r SPORTIEF te ra estel. ITIaas 1 foto’s van dieren en bloemen JX 1 sport - sport - sport - sport- - sport - sport - sport - sport - sport - sport - sport - sport - sport gL g u HANDYMAN UITLATEN Miele Beslissend voor B kampioenschap en degradatie UITLAAT SPECIALIST Teleski-klub Beekse Bergen Chris verwijst tornooi irt 1981 pagina 24 Donderdag 26 maart 1981 pagina 25 HAART O Heidehoeve Kompetitie co B-team Jan De Rooy kampioen end 6.0. ires DE NIEUWE TREND IN MANNENMODE frans van aarle 0-1 0-1 Kruik 0-5 2-1 Zaalvoetbal Regio Tilburg TILBURGSE 12.00 UUR V 15850 -55880 1978 1977 Damesvoetbal Hoofdklasse 14.30 14.30 14.30 16.00 16.00 16.00 Bekers Medailles Vanen e.d. 3'-7 1977 1977 1979 1977 8-2 ONDERDELENSHOP Stadhuisplein 271, 5038TG Tilburg tel 013-436877 10.00 10.00 10.00 11.00 11.00 11.00 12.00 de TILBURGSE KOERIER 1978 1978 ase is ingegaan fataal kunnen 1979 1979 1976 8-1976 1977 1980 1978 Zondag 22 maart wisten sportschool Jan de Rooy in i finale de titel T/? dokampioen 1981 voor zich op te sporthal de «Haspel» te Goirle. Prettig zittend en sportief kolbert met een onopvallend ruitdessin.Laat zich goed kombineren. f179.- 'oo ru klaar 1978 1979 1980 1979 1979 1979 1978 1978 1978 1977 1978 1978 ’8-1976 1978 1977 1977 1976 1976 1976 1980 1979 1979 1979 8-1977 7-1976 7-1976 1977 ★★3 sterren sziurz) Lid Ned. Sauna ver. Finse sauna’s,. Hot Whirl pools. Komfortabele rust ruimten. Solaria - sportmassage. Antoon Coolenlaan 10 bij kunst ijsbaan Eindhoven. Tel. 040- 520560. MENSSPEOAl MODE 5 'rL. Uitlaten gaan altijd kapot op het spélen moment dat het u beslist niet uit- i. dins- komt. vun Als u met veel „kabaal” bij s binnenkomt, Ipen wij u Af :estal direkt. M J itage is gra- en u krijgt g lar garantie. (fi; Wilt u méér weten over dit onderwerp? Of hebt u belangstelling voor accessoires of technieken, die in deze kursus worden besproken? We zullen u graag alle informatie geven. 1979 1979 1980 JOS HEEREN B.V. Ringbaan Noord 181-183 TILBURG - Tel. 422437 Diverse series zolang voorradig tegen 20% korting SCHORT ER WAT AAN UW Vraag advies aan Handyman. Die heeft ook alle Miele onderdelen in voorraad; dus u bent snel geholpen. strijd op vrijdagavond wel. S^,-- die opening sowieso al zijn,-1 - Tilburgs’ erevoor likaan de eerste face-off verricht, de toeschouwers al een uiter** J~“ houdend programma achter de rug. Dat vangt klokslag acht uur aan met een optre den van de kunstrij-club van TIJSC, die een aantal high-lights uit hun show «IJs- trots festival 1981» opvoeren. Daarna volgt de Wiss Deze week in de Teleac-kursus: fotograferen en filmen rn de zesde les: Willem II A.s. zaterdag 28 maart reist de Tilbur»»» Reisv. Willem II naar Wageningen ter woning van de wedstrijd Wageningen - Willem II. Vertrek om 17.30 tr. van het station. Jong-Willem II speelt a.s. zaterdag op het Gemeentelijk Sportpark de wedstrijd Wil lem II - N.A.C. Aahvang 2.30 u. Korvelseweg 56, Tilburg, Telefoon 013-42.42.83 -.logendorp is door deze overwinning zaalvoetbal- kampioen geworden van de Wintercom petitie. In de bekerfinalpoul, om de zaalvoetbal- Havep competitie Zaterdag 28 maart gaat de Have tie weer van start. Het programr..„ volgt:terrein Havep Goirle. 