ÉBVÖÖ WAARSCHUWING WAAR Henk van Doorn nieuwe V redesonderwijs over energievraagstuk I .S3 Presentatie- concerten dirigent bij Tilburgs mannenkoor La Renaissance j W.S.V. Hart van Brabant 995,- GROEIBRILJANT uit eigen atelier w ük Concert agenda meubelen* Diversen: De winterserie staat onder aus- KWJ open dag B W-besluiten nber 1982 pagina 12 Donderdag 11 november 1982 pagina 13 Vredes- n, geïmporteerd ïn Nu 429,- Eetkamers Winterserie seizoen ’82-’83 iaat chroom/blue Drai 399r 3-2-1 combinatie STUNTVERKOOP de bekende -mengd koor Re- (llWlljl Nu 299,- Nu 499,- Leegverkoop van onze klassieke afdeling T.V. en stereo meubels op maat geleverd TILBURGS GROOTSTE SPECIAALZAAK VOOR B.M.X.-CROSS- EN RACEFIETSEN LET OP! SCHERPE PRIJZEN o van deze ad van Pas Buiten een presentatieconcert ge geven waaraan drie koren zullen deelne men, te weten: de Zuidnederlandse Ope- rettespelers, het mannenkoor Hart van Brabant en het Het concert zal nu 109,- home trainer een event kosten verg assen sti Zilverkasten Stijlkasten Secretaires Fauteuils 2 Zitters Velours bankstel Oosterse tapijten en Berbers Verlichting en Luxe artikelen Eén geweldige Droomslaapkamer ENORME KORTINGEN Losse clubs veel modellen en lage prijzen toe vindt u ons Helle Schoorstraat 80 - Tilburg in de Sacraments Parochie. Dus tot ziens bij in 1938 /en hoof ;«e Stads- toenmali- jzen als ■dag t./ itreden van LFOGGO ALGEMENE GEGEVENS: Startburo: Café-restaurant Boerke Mut- saers, Vijverlaan 3, Tilburg. Tel. 013/ af- aur. Rollerbank -in- Heuvelhof - Heuvelstraat 103 - Tilburg - Telefoon 013 424333 Gazelle kinderracefiets Gazelle racefiets v.a. Pauwtroon Ook u zit als een vorst voorslechts 99r Koop nooit voor u onze geweldige MANOU- en RIET meubel kollektie en de verbazend lage prijzen hebt gezien. Het zal u honderden guldens schelen Lamptafel Raketfauteuil Bekend model Gezien voor 590,- Bij ons igrijke :quiem e La- f, Het in fe- ratorium januari 1983, itie yoor half am. Deze com- Knopstoel Hoogmodel geweldig goed Gezien voor Bij’óns 99 lagavond 17 november van 20.00 tot 23.00 uur houdt de werkgroep Vi js Tilburg een bijeenkomst over het energievraagstuk in het Scot ia 10 jaar met veel succes te hebben opgetreden o.l.v. de heer Jan Jansen, i bestuur en leden van het Tilburgs Mannenkoor La Renaissance onlangs gaan tot vervanging van hun dirigent. zal het mannenkoor dan ook naar buiten treden o.l.v. de heer m ook geen onbekende in de Tilburgse Muziekwereld. Naast ht koor Loven-Besterd is La Renaissance het tweede koor dat Joep Langen- Heije en Tine van der Laan iirectie bij Harrie Hoppen- Hangstoel Compleet met kussen. Gezien voor 800.- Bij ons 495 op verschillende ïdaan. ^.Kgroep Vredesonder- Tel. 013-662532 of van het te meebrengt, :r te kunnen bou- le groei en bloei. voor de vele be- ance, om lieuw re- zondag- Slaapkamers In alle mogelijke samenstellingen en op uw wensen en maten gemaakt 25 modellen met alle denkbare modellen tafels en bekleding naar keuze 1 SCHOUWBURGRWG101 TILBURG TFI .013-432589 M nozegging van ■pslag van de Amsterdamse compleet met kussens 1395,- Spoorlaan 416A, tel. 013- Oisterwijk, De Lind 57, tel. zodat zijn muzikale kwalitei- .Cl alleen in de kerkmuziek tot kwamen maar ook daar buiten meer door het geven van concer- NU 1.249,- -T Miver 7 de bekende S speciaalzaak Tel. 013-423476 toestemming geven i plattegrond reclame sten gemeente voor p1- ing (80.000,-) ten u liet bewijzering. or plaats plattegronden irop belangrijke en kunnen wor- »aan