m I llh Rabobank Q Grote laddertoto rondom Willem II b.v. NOORWEGEN WEDSTRIJDFORMULIER ThE/uncfione9 Onze najaars- en winterkollektie is thans gearriveerd Wie kent de tricolores het best? I 1 VT- 'sport - sport - sport - sport - sport - sport - sport - sport - sport - sport - sport - sport reizeni uw speciaalzaak voor de betere damesconfectie 1 1 f i Donderdag 6 september 1979 pagina 25 jer 1979 pagina 24 DE TILBURGSE KOERIER :n de mits II-LAD- Vertrekdatum: 24 mei 1980 HELIN Niet inbegrepen: toeslag f 125, Dammen Davo 3 Ajax-Willem II I8 Willem II-Ajax 10 10 span weds Willem Il-FC Twente 19 FC Twente-Willem II 10 2 20 20 Willem II-NAC 10 30 NAC-Willem II 10 21 Willem II-Pec Zwolle 40 22 Go Ahead Eagles-Willem II ISOLEER VERSTANDIG MET NEC-Willem II' 23 6 Willem II-NEC Willem II-Vitesse 24 Vitesse-Willem II PSV-Willem II 25 Willem II-PSV 8 vakkundig geplaatst door 1 Willem II-Haarlem 26 Haarlem-Willem II 9 27 MVV-Willem II Willem II-MVV I0 Willem II-AZ ’67 28 AZ ’67-Willem II II FC Den Haag-Willem II 29 12 Willem II-FC Den Haag Willem II-FC Utrecht 30 J3 FC Utrecht-Willem II Sparta-Willem II 31 Willem II-Sparta 14 Willem II-Feyenoord 32 Feyenoord-Willem II 15 Excelsior-Willem II 33 Willem II-Excelsior 16 Willem Il-Roda JC 34 17 Roda JC-Willem II Vraag I Op welke plaats staat Willem II aan het einde van de competitite 0—2 0—3 Vraag 2 Welke club wordt voetbalkampioen van Nederland Plaats Naam Tel. Adres M: rijs; 31720 Loopt U geheel vrijblijvend eens binnen... Nieuwlandstraat 2-4 TILBURG Tel. 42.11.86 Gratis rekreatief tafeltennis bij Irène voor eenpersoonskamer. evt. onvoorziene brandstoftoeslag. de prijs van janden ts weten wilt inden voor uw zagen, voor ck, bestel- of tractor (ver- gera- ln samenwerking met Scandinavian Arctic Sunway organiseert de Rabobank een geheel verzorgde 8-daagse speciale reis naar excursies f tersteklas h< Bel nu 321331 (toestel 12) vooreen snelle en konkurrerende prijsop gave. Ook de subsidieaanvraag (tot max. 1200.kan desgewenst door ons worden verzorgd. banden- jzaken Ier dichtbij :a ’ERMANS twee voor deru besli einde var mensen I vult u r de andc :n met Ro- Kinderen i de eerste dag t/m het ontbijt op de laatste dag lo naar Schiphol blz. I) 5 WILLEM :a ’ERMANS :n. ïdt vd na :a ’ERMANS :a ’ERMANS :a ’ERMANS R.K.T.V.V. R.B.C. JTON B.V. -EM II STR. 4 EL. 420032 la kantoor: 331759 den uitsk Voorbeeld 2 lem Twer voor geld en goede raad Pec Zwolle-Willem II Willem II-Go Ahead Eagles NNEBANKEN» N HEMELS lOK KUREN ing Schiphol v.v. proef-di- terdag 15 -noord >6904 slag NAC-Willem lelde uitslag NAC- punten voorgoed it. 5 punten voor het riant icolores het Het eer erin ges dwinger verslaar ning. titel I8—31 i Muria Marmer 17—19; ■75 I -centrum plein 5 >5920 Inlichtingen en reserveringen: Rabobank Tilburg, tel. 013- 427234 of bij uw plaatselijke Rabobank. voor het f sluit op zate repareren, eren, uitlijnen. en 5, tenni r tober 73 5 icuciccn. uuuci uaii o de kans om gratis te l durende een periode maanden. Het i het bestuur var f5 dinsdagavond Nationaal Pony concours P.C. «Het Laar Onderstaande leden van P.C. Het Laar behaalden op het Nationaal N.P.C. ponyconcours op 2 september op manége het Laar gehouden een prijs. Dressuur B licht: Sjefïïe Verhoof met Jan - Nico. 4e prijs; Marie-José Tim mermans met Sindy. 