A audio uiolff 1 VAN DAL r TAPIJTENGROOTHANDEL Ipcödjomu Spoordijk 82 Tilburg Tel. 013 - 436018 Zate: I: sport - sport - sport - sport - sport - sport - sport - sport - sport - sport - sport - sport - sport Waarom heuga tapijttegels zichnu overal in uw huis thuisvoelen 4000 m2 SHOWROOM Wollen Berber S tegels van Heuga Internationale autospeedway circuit Koningshoeven w.s.j. - Gobelin handwerk ’I Heugatapijttegels zijn er in 8 soorten en 54 kleuren DE WOLKAST irm. itoen! 1979 pagina 32 Donderdag 10 mei 1979 pagina 33 DE TILBURGSE KOERIER v. Hogendorp wol, zonder naden in de woonkamer slaapkamer? n zachte soortl. verwisselbaar,ook in de eethoek Santegoets 14 0—0 praktisch in de gang synthetische soort voor de keuken óók op de trap 12 i» s-Her ligt in n wip verhuisbaar, nauwelijks snij verlies SVG - Boxtel (vanaf f 20,44 per m2) Normaal 22.25 per tegel 2—0 14 PROGRAMMA 13 MEI Korvelweg 85, Tilburg Telefoon 013-431404 Wolstad-leden Willem II - FC Den Bosch Kokkie Patat wisselbokaal Innercircle - Music machine. Sarto pupillentoernooi Wings - Goodnight tonight Pointsisters - Fire Happiness. muziekhuis TILBURG iging: PLEIN 7 Uitslagen Centrum Tilburgse Rij vereniging Olympia- kompetitie is we graag! [-FC Lips :rmo- Instant funk - I got my mind made up. Bombers - Get dancin’ Tip. Patrick Juvet - Lady night. .-complex :n 13 Alle soorten BREI-, HAAK- EN WEEFGARENS .1—1 27—1 18—7 SPECIALE AANBIEDING- puntv.i Het z-' competi. meeste te speler iét alle t reven garani hierbij u I aan onze kleuren, ten en 1 vragen. INLIJSTWERK Alle soorten en maten tegen voordeelprijzen. V.ug klaar. ■■'en heeft punten op r 14 dagen Neemt u gerust uw eigen platen mee naar Audio.Wolff, voordat u keuze maakt uit het enorme aanbod Hi-Fi-apparatuur. Of beluister eerst eens de luidspreker- boxen bij u thuis. Bij Audio Wolff vindt men verantwoord kiezen heel gewoon. in Tiodellen. 5k- tanga. mans, va.. Ame Groffen zullen machtige wedstrijd Inemers, niet aan loltz kon- deelnemen door vroegtijdig uit- len. fraaie herinnering mochten uit ^meester van Bo- nemen de P. Jan- iJ. Van- XT Dussense Boys Nergens zo’n collectie Smyrna en Soedan garens i Voorgetekend stra f Alle handwerkstof Ontbijtlakens Wandkleden Lampekapframes 'Enschotsestraat 238. Nabij N.S. Plein Tel. 421904 b.g.g. 320439 (stadsdienst lijn 4/5 stopt voor de deur) DONDERDAGAVOND KOOPAVOND! iïr en Combij af te FC Intk aties. FC T irubrieken Qld 1,10,1,20 ’t Handwerk - Hobby - Weefcentrum Piusplein 55, Tilburg - Tel. 42.23.33 Zondag 1 Spedeworth Continental Short CircuL Racing een internationale autospeed- waywedstrijd op het circuit Konin»'- hoeve, dat sinds kort vernieuwd Daar de stichting nog een antwoord van de g< i.v.m. een nieuwe vas. de orgai bochten I Veld A 10.00 Old Inn - FC De Kruik 11.00 Cambrinus - FKC De Laat 12.00 De Cock kled.-FC Intiem Onder grote belangstelling werd de wedstrijd v.v. t. Centrum tegen rang lijst aanvoerder De Witte Wolk ge speeld. V. v. ’t Centrum startte deze wedstrijd met een hoog tempo waarmee de jongens van De Witte Wolk duidelijk moeite hadden. Het was het team van ’t Centrum dat na tien minuten spelen een 20-voor- sprong wist te behalen. Dit was voor de mannen van De Witte Wolk het sein om iets terug te doen en massaal in de aan val te ten a Real Thing - Can you feel the force, h— Players Association - Turn the music up. G.Q. - Disco nights. t prettige En dat lertiform 