wordt nog ld kan worden terrein van Van Vollen- srs en Van Raak bij Pius- op het terrein van Lancierskazeme, aan uitbreidingsplan «Het INSPRAAKTEAM TILBURG INSPRAAK VOOR HET BESTEMMINGSPLAN CENTRUM Op maandag 15 en woensdag 17 november is er weer inspraak over het bestemmingsplan Centrum. Tijdens deze avonden worden de resultaten uit de eerste inspraakronde besproken. Op maandag 15 november komen de deelgebieden 3, 4 en 5 aan bod. Dit is de omgeving van de Heuvelstraat, Koningsplein en Louis Bouwmeesterplein. Op woensdag 17 november komen de deelgebieden 1 en 2 aan bod. Dit is alles ten noorden van de Tuinstraat, Korte Tuinstraat en Girostraat, tot aan de Spoorlaan. Maandag 15 november om 19.30 uur in het Informatiecentrum van de gemeente aan het Stadhuisplein. Woensdag 17 november om 19.30 uur in het buurthuis Monopole, Langestraat 13.» U bent van harte welkom! Voor informatie bel Inspraakteam 32.85.33. kV 3 329,- 349,- 419,- 432,- 699,- 799’ Losse verkoop Wij leveren alle meubel- bekledingsstoffen alsmede kussens voor al uw Rotan en andere meubelen Lectuurbakken van»! 69- Al Minisets Diverse modellen vanaf 149r NU NU Archeok Via h. zen op de wenselijk te creëren in de voor de betaling i cheologisch onderzoek, wijzen op het belang gische waarschuwingsl met de voorbereiding van bestem mingsplannen. Woensdag onderwijs straat 22. Misschien denkt u, wat heeft energie nu met vrede uit te staan? Alles! Energie van enorm belang voor onze industriële samenleving. Zonder een constante to<_ vloed van goedkope energiebronnen zou ons hoge produktie- en consumptienivo niet gehandhaafd kunnen worden. Veel energiebronnen (zoals olie) moeten, veelal uit Derde Wereldlanden, geïmporteerd worden. ën van K.N.B.v.L.O. en N.L.A.W.B. viefonische inlichtingen zijn verkrijg baar via het telefoonnummer 013/ 352882. Tijdens de winterserie is E.H.B.O. aan wezig. Voor de 22ste maal zal deze serie in no- I vember weer van start gaan. Vijf tochten, verspreid over de wintermaanden, geven u de mogelijkheid wat uurtjes, wandelend, I in en om Tilburg door te brengen. Op velen verzoek is er ook een 5-kilome- A ter-parcours aan de tochten toegevoegd. J Om dit te bereiken is uitgezien aar een nieuwe startplaats, die bovendien goed A bereikbaar moet zijn met het openbaar T vervoer. Voeg herbij nog de met zorg uit- gezette parcours, dan is een dagje Tilburg I weer de moeite waard. RESERVEER NU VOOR ST.-NICOLAAS CROSSFIETSEN: KEUZE UIT 22 MODELLEN -r school de Leye- oeschouwing mag ïlling van het be- r de scholen, moet 300.000,- méér aan jzonder onderwijs worden door- .1 dan voorzien. Voorstel aan de drag per leerling voor 1982 en de begroting wijzigen 296.780,- ten laste post voorzien). Commissie on- Europees fabrikaat en eerste kwaliteit onze prijs^^ g Kleinmeubelen Nog steeds geweldig gesorteerd in noten en eiken kleinmeubelen Minisets - Lectuurbakken Vitrines - Wijntafels Bartonnen - TV kasten Secretaires etc. etc. Minisets met Oosters tapijtje compleet 99- Na bijm hebben besloten over te In de toekomst Henk van Doom, oc.. R.K. Gemengd Zangkr thans onder zijn leiding staat. Tegenover de mannen van het koor verklaarde Henk van Doom dan ook erg inge nomen te zijn met het feit dat de keuze op hem is gevallen, als waardig opvoige van Jan Janssen. Het programma ziet er als volgt uit. Als eerste treden aan de Zuidnederlandse Operettespelers. Zij zullen werken ten ge hore brengen van Frans von Suppé en vervolgens een selektie uit Der Bettelstu- dent