IM I® GOEDKOPER bestaat niet 349 Blank grenen D10JK dnnenkast. 995p^ 1995 1® I® I® 1® I® I® 1® I® CT piek piek „L 11II 1»Ü li M 01 3aden piek I De he fei en d DE TILBURGSE KOERIER DE TILBUR Donderdag 12 februari 1981 pagina 16 TE KOOP goedkope merkfietsen tel. 013 - 436194 J •K “’«fife s ing< een r 61 L JEVI lingp bezv ibare zittir Hinderwet - c c C c 0 O 6 0 smotiveer jemdeda O Geldig van 13 febr. t/m 12 mrt. - i Gemeente Tilburg I Gemeente Tilburg i Gemeente Tilburg mg -1 Gemeente Tilburg 1I I Gemeente Tilburg I-- i Gemeente Tilburg Gemeente Tilburg Gemeente Tilburg Gemeente Tilburg am p.i I- i Gemeente Tilburg hoefst heezei Stationsrijwielstalling Tilburg GLASSERVICE A. FRANKEN Blank grenen eethoek. i I 4 massief grenen stoelen met rechthoekige tafel die in ’n U wip is om te toveren in een werk/hobbytafel (met vakjes I voor gereedschap of bv. puzzlestukjes). Kompleet VERGADERING De voorzitter van de commissie, F.F.K.M. Mutsaerts. .win dat hij veest, in de varen tegen De ra. komt bijeer opent Rotterdam Hoogstraat 107 hoek Mariniersweg Tel. 010-138908 Hinderwet Burgemeester en Wethouders van Tilburg; gelet op artikel 12 van de WET ALGEMENE BEPALINGEN MILIEUHYGIENE; 2-deurs linnenkast; half leg/half hang. Past leuk bij het scheepsbed. Hinderwet Burgemeester en Wethouders van Tilburg; gelet op artikel 12 van de WET ALGEMENE BEPALINGEN MILIEUHYGIENE; irift indient, kan ver is niet bekend te Hinderwet Burgemeester en Wethouders van Tilburg; gelet op artikel 24, tweede lid, onder C van de Dameskapsalon TerRele geeft iedere donderdag 10 gulden voordeel op uw permanent U kunt terecht zonder afspraak. Dameskapsalon TerRele Bernardusplein 21 Tilburg Tel. 670827 Blank grenen scheepsbed. Met twee grote laden. Matrasmaat 80 x 190 cm. Inklusief lattenbodem: bezwaarschift indient kan ver inlijke gegevens niet bekend te Blank grenen wandset. Bestaande uit 3 elementen. Een zee aan bergruimte en zeer fraai afgewerkt. inciën en belastingen om 15.30 uur sntehuis in een ing van de vol- II het automatiseringsplan van de dale Dienst. sr te gaan tot personeels- het personeelsplan. worden 3 maart Voning- tevens tenwis- -, Jie een bezwaarschift indient kan ver fijn persoonlijke gegevens niet bekend te lade Geheel massief uitgevoerd. alsmede degenen die bezwaren t naar aanleiding van de aanvraag intoont dat hij daartoe redelijker- is geweest, kunnen tot boven- i gemotiveerde schriftelijke be- naar aanleiding van de ontwerp- Blank grenen bankstel. Massief gelakt grenen onderstel. De hoge rug garandeert een uitstekende zit. De dikke, met zware ribstof beklede kussens dragen daar het hunne toe bij. Als 2 3 zits: Massieve blank grenen AA salontafel: lvvPiel! Massieve blank grenen T hoektafel: JttEvPiek Werken v echter nie Spaendon Al vele jai plotseling doktersvo Maar in p goede doe En die hol Vandaag Lancierssl kijken of 'Glas - Behang - Verfhandel thermopane en polypane Diverse soorten FIGUURGLAS in voorraad. Snijden van glas, ook s zaterdags tot 4 uur. Hasseltstraat 150 Tel. 422976 Hoogvlii Winkelcentrum Winkelcentrum Winkelcentrum Schouwburgring 122 Binnenban In de Veste In de Bogaard hoek Zomerstraat Tel. 010-167298 Tel. 015-130340 Tel. 070-940355 Tel. 013-432974 Onder één dak met De hobby verdient vertelt hij, zoveel arr derde wen sen wel vei ook nog gi ken allema I voor de de uit een gu wat doen hier slechl begonnen goede) spt kopen, om kopen. Zo< weinig gel. I een studen I aan meube en allerlei Aan de m< I verkoopt k tie. Daarn goede geb De laatste reactie op vijftig brie nen. De ve den dan op voor spulL moeten ko De heer V; niet liggen wat ik den I daarmee a> geld». Hij vraagt een adver maar nog even gedul Hinderwet Burgemeester en Wethouders van Tilburg; gelet op artikel 24, tweede lid, onder c, van de WET ALGEMENE BEPALINGEN MILIEUHYGIENE; maken bekend dat zij voornemens zijn