4e prijs; Monique Timmermans met Columbo, 8e prijs. Dressuur B zwaar: Desiré v. Ewijk met Rapid. 4e prijs; Fieke Staats met Merrylass, Ie prijs; Frans v. Amels- foort met Merrylass, 5e prijs; Mare Dusomos met Fabiola. 5e prijs. bleef zonder iezer van de ko- lantaarnd- Havep kompetitie UITSLAGEN F.C. Antens-Mena Muria Bagateb-Havep Marmer B.V.-F.C. Lions V.V.B.-Tempofoon PROGRAMMA 8-9 Mena Muria-Bagatel 14.30 u. Havep-Tempofoon 14.30 u. Kelderke-F.C. antens 16.15 u. F.C. Lfons-Red Star 7-9 19 u. Marmer B.V.-V.V.B. 18 u. STAND F.C. Lions 18—31; Menu 17—26: Red Star 17—24; I B.V. 1822: Tempofoon Kelderke 1816; Havep 18I Antens 18—13; V.V.B. 18— Bagatel 183. Voorbeeld 1 Uitslag Willem II-Ajax 13. Voorspelde uitslag Willem II- Ajax 12 levert op 5 punten voor goed geraden resultaat liezend), 0 punten voor fout slag in doelcijfers. 2 Uitslag Twente-Wil- II 00. Voorspelde uitslag :nte-Willem II 10, 0 punten r fout geraden resultaat, 0 pun ten voor fout geraden uitslag in doelcijfers. Voorbeeld 3 Uitslr II 01. Voorspe. Willem II 0—1.5 geraden resultaat Gudok - Wilhelmina Boys Nadat Gudok zijn eerste wedstrijd in de 4e klasse van de K.N.V.B. tot een goed einde gebracht heeft, omdat er met goed voetbal van Riel uit gewon nen werd, zal de eerste thuiswedstrijd plaatshebben tegen Wilhelmina Boys. Voor Hudok zal het ook nu veeleer een moeilijke wedstrijd worden, maar met de inzet en goed voetbal van af gelopen zondag zal het zeker moeten lukken. Aart vang 14.30 uur op het sport - kompleks Centaurusweg. Diplomazwemmen K.N.Z.B. Op zaterdag 22 september 1979 is het weer mogelijk op te gaan in het gemeentelijk overdekt zwembad Hil- varenbeek voor het diplomazwemmen A of B. Aanvang 17.00 uur voor diploma A en voor diploma B om 17.45 uur. Tijdens het vrij zwemmen kan met proef van bekwaamheid afleggen, r het vrij zwemmen dit toelaat. Indien u aan de eisen voldoet, wordt u ingeschreven tegen betaling van f 4.25 voor kinderen en f 5,00 voor volwas senen. De inschrijving ploma zwemmen september 1979. Rekreatievolleybal bij Terra Nova In deze tijd starten bij de Volleybal- klub Terra Nova Tilburg de rekrea- tiegroepen voor volwassenen. Bij deze groepen zijn nog wat vrije plaat sen voor wie graag rekreatief volley balt. Er zijn de volgende mogelijkheden: groep heren op donderdagavond van 21.30 - 23.00 uur in de sporthal De Drieburcht groep dames tot 28 jaar op woensdag van 19.30 - 21.00 uur in de sportzaal Korte Schijfstraat groep dames van 28 jaar af op woensdag van 21.00 - 22.30 uur in de zaal Korte Schijfstraat. Men kan zich voor deze groepen op geven bij het sekretariaat van de ver eniging: Nieuwlandstraat 44, tel. 426269. waar ook verdere inlichtingen over de vereniging verkregen kunnen worden. In de reissom van f 1510,— per persoon zijn begrepen: vlucht per lijndienst naar Bergen via Stavanger stadstours, excursies per autocar en boot onder Nederlandse leiding verblijf in eersteklas hotels in kamers met douche en toilet alle maaltijden vanaf het diner op retourvlucht per lijndienst van Oslt luchthavenbelasting reis- en annuleringsverzekering vervoer per autocar Tilburg - NOAD - Veerse Boys Al was het met de kleinst mogelijke ne derlaag, toch moesten de NOAD-lui verleden zondag genoegen nemen