van Carl Millöcher. Dit koor repe teert in café-restaurant Boerke Mutsaers op dinsdagavond, tel. 04245-406. Het volgend koor is het mannenkoor Hart van Brabant. Het zal zingen Heave Ahoy Ho, Otche Nasj, Auprès de ma Blonde van Henk Badings en Laudes ac Gratiae van Theodor Grau. Dit koor re peteert op maandagavond in zaal Pas Buiten, tel. 683654. Het laatste koor is het gemengd koor Re- surexit en het brengt werken van Handel, willaert, Karsemeyer, van Egmond en Andriessen. Dit koor repeteert op dins dagavond in de Baslaer, tel. 551256. Zitmeubelen Enorme sortering 3 zitters - 2 zitters en fauteuils. Bekleding naar keuze .585,- uit iting bouw- ce als tege- in betalingen, onder wordt te- alsnog een Direkt verband Denk verder eens aan de problemen rondom kernenergie! Aangetoond is al dat er een direkt verband is. tussen de verspreiding van kerncentrales over de wereld en de opkomst van nieuwe kernwapenmogendheden. De kans op een kernoorlog lijkt ook op deze ma nier dichterbij te komen. Energie heeft dus alles met vredes vraagstukken te maken. Energiepro blemen vormen dus wel degelijk eer thema voor het vredesonderwijs! Jasperina de Jong treedt op met de musical Fien t/m 30 december in Carré in Amster- Gilbert Bécaud treedt 22 november op in s Carré in Amsterdam. 'n Het concert van Phil Collins is uitverkocht. John Denver geeft een extra concert in de Rai in Amsterdam, za. 20 november. De an dere concerten zijn uitverkocht. De concerten van Kid Creole and the Coco nuts zijn uitverkocht. Er zijn nog enkele kaarten verkrijgbaar voor het concert van Rainbow, 16 november in de Ahoy in Rotterdam. Tina Turner geeft 13 november een concert in dé Doelen in Rotterdam. De voorverkoop voor Holiday on Ice; in de Edenhal in Amsterdam van 19 november tot en met 5 december; in Rotterdam in de Ahoy van 23 tot en met 5 december. Het concert van Peter Hamill is uitverkocht. Ook al is* de VW geopend tussen 9.00- 18.00 uur, de theaterreserveringen kunnen meestal alleen gedaan worden tussen 10.00- 16.00 uur. VW Tilburg, S 351135. VW Oi 04242-82345. Vergoeding aan kamerbewoners bij woningverbetering De regeling voor een vergoeding aan kamerbewoners ingeval van woning verbetering bij gemeentelijke panden zal per 1 januari 1983 worden inge trokken, indien de raad hiermee in stemt. De bewoners van de panden Korvelseweg 158, Koningshoeven 66, en Tuinstraat zullen pas in 1983, na de verbetering van hun woningen weer te rugkeren. Vanwege de gedane toezeg gingen zullen zij toch in aanmerking komen vooreen tegemoetkoming. Bestuurscommissie DSW Voorstel aan de raad verordening op de bestuurscommissie DSW zo te wij zigen dat de commissie uitgebreid kan worden met twee raadsleden. Commis sie toelichting vragen op opmerking over vorming van dagelijks en alge meen bestuur en eventuele wijziging als gevolg daarvan gecombineerd met eerste wijziging in raad brengen. Pensioenverplichtingen stadsschouwburg Stichting stadsschouwburg en Kultu- reel Sentrum kan 138.939 ten laste van de voorziening pensioenverplich tingen brengen door afwikkeling finan ciën in verband met toetreding tot Al gemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Medewerker SCOT Kosten van tijdelijk een medewerker bij stellen binnen Gezien voor voor 370,- bij ons 299r Damesracefiets JXjnderfietsjes Gazelle 179 - Meisjes- of jongensfiets... Nu 289,- 1 BMX 2000,16 inch, tot 7 jaar 2. BMX 2000. 20 inch, vanaf 8 jaar 3 BMX 3000. 