L 7 1 1 ZOMERBRUIN l f1980 KOMPLEET EFFIZONNEMEUBEL met 2 jaar garantie II I r Wijkkrant en Wijkraad rianne ’tZand met elkaar in de clinch a A SCHOENWERELD is s Tiendaagse cursus Jazzballet )5 i 2,. S: Uitslag van onze wedstrijd Liempde in het teken van de lil naderende werktuigdagen Nog twee weken «Brugge naar Tilburg» Donderdag 3 mei 1979 pagina 19 DE TILBURGSE KOERIER '9 pagina 18 N.a.v. kritische stukken Bij Brabants Dancentrum /olgdt j Lyr f rans van aarle Firn. 400 m voorbij de Berndijkse Kerk. Tel. 04167-3772 R.K.T.V.V. - Sparta ’25 luari tikel toog. Iburg meer keus bij Baby- en kindermode Countryshow spit, muziekhuis RIJS Vlotte jukken, overgooiers en rokken voor kinderen tot 13 jaar dus ook communiematen Besterdring 61 Tilburg Telefoon 43.17.95 Democratie en inspraak van onder af zijn zaken die in Tilburg de laatste jaren volop in de belangstelling staan. Steeds meer wordt geprobeerd om de bevolking te betrekken bij de besluitvorming in de gemeente. van waardevolle g Rederijkerskamers var ies het strandreflector. V&D) Tilburg. Zolang de voorraad strekt h. van hoof interieurverzorging oerlesestraat 156 telefoon 013-430544 l)cf catej TILBURGSE DISCOTHEKEN TOP-TIEN Patrick Juvet Lady Night Donna Summer - Hot Stuff 'X G-P- Disco Nights I -426687 -147518 - 31068 tilburg - korvelseweg 255 - ^broekhovenseweg 58-goirle- dorpsstraat 5 tegen extreem •4 restaurants gemaakt. riten voor de verdienen te houden het volks- ourgse Doobie Brothers What a fooi be- geschriften, voorwei an de H. Geest, van i optreden van de Engel is een held uit de Schot ion is ook 1 en het is urg «arnera jaar voor 't Zï s gestuuru twe wijkkr laten begii ijzerstraat folders 013 vloerbedekking gordijnen kleinmeubelen cadeauartikelen bedden perzen schilderijen else jtse tatie voor de «Zonnebloem» 'op de BRA DERIE van KORVEL Het aantal is 224 stuks 1ste prijs: Ingrid Looymans Hopweg 3, Tilburg Poloraid 1000 k?- 2e prijs P. Vugts, Dr. P. van Hoekstr.t27 AFGA-Pocket kamera 3e prijs Hr. Damen Korhoenstraat 15, Fotoalbum erpen en i de Drie ERASSTRAAT V KAATSHEUVEL - Tilburg Reedt mA*r den SO Jeer 0*n begrip voor vertrouwen en service Jul. v. Stolbergstr. 7 en 25 RIJS BRUINEN ZONDER PIJN. Géén plooien op n verouderd glasHAI i# DROOMZACHT relaxen op 12 wie-weet-wat lampjes, maar liefst perkende PHILIP' Uw arts 1 •o Dé Stichting Brabants Danscentrum organiseert op zondag 6 mei een cur sus Jazzballet in de studio’s van de Tilburgse Balletschool tegenover het station van Tilburg. De lessen worden gegeven door Benny Kamerman, Dick Swanborn en Imme erg. De cursus staat open voor ten Jazzballet en leerlingen van iansvakopleiding die jazzballet als cialisatie heb' lessen wordt ’c dee Langzaamaan krijgt een burger steeds meer mogelijkheden om invloed uit te oefenen op de omstandigheden die het gezicht van zijn dagelijks leven bepalen. Een daarvan is de inspraakprocedure die langzaamaan door gemeente en opbouworgaan inspraak op wordt gezet. Met deze inspraakprocedures Subsidie aan wijkkrant «Op de Korrel» ingetrokken w ij Kraan. Die vier eisen waren achtereenvol- mochten geen onwaarheden de krant worden gepu- kritische stukken zouden van tevoren doorgesproken moeten worden met de wijkraad, (zonder dat /ijkleven er sPrake zou “J11 van censuur), inge- nde rol. zonden artikelen moesten onverkort wonjen en - geen enkele ring uit de wijk zou een claim i leggen op een vaste pagina in jkkrant. De redactie weigerde Kw- Instant Funk I got my mind make F* up Bombers Get dancin ALTIJD GENIETEN VAN DE ZON;?; comité Brugge naar Tilburg. Een absolute topper in het geheel is de expositie in het Nederlands Textiel museum. Met het naderende competitie-einde komen ook de beslissingen wat