met de nul. Aangezien de uitslag voor het zelfde geld andersom geweest zou kunnen zijn, kon de mannen van Walk niets verweten worden. Zo gaat dat met voetbal. Ook Veerse Boys, tegenstander van aanstaande zondag, punten, zodat de verlk mende strijd zeker rode rager wordt. NOAD. dat zich in oefer goed manifesteerde, wil ogen gooien en behoeft dag ook de overwinning, nende zal er aan de Meu= flink geknokt gaan worden kwart over vier aan de positief van de score te blijven. De leiding van de wedstrijd is in han den van de heer P.A.M. van Lierop. Op hetzelfde kompleks treden om halftwaalf zowel de juniores hoofd klassers als NOADs derde aan tegen resp. Internos en Baardwijk-3. envelop doet u het wedstrijdfor- mulier en tevens voor minstens een gulden aan postzegels. Leest u ver der onder «Kosten». 4. Extra postzegels insluiten. De kos ten van deelname per wed- strijdformulier bedragen een gul den. De baten van de toto komen ten goede van de gehandicap tensport, dus u mag ook gerust meer geven. De minimuminzet is echter een gulden. Hoe betaalt u dat Alléén door het extra bij voegen van postzegels ter waarde van minstens een gulden. Dus sluit met het wedstrijdformulier extra postzegels bij in de envelop. Zonder de extra postzegels is uw wedstrijdformulier ongeldig. 5. De puntentelling. U kunt per goed geraden wedstrijd maximaal 10 punten verdienen 5 punten voor het goed geraden resultaat (win nend, gelijk of verliezend); 5 pun ten voor de precies geraden uitslag in doelpunten. Enige voorbeelden zullen u de puntentelling hopelijk duidelijk maken :nwedstrijden dit jaar hoge daarom zon- ng. NOAD ken- lelis Stokestraat i om om :fste kant Dressuur L: Bianca Lemmens met Springen L: Henriette v-. Campen met Speedy Conzales. 2e prijs; Lucien Peggy, 2e prijs; Jan-Willem v. Gils met Meesters met Pancho. 8e prijs; Bianca Bianca, 5e prijs. Lemmens met Pykel Psalm. 5e prijs. Springen M: Gerrie Krijnet Dressuur M: Gerrie Krijnen met Ro- 1 nald, 2e prijs; Carmen d. nald. 3e prijs; Berend - Jan v.d. Aa met met Alexander. 3e prijs. My fair lady. 8e prijs. Springen B: Peter de Rooy met M ai kei. Ie prijs. S.E.T. - D.S.E. Zondag a.s. zal de tweede wedstrijd in de competitie van dit nieuwe seizoen voor S.E.T. 1 plaatsvinden op hun eigen vertrouwd terrein en wel tegen D.S.E. uit Essen Leur. Gezien de ver richtingen van S.E.T. afgelopen zon dag tegen Broekhoven, zullen de S.E.T.-boys uit een ander vaatje moeten gaan tappen. De S.E.T.-aan- M hang verwacht dan ook dat a.s. zondag D 9 september een meer geladen, ja zelfs herboren S.E.T.-team op de groene L mat te voorschijn zal komen om de zo broodnodige punten op eigen terrein binnen te halen. De strijd vangt aan om 14 u. 30 op het riante Koos Eras Sport- park aan de Goirlese Kanaaldijk en zal gj: worden geleid door de scheidsrechter JC. Coppelmans. Hopende op een spannende, doch tevens sportieve wedstrijd. Zondag 9 sej W.S.J. zijn ee deze kompetit thuisfront latei zondag schieter een nogal ook de wins wil W.S.J. mee aan de 6 thuis toch zei worden. En int speelt, dus voetballen en kan men er op rekenen punten in Tilburg blijven. Dit alles klint u gaan zien op het W.S.J. sportcomplex aan de Centau rusweg. Precies voor het tenniscom plex. De tafeltennisvereniging Irène stelt g haar prachtige akkommodatie. het Tafeltenniscentrum aan de Insulin- destraat. tot 31 oktober a.s. op de g dinsdagavonden open voor iedereen. die kennis wil maken met de tafel- ’“Ttiissport. Als einddatum is 31 ok- .