1 JANSSENS SOI l /T I r j^oaswiwees FILMS ooms U kunt overal PERZEN bekijken. I Waarom dan juist bij ons? Nieuw jongerencentrum binnen de Ringbanen 6 Ml H OE ZEEUW rnoDress. Voorzieningenniveau g Kampeerders in moet eigen land tevreden Kinderen op de fïets_ Veiligheid vereist foitL tis mh MM Donderdag 23 augustus 1979 pagina 3 DE TILBURGSE KOERIER s 1979 pagina 2 TTTTI ur. :n verboden. UCCI GRANDIOZE BRADERIE ten, rlicht. in het centrum van WAALWIJK smede «Het Kijkhuis» lecialist I IG 44 van... »gen zeer it 26 echter omhoog s irden perzischetapijten van echtheid Rosmolenptein 2 Ruime parkeergelenheid 30 uur -Lm» En onze prijzen liggen 10 tot 30% lager dan elders Er zijn perzen en perzen... Er is maar één Janssens Per zische Tapijten met de grootste collectie van Zuid-Nederland DIAMANTEN BRUILOFT DE GEMENGDE BEJAARDEN Dus... toch een bril of contact lenzen GNATGRASS IN DE FEZELAER KIJK, dat alles is voor u de beste reden om naar De Zeeuw te gaan. Zoiets is uniek tarden- nr. 66. THERESIA KINDERKLEDINGBEURS aan- l aan Veldhovenring 2 Tilburg Tel. 420504 op vrijdag 24 augustus van 11.00 tot 22.00 uur en zaterdag 25 augustus van 10.00 tot 22.00 uur I tel. 422911 ialf 2 al- uur ond Ide /reden npings vrijheid sschien ;n wer- i. Haar de de Reeds 49 jaar het vertrouwde adres voor Tilburg en omgeving U wilt toch keus? Wel bij De Zeeuw valt u van de ene verrassing in de andere, wij zien het dagelijks aan onze bezoekers, u ziet tapijten in bijna alle voorkomende maten. Tijdens de braderie talloze attrakties w.o. straatmuzikanten, ^kermis, demonstraties, oude ambachten, antiek en curiosa enz. FIETSTOCHT «DEBASELAER» ker van p in eigen land t< Motieven zijn land best voor c ren, al veete' naa goed verlich- afgesle- stuurin- jatbord, onder ar). Bij tief te Op donderdagavond tot 21.00 uur geopend Tilburg, Nieuwstraat 172 (hoek Trouwlaan) - Tel. 424754 Eigen import uit Perzië - Pakistan - India Roemenië en Afganistan deskundige voorlichting Kleden op zicht bij u aan huis -..ql el» Loop vrijblijvend binnen en bekijk onze nieuwe najaarskollektie. Wij hebben een ruime keuze in maat 40 t.e.m. 46, in japonnen tot 50. ?s is «’t Kijkt vereniging gewordei enigingsstatutende hebben. Er is geko "anisatievorm omdt leest demokrati initiatief. plaats in ’t laatste istus en er zijn al v.i gemaakt met louse, Kabobel en NOORDERLICHT: «Last tango in Paris» «Last tango» is een mijlpaal in de ge schiedenis van de film. «Last tango is de belangrijkste film in de geschiede nis van de film». Brando’s briljantste rol in Last tango in zijn carrière». «Last tango is een film die je moet zien, tot iedere prijs». Aldus enige persreacties. We laten deze persreac ties voor zich spreken en geven geen toelichting op deze film. Voor de cine fielen onder u is de film bekend, an deren kunnen afgaan op de persreac ties. met de :maakt en u t aan--o— zo lang mogelijk u ligheid afhankelij'- /ettelijke maatregel Goed verkeersgedrag Een goed onderhouden fiets i belangrijk, maar even belangrijk goed verkeersgedrag. En ook op gebied valt nog veel te verbeteren, meeste kinderen leren op school verkeersregels, maar veel te weinig 't de toepassing hiervan in de praktijk geoefend en gecontroleerd. Gesprekken, markt, gebed, Per briefkaart tember bij: Sekretariaat Raad Kerken Tilburg-Goirle, Rinj West 177, 5037 PB Tilburg. Tel. 676566. neert de situatie met haar luisteren, haar openheid t.o.v. de anderen. De andere praten, over hun leven, over hun desillusies. Een Duitse leraar die verlaten is door zijn vrouw en wiens beste vriend, ook een leraar, is weg gegaan nadat hij ontslagen was wegens zijn radikale ideeën. Ida, een vriendin