betreft kampioenschap en degradatie in zicht, culturele manifestatie een In de eerste klasse kan de titel Hapert is heeft geschapen en uiter- praktisch gesproken niet meer ont- mogelijk gaan. Helmond is zo goed als zeker behoeft gedegradeerd, maar wie de Hel- emeente- monders naar de tweede klasse zal ook ten volgen,, is nog een open vraag. Zal dit Berkdijk zijn, of Sparta ’25 of mis schien nog wel Veerse Boys of RR.C of Sint-Michielsgestel? Passief Het conflict tussen wijkraad en wijk krant sleept eigenlijk al sinds janv' 1979, toen in de wijkkrant een arti verscheen over het beleid van de wijk raad. Al maanden van tevoren leefde echter al bij beide instellingen onvrede over het funcflbneren van de ander. De wijkraad was van mening dat de redactie van de wijkkrant zich niet ge noeg open stelde voor het gebeuren in de wijk en de wijkkrant was op haar beurt van mening dat de wijkraad zich te passief opstelde in het wijkgebeuren en ook weinig deed aan het stimuleren daarvan. Ook de opbouwwerker van 't Zand was deze laatste mening toegedaan, die hij dan ook kenbaar maakte in Zijn jaarverslag over 1978. De wijkraad was op haar beurt weer van mening dat het voorgestelde alternatief geen be tere werkwijze voor de wijk zou bete kenen en liet weten dus ook voorlopig niets te zien in een verandering van de huidige structuur. Organiseren Daarop verscheen in januari van dit jaar in de wijkkrant een artikel over het functioneren van de wijkraad. Hierin werd door de redaktie gesteld dat de wijkraad een partij zonder ach terban zou zijn. Ondemocratisch dus, want de raad was niet gekozen. De raad zou aan de leiband van de ge meente lopen en meer een verlengstuk van de gemeente zijn dan een belang- behartigingsgroep voor de wijkbewo ners. Het feit dat de bewoners uit 't Zand zich passief opstelden t.o.v. het wijkleven, werd verklaard uit het feit dat er door de wijkraad wel veel ver gaderd werd, maar dat er maar weinig van de grond kwam dat de mensen echt aanspraak. Daarom pleitte de re daktie voor het afschaffen van de wijk raad en de instelling van een wijk- werkwinkel. De doelstelling van de wijkwerkwinkel zou moeten zijn «de bewoners en bewonersgroepen te or- ganizeren en te ondersteunen bij de aanpak van allerlei zaken in hun eigen woon- en leefomgeving. Een soortge lijke wijkwinkel draaide toen al enige tijd in het Wandelbos en diende als voorbeeld voor dit voorstel. De wijkraad zegde naar eigen zeggen de samenwerking op omdat er met de wijkkrant eigenlijk niet meer te praten zou zijn en omdat zij weigerde in te gaan op voorstellen en suggesties van de wijkraad. Op het moment is de situatie zo dat de redactie van het geld dat nog over is nog enkele nummers uit wil brengen en dat men er in de nabije toekomst ook op rekent door te kunnen gaan met de wijkkrant. De wijkraad is van plan zelf een wijk krant op te gaan zetten en daarvoor zelf mensen te zoeken. Vooralsnog ziet men bij de wijkraad ook nog niets voor de invoering van een wijkwerkwinkel. omdat er naar hun mening zo goed als geen verschil bestaat tussen het func tioneren van een wijkraad en een wijk werkwinkel. o -o- 0 C- weer of géén Op zaterdag 5 mei vindt er in het trefcentrum een folkgroep Kempion plaats. (21.00 uur). Kempion i mythologie, wiens naam men aantreft in de «Child Ballads Maar Kempic een eerste-klas traditionele groep met als thuishaven het Engelse Stafford deze laatste Kempion die op dit moment zo veel opgang maakt in de Britse Het aant folkklubs. De muziek is geheel traditioneel, hoofdzakel|jk Schots en Iers, verspreid overtrefi over «slow airs», polka's, marsen, «slides en de altijd populaire jigs and reels», met balladen zowel als humoristische liedjes. krijgt