«la B79. 995. 779, B98. 379.- 545; SS 159; 99. Fietsparkeren bij winkelcentra u PE :ks fSht ”25. de tilburgse koerier Zaalvoetbalnieuws Z.V.V. Horvers Vogelhulp blijft noodzakelijk DANSSCHOOL BOUTKAN sport - sport -sport - sport - sport - sport - sport - sport - sport - sport - sport - sport - sport Frank Boute bij de sterkste 6 welpen mode in leer en suède Geen verrassingen in zaalvoetbalkompetitie 5 januari 1979 paginal USD 36 Luto-Airdo nieuws in de gymzaal, inzetten (zijstraat Kwaad- gelijk zijl 0? 1 Voor boodschappenvervoer Voorzieningen dringend nodig Irene Tafeltennis Beekse schaats- kampioenschappen 6 pur zendt ook et in net Dolby. i met GX koppen. Uilen in doodsnood iriet o.a. 3 motoren. zal 06 (Philips model N4506) Inschrijving winterkursus ’78-’79 tvaen >u stij- Korvelseweg 115, Tilburg 5025 JB Aanvang kursus vanaf 10 februari 1979 4, Tilburg. I SBT gaat verhuizen Zaalvoetbal uitslagen Leerlingraden ontevreden jnsor voor i eerste maal in I worden op jspeeld in mdorp, v. irg en zijn KqiBoa kam[ tot c Inschrijven dagelijks 5-8 uur a/d zaal of telefonisch, 013-425020. Klubs voor KINDEREN (vanaf 7 jaar) TIENERS TWENS GEHUWDEN jnverkeer e fiets. Wi Raga .C. De PAVOND ^MMatén 27 tot 35 tot 30,- sportt endorpstr stoegank *un van hun eigen h tot het uiterste moeten >ij winstkansen dan mo- Terra Nova ïuzendoders verwaarlozen vaak deze toch zo van- “±22:1 op te noemen achterwege lokale overheden x.L.M. :pens-Z.V.V. SIV. ing-De Waldhoorn iofoon-Z. V. V. Gemen Vouw en Vermeer - De Tilburg Telefoon 013-683911 t Stolk, Jt ssen, we hun Leii geK seiz jyggE De Irene - heren - afgelopen weekend fraai winnaar in het duel tegen Mid- 1st bij een oude Hilversumse luiswaarts ne- zou reeds een uit- genoemd kunnen lasse ehoren. Burg.Jansenstraat52-56 (BljBurgemeester v.d.Mortelplein) Voor het derde team staat de wedstrijd tegen het tweede team van Bakker de Beer op het programma. Hamers van Hooff Harhebben^fe Rohda-nieuws voor res. /orige leide tox2 2, He D A T S U DENISSEN - TT— C. Wilma rvuatrijden worder. en vrijdagavond gesj tcentrum van Hoger traat 71 te Tilbut ikelijk. issette afspeler met FM ste- gsvermogen. igen nader wil informe er terecht bij het door Bouwcentrum in Rotterdam sa- igestelde boekje Voorzieningen r het parkeren en onderbrengen van en, kan worden aangevraagd bij de iting: fietsin Amsterdam. Dit tafeltennisfestijn begint reeds om 10.00 uur ’s morgens en zal tot ’s mid dags circa drie uur duren. Zoals te doen gebruikelijk is de toegang gratis en iedereen is er van harte welkom. Donderdag 25 januari 1979 pagina 29 F.V.T. uit Rotterdam - gekontinueerd worden. Bekerfinales Zondag a.s. 28 januari vinder L Tafeltenniscentrum Irene aan- sulindestraat nr. 3 (achter het zwei bad aan de Ringbaan Oost, l houthandel Key) de jeugd - bekei finales van de afdeling Brabant ve Nederlandse Tafel tennisbond p waaraan 20 teams deelnemen weL regionale ronden overleefd hebb Tevens is er de eind - acht - kamp van de heren senioren van de afdeling Bra bant in de klasse A/B zodat de sterkste Brabantse senioren - spelers van de partij zullen zijn met o.a. de Irene - spelers Wim Jurriëns en Jan var* Unen. Tenslotte zijn er nog twee acl.. npen in de heren klasse F welke nog de voorronden bel de aangewezen geen duide elijke voor- reserves V,„VIIV1, Ift van de het scor 1 verloren. houden :n uitzon- x.oop en 1 Wedstrijd! week. Raga Bola-S.V. P.L. Z.V.V. Scheer Z.V.V. Wassir Z.V.V. Tempof Z.V.V. v.d. W< Witte Wolk van F.C. De Hoop-F.