[E w adidas BEKENDMAKING Q Q J ETER DEN I Debutant Tilburgse Koerier Evro Wielersport verhuist naar Schouwburgring scoort fraai YEAR ;-f 00 6900 inschrijving DANSSCHOOL VAN OPSTAL Glas Kampioenschappen Para sailing op Beekse Bergen sport - sport - sport - sport - sport - sport - sport - sport - sport - sport - sport - sport - sport Wi-Ja Meubelen SEt - Neerlandia Weinig krachtsverschil Bart van de Staak kompetitie weer gestart Beekse Bergen uonaeraag o septemuoi .c. .a.>a29 mber 1979 pagina 28 DE TILBURGSE KOERIER Vier wereldkampioenen bij heropening N IN jzen. Ju vanaf II.00 imo-PéBé schildersbe- Jacques Vooys aan het werk. voor 239,00 Vanaf ite apparatuur. iedere avond van 5 tot 8 uur op de dansschool 1EN een ehaal Tel. 422068 b.g.g. 551373 Gebouw «Amicitia» Koestr. 28 )00 er Hoofdklasse Damesvoetbal ïpt. a.s., F.C. Kol Olympia Kompeti tie SPECIALE AANBIEDING van >r ien Al deze meubelen worden verkocht IG Nationaal en internationaal Eiken wandmeubelen in alle maten en uitvoeringen. 1.500 massief eiken stoelen met bijpassende tafels. Rankenkasten, losse eiken fauteuils. Eiken T.V.-kasten, kisten, mimisets en halmeubelen. Traditionele Wolstad Herfst fietstocht Regenjacks PVt 18- kindermaten 22 Grote maten Regenpakken - 24- De verkoop zal plaatsvinden in het pand van del' Heuvelstraat 50 tel. 013 -42'J287 CTBD kan dat I op 2 jders Eveneens zal gelijktijdig ter verkoop worden aangeboden een collectie noten barok-bankstellen, zowel in stof als leder met prachtig houtsnijwerk; losse fauteuils en salontafels. Wegens stagnatie in de omzet van de meubelindustrie moeten wij overgaan tot de totale verkoop van een zeer grote partij meubelen. O.a. een partij massief eiken bankstellen, bekleed zowel met stof als leder. Sarto naar Berkdijk Rekreatie Voetbal Tilburg met zeer hoge kortingen op de normale winkelwaarde. sten en jntage. rd 193 A 42.62.07 LBURG dten waren itat nestelde HWIERS l^NH©©FF wat van Duï; Dit i Onze munt eïnvesteerd, waar het voordeel van wed- loten. jpelend van on- te confrontatie inten sup- Hart van Brabantlaan 25, Tilburg. .O iarde 18—28 18—26 I8—25 18—24 18—23 I8—23 REGENKLEDING 30 20,— naam en verder Noord-Holland. Oisterwijk en de een toegekende straf- de moed die F.C. de Jong hier te, was goed voor de overwin- ïaven binnen 3 uur. Sport- :n dient Dit is het team van I roeger ging het team door ukkerij Groels het team is g elftal maar. V.l.n.r. de h. var kotter. M. Landsmeer (coach v. Lieshout, M. Meeng, H. •ÖTiij uinga - FC Verhoeven 36 :do’s - FC Tumbler 2—5 trijden van zaterdag 8 sep- )i als de overige winnend afgesk bestuurslid Beekse Bergen t jeugdvoetbal, reikte de bekt oerstar van f 49,95 nu 39,95 ima, Quik voetbalschoenen 5. Keuze uit meer dan 25 ge- i de i de :stel Inscl jóor zodat de tricolores trapp geduld naar deze eerste uitzien. ing en zo :htruim zv uter geen spral nationale kar het programma 8 september in het .n.i>v uergen. -uilen van de Meyco ntie zal van Ton essen-jenever2 Nieuwe oogst IANsZ/ H5 ’C eerste helft een 10 voorsprong had genomen, moesten zij in de tweede helft wat tempo terugnemen. Hierdoor kón Kruidenlaan wat meer aanvallen wat resulteerde™ de gelijkmaker in de allerlaatste minuut. Eindstand: 11. V.C.S.C.