om op de aanvraag van Vendor Papierconverting b.v., Ka- pelmeesterlaan 90 te Tilburg voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten, in wer king brengen en houden van een verwer kingsbedrijf voor hygiënische papierproducten gelegen aan de Kapelmeesterlaan 90 alhier, posi tief te beschikken, onder diverse voorwaarden, om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te on dervangen. De ontwerp-beschikking, alsmede de aanvraag en andere ter zake zijnde stukken, liggen op de dienst Bouw- en Woningtoezicht, Tuinstraat 1 te Tilburg, ter inzake en wel tot 26 februari 1981, elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en elke woensdag van 18.00 uur tot 21.00 uur; na deze datum tof het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden in gesteld tegen het geven van de aangevraagde be schikking, elke werkdag van 10.00 uurtot 12.00 uur. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aanvraag en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijker wijs niet in staat is geweest, kunnen tot boven genoemde datum gemotiveerde schriftelijke be zwaren inbrengen naar aanleiding van de ontwerp beschikking. Degene, die een bezwaarschrift indient kan ver zoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient te worden gericht aan ons college, doch te worden gezonden aan de di recteur van de dienst Bouw- en Woningtoezicht, Tuinstraat 1 5038 DA Tilburg. Tilburg, 12 februari 1981. raadscommissie voor finance.. ,it op maandag 16 februari a.s. -en in kamer 105 van het gemeer _^„.ibare vergadering ter besprekin gende agendapunten: 1. Verslag van de commissievergadering van 19 ja nuari jl. 2. Jaarverslag energiebedrijven over 1979. 3. Voorstel m.b.t. de inbreng van gronden in diverse diensten en bedrijven en in de algemene dienst. 4. Invoering nieuw controlesysteem hondenbelas ting. 5. Voorstel m.b.t. Gemeentelijke Socit 6. Voorstel om over uitbreiding buiten f 7. Rondvraag. janv laarhoven tel C 4360G PALEN en vel Verkooppunt VOOR AL UW GLASREPARATIES OOK ’S AVONDS EN ZATERDAGS GREGORIUSSTRAAT 46 TILBURG TEL. 685542 Burgemeester en Wethouders van Tilburg; gelet op artikel 24, tweede lid, onder c, van de WET ALGEMENE BEPALINGEN MILIEUHYGIENE; maken bekend dat zij voornemens zijn om de aan vraag van De Nieuwe Orchidee B.V. te Tilburg voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten, in werking brengen en In werking houden van een toeleveringsbedrijf voor de meubelindustrie voor wat betreft bekleding van meubelen, gelegen aan de Nlmrodstraat 25-27, positief te beschikken onder voorwaarden om ge vaar, schade of hinder voor de omgeving te onder vangen. De ontwerp - beschikking, alsmede de aanvraag en andere ter zake zijnde stukken, liggen op de dienst Bouw- en Woningtoezicht, Tuinstraat 1, te Tilburg, ter inzage en wel tot 26 februari 1981, elke werkdag ven 09.00 uur tot 12.00 uur en elke woensdag van 18.00 uur tot 21.00 uur; na deze da tum tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de aan gevraagde beschikking, elke werkdag van 10.00 uur tot 12.00 uur. De aanvrager, al hebben ingebracht i en een ieder die aar wijs niet in staat i genoemde datum zwaren inbrengen r beschikking. Degene, die een I zoeken zijn persoor maken. Een bezwaarschift dient te worden gericht aan ons college, doch te worden gezonden aan de di recteur van de dienst Bouw- en Woningtoezicht, Tuinstraat 1, 5038 DA Tilburg. Tilburg, 12 februari 1981 maken bekend, dat op 5 januari 1981 bij hen een aanvraag is ingekomen van de heer F.C.A.M. de Wijs, voor een vergunning ingevolge de Hin derwet, voor het oprichten, in werking brengen en houden van een hobby-werkplaats voor ma chinale staalbewerking, gelegen aan de van Doo- renstraat no. 13. De aanvraag en andere ter zake zijnde stukken liggen op de dienst Bouw- en Woningtoezicht, Tuinstraat 1 te Tilburg, vanaf 12 