13.00 u.: Breti Snacks - FC Bagatel 14.15 u.: F.V.C. - Red Star 15.30 u.: FC B.N.A. - ’t Kelderke 16.45 u.: de Leeuwtjes - FC Lions Havep vrij. Tornooien Zoals elk jaar wordt er ook dit jaar het paas- en koningin Julianatomooi gespeeld. Nog enkele teams kunnen zich hiervoor in schrijven en wel voor 4 april a.s. Inschrijvingen aan het Sportcentrum v. Hogendorp, v. Hogendorpstraat 71 te Til burg. Perry van Osch cupwinnaar Team van «Tilburg Trappers C’65» Kampioen van Nederland en deelnemer aan het «Chris Verwijst Toernooi 1981». Ibeker van het Sportcentrum v. Ho staal het team van SV Grc met 6 punten uit drie wedstri,'1“" er het gunstigst voor. Uit de nog te s. wedstrijd, tegen de Meli Boys a.s. dins dagavond om 2Ö uur, heeft men slechts één punt nodig om zich voor een jaar de tr"*“' jtter te kunnen noemen van genoer De stand i FC H.v.d. Hout heeft zijn eerste wedstrijd qm het Brabantskampioen met een kleine nederlaag afgesloten en daardoor een goede uitgangspositie verkregen voor de thuiswedstrijd. Pejoco Boys uit Eindhoven beheerste de eerste tien minuten van de wedstrijd en namen zeer verdiend een 20 voorsprong. FC H.v.d. Hout raakte hier door echter niet onder de indruk en bleef I zijn spel spelen om via de counter te probe ren de stand in evenwicht te brengen. Door twee van deze counters kwam FC H.v.d. Hout voor de rust op gelijke voet. 22. Na de rust kreeg men hetzelfde spelbeeld te zien en Pejoco Boys had aan twee minuten straftijd van een speler van FC H.v.d. Hout voldoende om de stand naar 42 te bren gen. FC H.v.d. Hout deed nog iets terug, kon de achterstand verkleinen tot 43 en heeft daarmee weer volop kans om de titel in de wacht te slepen in de thuiswedstrijd. In het bekerprogramma werden zeer veel doelpunten gemaakt. Liefst 320 in 31 wed strijden. Sarto scoorde het meest met twintig doelpunten, maar Knudde bleef daar slechts met één doelpunt verschil achter. Ook werden er enkele verrassinge" genoteerd. Zo won Lotoxsport 3 var. Hovensport en verspeelde hoofdklasser Dingemans een punt aan Vishandel Her mans. P.v. Beurden en Lotoxsport lieten I zich verrassen door Dingemans 2 en 2. De hoofdklassers Hamers v. 1 Rohda en K.v. Straaten lieten duidelijk het klasseverschil zien. Eersteklasser Kelder Boys had veel moeite met de Regter 65. Hoogardie en Mar- teaux scoorden allebei vijftien maal en Bakker de Beer en Feja*1-' Jen het op tien doelpunten. Een aantal res.-teams hebben een goede indruk achtergelaten en de kans bestaat dat zy zelfs eerste gaan worden in hun poule. Ook is echter duidelyk het ver schil naar voren gekomen tussen de speel wijze van de teams. Doordat Irene 1 heren zaterdagjl. een 40 Irene i voorsprong in de uitwedstrijd tegen Scylla Irene i (Leiden) onbegrijpelijkerwijze nog uit han- Beide den gaf (64 verlies) is het degrada- lijkspel tiespook zeer nabij gekomen. A.s. zaterdag pioenscha is Tempo Team 2 (Amsterdam) op bezoek Irene dat aan een punt voldoende heeft voor het Irene kampioenschap aangezien dit team 4 pun- Irene 6 - BSM 4jonj ten voor staat op Seine Meubelen (Zwolle) men kampioen! met nog 2 wedstrijden voor de boeg. Bij Irene 7 - JCV 5 jor verlies voor Irene is degradatie een onont koombaar feit. De meisjes van Irene 1 ontvangen Avanti uit Hazerswoude de klub van Bettine Vriesekoop dat inr geworden is en daarme Kampioenschap behaald heeft. Irene 1, dat nu alle beslissingen gevallen- zijn vrijuit kan spelen, zal haar huid zo duur' mogelijk willen verkopen zodat het publiek TilburgSe najaarSCOHipetitie