-Spoorzicht: een mooie wedstrijd waarin Spoorzicht tot het laatste toe heeft getracht de 10 ach terstand weg te werken. Dit is hun echter niet gelukt. Adidas voetbalschoenen supt Bij aankoop van Adidas, Purr een leuk Adidas-tasje gratis, verschillende modellen. SPORTHUIS COENRAAD Lind 30, Oisterwijk, 04242-2734 En hoewel het in de toekomst waar schijnlijk steeds moeilijker te kom- bineren zal zijn, willen de beide heren van Erp en Vooys toch de winkel en de wielrennerij naast elkaar blijven doen. Dat heeft zo zijn voordelen voor de klant. Op die manier immers wordt alle in de sport opgedane kennis en ervaring di- rekt in de winkel gei J uiteindelijk de klant I heeft. till*’ pas vernieuwde dansschool met zijn 48-jarige reputatie uit door zijn sfeer, lesprogramma en gezelligheid. gen. die zich vastgelegd op het water bevinden. Degene die het dichtst bij het doel landt, is winnaar. Op zondag 9 sèptember zijn er inter nationale wedstrijden tussen teams uit tievoetbal Tilbui seizoen, dit ten 1 domineerde Oud-Tilburg en moest Mevio H.T. de gelijkmaker toestaan. RTV Doreleijers wist tegen DJ.N. in een zwakke partij voetbal .het veld- overwicht maar dunnetjes uit te drukken in cijfers, 10. Een zeer terechte overwinning be haalde F.C. de Jong op Exclusief met 10. Exclusief verzuimde de score te in van de eerste wedstrijddag Vitte Huis: nadat een ilend Witte Huis in de Korvel - Ollandia A.s. zondag 9 sept. speelt Korvel haar tweede wedstrijd van deze competitie en dan met een thuiswedstrijd, tegen Ollandia uit St.-Oedenrode. In het verleden heeft Korvel nog nooit tegen deze vereniging gespeeld. Dus zij we ten van de sterkte van deze tegenstan der niets af. Terrein Korvel Centaurusweg 80, aanvang 14.30 uur. Voorde wedstrijd Berkdijk - Sarto van 9 september 1979 kunt u zich nu reeds opgeven om mee te reizen. Uiterlijk moeten de opgaven t zijn zaterdag 8 september om Vertrektijd is half twee vanaf park Westend. Om mee te reizer U zich op te geven bij: A. Brouwers, v. Dijkstraat 2. Tilburg, tel. 684680. E. Breij. Rubensplein 23. Tilburg, tel. 630027. nog de Ronde van de Ronde van Ronde van Goirle. Tilburgse najaarscompetitie De doelpunten waren erg schaars in het afgelopen wedstrijdprogramma. F.C. Kokkie Patat nestelde zich mede aan de leiding, terwijl F.C. de Waldhoorn en het Goirlese T.S.O. goed blijven volgen. Drukkerij Groels dat voelt in het sportcentrum van Hogendorp, team door het leven onder de naam Buvozan, maar omdat ,s gaan sponsoren, veranderde men ook de naam van het ran Beers (penningmeester), F. v. Lieshout, R. Schape- Zowel he ich), de h. v. Loon (voorzitter). Zittend A. v. Beers, W. strijden i. Ramakers en H. de Raad. - Voor komende zondag staat de eerste m wedstrijd op het programma voor de kersverse hoofdklasse-dames van SET. De SET-dames hebben zich terdege op deze nieuwe kompetitie voorbe reid, middels een goed oefenprogram en een zwaardoor SET georganiseerd tornooi. iet tornooi werden v Trefpunt - de Cock Kleding y '73 - Koperenpot 11 uur F.C. de Kruik - F.K.C. de Laat F.C. Intiem - Old Inn 12 uur F.C. v. Spreeuwel - B.K. Cambrinus Afgelopen zondag is de Bart van de Staak-kompetitie weer begonnen. Door het vertrek van drie teams, waarvan twee in de laatste week in de voorbereiding, wordt dit jaar gespeeld met 10 elftallen. Na een jaar onderbreking is Taxi 434300 weer teruggekeerd in onze kompetitie. Den Dré Competitie Uitslagen van zaterdag 1 september: FC Korenbloem - FC Auto Noord- hoek SC Kamminj FC Torpedo De wedstrijd tember 13.00 FC Torpedo’s - FC Korenbloem 14.15 FC Auto Noordhoek - FC Ver hoeven 15.30 FC Tumbler - SC Kamminga Alle wedstrijden worden gespeeld op de velden van café 't Draaiboomke in Moergestel. klubs voor kinderen (8-12 jaar) tieners twens gehuwden Dit jaar zullen alle wedstrijden worden gespeeld op twee velden. Hierdoor kunnen ook wij nu Voor de