UITVERKOOP Jr K ir EÏl it. BIJ LEENBAKKER M! ••Boesschoteri Voor prijs- en servicebewuste kopers Hoefstraat 145, TILBURG - Tel. 432163 ^t.br.wL.^ pers*^ BALANS OPRUIMING etnische minderheden Beleidsvoornemens Audio - Video - T.V. 1 Een reünie bij de Prins Hendrik groep L' Euro-Parlement op de bres voor Diefstal uit kleedkamers van Hetelucht - kanonnen BRESSON Spotkoopjes LaatfrUlle“0"e kleedkamer achter. bejaardenhuisvesting sportcomplexen en zwembaden DE TILBURGSE KOERIER Donderdag 21 januari 1982 pagina 19 1^82 pagina 18 i 0 en duurder fp’ alle soorten breimachinegarens op cones zeer voordelig. naast F ECHTE OPRUIMINGSKOOPJES Paradoxen 0 desso w VAN GORP-BOLSIUS BV. TILBURG, Korvelseweg 141, tel 013-435130 op kle- ïdi- Actie sportdag - stropdag Vrijwilligers gevraagd Staande klokken keuze uit meer dan 50 V rouwen in de Overgangsjaren dig ervaar digd Oranjevieringen Opgericht is daartoe de Stichting Audio-racks hifi-stereo Video - apparatuur Kleurentelevisie Alle bekende merken f Voltstraat 43 - Postbus 3075 Tilburg - Tel 013-435930^ VERKOOP - VERHUUR /an ing Basker leden t 2 banden VHS E180 voor 80,- 725 wore wonii derdt zouden er van «wat jammer dat ik dat nu kwijt ben». iRVICE GELIJKE tLING JUWELIERS - HORLOGERS Geschikt voor Olie HBO I Propaangas Petroleum Krachtstroom kens str. 27 rg 584588 EIGEN SEF GEMAKKEL BETAL Maak van je sport-dag geenstrop-dag. - Heuvelstraat 1Ó3l ion 013-424333 tnische j.opees Par- sterke mate a vormt de uewegingen maar al te vaak Jige acties. Veel goedkoper dan huren! begon aller van de van de fabrikanten ikzinnige is niet indkwijt is... Een ad die alles kwijt Ook in Tilburg is een VIDO-groep Het prijsindexcijfer: da!ngL duurder tstver- Stichting m int- toe: --w- Het r «We mc een hoef Het is beslist de moeite waard te komen kijken NEVEDA SCHEEPJES DURABLE DMC LANARTE LOUET PRYM kleinvak lager, \t craak- mten een v vlees te Heuvelhof Telefot "Desso";j|fc$|^ tapijt, 400 cm. br. per str. mtr. 129^5 i Europa, maar ook air, druivenplukken, tiatieven r! aangekondi ■- Video-apparatuur uit 77 voorraad leverbaar: Hitachi - Mitsubishi - Akai - Fisher - Telefunken - Tosniba Philips - Nordmende Panasonic - Sharp - VHS vanaf 2195,- of W.A. 163,- p. mnd. openingstijden I MAANDAG 13.00 - 18.00 UUR DINSDAG T.M. VRIJDAG 9.00 - 18.00 UUR I ZATERDAG 9.00 - 17.00 UUR. DONDERDAG KOOPAVOND J^^EIke vrijdagmiddag van 2 tot 4 uur demonstratie breimachine en kantklossen vormde Voor gramiTu volle J: geweest. Om nu de tisch als fi te maken té’s gezame organisatie! Wegens het 60-jarig bestaan van de P.H. en het feit dat de internationale scouting het komende jaar drie kwart eeuw bestaat gaat de P.H. het komende jaar feest vieren. De Prins Hendrik groep heeft de afgelopen 60 jaar een bewogen geschiedenis achter de rug. mulders Bystr. 14 Iburg 3-561151 Wollen berber huiskamertapijt versterkt met acryl, 400 cm. br. per str. mtr. 109^5 den. Het cijfer werd in 1975 op 100 gesteld. Nu ligt het in de buurt van 147. Het bestuur van de Stichting rekent tot haar werkzaamheden: het op elkaar afstemmen van de programma’s van de drie kerkdorpen en het ontwikkelen van initiatieven voor het verruimen van de financiële middelen voor de viering van oranjefeesten in de drie kernen. Het secretariaatadres van de Stichting ingen in de gemeente Loon Nieuwe Markt 1, 5171 EJ telef. 