hopelijk een mooie wedstrijd voorgescho- SdjSen?8van Irene 1 zullen weinig Eindstrijd blijft Spatielid moeite met OTTC 1 uit Oss hebben en twee punten aan hun totaal kunnen toevoegen. De beide leiders maakten geen fout en be- tot en met vier, nu de eindfas Jongens Irene II ontvangen TTCV/Rath 1 hielden hun riante posities. Met nog vier zou puntverlies wel eens f uit Veghel en wellicht is het mogelijk deze wedstrijden te gaan blijft F.C. de Wald- kampioen-in-spe een beentje te lichten. hoorn op kop met slechts een punt voor op Al deze wedstrijden beginnen zaterdag om Woutini Boys. Spanning ook direkt achter 14.00 uur in het Tafeltenniscentrum Irene de leiders waar F.C. Kokkie Patat de beste aan de Insulindestraat' (achter zwembad papieren heeft. Ook De Blaak blijkt een Tilburg, Korvelseweg 255 Broekhovenseweg 58 Hasseltstraat 141 Goirle, Dorpsstraat 5 -.1 judoka’s van De eerste wedstrijd werd met 4 tegen drie Jan de Rooy in een spannende gewonnen van Hontai (Veldhoven). Felix ;l Zuid Nederlands B-team ju- Janssen uit Roosendaal moest ook met i 1981 voor zich op te eisen in 42 het hoofd buigen. Judoclub Samurai «Haspel» te Goirle. uit Eindhoven was geen noemenswaardige hindernis 52. De finale werd echter zeer spannend, judo- li llC klub Tilburg bracht veel routine in de strijd maar moest desondanks de eer aan sport- /ep competi- school Jan de Rooy laten 43. amma is als Het mooiste punt van deze dag kwam van de aan zijn come-back werkende judoka Harrie de Jong. In het team stonden: Toon Verhagen, Ruud Cornelissen, Theo Uyens, John Oomen, Wim Peys, Frank v. Gooi, Jan v.d. Heuvel en Harrie de Jong. Longa - S.V.N. Je wordt er als supporter van Longa bijna wanhopig van. We naderen april en nog steeds heeft het eerste team niet thuis ge speeld. Het heeft veel weg van de gebruikelijke zomertop, alleen met dit verschil dat die niet eens zo lang is. Ruim drie maanden en Pe geleden is het inmiddels dat de zwartwitten titel, in kompetitieverband uitkwamen op het eigen vertrouwde Sportpark aan de Spoor- een van d dijk. In voetbalkringen wellicht een uni- titel reeds cum, maar of je daar nu blij of trots op moet dit seizoer zijn is nog maar de vraag. Zij wisten Aan Longa de taak de versterkte defensie Marco Fit vanaf het begin tot het einde onder zware Hoofdklasse B druk te zetten. Een overwinning moet dan Voor de liefheb zeker tot de mogelijkheden behoren. A.s. zondag Sportspark Spoordijk. Aanvang 14.30 u. The Blue Stars opnieuw Nederlands kampioen p «The Blue Stars», -- ...cede maal de lands titel, garden groepen, Juniores A, op het. I.I.G. Toumooi voor Nederlandse kam- i zondag 22 maart ge- Centrum, de -ingen, waar «The Blue Stars» met een puntentotaal van 47.1 we derom landskampioen werden. Bij het solodansen juniores B, wist Ingrid Bink met 47.3 punt een derde plaats te ver overen. Met deze prestatie heeft de trainster en leidster, mevr. Kuypers, net als in 1980 weten te bereiken, dat zij met haar kinde ren gesponsord naar de Europese kam pioenschappen gaat. Sponsors de garagehouders, Mazda Dealers, Ad v.d. Wouw te Loon op Zand, en Bink BV. te Tilburg, wensen hun kleu ren vertegenwoordigertjes allé succes toe op de Europese kampioenschappen. Deze worden op 5 april georganiseerd door C.V. het Kleine-Kulkske te Haalderen bij Nijmegen. Met twee landstitels (A en C junioren), ijs. Een fiere