t K Gratis wordt een kledingstuk gereinigd bij een volle kaart elke keer dat u een kledingstuk laat rein': ontvangt u weer een halve bij reklar.,ca bij Inlevering van i pelde kaart wordt GRATIS en verzorgd jumper, trui kolbert of jurk H Of y TIVOLI-MEUBELEN 1 3O%-5O% voordeel 1 TILBURG 59.- 199.- 995.- 149.- 1295.- 29.- Wijs op Weg met Eisse Kalk clean^^rette westermarkt 90 winkelcentrum. Tilburg Noord dringt aan op snelle maatregelen Schildersbuurt Project vormingswerk proeftuin voor verdere ontwikkeling O DE TILBURGSE KOERIER Donderdag 1 februari 1979 pagina 13 ibruari 1979 pagina 1! Voor fietser, voetganger en openbaar vervoer sen: dewer- ALLEEN NATUURSTEENBEDRIJF che en schriftelijke nedewerkers van de Ier belangrijk. 3ek ker werkzaamheden in leeftijd erkers/ t.b.v. openhaardar- vroegd ne werkzaamheden in recente pasfoto, iloma’s en referen- Super- Bijzetfauteuil commodino NU 225.- NU Wagnerplein, ram ram ram 8,95 ir kilo van 345,- Voor snelle kopers Barok eethoeken Valse rol van de vrouw Herbezinning op invloed van 30x30 één per cliënt reclame gewenst Een uniek mooi kastje II - van 285,- Joos Massief eiken in velours Barok bankstel in velours Nu reeds voor Barok bankstel in leder Lancina zithoek met verlichting Super hoekcombinatie TIENTALLEN KOOPJES Duizend levens per jaar tafel 4 stoelen reeds vanaf Mimiset eiken uitvoering met gedraaide pootjes Heile Schoorstraat 78-82 (Sacramentsparochie) In de voormalige Alfa-Romeo-garage diverse kleuren handgeknoopt oosters tapijtje 5,25 29,40 6,98 64,00 5,98 54,00 vervoer als de lanu^v - der per klant 1 set rntatie waaraan ook voor de re- een «eyeope- van de boven. lurtkomik sis voor t GRAFMONUMENTEN OPEN HAARDEN VENSTERBANKEN F. SCHAAPSMEERDERS en Zn. B R.K. Begrafenisregeling V unnende werken. 101, Tilburg irdwijk 19-4-1891 Iburg 23-1-1979 n. i kennis van Engels, Een fraai kastje antiek finish om overal voor te gebruiken. Hoog 74, breed 57. iters van het projf laatsvor. /ijk. I979 in Gorp ourg -echt .Jaat- i recht goede cht op men een klein team salaris en alle mo ver óf het Amste 25.59.33. Denissen Wilhelminapark 127 Dielemans Lochtstraat 12 nen een klein team Ie moderne secun- ■k dnigen j weer een stempel (be- reklameaanbledingen). een volgestem op3i Bewoners spraken met woningdienst Goud en 50d0ak edelstenen zoeken in Tauer ngebergte m „otje pesten, Dat laten we sten zelf over. )00 fietsers en veel kinde ernen, wegen o niet langer de auto LIJST VAN OVERLEDENEN in de week van woensdag 24-1 t.e.m. dinsdag 30-1-1979 Toscaanse toogkasten fraaie modellen en spotgoedkoop voor velerlei doelen te gebruiken in antiek noten uitvoering hoog 81 breed 66 BANKSTELLEN 30 - 50% KORTING 1295.- 1895.- 2395.- 995.- 1295.- aardje» irikant, importeur en exporteur van open - haarden, siersmeedwerk en kadoartikelen begrafenisondernemingen -1 -- ...„n en de eenzijdige v< p het zoge- i. De re- tegen dat de /erd op de nende wo- buurtko- ikking tot ichten aan van de gwd door de wo- rendheid aan- Piusstraat 114 TILBURG Telefoon 013-424484 «Internaatswerk kan niet gemist worden» Overleg met overheid «Ik ben van mening, dat het inter naatswerk van zodanige betekenis is. zowel voor de decentralisatie als de harmonisatie én voor de democratise- 1,48 1,48 1,48 3,98 2.25 is thuisbezorgd. Ons produktie en i. Hij adviseert klan- aliteiten, prijzen van Wij staan dag en nacht voor U klaar om bij overlijden onze diensten te kunnen verlenen uur service gewezen op gauering gemmiK.. icipatiekrin- Klachtenverhelping Voordat verder ingegaan we mogelijkheden van een komt ningverbetering, legde het mitee eerst zijn eis met betrel verhelping van dringende kla< de vertegenwoordigers voor. Pas wanneer dit ningdienst met voortvaret Van Gestel Boomstraat 181 St.