20 inch, silver blue 4 Alpina BMX. red-bl gele sterw 5. Super BMX. redblue cf yellow 6. Lion BMX, 16 inch, tot 7 j.. blue-red I 7 BMX Boxer, silver metallic, 200 8 BMX 400, black-silver-red 9 BMX 750, Super B. chroom 10. Giant GMX, silv /blue - black-gold 11 Webco Replica red 12. ProBMXsilver/blue-silver/red 13 Giant GMX. black/gold 14 Lion Prestige, white/blue 15. Lion Pro-Line. sil./red - sil./bl 16 Red Line, white/red 17. Mon Goose, chroom/red 18 Mon Goose, chroom/blue 19 Hutch chroom 20 G T chroom 21. Ripper-allum., lichtg. onderd b 22 Mop Goose. 24 inch, grote m; Lius IOI Ziens ui| v route staat vermeld. TIVO LI I ''■S.-regeling: De N.S. reductieregeling is Een offerte en een concept-geldingso- vereenkomst voor een geldlening aan de openbare bibliotheek voor de aan schaf van de bibliobus goedkeuren en aan het College van GS ter goedkeu ring opsturen. Willem II Rapport over gewenste structuur van Willem II aangeboden door de Com missie Willem II voor kennisgeving aannemen. ologisch onderzoek het stadsgewest de gemeenten wij- Je wenselijkheid een noodfonds gemeente-begroting van kosten van ar- Hen tevens van de archeolo- skaart, in verband Het programma: ’s Middags van 14.00 tot 17.00 uur: in formatiemarkt en muziek met de groep Quota in de grote zaal. In de kleine zaal wordt de diaserie gedraaid: «In hetzelfde schuitje», een diaserie voor schoolverlaters. Avonds 21.00 uur: een opti de swingende band MARK Band. Adres: Korte Tuinstraat 7 in Tilburg. 0p zaterdag 13 november organiseert de KWJ, beweging van werkende en werkloze jongeren, een open dag. De KWJ is een beweging voor jongeren. De KWJ probeert samen met jongeren te knokken tegen de steeds slechter wordende positie waarin jongeren zit ten. De stijgende jeugdwerkloosheid, de plannen van de nieuwe regering om opnieuw de minimum jeugdlonen te verlagen, om nog meer van de uitke ringen af te pakken, om jongeren te la ten werken zonder een volwaardig loon... Wil je meer weten over de plannen van het nieuwe kabinet en de activiteiten van de KWJ kom dan naar de open dag. ssing van de in de ig genoemde be- I zijn op de bedra- ïling inzake ht toe- edingen aan bewo- iningverbetering, Henk van Doom, in 1938 geboren, is in het dagelijks leven hoofd van de la gere school van Loven en inmiddels 20 jaar werkzaam in het basisonderwijs. Daarnaast houdt hij zich reeds gedu rende ongeveer 25 jaar geestdriftig be zig met koorzang en zang in de ruimste zin van het woord. Hij studeerde zang bij hoff, Jan Heije en Tine en koordi brouwers. De opleiding tot orkestdirigent genoot hij bij Piet Ketting. Zijn veelzijdige muzikale belangstel ling is gericht op oratorium, operalied, volksmuziek en vele vormen van in strumentale mauziek. Als dirigent van het R.K. Gemengd Post- Zangkoor Loven-Besterd maakte Henk van Doom een hele ontwikke- het voormalig hoven-Smulder haven, aan straten de voormalige straten in het uitbreidingsplan Kasteel» en aan een aantal strate spreid over de gemeente. Tennisbanen voor TC de Blaak Voor de aanleg van tennisbanen voor TC de Blaak een onderzoek houden naar een geschikte locatie in De Blaak. Laden en lossen bij het Nederlands Textielmuseum Het laden en lossen van zware goede ren bij het Nederlands Textielmuseum aan de Gasthuisring laten plaatsvinden door de voertuigen gedeeltelijk op het trottoir te plaatsen. Extra stroomkast op het Wagnerplein Op het Wagnerplein een tweede stroomkast voor de stroomvoorziening van de verkoopwagens op de markt al daar plaatsen. Kramen op de Oude Markt Toestemming