( icht- Alle wedstrijden derdag het spo Hoger gratis Bowling - bedrijfsleague STAND NA 3 WEKEN 1Vleeswarenfabriek Van de Laak 35 p.; 2. Zandboer B.V. Teaco-Boys 28 strijd P-Wijnhandel Verbimt B.V. 25 p.4. deze Langenhuysen van ïerland B. V. 22 p. mRo 5- Vribo Rokersbenodigdheden 20 p.; Auto Koster B.V. 16 p.; 7. Verhoeven van Gooi - Transport 7 p.;, 8. Uziel B.V. - Station Restauratie 3 p. Hoogste game Koen Wilms - Van de Laak 200; hoogste triple Koen Wilms - Van de Laak 518. De fiets wordt in Nederland bij het boodschappen doen veelvuldig ge bruikt. In het'zogenoemde huishoudelijk-boodschappenverkeer pakt voor een snelle verplaatsing 36% van de Nederlanders de fiets. Wie nu zou verwachten dat de winkeliers met zoveel op de fiets komende klanten rekening houden, komt bedrogen uit. Het aantal winkels met een verant woorde fietsparkeerplaats is uitermate klein. Zelfs fietsenhandelaren, die toch beter zouden moeten weten, zelfsprekende dienstverlening. Er zijn natuurlijk redenen die een verklaring geven waarom voorzieningen op dit gebi> blijven. Ruimtegebrek en te weinig medewerking van lok, zijn daarvan de belangrijkste. Scholierenverbond Tilburg biedt hulp Uit de kontakten met leerlingenraden in Tilburg en omstreken en met scho lierenorganisaties in Amsterdam, Utrecht, Hilversum, Breda, Zeist, Sittard, Heerlen, Kerkrede en nog een aantal andere plaatsen in het land is het SVT gebleken dat leerlingenraden er moeilijk in slagen iets gedaan te krijgen. Het SVT gaat daarom informatie ver schaffen aan leerlingen die op school een leerlingenraad willen oprichten; het SVT gaat de leerlingenraden in kontakt met elkaar brengen en geza menlijk met hen naar een oplossing zoeken voor de problemen. Daartoe houdt het SVT om te beginnen op vrij dag 26 januari a.s. in het KWJ-ge- bouw, Telefoonstr. 29 te Tilburg een diskussie-avond die om 20.00 uur zal beginnen. Alle leerlingenraden zijn uitgenodigd en belangstellenden zijn hartelijk welkom. Ook de rol die het SVT zou moeten spelen wordt ter dis- kussie gesteld. Op 27 en 28 januari zal het SVT deel nemen aan het landelijk scholieren weekend van de RASA in Utrecht, waar evt. de resultaten van de diskus- sie zullen worden besproken. Voor meer informatie SVT, Sumatrastr. 23, tel. 32.31.29. Van de hiertoe ondervraagden ver klaarde 98% voorzieningen voor het stallen en parkeren van fietsen bij winkelcentra noodzakelijk tot drin- don- gend noodzakelijk te vinden. 63% van -ld in hen zou dergelijke voorzieningen bin nen het eigenlijke winkelcentrum ge realiseerd willen zien. 35% achtte het gebied buiten het eigenlijke win- Luto-Airdo 1 - Oldra 2. Na de goede 19 overwinning bij Bunnik, na een ijzige autorit, volgt nu een thuiswed strijd tegen. Een homogeen team uit Arnhem, welke laatste onder QQn- voering van de sterke H. k graag punten wil veroveren. Daarom dienen Ton Robbe en de gebroeders van Hulten zich tydens elke set te con centreren wil jnen 2 punten verdienen. Luto-Airdo 2 - Irene 2. Dit nieuwbak ken