van haar moeder, die zich realiseert dat haar huwelijk niets meer te maken heeft met de liefde van vroeger. Een Duitser die naar Parijs gaat het zesde land waar hij gaat wonen om dat Frankrijk het land van de vr"*’' wordt genoemd en hij daar miss zijn romantische denkbeelden kelijkheid kan zien worden. moeder die op moet boksen tegen krisis waardoor het slecht gaat met zaak die haar man en zij runnen, en die haar dochter mist. Daniël, haar Parijse vriend, die het leven dat hij leidt moe is en zijn Les ret Trekhaken, uitlaten, remblokken 30 korting of gratis montage DE KNETTERPOT Veldhovenring 41, tel. 43.32.73% Zaterdag 1 september van 11 tot 3 uur kan iedereen deze kleding in het buurtgebouw komen kopen, ook al heeft u geen kleding ingeleverd. Woensdag 5 september tussen 9 en 10 uur kan de niet-verkochte kleding te ruggehaald worden en de verkochte kleding afgerekend. Inlichtingen: telefoon 323153. ZOMERCONCERT STADSBEIAARD Op zondag 26 augustus aanstaande vindt er op de stadsbeiaard in de toren van de Heike se kerk te Tilburg weer een concert plaats in de reeks «Zo- merconcerten Stadsbeiaard Tilburg 1979»x Dit concert, dat duurt van 16.00 tot 17.00 uur, wordt dan verzorgd door de heer A. Lombaert, beiaardier te Oudenaarde (België). weekviiv bindende groepen Manues. Aanstaande vrijdag, 24 augustus, biedt «’t Kijkhuis» ook levende mu ziek. De Eindhovense groep «Ritmo Cubana» verzorgt ’n swingende show. De groep begint om 9 uur en om uit de kosten te komen moeten we 3 gulden entree vragen voor niet-leden, terwijl ’t voor leden '1 piek gaat kosten. In de voormalige meubeltoonzaal in de 't organiseren om Tilburgse jongeren Koestraat is sinds enkele maanden Het de gelegenheid te bieden kennis te ma- Kijkhuis» gevestigd. In dit voormalige ken met dit nieuwe - bedrijfspand wordt de behoefte aan ’n Dit gebeuren vindt jongerenontmoetingscentrum binnen weekend van augustus i de ringbanen duidelijk aangetoond bindende afspraken g' door de grote toeloop van jeugd en jon- groepen als Hot House, "«•ren. langs is «’t Kijkhuis» officieel ’n vereniging geworden omdat de ver- gingsstatuten de notaris gepasseerd >ben. Er is gekozen voor deze or ganisatievorm omdat deze konstruktie ’t meest demokratisch werkt. Ieder een kan als verenigingslid mede be palen welke koers ’t centrum moet va ren, dit in tegenstelling tot de stich tingsvorm. Nu alles organisatorisch zo’n beetje op poten staat, wordier hard gewerkt aan de programmering, die zicfi in ’t begin vooral zal richten op eigentijdse muziek en teatergebeurtenissen. Overigens is ’t wel de bedoeling om in de komende tijd aandacht te gaan be steden aan wat meer diepgaande ak- tiviteiten. Naast ’n groep die met de opzet van ’n eigen tijdschrift bezig is, zijn een a tal leden een soort muziekfestival ESPERANTO De Tilburgse Esperanto Club verga dert op 29 augustus om 20 uur op het adres Kerkstraat 42 te Goirle. Er zal o.m. gesproken worden over het 64e Wereldcongres van Esperanto, dat dit gerei jaar in Luzem werd gehouden. Wilt u Onla meer weten over de mogelijkheden die de internationale taal Esperanto biedt? Bel voor inlichtingen naar nummer 341148 (Goirle) of 680473 (Tilburg). Gnatgrass is een groep die reeds enige jaren bestaat en zich voornamelijk beweegt op het terrein van de Ameri kaanse bluegrass. Het bluegrass re pertoire is, al lijkt dat soms niet zo, zeker niet gemakkelijk. Desondanks slaagt Gnatgrass erin onder de be zielende leiding van de banjospeler Harald Koch, op een geheel eigen, oorspronkelijke wijze, het materiaal te vertolken. Deze viermans-formatie beschikt over goede instrumentale kwaliteiten (banjo, mandoline, bas. gitaar, enz.), en