>v DE WINTER SERVICE V-A-G Adr.van de Ven Tilburg BV. 'jy w'-ïè Stichting muziekevenementen Oisterwijk Literatuur en repressie in Indonesië B&W-besluiten In memoriam Toos Carpay BISTRO Nü doen bij ons GRATIS 169 )CH Twee dagen lang de grootste Brabantse vlooienmarkt Den Bosch heeft haar vlooienmarkt weer terug THE GALLERY 115,- 6,00 29,50 17,50 17,50 XX 395,- Genealogische vereniging Gedegen werk uit eiger kring vindt men in het juk door de afdeling ’s-Hertoger burg van de Ned. Genealogische Vereni ging is uitgebracht. De afdeling bestaat op 26 oktober a.s. 25 jaar en ter gelegen heid daarvan wordt een feestelijke verga dering gehouden. Daar zal het fraai ver zorgde boek, dat 22 genealogische artike len van uiteenlopende aard bevat, het licht zien en houdt de landelijke voorzit ter een voordracht. Lezing in Literair Café op woensdag 27 oktober Unieke verzameling landkaarten Heemkundekring «Loon op ’t Sandt» Jber 1982 pagina 6 DE TILBURGSE KOERIER Donderdag 21 oktober 1982 pagina 7 DONS-DEKBEDDEN IN KARO-RING -BLOK- OF BUISSTEP 140x200 240x200 200x200 240x200 140x200 140x200 200x200 200x200 240x200 Cassette Buisstep Karo Cassette Ringstep Karo Cassette Ringstep Karo 398, 589, 259, 325, 139, 245, 249, 159, 99, GROENENDAAL-BEDDENSPECIAALZAKEN NMVERSTRAAT 119 - 1 21 - TILBURG - BERKDIJKSESTRAAT 83 gespeel ■u Overzicht Harmonie Asterius op de trappen van «hun* Roodhuis. gezette vertolking financiële Romige wlldsoep truint, Monteur van Wanten AKKU-AKTIE wereld be- Vanaf h. o Bik: Uw VA.G dealer voor Volkswagen Audi: Korvelseweg 243, Tilburg, Audi Oktober aanbiedingen 24 oktober kunnen weer tiendui- rol kwartjes, urenlang plezier bele- Toej Prar van Hans Kier stuurslid van Iking efde en door ama- vedium, het Harmo- en enthousiaste ibileumboek dat ïnbosch-Til- anisato- ile bete- berich- per- jitge- ”2 en Juridi- e gehuurd op mts grootste Ringbaan Noord 65, Tilburg, Tel.: (013)-321411 in deze lezir ontwikkelir Kalkoenfilet met zuurkool, kerriesaus en ananas L’ESCA^GOT Heuvelring 37 Open woensd. t/m zond. vanaf 17.30 uur Inclusief montage en BTW Aan de hand van op Java opgenomen in terviews, muziek, voordrachten en dia’s Herteblefstuk met vijgen en champignons in rode wijnsaus met spruitjes en aardappelkrokettey Voor reserveringt tingen ook betr. recepties, jubilea, familie feesten of andere bijeenkom sten tel. 013-430738 Jachtschotel metu-odekool en aardappelkroketten /ijk betekent dit een eerste met een ensemble dat mu- elan komposities uit heden irticulier te en gerichte n moeten orgen. Op itor Senf Uitlaatdemper Voor Golf, inclusief montage van f 174,- -| qq voor A «Pijnen den van Wildspecialiteiten l te gaan met levering van Waterleiding- overleg over tpt verkoop van het “rond aan de Lede- fooraf commissie Economische ïrkgelegenheid horen. bieden zij in deze lezing een overzicht aan van de ontwikkeling van de Indone sische literatuur van het begin van deze eeuw tot heden zodat een aantal belang rijke Indonesische literatoren en voor drachtskunstenaars in een historisch ka der geplaatst kunnen worden. Aandacht wordt niet alleen besteed aan vond, Theo irjan Onderden- e journalisten en jaren voor een KRO- Exploitatie parkeergarage Langestraat De 57 plaatsen in de parkeergarage Lange straat in de volgende volgorde verhuren: I. bewoners van het complex boven de garage t.b.v. eerste auto voor 34,50 per maand. 