landelijke team komt in hun eerste thuiswedstrijd uit tegen stadgenoot Irene 2, zodat het aan spanning zeer zeker niet zal ontbreken. Willen Ron Bartels, Arie Janissen en Frans van Pruissen de geflatteerde 73 uitne derlaag in Geleen uitwissen, dan zul- Agelopen vrijdag stonden voor zowel het recreatiecentrum als het K.N. V.B. - team van Horvers een wedstrijd op het programma en wel beide in sporthal -De Drieburcht»Als eerste speelde om 17.30 uur Horvers E.T.G. de laatste wedstr in het nederlaagtoernooi tegen een team van AmRo - Bank. Nadat Horvers in c wedstrijd de eerste goal had gescoord, waren het toch de mensen van van de AmRo - bank die het spel gingen dicteren met vaak erg snel en goed uitgevoerde combina ties en zodoende werd hun 10 achterstand omgebogen in een 13 voorsprong. De jeugdkampioen bij de jongens heeft zich afgelopen zondag in Culemborg tijdens de halve finale van de nationale jeugdachtkampen weten te plaatsen voor de finale, welke medio februari a.s. in Culemborg zal plaatsvinden. Frank Boute behaalde 3 winstpartijen uit 5 en klasseerde zich in zyn poule als derde en behoort nu tot de sterkste zes welpen van Nederland. Zijn zuster Ciska was ook van de partij bij de halve finales van de pupillen meisjes doch wist zich niet te plaatsen voor de finale en mag zich daardoor rekenen tot de groep van de sterkste 16 pupillen meisjes van Nederland. Jo v.d. Hoven sportnieuws Het eerste team van Jo v.d. Hoven Sport wist, ondanks enkele invallers, de 1 de 2e derde plaats in de regio te versterken door van K*v* Straaten te winnen. Na een 30 voorsprong met de rust, werd het via 41 en 51 uiteindelijk een 54 overwinning, die toch iets mak- kelijker tot stand kwam dan de uitslag doet vermoeden. Ook het 2e team blijft in de kopgroep van de res. eerste klasse meedraaien. Afgelopen vrijdag moest in Kaatsheuvel tegen Feijjax worden aangetreden, een tegenstander waar men altijd op felle tegenstand stuit. Zo ook Jo v.d. Hoven Sport die met de rust een 40 achterstand had. Een geweldig offensief in de tweede helft bracht in 4 min. even zovele goals op irebord. Door het hoofd koel te uvuu^n en op tijd te scoren bracht dit hun toch nog een 64 overwinning. Vrijdag a.s. om 19.00 uur ontvangen zij v.d. Wiel Sport, en wel in de Stu- sporthal. terdag recreatieteam heeft het FCT niet kunnen klaren. rust een mon- irden, Wel of niet bewaken Hoewel door vrijwel iedereen erkend wordt dat het bewaken van fietspar keerplaatsen en fietsenstallingen ge wenst zou zijn in verband met de be- schadigings- en diefstalkansen, wordt evenzeer realistisch erkend dat dit vrijwel nooit een haalbare kaart zal zijn door de hoge kosten. Als voor be waking gekozen wordt zou dit als dienstbetoon van de zijde van het win kelcentrum moeten worden aangebo den. Een goede tussenoplossing is de parkeervoorziening dusdanig in te richten dat de geparkeerde fiet< aan een rek, klem of paal gemakkelijk door middel van een slot kan worden ver ankerd. Het aanbod van degelijke fietssloten is op het ogenblik boven dien zo groot dat bewaking minder ur gent wordt, mits de fietssloten ook niKe voor- worden gebruikt en daar blijkt het in A monino de praktijk nogal eensaan te haperen. Se pSct- vastts,tellen Jan 1et n°odzake- opton