-Dionysius v./h. Rooms Leven, Tuinstraat 65 !na«e^ r noQ Fraai eiken kastje met massieve toog- deuren 85x38 om overal voor te gebruiken V/h St.-Dionysius - Roomsch Leven Kantoor en rouwkamer Tuinstraat 65 Telefoon 013-42.35.42 - 42.57.83 b.g.g. en 's nachts 43.32.86 (013) Met de reizende tentoonstelling De regering laat, volgens Eisse Kalk, alles maar een beetje op zijn beloop. Maar veel gemeentebesturen willen Veertien-dagen-plan Afgelopen donderdag bespraken ge meentelijke woningdienst (gwd) en het buurtkomitee van de bond van huurders en woningzoekenden (bhw) van de Schildersbuurt de problemen van de 86 woningen achter de Krom- hout-kazeme. De huizen die dateren van voor de Tweede Wereldoorlog, zijn hoognodig aan verbetering nodig. Af spraken daarvoor werden op deze ver gadering gemaakt. gepakt zou worden, kon er naar de mening van het buurtkomitee een reële vertrouwensbasis voor bespre kingen over verdergaande woning- verbeteringsplannen ontstaan. Toen bleek dat de gwd voor deze stelling mer begrip op kon brengen, stelden de ver- het tegenwoordigers van de bewoners voor om binnen veertien dagen een kompleet overzicht van urgente klachten op het gwd-kantoor aan de Elzenstraat te bezorgen, waarna de verhuurder gen op deze houdswerkzaamheden te r Een eventuele kontrole hieraf door de leden van het buurtkv uitgevoerd worden. Mede gez:' aantal duidelijke voorbeeldt.. voren gebracht werd water dat door de wc-v komt, loszittende gev de heren Pol en van woningdienst zich met koord. Woningverbetering Al in 1962-’63 werd een eerste wo ningverbetering van de 86 woningen uitgevoerd. Erg te spreken hierover tee aan de woningd zijn de bewoners niet. Naar hun me- van de wensert var ning heeft het allemaal niet veel om het betrekking tot lijf gehad, zijn de aangebrachte voor- waarna de wonir zieningen (b.v. spoeling op de w.c.) de tijd krijgt om een eers volstrekt ontoereikend geweest en is ringsvoorstel te doen. Op het enige dat de renovatie in grote om- van kan dan door c_ vang bracht, een hoop ellende, vooral worden of en in hoev**" voor oudere bewoners geweest. De voelt voor een renova gwd kon daar wel begrip voor opbren- Dankzij deze aanj gen. De heer Pol verklaarde dat een tot op dit moment vergelijking van de destijds uitgetrok- aanpak van de m ken gelden en het huidige kosten-ni- veau bij renovatie voor zich sprak. Veel mankementen kleven er aan de huizen. Te noemen zijn bijvoorbeeld de bijzonder slechte kwaliteit van w.c. en douchegelegenheid, de slechte in deling van de keuken en het ruimte gebrek straat kunnen spelen, --Cisse Kalk met anderen Initiatiefgroep Wijs op Weg heeft opgericht. Wat is die Initiatiefgroep nu precies? Eisse Kalk: «Het is eigenlijk geen nieuwe groep. Het is een soort pressie groep van mensen uit groepen die al bestonden. Die groepen komen al lemaal op voor openbaar vervoer, I fietser en voetganger. Zo zitten in de Initiatiefgroep mensen van de Nederlandse Spoorwegen, van de streekbusvervoerbedrijven, van de ;rsbond CNV, uit aktiegroepen Eerste Enige Echte Neder landse Wielrijdersbond, Stop de Kin dermoord, Witkar, de Reizigers Openbaar Vervoer en uit milieuor ganisaties. Verder hebben we er poli tici bijgehaald die zich in hun partij met verkeer en vervoer bezighouden. Geen autootje pestei «We willen geen autootje zoals wel wordt beweerdD< graag aan de automobiliste” Maar als per jaar zo’n 1000 L__ voetgangers, waaronder veel ren, in het verkeer omkopt" de voordelen van de auto mv op tegen de nadelen. Aan