_ALZON I Autobedrijf Ad Cruyssen nu ook Chrysler-dealer 49,50 20% k VIDEO 182? JUBILEUMAANBIEDING 1495 998 Het Rode Kruis is van ons allemaal afhankelijk 182? Uit B W-besluitenlijst van 15 t.m. 21 april Jubileum praktijkwedstrijden met politiehonden te Goirle meubelen 9 pril 1981 pagina 16 DE TILBURGSE KOERIER Woensdag 29 april 1981 pagina 17 RECORDER CAMERA’S BANDEN •dge ba- ;n B de t 9. en ?r 'S wat aast Rijense Jazz Stichting viert feest... hulp bloec Aanvang 20.00 uur. Lancia-modellenshow bij Autokoster in Loon op Zand KORTING Aotie loopt tot en met 14 mei a.s. es lang van iet stil filialen, tot eder de Wil- wel, ind werd Winkel Showroom Tilburg Goirkestraat 26 tel 013-425.180 Breda Haagdijk 52 tel 076-133.332 it zien ijke n s EAM Grondkabel (VMVK AS)2 x 2-1/a 0 Buitenkabel (VMVK) 1-’/2 en 2-’fe 0 NU is het tijd voor aanleg van uw tuinverlichting teger gesk PORTABELE SETS Mechelse 1 “pers op het ge ressuur. ilein zal ;n in- Prijs 42.- 94'- 97.- int loon. 100 140 150 140 lan- a.s., in de sW’ fcétt ¥-ott'< C5"'c’ irofessioneel. ilpverleners in Somalië Voor nadere infon Maasbogt 14, Goir et bestem- ing worden 1 1 juni a.s. 3 mei a.s. instkoor in de Lourdt vrmatie: J.A. Peeters, jirle, tel. 013-344558. •rijks echt K-car Dodge i De Daihatsu Cuore, klein, fel en 1 op 25... Het geheel zal worden gehouden op en en weer (wat op "g bete- toe kan concert mede- jr het Ooster- .....c";,de een nieuwe de K-car, een modern ge- e 2,2 liter viercilinder. Die iwd in een daartoe geheel Hierna zijn de toegangsbewijzen ver krijgbaar aan de kerk. geleden werd hun debuut-LP dels» bekroond met een Edison, löogste onderscheiding die een “rlandse groep te beurt kan val- idge» 5-130340 ■I. 070 - 940355 ïl. 010- 167298 Zijn belangrijkste karakteristiek is klassieke styling, waaraan kenne veel automobilisten de voorkeur t ven geven boven de types in het der- de/vijfde deur-genre. Enkele prijsvoorbeelden: Breedte Hoogte 80 140 180 200 De Lancia Beta Trevi De nieuwe Trevi is een variar geen vervangervan de Beta Sak :1 Brabant incia Beta injektie te be- Gezamenlijke verantwoordelijkheid Het gaat bij dit alles om vele tientallen miljoenen guldens. Die telkenjare door het Nederlandse volk worden bijeengebracht. Eigenlijk Oefening bewaken. De helper J. Wolfs probeert hier het rijwiel weg te nemen van de geleider Astra, die dit prima weet te beletten. be- /erp-be- zal met n, omdat tijd heb- concept- De be- thandeld noemde vereni- - r.anola-concert worden gegeven door twee leden van de Neder landse Pianola Vereniging, pit is dan iets geheel nieuws voor de meeste mu- j‘ ziekliefhebbers: muziek gebracht door automatische piano door middel van rolle Speciaal voor deze middag zijn tal vanjazz- rollen bijeengebracht, terwijl ook des kundige informatie zal worden gegeven. worden besteld. Andere extra’s voor alle typen airconditioning, automati sche transmissie, speed control, vinyl dakbedekking. 1 den «Models» bekroond met een Edis de hoogste onderscheiding die Nederlandse groep te beurt kan len. Ook hun tweede LP «The Bric is goed ontvangen. om 20.15 uur zal Tilburg een con fetti deskerk (Ko- was bij een dergeiijke scenes herinneren o.a. de ïderlands Ka- f 7200,- max. tonie Orpheus, ACCESSOIRES etc... Alle systemen demonstratieklaar Div. merken zoals: PANASONIC - HITACHI. AKAI - FISHER - SONY GRUNDIG - PHILIPS SABA - SHARP etc.. IRY IKEUR ’ER UTTER Kabelklemmen kabeldozen en eventuele andere s waterdichte materialen 25% korting van gestel Wilhelminapark 24 tilburg 013-423282 Dubbele waterdichte '^60^' wandspot met lamPen wit lof (geldt niet voor aanbiedingen). Alleen geldig bij winkelverkoop. ALUMINIUM ZONWERING v RECHTSTREEKS VANAF DE