I met I Een boeketje voorstellingen reduksie voor de lezers de van van de Stadsschouwburg Tilburg «zilveren» Koerier... t 1 [WLWEOHL SKfflSfflH WW® Hei HET KULTUREEL SENTRUM WENST DE TILBURGSE KOERIER EEN ZORGELOZE TOEKOMST El I Si El B 4 f» H ra REDUKSIE-BON F Woensdag Woensdag 3 maart 1982 36 - Jubileumuitgave Theater: toneel, mime, dans, muziek Filmhuis: Video: Toegang: vrij 20.30 uur SPELREGELS 20.15 uur 20.15 uur Meer informatie: 013-362033. de stichting musische vorming tilburg is in hoofd zaak werkzaam op het terrein van de beeldende audiovisuele en dramatische vorming, op de ateliers worden kursussen verzorgd en workshops voor ieder die daar belangstelling voor heeft, daarnaast geeft de stichting musische vorming tilburg onder steuning ten behoeve van onderwijs en sociaal- kultureel werk in tilburg en omgeving, daardoor is het o.a. mogelijk theatervoorstellingen en produk- ties op het gebied van dans, mime, muziek, film, audio-visuals etc. ten behoeve van leerlingen/kur- sisten in het onderwijs-vormingsprogramma op te nemen, voor meer gedetailleerde informatie kunt u zich wenden tot het centraal bureau p.f. bergmans- straat 4 5017 JH tilburg. tel: 434732. b.g.g. 424093 Koningsplein 1 013/436756 Tentoonstellingen hedendaagse beeldende kunst, performances, installaties Kinderfilmhuis: ééns in de veertien dagen film voor kinderen vanaf 8 jaar avant-garde en experimentele films, themaprogramma 's vrijdag 12 maart Openingstijden: dagelijks geopend, behalve maandag van 10.00 uur tot 18.00 uur; woensdag-, don derdag- en vrijdagavond van 19.00 uur tot 21.30 uur; zaterdag van 10.00 uur tot 16.30 uur; zondag van 13.00 uur tot 16.30 uur. videokunst-produkties en registraties van opmerkelijke voorstellingen zondag 28 maart donderdag vrijdag maandag woensdag vrijdag zaterdag woensdag zondag 11 maart 12 maart 15 maart 17 maart 19 maart 20 maart 24 maart 28 maart Het Nederlands Danstheater Het Zuidelijk Toneel Globe Alleen op maandag Haagse Comedie: Amerika Robert Paul One-Man-Show Robert Paul One-Man-Show Theaterunie: Vleugels van was Peru Folklorico zaterdag 20 maart woensdag 24 maart Kunstuitleen: keuze uit meer dan 2.000 eigentijdse schilderijen, grafiek, plastiek, tekeningen en wandkleden maandag 15 maart woensdag 17 maart kende Kafka. Franker Royaan en jaat over de j een vrijdag 19 maart donderdag 11 maart Toeg. bon: f 8 maart. speelt leelstuk Het is n V.D.VE Sjel het naam L< van de van het dagavon Sjel was was hij de dinge Sjel wer Toegangsprijzen: f 7,f 10,f 12,— en f 16,Kaartverkoop start vrijdag 12 maart. 20.15 uur speelt Het Zuide- rrolijke toneelstuk Aanstaand! kenale kerl uur een pl ring plaats' de nagedac Tilburgse K liggende k hebben gei middels hel Onder hen plaats de o] dood in 1 Koerier, Jo jangsprijs: f 15,Met reduksie- f 10,Kaartverkoop start maandag De reduksie-bon geeft één rang reduksie voor twee personen op één voorstelling. U koopt bijvoor beeld plaatsen van f 15,en bij inlevering van de bon betaalt U f 12,50. Voorde voorstellingen in de schouwburg-zaal wordt per plaats altijd f 1,25 voor de garderobe en plaatsbespreken in rekening ge bracht. Plaatsen kunt u kopen vanaf één week vóór de voorstel ling aan de kassa (dagelijks van 11.00 tot 16.00 uur). 