februari 1981 ter inzage tot 12 maart 1981 elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en elke woensdag van 18.00 uur tot 21.00 uur; na deze datum, tot het einde van de ter mijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, elke werkdag van 10.00 uur tot 12.00 uur. Desgewenst kan aldaar een mondelinge toelich ting op de stukken worden verkregen. Gemotiveerde bezwaren kunnen tot boven genoemde datum schriftelijk bij ons college worden ingebracht en dienen te worden gezonden aan de Directeur van de dienst Bouw- en Woningtoezicht, Tuinstraat 1, 5038 DA Tilburg. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan ver zoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Eveneens kunnen mondelinge bezwaren ingebracht tijdens een openbare zitting oo 1981, om 10.00 uur op de dienst Bouw- en Wor toezicht, afdeling Hinderwetszaken, waarbij te' gelegenheid wordt gegeven tot een gedachten seling over de aanvraag. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op dat dege nen die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als boven omschreven en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerpbeschikking in te dienen. Tilburg, 12 februari 1981 199 piek MEUH3. diet Delft Rijswijk Tilburg centrum Winkelcentrum Winkelcentrum Schouwbi In de Veste In de Bogaard hoek Zomerst Tel. 015-130340 Tel. 070-9' maken bekend, dat op 15 januari 1981 bij hen een aanvraag is ingekomen van Pébé b.v. Lange Nieuwstraat 57, te Tilburg voor een verqunninq ingevolge de Hinderwet voor het oprichten, in werking brengen en houden van een schilder- en isolatiebedrijf, gelegen aan de Lange Nieuwstraat no. 51. Des_ ting op de Gemotive genoernce ingebracht en d'-~- Directeur van de diens Tuinstraat 1, 5038 DA Degene, die een bez zoeken zijn persoonli, maken. Eveneens kunnen mondelinge bezwaren worden ingebracht tijdens een openbare zitting op 3 maart 1981, om 10.15 uur op de dienst Bouw- en Woning toezicht, afdeling Hinderwetszaken, waarbij tevens gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwis seling over de aanvraag. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op dat dege nen die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als boven omschreven en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerpbeschikking in te dienen. Tilburg, 12 februari 1981 WET ALGEMENE BEPALINGEN MILIEUHYGIENE; maken bekend dat zij voornemens zijn om op de aanvraag van v. Oudheusden Meubelindustrie B.V., Zevenheuvelenweg 8-10 te Tilburg om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergun ning ingevolge artikel 6a van de Hinderwet, in ver band met het uitbreiden en wijzigen van haar In richting voor het vervaardigen van meubels aan de Zevenheuvelenweg 8-10 positief te beschikken on der voorwaarden om gevaar, schade of hinder door de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikking, alsmede de aanvraag en andere ter zake zijnde stukken, liggen op de dienst Bouw- en Woningtoezicht, Tuinstraat 1 te Tilburg ter inzage en wel tot 26 februari 1981 elke werdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en elke woensdag van 18.00 uurtot 21.00 uur; na deze datum tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden in gesteld tegen het geven van de aangevraagde be schikking, elke werkdag van 10.00 uurtot 12.00 uur. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aanvraag en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijker wijs niet in staat is geweest, kunnen tot boven genoemde datum gemotiveerde schriftelijke be zwaren inbrengen naar aanleiding van de ontwerp beschikking. Degene, dii zoeken zi; maken. Een bezwaarschrift dient te worden gericht aan ons college, doch te worden gezonden aan de di recteur van de dienst Bouw- en Woningtoezicht, Tuinstraat 1, 5038 DA Tilburg. Tilburg, 12 februari 1981 De aanvraag en andere ter zake zijnde stukken liggen op de dienst Bouw- en Woningtoezicht, Tuinstraat 1 te Tilburg, vanaf 12-2-1981 ter inzage tot 13-3-1981 elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en elke woensdag van 18.00 uurtot 21.00 uur; na deze datum, tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, elke werkdag van 10.00 uur tot 12.00 uur. Desgewenst kan aldaar een mondelinge toelich ting op de stukken worden verkregen. Gemotiveerde bezwaren kunnen tot boven genoemde datum schriftelijk bij ons college worden ingebracht en dienen te worden gezonden aan de Directeur van de dienst Bouw- en Woningtoezicht, Tuinstraat 1, 5038 DA Tilburg. Degene, die een bezwaarschr zoeken zijn persoonlijke gegevens maken. Eveneens kunnen mondelinge bezwaren worden ingebracht tijdens een openbare zittinq op 3 maart 1981, om 10.00 uur op de dienst Bouw- en Woning toezicht, afdeling Hinderwetszaken, waarbij tevens gelegenheid wordt gegeven tot een gedachten wisseling over de aanvraag. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op dat dege nen die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als boven omschreven en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerpbeschikking in te dienen. Tilburg, 12 februari 1981 Jurg. arschrift indient, kan ver- gegevens niet bekend te Hinderwet Burgemeester en Wethouders van Tilburg; gelet op artikel 12 van de WET ALGEMENE BEPALINGEN MILIEUHYGIENE maken bekend, dat op 20 januari 1981 bij hen een aanvraag is ingekomen van Multy Stick Zeefdruk- kerij B.V. om een vergunning ingevolge de Hin derwet voor het oprichten, in werking brengen en houden van een zeefdrukkerij, gelegen aan de Von Suppéstraat nr. 13. De aanvraag en andere ter zake zijnde stukken liggen op de dienst Bouw- en Woningtoezicht, Tuinstraat 1 te Tilburg, vanaf 19 febr. 1981 ter inzage tot 19 maart 1981 elke werkdag van 09.00 uurtot 12.00 uur en elke woensdag van 18.00 uurtot 21.00 uur; na deze datum, tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, elke werkdag van 10.00 uur tot 12.00 uur. Desgewenst kan aldaar een mondelinge toelich ting op de stukken worden verkregen. Gemotiveerde bezwaren kunnen tot boven genoemde datum schriftelijk bij ons college worden ingebracht en dienen te worden gezonden aan de Directeur van de dienst Bouw- en Woningtoezicht, Tuinstraat 1, 5038 DA Tilburg. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan ver zoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Eveneens kunnen mondelinge bezwaren worden ingebracht tijdens een openbare zitting op 10 maart 1981, om 10.00 uur op de dienst Bouw- en Woning toezicht, afdeling Hinderwetszaken, waarbij tevens gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwis seling over de aanvraag. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op dat dege nen die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als boven omschreven en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerpbeschikking in te dienen. Tilburg, 19 februari 1981 4 laden: 149 5 laden: 169 Piek 6 laden 179» Hinderwet Burgemeester en Wethouders van Tilburg; gelet op artikel 12 van de WET ALGEMENE BEPALINGEN MILIEUHYGIENE; maken bekend, dat op 22 januari 1981 bij hen een vraag is ingekomen van J.A.W.M. Boumans B.V., voor een nieuwe de gehele inrichting omvattende vergunning ingevolge artikel 6a van de Hindenwet, voor een stoomwasserij met chemische reiniging, gelegen aan de Koestraat 105. De aanvraag en andere ter zake zijnde stukken liggen op de dienst Bouw- en Woningtoezicht, Tuinstraat 1 te Tilburg, vanaf 12 februari 1981 ter inzage tot 12 maart 1981 elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en elke woensdag van 18.00 uur tot 21.00 uur; na deze datum, tot het einde van de ter mijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, elke werkdag van 10.00 uur tot 12.00 uur. Desgewenst kan