FABRIEK W’J”r Zoals bekend heeft dit concern enkele jaren geleden zijn Europese merken zoals Simca en Sunbeam verkocht aan de Peugeot-groep en worden er nu alleen nog de in de Verenigde Staten vervaardigde modellen verkocht van de merken Plymouth, Dodge en Chrysler. Onder deze modellen vinden we be halve de grote en luxueus uitgevoerde echte Amerikanen ook de Dodge Omni, een fraai gelijnde coupé op ba sis van de Simca Horizon. De belang- -rijkste auto uit de Chrysler-stal is water de inmiddels al befaamde r die hier onder de naam Aries boogschutter; ver krijgbaar is. wagnerplem 42 tilburg 013-554860 LL iC 282? Monumentenlijst Op het monumentenlijst zijn geplaatst de volgende panden aan de Willem II- straat: nummers 29,30,3132,33,34a, 35, 36, 45 en 57. Tegengesteld fietsverkeer In de omgeving van het Rozenpleii ’engesteld fietsverkeer worder steld. Op zondag 3 het Toonkun eert geven ii ningshoeven). Uitgevoerd zullen worden: kantate no. 72 «Alles nur nach Gottes Wille» van J.S. Bach en «Dido and Aenas» van Henry Purcell. Tevens wordt aan dit c werking verleend door Bij aankoop van elektromateriaal boven f 150,- 15% korting Toonkunstkoor Tilburg houts Kamerkoor, het Brabants Or kest en Edwin Smulders, clavecimbel. De algehele leiding berust bij dirigent Huub Bartz. Kaarten zijn t/m 2-5 te bestellen bij Muziekhandel Spiero, Willem Il-str. 4, tel. 423223. Wij leveren tevens: Aluminium jaloezieën voor binnen en buiten Vertikale jaloezieën Rolgordijnen: Zonneschermen Aluminium raam-en deurhorren Alle maten - Vele kleuren - 5 Jaar garantie - Gratis meten - Snelle levering Aan dit uiterlijke kenmerk ontleent de Trevi ook zijn naam (van Tre volui drie delen, t.w. motor-, passagie en bagagekompartiment), terwijl natuurlijk ook herinneringen oproepi aan de beroemde Trevi-fontein in Rome, (die van de muntjes). De Lancia Beta Trevi is leverbaar met een 1600 en 2000 cc- motor, terwijl de twee liter versie ook verkrijgbaar is met het Bosch L-Jetronic systeem van elektronische benzine-inspuiting. Kortom, tijdens de komende vrije da gen is een bezoek aan Autokoster te Loon op Zand beslist de moeite waard. Dixie-dansfestijn Vanaf 17.00 uur zijn jazz- en danslief hebbers welkom in de grote zaal van Tivoli, ter besch waar op feestelijke wijze het driejarig be- plantatie. staan wordt gevierdDe muziek zal worden Vakantier verzorgd door The Crescent City Jazzband uit Helmond. Meer informatie wordt u zlv graag verstrekt door het secretariaat onder tienuizen en nummer 01612-3410. pitaalschip Kruis. Omvat een activiteiten waarbij daadwerkelijke hulp ■uicapten, zieken en Maar het Nederlandse Rode Kruis voert ook in Nederland taken uit. Ta ken die onder meer gebaseerd zijn op de plaats die de overheid hem in het kader van de gemeentelijke ram penplannen heeft toegekend. Dat ver eist van de Rode Kruis - organisatie een noodzakelijke paraatheid én be schikbaarheid van mankracht en ma terieel. Maar daarnaast kent het ook een aantal andere hulpverleningsta ken, die niet minder noodzakelijk zijn. Zoals hulp langs de wegen met de vele bekende Rode Kruis - hulpposten en een tiental snelwegambulances in de weekendspits voor snelle adequate J bij verkeersongelukken. De ïdtransfusiedienst en-de vele hon derdduizend bloeddonnors die hun bloed uit menslievendheid afstaan. De Medic Alert die op verzoek Medic Alertpenningen afgeeft met als cen trale post het Rode Kruis Ziekenhuis in Den Haag waar van tienduizenden Nederlanders de medische gegevens zijn opgeslagen. Een telefoontje daar heen - dag en nacht -, bij een ongeval en men krijgt onmiddellijk alle nodige en relevante gegevens. te Tilbur," 1 een kunst „v op de vo< nument kosten van 