voor het plaatsen een gebakkraam en een suikerspin- kraam op de Oude Markt tijdens dt carnavalsdagen 1983. Huidenopslag Slachtplaats Bevestiging van de huuropzi de voormalige huidenopsk Slachtplaats door de Au Huidenclub BV. 2 november 1982 Aandeelhoudersvergadering TWM Holding Wethouder Driessen als vertegenwoor diger gemeente afvaardigen naar alge mene vergadering aandeelhouders Til burgse Waterleiding Maatschappij Holding BV op 5 november a.s. Stadsplattegronden openbare weg Kasten met plattegronden aanbrengen langs de openbare weg. Kasten met plattegrond door Firma Suurland laten leveren en betalen (kosten 157.00,-). Suurland toestemming geven aan Weerszijden plattegrond reclame te maken. Kosten gemeente voor plaat sing en aansluiting (80.000,-) ten laste van routinekrediet bewijzering. Kleine 5.000 - uittrekken voor plaatsen bo venkastjes bij zeven f langs invalswegen, waaro plaatselijke evenementen den aangegeven. Nagegas of de DSW ingeschakeld bij vervaardiging. Commissie Mediabeleid Huidige samenstelling v hoc-commissie handhaver Oliebollen Voor de periode 15 november tot en met 31 december Korvelplein, Wag nerplein. Westermarkt en Stadhuis plein aanwijzen als standplaatsen voor verkoop oliebollen. Pachtopbrengst 6.238,-. Versnelde aanleg speelterrein Min. Mutsaersstraat Op aandringen van de buurt spoedige start aanleg speelterrein aan Min. Mutsaerstraat. Raad stelde krediet reeds beschikbaar. Jaarrekening Vaststelling van definitieve subsidie Stichting Jeugdbelangen Parochie H. Joh. Vianney houdt in dat ƒ9.169,96 gerestitueerd moeten worden. Experiment deeltijdarbeid jeugdgezondheidszorg Op basis van vrijwilligheid met mede werkers afdeling jeugdgezondheids zorg regeling treffen volgens welke zij op rooster gedurende de schooltijden 4 uur per week meer werken dan de 36 uur volgens welke zij worden bezol digd, om daarvoor het surplus aan on betaalde werkuren in de schoolvakan ties als verlof te kunnen opnemen. GG en GD-gebouw GG en GD-gebouw aan toekomstige regioriale gezondheidsdienst verhuren. Publieke Werken zal voorstel doen t.a.v. huurprijs van het gehele gebouw. Tegenvaller onderwijs Omdat openbare lager voorde niet buiten be: blijven bij de vaststel drag per leerling voor i voor 1982 bijna het bijzonder onde betaald raad herzien bedt te stellen voor 1 1982 te w::- van de post I derwijs hore Lessenreeks Een voorbeeld van een lessenreeks over energie, vanuit de doelstellinger van het vredesonderwijs, in het Invro- project. Het Invroproject is een sa menwerking tussen Polemologisch In stituut uit Haren (Gr.) en het Studie centrum voor Vredesvraagstukken in Nijmegen. Het lesmateriaal is bestemd voor leer lingen met name- uit de derde klassen van MAVO/HAVO/VWO en sluit aan bij vakken als natuurkunde, biolo gie, scheikunde, maatschappijleer, handelskennis, aardrijkskunde en ge schiedenis. Vooral bij vakkensamen werking zal het materiaal beter tot zijn recht komen. Met dit project is o; scholen ervaring opgedi Inlichtingen: Werkgroe; wijs Tilburg. 