canada hebben de akkoorden on dertekend. Deze akkoorden hebben tot gevolg gehad dat er na 1975 weer hoop begon te leven onder de Tjechische be volking. Die hoop werd echter de grond in geslagen toen in 1977 de popgroep Plastic People of the Universe verboden werd. Dit verbod was de direkte aanleiding tot het oprichten van de Charta 77 be weging: Charta (vertaald: grondrecht) 77 stelde zich ten doel dat de rechten van de mens beschreven in de akkoor den van Helsinki, nageleefd zouden worden in Tsjechoslowakije. Charta 77 burg; windscherm en kinderzitje voor; doverpakking: inhoud blauwe boodschapt tas; tasje: bruin, opschrift nr. 133, inhoud sarol; handtas: bruin dames, t.n.v. mej. Hoeve, Los Angeles, USA; Tas: nylon, bla gestreept, met balletpakje en balletschoen! wit; fietstas: t.n.v. J.W. Elands, Tilburg; plasuc tas: peec en clopperiburg, met oude kledino sokken, hemd, pantalon; jack: rib, merk I ker, schuttersvel, petrol kleur; lederen jas: kort met gymschoenen wit; album voor postzegels: blauw; 2 jute geldzakjes; paraplue: dames, zwart; heren paraplue: zwart, lang model; pa raplue: rood met gekleurde strepen; paraplue: zwart, opvouwbaar; handschoen: linker, da mes, grof gestikt; wollen handschoen: met sue de, grijs; handschoen rechter: zwart-grijs, rode strepen; sjaal: wol, geruit motief, bruin; speel- plaatjes: soort memory; Opel-sleutel: den op 3.11.’82, Burg Damstraat; bruin clui. met geld en 7 sleutels, koffiebon hogeschool, gevonden 3.11.’82; bruin etui: met 3 sleutels en rood draadje, gevonden 5:11.’82; rood etui: met knip en broekhaak en 3 sleutels gevonden 10.1L’82; huissleutel: nr. 29, gevonden 8.11. ’82. Jan Heijnstr.; autosleutel Borkev: Be vonden op 9.11.’82; f Dom-sleutel: n 1989, gevonden 11.11 .’82; 1 huissleutel: g den 10.11.’82 Noordhoekring; ring met 2 tels: gevonden 11.11.’82 Prof. Aalbersest vlochten touw: beige met 20 sleutels, 10.11. ’82; bruin etui: met 2 sleutels, o] phons Coolen, gevonden 6.11.’82; bruin etui: met 6 sleutels, gevonden 2 november ’82 Broekhovenseweg; groen huls: met 1 sleutel, gevonden 2.11.’82 Wandelbos; ring: met 11 sleutels, Honda o 443520, gevonden 8.11.’82; broekhaak: met medaille Cristoffel en 4 sleu- tels, gevonden 7.11.’82; ring: met 2 sleutel Vi- ro, gevonden 3 november ’82 Besterd; diverse honden en katten, informatie bij dierenasiel, tel.: 435209. Op zondag 21 november wordt in café Verkocht, Magazijnstraat te Tilburg een «rockdag» gehouden, die afgeslo ten zal worden door het afscheidskon- cert van de Tilburgse rockband Scro tum. De toegang is gratis, ’s Middags om 16.00 uur sp gelse formatie Rick Huxley’s Ark, die hun muziek omschr «comic rock». ’s Avonds om 22.30 begint het laatste koncert van Scrotum. Aangezien enke le leden van deze groep besloten heb- In feite is Jaroslav Hutka het prototype van het resultaat van handelen van de Tsjechische autoriteiten. Hij is gedwon gen om 4161 land te verlaten, om in den vreemde, ontheemd, te desintegreren. Iets soortgelijks gebeurt ook in Tsjecho slowakije, in Praag. Met als titel «Praag ondergronds» wordt in de bijlage van Vrij Nederland van 6 november 1982 leen beschrijving gegeven’ van hoe in Praag en in dé direkte omgeving daar van de kunst; de muziek, de literatuur, de beeldende kunst, het toneel onder drukt wordt. Ook als het gaat over niet- politieke kunst. Op deze wijze hoopt de Tsjechische regering de kunst, die vaak gezien wordt als broedplaats van het nieuwe, te laten desintigreren. Maar, de bewogen geschiedenis van Tsjechoslo wakije, het land van Kafka, heeft tot nu toe duidelijk gemaakt dat iets wat leeft, iets wat met vrijheid te maken heeft, zich niet laat verwoesten. Dezer dagen bestaat het «Koninklijk Til- burgs Mannenkoor Sint Caecilia» 105 