er is werk aan de winkel voor een aantal nieuwe kollega’s in onze oosterhoutse vestiging a v portier produktiemedewerkers welke in 2-ploegendienst werkzaam zijn, de hoofdtaak bestaat uit het inpakken ("bundelen") van buizen. voor bedrijfsvervoer wordt gezorgd laadmeester smeertechnikus hoofdportier transportmedewerkers ie man produktie bedieningsvaklieden welke in 2- of 3-ploegendienst werkzaam zijn, de werkzaamheden bestaan uit het bedienen van produktiemachines of afkortmachines. machine bankwerkers/ all round bankwerkers Donderdag 3 mei 1979 pagina 16 DE IIL8URGSE KOERIER DE TILBI bruto per oosterhout buizen v.b.f. biedt u verder: 21 verlofdagen per jaar 8% vakantieuitkering een goede pensioenvoorziening studiekostenregeling gratis werkkleding en veiligheids schoenen gratis bedrijfsvervoer danwel eventueel tegemoetkoming in de reiskosten. ons adres is: wilhelminakanaal zuid 150, oosterhout. telefoon: 01620-29222. hij zal in kontinudienst werkzaam zijn, de hoofdtaak bestaat uit kontrole- en bewakings werkzaamheden funktie-eisen zijn: l.t.s., m.a.v.o. of gelijkwaardige opleiding leeftijd ongeveer 30-40 jaar - kontaktuele vaardigheid. salaris 2.265,— tot f 2.418,bruto per maand (inklusief ploegentoeslag, eksklusief toeslag voor weekend-diensten). wilt u solliciteren, schrijf dan een korte brief, vermeldende naam, adres, leeftijd, opleiding en ervaring, aan: personeelszaken v.b.f., t.a.v. dhr. tennissen postbus 39, 4900 bb oosterhout. funktie-eisen zijn: bereidheid tot het werken in een ploegen dienst, afwisselend ochtend- en middag dienst leeftijd tot 50 jaar. salaris f 2.146,tot f 2.222, maand. Vbf bv verenigde buizenfabrieken vbf vbf is de grootste neder- landse producent van stalen buizen, vbf, een dochtermaat schappij van hoogovens, heeft vestigingen te oosterhout (n-b), amhem, maastricht en blerick. CORDUI broek, li 16.50 pm Ringbaar GROSV1 schrijvin trompet, saxofoot gitaar, s zangles. burg. Te welke in 2-ploegendienst, afwisselend Ochtend- en middagdienst, werkzaam is. hij zal samen met 7 medewerkers de werk zaamheden uitvoeren, waarbij voor de laadmeester de nadruk ligt op de dagelijkse leiding van en het toezicht op de verlading van het gereed produkt. funktie-eisen zijn: m.a.v.o., l.e.a.o. of gelijkwaardige opleiding organisatievermogen, leidinggevende en kontaktuele eigenschappen - administra tief inzicht. salaris, in 2-ploegendienst, van f 2.418,tot f 2.729,bruto per maand. (dagdienst) funktie-eisen zijn: beschikken over een ruim praktisch- technisch inzicht - zelfstandig kunnen werken leeftijd vanaf 30 jaar salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring, van f 1.904,tot f 2.032,bruto per maand. hij zal in dagdienst werkzaam zijn, maar in voorkomende gevallen tevens inspringen in de kontinudienst van de portiers. funktie-eisen zijn: l.t.s., m.a.v.o. of gelijkwaardige opleiding leeftijd ongeveer 30-40 jaar - enig admini stratief inzicht - kontaktuele vaardigheid en vermogen tot leidinggeven en organi seren. salaris (in dagdienst), afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, van f 2.085,tot f 2.353,bruto per maand. welke in 2-ploegendienst, afwisselend ochtend- en middagdienst, werkzaam zijn als kraandrijver of kraanloper bij het interne transport en de verlading. funktio-eisen zijn: bereidheid tot het werken in ploegen dienst leeftijd tot 40 jaar. salaris, in 2-ploegendienst, van f 2.146,tot f 2.222,bruto per maand. hij zal in een 3-ploegendienst samen met 6 of 11 medewerkers de werkzaamheden uitvoeren, waarbij voor de le man de nadruk ligt op organisatie en kontrole van de produktie. funktie-eisen zijn: l.t.s. of gelijkwaardige opleiding - zelfstandig kunnen werken - beschikken over organisatievermogen, leiding gevende en kontaktuele eigenschappen. salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring van 2.481,tot f 2.800,— of van f 2.587,— tot f 3.030,bruto per maand. funktie-eisen zijn: bereidheid tot het werken in een ploegen dienst, afwisselend ochtend- en middag dienst, danwel afwisselend ochtend- nacht- en middagdienst enige technische kennis of machinegevoel leeftijd tot 50 jaar. salaris, in 2-ploegendienst, van 2.146,tot f 2.222,bruto per maand, in 3-ploegen dienst, van 2.201,tot f 2.280,bruto per maand. in de vestiging oosterhout, waarin totaal ruim 600 mensen werkzaam zijn, kunnen wij nog plaatsen in dagdienst of in 2-ploegendienst (afwisselend ochtend/middagdienst) funktie-eisen zijn: diploma l.t.s. +bemetel en een ruime praktische ervaring - een opleiding pneumatiek/hydrauliek strekt tot aanbe veling. salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. in dagdienst van 1.989,tot f 2.353,bruto per maand in 2-ploegendienst van f 2.307,tot f 2.729,bruto per maand. tilburg

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1979 | | pagina 16