60.000,- worden j de Beek raadscommissie socia.v zaken gehoord worden. Subsidies uit het Cultuurfonds Conform het advies van de Culturele Raad, is t.b.v. speciale uitvoeringen, resp. evenementen tot de navolgende subsidies besloten: 1Stichting Zuid-Nec merkoor Tilburg, f 7 2. Koninklijke HarmGi 2566,- max. 3. Tilburgse IJssportclub T.U.S.C., 3000,- max. 4. Gemengd Zangkoor Loven Bes- terd, f 6100,- max. 5. St. Vormingstheater «De Muze», 811,- max. 6. Midden-Brabantse Orgelkring, 1275,- max. 7. St. Bevordering Muziekimprovi- satie, f 12000,- max. 8. Operettekoor Concordia, f 3140,- max. Stichting Letters, f 3800,- max. Lancee in de Boemerang Goed nieuws voor alle popliefhebbers uit Rijen én omgeving. De jongeren werkgroep van S.K.W. haalt op vrij dag 1 mei a.s. de rockformatie Lancee naar de Boemerang. De groep is ontstaan door de solo-ak- tiviteiten van zanger, gitarist en kom- ponist Ferdy Lancee. Enkele maan- Zeven jaar geleden, in 1974, vestigde Ad Cruyssen zijn autobedrijf aan het heiminapark, op nr. 48. Toen in 1978 het Japanse automerk Daihatsu (u weet die blitsflitsende, benzineversmadende piepkleine vluggertjes) in Nederland v geïntroduceerd, verwierf Ad Cruyssen hiervan het dealerschap voor Tilburg en omstreken. Sinds kort is Ad Cruyssen nu ook officieel dealer voor Tilburg e.o. van het Amerikaanse autoconcern Chrysler. Aanleg verbindingspad Tussen de Le Bourgetstraat en de Scbiphollaan zal een verbindingspad, genoemd De Steeg, worden aange legd. Wij wensen autobedrijf Ad Cruyssen veel succes toe bij dit uitgebreide dealerschap. zouden de kosten nog veel hoger zijn geweest. Maar het Nederlandse Rode Kruis kan al zijn belangrijk werk op deze manier doen, omdat zo’n 40.000 vrijwilligers elke week en in de week ends vele uren belangeloos in de weer zijn. Op vrijwillige basis, maar nooit vrijblijvend! Het zijnmensen, waarop je kunt rekenen. Dat mag best wel eens gezegd worden. Het Rode Kruis is hecht verankerd in het Ne derlandse volk. Maakt daar onverbre kelijk onderdeel van uit. Al generaties lang. Dat moet zo blijven. Meer dan ooit In een wereld waarin door de voort schrijdende techniek, via televisie, ra dio, kranten en tijdschriften je steeds meer geconfronteerd wordt met de problemen van mensen in nood, kan het niet anders dan dat het Rode Kruis een beroep op iedereen moet blijven doen om haar menslievend werk voort te zetten en waar mogelijk uit te breiden. Hoe meer druppels op een gloeiende plaat, des te meer kans, dat het vuur tijdiger kan worden gedoofd. Het Rode Kruis is van ons allemaal afhankelijk. Van de veertigduizend vrijwilligers die zich belangeloos inzetten voor hun medemensen. Van iedere Neder lander die met haar of zijn bijdrage, dit werk mogelijk maakt. Nu meer dan ooit! Het Nederlandse Rode Kruis In 126 landen. Daaronder ook Neder land met het Nederlandse Rode Kruis. Een paar voorbeelden om aan te ge ven, waarom het gaat. In een jaar, 1979-1980, ging er een bedrag van f 25,- miljoen naar buitenlandse hulp verlening om slachtoffers van gewa pende conflicten en natuurrampen te helpen. Nieuwe bestemming garage aan Veldhovenring De voormalige garage aan de Veld hovenring 57 zal ingericht en gebruikt worden als ontspanningsruimte (rol schaatsen - biljartzaal - automatenhal - bar). Een en ander onder voorwaarden dat geen geluidslast wordt veroor zaakt, dat geen in- en uitritten in de Sup. de Beerstraat worden aangelegd en dat voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein aanwezig is. Kunstwerk Broekhoven Voorstel aan de raad opdracht te ver lenen aan Tine de Weijer, kunstenares jrg, tot het vervaardigen van stwerk in de wijk Broekhoven, /oormalige plaats van het mo- t