vokaal is deze groep minstens even goed. Een garantie voor een ongedwongen Fezelaer-avond. Aanvang om ca. 2Ou.3O. het adres: Oisterwijksedreef 12 te Haaren. REISJE VOOR OUDEREN De werkgroep Ouderen uit de Noord- hoek organizeert een reisje op woensdag 12 september. De reis gaat ditmaal in noordelijke richting. Ver trokken wordt om half negen bij het wijkcentrum en men hoopt omstreeks tien uur in Hilversum aan te komen voor een rondleiding door een aantal studio’s, die tot twaalf uur zal duren. Om drie uur wordt vertrokken voor een tocht naar de IJsselmeerpolders en ook een bezoek aan Almere staat op het programma. Om tien uur ’s avonds hoopt het gezelschap weer in Tilburg terug te zijn. De reis kost f27,50 per persoon en men kan zich opgeven in het wijkcentrum. Boomstraat 81/op maandag, dinsdag en donderdag ko mende week tussen twee uur en half vier. Houd de flets goed in orde Van het eerste belang heid is een goed onderla daar mankeert het vreemd heel vaak aan. laatste tijd were steeds weer dai fietsen van barmelijk is. het valt aan de ouder ze er zo weinig op fietsen van hun kinderen veilig Het is toch maar een kleine moeit daarvoor te zorgen. Veei mende gebreken die steeds constateerd worden werkend*- TWEEDE KERKENFONFERENTIE Kerkedag voor Oost-Brabant8 sep tember 10.00-16.00 uur, Theresialy- ceum en Opstandingskerk, Prof. Cob- benhagenlaan, Tilburg. Sprekers o.a. Dr. A. Houtepen, bis- schop Bluijssen, Ds. N. v.d. Akker Betere voorzieningen Medewerking van de Pauluscantorij groep die minder en niet tevr en het koor Vredeskerk. js over de Nederlandse campings Voor broodmaaltijd wordt gezorgd. (22,3 vindt dat de centrale voor- ontmoetmgen. info- zjeningen (vooral sanitair) moeten samenzang. opgeven vóór 1 sep- Sekretariaat Raad van burg-Goirle, Ringbaan i7 PB Tilburg. Tel. 013- Minister Andriessen mag enigszins op- ker van plan te zijn de vakantie in 1980 timistisch zijn over de vakantiekeuze in eigen land te zullen doorbrengen, van de Nederlanders in het jaar 1980. Motieven zijn vooral dat men Neder- RECRON (de organisatie van rekrea- land beschouwt als een ideaal land tie-ondernemers Nederland) heeft in voor een vakantie met kleine kinde- samenwerking met het Nationaal Bu- ren, alsook rustig en mooi, terwijl r reau voor Toerisme (NBT) een enquête veelal opziet tegen het verre rei ingesteld onder de Nederlandse re- naar het buitenland. kreanten, die de vakantie dit jaar in Meer dan de helft van de ondervraag- eigen land hebben doorgebracht. On- den (56,1 toonde zich tevreden danks het slechte weer, verklaarde over de plaats op de camping. Zelfs 70 van het aantal ondervraagden ze- 37,8 spreekt uit zeer tevreden te zijn, alhoewel men over het algemeen wel van mening is dat de voorzienin gen op de camping zouden moeten worden verbeterd. Het Nederlandse kampeerterrein wordt dus ondanks alles gewaardeerd met een gemiddeld rapportcijfer van 7,5. eigen pel tigheden Nadere i Franker van Gorp, (561062). romantisch- Filmliga Harmonie kelijkheid kan zien dinsdag 28 augustus moeder die op moet l Chantal Akerman: «Les Rendez-vous krisis waardoor het sl< d’Anna» zaak die haar man en zij rui «Les rendez-vous d’Anna» speelt zich haar dochter mist. Daniël, af in treinen, auto’s, stations, hotels, vriend, die het leven dat hij 1 op straten: «thuis» komt alleen aan het en zijn baan wil opgeven, einde van de film voor, wanneer Anna Les rendez-vous d’Anna zou je een luistert naar de boodschappen die op vrouwenfilm kunnen noemen, zonder haar telefonisch antwoordapparaat echter alle anekdotische uitwijdingen zijn achtergelaten. Te midden van die veel vrouwenfilms kenmerken. In deze steeds wisselende onpersoon- moeilijk na te zeggen woorden treft de lijke dekors beweegt Anna. Ze domi- film iets wezenlijks. De betere zaak voor Perzische tapijten Deskundige voorlichting Alle tapijten worden geleverd met certificaat van echtheid «DE FILATELIST Verzamelaarsvereniging «De Filate list» opent haar ruilseizoen met een ruilbeurs in de Montfortschool, Scar- lattistr.. 