8 3 8 2 MEI mdriks Veld B 11.00 Koperenpot - ’t Trefpunt 12.00 FC Spreeuwel-Combij ’73 Het bestuur van de Tilburgse Najaarskompetitie heeft naar aanleiding van het a.s. 10-jarig bestaan de h. G. Koks, eigenaar van bekende zaken zoals Kokkie Patat en De Nieuwe Posthoorn bereid gevonden om als wisselprijs voor de kampioen van de kompetitie een enorme bokaal beschikbaar te stellen. Het was voor hem dan ook een genoegen om hiermede het vele werk dat dit bestuur belangeloos verricht voor het rekreatievoetbal een grote blijk van waardering te geven. Hierboven het moment dat de h. G. Koks, links op de foto, deze prachtige Kokkie Patat wisselbokaal in aanwezigheid van het bestuur, aanbiedt aan de h. H. Ad- riaansen. de kompetitieleider. De prijsuitreiking van deze prijs zal geschieden tijdens de grote balavond op zaterdag 19 mei a.s. in de grote zaal Heide- hoeve. tilburg Reeds méér dan 50 jaar één begrip voor vertrouwen en service Jul. v. Stolbergstr. 7 en 25 Rijwiel Toer Club Hilvarenbeek RTCH Sekretariaat Doornboomstraat 2, Hilvarenbeek Audio Wolff uw vertrouwen meer dan waard UITSLAG A.C.O.-de Laat Ad. v. Gloven-F.C. Sar. .V wwu .uuoa«<uuv «au- 1 Stupke-de Hellen te gaan. Door pech bleven doelpun- Hendriks-Vuenco Boys alsnog uit. Hoogardie-Wik^Boys Jw Eart Wind fire - F* Boogie Wondêr land. 8 8 8 13 16—5 8 10 14—8 8 9 18—7 8 9 15—13 8 6 9—19 6—24 i toch beert, j beter is ertiform, Dit is I team terugtrekken als sponsor, verklaarde Haans Schades «verweesde» team verder te kan worden in sporthal De een gegeven dat moet worden. ;espeeld op het an de Centau- 3. FC Santegoets 4. Hendriks 5. ’t Stupke 6. Wiko Boys Ad.v.Geloven de Hellen Hoogardie 10. Vuenco Boys ZATERDAG FC Santegoets- A.C.O.-Ad. v.Geloven Hellen-Hoogardie Laat-’t Stupke 16.30 Vuenco Boys-Wiko Boys Halverwege de wedstrijd bij een stand L de Laat van 4—2 was er nog van alles mogelijk 2. A.C.O. maar wat de mannen van De Witte Wolk ook probeerden steeds was de verdediging van het Centrum paraat. Het team van ’t Centrum scoorde in de slotfase nog twee doelpunten waar door de eindstand op 62 werd ge bracht. Bij de overige uitslagen in deze voor- jaarskompetitie was opvallend de 75-1} verwinning die het team van ’t Hoekske behaalde op Huysmans Doe 15.15 Het Zelf. Het is de eerste overwinning 15 de die ’t Hoekske behaalde en gezien het ]°.30 de spelpeil zal dit ook niet de laatste zijn. De Waldhoorn wist in de wedstrijd tegen de Trimtrappers een 125- overwinning te behalen en heeft daar mee zijn kans op een van de bovenste plaatsen behóuden. A.s. zondag speelt £VG zijn laatste thuiswedstrijd, de tegenstander is het hooggeklasseerde Boxtel. SVG is nog niet geheel uit de pro blemen en krijgt daarom a.s. zonde een uitstekende gelegenheid om 2 eventueel veilig te spelen. Twee faktoren moeten blauwen daarbij wel in acht i de eerste plaats dient er ge\ worden van de Boxtelse ploeg der móeten er onderaan de punten verspeeld worden. zal ongetwijfeld een spannend petitieslot worden. Met voor de ploegen nog twee wedstrijden en, kunnen op dit moment zes ploegen zich nog niet definitief veilig noemen. Het zal er ongetwijfeld span nen a.s. zondag op het sportcomplex aan de Kraaivenstraat. Aanvang half drie. Wondermobielen in Tilburgs Sportpark Tijdens de streekderby Willem II Den Bosch zal het automuseum 1 Autotron met een drietal Wonder "trade op de sin- _r jrtpark geven, ig Wondermobielen