wordt bovendien in de steden nog steeds ruimte opgeofferd voor wegen ring en de maatschappijvernieuwing ;r_ én voor het gehele terrein van de vol- wassenen-educatie. dat deze werk soort niet gemist kan worden. Daarom ook ben ik van mening, dat in geza menlijk overleg bestudeerd moet wor den welke plaats het werk in dit proces dient te krijgen, in welke relatie het dient te staan tot andere vormen van volwasseneneducatie en op welke wijze de doelmatigheid en de effecti viteit bevorderd kunnen worden», al dus staatssecretaris Kraaijeveld- Wouters van CRM bij de introductie van het project beleidsontwikkeling internaatsvormingswerk onlangs in Rijs wij' Nadere inlichtingen over «goud en edelstenen» bij: Verkehrsamt 9844 Heiligenblut, Oostenrijk; Kur- irwaltung 9872 Millstatt, Oostenrijk :t Oostenrijks Verkeersbureau in terdam, Singel 464 tel. 020- Grada Eichelsheim-Beijer Papenstraat 14, Hilvarenbet geboren Venlo 6-12-1898 overleden Tilburg 22-1-1979 Petrus Josephus Martinus Hes- selberth Beneluxlaan 1?“. "r:'1" geboren Baardwijk 1! overleden Tilburg 23- Henricus Franciscus Ant. Don ders Predikherenlaan 389, Tilburg geboren Tilburg 10-6-1914 overleden Tilburg 24-1-1979 Johannes Albertus Keulemans Tobias Asserlaan 58, Tilburg geboren Oosterhout 3-11-1910 overleden Tilburg 23-1-1979 Gerrit Dirk de Bie Ringbaan Oost 59, Tilburg geboren Tilburg 16-12-1925 overleden Tilburg 25-1-1979 Josephus Adrianus Antonius Horvers Goirkestraat 120, Tilburg geboren Tilburg 26-6-1925 overleden Tilburg 25-1-1979 Cornelius Johannes Hooyen Baryokstraat 103, Tilburg geboren Tilburg 5-11-1920 overleden Tilburg 26-1-1979 Teunis Blom Mascagniestraat 333, Tilburg geboren Leerdam 24-7-1904 overleden Tilburg 26-1-1979 Johannes Josephus Cornells van de Sande v. Heemskerkstraat 10, Tilburg geboren Tilburg 22-3-1898 overleden Tilburg 28-1-1979 Antonius Cornells Heerkens Mozartlaan 335, Tilburg geboren Tilburg 31-12-1912 overleden Tilburg 27-1-1979 Daisy Elisa Maas de Nobelstraat 263, Tilburg geboren Tilburg 9-6-1978 overleden Tilburg 26-1-1979 Maria Norberta Wilhelmina J Dr. Ahausstraat 62, Tilburg geboren Tilburg 7-4-1892 overleden Tilburg 27-1-1979 Johannes Christiaan van Haar lem Schubertstraat 213, Tilburg geboren Vianen 21-6-1898 overleden Tilburg 28-1-1979 Cornells Matheus Maria Damen Edisonlaan 146, Tilburg geboren Tilburg 16-11-1918 overleden Tilburg 29-1-1979 niet altijd erg veel geld te kosten. Je hoeft niet overal dure vrije fietspaden aan te leggen, zeker niet in de steden. Hier en daar een straat afsluiten en andere straten opnieuw indelen, geeft fietsers en voetgangers voldoende vrije en veilige verkeersruimte. Met bulten en verspringingen in het weg dek kun je al een prachtig woonerf in richten. Met een goedkoop paaltje midden op de weg kun je de auto’s al tegenhouden. In landelijke gebieden zou je bijvoorbeeld op bepaalde tijden en dagen de wegen voor auto’s kunnen afsluiten. Dan kunnen schoolkinderen en mensen die van de natuur willen genieten, lekker en veilig fietsen en wandelen». Het ministerie van volkshuisvesting en ruimtelijke ordening blijkt deze :ning ook toegedaan te zijn, omdat ..wt recent aan de woningdienst toe- irdigers van de bewoners stemming gaf tot de start van een binnen veertien dagen een tweede renovatieplan voor de buurt, overzicht van urgente Of de bewoners deze woningverbete- nn het gwd-kantoor aan de ring ook inderdaad wensen, hangt van w bezorgen, waarna de een aantal faktoren af. -reen maand de tijd zou krij- Mopeliikheriei te klachten met onder- reageren. :rop zou tkomitee ede gezien het telden dat naar l (gat in de vloer, -vloer