2. bewoners van het complex boven de garage t.b.v. tweede auto. 3. bewoners in de naaste omgeving. 4. bedrijven. Het huurtarief voor de laatste drie categorieën is 48- per jen en inlich- bruiloften De eerste Brabantse Vlooienmarkt werd bij wijze van proef georganiseerd op He melvaartsdag. Het werd een onverdeeld succes. Niet minder dan 15000 bezoekers trotseerden de lange rijen voor de kassa’s en gingen na uren snuffelen en graaien tevreden en vaak bepakt naar huis terug.- Op 24 oktober a.s ontvangt Harmonie heer Joh. v.d. Ven, de aan hun opgedra^ Dit door de komponist Badings i 135-jarig jubileum dat de verenigir Om pas een jaar later een gesch staat uiteraard al lang op de lessen De officiële aanbieding bekrachtigt slechts de enkele jaren geleden ontvouwen gedachte lerkx, de helaas te vroeg overleden oud-dirigent van Asterius en mede-be- i de SMEO. schokbrekers voor Golt, Jetta en Scirocco Incl montage, van f 225,- voor Het komende weekeinde van zaterdag 23 en zondag zenden liefhebbers en «scharrelaars» met een hand v< ven in de Bossche Brabanthallen. Op zaterdag is er een middag- en avondmarkt, zondag begint de vlooienmarkt al om negen uur in de ochtend. Meer dan 500 particulieren hebben een kraampje dit halfjaarlijkse vlooienspektakel, dat inmiddels is uitgegroeid tot Braban vlooienmarkt. meer jenge- hun ge ien langs V.A.G. voor voordelig en vertrouwd vakmanschap Schokbrekers Set voor-schokbrekers voor Golf. Jetta en Scirocco ArV van f 475,- nu voor Harmonie Asterius uit handen van de SMEO-voorzitter de opgedragen kompositie «Symphonieta». vervaardigde werk is het SMEO-geschenk voor het ...ging vorig jaar vierde. »«chenk te ontvangen lijkt vreemd, maar de kompositie ssenaars van Asterius. tijd en lang De kaarten uviv uigave weer verbeterd en waren altijd up-to-date. nu, MV»1U1L van nét mi- Zaken om momenteel geven aan de oprichting i voor Beroepsoriëntatie en in Tilburg. individuele schrijver: ook aan organisatie rondom deze schrijvers en aan de- huidige Ine U hoort verklaring Pramudya Ananta over Theo en vers en dichters dragen voor uit eigen werk terwijl U hen via dia’s in hun eigen omgeving ziet. Een afwisselende en in dringende schets van een door censuur, intimidatie en arrestatie gekwelde literai re wereld. De bijeenkomst vindt op die dag om 20.00 uur plaats in café-rest. «Boerke Mutsaers in ’t Zand» in Tilburg, Vijver ban 2, dicht bij N.S.-station Tilburg- jl West en met volop parkeergelegenheid. Ook niet-leden zijn welkom. Gratis inrichting «Ik heb sterk de indruk dat wanneer je gedurende een half jaar alle vlooienmark ten van Nederland afstruint, je voor wei nig centen je eerste huis kunt inrichten», aldus organisator Frans Senf, die al sinds 1981 in Den Haag een dergelijke particu liere vlooienmarkt organiseert. «Tijdens het afgelopen eerste weekend van okto ber kwamen er meer dan 33000 bezoe kers naar de Haagse Vlooienmarkt. Ook daar is het een halfjaarlijks terugkerend evenement.» Alle deelnemers dienen parti zijn. Strenge controle vooraf er inspectie tijdens de marktdagen het particuliere karakter waarbor die voorwaarde kon organisab destijds starten in Den Bosch. Het verko pen van nieuwe of partijgoederen is aan niemand toegestaan. Kindermarkt, kindertheater