veek door minist i en betreft een ex- ïrtigtal zeer speciale Nu voor 17.50 Uitslagen 6 mei jl. FC Intiem-Koperenpot FC V. Spreeuwel-’t Trefpunt Combij ’73-Cambrinus FC De Kruik-De Cock kled. FKC De Laat-Old Inn FC v. Spreeuwel F.K.C. De Laat j’73 Intiem De Kruik I Inn Trefpunt Koperenpot De Cock Kleding Cambrinus msor, zodat het team even in de problemen zat. Gelukkig uaurf aan de Kapitein Nemostraat zich al snel bereid om het sponsorenzodat nu op de oude voet verder gevoetbald Haspel in Goirle. Dames en heren fietsliefhebbers, Onze vereniging gaat op 13 mei 1979 haar vooijaars-toertocht, de «Hil- vertocht» houden, waaraan iedereen kan meedoen De tocht wordt in groep verreden, achter voorrijders, met een gemid delde snelheid van 25 km per uur, vol gens reglementen van de Nederlandse 6 9—19 Rijwiel Toer Unie (NRTU). 4 624 Graag nodigen wij u uit, aan deze tocht 2 822 deel te nemen. 8 o 429 De lengte is 80 km. Er wordt gezorgd voor EHBO en materiaalwagen. De tocht voert over verharde verkeer- arme wegen, door een bosrijke omge ving. Er is geen rustpauze onderweg. Inschrijving van 8-15 tot 9.00 uur bij Hotèl Concordia, Gelderstraat te Hil varenbeek. Vertrek aldaar te 9.00 uur. Terug om 12.15 uur. Voor nadere informatietel. (04255)- 3071. of antiek. Leg Heuga overal in huis. Zonder veel snijverlies, zonder onderta- pijt, mèt alle tegelvoordelen. Mèt 5 jaar omschreven garantie. Wij nodigen u hierbij uit voor een bezoek aan onze zaak. Daar ziet u de voelt u de kwalitei- kunt u honderduit t Moer ie was het F.C. Weltevree dat het team van Paridaens met een 155-nederlaag naar de kleedkamers stuurde. Het wedstrijdprogramma voor deze week luidt: F.C. De Moer - V.V. 't Centrum; V.D. Wouw - F.C. Weltevree; Huysmans Doe Hef Zelf - Trimtrappers; Z.V.V. Paridaens - ’t Hoekske; De Waldhoorn - De Witte Wolk. TILBURGSE DISCOTHEKEN |J| TOP-TIEN I M. - popmuzik. Zaterdag 12 mei wordt weer het jaar lijks Sarto-pupillentoemooi gehouden voor D- en E-pupillen. Dit jaar staat het toernooi open voor voetballertjes die zelden toernooien spelen. Het deelnemersveld bestaat uit 6 verenigingen die ieder met twee elftallen zullen deelnemen en Sarto zelf met vier elftallen. De verenigingen zijn: OSDO uit Ouderkerk a/d Amstel - W.E.CX uit Wijbosch bij Schijndel - Hilvaria Hilvarenbeek - S.V.G. - NC/.« ’t Zand uit Tilburg en uiteraard Sarto zelf. Het toernooi wordt geopend om 11.00 uur en de eerste wedstrijden' vangen aan om 11.10 uur en de laatste zullen zijn gestreden omstreeks 16.00 uur, waarna de prijzenuitreijdng zal plaatsvinden. Liefhebbers van pupillenvoetbal zijn van harte welkom op het complex aan de Gilzerbaan. 8 14 23 3 8 13 22 6 8 12 30 4 8 11 26 8 8 11 24 9 8 6 3 12 8 5 12 22 5 19 3 29 6 43 Pinkstertoernooi Op eerste pinksterdag wordt in het sportcentrum v. Hogendorp een zaal- voetbaltoemooi gespeeld. Zaal voetbalteams die zich hiervoor willen inschrijven kunnen dit doen voor 19 mei a.s. aan het Sportcentrum v. Ho gendorp v. Hogendorpstraat 71 te Til burg elke avond na 19u.3O. Tel. 013- 43.36.45. liepen Mergellandtocht» Door de W.S.V. «N.O.A.D.», te Bo- choltz (L) werd het afgelopen weekend voor de 14e keer de inmiddels befaamd geworden lange afstands wandeltocht Mergellandroute. georganiseerd over 135 km. Het parkoers van deze mars is gelijk aan de door de A.N.W.B. uitgezette ge lijknamige auto-route, hetgeen wil zeg- bielen een demonstr gen. dat