Prinses Irene Brigade. De dit kunstwerk, t.b.v. f - maximaal, zullen ten laste i gebracht van het Fonds voor ridende Kunst. Vooraf zal -•- -jciaie en culturele (hetgeen weer een kleinere brand stoftank, dus minder gewicht voor brandstof mogelijk maakt). Zo grijpt alles in elkaar. Voor de K-car bestaat ondanks de stevige recessie een ge weldige belangstelling op de Ameri kaanse markt. Zo gaat de K-car in be langrijke mate bijdragen tot het herstel van Chrysler. Moderne constructie Chrysler ontwolle,de motor voor de konstrueerde 2 wordt gebouw u s (Y Experiment BKR Zo spoedig mogelijk wordt overge gaan tot experimentele uitvoering van de Beelde Kunstenaars Regeling. Dit betekent dat volgens een opdracht- systeem gewerkt gaat worden en te vens dat de kunstenaar de helft van zijn produkten in eigen beheer kan houden. Sluiting 5 mei De sluiting op 5 mei a.s. van de ge meentelijke diensten, blijft gehand haafd. T.a.v. het al of niet opnemen van een verplichte snipperdag door het personeel, wordt thans besloten de richtlijnen voor rijksdiensten te vol gen. Onderzoek slachtplaats Om te bezien of het economisch ver antwoord is om de slachtplaats als ge meentelijk bedrijf voort te zetten, zal onderzoek verricht worden door ir. J.J. van der Helm te Breda. Voorlopig gaat het om een globale inventarisatie en onderzoek naar de omvang van de te treffen maatregelen. De kosten van de eerste fóse van het onderzoek be dragen f 15.000,- tot f 20.000,-. Experiment stads vernieuwing Aan de raad zal worden gevraagd een reeks beslissingen te nemen over het wijkplan’ Goirke - Hasselt - Pas- torieklamp (experiment buurtaanpak). Hiertoe vergadert de raadscommissie op 29 april (tussen 19 en 21 uur) in de Kasteelhoeve. Op 11 mei komt het wijkplan in de raadsvergadering aan de orde. Overleg huren in stadsvernieuwingsgebieden Tilburg zal niet verder deelnemen aan het overleg tussen verschillende ge meenten over de huren in stads vernieuwingsgebieden. Dit overleg heeft tot doel de komende kabinets formateur op de problematiek te wij zen door eisen te stellen en voorstellen te doen. Tijdgebrek van wethouder en ambtenaren hebben tot dit besluit ge leid. Uitstel behandeling bezwaarschriften De behandeling van de zwaarschriften tegen het ontw« stemmingsplan «Stuivesant», 2 een maand uitgesteld worden, de reclamanten onvoldoende I ben gekregen het c raadsvoorstel te bestuderen, zwaarschriften zullen nu bel worden in de raadscommissie RO en PW op 20 mei a.s. Het mingsplan zal ter vaststellin aangeboden in de raad van nieten jaarlijks ruim vijfduizend chro nische zieken en invaliden van een heerlijke week vakantie. Omdat zij anders daarvan verstoken zouden blijven. Het Jeugd Rode programma van jeugd en jongeren da; bieden aan gehandic bejaarden. Het Rode Kruis Welfare werk, waarmee aan 30.000 zieken, gehan dicapten en bejaarden een plezierige vorm van vrijetijdsbesteding wordt geboden. De Telefooncirkels, waarbij vooral chronisch zieken en bejaarden regel matig worden gebeld. Een gerust stellend gevoel voor hen dat de een zaamheid doorbreekt. Er zijn zo’n 2.500 mensen bij betrokken. De Lec- tuurdienst, waarbij een enorme hoeveelheid boeken en tijdschriften een weg vindt naar vele zieken, ge handicapten en bejaarden, die anders hiervan verstoken zouden blijven. Al deze binnenlandse taken kostten in hetzelfde jaar ruim f 7,5 miljoen. Op vrijdag 1zaterdag 2, en maandag 4 mei kan de ware liefhebber zich ver lustigen aan de lieflijke vormen van een aantal uitgelezen Italiaanse schoonheden. Op die dagen namelijk exposeert automobielbedrijf Auto koster, Hoge Steenweg 45 in Loon op Zand, official Lancia dealer, de kom- plete range, nieuwe en vernieuwde modellen uit de Lancia-stal. Als primeur voor geheel wordt hier de nieuwe Lar Trevi en de Famma fuel wonderen zijn.. Ook kunt u nog eens heel wat verliefde blikken slaan op de auto van het jaar 1980, de Lancia Delta. al- omgeving van de HAVEP-sport- terreinen, gelegen achter het St.