men gelegenheid zijn mening te geven over plannen die de overheid heeft om in te grijpen in de woonomgeving e.d. De inspraakprocedure wordt opgezet vanuit het gemeentelijk niveau. Ook op la gere niveaus bestaat echter de mogelijkheid voor de burger om zijn stem te laten horen. Die mogelijkheid wordt voor het overgrote deel gevormd door wijk-, buurt- en flat- raden. In vele gevallen worden deze raden gekozen door buurtbewoners; soms ook worden daar mensen voor aangezocht. accoord te gaan met deze punten, waarop de wijkraad besloot de wijk krant niet meer te subsidiëren die daar door gedwongen zou zijn op te houden met verschijning. De reden voor dit besluit was volgens de wijkkrant: «De wijkraad (onze geldschieter) voelt zich bedreigd en aangetast in haar voortbe staan. Kan het met praten en overleg gen niet redden en besluit dan maar de geldkraan dicht te draaien om die las tige jongens en meisjes van de redaktie kwijt te raken. Grandioze wandelschoenen 1 lage prijzen. Verkrijgbaar in modellen, met en zonder T-band. Hoge-of medium hak. Diverse kleuren. Everlyn «Champagne» King Mu- Cashmer Love’s waht I want M. Pop Muzik Supermax African Blood. Voorwaarden Daarop hadden wijkraad en redactie op verzoek van de wijkraad een ge sprek met elkaar waarin de wijkraad Bij de vele wijkraden ishet zo dat iedere e®n viertal eisen naar voren bracht die wijkraad van de gemeente jaarlijks een als voorwaardenzoudenmoetendienen budget tot haar beschikking krijgt dat vo°r het verdere functioneren van de zij kan gebruiken om het ««wijkleven» wijkraad, op gang te brengen voor zover dat nog D,e vl®r niet het geval is en om het verder zo gens. Er goed mogelijk te begeleiden. De wjjk- P}Fer *n raad is in dit geval de instantie die be- slist over de toewijzing van het beschik bare geld. De wijkraad speelt zo in het wij een centrale en coördinerenoc iui. Vanuit de wijkraad kunnen ini- geplaatst tiatieven worden genomen of gesti- 8roePerln muleerd. die bijv, leiden tot het op- ^ogen - richten van een activiteitencommis- de wljl sie, een handenarbeid of anderssoor- tige hobbyclubs, praatgroepen en een wijkkrant, om maar enkele mogelijk heden te noemen. Op het eerste ge zicht is dat een structuur die een waar borg zou moeten zijn vooreen gezond wijkleven. Toch kan er ook in zo’n structuur wel het een en ander gebeu ren waardoor de machinerie vastloopt of vast dreigt te lopen. Dat lijkt mo menteel het geval te zijn in ’t Zand. In een conflict tussen wijkraad en wijkkrant heeft de wijkraad aan het begin van april van dit jaar de redactie van de wijkkrant voor 't Zand «Op de Korrel» naar huis gestuurd en wil bin nenkort een nieuwe wijkkrant met een nieuwè redactie laten beginnen. Hij maakte een jazzballet voor het Rotterdams Danscentrum en was werkzaam in Hamburg waar hij de choreografie voor de musical «De reis om de wereld in tachtig dagen» ver zorgde. In juli gaat Dick Swanborn weer naar Duitsland voor het maken van tvyee T.V.-shows met o.a. de Kessler tweeling en Margot Werner. Imme Dahlberg Imme Dahlberg begon haar dans vakopleiding bij de balletschool van het Nederlands Ballet onder leiding van Johanna Zuiver. Na het behalen H van het staatsexamen ging zij met een beurs van Walter Nicks naar de bal- letacademie van Stockholm. Daarna danste zij in de groep van Felix White en bij de Autralian Dance Company. In Amerika nam Imme Dahlberg les bij de Syvilla Forte Studio, waar Jone Peters haar belangrijkste docent was. Zij danste bij groepen van Rod Rogers, Uuriko en Tally Beatty. In de groep van Tally Beatty danste Imme Dahl berg o.a. in «Rite de Pasage» van Ka tharine Dunham. Andere docenten waar zij lange tijd bij studeerde zijn? Alvin Ailey, Eleo