umr- njke aantal parkeerplaatsen voor fietsen lijkt op het eerste gezicht niet altijd even eenvoudig. De beste, of een van de beste methoden, is wellicht om hierbij uit te gaan van het totale aantal vierkante meters vloeroppervlakte van het winkelcentrum en/of het aan tal bezoekers tijdens spitsbezoekuren. Een vergelijking te trekken met be schikbare autoparkeerruimte is nog moeilijker. Een verdeling van de be schikbare parkeeraccommodatie qp fifty-fifty basis lijkt een benadering, al dient men rekening te houden met het te verwachten of gebleken aanbod en met het feit dat een geparkeerde fiets aanzienlijk minder ruimte in beslag neemt dan een geparkeerde auto. Ligging winkelcentrum mede bepalend Ook de ligging van het winkelcentrum is van invloed op de omvang en soort van de te treffen voorzieningen. Hoewel erkend moet worden dat bij ieder winkelcentrum voorzieningen voor het fietsparkeren nodig zijn, die noodzaak groter zijn bij centra midden in steden en dorpen en wat minder bij centra die door hun buiten- afligging meer op de voorziening van een grote regio zijn ingesteld en daar door meer bezoekers zullen aantrek ken die per auto komen. Van de ondervraagden was 70% van mening dat het aanwezig zijn van par keervoorzieningen het komen per fiets naar de centra zal doen toenemen en dat verder van belang is dat veilige fietsroutes naar deze centra ontstaan omdat met name in steden te velen het fietsen als onvoldoende veilig en daarom minder bruikbare vervoer wijze zien. Het is duidelijk dat het scheppen van fietsparkeervoorzienin- gen bij winkelcentra is gewenst en noodzakelijk isTe lang is de fietser uit onzorgvuldigheid domweg vergeten. Het is mede in het belang van de win keliers dat hieraan een einde komt. Wie zich over de mogelijkheden van dit soort voorziening'*1 ren, kan hiervoor het I meng voor I fietser sticht Wat de aard van de voorzieningen be treft, ging de grootste voorkeur uit naar fietsenrekken en fietsen- klemmen, al werden ook vele andere mogelijkheden genoemd. Duidelijk werd ook dat dergelijke technische voorzieningen nog te weinig zijn on derzocht en dat het goed mogelijk is dat betere oplossingen worden gevon den. Met name zou hierbij gedacht kunnen worden aan ophangsystemen. Tijdens de nieuwjaarsreceptie van de vv Riel in het clubhuis, werd de jeugdaf deling van de voetbalvereniging verrast met een sponsor voor de A - junioren. Na de schenking van shirts en broeken is het nu voor de eerste maal in het bestaan van de jeugdafdeling dat er een elftal wordt gesponsord. Die sponsor is de de Peugeotdeaier, garages Cees van Loon uit Alphen die een aantal mooie trainings pakken alsmede dertig sporttassen ter beschikking De jeugdafdeling is daar uiter aard erg blij mee. Ook dank aan de fa. Lotox uit Tilburg en de heer Segers uit Rijen die zorgden voor een snelle levering. Op de foto v.l.n.r.: C. Kennes (trainer - leider), M. Zegers, H. Bastiaansen, G. de Jong, R. van Gorp, A. Bastiaansen, A. Broers, R. Cleysen, Fr. van Geel (leider). Zittend v.l.n.r. A. der Kinderen, T. Leyten, P. Verhoeven, H. van Nuenen, M. Pelckmans, N. Hermans, E. Martens, (foto Nico de Beer). gend het doel schoon te houden tot aan het rustsignaal. Na de doelwisseling bleek al gauw, dat men bij