en kleutertuin Voor ondernemende kinderen vanaf 6 tot 12 jaar is er een aantal gratis standplaat sen ter beschikking gesteld, waar de kin deren spelenderwijs hun eigen speelgoed kunnen ruilen of verkopen. Vlakbij de ingang is er een gratis toegan kelijke «kleutertuin» waar de kleintjes onder leiding allerlei spelletjes kunnen doen. En er zijn ieder uur gratis voorstel lingen van Ome Henk’s Kindershow in het kindertheater. De kinderen hoor je dus niet len, zodat pa en moe lekker op mak kunnen snuffelen en graait de honderden kraampjes. Toegang De openingstijden op zaterdag zijn van 14.00 tot 20.00 uur. Op zondag van 's ochtends 9.00 tot ’s avonds 18.00 uur. Voor telefonische informatie tijdens de vlooienmarktdagen kan men bellen: 073- 219003. het dubbelconcert voor twee violen en orkest van J.S. Bach, een symfonie van J. Haydn en twee elegische melodieën van E, Grieg. Voor Oisterwi. kennismaking zikaal en met en verleden vertolkt. Zo vormt zich zondagavond in de Johan- neskerk een interessante «Harmonische verbinding» tussen werken uit het klas sieke repertoire en het premièrestuk van Henk Badings, gespeeld door orkesten waarin scheidslijnen verdwenen zijn. 24 oktober a.s. in de Johannes- nvang 20.15 u. te Oisterwijk. Woensdag 17 oktober organiseert Stichting Leopold i.s.m. boekhandel Gianotten weer een literaire avond in café Du Commerce. Aanvang 20.30 u. egang gratis. Het thema voor deze literaire avond luidt: «Van Multatuli tot rniudya ananta Tur - Een eeuw repressie op literatuur in Indonesië». Afgelopen zaterdag vond in de parochie kerk van Korvel de plechtige uitvaart plaats van Toos Carpay, waarvoor, zoals was te verwachten, enorme belangstelling en meeleven bestond. Want zeer velen in en buiten Tilburg kennen «juffrouw Car- pay». In 1945 mede-oprichtsler van de Kath. Gezinszorg in onze stad, bleef ze hiervan 30 jaar de inspirerende direktrice. Op haar gedachtenisplaatje lezen wij: «Hier in Tilburg was zij een begrip niet alleen voor de gezinsverzorgsters en de medewerkers in de dienst, ook voor de vele gezinnen, die zij in nood kon bij staan en helpen. Haar werkelijk talloze vrienden en vriendinnen verliezen in haar een altijd optimistische juffrouw Carpay, die met een bewonderenswaardige geest kracht en inventiviteit - maar heel een voudig en gewoon - nabij kon zijn, zij was een Christin van formaat, die de Blij de Booschap van Onze Heer elke dag in praktijk bracht door haar ontwapenende goedheid, haar grote gastvrijheid en haar intense liefde voor haar medemensen.» Haar belangstelling gold echter niet al leen de Gezinszorg: zij leefde mee met de kerk, de politiek, met vrijwel alles, wat in onze tijd een mens maar kan interesse ren. Het is dan ook geen wonder, dat haar de pauselijke onderscheiding «Pro Ecclesia» en de koninklijke onderschei ding: de ere-medaille in goud van de Or de van Oranje Nassau, werden toege kend. Het heengaan van Toos Carpay zal voor velen een grote leegte achterlaten. door haar uitgegeven jaarboeken 1981 en 1982 mochten zich in een gróte belang stelling verheugen en werden zelfs vanuit het buitenland besteld. Oorspronkelijk had de Heemkundekring een ojiderkomen in het Cultureel Cen trum te Loon op Zand. De laatste twee jaren genoot men gastvrijheid van het ge zinsvervangend tehuis «’t Inverte» waar een