MT- lïb PJ1 ITIaas AA Gemeente Tilburg i 59Q- 23,50 z Gemeente Tilburg Int? nu-swiftlS® nieuw Pl?n van Gast aan Tafel Popconcert Grizzly en Latul 60 pet 14 vereld EEN VERTEGENWOORDIGER Kennisgeving Hinderwet ÏENT FSMAN Den Brouwer 4 I fding I I so 50 I ?atthijssen Nieuw spoorboekje is uit De Jonge Hertog Dg TILBURGSE KOERIER Donderdag 6 mei 1982 pagina 11 6 mei 1982 pagina 10 klopt fusi t «Door 'gast aan tafel' een betere toekomst voor de jeugd in Tanzania?» ie B. Abonnementen: Verzoeken om vergunning ik f 9,- mei Fries voor eenje Beschikking Dagmenu f 44,00 Code TW jpartout voor personen van 6 tot 7,50 Kindermenu Ontwerp-beschikking ig me deling Beschikking Tilburg, 6 mei 1982. kVAN RIJSWIJK SCHOENEN Tomatensoep Varkenshaas - roomsaus IJs vruchten slagroom maat- en orthopaedische schoenmakerij wandelstokken leverancier voor alle ziekenfondsen 55 Tel. 426342 120 Tel. 561065 - een prima, - een vaste i /an onze brandblusapparaten zoeken wij voor het ourg/Breda j uw sollicitatie met interesse 1 >nisch verdere inlichtingen ver sen te vinden: indig te kunnen werken jrodukt te verkopen jaar A.Openstellingstijden:Maandag t/m vrijdag Zaterdag en zondag De Directeur van de dienst voor Sport en Recreatie. 10.00-18.30 uur; 10.00-18.00 uur. f 2,75 f 1,50 f 15,00 f 10,00 f 12,00 HOTEL - CAFE - RESTAURANT Raadhuisstr. 1, Alphen - 04258-1344 bouw koelkast, ed 2850- O Onbeperkt konijn eten met de pan op tafel 20.50 Tevens dagelijks verse tong en paling BRANDBEVEILIGING Hare an de i van el- Korvelseweg 56. Tilburg. Telefoon 013-424283 van Massadï on, bass gui- is insiders de Nederland; s. Een een expeditiebedrijf, gelegen aan de Jules Verneweg 76-78. De directeur var maakt namens Tilburg, gele* aan Hare jen aan de chillen van Zo ja. dan zien wij i kantooruren telefor Na 18.00 uur kunt u bellen met: dhr. G. ten Veen, Rheden 08309-1309 dhr. J. Snoeij, Schiedam 010-265062 dhr. B. Brans, Velp 085-647782 MENS SPECIAL MODE afname van 2 abonne- i gezin, kost ieder volgend >r dat gezin tegemoet. U kunt tijdens srkrijgen. De aanvragen en andere ter zake doende stukken liggen ter inzage vanaf 7 mei 1982 tot 8 juni 1982. jede service zijn ji t het zelfstandig Bij gelijktijdige menten door één i abonnement voor Prijs STOELMATTERSBEDR1JF MÜTHING repareert rieten en biezen stoelen met Hollandse biezen. Inl. 013-363260. a bovengenoemde datum azwaren schriftelijk worden Kwaliteit en eengoe betekenis. Spreekt C. Overige tarieven: (Geldig voorzowel het openlucht zwembad Friezenlaan, als voor de overdekte zwem baden). I artikel 20,21 of 22, ■,“r c, van de Wet jne bezwaren juist in economisch mindere tijder werken in een klein maar hecht TJA, MENEER Voor een extra ruim overhemd kunt u Die heeft er volop van m. 38 t./m. 48 Belangrijk: WAAR kunnen de abonnementen verkregen worden? a. Vanaf 3 mei 1982 bij de kassa van het overdekte zwembad, Ringbaan West 320. b. Vanaf 10 mei 1982 ook aan de kassa’s van het openlucht zwembad Friezenlaan. Uitsluitend geldig van 10 mei tot 29 augus tus 1982 in het openluchtbad Friezenlaan. Prijs f 48,50 specialisten in brandbeveiliging, vooral gericht op het kleinere bedrijfsleven Wat wij bij u zoeken en hopt - de eigenschap om zelfstar - de wens om een kwaliteitspr - leeftijd tussen de 30 en 40 ja - een stukje van die oude ondernemerslust ïbied van de Derde I steun verlenen aan or«< Organisaties van de allerarmsten zelf, die de handen menswaardig bestaan op te bouwen. St Annapleln 14 Tilburg Tel. 350917 «’Ss»..- VRAAG VRIJBLIJVEND PRIJSOPGAAF VOOR BRUILOFTEN EN PARTIJEN Nu-Swjft Brandbeveiliging B.V. Velperplein 11, Postbus 313, 6800 AH Arnhem, tel. 085-452512/436600 GEMEENTELIJK OPENLUCHTBAD FRIEZENLAAN beter naar Maas gaan. en al vanaf 39.90 Van maandag 10 mei tot zondag 29 augustus 1982 is het gemeentelijk openlucht zwembad aan de Friezenlaan opengesteld voor recreatief zwemmen. Voor de verkoop ve vacante rayon Tilbt In 1976 klopten een aantal boeren uit Lukuyufusi bij het CDTF aan om steun voor hun nieuwe landbouwplan- nen. Het CDTF zorgde o.a. voor zaai- A.s. zaterdagavond 8 mei vindt er in het Molukse trefcentrum