„„er a.s. gekozen omdat op deze dag g de tafeltennisshow tussen de Fransen Secretin en, Purkart bekend van de g T.V. zal plaatsvinden. Iedereen, ouder dan 17 jaar. krijgt dus g tafeltennissen ge- n periode van bijna twee Iet ligt in de bedoeling van van de t.t.v. Irène om de weer zoals vroeger het geval was maar hetgeen door en kele gedwongen lokaliteitverhuizin- gen binnen korte tijd enigszins ver waterd is als echte rekreanten- avond te gaan promoten waar eenieder, die ouder dan 17 jaar is en niets van kompetitiebeslommeringen wil weten, de gelegenheid krijgt op zijn of haar manier te ontspannen, te trimmen in de vorm van het beoefenen van de ta- feltennissport. De huidige Irène-rekreanten worden hierbij vriendelijk verzocht om voort aan ook zo veel mogelijk zeker op de dinsdagavond te komen teneinde een grotere groep te krijgen met alle voor delen van o.a. meer gezelligheid, be tere speelmogelijkheden etc. Nadere inlichtingen omtrent dit re kreatief tafeltennis worden U graag verstrekt door Wim Schuurman. Sa- liehof 53. Tilburg, tel. 674024. Hou de warmte binnen... doe gor dijnen dicht... olieprijzen om hoog... gasprijzen omhoog... wees zuinig met energie... U leest dit haast iedere dag - daarom, wees verstandig en ISO LEER (vervolg van f SPELREGELS DERTOTO 1. Twee uitslagkolommen. U vindt op het wedstrijdformulier het volledig competitieprogramma van Willem II. Daarvan wordt het komend weekeinde de, vijfde wedstrijd ge speeld. Die doet nog niet mee met de voorspelbare wedstrijden, maar het is al wel de eerste wedstrijd, waar u de punten mee verdient. U start de laddertoto met 40 winst punten. Vanaf wedstrijd 6 gaat u de punten zelf verdienen. In de ko lommen «Uitslag» vult u de uitsla gen in van de 29 nog te spelen wed strijden. zoals u verwacht dat ze zullen zijn. Géén eentje, tweetje of drietje, maar de uitslag in doelcij fers, zoals u dat ziet staan achter de reeds gespeelde wedstrijden. U ge bruikt alleen de twee uitslag kolommen. De andere kolommen zijn voor ons, voor de puntentel ling. 2. Twee vragen. Als u de uitslagen van wedstrijd 6 tot en met 34 heeft inge vuld. geeft u het antwoord op de vragen. Deze tellen niet mee de puntentelling van de lad- toto, maar moeten eventueel de lissing brengen als er aan het 1 in de competitie meerdere bovenaan staan. Daarna naam, adres, plaats en eventueel telefoonnummer in. 3. inzending. Uw wedstrijdformulier moet uiterlijk volgende week vrij dag 14 september vóór 17.00 uur op ons kantoor zijn. U stuurt het for mulier op aan De Tilburgse Koerier. N.S. Plein 14. 5014 DA Tilburg. In de linkerbovenhoek vermeldt u dan «laddertoto». In de W.S.J.