662421. Afschaffing regeling Voorstel aan de raad een speciale rege ling voor St. Anna voor verhuis- en in richtingskosten bij particuliere wo ningverbetering af te schaffen, omdat de regeling niet stimulerend gewerkt heeft voor de stadsvernieuwing, er slechts weinig aanvragen geweest zijn en er inmiddels andere stimulerende maatregelen genomen zijn. Een specia le regeling voor één gebied is boven dien niet aanvaardbaar. De regeling houdt in dat men ook bij kleinere ver bouwingen een evenredig deel van de betreffende kosten vergoed kon krij gen. Tevens voorstel aan de raad de be voegdheid tot aanpassii gemeentelijke regeling dragen, die gebaseerd z gen in de rijksregeli kennen van vergoedin ners ingeval van wor aan het college over te dragen. IRO Bezien of deelname aan de Interge meentelijke rijwielpadenplan Organi satie «Brabants Centrum» (IRO) in de huidige omvang nog wel verantwoord is. Subsidie 1982 bedraag 18.809,-. Tilburg draagt voor ongeveer 21 pro cent bij; in Tilburg is voor ongeveer 1 procent paden aangelegd. Verhoging CAIT-tarief Het huidige tarief is ƒ7,20. Voorstel aan de raad voor Cait-tarief te verho gen ingaande 1 juli 1983. Als basis voor het nieuwe tarief aanhouden 8,55 (excl. BTW) per 1 j verhoogd met compensat jaar latere ingangsdatur pensatie is nader te berekenen doch ligt in de orde van grootte van 0,20. Verhoging gasprijs In de algemene ledenvergadering van Vegin op 11 november a.s. zal wethou der Driesen naméns de gemeente Til burg het standpunt innemen dat gezien de stijging van de woonlasten eigenlijk geen enkele verhoging van de gasprijs aanvaardbaar is. Grondruil KHT Overgaan tot een grondruiltransactie met gesloten beurzen van dierenpark/ villagronden tegen randstroken rond complex KHT en ondergrond proviso- rium. Daarnaast zal de gemeente ter rein Sportweg in erfpacht uitgeven, waar de KHT een sportterrein zal aan leggen. De canon wordt geacht te zijn afgekocht via deze ruiltransactie. Veiligheidsnota fietsverkeer De «Veiligheidsnota Fietsverkeer» voor kennisgeving aannemen, en op basis daarvan een verkeersveiligheids- actie voor fietsverkeer houden. Vergunning voor woning- en kamerverhuurbureau De eigenaar van «W.B.A.B. Het Zui den» een vergunning verlenen op grond van de verordening op de wo ning- en kamerverhuurbureaus. Nieuwe straatnamen Straatnamen gegeven aan straten op v saers, vijvenaan J, iiiourg. iel. 013/ J 670693. Data: De data waarop georganiseerd wordt zijn 14 november 1982 - 12 decem ber 1982 - 9 januari 1983 - 30 januari T 1983 en 27 februari 1983. De tochten hebben de volgende afstan den: 5 km - 10 km - 20 km en 40 km. De keuze van afstand is vrij. Eenieder die 4 van de 5 tochten vol bracht heeft ontvangt op de laatste wan- deldag een herinnering die deze winterse- rie waardig is. De herinneringen worden niet nagezonden! Wandelboekjes kunnen per tocht worden afgestempeld. Starttijd: de 40 kilometer start gezamen lijk en wel om 10.00 uur. De overige i standen vanaf 10.00 uur tot 14.00 ui Alle deelnemers dienen zich vóór 18.00 uur af te melden. Bij aanmelding ontvangt men een par- coursbeschrijving, waarop de te volgen route staat vermeld. ling door, ten niet a uiting onder ten. Onder zijn muzikale leiding maakte dit gemengd koor inmiddels twee lang speelplaten. Met begeleiding van Het Brabants Or kest voerde hij meerdere belang- werken uit, waaronder: het Requ van Fauré, De Profundis van De lande, de Mis in C van Beethoven, Magnificat van C.PH.E. Bach en ir bruari van dit jaar het On «Elias» van Mendelssohn. Geheel in de lijn van een erg muzikale hoofdonderwijzer deed hij met het schoolkoor van de Lovense Basisscho len kindermusicals waaronder de mu sical «Paula» waarmee enkele jaren geleden het seizoen van de Tilburgse Stadsschouwburg werd geopend. De dirigentenwisseling bij het man nenkoor La Renaissance heeft nog een enigzins ludiek aspect wanneer men weet dat in 1971 Henk van Doom door Jan Jansen werd opgemerkt