naar bóven tvel) verklaarden i de Meijs van de dit voorstel ak en parkeren. Terwijl er grote behoefte is aan ruimte voor woningen, groen en speelplaat sen. Vergeet ook niet hoe het land- schap wordt aangetast door al die we gen. Waardoor je met de auto weer steeds verder moet rijden om echt buiten te kunnen zijn» «Men vergeet bovendien dat veel mensen geen auto hebben of het ge woon niet kunnen betalen. Denk maar aan bejaarden, huisvrouwen, mensen met een uitkering en kinderen. Ik vind dat zij, net als de automobilist, ree hebben om zich te kunnen verpla sen. Net zo goed als mensen ree hebben op goed onderwijs en g™ gezondheidszorg, hebben zij reel., goed openbaar vervoer» We kunnen, zegt Eisse Kalk, best wat minder auto rijden, zeker in het woon werkverkeer. Maar dan is het wel no dig dat het openbaar vervoer wordt verbeterd en zeker niet duurder wordt. Ook aan de fietser en voetgan ger moet veel meer worden gedacht: «Door het autoverkeer komen de fietser en voetganger steeds meer in de knel. Het wordt daarom hoog tijd ook eens aan hen te denken. Dat hoeft echt Op de woonboot Quinta, een voormalige Groninger zee-tjalk die een voudig maar gezellig is ingericht, woont Eisse Kalk, Eisse Kalk, 40 jaar oud, is voorzitter van de Initiatiefgroep Wys op Weg, een groep die (Opkomt voor het openbaar vervoer, de fietser en voetganger. De woonboot van Èisse Kalk ligt aan de Kattenburgergracht in Am sterdam, de op één na drukste weg in de stad. Veel verkeer naar de haven en de vlakbij-gelegen IJ tunnel komt er over heen. «Het is dat ik van de binnenstad houd. Anders was ik misschien, net als zoveel andere mensen, wel verhuisd naar een of ander rustig dorpje. Want als voetganger of fietser is het hier levensgevaarlijk», zegt Eisse. Als kinderen en bejaarden niet meer rustig op wandelen of fietsen, is er iets mis. Vandaar dat Ei drie jaar geleden de in en onmogelijkheden Meer en meer wordt duidelijk dat het ministerie slechts akkoord wenst te gaan met verbeteringen binnen het be staande karkas van de woning. Reno vaties zoals die in de Oude Hasselt zijn uitgevoerd (met opgetrokken gevels) zullen - althans wanneer het aan het ministerie ligt - niet meer goedgekeurd worden. Maatregelen GWD en buurtkomitee besloten de volgende handelwijze toe te passen: binnen veertien dagen geeft het komi- tee aan de woningdienst een overzicht van de wensert van de bewoners met betrekking tot woningverbetering, waarna de woningdienst twee weken j- «-•=-■ -;rste verbete. ringsvoorstel te doen. Op grond daar van kan dan door de buurt uitgemaakt worden of en in hoeverre men iets voelt voor een renovatie van de wijk. Dankzij deze aanpak lijkt in ieder geval tot op dit moment een zo snel mogelijke aanpak van de woningproblemen van de Schildersbuurtbewoners gereali seerd te worden. Tenslotte zegde de gwd toe binnen en kele dagen te laten weten of de huurstop voor de wijk ook dit jaar gehandhaafd zal blijven. Hierover bestaat nog al lerminst duidelijkheid bij de bewoners (evenals elders in de stad). Theresia van den Boogaard-van de Sande Wethouderslaan 9 geboren Tilburg 17-6-1886 s. overleden Tilburg 3-1-1979 Johanna Snoeren-van Botel Luc. Meijersstraat 24 geboren Tilburg 22-11-1894 overleden Tilburg 8-1-1979 Johanna van Loon-de Bruin Papenstraat 14, Hilvarenbeek geboren Tilburg 1-3-1904 overleden Tilburg 7-1-1979 Wilhelmus Priemus Luc Meyerstraat 30, Tilburg geboren Tilburg 16-2-1905 overleden Tilburg 7-1-1979 Johannes van Riel Zandeind 10, Riel geboren Tilburg 28-8-1908 overleden Tilburg 10-1-1979 Catharina Fouchier-de Beer Tob. Asserlaan 336, Tilburg geboren Tilburg 6-9-1907 