gedeelte van de zolder als documen- tatie-centrum dienst deed. Verder werd ruimte geboden voor de op slag van materialen, waarvan het gebruik gecontinueerd wordt. Vanaf heden kan «Loon op ’t Sandt» be schikken over een uniek studie- en docu mentatiecentrum, ondergebracht in een sfeervol stamhuis. srs en dichters, maar des, aan polemieken - en organisaties t repressie op literatoren in het idonesië. igen die schrijvers als i Tur en Rendra tegen- Arjan aflegden en schrij- srs dragen voor uit eiger U hen via dia’s in hun eiger iet. Een afwisselende en Van zondag 24 oktober t./m. donderdag 11 november stelt Expo een unieke verza meling landkaarten tentoon van de ver maarde 17e-eeuwers W.J. Blaeu en J. Blaeu in boerderij Denissen. De kaarten die Willem Janszoon Blaeu (1571-1638) en zijn zoon Joan of Johan nes (1596-1673) vervaardigden, waren en zijn nog steeds over de hele wereld be kend. De «Blaeu’s» maakten niet alleen land kaarten en stadsplattegronden, maar ook kaarten van de zeeën op aarde en de ster renhemel. Deze golden in die nadien als niet te evenaren, i werden bij iedere uitgave en uitgebreid en waren all j Dat W.J. Baeu in 1633 werd benoemd tot kaartenmaker van de Nederlandse Oost- Indische Compagnie, was een officiële bevestiging van zijn suprematie op het gebied van kaarten maken. Er valt bij deze tentoonstelling veel te kijken en te genieten en zij laat u even stil staan bij een «stukje» GOUDEN EEUW. De tentoonstelling wordt zondag 24 oktober om 16.00 uur geopend. Om 16.30 uur treedt de chansonnier Jo seph Aldenzee op met een nederlandsta- lig kleinkunstprogramma: VAN HO REN ZEGGEN. Hij wordt daarbij muzi kaal ondersteund door Bert Damink. 'Openingstijden: zo. van 12.00-19.00 uur, ma. t./m. do. vanaf 20.00 uur en na tele fonische afspraak. maand. Auto’s met LPG-installatie worden niet in de garage toegelaten. Herbestrating Oude Dijk Tegelijk met de herbestrating van de Oude Dijk in verband met rioleringswerkzaamhe- den. zullen in die straat fietsstroken worden aangelegd. Dit past in het Verkeers- en Ver voersplan. Geen centrum voor Beroepsoriëntatie en Beroepsoefening Kennisneming van het besluit van het nisterie van Sociale Zaken om momenten geen prioriteit te geven aan de oprichting van een Centrum n<»rru>r>cor;ar>ta<;» Beroepsoefening ii o Uitgifte in erfpacht Voorstel aan de raad om aan de woning bouwvereniging Samenwerking een perceel grond van 1773 m2 aan de Leonard van Vegheljtraat in erfpacht uit te geven, dit ten behoeve van de bouw van 28 woningwetwo ningen in 16 HAT-eepheden. Daarnaast voorstel aan de raad lot uitgifte in erfpacht van een 'houwtërreM van 480 m2 aan de Piusstraat. Dit voor de bouw van 18 HAT- eenheden en 2 woningwetwoningen. Vooraf commissie Economische Zaken en Werkge legenheid horen. Woning Vlettevaart 8 Naar aanleiding van klachten van bewoners van Vlettevaart over de woning Vlettevaart 8, de eigenaar van dit pand aanschrijven alsnog aan de bebouwingsplicht te voldoen en erop wijzen dat het bouwwerk en het bouwterrein afdoende moeten worden afge sloten.om gevaar te voorkomen. Jachtverhuur Besluit tot jachtverhuur op ca. 94 ha tussen Reeshofdijk en Wilhelminakanaal. Verkoop Trafostation Voorstel aan de raad Trafostation met ondergrc boerstraat. Vooraf commi: Zaken en Werk VAG Adr Wielertrainingen op de Meierijbaan In overleg treden met wielerclub <P:j burg» en <*t Abbatoir» over het houder trainingen op de Meierijbaan.