als een man met grote muzikale kwalitei ten. Dit resulteerde in de benoeming van Henk van Doorn tot tweede diri gent bij de met 500 medewerkenden groots opgezette uitvoering van de opera «Aïda» in de Tilburgse sporthal in het kader van de toe ge aktie «Tilburg Totaal». Verandering Gezien de door haar nieuwe dirigent reeds behaalde successen, meent La Renaissance beslist een goede keuze te hebben gemaakt. Met deze vernieuwing binnen de ver eniging, die ongetwijfeld ook een ver nieuwing en verandering zingen repertoire met zich hoopt het koor verder wen aan haar muzikale De eerste gelegenheid langstellenden van La Renaissanc het koor met een gedeeltelijk nk< pertoire te beluisteren, is op middag 21 november a.s. in zaal «Pas Buiten» aan de Schouwburgring tijdens een presentatie-concert in samenwer king met R.K. Gemengd Zangkoor Lo ven-Besterd. k dienstverband van bij SCOT subsidiabel toegekende subsidie 1981 en 1982. Hiervoor was eerder geen toestemming gevraagd. Echowaaike Subsidie van maximaal 3.5 het jeugdfonds voor stichtin speelplaats het Echowaaike moetkoming voorwaarde dat het bedrag igbetaald als de stichting a jbsidie ontvangt van een van tionale fondsen. Commissie sociale en culturele zaken op 4 november horen. Vervangingen gordijnen Ruim vijfduizend gulden voor vervan ging van versleten gordijnen in kleuter school Lambert de Wijsstraat 6. Ver vanging rails uit exploitatie. Schoollokalen Voorstel aan de raad om stichting RK scholen Tilburg Noord-West tot nieu we school aan de H. van Tulderstraat klaar is twee lokalen te laten gebruiken in gebouw Lange Nieuwstraat 237a, tegelijk met nog op te stellen voorstel tot beschikbaarstelling van gelden. Aandringen op overleg tussen stichting en Vrije School. School begeleidingsdienst Stichting Schoolbegeleidingsdienst Til burg meedelen dat ten aanzien van de rijkssubsidie 1983 uitgegaan kan wor den van de rijkssubsidie 1982, met dien verstande dat de gemeente geen middelen beschikbaar stelt als daar door tekorten op de begroting ont staan. Gemeentelijke subsidie is vast gesteld op 1.464.000-, maar niet uit gesloten is dat in het kader van verder gaande bezuinigingen nog een korting moet worden toegepast. Woonomgevingsverbetering Bomenbuurt II Bericht aan HID te Den Bosch dat een rijksbijdrage van 690.000,- wordt toegekend in de kosten van de verbete ring woonomgeving Bomenbuurt II, dit in tegenstelling tot zijn eerdere be schikking. Bespreking op bestuurlijk niveau kan hierdoor vervallen. Laad- en/of loshaven in de Goirkestraat De aan te leggen parkeerhaven vóór perceel Goirkestraat 19 aanwijze laad- en/of loshaven van maandé m. vrijdag van 8.30-18.00 uur. Intrekking parkeerverbod Het parkeerverbod voor perceel Meel- straat 67 over een lengte van 8 meter op maandag t./m. zaterdag van 8.00- 17.00 uur intrekken. Op zondag 14 november wordt in de zaal Grond voor uitbreiding nertsenfokkerij Grond aan de Duynsbergseweg voor uitbreiding van een nertsfokkerij in erfpacht uitgeven. T.z.t. voorstel aan de raad. gemengd koor Resurrexit. Aanschaf van de bibliobus I beginnen om 12.30 u. De westerse politiek is er dan ook op gericht om de aanvoer van deze goede ren veilig te stellen. Zonodig zullen hiervoor militaire middelen gebruikt worden. Denk maar eens aan de snelle interventielegers van de Verenigde Sta ten, Frankrijk e.d. Oorlog lijkt dan ook op een voortzetting van politiek met ander middelen.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1982 | | pagina 13