04167 - 73931 (toe- den Boer). De VM (Voorkoming Misdrijven)- medewerker van de Tilburgse politie heeft al verschillende sportcomplexen bezocht om preventie- c.q. reklame- materiaal rond te brengen. Het kan ook worden aangevraagd bij het bu reau voorlichting/voorkoming misdr ijven van de politie als men dat nog niet heeft of tekort komt. Voor spor ters en toeschouwers van sport moet het sportgebeuren een sportieve ge beurtenis blijven, als dat ook maar maar werk er zelf aan mee, t geen stropdag wordt. E *oellE6!''BU<9 Friezen, Basken, Bretons en de andere dertig miljoen Europeanen die tot etr minderheden behoren hebben nieuwe rechten verworven. Het Europees lement heeft onlangs namelijk een minderhedenhandvest goedgekt wordt erkend dat minderheidsgroeperingen ons culturele erfdeel in kunnen verrijken. De bescherming van de regionale culturen van Europa laatste jaren de inzet van een felle politieke strijd. Separatistische bev komen op voor hun taal en cultuur die door de centrale regeringen n miskend worden en zoeken dikwijls hun toevlucht tot gewelddadig Om dit laatste te verwezenlijken zal het bestuur een donatie-aktie gaan voeren. Hiertoe zullen in de komende weken als eersten bedrijven en instel lingen benaderd worden. Oranjevieringen in de gemeente Loon op Zand. Het bestuur van de Stichting wordt gevormd door een dagelijks be stuur van 3 personen en 2 afgevaardig den van elk oranjecomité in de 3 ker nen. Ook voor al uw inlijstwerk kunt U bij ons terecht. Ruime keuze, snel klaar. huiskamer-i^H t Oranjevierii op Zand is Kaatsheuvel, 1 stel 126 - dhr f verhuur van Prima knoopwol kaardmolens 100% wol zowel spinnewielen gevold als ongevold wij reserveren voor u dus wol bijhalen wanneer u wenst, zonder kleurverschil Tot 1985 dienen er in Tilburg ongeveer bejaardenwoningen gebouwd te rden. Het gaat hier om zelfstandige üngen in de wijken. Tweehon- itwintig van deze woningen der. er kunnen komen door be staande bouw geschikt te maken voor bewoning door bejaarden. Dit zou in overleg met de woningbouwvereni gingen bepaald moeten worden. In het bouwprogramma moeten ook ten minste 200 zogenaamde «aanleunwo ningen» worden opgenomen. Dit zijn woningen bij tehuizen, van waaruit bepaalde diensten kunnen verleend. Vastgehouden wor Vooroordeel De slager op de markt? zult u vragen, en u denkt dan misschien wel aan van die schilderachtige kiekjes uit warme landen, waarop duizenden gulzige in secten de handelswaar van de vleeschhouwersmarktkraam belagen. Niets van dit alles natuurlijk bij Ber nard Sebregts. Alle vleesartikelen heeft hij verwerkt in zijn eigen sla- gerswerkplaats en daar zijn ze ook al lemaal verpakt. Vervolgens komen ze terecht in de professionele koel-toon- bank van Sebregts’ winkelwagen. Aan die winkelwagen stelt het minis terie van Volksgezondheid overigens zulke hoge eisen, dat alleen de echt serieuze ondernemers er niet door worden afgeschrikt. Bernard Se bregts die ee nj arenlange ervaring heeft als vakman in de keurslagerij, ver koopt dus alleen vers vlees. Voor vleeswaren (broodbeleg) moet u bij zijn collega zijn. De slager op wielen, die voorlopig de enige is in de hele regio Tilburg, is op bijna alle Tilburgse markten thuis: dinsdags achtereenvolgens op het Burg. v.d. Mortelplein en op het Pater 7UU v.d. Elsenplein, woensdag op de Bes- ve 0 terd, donderdag in de Blaak en vrij- rol dags achtereenvolgens op het Ko- "n ningsplein en hët Wagnerplein. De slager op de markt: we zullen nog van hem horen. I Op 5 .VV. uur - 20.30 ui ivesantplein 1 ling van alles aan de berekende behoefte van 323 plaatsen in verzorgingstehuizen, 313 plaatsen in serviceflats of wooncentra FartlCUlier 1011131161 bij verzorgingstehuizen en 109 eenhe- den in een zelfstandige serviceflat of DUOdclt OraOjeVieriOgeO ders van Tilburg middels een .pre-nd- ’.es bejaarfenbuisveslmg. kenbaar Jmeente Loon op Zand eTn eigen plaïls laatste jaren heeft bij de bevolking en met name bij de kinderen een goed onthaal en ruime belangstelling gekre- gén. In elk van de kernen waren de reacties bij jong en oud