overleden Tilburg 13-1-1979 Adrianus Schouwenaars Antoniusstraat 1, Kaatsheuvel geboren Tilburg 12-2-1894 overleden Tilburg 14-1-1979 Christiaan Pijnenburg Transvaalstraat 19, Tilburg geboren Tilburg 2-3-1906 overleden Tilburg 14-1-1979 Catharina Bertens-v.d. Poel Korvelplein 120, Tilburg geboren Tilburg 25-6-1903 overleden Tilburg 20-1-1979 Barbara Verhoeven-Nuijten Schubertstraat 700, Tilburg geboren Tilburg 4-12-1902 overleden Tilburg 21-1-19-* Cornelia M.F. Broers-van Gen. Smutslaan 224, Tilbi geboren Tilburg 1900 overleden Tilburg 27-1-1979 Jan van Abeelen Leenherenstraat 127, Tilburg geboren Tilburg 1905 overleden Tilburg 22-1-1979 Meys Wilhelmine A. Meulenbroek-van Dijck Reitse Hoevenstraat 93, Tilburg geboren Tilburg 1929 overleden Tilburg 17-1-1979 Antonius J. Oosterwijk Schubertstraat 245, Tilburg geboren Tilburg 1902 overleden Tilburg 17-1-1979 Antoon v. Hamont Hart v. Brabantlaan 883, Tilburg geboren Tilburg 1926 overleden Tilburg 17-1-1979 Tijdens de opening van het nieuwe STER-gebouw in Hilversum heeft mi nister Gardeniers onlangs nr> de kritiek, die vanuit emanci,. gen naar voren wordt gebracht ten aan zien van de etherreclame. «Daar ergert men zich in toenemende mate aan het rolbevestigende karakter van veel reclameboodschappen ten aanzien van de positie van man vrouw alsook aan de oriëntatie van de reclame op l.v naamde traditionele gezin. I clamewereld verdedigt zich deze kritiek met het argument, dl reclame slechts kan spiegelen wat in de maatschappij aan behoeften, waar den en normen gangbaar is en als zo danig nooit op veranderingen hierin vooruit kan lopen. Vanuit het over- heidsstreven naar emancipatie van de vrouw acht ik herbezinning op de in vloed van de reclame op stereotiepe beeldvorming van de rolverdeling tus sen man en vrouw wel gewenst», aldus de bewindsvrouw. Zij vond, dat de uitwerking van het onderzoeksrapport V rouweneman cipatie en overheidsvoorlichting» in de vorm van een handboek en een audiovisuele presentatie thans wordt gewerkt, clamewereld wel eens ner» zou kunnen zijn. Verder ging de minister in op de in houd van de reclame-uitzendingen en wees zij de Stichting op de mogelijk heden en verantwoordelijkheden die e*tr' deze heeft om tot verbetering van de w*nt De Oostenrijkse vakantieplaatsjes Mallnitz en Heiligenblut (Karinthië) genieten faam door het goud, dat er vroeger in het Tauerngebergte werd gewonnen. Als toeristische attractie werd een paar jaar geleden de «gold rush» in ere hersteld: toeristen kunnen op de ouderwetse goudwassers-ma- nier aan de slag gaan. Die «goudwin ning» is erg in trek. Dit jaar kan de goudzeef worden ge ruild voor de geologenhamer, want de VW’s van beide plaatsjes hebben bij toeristen een «edelstenenkoorts» ont dekt. Plaatselijke vaklieden gaan be langstellenden een handje helpen bij het zoeken naar en bewerken van hele en halve delstenen, zoals rookkwarts, toermalijn, diopsiden, citrinen, maanstenen, serpentijn, granaat en (soms!) smaragden, die in dit gebied zijn te vinden. Groepen op speurtocht kunnen wor den begeleid, enkelingen krijgen in structies. In hobbywerkplaatsen wor den de edelstenen tot sieraden be werkt. De ervaring heeft al geleerd dat volledige leken na een paar uur in staat zijn leuke sieraden te maken. Ze be schikken over alle daarvoor beno digde apparatuur. Mallnitz en Heiligenblut zijn mooi gelegen in het hoogste bergmassief van Oostenrijk met als bekendste top de Gross Venediger en de gletsjer Grossglockner. Voor excursies naar de vindplaatsen van edelstenen, voordrachten en cur sussen in de werkplaaten van Heili genblut kan men terecht van eind juni