76, op zaterdag 25 augustus van 13.00-17.00 uur. Iedere verzamelaar is welkom en alles kan worden geruild. Voor donderdag 30 augustus is er een fietstocht georganizeerd vanuit «De Baselaer». De tocht zal gaan in de richting van de Drunense duinen. Vertrek om 2 uur. Bij terugkomst in De Baselaer zal er voor allen koffie met worstebrood zijn. Onze gezellige repetitie-avond is vrijdag van 7 tot 9 uur in de Driekon genkerk, Handellaan, waar vereniging kennis wordt ger zich kunt opgeven als lid. Ook kunt u zich opgeven bij onze voorzitter, mevr. S. Claasen, v. Ges- I tel. Bachlaan 328. Tel. 552455, of bij onze secretaris de heer F. Knibbeler, X Schubertstr. 175. Tel. 550133. De voorjaarskinderkledingbeurs van de programmakommissie Theresia was erg geslaagd, en daarom gaat men op verzoek van heel veel mensen nu een najaars-kledingbeurs houden. Nü de scholen weer beginnen, wil men dit zo vlug mogelijk doen, omdat onze Bejaardenzangvereniging richt zich op kinderen nu weer spoedig veel en diegenen, die in Tilburg-Noord wonen warme kleding nodig hebben. en de leeftijd van rond de 60 jaar of Woensdag 30 augustus van 9 tot 11 uur daar boven hebben bereikt, om gezel- kunnen schone kleding, die niet stuk lig samen de zang te beoefenen. Om- zijn, in de leeftijd van 0 tofl2 jaar, dat in het ruim 5-jarig bestaan diverse geen schoenen en ondergoed, geen leden hebben moeten afhaken, zoekt zomerkleding, ingeleverd worden in de vereniging nu nieuwe leden, zowel het buurtgebouwaan de Nijverstraat mannelijke, als vrouwelijke, die ons 42 te Tilburg. koor komen versterken. Samen met U wordt dan de prijs be paald die U voor de kleding wilt heb- DE KASTEELHOEVE De stuurgroep van het diensten centrum voor ouderen De Kasteel hoeve» heeft weer twee fietstochten georganizeerd en wel op maandag 27 augustus en op woensdag 12 sep tember. De eerste fietstocht gaat in de richting van de Oude Waranda terwijl de tweede richting Udenhout zal zijn. Voor de deelnemers zijn er geen kos ten aan verbonden. Voor de beide fietstochten zal het vertrekpunt bij de Kasteelhoeve, Hasseltstraat 256, zijn, ’s middags om 1.30 u. FIESTBEDEVAART NAAR KEVELAER De fietsbedevaart Tilburg - Kevelaer vertrekt dit jaar op zaterdag 1 sep tember om 6 uur vanaf de Heikese kerk. Zij komen zondag 2 september om 6 uur in de middag weer in Tilburg aan. Het aantal deelnemers met de fiets nadert de 100. Voorde oud-leden, familie en kennissen van de fietsers, gaan er zaterdag, 1 sept., enkele bus- sen naar Kevelaer, die dezelfde avond weer thuis zijn. De buspelgrims maken met de fietsers de plechtigheden in Kevelaer mee. De geestelijke leiding berust bij Eerw. Heer Heeffer en het eigen pelgrimskoor luistert de plech- ..1 op. t informatie bij B. Janssei mlaan 4, Tilburg (671511); Rossinistr. 