-Chaam jptember a.s. speelt jerste thuiswedstrijd van titie. W.S.J. kan nu zijn ien zien dat het gelijkspel jl. uit bij Irene, geen uit was. Chaam daarentegen is >al fors spelende ploeg en wil istpunten meenemen. Maar dit jaar net als vorig jaar top draaien, dan zal er reker gewonnen moeten nidien men zijn eigen spel werken, dan dat de twep goed geraden uitslag en doelcijfers. Zo hebt u bij iedere wedstrijd de kans om uw puntentotaal op te voe ren. Hoe meer punten u scoort, hoe hoger u op de puntenladder komt te staan. U zult begrijpen dat u het gehele seizoen de kans behoudt op een hoge ladderpositie. Want, en zo is het toch ook bij het echte voetbal, bent u een paar weken uit vorm, en scoort u geen punten op de ladder;, hetzelfde kan uw me despeler overkomen en dan zal die op de ladder zakken terwijl u juist enkele punten aan uw totaal toe voegt en daarmee, hopelijk gelijk op met Willem II, weer een aantal plaatsen stijgt. Wij houden u re gelmatig van de ladderstand op de hoogte. 6. De winnaar. Winnaar is uiteindelijk diegene, die na de laatste competi tiewedstrijd van Willem II boven aan op de ladder staat. Tweede is degene die op een na de meeste punten heeft en derde is degene die dan volgt in het puntentotaal. Mochten er op een plaats meerdere personen staan, dan wijst het ant woord op vraag a de winnaar aan. zo niet dan het antwoord op vraag b, en zo nog niet, dan wordt na trekking de winnaar aangewezer De eventuele trekking geschiet ten overstaan van notaris A. Kaaij. en wel binnen één week afloop van de laatste competi tiewedstrijd. 7. De prijzen. Er zijn drie geldprijzen te verdienen le prijs vijf honderd gulden; 2e prijs twee honderd vijftig gulden; 3e prijs honderdvijfentwintig gulden. Over de uitslag kan niet worden gecor respondeerd. Aikido grootmeester in Tilburg Dinsdag en woensdag jl. bracht de president van de Honbu Dojo Osaka, tevens werelddirekteur teciiniek Ovsters - RCC Aikido een beleefdheidsbezoek met V7J31V1O zijn charmante dochter Kimako. ook Na een uitgebreide oefenperiode gaat 2e dan Aikido, aan de heer P.F. Bel- a.s. zondag het rugbycompetitiege- jaars. Laatstgenoemde is oprichter beuren weer een aanvang nemen. van het Aikido in Nederland (1963) en Dat betekent voor de Oisterwijk van de Nederlandse Aikidobond Oysters direkt een thuiswedstrijd (N.A.B.). Er werden zowel nationale tegen RCC. (Corps Comando's Roo- als internationale organisatorische za- sendaal). Dit is gelijk een tegenstander ken besproken. Ook zal definitief de van formaat, daar RCC reeds diverse nieuwe kursus in 1980 worden vast- overwinningen heeft behaald. Aan- gelegd, die de Hireokazu Kobayashi, vang wedstrijd 15.30 uur. terrein Ven- 8e dan Aikido in sportakademie Bel nelaan. jaars zal gaan geven. :rste tiental van damclub Davo is ;eslaagd het altijd lastig te be- :n Excelsior uit Den Bosch te ui. Met een nipte 11-9 overwin- werd een medekandidaat voorde voorlopig opzij gezet. In dezelfde klasse verloor Damclub TDV met 11-9 van Alblasserdam. Davo 2 verloor van TDV2 met 11-9. Davo 3 won met 10-6 van D.C. Dongen Zondag a.s. speelt R.K.T.V.V. haar eerste thuiswedstrijd in dit nieuwe seizoen. Qp het riante sportpark ont vangen de tricolores het Roosendaalse RBC. Meteen al een tegenstander van for maat. Vorig seizoen wist R.K.T.V.V. echter drie van de vier punten van RBC af te nemen. Dat zullen de Roo- sendalers nog wel niet vergeten zijn. Aanvang half drie en scheidsrechter is de heer van Dorp uit Rotterdam. Om half twaalf treden de reserves van R.K.T.V.V. aan tegen Noad 2 en speelt het hoofdklasse juniorenteam van R.K.T.V.V. tegen Wilhelmina.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1979 | | pagina 25