Horvers door het uitblijven van een doelpunt steeds krampachtiger ging voetballen en men was dan ook dolgelukkig toen na ca. 5 min. Gerard Engel op een pass van Hennie Zegers de stand op 10 voor Horvers kon brengen. Een paar minuten hierna deden deze 2 spelers dit nog een keertje over, doch nu in omgekeerde volgorde 20. Kivits Boys speelde nu alles of niets en men wist zodoende een strafschop te force ren, van welke gelegenheid men dank baar gebruik maakte 21Even leek het erop alsof Horvers nu door de knieën zou gaan, doch het geluk lachte hun ote, want met een half mislukt schot van Gerrit v.d. Broek, ging de bal tot ieders verbazing met een soort contra - effect, tergend langzaam over de doellijn van de Kivits - Boys 31 Hierna deed Kivits Boys er nog van alles aan, doch verder dan de stand 32 liet men bij Horvers niet meer komen, al moet worden gezegd, dat Bert Strik, hun doelman nog enkele fameuze safes moest verrichten. Zaterdag a.s. wordt in een nieuw toer nooi gespeeld tegen een team van AmRo C.C. in sporthal de Drieburcht, aan vang 12.45 uur. Komend weekend spelen 5 van de 7 len ze met echte steut teams hun eerste wedstrijd in de tweede supporters zich tot het kompetitiehelft thuis in de gymzaal, inzetten waarbij Jakob Romanstraat (zijstraat Kwaad- gelijk zijn, eindstraat). Teams Luto-Airdo 1 en 2 zaterdag te 16 uur; teams Luto-Airdo 5 t.m. 7 vrijdag te 20 uur. De Stichting Bejaardenwerk Tilburg gaat verhuizen en wel op de laatste drie dagen van de maand, 29, 30 en 31 ja nuari. Dat betekent dat de aktiviteiten van de Stichting, die gewoonlijk plaatshadden in het gebouw van de Stichting aan de Ringbaan West 270, nu drie dagen zullen stoppen. De levering van de maaltijden gaat op de verhuis dagen echter gewoon door. Op 1 februari gaat de Stichting weer J pro- gewoon verder met haar aktiviteiten, .strijd tot een maar dan in haar nieuwe behuizing aan Aanvang is de Lange Schrijfstraat 107 in Tilburg, lal, toegang is (tel. 35.05.05), waar vroeger «Bouw en Woningtoezicht» van de gemeente gevestigd was. Ook de Fiscale EHBO «De Smeetskring» zal meeverhuizen van de Ringbaan West naar de Lange Schijfstraat. kelcentrum hiervoor plaats en 2% had hierover g lijke mening. Als dergel. zieningen ontstaan zal naar i van het oveigrote deel van ontwikkelaars gekozen moeten wor den vooreen overdekte parkeerplaats. Bij het ontwerpen van winkelcentra en de daarbij behorende voorzieningen vervullen projectontwikkelaars en ar- chitekten een belangrijke rol. Daarom is door de stichting: fiets! in het afgelo pen jaar onder deze groep een onder zoek ingesteld met betrekking tot de daar levende opvattingen inzake voor zieningen met betrekking tot het stallen en parkeren van fietsen bij winkelcen tra. Afgelopen vrijdag speelde het le team van Hamers van Hooff Rohda voor de kompetitie tegen Lotox Sport. In een veel te harde wedstryd waarbij nog van goed voetbal nauwelijks sprake gels was, wist men toch een 32 overwin- zien ning te behalen. In de eerste helft was Op o Hamers van Hoof Rohda het betere team en liep dan ook uit naar een 20 voorsprong, maar na de rust kwam Lotox Sport terug en wist de stand ge lijk te trekken. schrapen, voor de uilen gaat dit niet op, zij hebben het erg moeilijk. Weet u