gastheer, want na vier jaar twee tweede plaatsen (le team en D jeugd), achtereen in de play-offs vergeefs jacht te een sluitende begroting én een forsê stijging hebben gemaakt op het Nederlands kam- in het toeschouwersaantal, beleeft Tilburg pioenschap, kon voor de Trappers C-jeugd ..._n ditjaar de vlag in de hoogste mast, toen na slaat, spectaculaire -n een 10-6 zege in Den Haag de landstitel land van origine zal weer traidi- voor de geelblauwen een feit werd, sentatie bovendien n gt in het in- Niettemin leeft bij Tilburg C slechts de ge- d --ernooi dachte om met de steun van een massaal Een publiek tijdens de officiële openingswed-daarna vangt het duel tussen Tilburg Trap- -j—-Spectaculair zal pers en de Hongaren aan. Zaterdag vangt ieso al zijn, want alvorens de wedstrijdenreeks aan om 8.30 uur met orzitter, de h. Henk Pel- Nederland-Landshut om te eindigen om face-off verricht, hebben 18.45 u. met Hóngarije-Zwitserland, terwijl s al een uiterst onder- op zondag om 11.00 u. de finale om de .mmo achter de rug. Dat zevende en achtste plaats wordt gespeeld en om 16.15 lidie twee teams elkaar treffen e die uit gaan maken wie voor een jaar de trotse bezitter wordt van de Chris Verwijst ssel Trofee. Gudok - RAC Voor beiden is deze wedstrijd van groot belang. Gudok zal er alles aan doen om de twee punten in Tilburg te houden, en om zodoende een beetje op te klimmen naarde middenmoot, waar men dan ook thuis hoort. Maar of dat allemaal zal lukken kan men a.s. zondag zien op het Sportcomplex van Gudok aan de Centourenweg, aanvang 14.30 u. Were Di - VVAE Nadat afgelopen zondag door zwak voetbal en grote fouten in de fedensie een grote nederlaag werd geleden, weten de spelers dat ze iets goed te maken hebben. Dat zal dan moeten gebeuren tegen VVAE, een ploeg die de punten ook goed kan ge bruiken want zij verkeert in het onderste gedeelte van de afdeling. A.s. zondag om 14.30 uur aan de Moeren- burgseweg. Olympia competitie Ondanks de storm ging de Olympia-com- petitie weer van start. Ditmaal met 12 ploegen die ieder 2 maal tegen elkaar spelen. De competitie zou eigenlijk al de vorige week zijn begonnen, maar werd in verband met het slechte weer afgelast. Hier volgende uitslagen VC 80 - FC ’t Vogeltje FC Stoma - BK Cambrinus Old Inn - FC Intiem FC Merode - V. Kerkoerle FC La Cabane - Cafetaria De FC Rimboe - De Cockkleding Ondanks de felle wind leverde de eerste kompetitiezondag van de Heidehoeve een reeks spannende wedstrijden op. F.C. de Laat deelde broederlijk de punten met Kreitemolen in een goede wedstrijd. F.C. Telleman begon de kompetitie met winst op een zich fel verzettend F.C. Kerk zicht. Woutini Boys bezorgde Timmerfabriek Marcelis een gevoelige nederlaag, uitslag 5—0. Voor de grootste verrassing zorgde echter Gebr. v. Dooren door de kampioen van vorig jaar F.C. Huysmans met maar liefst 30 te verslaan. F.C.K. liet R.B.O. met lege handen naar huis gaan door met 30 te winnen. Eikenhoeve speelde geljjk tegen de Tegel- hal, waar beide ploegen tevreden mee wa- F.C. Heidehoeve boekte een verdiende kompetitie met 31 winst op F.C. Kerkzicht. ttend F.C. Kerk- Het programma voor a.s. zondag 29 maart ziet er als volgt uit: Eikenhoeve - R.B.O. Timmerfab. Marcelis - F.C. Telleman F.C. de Laat - Kerkzicht Heidehoeve - Gebr. v. Door Woutini Boys - Tegelhal F.C.K. - F.C. de Knalpot Kreitemolen - Huysmans Eerste Ijpllandsche competitie Villa Blanca PROGRAMMA 28 MAART Wiko Boys - FC Korenbloem Hendriks - FC Torpedo’s De Haas - Ad v. Geloven A.C.O. - FC Rehoboth ’t Slupke - FC Santegoeds FC Ruyssen - FC Antens 5- 5 9- 1 6- 4 VoCO de f o, wedstrijder 9'' Aral (4-0) 7.3 feliciteren wij 8-2 ’t Zolderke da 8- 2 3-7 2- 8 6- 4 3- 7 schrijven 5-5 Inschrijvir 7- 3 J 2-8 2- 8 10- 0 9- 1 3- In de finalewedstrijden van de N.P.C. n b wintercup, gehouden op 8 en 22 maart heeft Perry van Osch met zijn pony Peggy de cup 2- f gewonnen in de B springklasse cat. A.B.C. 3- 1 als lid van P.C. Het Laar. TAFELTENNIS LIGA Uitslagen wintercompetitie zevende week Vierde klasse A Slatin 6 ^Tifb^g'Noord 6 Barna 4 - Avanti '77 2 Vierde klasse B Vyfde klasse A Vijfde klasse B Z—Shl^eA KV-ÏKISt Tilbria 4 - SSS 2 Zesde klasse B Zevende klasse A SSS 3 - v. Casteren 3 Ssia3SXUnUk*'ek5 Avanti ’77 5 - Interpolis 5 Zevende klasse B Achtste klasse A Barna 6 - Grasshoppers 1 Slagzin 12 - Avanti ’77 6’ Achtste klasse B Irene - Tempo Team: 2 - Elshout 2 meisjes 3 - Elshout 1 meisjes teams van Irene hebben aan el voldoende voor —hap. 3 - Irene 4 jongens 5 - Smash ’73 1 jongens BSM4jongensby Irene-winst is 5 jongens A.s. zondag is het wederom een volle I bij Irene wanneer achtkampen voor do kinh van Bottin? Brabantse jeugdspelers met een C-licer middels kampioene P>^vinden. Vanaf 1L00 uur zullen t lede het Nederlands '8 tafels gedurende een 4-5 tal uren volle aid heeft Irene 1 dat b®261 z,Jn- Ook hier is iedereen welkor Zaalvoetbal Sportcentrum v. Hogendorp Afgelopen zaterdag werd de beslis- wisselt singswedstrijd voor het zaalvoetbal- gendorp, kampioenschap van het Sportcentrum v. woud 80, Hogendorp gespeeld tussen de teams van er het de Meli Boys en SV v. Hogendorp. wedsl Al vanaf het begin van de wedstrijd speelde dagav het team van SV v. Hogendorp een domi- punt nodig om zich voor een jaar de trotse ons I nerende rol en dit leidde er toe dat al na 7 bezitter te kunnen noemen van genoemde help» minuten spelen de stand 4-0 in het voordeel beker. mees van SV v. Hogendorp stond. De stand in deze finalepoul is als volgt: 1 Mon( Na deze stand gaf het team van de Meli Groenewoud 80, 6 uit 3 gespeelde wed- Boys toch nog goed partij maar men kon strijden; 2. FC 't Hoekske 4 uit 3; 3. Meli lls. el niet verhinderen dat de mannen van v. Ho- B°ys 2 uit 3; 4. De Witte Wolk 2 uit 3; 5. I jaai gendorp rustig door gingen met scoren. Meli Boys 2, 2 uit 4. voor deze belangrijke wedstrijd niet aan- pe Hg wezig konden zijn. SV v. Hogendorp is in de promotie en degradatiewedstrijden J /rr deze overwinning zaalvoetbal- tussen Madju 80 en Z.V.V.P.L.M. heeft npioen geworden van de Wintercom- Madju 80 het eerste klasserschap behouden itie. door tweemaal te zegevieren over Z.V.V.P.K.W. Ere klasse A Ere klasse B Eerste klasse A Taktiek 1 - Tios 3 Sick'S”,' r£?2N,rdc.J^nJ Tweede klasse A eeede klasse B In.rpolis^-TCL’b94 Mutsaers 1 - Blue Star 2 Derde klasse A Taktiek 2 - Nizu 2 Derde klasse B rg Noord 4 houóenj 1 □e Groot) |RG Na de 2-0 nederlaag die de SET-dames af gelopen zondag te verwerken hebben ge kregen, krijgen ze het komend weekeinde volop de kans zich te revancheren. Er zal wel degelijk met overleg te werk moeten worden gegaan, waardoor het zelf vertrouwen weer helemaal opgevijzeld kan worden. Maar bij SET weten ze verdomd