-Eli sabeth verpleeghuis te Goirle. De auto’s worden verzocht te rijden via de Watermolenstraat met pijlen KNPV wordt alles goed aangegeven. Aanvang ’s morgens om 9.00 uur. Dan worden de appeloefeningen, springen, revieren (speuren) naar een voorwerp en persoon enz. uitgevoerd. Om 14.00 uur (2 uur) begint het spec taculaire bijtwerk en de uitvoering van de scenes zoals reeds vernoemd met de schijnaanval (d.i. een hond die en de helper (boef) die ïrgeeft; de hond mag bijten; zeer belangrijk ria een geluidsinstallatie voorzien door de lit Rosmolen. Ter afwisseling van de jaarlijkse nationale wedstrijd P.H. 1 (d.i. het meest ge bruikte certifikaat) om de HAVEP-wisselbeker, organiseert de Goirlese poli tiehondenvereniging «De Trouwe Waker» ter gelegenheid van het 30-jarig be- staansfeest een P.H. 2 praktijkwedstrijd op zondag 3 mei a.s. Deze wedstrijden worden gehouden volgens de keuringsreglementen van de Koninklijke Neder landse Politiehond Vereniging P.H. 2. Het zeer talrijke publiek dat 5 jaar geleden aanwezig wedstrijd, zal zich nog wel de sensationele uitgevoerde sc bankoverval, het stropersdrama enz. De deelnemende combinaties zijn len in het bezit van tenminste 2 certifi caten met lof. Een combinatie uit Re- nesse (z) is in het bezit van 4 certifika- ten met lof. Verder komen de deelne mers uit Tinte (zl), Almere - Haven, Reuven (L), Deventer (o) enz. en dan nog de plaatselijke favoriet F. v.d. Vloet met zijn Mechelse Herder Astra. Allemaal toppers op het gebied van politiehondendressuur. Een deskundige keuringscommissie zal de uit te voeren oefeningen beoor delen n.m. de heren M. Linkens, Maastricht; F. Ouwerkerk, Beekber gen; J. Brouwers, Tilburg en J. Pee ters, Goirle. Het helperswerk (de boeven) zijn de heren A. Vorschoor, Nieuwendijk, W. Toelen, Gemonte en W. Willemsen, Tilburg. Deskundige voorlichting Vakbekwame SERVICE Ruime parkeergelegen- op koopavond geopend TECHNISCH BUREAU JOOSEN BV/RADIO-TV^^ wordt ingezet zich tijdig over„ deze dan niet bij voor de eind.uitslt Alles wordt vi van commentaar x heer J. de Letter ui nieuw geïnstalleerde, bijzonder verre gaand geautomatiseerde fabriek. Dat gaat zover dat de motoren bijvoor beeld met twaalf stuks tegelijk vol automatisch in enkele minuten op een veertigtal punten worden getest. De testapparatuur braakt lange com- puterstroken uit met de exacte gege vens van elke motor. Als een motor op een bepaald punt afwijkt van de nor men, wordt de test van die ene motor gestopt. Op de computerstrook is dan precies af te lezen wat er aan man keert. De Dodge Aries wordt gemaakt als vierdeurs Sedan, tweedeurs Coach en vijfdeurs Combinatiewagen. Alle drie de varianten worden hier geïmpor teerd, elke auto in twee gradaties van luxe en uitrusting: Medium en Pre; mium. Een niet onbelangrijk verschil is dat de Medium geen stuurbekrachti ging heeft, die overigens als extra kan Politieke forum-avonden Moergestel Met het oog op de naderende delijke verkiezingen op 26 mei organiseert het Trefsentrum aan Kerkstraat no. 15 te Moergestel een drietal politieke forum-avonden. Deze avonden, die plaatsvinden op de achtereenvolgende vrijdagen 1,8 en 15 mei, zijn thematisch van opzet. Aan de orde komen de thema’s werkloosheid, kernenergie en woonbeleid. Ver tegenwoordigers van CDA, P. v./d. A„ VVD, D’66, PPR. PSP en CPN zijn voor deze avonden uitgenodigd. De eerste forum-avond op vrijdag 