-o -- V^dZT^buikkred.etvan/ ^strijkt het gebted 250.000-beschikbaar te stellen voor de iso- Waalwijk en omstreken. «Loon op t latie van het aangekocht woningbezit van Sandt» bundelt de plaatsen Loon op de gemeente; geen gebruik van isolatiemate- Zand, Kaatsheuvel en de Moer. Het le- rialen welke schadelijk zijn voor de volksge- dental is 75 en er mag gezegd worden dat zondheid. onder de leden een grote mate van aktivi- teit heerst. De Loonse kring organiseerde Vo™ Me" 7aanadeler^r ^n’"™antie te afgeloPen jarcn interessante en druk- verlenen voor leningen op de kapitaalmarkt bezochte tentoonstellingen zoals: «Verle- voor de bouwplannen van 39 woningen Bes- den, heden en toekomst van Loon op terd (SVW), 30 woningen Hogendorp (Sa- Zand», «Geschiedenis van Eeuwen - de menwerking), 35 woningen Hogendorp (Sa- kerk van Loon op Zand» en «Van ’t menwerking), 98 woningen Kasteel (TBV) Vaartskwartier tot Kaatsheuvel». Ook de en 8 HAT-eenheden Kasteel (TBV). De directie van de volkshuisvesting heeft om budgettaire redenen geen financierings middelen beschikbaar gesteld. Tevens voor stel aan de raad de begrotingswijziging t.b.v. del bouwplannen woningen Hogen dorp en 31 HAT-woningen Koopvaardij- straat in te trekken. Behandelen in commis sie Financiën. Personeel en Planning. Bestemmingsplan «Heuvelsche Akkers» Voorstel aan de raad de vaststelling van het bestemmingsplan «Heuvelsche Akker» met drie maanden te verdagen. Gemeentegarantie voor aanleunwoningen Voorstel aan de raad een gemeentegarantie te verlenen t.b.v. de bouw van 36 aanleun woningen bij het bejaardentehuis Mariën- gaarde door de T.B.V. Behandelen in com missie Financiën, Personeel en Planning. Subsidiëring «Den Hop» Naar aanleiding van het bezwaarschrift te gen vaststelling definitief subsidie 1981 van Algemeen clwstelijke jeugdbond voor na tuurstudie en natuurbescherming «De Hop», de instelling uitnodigen voor een hoorzitting. Begrotingsoverschrijding 1982 toestaan. Op het lijf Het werk is Asterius als het ware op lijf geschreven: Badings ontving informa tie van Klerkx over de bezetting en de mogelijkheden van dit korps. De ijver die Asterius heeft betoond om klinkend re sultaat te verkrijgen belooft veel. Extra repetities plus een studie-weekend, gekoppeld aan de reputatie van Asterius garanderen een nauwge van dit grandioze werk. Behalve in deze première zal het ook worden gespeeld als concourswerk naast de Eufonie van Louis Toebosch. Een dergelijk gedurfd programmaopzet ligt geheel in de lijn van Hans Klerkx. die zich altijd heeft beijverd om de kompo- nisten te motiveren tot het schrijven goede eigentijdse werken voor verioll door het hen zo gelief teurs bevolkte klankmei nieorkest. Asterius heeft in de loop der jaren faam verworven. Spelend in de Vaandelafde- ling, meermalen kampioen, daarbij aller lei konsertsuksessen, altijd geleid door gerenommeerde dirigenten, nu, na Hans Klerkx. Jean Pennings. Harmonie Asterius is een vereniging waarin vakmusici en gevorderde ama teurs in diverse stijlen op nivo^ kunnen musiceren. Eenzelfde konstruktie bezit ook het Til- burgs Begeleidings Ensemble, waarin be- OPEN1NG EN EXPOSITIE Vrijdag 29 oktober a.s. zal de nieuwe