middag het gehele dagprogramma afwerken. Wij danken hiervoor de heer van de Staak, die zijn uitgebreide sportkompleks in de afgelopen maanden fiks heeft opge knapt. Uitslager Kruidenlaan-Witte zeer goed spelc.n Na ruim anderhalf jaar gevestigd te zijn geweest aan de Gasthuisring 15, verhuist Ervo Wielersport vrijdag a.s. naar de Schouwburgring 101. Het feestelijke van de verhuizing zal nog eens extra benadrukt worden met de komst van maar liefst vier wielerwereldkampioenen naar de zaak van de heren Ben van Erp en Jacques Vooys. Rond 17.00 u. worden vrijdag Petra de Bruin, Jan Raas, Bert Oosterbosch en Martin Venix verwacht bij de nieuwe behuizing van Ervo aan de Schouwburgring. Een uniek evene ment, deze komst van vier Nederlandse wereldkampioenen naar Tilburg. T.S.O. blijft het uitstekend doen in deze nog jonge competitie. Het was echter ditmaal een dubbeltje op een kant doordat tegenstander Bewo met een snelle treffer de deur goed dicht hield. Een volkomen onnodige handsbal in het beruchte gebied bracht T.S.O. alsnog naast Bewo. 11. F.C. de Waldhoorn heeft gedurende 'Óe gehele ontmoeting de grootste moeite gehad met het lastige S.V.R. Het 21 eindresultaat bewijst wel hoe gering het rendement van een F.C. de Waldhoorn overwicht was. Programma Zaterdag 8 sept. a.s.. 14.00 uur S.V.R.-T.S.O.. F.C. Kokkie Patat - Bewo: 15.00 uur. F.C. de Waldhoorn - v. Eijndhoven Bouwmaterialen: 16.00 Vre uur. Kemkes '67-F.C. Lions '74; 17.00 drul uur. s.c. Mena Muria-Lemmens. Woensdag 12 sept.. 19.00 uur. S.V.R.-s.c. Mena Muria. Tegenstander voor a.s. zondag is Neerlandia uit .Dorst. A.s. zon dagmorgen om 10.00 uur dus de da- mesvoetbalwedstrijd hoofdklasse tus sen SET en Neerlandia op het koos Erassportpark aan de Goirke kanaal lijk. de wielersportliefhebber maar nodig heeftOp de eerste plaats natuurlijk de fietsen. Die zijn er uiteenlopend in prijs, van f 450,- tot f 6.000.-. Verder allerlei soorten wielerkleding (ook de niepwe aërodynamische pakken), on derdelen en literatuur op het gebied van de renspórt. Ook als U uw fiets niet meer gerepareerd krijgt, kunt U daarvoor terecht bij Evro Wielersport. Bijna de gehele wedstrijd heeft F.C. Kokkie Patat op de verdediging van Kemkes '67 storm gelopen. Al waren de uitvallen van Kemkes zeker niet van gevaar ontbloot, de beste kansen waren voor Kokkie c.s. Vlak voor het einde werd er alsnog een bres gesla gen. toen Kemkes '67 alles of niets speelde stelde F.C. Kokkie Patat met "xen tweede treffer dé >ëge eri deaah- r’kluiting met de top veilig. In-de con frontatie tussen Woutini Boys en van I Eijndhoven Bouwmaterialen heersten r de verdedigingen. Beide teams, die de aanval niet schuwen, hielden elkaar goed in evenwicht, iets dat de 00 uitslag goed weergaf. Verho-Number One: in deze wed strijd kwam dezelfde uitslag als waar mee werd begonnen. Een danig ver anderd Number One wist een uur lang stand te houden. Eindstand: 00. Taxi 434300-V.W.C.een regelmatige 03 overwinning voor een dit jaar wederom sterk spelend V.W.C. dat onveranderd is gebleven. Springbokken-E.W.T.een sterk verjongd Springbokken behaalde zijn eerste overwinning, zij het niptI ten koste van E.W.T. Programma volgende week 10.00 Taxi 434300-E.W.T. 10.30 Number One-V.W.C. 11.05 Spoorzicht-Kruidenlaan 11.35 Verho-Springbokken 12.10 Witte Huis-V.C.S.C. De heer van Erp. begonnen als coureur, werd in 1965 begeleider van Nederlandse wielerselekties in het buitenland. In 1970 werd hij ploegleider van de Hebro/Flandria- ploeg. En via De Söka Snacksploeg kwam hij uiteindelijk terecht