goed dat er gewerkt moet worden om hun supporters niet teleur te stellen. Aanstaande zondagmorgen om 10 uur de wedstrijd in de hoofdklasse van het dames voetbal tussen DVC SET en DSE op het knusse Koos Eras-sportkomplex aan de Goirke Kanaaldijk. Zaalvoetbal Udenhout De laatste wedstrijden van de bekerronde kamf zijn inmjddels gespeeld en is het tweede B-kls deel van de kompetitie begonnen van het VoBi Recreatie Zaalvoetbal Udenhout. Kst L. In poule-A won Achthoeven - Rood moei- waarde zaam met 21 van Huysmans en speelden kampk de Butsers met 7—7 gelijk tegen POV-2. In Poule-B bereikten zowel 't Zolderke als finale door hun laatste beker wedstrijden te winnen van respektievelijk Aral (40) en Ramp (62). Beide teams ..,jj hiermede en in het bijzonder u AAs.A-s..c dat poule-B won. Groenstraat- Latenzo versloeg Joore met 6—2. [7*5 DRAGONSTRAAT 23 Tel. 0T3 - 67 28 15 tot en met 1 zou puntve zijn. ------ -r--- PROGRAMMA ZATERDAG A.S. 14.00 uur in het Tafeltenniscentrum Irene de leiders waar F.C. Kokkie Patat de beste 13.45 uur: aan de Insulindestraat' (achter zwembad palieren heeft. Ook De Blaak blijkt een T.S.O. - F.C. ’t Oude Nest Ringbaan Oost) en zoals te doen gebruike- sterke eindsprint te hebben ingezet. F.C. de Fijnproever - F.C. Kemkes ’67 lijk is de toegang gratis. Om 10.30 uur vin- De stand kan zaterdag a.s. zeker een ver- s.V. Lemmens - F.C. Heidehoeve den ’s morgens de kompetitiewedstryden andering ondergaan als de bovenste vier 15.00 uur: voor de jeugd plaats volgens onderstaande verenigingen tegen elkaar in het strijdperk Woutini Boyys - F.C. Kokkie Patat tabel: komen. Op het spel staan de plaatsen een s.C. Mena Muria - F.C. de Waldhoorn Meisjes I Terra Nova kampioen Het eerste meisjesteam van de Volleybal- Jasse van de kring Tilburg van de Ne- tite]> garden j. Het team deed dit door met 2-0 te winnen, p^^schap™n°'dat°op zondag 21 ioor het team op ongeslagen wijze PQuden Jin het KPultureelgCe noen werd Oosterpoort in Groningen, waar - 4hed Dames judoka’s rassingen In Heinkenszand (Zeeuws-Vlaanderen) ran J.v.d. wisten meisjes en dames judoka’s van fdklasser sportschool Jan de Rooy op 21 maart di- idel Her- verse prijzen in de wacht te slepen. Het iivicii geheel werd georganiseerd door sport- 1 Fejax school «Hara» uit Heinkenszand. Hooff Goud was er voor: Sandra V. Engelen, Charlotte Snels, Eugenie Beunis en Claudia Wittens. Zilver voor: Thea Beekmans. Brons was er voor: Desiree Bogaarts, Ni cole V. Spaendonk en Simone Hoeve naars. Brabants kampioenschap Vrijdag 27 maart wordt in Sporthal De Drieburcht de zaalvoetbalwedstrijd ge speeld tussen de teams van FC H.v.d.Hout Pejoco Boys met als inzet de Brabantse Het Eindhovense Pejoco Boys, dat al jaren -an de topteams uit Brabant is en de Js eenmaal behaalde, beschikt ook dit seizoen weer over een uitstekend team Zij wisten dat seizoen landskampioen Marco Fit achter zich te houden in dé 'loofdklasse B. Vw. óv ..v.iiebber van spannend en goed zaalvoetbal zal een gang naar Sporthal De Drieburcht niet vergeefs zijn. Aanvang 20.30 uur. Teleski-klub Beekse Bergen is vanaf 1 maart weer van start gegaan. Dik inge- pakt in een isolerend ski-pak wordt er elke zondag al weer flink gewaterskied op de Beekse Bergen. een ge- Wat is eigenlijk Tele-ski het kam- gy Te|eskj maakt men in plaats van een boot, gebruik van een op circa 9 meter boven