aldaar een mondelinge toelich- op de stukken worden verkregen. jtiveerde bezwaren kunnen tot. boven- ide datum schriftelijk bij ons college worden dienen te worden gezonden aan de de dienst Bouw- en Woningtoezicht, -X Tilburg. >ezwaarschrift indient, kan ver-, ilijke gegevens niet bekend te Hinderwet Burgemeester en Wethouders van Tilburg; gelet op artikel 12 van de WET ALGEMENE BEPALINGEN MILIEUHYGIENE; maken bekend, dat op 23-01-1981 bij hen een aan vraag is ingekomen van Indonesia Holding B.V. voor het oprichten, in werking brengen en in wer king houden van een Indonesisch Restaurant, gelegen aan het Piusplein nr. 54-55. De aanvraag en andere ter zake zijnde stukken liggen op de dienst Bouw- en Woningtoezicht, Tuinstraat 1 te Tilburg, vanaf 15 febr. 1981 ter inzage tot 15 maart 1981 elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en elke woensdag van 18.00 uurtot 21.00 uur; na deze datum, tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, elke werkdag van 10.00 uur tot 12.00 uur. Desgewenst kan aldaar een mondelinge toelich ting op de stukken worden verkregen. Gemotiveerde bezwaren kunnen tot boven genoemde datum schriftelijk bij ons college worden ingebracht en dienen te worden gezonden aan de Directeur van de dienst Bouw- en Woningtoezicht, Tuinstraat 1, 5038 DA Tilburg. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan ver zoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Eveneens kunnen mondelinge bezwaren worden inaebracht tijdens een openbare zitting op 2 maart 1981, om 10.00 uur op de dienst Bouw- en Woning toezicht, afdeling Hinderwetszaken, waarbij tevens gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwis seling over de aanvraag. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op dat dege nen die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als boven omschreven en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is gewe gelegenheid zullen worden gesteld bezwa de ontwerpbeschikking in te dienen. Tilburg, 15 februari 1981 Hinderwet Burgemeester en Wethouders van Tilburg; gelet op artikel 12 van de WET ALGEMENE BEPALINGEN MILIEUHYGIENE; maken bekend, dat op 21 januari ’81 bij hen een aanvraag is ingekomen van J.M. Verhoeven, Ro- zemarijnhof 7 te Tilburg, voor een vergunning in gevolge de Hinderwet, voor het oprichten, in wer king brengen en houden van een cafetaria annex zaalverhuur, gelegen aan deEverjachtstraat no. 55. De aanvraag en andere ter zake zijnde stukken liggen op de dienst Bouw- en Woningtoezicht, Tuinstraat 1 te Tilburg, vanaf 12-2-1981 ter inzage tot 12-3-1981 elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en elke woensdag van 18.00 uurtot 21.00 uur; na deze datum, tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, elke werkdag van 10.00 uur tot 12.00 uur. Desgewenst kan aldaar een mondelinge toelich ting op de stukken worden verkregen. Gemotiveerde bezwaren kunnen tot boven genoemde datum schriftelijk bij ons college worden ingebracht en dienen te worden gezonden aan de Directeur van de dienst Bouw- en Woningtoezicht, Tuinstraat 1, 5038 DA Tilbu" Degene, die een bezwaar zoeken zijn persoonlijke maken. Eveneens kunnen mondelinge bezwaren worden ingebracht tijdens een openbare zitting op 3 maart 1981, om 10.30 uur óp de dienst Bouw- en Woning toezicht, afdeling Hinderwetszaken, waarbij tevens gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwis seling over de aanvraag. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op dat dege nen die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als boven ohischreven en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkenwijs niet in staat is geweest, in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerpbeschikking in te dienen. Tilburg, 12 februari 1981

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1981 | | pagina 16