bij Ga- zelle/Campagnolo, waar hij ook nu nog ploegleider is. De heer Jacques Vooys is oök lang geen onbekende in wielerkringen. In zijn loopbaan als coureur schreef hij o.m. de Omloop van hét Volk in Gent (1977) op zijn kindermaten sa Grote maten IHHM Nylon regenjacks Adidas regenjacks Op o en 9 september a.s. zullen in hét strandpark van Beekse Bergen natio nale en internationale wedstrijden pa- rasailing worden gehouden. Bij parasailing wordt men aan een reeds geopende parachute, welke ver bonden is via een kabel aan een auto of boot omhoog getrokken tot een hoogte van 30-200 meter. Daarna kan men ge nieten van de langzaam onder zich voorbijgaande omgeving en zo vrij als een vogel door het luchtruim zweven, y-an dit laatste zal echter geen sprake zijn tijdens de nationale kam pioenschappen die vormen op zaterdag 8 septet,.^ strandpark van Beekse Bern<“' Ongeveer 30 deelnemers zuhvi partij zijn. Titelverdediger is van Velzen, die veel konkurrent ondervinden van o.a. Hans Lieshout. Evert van Duyn. Pleiter en Rijk Marcus. De bedoeling van de wedstrijd is dat de parasailer. al omhoog getrokken, na enige tijd een teken geeft aan degenen die zich op de boot bevindt, dat hij de vlucht wenst te beëindigen. Hij maakt dan een scharende beweging mét zijn benen. Zodra de boot gestopt is. moet hij binnen 3 sekonden zich door mid del van een ontkoppelingssysteem. dat zich voor hem aan de kabel be vindt. ontkoppelen en door, het bestu ren van de parachute zo dicht rhogelijk I bij het doel zien te komen. Dit doel 1 bestaat uit enkele ronde P.V.C.-rin- In het strandpark van Beekse Bergen (tussen Tilburg en Hilvarenbeek) werd afgelopen zaterdag officieel het midgetvoetbalspel 110» in gebruik genomen door een vertegenwoordiging van de jeugd van de Tilburgse klubs: SET, S.V.G.. ZIGO, R.K.T.V.V., NOAD. J.P.S. EN S.C. ’t Zand. Na de warming up» op de trimbaan werden diverse strijdliederen gezongen om vervolgens te beginnen aan het penaltyschieten. ingooi, vrije schop enz. Allemaal voetbalsituati.es die uitgebeeld worden op de 11 banen waaruit het voetbalspel bestaat. Mede dankzij de medewerking van clubs en de commissie Jeugdvoetbal Kring Hart van Brabant werd de «110» happening een groot succes. «Wel een lange training was een van de opmerkingen van een toekomstige Johan Cruyff, normaal trainen we maar een uurtje Ik lust wel wat te drinken na deze 1z uur durende wedstrijdWinnaar werd S.C. 't Zand, die de meeste doelpui scoorde. De heer van Dongen, bestuurslid Beekse Bergen en zelf een groot porter van het jeugdvoetbal, reikte de beker uit. Cafetaria de Kruik heeft afgelopen zondag de leiding overgenomen van F.C. v. Spreeuwel. F.C. v. Spreeuwel verloor van Comby '73 met 30. op zich een goede prestatie is Comby '73. F.C. Trefpunt - Koperenpot 01. Dit was een zeer spannende strijd en F.C. Trefpunt moest hier het zwaarste loodje leggen. F.C. Intiem - de Cock Kleding 00. F.K.C. de Laat - B.K. Cambrinus 20. B.K. Cambrinus speelde met 10 man en daardoor het F.K.C. de Laat geen moeite de overwinning naar zich toe te slepen. De stand na 18 wedstrijde 1Cafetaria de Kruik 2. F.C. v. Spreeuwel 3. F.K.C. de Laat 4. Old Inn 5. Comby '73 6. F.C. Intiem 7. de Cock Kleding 8. Koperenpot 9. B.K. Cambrinus 10. F.C. Trefpunt Programma voor 9 september 10 uur F.'C. Tn Comby De toerafdeling van wielervereniging Pijnenburg organizeert aanstaande zondag weer haar traditionele herfst- fietstocht, de Wolstadtocht, over een afstand van 120 kilometer. Aan dit fietsevenement. dat zeker geen wed- strijdkarakter