het water rondlopende kabel, met een totale lengte van ±1150 meter. Op iedere 100 meter kan een waterskier worden aangekoppeld. De snelheid kan variëren van 3Ö tot 60 km/u. Vanuit de basis biedt Teleski voor iedereen oneindig veel variaties, b.v. schansspringen, figuurskiën, slalom en zelfs blootsvoetskiën. De Teleski-klub is bak gevestigd in het strandpark de «Beekse Bergen». Na de officiële openingstijden r de beschikt de vereniging veelvuldig over de gehele ski-akkommodatie, verder is er :ntie materiaal voor de leden in bruikleen te verkrijgen. alle Het ski-seizoen loopt van 1 maart tot 15 november. De ski-klub geeft uiteraard lledig instruktie aan de beginners maar begeleidt ook een wedstrijdteam dat aan :om! Internationale wedstrijden deelneemt over heel Europa. se landstitels (A en C junioren), ijs. Een fiere gastheer, want na vier jaar feestelijke presentatie van de deelnemende «ede plaatsen (le team en D jeugd), achtereen in de play-offs vergeefs jacht te teams, waarbij een achttal diaprojectieka- x gemaakt op het Nederlands kam- nonnen op een reusachtig beeldscherm, dat :hap, kon voorde TrappersC-jeugd bijna de gehele breedte van de baan be slaat, spectaculaire lichtbeelden van hun _J tonen, terwyl die pre sentatie bovendien nog wordt opgeluisterd door de befaamde Tilburgse showband «Prins Willem-Alexander». Onmiddellyk daarna vangt het duel tussen Tilburg Trap pers en de Hongaren aan. Z__o de wedstrijdenreeks a-0- -- beleeft Tilbure Trappers een uiterst succesvol seizoen. Een seizoen, dat praktisch tot het verleden behoort, maar dat, inmiddels weer tradi tiegetrouw, zijn afsluiting krijgt i.. 1.. ternationaal jumoren ijshockeytoerr: om de Chris Verwijst Wissel Trofee. Een evenement, dat zich een vaste plaats heeft weten te verwerven op de toernooi-kalen- der van de Internationale Ijshockey Fede ratie en waarvan op 27, 28 en 29 maart alweer de vijfde editie zijn uitvoering krijgt in de Tilburgse Pellikaan-hal. Een lus- trumtoernooi dus, en de organiserende jeugdafdeling van de Tilburg Trappers zijn dan ook extra vroeg in de slag gegaan om het ijshockeypubliek weer het neusje van de zalm op jeugdsportgebied te kunnen of freren. Liefst vier «debutanten» maken hun entree op Tilburgs ijs en dat zijn bepaald niet de eerste de besten, want het gaat hier om de landenteams van Hongarije, Oostenrijk en Zwitserland en de ploeg van HIFK Hel sinki, kampioen van Finland. Ook Oranje is in eigen land uiteraard ver tegenwoordigd en ontmoet in zijn eerste wedstrijd (vrijdag 12.00 u.) meteen al een aartsrivaal. Dat is dan de nationale ploeg van Oostenrijk, dat Nederland tijdens die laatste EK in een tweetal duels onder de duim hield en zodoende de Oranjeklanten tot een laatste plaats veroordeelde. Spor tieve sentimenten te over dus bij dit bijzon dere revanche-duel. Het vijfde nationale team dat zyn opwach ting maakt is de ijzersterke winnaar van vorig jaar. Polen. Groot was de vreugde van de Oosteuropeanen, toen zij in een zin derende finale met 50 baas wisten te blij ven over de EV Landshut en in hun en thousiasme over de behaalde triomf het hoofddeksel van hun coach letterlijk «on der vuur namen» Als laatste deelnemer betreedt vanzelf sprekend gastheer Tilburg Trappers het eigen - in de hoogst zege in Den Haa

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1981 | | pagina 25