Pomare, Vinoye Aikens, Donald Mac Kayle en Her man Howell. Imme Dahlberg is mo menteel werkzaam als artistiek leidster en choreografe v.d. Srannon Danstheater en geeft les aan de Ballet Academie in Tilburg. Het moment waarop de Werktuigen- ingeleid en besloten dagen, dit jaar op woensdag 9 en don- van antieke trekker derdag 10 mei, door prof. F.W.J. Kriellaars zullen worden geopend is al dichtbij. Zowel het demonstratie- als het tentoonstellingsterrein is vol geboekt en hopelijk zal m'ooi len teweer bet door jong groen en kleurige vlaggen feestelijke gebeuren begun stigen. Natuurlijk zijn er nieuwe ontwikkelin gen na de laatste Werktuigendagen. De 420 deelnemers zullen graag ge bruikmaken van de gelegenheid, die te laten zien op het 30 ha grote demon- stratieterrein waarop op 95 plaatsen de dehele dag werktuigen in actie zullen zijn. Altijd weer blijkt dat dit voor veel bezoekers de trekpleister van Liempde is. De mooiste folder, de be ste diapresentatie kan nu éénmaalniet op tegen de indruk die het praktische gebruik van een werktuig maakt op de grond waar het thuishoort. Altijd weer lopen grote groepen mensen met de rijdende machines mee om de werking van dichtbij te kunnen zien. De demonstraties met regeninstalla- ties beloven dit jaar bijzonder veel: vijftien firma’s zullen zorgen voor het watervuurwerk dat de bezoekers zoals altijd bij de ingang verwelkomt. Old Timers grote show met drie verschillende egorieën machines wordt ditmaal De vanaf 31 maart durende culturele manifestatie Brugge naar Tilburg» loopt nog tot 13 mei 1979. Deze culturele manifestatie omvat naast een 4-tal fraaie tentoonstellingen, een uitgebreid programma van toneel-, cabaret-, muziek- en filmvoorstellingen, kant klosdemonstraties, een optreden van volksdansgroepen, een symposium en een concert van het Gregoriaanse Koor Scola Gregoriana uit Brugge. In het Nederlands Textielmuseum, Gasthuisring 23 te Tilburg, is een expositie van pronkstukken uit de Brugse Stedelqke Musea rond «Naald en Draad» en uit de processie van het H. BLoed, de Gouden Boom Praalstoet en het Groot Tornooi, kostuums en vaandels naar ontwerpen, creaties en tekeningen van de Brugse kunstenaar Arno Brys, te bezichtigen. In de stadsschouwburg een expositie t schilderijen van de drie Brugse 1 Santinnen en van het Heilig Kruis. In het stadhuis tot 6 mei een uitge breide foto-expositie over Brugse mo numenten en stadskemvemieuwing. een filmvertoning over het leven en wonen in Brugge en over de Brugse praalstoeten. Het geheel geniet bij zondere belangstelling van de zijde van de scholen. In de Openbare Biblioteek, Konings plein 1, een tentoonstelling van een 40-tal waardevolle kunstboeken voor zien van prachtige illustraties, gewijd aan Vlaamse kunstenaars uit het ver leden en heden. Het zijn deze 40 kunstboeken die op de dag van de of ficiële opening door de Ambassadeur van België in Nederland, de heer J. Lodewyck, aan het Stadsbestuur van Tilburg zijn geschonken, welke op zijn beurt de kunstboeken weer heeft ge schonken aan de Openbare Biblio teek. In het Kultureel Sentrum Koningswei, Koningsplein 1een expositie van een drietal Brugse kunstenaars. Deze ex positie vertelt in een universele beeldentaal van het hoog niveau over de eigentijdse kunstuitingen van de Brugse kunstenaars Gilbert Swim- berghe, Jacques Verduijn en Jóseph Willaert. De hiervoor genoemde tentoonstellin gen en de overige programma-activi- teiten in het kader van deze manifes- slaan bijzonder goed aan bij de bevolking van Tilburg, de regio en ver daarbuiten. ntal bezoekers en hun reactie rffen de verwachtingen van he bekijken als scheidsrechter de Schep per uit Hulst om half drie 't aanvangs- sein geeft. Om half twaalf spelen de R.K.T.V.V.