draagt, kan iedereen deelnemen, omdat het op de eerste plaats in de bedoeling ligt de deelne mers enkele uren fietsgenot te gunnen in de prachtige omgeving rond Tilburg. Het gemiddelde tempo, dat aange houden wordt, is gesteld op 25 kilo meter per uur. De voorrijders van de organizerende vereniging houden hieraan strikt de hand, waardoor eventuele ontsnappingen van hard rijders meteen «de kop ingedrukt» kunnen en zullen worden. Er wordt 's morgens om acht uur start vanaf café-bar Ploff-Inn aan Beukenstraat 40 in Tilburg. Via fietsroute gaat het richting Moergës om via Hilvarenbeek en Esbeek dc landgoed De Utrecht U rijden, richting Drie fraaie treffers brachten de ver diende volle winst bij debutant de Til burgse Koerier tegen een fel strijdend Radiobeurs. Een onsamenhangend V.C. Elro- snacks zag F.C. Roks via een counter scoren en daarmee de wedstrijd win nen. ondanks het veldoverwicht dat Elro gedurende de wedstrijd had. Programma voor 9 september 10.00 RTV Doreleijers-Victor Boeren 10.00 Exclusief-Tiiburgse Koerier 10.00 Lotox Sport-F.C. de Jong 11.00 F.C. Oud-Tilburg/P. Voogt- ro-snacks V.V. Famo-PéBé schilders! drijf 12.00 Mevio H.T.-F.C. Roks 12.00 D.J.M.-Radiobeurs ie een éénrich- sportief verwe- PéBé schildersbe- resulteerde in 2 ONDERSTEBOVEN Dat wielerminnend Tilburg blij is met een zaak direkt uit de wielerwereld, blijkt wel uit het sukses van Evro Wielersport. Aan de gasthuisring liepen klanten en verkopers elkaar on dersteboven, zo vertelt ons de heer van Erp. Dat zal in de winkel aan de Schouwburgring niet zo gauw gebeu ren. Met de kelder erbij gerekend (die pas over enkele weken klaar is) be draagt de totale oppervlakte van de zaak ongeveer 250 m2. In de winkél is bijna alles te koop wat België, Duitsland. Engeland en Ne derland. Elk land wprdt vertegen woordigd door 2 teams van 3 sailefs. De wedstrijden beginnen om 10.00 uur en duren tot 16.30 uur. Iets wat misschien onmogelijk was ge weest, als de heren van Erp en Vooys niet de beschikking hadden gehad over zo’n goede naam en ervaring in de na tionale en internationale wielerwereld. Hooge Mierde. Via Reusel en het Bel gische Postel komt men via Eersel in izel. waar gepauzeerd zal worden. is dan na ongeveer zeyentig kilo meter. Na de rustpauze van ongeveer drie kwartier wordt voor een gedeelte De Kempen doorkruist: via Knegsel. Veldhoven, Wintelre en Acht wordt teruggebogen naar Oirschot, om van daan door Spoordonk en Oisterwijk terug naar Moergestel en van daar naar Tilburg te koersen. De karavaan fietsers zal gevolgd wor den door enkele volgwagens. Een van die wagens is de materiaalwagen van de Tilburgse rijwielhandelaar A. van de Klundert, die waar nodig tech-' nische bijstand zal verlenen. Ook bij stand, maar dan op het medisch vlak, verleent iemand van de Tilburgse af deling van de E.H.B.O.. die in een van de volgwagens heeft plaatsgenomen. ihrijving aan de Wolstadtocht is •mogelijk vanaf zondagmorgen half .acht. Precies 17 minuten na het beginsignaal, voor de start van het rekrea- trg scoorde Mevio H.T. het eerste doelpunt van het nieuwe koste van F.C. Oud-Tilburg/P. Voogt. Na de rust echter 'evio H.T. de gelijkmaker toestaan. openen via schop, c uit puttt ning. Na een zeer goede wedstrijd eindigde Lotox Sport-V. V. Famo op 20. Met wat meer geluk had er voor de goed voetballende nieuwkomer V.V. Famo zelfs meer ingezeten. Victor Boeren voetbaldt tingspartij tegen de rende nieuweling I drijf, wat slechts doelpunten.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1979 | | pagina 29