w <N. n.. jank isen loon sport, ietsen Woensdag 3 maart 1982 sdag 3 maart 1982 Jubileumuitgave - 41 ETSEN 399,. 525,- 495,- 97,50 ETSEN rijzen >50644 :en en ost- ieden u an de rdeposito’s i kunt u □orlopend geldzaken dienst. □or u klaar Z.V.V. «Primeur» Goirle Reisvereniging «Willem II St. Spedeworth Continental Short circuit racing Amusementsclub «Elk wat wils» voor alleenstaanden Verzamelaarsverenging «De Filatelist» Carnavalsvereniging «de Hassèltse Schuit» Verzamelaarsvereniging Tilburg «V.V.T.» Tilburgs mannenkoor «La Renaissance» Carnavalsvereniging «de Pierewaaiers» Informatiehuis gehandicapten Nederlands textielmuseum Stichting werkgroep «Wandelbos» De wielervereniging «door (en) trappers» Tirolerkapel «de Postiljons» Tafeltennisvereniging «Irene» RKTVV «Korvel» R.K. gymnastiek- en sportvereniging «St.-Dionysius» Voetbalvereniging «S.E.T.» R.K. Tilb. voetbalvereniging «R.K.T.V.V.» Een van de beste tradities van de Tilburgse Koerier is, dat hij elke week weer zijn kolommen openstelt voor de rijke verza meling verenigingen, die de Tilburgse gemeenschap rijk is. Verenigingen en groeperingen hebben in de loop der jaren in de Koerier hun eigen kommunikatiemedium gevonden met, hun «achterban». Zó bont is het leven in Tilburg, door onze tekenaar voortref felijk weergegevenhet parochieleven heeft er een plaats, naast de vrouwenpraatgroep, de zwemvereniging, het mu seumwezen en nog vele andere. Sportvereniging Velocitas ’31 Kon. erk. Goirlese verzamelaarsvereniging «De Gezellige Ruilers» Invalide-ontspanningsvereniging ’t Stokske, Tilburg The South Jazzband Tilburg Big-Band Buurtcentrum «De Boomtak» R.K.-parochie Heikant-Quirijnstok Federatie van Tilburgse zangverenigingen Stichting «het oude kerkje» Peter van de Braken-centrum Tilburgse najaars-competitie Stichting Elisabethziekenhuis, afd. Radio Elisabeth Fiom Midden-Brabant, regionaal bureau Tilburg TIJSC «Tilburg Trappers» Vereniging Vrouwenkafee Tilburg The Wooltown Jazzband Sjaggelmert van «de Hupmarjannekes» Judo, jiu-jitsu, karate «Judoklub Tilburg» Sportcentrum «van Hogendorp» Gymnastiekvereniging «Olympic» Damvereniging «DAVO» Tilburgse damvereniging «T.D.V.» R.K.V.V. «Hieronymus» V.V. «W.C. Knudde ’76» Kon. Ned. Ver. «E.H.B.O.» afd. Tilburg Parochie Tilburg Noord-Oost (Hoefstraat - Groeseind - Loven - Besterd) Parochie Sint-Maarten Montfortparochie Nederlandse Katholieke Oudervereniging Tour- en wielerclub «Pijnenburg» T.S.V. «NOAD» Carnavalsvereniging «de Watergeuzen» Noord-Brabants natuurmuseum o o VU

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1982 | | pagina 41