tot medio september. Er zijn geen vaste cursustijden. inhoud van de reclame-uitzendingen te komen. Ongetwijfeld kan het STER-imago in positieve zin worden beïnvloed door de kritische noten van de publieke opinie bij het toelatings beleid te betrekken, meende zij. Ook wordt gedacht aan een con sumentenvoorlichting via radio en televisie. Met deze voorlichting wordt beoogd de consument een sterkere po sitie op de markt te verschaffen. «Dit zal enerzijds kunnen worden na gestreefd door informatie over prij zen. kwaliteit, schadelijkheid voor ge zondheid en milieu, enz. Anderzijds zou men de copsument bewust kunnen maken van het scala van factoren waaronder reclame die zijn be hoeften een koopgedrag beïnvloeden. Deze voorlichting zal zich in het bij zonder kunnen richten op die groepen van de bevolking, die vanwege af komst. opleiding, inkomen en beroep “,,tra kwetsbaar zijn», aldus de be nds vrouw. Uniek project Zij noemde het een uniek project en de samenwerking tussen departement en internaatswerk zeer intensief en de mocratisch. Er functioneert een be leidsgroep als besluitvormend orgaan, bestaande uit door CRM aangewezen en gemandateerde ambtenaren, een waarnemer van het Inter Provinciaal Overleg-cultuur en de door de sektie internaatswerk van het Nederlands Centrum voor Volksontwikkeling aangewezen en gemandateerde ver tegenwoordigers van het internaats vormingswerk. Daarnaast is er een werkgroep, die aangeduid kan worden als de motor van het project. Deze werkgroep bestaat uit mensen uit het internaatswerk en hun landelijke or ganisaties. CRM-ambtenaren en twee externe adviseurs van de Nederlandse Organisatie Kring en Mens en Organi satie. De staatssecretaris zei het een waardevol project te vinden, omdat het overleg tussen overheden en tus sen overheid en particulier initiatief daardoor gevoerd zal kunnen worden, niet over subsidie alleen, maar vooral over subsidie in relatie tot de inhoude lijke aspecten van het werk. Zij zag het project als een proeftuin voor verdere ontwikkelingen. Het project zal c december van dit jaar worden i_.o. sloten. Dan zal op grond van de be leidsplannen, de jaarprogramma's, de planningsafspraken en de daaruit re sulterende aanbevelingen een uitwer king van een inzichtelijke beheers- systematiek op dit terrein van het vormings- en ontwikkelingswerk op tafel moeten liggen. echt wel wat doen voor het openbaar vervoer, de fietser en de voetganger. Vaak weten zij echter niet hoe ze dat moeten aanpakken. Dat geldt Ov». voor aktiegroepen en buurtgroepen die het anders willen. «Daarom heeft de Initiatiefgroep Wijs op Weg beslo ten te laten zien wat allemaal kan en wat ook al gebeurt. We hebben een aantal video-films en tentoonstellin gen gemaakt. Ze gaan over acht on derwerpen: parkeren, aanpak bin nensteden, de buurtbus, woonerven, fietsroutes, inrichting stationspleinen, vrije busbanen en beperking van het autogebruik in landelijke gebieden. In iedere film en tentoonstelling worden goede voorbeelden gegeven. Er is ook een boekje gemaakt, de Wijs-op- Wegwijzer, waar alles in staat. Dit materiaal is uitermate geschikt voor buurtgroepen en aktiegroepen die ideeën willen opdoen om de verkeers situatie in hun wijk te verbeteren. Maar ook voor gemeentebesturen en provincies is de reizende tentoonstelling en het boekje erg handig. We hopen dat de bewoners en gemeenten daardoor zelf aan de slag gaan. Voor inlichtingen en aanvragen van de reizende tentoonstelling kan men te recht bij het sekretariaat van Wijs op Weg, Postbus 2000, 3800 Amersfoort. NU

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1979 | | pagina 13