bijzonder en thousiast. De basis voor het totaal programma van de drie kernen ie de gemeentelijke subsidie. de uitvoering van hun pro- imma’s zijn de drie oranjecomités lledig van deze subsidie afhankelijk weest. ieze basis, zowel programma- financieel, zo breed mogelijk i is door de drie oranjecomi tenlijk besloten een andere :vorm te kiezen. Iedere maand maakt het Centraal Bu reau voor de Statistiek bekend, hoeveel duurder het leven is geworden. Zij doet dit met behulp van het prijsindexcijfer. Dit cijfer heeft betrekking op de gemid delde gezinsconsumptie voor gezinnen, die in 1975 een bruto jaarinkomen had den van minder dan dertigduizend gul- Tum-Tum - Mariaschool wonen - woonomgeving Voor de derde maal gaan de kleuter school «Tum-Tum» en de lagere school «Mariaschool» een gezamenlijk projekt uitvoeren. Het clubhuis «De Waai- kant», de Katechese-werkgroep en de Meedenkgroep van de ouders zijn in tensief betrokken bij de voorbereiding. Bij de uitvoering werken alle ouders mee en is feitelijk de hele buurt betrok ken. Het projekt gaat van start op 21 januari met het zingen en uitbeelden van een feestelijk lied door de teams van school, clubhuis en ouders. Tijdens het projekt bespreken de kinderen o.a.«Hoe maken we van ons huis een thuis». Ze richten een eigen kamer in. Ze interviewen de buurtbewoners over wonen en woonomgeving. Ze gaan op bezoek om te kijken naar ver schillende vormen van wonen: bejaar denhuis, klooster, woonwagen, flat gebouw, enz. Ze proberen zich bewust te maken wat een huis inrichten kost. Ze gaan eens bekijken hoe de mensen in de loop van de geschiedenis hebben geleefd. De feestelijke sluiting is op 5 februari ’s avonds van 18.30 uur - 20.30 uur in de Mariaschool, Stuivesantplein 2a. Er is een tentoonstelling van alles wat de kinderen hebben gemaakt. Er zijn buurtbewoners die vertellen hoe zij hun woonomgeving mooi houden. De wijkagent vertelt wat hij daarvoor De Vrijwilligerscentrale zoekt 1 vrij williger (m/v) die vanaf eind januari tot ongeveer eind juli enkele uren per week (zelf over de week te verdelen)jongeren wil bemiddelen naar vakantie (vrijwil ligers) werk in binnen- en buitenland. Je draait zelfstandig spreekuur waarbij je informatie geeft over oa. jeugdkampen, werkkampen in Europa, maar ook daarbuiten, au pair natuurkampen e.d.m. De Hulpcentrale S.O.S.-dienst nog enkele centralisten (m/v). De centralist is de spil van het Hulpcentrale-gebeu- ren. Met kollega’s vormt hij/zij de be zetting van de centrale die dag en nacht bereikbaar is. Er worden mensen ge vraagd die bereid zijn deel te nemen aan een aantal introduktie - bijeenkomsten; bereid zijn ongeveer 5 diensten per 6 weken voor hun rekening te nemen (1 dag-, 1 avond-, 1 nacht- en 2 weekend diensten; een dienst is gemiddeld 4 uur); niet jonger zijn dan 22 jaar. Voor de Kinderinstuif op woensdag middag van 2 tot 4 uur in de wijk There sia vraagt men 3 vrijwilligers, waarva één persoon die over iets meer ervarir in het jeugdwerk beschikt. De le L.T.S. zoekt enkele vrijwilligers voor huiswerkbegeleiding (m.b.t. wis en natuurkunde) op maandag, dinsdag en donderdag van 15.20 tot 17.00 uur. De Pastoor Vromangroep zoekt 2 vrij willigers voor de gidsen op zater dagmorgen en/of zaterdagmiddag. Verzorgingstehuis zoekt vrijwilligers (m/v) uit Oud-Tilburg (Hasseltstraat, Goirkestraat, Wilhelminapark) die kontakten willen leggen met ouderen, zodat zij zich meer verbonden gaan voelen met hun buurt, in de vorm van een gesprekje, samen koffie drinken e.d.m. Het Tilburgs Aktie - Overleg zoekt een vrijwilliger (m/v) voor het bijhouden van de algemene en financiële adminis tratie. Het Buro Kleinschalige Werkprojekten vraagt een of meerdere vrijwilligers