aan de Azuunveg een popconcert plaats met de ex-Mas- sada-gitarist «Chris Latul» in de hoofd rol. Wij bieden: - een goede opleiding en begeleiding t, prestatiegerichte honorering autokostenvergoeding Verzoek om vergunning Rectificatie j p.m. I 9 P-m. I 00 nm I J Pm- motief I 29,95 1 viv.u u meer willen betrekke., bij hun strijd. En zij de samenwerking verkiezen boven alléén financiële één richtingsverkeer. Inlichtingen kunt U verkrijgen bij HO- VIB/Gast aan Tafel, antwoordnum mer 1304, 2500 WB Den Haag. «nr een nieuwe, nde vergunning Hinderwet voor jen aan de Le- e'''oon01M3Mw an de dienst Bouw- en Woningtoezicht - s burgemeester en wethouders van jurg, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu- jiëne, bekend: Gedurende twee weken na kunnen gemotiveerde bezw ingebracht door: a. de aanvrager; b. degenen die bezwaren hebben ingediend naar aanleiding van de aanvraag cm vergunning; c. een ieder die kan aantonen dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest bezwaren in te brengen tegen het geven van de gevraagde beschikking. Hierbij kan tevens verzocht worden de persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Dat de groep top-talent bezit, blijkt uit de bezetting van louter bekende jon gens als: John Fredericks, lead voca list, bekend van Lavin Blues. Chris La tul, natuurlijk bekend van Massada en zijn solo-elpee. Ruud Baror 1-1 tar en lead vocals. Volgens beste funk-guitarist van Brian Hicky, keyboards en vocals. Amerikaanse toetsenist die o.a. in de James Gang gespeeld heeft; Renee van Leersum, slagwerk. Het optreden begint om 21.00 uur. Bo vendien vindt er een optreden plaats van de groep «Crash», een groep uit Waalwijk die «Molukse» rock-muziek speelt. kwam. Het boek bevat de vertrektijden van rechtstreekse treinen tussen 84 be langrijke NS-stations en bovendien een groot aantal voor de gebruiker be langrijke telefoonnummers. Het boek is verkrijgbaar door 4,25 over te ma ken op giro 1114700 t.n.v. bovenge noemde bibliotheek te Nijmegen. Van 4 mei af is het nieuwe spoorboekje - met gegevens over de dienstregeling 1982/’83 ingaande 23 mei - op de stations, de postkantoren en bij de boekhandel verkrijgbaar. Een dienstregeling van meer dan 4.000 treinen, die edere dag zo’n 270.000 km af leggen, 355 stations bedienen en gemiddeld 575.000 reizigers vervoeren. Dat zijn rond 75.000 reizigers per dag méér dan 3 jaar geleden toen de vervoersgroei be gon. Daar de aanpassing van de infrastructuur en het materieel-park aan deze groei enige tijd vergt, maken we wat de dienstregeling betreft even pas op de plaats. Geen ingrijpende wijzigingen dus. «De Jonge Hertog» presenteert zon- dagmiddagaktiviteiten. Het bekende restaurant «De Jonge Hertog» in Oisterwijk serveert de komende maan den haar gasten een zondagmiddag- brunch. dat bij voormelde dienst vanaf 7 mei 1982 de ont- werp-beschikking alsmede de aanvraag en andere ter zake doende stukken ter inzage liggen ten behoe ve van: J. van Kempen te Tilburg voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten, in werking brengen en -houden van een slagerij, gelegen aan het Koningsplein 245. HOE kunnen de abonnementen verkregen worden? - Bij de kassa’s van de gemeentelijke zwembaden zijn formulie ren verkrijgbaar voor het aanvragen van zwembadabonne- menten. Vul een formulier volledig in en lever het in bij bovengenoemde kassa’s. - Betaal gelijktijdig het verschuldigde bedrag. Betaalcheques en girobetaalkaarten worden ook geaccepteerd. - Lever ook gelijktijdig van iedere op het formulier vermelde persoon een recente pasfoto in. (formaat ±3x4 cm.) Op de achterzijde van elke foto GEBOORTEDATUM ver melden! - Voor kinderen tot 6 jaar behoeven geen abonnementen te worden aangeschaft. Zij hebben gratis toegang. De Nederlandse economie zit volop in de problemen. Daar horen en leren we iedere dag meer over. Maar we realiseren ons daarbij nog nauwelijks dat de eco nomische recessie in veel landen van de Derde Wereld nog veel harder aankomt. Door de aandacht voor onze eigen problemen raakt de Derde Wereld uit het nieuws. Gast aan tafel wil deze tendens