de deelnemers door de mooiste telbaan van het Spon gedeelten van Zuid-Limburg konden De tentoonstelling wandelen. eerder deze wee». De geaccidenteerdheid van het terrein Tuijnman geopend en de extreme koude maakten het de positie van een veer.n wandelaars niet bepaald gemakkelijk, voertuigen. Als speciale «attraktie» werd men ook De demonstratie zal van 14u.00 tot nog vergast op een heuse sneeuwbui, aanvang van de wedstrijd duren. Zij >r De organisatoren hadden voor een uit- bestaat uit een handicapwedstrijdje tussen twee Max-voertuigen. Deze zeswielige voertuigjes zijn ontworpen door de heer Sid Wallach uit Amerika, welke in Europa wordt vertegenwoor- j;-d door Henk Schollen Auto- ladebedrijf in Tilburg. De beide wa gentjes staan letterlijk voor niets. De tweede demonstratie zal worden gehouden door Walter de Munnik met een «snelheidsmachine». Deze ma chine is ontworpen en gebouwd door een medewerker van Honda, in Japan. Dit apparaat heeft een unieke bestu ring op de wielen. Ook tijdens de rust zal een kleine demonstratie wofden gegeven. Om alle bezoekers de kans te geven ruim op tijd aanwezig te kunnen zijn heeft de penningmeester van Wil lem II besloten de kassa’s al om twaalf uur te openen. Heeft U <3 GEEN SCHOORSTEEN en wilt U toch een open haard? geen nood: Wij leveren uit voorraad het ideale vierkante of ronde geïsoleerde (dubbelwandige) afvoersysteem voor open haarden Snel en probleemloos te monteren. Heeft U een SLECHT TREKKENDE SCHOORSTEEN Dan kunnen wij U een aangepaste rookgasventilator leveren. I Onze showroom alle dagen geopend, ook zaterdag I gemakkelijk in de kinderkamer Of de vloer nu ’n beresterk of ’n super- zacht tapijt eist, neem Heuga. Want be halve Heugafelt zijn er nóg 7 soorten Heuga Tapijt. Tegels van nylon, van acryl, van synthetische mengingen. Ja, zelfs van berberwol, die - met de vleug in één richting - even naadloos liggen als kamerbreed. Heuga is er voor èlk interieur: natuurruig of verfijnd, modern Zondag 13 mei a.s. organiseert de T.R.V. voor de 2e maal in dit buiten seizoen promotiewedstrijden. Ze zul len plaatsvinden op de terreinen van manege «Het Zandeind» te Riel en omvatten zowel springen als dressuur. Voor beide onderdelen zijn steeds 2 ringen ter beschikking, zodat het drukke programma toch vlot afge werkt kan worden en het voor de toe schouwers ook aantrekkelijker is. De springruiters starten al om 9 uur wel met de rijtest en springproef, af leggen door beginnende combinaf Hierna volgen de promotier1' B, L, M en Z, resp. 1 meter, 1 ‘en 1,30 meter. Besloten wordt met een Z-parcours, hetwelk niet geldt voor de puntenre- geling. Wat de dressuur betreft, hier start men met de B- en L-proeven tegelijk, om 11 uur. Verreden worden de Bl, B3, LI en L3 proef. Hierna volgen dan nog de MiM3, Z1 en Z3 proef. België en de Duitse ka., echter ook op de titel. Superstock: in de klasse Superstock zal Ben Mulder alles proberen om de zege te veroveren. Hiervoor zal hij de concurrenten uit Limburg en Duits land te vlug af moeten zijn. Ook de come-back van Jan Naaykens uit Hil varenbeek in deze klasse beloofd veel. Crazy-race: en natuurlijk de crazy- race, welke weer dolle pret belooft. Vele rijders in de benger-klasse. Met name het team Vullings en café van Broekhoven zullen weer de gekste capriolen uithalen. De wedstrijd vangt aan om 13.00 uur. Eerste Hollandse Competitie De topper op Villa Blanka A.C.O.