-reserves tegen RWB 2 uit Besoyen. Bij winst kunnen de ook rood-wit-blauwen uit Waalwijk de kampioenenvlag hijsen. 49 voor De wijkraad was verontwaardigd over dit artikel en reageerde in het volgende nummer van de wijkkrant met een stuk waarin zij stelde dat in het boven genoemde artikel dingen zouden staan die «op z’n zachtst gezegd geheel be zijden de waarheid»zijn. De wijkraad zou wel degelijk open staan voor ini tiatieven uit de wijk en die niet in 't minst belemmeren. Er werd daarom een wijkraadsvergadering belegd op 22 februari waar wijkbewoners de ge legenheid zou worden gegeven hun mening te geven over de kwestie. De redactie was niet aanwezig op deze avond omdat zij van mening was dat bij voorbaat al duidelijk was dat niet gepraat zou worden over de dingen waarom het gaat.» In ieder geval was het zo dat op de vergadering 49 bewo ners stemden voor de handhaving van de huidige wijkraad, 4 stemmen blanco en slechts 1 stem was vöor het oprichten van een wijkwerkwinkel. i van die degradatiekandidaten it a.s. zondag zijn opwachting ma- op het R.K.T.V.V.-terrein. Sparta ’25 uit Beek en donk, in het verleden een van de topclubs uit het amateurvoetbal, nu vechtend tegen het degradatiespook. Sparta neemt momenteel de voorlaatste plaats in met een punt achterstand op Berkdijk, tenyijl deze twee clubs ook een wed strijd minder gespeeld hebben dan de anderen. Deze inhaalwedstrijd wordt eerst nog op donderdag 3 mei ge speeld. Wint Sparta ’25, dan kleurt de hemel zich ’n beetje en komt Berk dijk in moeilijkheden, ook al omdat a.s. zondag Berkdijk kampioen-kan- t nummer 1, Hapert, ontvangt. R.K.T.V.V. van zijn kant echter zal trachten Sparta ’25 met lege handen naar huis te sturen, wat ook.het resul taat van Sparta '25-Berkdijk mag zijn. Ten eerste heeft R.K.T.V.V. na de Country Club Tilburg organiseert een winterperiode met meer verloren en. country en Westemshow, m.m.v. de over de gehele competitie gerekend is heel populaire Engelse zanger Mike- r geen enkele tegenstander in ge- Scott-Tracy en zijn begeleidingsband. ..laagd beide punten vanaf de Don- de M S T Band genseweg mee te nemen En de trico- Op vrijdag jmei in café Bet Kolen lores willen dit wel zo houden. Ook Broekhovenseweg 111 aanvang 8.30 Sparta 25 zal er met in slagen om uur beide punten van R K.T. V. V af te Voorverkoop kaartjes Café Bet Kolen nemen. Of wel? Dat kunt u zelf gaan en Bankastraat 17 tel. 32.32.12. jijnlijke botten en huid n verouderd glasHARD zonneBANKJE, maar tCHT relaxen op 12 cm. dik verend foam. Géén mpjes, maar liefst 18 medisch als veilig IPS tl ZONNEBUIZEN 09 (met 315 400 nm. Uw arts kent ze) schenken U 'n ZOMERBRUINE gave gezonde huid. Ze bestrijden psoriasis en puistjes, vormen onmisbare vitamine D en beschermen tegen enkele winter kwalen en voorjaarsmoeheid. De supergrote hemel (190 x 75) is aan de rustbank bevestigd met unieke aluminium-pa tentgeleiders (10 jaar garantie), die uw persoonlijke afstand nauwkeurig en snel instellen. Dagelijks welkomfook voor proefbruinen) van 9-22 uur. Vrijdag en Zaterdag tot 20 uur. J# Bij aankoop deze maand gratis strandreflector. EFFI ZONNEHUIS, ijzerstraat 5, (achter V8<D) Tilburg. Bel voor informatie en folders 013 43 23 09. ^i Van de Brugse specialiteiten in de Til burgse en Oisterwijkse i wordt veelvuldig gebruik j Uit dé programma-activitei nog twee resterende weken v« extra aandacht de op 5 mei te volksdansdemonstraties op Heuvelplein door de Brugse v« dansgroep «Den Uyl» en de Tilbi volksdansgroep «Mie Katoen». Voorts het concert van het Grego riaanse koor «Scola Gregoriana» uit Brugge o.l.v. R. Deruwe in de Heuvelse Kerk op zondag 6 mei en als onderdeel van de slotactiviteit een koffieconcert in de Stadsschouwburg op zondag 13 mei door de alom be kende Scout Harmonie St.