be huizing worden geoperid door Prof. dr. H.F.J.M. van den Eerenbeemt, die tevens de tentoonstelling «Loons Schoenma- kersgezin Ao 1900» zal inleiden. Belang stellenden van Loon op Zand en daar buiten zijn van harte welkom aan de Bergstraat 2 te Loon op Zand, op zater dag 30 oktober van 12.30 tot 18.30 uur en zondag 31 oktober van 12.30 tot 16.30 uur. Dank zij de familie van Lier van de be- 1 kende schoenenfabriek heeft de Heem- 1 kundekring van Loon op Zand onderdak gevonden in een bijzonder aantrekkelijk pand. Het fraaie huis met karakteristieke dorps- gevel dat aan de Bergstraat nr. 2 is gele gen is in 1900 gebouwd. Een jaar geleden waren er plannen om het pand te slopen. s Architect Hub Prins en Jos van Lier, bei- den lid van de heemkundekring, vonden elkaar; er werd besloten het pand te re- S noveren en het gebruik daarvan te gun nen aan de Heemkundekring, als studie- en expositie-centrum. De kring Loon op in ’t Sandt dateert van 1978 en is voortge komen uit «De Eerstelinghe», die in 1972 werd onpericht kostep van de viering van het eerste lus- Onderwijzend personeel Halfjaarlijkse mededelingen aan de raad over ontslagen en benoemingen in het open baar onderwijs. Overdracht grond Voorstel aan de raad een perceel grond met opstallen ten behoeve van kleuterschool El zenstraat 14 a in eigendom aan het school bestuur over te dragen. Schade aan scholen Ruim tweeduizend gulden beschikbaar stel len voor herstel aan dakschade aan school Donizëttistraat 76. Tevens eenzelfde bedrag voor’ vervanging dakbedekking kleuter school Mendelssohnstraat 21. Raad voor stellen medewerking te verlenen bij herstel schade door blikseminslag aan kleuter school Wethouderslaan 5, onder aanteke ning dat een deel van de kosten uit de ex ploitatie moet komen. Begeleiding school Akkoord met begeleidingsovereenkomsten openbare kleuter- en lagere school Gesworen Hoek voor de periode tot 1 ja nuari 1986. roepsmusici, conservatoriumstudenten en goede amateurs verenigd zijn. Aan het konsert van 24 oktober werken o.l.v. de vaste dirigent Louis Dispa, de strijkers van het orkest mee. Gespeeld worden: de Spielmusik van G.F. Handel, Omdat de SMEO behalve orgar risch ook een inspirerende muzikale kenis wil hebben, ontstond een plan in het najaar van 1982 de nadruk te 1 o gen op muziek van Nederlandse kompo- nisten. Hieruit voortvloeiend kwam het idee enkele gerenommeerde komponisten een werk te laten vervaardigen voor deze ge legenheid. Hans Klerkx Op dit punt ontstond het initiatief van Klerkx om de amateurorkesten een werk aan te bieden dat de weg zou wijzen naar een voor velen nog onbekend en wellicht nog onbemind klankenveld. Om dit idee te realiseren werd CRM ver zocht op voorstel van Klerkx, de kompo nist Henk Badings een dergelijk werk te laten kompoaeren. Badings heeft zich op alle terreinen van muziekuitingen bewogen en vooral de laatste jaren met opmerkelijke werken voor Harmonieorkest. Gekomponeerd werd «Symphonietta 2», welk werk uit 4 delen bestaat: een mys tieke inleiding wordt gevolgd door een temperamentvolle ostinaat, waarna een meditatief langzaam deel een uitgebaian- ceerd contrast vormt met de bruisende fi nale. Koning Winter komt. Dat betekent vocht, vrieskou, sneeuw, ijzel, mist, pekel enzovoort. Kortom, er breekt weer een tijd aan waarin u veel van uw auto moet eisen. Nu u meer dan ooit afhankelijk bent van de conditie van uw.accu, dynamo, V-riem, startmotor, verlichting enz, rijdt u daar om even bij ons langs. Dan wordt uw auto snel en goed gecheckt op de belangrijke punten. Ons Winter Service advies kost u nu - tijdelijk - niets. Da's weer zo’n voordelige en vertrouwde V.A.G.