146, Tilburg KINDERKLEDING- RUILBEURS Op zaterdag 22 september wordt in Goirle in het Jan van Besouwhuis, Thomas van Diessenstraat, weer een kinderkledingruilbeurs gehouden van tien tot half twee. De organisatie is in handen van Gonny Neven en Engeline v.d. Heijden. De bedoeling is dat op de beurs verkocht wordt goede en schone gebruikte kinderkleding. Deze kan worden gebracht op maandag 17 sep tember van negen tot half drie. Er wordt een prijs afgesproken, maa er niets verkocht wordt, dan 1 men de kleding gewoon terug. Te nische informatie wordt graag gegei op de nummers 341159 en 343830 WEST-END Jeugdcentrale «West-end» speelt vanaf dinsdag 28 augustus a.s. weer om de veertien dagen bingo in de be nedenzaal van 1 chiehuis, aanvang 20 uur. Er is geen land ter wereld waar door de jeugd zo intensief gebruik wordt gemaakt Aan het kind moet geleerd worden hoe van de fiets als in ons land. Het fietsen is in het gewoontepatroon opgenomen en het het zich op de fiets in het verkeer moet is dan ook welhaast vanzelfsprekend dat een nieuwe fiets een zeer geijkt cadeau is gedragen. Daarom moeten de ouders bij verjaardagen en bij andere bijzondere gebeurtenissen. Vooral voor jonge met de kinderen gaan fietsen. Het kind kinderen lijkt de fiets een stuk speelgoed te zijn en voor scholieren is de fiets heel leert dan wat goed verkeersgedrag is vaak hét vervoermiddel om dagelijks naar school te gaan. Volgens een recente en hoe in wisselende situaties moet berekening worden voor het woon-, schoolverkeer jaarlijks ruim twee miljard worden gehandels en gereageerd. Dat reizigerskilometers afgelegd. Heel veel kinderen zijn daartoe op de fiets aangewe- vraagt veel oefening en de ouders en zen, omdat zij geen andere mogelijkheden hebben om zich te verplaatsen. Zij andere opvoeders mogen wat dit be- mogen nog geen gemotoriseerd voertuig besturen en in vele gebieden van ons land treft er zich niet met een Jantje van zijn de openbare vervoervoorzieningen onvoldoende frequent. Een aspect het bij Leiden afmaken. Als het mis gaat, is fietsgebruik door de jeugd dat zorgen baart, is de onveiligheid in het verkeer, het ook hun schuld. Het fietsende kind Ongevalsstatistieken wijzen uit dat kinderen en jongeren tot de meest kwetsbare moet verantwoordelijkheidsbesef groepen in het verkeer behoren. Dat betekent dat wij zeer bedacht moeten zijn op worden bijgebracht en dat zal door- de veiligheid van de fietsende kinderen. werken. Jong geleerd, oud gedaan, geldt ook hier. Wie wat dit betreft ba- J Je deze veiligheidsattributen wettelijk sisvoorlichting zoekt, ka die vinden in verplicht. Dat is in het belang van de het boekje Fiets-etiquette, kan worden vo°r Yel p fietsers en het is onbegrijpelijk dat zo- aangevraagd bij de stichting fiets in louuenriets. n ve|en foet aanbrengen hiervan, heel Amsterdam. Hierin staan niet alleen het vreemd genoeg ge- onnozel, Zo lang mogelijk uitstellen, alle verkeersvoorschriften en ver- Bij controles die de of de vejiigheid afhankelijk zou zijn keersborden waarmee de fietser te rden uitgevoerd, blijkt van een wette|jjke maatregel. maken krijgt, maar worden ook advie- Goed verkeersgedrag Dat is onbegrijpelijk en Een goed onderhouden fiets is dus men nemen kan. Kinderen maken ge kste verwijten dat belangrijk, maar even belangrijk is bruik van de fiets, moeten dat vaak e 8oed verkeersgedrag. En ook op dit doen, maar dan moet wel gestreefd 3 zijn, gebied valt nog veel te verbeteren. De worden naar optimale veiligheid. Dat n,.v...e moeite om meeste kinderen leren op school de vraagt zorg en aandacht, die behoort ’el voorko- verkeersregels, maar veel te weinig bij de dagelijkse opvoeding. gebreken die steeds weer ge- wordt j- --•-J- teerd worden zijn niet goed praktij werkende remmen, kapotte ting, niet functionerende bel. ten banden, speling in de richting, onvoldoende wit spa los zittende en dus gevaarlijke delen (heel vaak de bagagedrager de navraag bij een representati achten aantal fietsenhandelaren, beek dat aan het begin van het nieuwe schooljaar wel flink wat nieuwe jeugdfietsen worden gekocht, maar dat in deze tijd vrijwel