die twee nota’s over het ontwikkelen van werk uit het Spaans in het Nederlands willen vertalen. Ook kun je je als vrijwilliger opgeven voor het geven van taalles aan buiten landers en voor het meedraaien in di verse aktiegroepen en belangenvereni gingen. Heb je belangstelling voor een van boven staande vormen van vrijwilligerswerk, neem dan kontakt op met de Vrijwilligers centrale, Spoorlaan 320, tel. 434573. Open van maandag tot en met vrijdag tussen 9.30 en 17.00 uur. Bernard Sebregts de rijdende slagerij Sinds begin van dit jaar, sedert begin deze maand dus, kan de bezoek(st)er van Tilburgs markten een nieuwe ver schijning waarnemen op deze knusse winkelpleinen, waar uw geld volgens de handelaren de helft meer waard is. De ambulante handel van onze stad is namelijk verrijkt met een marktslager, Bernard Sebregts, die in een kr zindelijke winkelwagen de klant compleet assortiment vers v. bieden heeft. Het begon allemaal toen de oud - di- rekteur van de AaBe - fabrieken, de heer G. van de Bergh samen met an dere fabrikanten de scouting in Til burg op poten zette. Het officiële be gin was 26 juli 1922. De enige afde- lingstak in die dagen was een verken- nersgroep, die hun spel speelde rond om het oude Trappestinnen klooster. Het scouting - gebeuren groeide; een bewijs hiervan is dat de scouting geha vend doch echter vol kracht uit de oorlogsjaren is gekomen. Het zou echter te ver gaan om de hele ge- Bewaarvoorzieningen Ook onder de beheerders van de sportcomplexen en zwembaden be- staat de mening dat te weinig sporters gebruik maken van de aanwezige be waarvoorzieningen. Deze faciliteiten op zichzelf moeten de kans verlagen dat de sportbeoefenaars het slacht offer van onsportieve daden worden. Ook hier: eigen initiatief betekent voorkomen en voorkomen betekent dat er achteraf niet kan worden gezegd «had ik maar» met dè spijtgevoelens duurder worden heeft betrekking op alle uitgaven die men doet. Zoals kle- en schoenen, hygiëne en rneói- ov.ie verzorging, ontwikkeling en ont spanning, roken, verkeer, voeding en verzekeringen. Het prijsindexcijfer kunt u maandelijks lezen in uw dag blad, maar u kunt het ook zien op het NOS-joumaal. Als u hiernaar kijkt, laat u dan niet misleiden door het boodschappenwagentje, dat als il lustratie wordt gebruikt. Nog geen dertig procent van de uitgaven die meetellen voor het indexcijfer zijn le vensmiddelen. En u weet het zelf: ge- Op 11 december werd het cijfer van lukkig gaan juist de prijzen van le- november gepubliceerd. Van midden vensmiddelen lang niet zo hard om- oktober tot midden november liep de hoog als van andere noodzakelijke indexering van 146.3 naar 146.8. Een dingen. stijging van 0.3%. Let op dit cijfer, dit CONSU 82-01-01 Een van de vier sporters onder de 25 jaar wordt dus het slachtoffer van dit onsportieve gebeuren. Ook de be heerders moeten het op een heel droevige manier ontgelden. Bij een steekproef onder 28 beheerders bleek, dat 24 van hen waren bestolen tijdens hun aandeel in het sportgebeuren. De actie «Sportdag-Stropdag», die nu door het landelijke bureau Voorko ming Misdrijven (VM) en de plaatse lijke politie wordt uitgevoerd, duurt tot ongeveer juni. Deze actie, met pü- bliciteits- c.q. preventiecampagnes op de sportcomplexen, is erop gericht om de sportbeoefenaars ertoe te bewegen hun kostbaarheden zoveel moge lijk thuis te laten tijdens de sportbeoefe ning. Teveel vertrouwen Uit de aangiftes van diefstallen in kleedkamers van sportcomplexen en zwembaden die bij de politie bin nenkomen, blijkt, dat sporters met te veel waardevolle spulletjes, geld, sieraden enz., naar de sportbeoefe ning gaan. In elk geval op het ver trouwen van de mede-sporter reke nen, maar