-Leo uit Brugge. Dat deze brede basis aard nog schept om zoveel mensen erbij te betrekken geen nader betoog. Het geme bestuur van Tilburg is dan Gu zeerste ingenomen met het unieke ka rakter en de hele opzet van deze ma nifestatie. Speciaal vervaardigde lesbrieven over met name de achtergronden en bete- Een kenis van de vier tentoonstellingen komt geeft de schooljeugd de gelegenheid ken zich nader te verdiepen in het rijke en Spar mystieke culturele leven in Brugge. verte i met een parade van antieke trekkers. Een daarvan heeft de AOW-leeftijd al bereikt en loopt op stoom. Allemaal zijn ze in uitstekende staat en worden voorge- reden door de mensen die ze gerestau- dl reerd en onderhouden hebben. Deze parade wordt op beide dagen twee maal gehouden. Nieuwe trekker Heel wat jonger is de nieuwste tuinbouwtrekker die over de gewassen ovi heenrijdt en zowel in de hoogte als in er de breedte verstelbaar is. De Ita- sla liaanse fabrikant was moeilijk over te halen, dit wektuig naar Liempde te sturen. Hij maakte zich namelijk zor gen dat op een punt waar zoveel des kundigen bijeen zouden zijn, het ge vaar van namaken te groot zou zijn. Een beter bewijs voor de internatio nale reputatie van Liempde is nauwe- lij'ks té bedenken! Dank zij de goede zorgen van de rijks politie zal het verkeer weer uitstekend geregeld zijn maar waar tienduizenden zich naar één punt haasten is stagnatie niet altijd te vermijden. Vandaar de aanbeveling, ook van de politie, per trein naar Liempde te reizen. Elke dag stoppen 75 treinen bij de ingang en voor hen die op een station vlak bij Liempde instappen is het combina- tiebiljet zelfs goedkoper dan een toe gangsbewijs. Naar het zich laat aanzien zijn de pro blemen in ’t Zand nog lang niet opgel^st en is het nog maar de vraag of dat op korte termijn zal gebeuren. De gemoederen lyken alsnog te verhit om een discussie mogelijk te maken. Dat valt erg te betreuren omdat zo’n discussie waardevolle iedeeën op had kunnen leveren voor het stimuleren en structureren van het wijkleven. En daarover kan niet lang genoeg gepraat worden. Dahlber docente de dansvakopleiding die jazzballet als specialisatie hebben. De lessen worden gegeven in groepen van 15 deelnemers. Iedere groep krijgt 3 lessen van anderhalf uur. Henny Kamerman Henny Kamerman studeerde aan de Rotterdamse Dansacademie en volgde na haar eindexamen lessen bij Lyn Simonson, Ronny Steward, Matt Mattox en Donald Mac Kayle. Met een studiebeurs ging zij naar New York waar zij les nam bij Alvin Ailey, Nat Home, Thelma Hill, Joyce Thristler, Eleo Pamare en Luigi. In de twee jaar dat Henny Kamerman in New York was danste zij in de groep van Fred Benjamin en bij het Rondo Dance Theatre. Terug in Nederland danste zij in de groepen van Fred Benjamin en Helen Le Clerg en werkte zij mee aan ver schillende T.V.-produkties. Naast haar lespraktijk aan de Theater school en de studio’s van Wladimir Donse en Helen Le Clercg danst en zingt Henny Kamerman momenteel in de musical Swing Pop van Sth Gaai- kema, bovendien heeft zij een eigen groep, genaamd Jazz Extention, waarmee ze o.a. in Rotterdam en Am sterdam optrad. Dick Swanborn Dick Swanborn studeerde eveneens aan de Rotterdamse Dansacademie en danste na zijn eindexamen bij ver schillende theaters in Duitsland. Daarna volgde hij lessen bij Alvin Ailey, Matt Mattox, Lyn Simonson, Nat Home en Donald Mac Kayle. Dick Swanborn geeft les aan de dans vakopleiding in Rotterdam, Am sterdam en Tilburg. Naast zijn werk als Pedagoog is hij ook actief als cho reograaf. is weer I

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1979 | | pagina 19