evon -*aar Om hel bereiken van deze wel zeer jin'etui" eerbiedwaardige leeftijd luister bij te zet ten zijn er een aantal feestelijke activitei ten op het getouw gezet. Een van deze ge beurtenissen is de grote feestavond die morgenavond, vrijdag 19 november van af 20 uur zal plaatsvinden voor de koor- rkey: ge- le<jen< Jjun dames en andere f •"r evon P'aats van handeling is de ach Fsleu- restaurant ’t Hoefke, Hoefstraat 81 str.; ge- Naast het verleden zal op dit feest ook de gevonden toekomst van het koor worden belicht: opschr. Al- maar liefst 4 gouden jubilarissen, heren dus die al 50 jaar onafgebroken lid zijn van het koor, zullen morgen worden ge huldigd. Het gaat om de heren G. van a w. Cornelissen, A. v.d. Sande en Sande, allen uit Tilburg. Ook worden op de feestavond 10 aspi- rantleden als leden geïnstalleerd. Het zal, daar in ’t Hoefke, zonder twijfel een luisterrijk verjaardagsfeest worden! «Koppijn» wordt door KRAS in de Commedia dell’ Arte-stijl gespeeld. Dit is een oude Italiaanse vorm van volksto neel, die garant staat voor grappen, grol len en klowneske situaties. KRAS heeft zich hierdoor laten inspireren en de voor stelling bovendien voorzien van eij tijdse swingende muziek en liedjes, alles levert een vrolijk en ontspannen middagje theater op voor jong en oud De aanvang van de voorstelling is 14.30 u. in Kreatief Centrum ’t Heks in de Lannerstraat 1 in Tilburg. Oneindigheidstekens van Marian van der Horst in patchwork en doorstiktechnieken. Textielreliëfs in sisal van Susanne Kittel Marian v.d. Horst Tekens, eeuwigheidstekens. oneindig heidstekens. Tekens zonder begin en ein de, bijna onlosmakelijk verbonden. Niet zozeer vanwege een verlangen naar eigen eeuwigheid (althans me niet daar van bewust) maar meer vanwege symboliek, hun eigen wetten, vanzelf sprekendheid. grilligheden, fantastische vormen, riepen ze njijn belangstelling op. Ik begon hun vaak ingewikkelde vormen te onderzoeken en ze om te zetten in patchwork in combinatie met doorstik technieken. Met een dia-serie, getoond bij deze ten toonstelling, wil ik een indruk geven van deze tekens die door mij fotografisch vastgelegd werden in de loop der jaren. Susanne Kittel Na veel experimenteren met textiel en mogelijkheden van reliëfvorming ben ik toevallig op een veldweg «mijn» mate riaal tegengekomen een gewone, in de landbouw gebruikte grove sisaldraad voor strobundelmachines. De neutrale, gebroken-wit kleur verandert langzamer hand vanzelf in een verzadigd goudgeel dat herinnert aan zon, stro en rijpe ko renvelden. Van al die vezels gaat een soortjtrilling uit. De hardheid en grofheid maakt de draad geschikt voor vormge ving, er zit weerstand in en eigen kracht. In het algemeen wil ik door mijn structu-, ren en door mijn thema’s (wegen, phases, beweging, stroming) attenderen op de sa menhang tussen de kleine en het grote, op de schijnbare ondoorzichtigheid van het detail en op de doorzichtigheid van de grote lijnen. Met een dertigtal foto’s die ik in het Nederlands Textielmuseum te Tilburg zal exposeren, laat ik zien hoe zeer ik meestal met een «textiel» oog door de camera kijk. Openingstijden ma. t/m vrij. 10 tot 17 uur; zaterdag 14 tot 17 uur zondag 12 tot 17 uur. Inlichtingen: 013-422241. Woensdagavond 24 november organi seert de werkgroep Vredesonderwijs een avond voor het basisonderwijs. Bespro ken wordt het «praktijkboek vredesop- voeding» samengesteld door de werk groep Lager Onderwijsproject van de Stichting Vredesopbouw te Utrecht. Het unieke van dit boek is dat hierin on derwijsprojecten beschreven worden die op scholen uitgedacht en uitgevoerd zijn. Het boek laat zien hoe in scholen ge werkt wordt aan vredesonderwijs en -op voeding. Anne Kersten en Marion Koolstra, werk