in de praktijk komt, zoals geconstateerd, één-vierde bedrogen uit. Gestolen geld is niet te achterha len, sieraden en andere waardevolle dingen nauwelijks, omdat dat vaak te De bijna 30.000 sportverenigingen in ons land tellen bijna 4,5 miljoen leden. Van de sportievelingen, die zich tenminste eenmaal per week aan hun hobby wijden, worden er jaarlijks zo’n 140.000 in de kleedkamers bestolen Dat is een schatting, want niet iedereen doet aangifte van het gestolene. Het werkelijke cijfer ligt waarschijnlijk rond de 230.000 per jaar. De gemiddelde waarde van het buitge maakte bedraagt ongeveer f 45,- Het onlangs goedgekeurde handvest beoogt de bescherming van de regio nale culturen en minderheidstalen die niet officieel worden erkend. Het Parlement verzoekt de nationale auto riteiten de rechten van de minderhe den te waarborgen, met name ten aan zien van het onderwijs, de massame dia, sociale aangelegenheden en het openbare leven. Bovendien wil het Parlement dat de Gemeenschap daadwerkelijke steun verleent aan projecten voor de ontwikkeling van -Oionale culturen. Kinderen die tot minderheidsgroepe ringen behoren moeten volgens de Euro-Parlementariërs op school de kans krijgen hun taal en cultuur te le ren kennen. Bepaalde lessen zouden in de taal van de streek kunnen worden gegeven en verder zou er aandacht wijk- moeten worden besteed aan de plaat- at 164 selijke geschiedenis en literatuur. Eigen taal In het handvest worden de lokale ra dio- en televisiestations verzocht zendtijd af te staan aan de minderhe- het h den en de hulp van gespecialiseerde heid medewerkers in te roepenBovendien Een van mijngeliefde schrijvers is Chesterton. Een Engelse journalist die vooral beroemd is om zijn zoge naamde «paradoxen»Een paradox is een schijnbare tegenspraak. Ches terton goochelde met zulke tegen spraken. Bijvoo rbeeld: «De mensen hebben niet genoeg van het christendom. Ze hebben nog nooit genoeg christendom aangetroffen om er genoeg van te krij gen». Of deze: «Een krant iemand die zijn verstar krankzinnige is iemand die al is behalve zijn verstand». Doordenkertjes noemen we dat tegenwoordig. Hier is er nog een: «De grote idealen van het verleden mis lukten niet omdat ze overleefd werden. Ze werden niet genoeg beleefd». Zo schreef hij ook ijzersterke en on vergankelijke waarheden. «Goed is goed, ook al doet het niemand. Kwaad blijft kwaad, ook al doet het ieder- ieen». Hij was ook bijzonder gevat. Beroemd is het volgende verhaal. Hij kreeg eens een huwelijksaanzoek van een zeer knappe filmster. Want, zei ze tegen Chesterton, als onze kinderen dan het verstand krijgen van u en de schoon heid van mij, wat zullen dat dan won derlijke kinderen zijn. «Zeker» zei Chesterton, «dat is één mogelijk heid» De andere mogelijkheid is deze «Denk je eens in dat ze mijn schoon heid zouden erven (Chesterton was namelijk oer-lelijk) en jouw verstand» Een van zijn waardevolle adviezen was: «Drink nooit omdat je ongelukkig bent! Drink alleen maar, omdat je ge lukkig bent». doet. De kinderen dragen voor en dan sen. Toon Kerkhof met zijn gezin zingt en speelt liedjes over wonen en huis en thuis. Iedereen is van harte welkom! schiedenis van de P.H. te verhalen. Wat wel waard is te vermelden, is het feit dat de moderne Prins Hen- drikgroep niet meer alleen uit verken ners bestaat maar ook 4 andere afde lingen erbij gekregen heeft. Deze zijn: de gidsen, de welpen, de kabouters en de rowan, scherpa afdeling. De reünie Een van de oudste groepen uit Neder land heeft dus feest. Een reünie die hieraan verbönden is op 21 augustus gehouden zal worden voor de oudle- den van de P.H. Bent U een oudlid van ons schrijf dan naar het later ge noemde adres. Verder