STICHTING VOOR VOORTGEZET ONDERWIJS TILBURG 1 1 Aanmelden van leerlingen voor het nieuwe schooljaar voor onderstaande scholen op dinsdag 9 maart en donderdag 11 maart 1982. Van 15.00 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 21.00 uur op de adressen van de scholen: Alle scholen zijn voor jongens en meisjes. WoensdagI Woensdag 3 maart 1982 44 - Jubileumuitgave Soort School L.H.N.O. L.E.A.O. doordat de 6 scholen steeds meer Zorg voor voeding, woning en kleding Zorg voor gezondheid/Kinderverzorging Textiele werkvormen Kantoorpraktijk Winkelpraktijk, w.o. etaleren Machine-schrijven I.H.N.O. L.H.N.O. L.E.A.O. L.T.O. I.H.N.O. L.H.N.O. I.S.K. I.T.O. L.T.O. I.S.K. L.T.O. L.A.O. Zorg voor voeding, woning en kleding Zorg voor gezondheid/Kinderverzorging Textiele werkvormen Kantoorpraktijk Winkelpraktijk Brood-Banketbakken Koken-Serveren Machine-Montage Mechanische Techniek Motorvoertuigentechniek Electro-Techniek Bouwtechniek: Metselen/Schilderen/Timmeren Zorg voor voeding, woning en kleding Zorg voor gezondheid/Kinderverzorging Textiele werkvormen Kantoorpraktijk Winkelpraktijk Machine-schrijven Electro-techniek Mechanische Techniek Installatie-Techniek Bouwtechniek: Meubelmaken/Timmeren/ Metselen Aanleg en onderhoud tuinen Bloementeelt/Bloemschikken L.H.N.O. L.T.O. L. A.O. M. A.V.O. I.S.K. I.L.O. Onderwi van frate vooral a ook voo] burg uit konden t.a.v. de onderwi verwond vo Stichting voor Voortgezet Onderwijs Tilburg Dr. Mollei Leergangen to: Naast algemene vakken, de volgende praktische vakken Zorg voor voeding, woning en kleding Zorg voor gezondheid/Kinderverzorging Textiele werkvormen Kantoorpraktijk Winkelpraktijk, w.o. etaleren Machine-schrijven Bouwtechniek: Timmeren en Schilderen Electro-techniek Motorvoertuigentechniek Mechanische Techniek Fijnmetaalbewerken Scholengemeenschap "Quirijn” Gershwinstr. 10 5012 AR Tilburg Tel: 555911 (Noord-oost) Scholengemeenschap "Leyendaal" Jan Truyenlaan 79 5022 CZ Tilburg Tel: 321495 (Zuid) Aanmelding Inschrijving Persoonlijk op de adressen van de diverse scholen op: dinsdag 9 maart en donderdag 11 maart van 15.00 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 21.00 uur. ’’Sancta Maria” Schiphollaan 45 5042 TP Tilburg Tel: 675063 (West) Rijks H.B. 1866-1934 ii lem II "St. Angela" Schout Backstraat 37 5037 MJ Tilburg Tel: 672410 (Zuid-west) "Michael" Reitse Hoevenstraat 20 5042 EH Tilburg Tel: 686958/686959 (West) "Ie L.T.S." Spoorlaan 434 5038 CH Tilburg Tel: 423173 (Centrum) Opleidingsduur Voor alle scholen geldt een opleidingsduur van 4 jaar. In de eerste 2 leerjaren of onderbouw kan de leerling zijn/haar mogelijkheden en voorkeur ontdekken. In het 3e en 4e leerjaar wordt het onderwijs toegespitst op de vakken die zijn .gekozen. Wisselen van school kan, doordat de 6 scholen steeds meer samenwerken, na het le of 2e leerjaar gemakkelijk plaatsvinden. Aan enkele scholen zijn speciale onderwijsvormen verbonden, aangeduid met de letter I. (van individuele hulp) I.H.N.O., l.L.O., I.T.O. Toelatingseisen Tot alle scholen zijn meisjes en jongens toelaatbaar. Tot het le leerjaar van de scholen zijn toelaatbaar leerlingen die de 6e klas van het basisonderwijs hebben doorlopen. Tot het le leerjaar van I.H.N.O., l.L.O. en I.T.O. zijn óók toelaatbaar leerlingen die tenminste 6 jaar basisonderwijs hebben genoten en tevens de 5e klas hebben doorlopen Tot het 2e of het 3e leerjaar kunnen worden toegelaten leerlingen die naar het oordeel van de toelatingskommissie het programma van dat leerjaar kunnen volgen. Doorstroming Met een diploma L.B.O. of M.A.V.O. kan men, afhankelijk van het examenpakket en het nivo, verder een opleiding volgen aan scholen voor M.B.O., Streekcentrum, K.M.B.O., Streekschool, Vormingsinstituut etc. Met het M.A.V.O.-diploma met goede cijfers kan doorgestroomd worden naar het H.A.V.O. Informatie Meer informatie is te verkrijgen: bij de scholen (zie de aangegeven adressen en telefoonnummers)op de te houden open dagen of in de voorlichtingsbrochure van de Stichting voor Voortgezet Onderwijs Tilburg die is uitgereikt. Verklaringen van de afkortingen in het overzicht van de scholen: l.L.O. Individueel Landbouw Onderwijs I.H.N.O. Individueel Huishoud-en Nijverheids Onderwijs I.T.O. Individueel Technisch Onderwijs L.H.N.O.Huishoud- en Nijverheids Onderwijs L. E.A.O. Economisch en Administratief Onderwijs Technisch Onderwijs Agrarisch Onderwijs M. A.V.O. Middelbaar Algemeen Voortgezet Onderwijs I.S.K. Internationale schakelklas

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1982 | | pagina 44