-Service die U straks veel ergernis kan besparen. Even doen dus I Enorm aanbod Een groter aanbod van nog goed te ge bruiken tweedehands spullen is èr bijna niet in Brabant te vinden. Op de meer dan 7500 vierkante meter grote BrabSn- thallen staan per dag nu meer dan 250 kraampjes. Op zondag staan er weer an dere kooplieden-in-spe dan op zaterdag. Het aardige van zo’n particuliere vlooi enmarkt is, dat wat voor de een niet of nauwelijks interessant is, voor de ander juist dat vormt waarnaar hij al maanden lang op zoek is. Die wisselwerking tussen koper en verkoper maakt deze vlooien markt mede boeiend. Hier vind je wat je nergens meer denkt te kunnen vinden. Hier bied je iets aan. waarvan je denkt hoe is het mogelijk dat d aar nog iemand belangstelling voor heeft. Dit halfjaarlijks evenement mag je ge woon niet missen! Het hoort bij ieders opvoeding, jong en oud, dik en dun. Je vindt er van alles. Eén brok Brabantse geschiedenis komt hier boven het kraam- blad. Van pijperagers tot plietsie-petten, wc-brillen, gebitten, gehaakte kleedjes, oude stoven en complete eiken bankstel len. De gastspreker van deze ave Wilton van Reede en Ar— wijngaard, zijn free-lance jo, werken op die basis al jar aantal programma’s van KRO- en VARA-radio, voor Achter het Nieuws en voor een aantal dagbladen en tijdschrif ten. Binnen hun werk hebben zij zich ge specialiseerd op Azië en één van hun deelterreinen is de Indonesische litera tuur. Voor het literaire KRO-radioprogramma Spektakel zijn zij sinds drie jaar bezig met het opbouwen van een Indonesisch, literair archief. De maanden april, mei en juni van dit jaar brachten zij weer op Ja va door om terug te keren met een over vloed aan nieuw materiaal. Begrotingsbehandeling Vaststelling procedure en tijdschema voor bereiding begrotingsbehandeling. TWM Voorstel aan de raad akkoord algemene voorwaarden voor 1 drinkwater door de Tilburgse ig maatschappij. Met spoed nieuw tariferingssysteem. Het kijkhuis Geen medewerking verlenen aan de aanleg van een toiletgroep in Het Kijkhuis, Koe straat 168. Onderhoudswerkzaamheden in het kader van gewoon (groot) onderhoud. IMW Instituut voor maatschappelijk werk ten dat voorgestelde wijzigingen in de p< soneelsformatie alleen mogen worden uitj voerd als het totale subsidiebedrag 1982 1983 niet wordt overschreden. Ondersteuningsinstrumentarium Democratische Planning (ODP) Nader bericht min. CRM over middelen ODP afwachten alvorens stappen ondernemen in verband met insluizing functie democratische planning in de rijks- bijdrage-regeling sociaal cultureel werk. Commissie sociale en culturele zaken over stand van zaken informeren. Vacature Juridische EHBO Toestemming verlenen aan Stichting Ji sc’he EHBO om vacature, ontstaan ns trek van één van de coördinatoren, te ver vullen. Subsidieverzoek peuterspeelzaal Afwijzing van verzoek peuterspeelzaal ’t Lobbeske om subsidie van 185 - in de

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1982 | | pagina 7