20.15 uur Pers en publiek waren uitstekend te spreken over de verrichtingen van Ro bert Paul in zijn eerste eigen show, die als titel «Een voorzin,,, eerste stap» kreeg. Zang, kabaret onvoorstelbare imitatie-nummers. Toegangsprijs: f 10— Met reduksie- bon: f 7,50. Kaartverkoop start woensdag 17 maart. Toegangsprijzen: f 7,f 10,f 12,— en f 16,Kaartverkoop start woensdag 10 maart. Toegangsprijzen f 10,f 12,50, f 15,en f 17,50. Kaartverkoop start zon dag 21 maart. Toegangsprijzen: f 7,-, f 10,-, f 12,- en f 16,-. Kaartverkoop start zaterdag 13 maart. In de schouwburg-zaal lijk Toneel Globe het vr «De miraculeuze come-back van Mea L. Loman» van Guus Vleugel en Ton Vor- stenbosch. Regie: Gerardjan Rijnders. Met o.a. Wim van der Grijn, Diane Lensink en Babette Mulder. Een doldwaze geestige satire over de problemen van deze tijd: de stille sherrydrinksters, de werkeloze en zich overbodig voelende mannen, de buurvrouwen die een centje bijverdienen en het jonge gezinnetje dat gebukt gaat onder de last van een te groot doorlopend krediet of een mongooltje. Toegangsprijzen f 4,-, f 7,50 en f 11,-. Kaartverkoop start vrijdag 5 maart. 20.15 uur Het Nederlands Danstheater brengt drie balletten in de schouwburg-zaal: «Sum mer’s end» (choreografie: Glen Tetley, muziek: Henri Dutilleux), «Gange» (cho reografie en muziek: William Forsythe) en «Sinfonietta» (choreografie: Jiri Kylian, muziek Leos Janacek). M.m.v. het Ne- derlandsBalletorkest o.l.v. dirigent David Porcelijn. Toegangsprijzen: f 7,f 10,f 12, en f 16,—. Kaartverkoop start donderdag 4 maart. 20.15 uur Pers en publiek waren uitstekend te spre ken over de verrichtingen van Robert Paul in zijn eerste eigen one-man-show, die als titel «Een voorzichtige eerste stap» kreeg. Zang, kabaret en onvoor stelbare imitatie-nummers. one-man- ■''■•zichtige en De Theaterunie speelt in de schouwburg zaal het toneelstuk «Vleugels van was» van Jan Ottenhof in een regie van Leo Hogenboom. Met o.a. Martine Crefcoeur, Paul Gieske, Leslie de Gruyter, Jaap Hoogstra en Jan Mesdag. In een door blanken geregeerd Afrikaans land ver slaan drie korrespondenten vanuit hun hotel de strijd tussen het regeringsleger en de guerillabeweging. Tussen deze drie ontstaat een grote spanning. Een folkloristisch programma boordevol liederen, dansen, legendes en ballades uit de Inca-tijd en uit de Creoolse folklore. Dat presenteert Peru Folklorico in de schouwburg-zaal. Het gezelschap be staat uit zeven muzikanten (met zeer authentieke instrumenten) en vier dans paren (met authentieke Indiaanse en Creoolse dansnummers). 20.15 uur De Haagse Comedie speelt in de schouwburg-zaal het toneelstuk «Ame rika», een toneelbéwerking van de be- gelijknamige roman van Franz Regie: Jerzy Grzegorzewski. Met o.a. Hans Hoes, Guido de Moor, Lies Franken, Elise Hoomans en Jules Royaards. Het toneelstuk gé strijd om het bestaan, die een jonge Tsjech moet voeren als hij door zijn ouders verstoten en naar Amerika ge stuurd wordt. In de Studio-zaal het programma «Alleen op Maandag» met André van den Heuvel en Thérèse Steinmetz. Thérèse is een zangeres, die kan akteren en André is een akteur, die kan zingen. Samen brengen zij een verrassend eksklusief programma, waarbij zij muzikaal ondersteund worden door het trio van Nico van der Linden. Bij grote belangstelling wordt deze voorstel ling verplaatst naar de schouwburg-zaal. Bij inlevering van deze reduksie-bon ontvangt U één rang reduksie voor twee personen voor één van.de volgende voorstellingen:

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1982 | | pagina 36