geen jeugdfietsen voor een onder houdsbeurt naar de fietsenvakman worden gebracht. Je zou dan denken dat men het onderhoud zelf doet, maar de praktijk wist uit dat dit niet het ge val is. Ouders moeten hun kinderen leren goed op de staat van hun fiets te letten, de fiets regelmatig schoon te maken en mankementen direct te her stellen of te laten herstellen. Et be staat een goede handleiding voor het onderhoud van de fiets en het zelf ver richten van eenvoudige reparaties het boekje Fietsverzorging kan worden aangevraagd bij de stichting fiets in Amsterdam. Bij aankoop van een nieuwe fiets is het verstandig naar de gelijkheid te kijken. Te vaak wordt bij jeugdfietsen een lage prijs aantrekke lijk geacht, maar dat gaat dan ten koste van kwaliteit en dus lijfsbehoud. Veel ouders staan er kennelijk niet bij stil dat de optimale veiligheid van hun kinderen een stevige prijs, eigenlijk -- DEPASTORIEKLAMP zeggen zommigen overdreven. Ook is Maandag 27 augustus a.s. is het 60jaar Door het Inspraakteam Tilburg wordt de goede maat van de fiets van beteke- geleden dat Jan van de Gender en Ma- op maandag 27 augustus om acht u1 nis. Een te kleine en een te grote fiets rie van de Gender-van Eerdewijk el- jn De Kasteelhoeve een avor zijn beide onveilig. Hoe nonchalant er kaar het jawqprd gaven. Zij wonen nog georganiseerd overde plannen rond gehandeld wordt, blijkt wel uit het feit steeds zelfstandig in hun bejaarden- Pastorieklamp. Aanvang acht uur. dat nog steeds een heel groot aantal woning aan de Gen. Barkenstr. nr. 66. fietsen (waaronder veel jeugdfietsen) Lang hebben zij gewoond in de niet voorzien zijn van de grote rode Meelstraat en Joseph Israelstraat. achterreflector en reflecterende pe- Jan is altijd werkzaam geweest als dalen. Per 1 november van ditjaar zijn molensteller in de textiel, o.a. bij Swagemakers Ceasar. Hij heeft ook nog - 5 jaar in Helmond gewerkt en ge woond. Daar wonen nu nog 3 kinderen van Jan en Marie met hun gezin. Marie is altijd koffiezetster geweest bij de bejaarden op Korvel. Nu doet zij dagen bmgo in de be- veej 1^^ en haar huis op orde ?„em^.tSten par°’ h0“den- Ter gelegenheid van deze dag vieren zij met hun 6 kinderen, 12 kleinkinde ren en 2 achterkleinkinderen en fami lie deze dag met een H. Mis in de Paro chiekerk van Korvel om 14 uur terwijl daarna van 16.30 tot 18.00 u. voor iedereen die dat wjl er gelegenheid is hen te feliciteren. Deze receptie wordt gehouden bij Boerke Mutsaers. DANSEN 65+ Iedere maandag is er gelegenheid voor 65-plussers om een dansje te maken. Dat kan in café De Roemer, Molen- bochtstraat 65 in Tilburg. worden verbeterd, terwijl men veelal ook slecht-weer-voorzieningen mist. Opvallend is dat 3/4e van de Neder landers (74,8 zich tevreden toont over datgene wat hij krijgt voor de he men taalde prijs. Hierin zien NBT en ïizen RECRON aanwijzingen dat de laatste jaren de prijzen in Nederland meer in de hand zijn gehouden, zeker in ver houding tot de prijsstijgingen, die overal in het buitenland plaatsvinden. Bijna 3/4e van de ondervraagde Ne derlandse campinggasten gaat wel eens uit eten tijdens de vakantie. Daarbij scoort «de Chinees» hoog. Over de service van het horecaper- soneel toont men zich niet ontevre den. NBT en RECRON trekken uit het ge heel de konklusie dat Nederland in de toekomst zeker een aantrekkelijk va kantieland zal blijven, alhoewel de kwaliteit van het Nederlands toeris tisch produkt zal moeten worden ver beterd. Daartoe geeft de Nota Toeris tisch Beleid van staatssekretaris Ha- zekamp zeker een belangrijke aanzet. Rondom hart van Brabant

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1979 | | pagina 3