zaam in het basisonderwijs en tevens le den van de werkgroep Lager Onderwijs project, zullen over hun ervaringen met twee in het boek beschreven projecten vertellen. Wout van Helmond, docent aan de peda gogische academie de Oude Dijk te Til burg, opent de avond. Hij geeft zijn visie oor de Koor- over wat vredesonderwijs en -opvoeding genodigden. jn het basisonderwijs kunnen zijn. :hterzaal van plaats: Centrumschool, Korte Schrijf- -aat 81. straat 21, Tilburg. Tijd: van 20.00-22.30 vond en vindt dat er geen censuur mag bestaan op het gebied van ideeën, van goederen en personen. Zij pleit voor on gecensureerde muziek, voor vrije kunst, voor het niet verbieden van literatuur. En het mag duidelijk zijn: die vrijheid bestaat er in Tsjechoslowakije niet, nog steeds niet. Het land uit Een aantal ondertekenaars van Charta 77 hebben gedwongen het land moeten verlaten. Eén van hen was Jaroslav Hutka. Tot halverwege 1977 was hij de meest gevierde zanger van Tsjechoslo wakije. Zijn tweede elpee werd in dat jaar nog tot LP van het jaar gekozen, uiteraard met instemming van de auto riteiten. Een week daarna kwam er te gen hem een boycot op gang die ertoe leidde dat hij samen met zijn vrouw het land uit moest. De autoriteiten waren namelijk op het idee gekomen dat Ja roslav geen kunstenaar was en dus al ja ren onrechtmatig aan zijn inkomen ge komen was. Dit is te lezen in een inter view met Jaroslav in de Volkskrant van enkele weken geleden. jant wordt een zaak van grote ge in en lage prijzen. Daardoor kan worden ingekocht en zeer Dat voordeel wordt kado ge in de klant. Frank Bierens, de :pter zwaait in de nieuwe rt ons zelfs dat nu voor komplete bril met glazen kan geleverd, en dat iedereen die nodig heeft met glazen tot Gevonden voorwerpen vanaf 8 november t/m 15 november 1982 Inlichtingen hoofdbur. van politie. Portemonnaie: zwart t.n.v. F.J.M Krieken, Til burg; portemonnaie: bruin leder, met geld, consumptiebon hogeschool en kazerne havelte; portemonnaie: rood leder, met geld en bon van boxtel, elektr.; portefeuille: zwart t.n.v. R.A. Recao, Goirle; portefeuille: blauw linnen t.n.v. P.K. Roos, Roosendaal; portefeuille: rood t.n.v. J.P.H. Sleegers, Monster; portefeuille: t.n.v. van Kolsteren, Hilvarenbeek; koffertje: rood met 20 kassettenbandjes; gouden ring: met 4 bloedkoralen; gouden trouwring: met in scriptie José, 12-8-1971; armband: verzilverd, met inscriptie Jo; horloge: quartz, dames merk Velona, met metalen band; ketting: zilverkleu rig, met zeemeermin, Waterman; ziekenfonds papieren: t.n.v. W. Lamers, Tilburg; register PTT: t.n.v. J. van Kerkoerle, Tilburg; identi teitsbewijs NS: t.n.v. N.G.A. Lafeber, Goirle; per bruin etui: met kappersbenodigdheden; plastic draj tas: rood, met brood, boerenzult, honing, goudse kaas koffiekoeken; polstasje: zwart, t.n.v. van Zoggel» Tilburg; schoenen Suede: met bril in blauw etui; t.n.v. W. Jansen, Til- windscherm en kinderzitje voor; ka- inhoud blauwe boodschappen- opschrift nr. 133, inhoud kas bruin dames, t.n.v. mej. Ter olauw ■entjes elastic Film en vragen Hierover en over nog veel meer wordt op 25 november vanaf 14.00 u. in Lencentrum de Garsthof, Co- ylein 15 in Tilburg een informa- ag gehouden. De middag begint film, getiteld «Armer ouder wor- gaat over de ervaringen van lit de Rotterdamse wijk Croos- 1 volgt er een pauze en daarna r de gelegenheid tot het steUen igen aan een team van deskundi gen. In dat team zitten onder andere een medewerker van het Advokatenkollek- tief, iemand van konsumentenvoorlich- ting, een verzekeringsdeskundige en iemand van het instituut Sociaal Raads man. De Garsthof is per bus te bereiken met lijn 1,3 en 6. <el’ L V

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1982 | | pagina 7