-de Laat eindigde onbeslist 11 ’t Stupke-de Hellen werd een krappe overwinning vopr ’t Stupke. De Hellen verweerde zich uitstekend daar het met een nieuwe doelman aan moest treden, verloor het nipt met 2—1, prima jongerts. A.s. zaterdag weer een spannende wedstrijd en wel de Laat-’t Stupke om 16.30. Zondag a.s. 13 mei speelt W.S.J. zyn voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen en wel tegen Dussense Boys uit Dussen. Met nog 3 wedstrijden te spelei W.S.J. een achterstand van 2 pur koploper Terheyden dat over te gast is bij W.S.J. Reden genoeg dus voor W.S.J. om uit deze wedstrijd van komende zondag beide punten in huis te houden. Maar ook Dussense Boys kan de punten hard gebruiken want zij verkeren in degradatie-zorgen. Dus voor beide clubs er voor 100 geknokt Deze wedstrijd wordt gesj W.S.J.-sportcomplex aan «v resweg, middelste complex. Tevens wordt op het W.S.J.- op zaterdag en zondag resp. 12 er mei een jeugdtoemooi gespeeld. Op zaterdag treden aan de B- en D- jeugd. Op zondag de A- en E-jeugd. De aanvraag van beide dagen is om 9u.3O. De prijsuitreiking zal om ongeveer 17u.OO zijn. 13 mei organiseert de Stichting Zondag wordt er gereden in vijf klas- orth Continental Short Circuit sen, te weten stockrods, stockcars, hot rods, superstock en bengers. ings- d is. g steeds wacht op gemeente Tilburg aste baan, hebben misatoren besloten een van de 1 te vernieuwen, om zodoende de coureurs meer comfort te bieden. Deze vernieuwing is tot stand gekomen, mede door de medewerking van de ge meente Berkel-Enschot en Rijkswater staat. Stockcars: Hier weer véle plaatselijke favorieten. Team Hopmans zal het op moeten nemen tegen Mart v. Son, Timmermans, Fred v.d. Linden, Wil lem Tijin k en niet te vergeten de Baarlese Doordouwers. Stockrods: ook hier weer veel coureurs uit de regio. Uit Hilvaren beek Antonis en Seders uit Goirle Ad Besouw en uit Made Jos Hendriks. Voor het eerste in Tilburg verschijnt de Zeeuwse kampioen uit Goes, Adrie de Jager. De A.R.Z.B., een Zeeuwse rallycrossvereniging heeft begin dit jaar besloten autospeedway te gaan rijden en heeft zich aangesloten bij de Stichting Spedeworth Continental. Reeds vijftig coureurs hebben een startlicentie aangevraagd. Hotrods: in deze klasse de grote ndag coureur Cees de Haas uit Zevenbergse het team van RC De zich Hoek. Herbert Groeneveld Haag- een 5Lo.0verwinning behaalde mans, van Ostaden, van Domburg en hAt F r w de rood- Ame Groffen zullen alles doen om een nemen'Op Prachtige wedstrijd te maken. De ge wonnen te broeders van de Broek en Olesen uit en ver- België en de Duitse kampioenen azen nodige ---sneeuwbui. organisatoren hadden voor een uit stekende begeleiding gezorgd, zowel wat voedingsmiddelen alswel de me dische kant betreft. De rustplaatsen waren uitstekend welke in Euroj gepland te Geleen, Maastricht, Mheer digd en Simpelveld. In totaal vertrokken schai zaterdagmorgen 85 deelr Wijbosch bij Schijndel - Hilvaria uit waarvan er zondagmiddag 5 lilvarenbeek - S.V.G. - NOAD - S.C. de muzikale intocht in Bochc den de J-J valk De handen van de burger choltz o.m. in ontvangst ne.. Wolstad-leden A.v.d. Hout, 1 sen, E. de Ruiter, S. Schraaen. dersteén, terwijl de heer Jansen tevens nog een fraaie extra beker ontving voor het voor de 5e maal volbrengen van deze mooie, doch zware tocht. Zar :lf.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1979 | | pagina 33