is informatie over onze geschiedenis altijd welkom omdat wij daarover een tentoon stelling willen gaan houden. Oudleden kunnen reageren op 't vol gende adres: mevr. T. Kuys, Maas- landstraat 37, 5018 AG Tilburg. Geldig t/m 4 febr. 1982 snel van eigenaar verwisselt. Boven dien op wie valt er verdenking onder een massa mensen? In eerste instantie is het dus de sportman en -vrouw zélf, die zich moet beschermen tegen de onsportievelingen onder het gezel schap en/of binnendringers. Dat hoeft niet zo’n geweldig probleem te zijn, evenals het gebruiken van de voor zieningen die er op de sportcomplexen zijn, waar waardevolle dingen kunnen worden bewaard. En tenslotte: bij diefstal van eigen dommen, aangifte doen bij de politie, zodat dit soort delicten bij herhaling in de belangstelling komt, zodat men beter attent blijft op eigendommen en de zorg daarvoor tijdens de sport beoefening. moeten de autoriteiten erop toezien dat minderheidsgroeperingen dezelfde steun ontvangen voor hun culturele manifestaties als de meerderheid. Tenslotte moet er bij de regionale be- stuursindeling rekening worden ge houden met de culturele eenheden en moet de bevolking de mogelijkheid worden geboden zich in rechtbanken en andere officiële instanties in haar eigen taal verstaanbaar te maken. Het handvest is opgesteld door het so cialistische parlementslid John Hume, die zelf tot een Ierse minderheid be hoort. Hume verklaarde dat de be scherming van regionale culturen deel uitmaakt van de fundamentele rechten van de mens. Door het handvest goed te keuren getuigde het Parlement vol gens hem van de toegenomen belang stelling voor de problemen van cul turele identiteit en regionalisme. Hoewel sommige Parlementsleden vreesden dat de «institutionalisering» van de etnische minderheden tot een breuk kan leiden tussen de volkeren van de Europese Gemeenschap, werd handvest met een ruime meerder- d aangenomen. (EuroPocus) problematiek concrete voorstellen zouden worden gedaan. Dat gaat nu in worden de raadsvergadering van 1 februari ge- >rdt ook beuren. Het college wil onder meer de ser viceflat, die vanwege de hoge kosten niet meer te realiseren is, vervangen door het «wooncentrum voor oude ren», een vorm van aangepast en be schermd wonen, waarbij men toch totaal zelfstandig is. Het college wil tot 1985 een zestal wooncentra realiseren. Verder onderschrijft het college het uitgangspunt van het provinciaal plan bejaardenoorden onderschrijven waar het gaat om de omvang van verzor gingstehuizen (minimaal 40, maximaal 120 plaatsen). Ook komt er een be- isplan voor hulp- en diens* iciiing aan bejaarden en worden naar rijk en provincie idigd. motto van VIDO is: moeten elkaar helpen, niet in loek maar samen in een groep». VIDO is een zelfhulpgroep, voor vrouwen, die problemen hebben met overgangsjaren, juwen kunnen leren, anders met hun problemen om te gaan. Het weten, dat er iemand naar je luistert is in deze tijd van haastig i elkaar leven een enorme steun. Wat doet VIDO in Tilburg Er worden gespreksgroepen ge houden. Verder is er elke dinsdag een open koffie-ochtend, waar elke vrouw in de overgangsjaren welkom is. De 2e dinsdag van de maand is meestal een thema-ochtend over onderwerpen die de vrouwen zelf aandragen. Op de projt overige dinsdagen is er gelegenheid regie om deel te nemen aan ontspan ningsoefeningen. Op 26 januari is ér een informatie- ochtend. U kunt daar alle gewenste in lichtingen krijgen. De datum waarop de nieuwe gespreksgroep start zal daar ook bekend worden gemaakt. We komen bij elkaar in het v gebouw Loven/Besterd Koestraat om 9.30 uur. Telefonische informatie no. 675420

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1982 | | pagina 19