1 mei staat in het teken van de werk loosheid. (Hoe kan het ook anders op de Dag van de Arbeid In eerste in stantie krijgt elke partij de gelegenheid om in het kort haar standpunt omtrent het thema werkloosheid uiteen te zet ten. Daarna volgt, hopelijk, een le vendige en interessante diskussie tus sen de aanwezige partijen en het pu bliek. Het Rode Kruis, de wereldomvattende hulpverleningsorganisatie met vertak kingen in 126 landen, heeft het helaas drukker dan ooit. Ook in het afgelopen jaar is het weer dagelijks in acite geweest om hulp te verlenen aan mensen die in nood verkeerden, wie en waar ook ter wereld. Zonder daarbij enige vorm van discriminatie toe te staan. Vaak ook in alle stilte. Doel blijft daarbij immer het opheffen of op zijn minst verzachten van leed, dat mensen te dragen krijgen. Leed dat ontstaat door conflict - situaties of natuurram pen. Leed waarom nooit gevraagd wordt. Maar dat er opeens is. En dan moet er meteen hulp worden geboden. Het Rode Kruis doet dat, snel en prof Dank zij de hartverwarmende inzet van vele duizenden en duizenden hul die overal ter wereld het Rode Kruis ideaal in daden omzetten. In Italië, i in het Verre Oosten, maar ook in ons eigen land. De Dodge Aries j De Dodge Aries is de veelbesproken I zogenaamde K-body van Chrysler I Corporation. De auto wordt tevens gemaakt onder de naam Plymouth Reilant, maar in Nederland komt al leen de Dodge Aries. De K-body is de eerste auto van een nieuwe generatie Amerikanen van Chrysler in de mid denklasse. De motor is dwars voorin geplaatst, met voorwielaandrijving. Daardoor kon de auto tegelijk korter van buiten en ruimer van binnen wor den. De kleinere karrosserie en waar mogelijk toepassing van kunststoffen maakt de auto lichter, hetgeer een kleinere motor toestaat (v zich al weer gewichtsbesparing kent) die met minder brandstof toi Koestraat 2, 5688 AH Oirschot. tel. 04997-1833. *Oii*schot Donderdag 30 april (Koninginnedag) viert de Rijense Jazz Stichting op bescheiden wijze haar driejarig bestaan. Er zijn die dag een drietal activiteiten, waaronder zelfs een pianola-con cert. In de afgelopen drie jaar heeft de Rijense Jazz Stichting een scala van activiteiten georganiseerd on hooe niveau, waardoor zii vele iazz-liefhebbers heeft weten te boeien. Naast de talloze zondagmiddagconcerten is deze jonge stichting ook aktief bezig bezoekers, belang stellenden en schooljeugd kennis te laten maken met jazz in het algemeen en oude stijl in het bijzonder. Hoogtepunt vormde het in maart gehouden concert met Jean «Toots» Thielemans, waarvan binnenkort een elpee zal verschijnen. Kiosk-optreden Pianola-concert len Eveneem^'«dens de gene ^sXhtEe- door twfe leden vt van de daar te houden verenigingenmarkt. Op deze manier kan jong en oud vrij blijvend kennismaken met dixieland- klanken, gebracht door een orkest dat in de afgelopen tien jaar haar sporen heeft ver diend. rnd8e MmeeSteanmi- Radio Medische Dienst ïk gebracht door een De Radio Medische Dienst, een medi- sche hulP voor buitengaats, waarbij gedurende 24 uur artsen consult op af stand geven. Zo nodig wordt de pa tiënt van boord gehaald. Het Donor codicil dat door het Rode Kruis be schikbaar wordt gesteldVoor mensen die organen en weefsels na hun dood beschikking stellen voor trans- Geven na leven doet leven. y aixaiitieprojecten voor gehandicap- zieke mensen. In twee vakan- i op het bekende hos- «J. Henry Dunant» ge- De Dodge Aries, beter bekend ais de K-car, een spectaculair ontwerp met een dwars voorin geplaatste 4-cyiindermotor en voorwielaandrij ving, de verhoopte redding van het Chrysler-concern.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1981 | | pagina 17