tegengaan en komt daarvoor met een nieuw en aantrekkelijk plan. Gast aan Tafel is een aktiviteit van Novib, de grootste organi satie in Nederland op het gebied van de Derde Wereld. Er zijn nu al 180.000 g" zinnen die via Gast aan Tafel steun verlenen aan organisaties in de Derde Wereld. len uit de mouwen steken om een Gemotiveerde bezwaren kunnen binnen een maand na deze afkondiging schriftelijk worden ingebracht. In een afzonderlijk schrijven kan verzocht worden de persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Eveneens kunnen ten kantore van voormelde dienst bezwaren mondeling worden ingebracht tijdens een openbare zitting te houden op 26 mei 1982 om 10.00 uur waarbij tevens gelegenheid wordt gege ven tot een gedachtenwisseling. Hij vestigt er de aandacht op dat degenen die bezwa ren hebben ingebracht op de wijze als boven om schreven en dat een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, in de gelegen heid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ont- werp-beschikking in te dienen. dat voor het verkrijgen van een hinderwetvergunning de aanvraag is ontvangen van: P. Schoenmakers te Tilburg voor i de gehele inrichting omvattende als bedoeld in art. 6a van de F een loodgietersbedrijf, gelegt liestraat 12. De beschikking en alle ter zake doende stukken liggen ter inzage vanaf 7 mei 1982 tot 8 juni 1982. Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algeme ne bepalingen milieuhygiëne staat tot 4 weken na deze afkondiging beroep open bij de Kroon voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen die overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren hebben ingebracht en enig andere belangheb bende die aantoont dat hij redelijkerwijs daartoe niet in staat is geweest. Een beschikking wordt na afloop van de beroepster mijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht i Majesteit de Koningin en worden gezonde Raad van State, Afdeling voor de gesef bestuur, Binnenhof 1, 2513 AA ’s-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorzie ning moet worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. Een beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. goed en kunstmest. En werkte - samen met alle bewoners - aan vergroting van hun vakbekwaamheid. Lukuyufusi heeft nu een grotere graanoogst dan het zelf nodig heeft. Op eigen kracht En dit dorp kan het volgend jaar voor het eerst redden zonder het CDTF. Nu zijn ook meer dorpen in met het CDTF gaan samenwer kunnen met elkaar de graanschuur voor Tanzania worden. Het eerste be wijs is geleverd. Daarvoor zijn nog wel enkele jaren steun nodig. Maar zo’n planmatige aanpak als van Gast aan Tafel partnerorganisatie CDTF is wel de enige manier die uiteindelijk succes kan hebben. En kan leiden tot het niet meer nodig hebben van hulp. Daarom werkt Gast aan Tafel in de Derde We reld alleen samen met organisaties. Het nieuwe plan gast aan tafel U kiest zelf een partnerorganisatie in de Derde Wereld. Uw geld gaat daar heen. U hoort regelmatig aan welke projecten uw partnerorganisatie uw geld besteedt. Krijgt nieuwsbrieven over voor- en te genspoed. Omdat de mensen in de SpOOfgids ill braille Derde Wereld u meer willen betrekken 1 Voor het eerst zal in Nederland een beknopt spoorboekje voor blinden ver krijgbaar zijn. Het is een uitgave van de Blinden-bibliotheek Le Sage ten Broek te Nijmegen, die in samenwer king met NVBS en NS tot stand schouwt de hulp die gegeven wordt aan de boeren alleen maar als een steuntje in de rug voor het werk dat de dorpelingen zelf doen We kunnen na tuurlijk ook gewoon geld geven voor allerlei voorzieningen, maar als de boeren zelf in staat zijn door de ver ge- koop van mais die voorzieningen bij “,J elkaar te verdienen hebben we dat lie ver. De dorpen moeten ook zelf met de initiatieven komen». Voorbeeld van zo’n initiatief kwam van de boeren uit het dorp Lukuyufusi in de streek Son- gea. - Een bezoek voor niet-passepartouthoudersCode E - Een bezoek voor passepartouthouders Code F - 10- Badenkaart voor passepartouthoudersCode T - 20-Badenkaart voor niet- passepartouthouders - Passepcrt™ :zz: zz 13 jaar Code J - Passepartout voor personen vanaf 13 jaarCode S - De ”Pas-65” geldt als passepartout. LAAT UW AUTO WASSEN. I l 'isjÈ^«sr 10X voor f 50,00; auto stof- ^pSetn® zuiger is aanwezig. B.P. Auto- hana^'1' 9n XPscT9sb“a 1 rette Corelli, Dirigentenlaan seoeh,,,^.. ni/r I 15, Tilburg (Stokhasselt). praktijk zegt CDTF-directeur Chonya: «De dorpen worden aangemoedigd zelf vrachtwagens aan te schaffen voor het transport van de oogst en ook voor het vervoer van kunstmest». En projectmedewerker Freddie Alli van het CDTF: «Het CDTF be- Voor inlichtingen over passepartouts wende men zich bij voorkeur tot de kassa’s van de Gemeentelijke Zwembaden. De organisatie CDTF De afkorting CDTF staat voor The Community Development Trust Fund of Tanzania. Deze opbouworganisatie is in 1962 opgericht, na de onafhanke lijkheid van Tanzania. Doel ervan is het ondersteunen van selfhelpprojec- ten op het platteland. Het CDTF is geen regeringsorganisatie, al krijgt het wel enige steun van de overheid. Voor huisvesting bijvoorbeeld. Maar finan ciële steun voor het eigenlijke werk van het CDTF moet van donateurs uit binnen- en buitenland komen. Zoals van Gast aan Tafel. Het werkterrein van de CDTF omvat onder andere steun voor scholen, werkplaatsen, apo theken. Verbetering van de landbouw methoden, introductie van veeteelt, aanleg van waterleidingen voor schoon drinkwater, bevorderen van vakbe kwaamheid, verbetering van de ge zondheidssituatie en het vergroten van het zelfbewustzijn en de motivatie van de dorpelingen om aan hun eigen ont wikkeling te gaan Werken. Over de dat positief is beschikt op de aanvraag van: Gebr. Huybreghts B.V. te Tilburg voor het op- richten. in werking brengen en -houden van Chris Latul is op het ogenblik op twee muzikale fronten aktief, zowel in een DTF. solo-projekt (op zijn solo-elpee «La- n Songea tul» bewijst hij zijn muzikale kapaci- srken. En teiten) als in de nieuwe Nederlandse popformatie «Grizzly». Met deze groep verzorgt Latul zater dag het optreden. «Grizzly» is een be- regoeie groep. Zij brengen een uiterst gevarieerd programma boordevol werk uit de top 40, funk en rock-muziek. dat zij een drietal voorwaarden hebben toegevoegd aan de bij hun besluit van 18 augustus 1965, no. 3012/65 verleende vergunning ingevolge art. 6a van de Hinderwet voor een inrichting voor het bakken van voedings- en genotsmiddelen in oliën en vetten van de heer J. de Kort, N.S. -plein 32 te Tilburg. De voorgenomen toevoeging van voorwaarden hou den het navolgende in: 1. In het voor publiek toegankelijk gedeelte van de inrichting moeten tenminste 2 metalen afvalbak ken aanwezig zijn waarbij of waarop met tenmins te 2 cm hoge letters het opschrift "PAPIER EN AFVAL” moet zijn aangebracht. Deze afvalbakken moeten zo vaak als nodig worden geledigd; 2. Het afval moet op een ordelijke wijze uit de inrich ting worden verwijderd. Bij deze verwijdering mag de omgeving van de inrichting niet worden veront reinigd; 3. De openbare weg (rijbaan+trottoir) rond de inrich ting dient op een afstand van 30 meter van de inrichting vrij te worden gehouden van etenswaren, de verpakking daarvan of andere uit de inrichting afkomstige materialen. De beschikking en alle ter zake doende stukken liggen op de dienst Bouw- en Woningtoezicht, Tuin straat 1te Tilburg, ter inzage en wel van 7 mei 1982 tot 8 juni 1982 elke werkdag van 9.00 uur tot 12.00 uur en 's woensdags van 18.00 uur tot 21.00 uur. Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet Algeme ne Bepalingen Milieuhygiëne staat tot 8 juni 1982 beroep open bij de Kroon voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die overeenkomstig artikel tweede lid of 28, eerste lid, onder c Algemene Bepalingen Milieuhygiër hebben ingebracht; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeen komstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28 eerste lid, onder c van de Wet Algemene Bepalin gen Milieuhygiëne bezwaren in te brengen. De beschikking wordt na afloop van de beroepster mijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht aan F Majesteit de Koningin en worden gezonden aar Raad van State, afdeling voor de geschillen bestuur, Binnenhof 1, 2513 AA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorzie ning moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Genoemde stukken liggen bij de dienst Bouw- en Woningtoezicht, Tuinstraat 1 te Tilburg (postco de 5038 DA) gedurende de voornoemde periodes ter inzage, alsmede tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur en tevens elke woensdag van 18.00 tot 21.00 uur. Desgewenst kan aldaar een mondelinge toelich ting op de stukken worden verkregen. Een bezwaarschrift naar aanleiding van een aan vraag en/of ontwerp-beschikking dient te worden gericht aan ons gemeentebestuur, doch te wor den gezonden aan de directeur van voormelde dienst. sn vaak van doorslaggevende t bedrijf ook u aan? CAMPINGAANBIEDINGEN: tuin open haard barbecue 250,00, barbecue voor bin nen en buiten 25,00, barbe cue pennenset 7,50, satégar- nituur met spies 20,00, elek trische draaispitcombinatie f 49,50, barbecueblaasbalg 7,50, luciferdoos 7,50, aanmaakspul, houtskool, cara van en buitenhuis allesbran- ders 75,00, caravantrapjes en hekken van smeedijzer. «De Smidse». Piusstraat 42, dat voor het verkrijgen van een hinderwetvergunning de aanvragen zijn ontvangen van: H. de Bont te Tilburg voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten of in werking hebben van een horecabedrijf met een ijssalon, restaurant bar en party-centrum, gelegen aan de Heuvelpoort 303-304 en 367. Luckerath B.V. te Tilburg voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden van haar inrichting voor het vervaardigen en herstellen van electrotechnische materialen met een galvano-afdeling, gelegen aan de Jel- linghausstraat 2. J. Kojlc te Utrecht voor een vergunning inge volge de Hinderwet voor het oprichten of in werking hebben van een joegoslavisch restau rant, gelegen aan de Heuvelpoort 315-316. Vleespaleis Juch B.V. teTiel voor een vergun- ning ingevolge de Hinderwet voor het oprich ten of in werking hebben van een slagerij, gelegen aan de Nieuwstraat 274. Camille van Kasteren, direkteur van de «Jonge Hertog» zegt dat hij het idee voor deze ouderwetse gezellige zondagmiddagen heeft opgedaan tij dens gesprekken met zijn gasten. «De Jonge Hertog», die al bijna zeven tig jaar bestaat, is een van de restau rants, die de streek Hart van Brabant ook buiten de grenzen een culinaire naarn heeft bezorgd. Als restaurateur moet je de wensen en veranderingen van smaak van de gas ten volgen. Vandaar dat de Jonge Her tog nu met deze ouderwetse zondag middagen begint. Ouderwets, omdat vroeger op de zondagmiddag altijd lang en gezellig werd getafeld. Door allerlei omstandigheden, zoals het steeds meer bedrijven van aktieve sport, is deze gezinstraditie op de ach tergrond geraakt. Bij «De Jonge Hertog», gelegen aan de uiterst landelijke Moergestelseweg, be ginnen twee prachtige wandelingen van het Brabantse Landschap. Vandaar dat Camille van Kasteren la chend zegt: «Blijf jong met «De Jonge Hertog», door hier te brunchen en aan de overkant te gaan wandelen». De eerste zondagmiddagbrunch is op 9 mei en heet Moederdagbrunch. Alle brunchende moeders ontvangen van «De Jonge Hertog» een bos rode ro zen. De aanvraag en andere ter zake doende stukken ligt ter inzage vanaf 30 april 1982 tot 1 juni 1982. Gemotiveerde bezwaren kunnen binnen een maand na deze afkondiging schriftelijk worden ingebracht. In een afzonderlijk schrijven kan verzocht worden de persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Eveneens kunnen ten kantore van voormelde dienst bezwaren mondeling worden ingebracht tijdens een openbare zitting te houden op 19 mei 1982 om 10.00 uur waarbij tevens gelegenheid wordt gege ven tot een gedachtenwisseling. Hij vestigt er de aandacht op dat degenen die bezwa ren hebben ingebracht op de wijze als boven om schreven en dat een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, in de gelegen heid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ont werp-beschikking in te dienen.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1982 | | pagina 11