ergens uilen te zitten, bel dan één van de onderstaande adressen zodat we ook deze vogels de winter door kun nen helpen. Het is ons gebleken dat er personen zijn die misbruik maken van de omstandigheden, door op plaatsen waar zich concentraties vogels bevin den, vangmiddelen te plaatsen om munt te kunnen slaan uit deze vogels. Mocht u dit constateren, waarschuw dan onmiddellijk de plaatselijke poli tie. Zo bewijst u de vogels en justitie een goede dienst. Tot slot nog de opmerking dat dit de laatste keer is dat de naam VWG Falco boven een bericht over de wilde vogels staat, een nadere uitleg vindt u in een volgende aflevering van dit blad. Wij gaan door, u ook Adressen voor vogelhulp Gerard van der Kaa, Rijckevorsellaan 17, Oisterwijk - tel. 04242-5364 Jo Swaens, Scheepersdijk 68, Oisterwijk - tel. 04242-3179 Nico Hilgers, St.-Ceciliastraat 2a, Berkel-Enschot - tel. 013-333484 resp. 't Bruggetje en Kivits boys. Ex clusief maakt dit viertal kompleet voor de bovenste vijf plaatse. In de res. eerste klasse won J.v.d. Hovensport 2 met 112 van v.d. Wielsport 2. In de tweede klasse bleven de drie Iers hun wedstrijden winnen. Lo- 2 won met 142 van Kelder Boys Hamers v. Hooff Rohda 3 won met 52 van Bakker de Beer en Sarto 3 won met 86 van Sabakoe 2. Het lucht - kanonnen zullen voor een aangename temperatuur zorgen, aan gezien de verwarming nog steeds niet optimaal funktioneert. Inlichtingen over Irene - tafeltennis bij Wim Schuurman, Saliehof 53, Tilburg. Tel. 674024. Toch is het met wat goede wil en vindingrijkheid in vele gevallen goed mogelijk om de fietsende klanten beter van dienst te zijn. Ook bij de vele wist weer enige plaat- winkelcentra die de laatste jaren zijn ontstaan is de situatie doorgaans niet W goed partfigevend veel beter dan biJ afzonder,ijke winkels, al zijn er ook voorbeelden te B noemen van winkelcentra waar oplossingen zijn nagestreefd. Dezen zullen zeker proberen om uit de onderdste regionen weg te komen en kunnen het Hamers van Hooff Rohda daarom wel eens zeer lastig maken. Het derde team daarentegen zal beren om ook deze wedstrijd tot goed einde te brengen. 19.30u.indestadssporthi gratis. Het vierde team speelde een goede wedstrijd tegen G. v. Loon. Na een 31 ruststand werd een 42 eindstand bereikt. A.s. zondag speelt het vierde team weer in de stads sporthal, aanvang 10.00 uur. Echter kort voor de rust wisten zij deze te verkleinen tot 23. Direct na rust ging AmRo - Bank echter fanatiek door met aanvallen en men wist Hor vers E.T.G.steeds op een marge van 2 doelpunten te houden, zodat zij ca. 6 a 7 minuten voor het einde van de wedstrijd nog met 64 een redelijk goed uitzicht op de overwinning had den. Op dit moment sloegen de re- creatievoetballers van Horvers echter toe en met een mazzeldoelpunt werd de aansluiting met hun tegenstanders weer tot stand gebracht en met een sterk slotoffensief van Horvers werd AmRo-Bank, dat toch de gehele wed strijd had gedomineerd, uiteindelijk toch nog, zij het geflatteerd, met 86 verslagen. Tegen Kivits Voor de K.N.V.B. - competitie in de 3e klasse B, moest Z.V.V. Horvers de lastige wedstrijd spelen tegen Kivits - Boys. Ondanks verwoede aanval- spogingen van Z.V.V. Horvers, wist men bij Kivits - Boys goed verdedi- Luto-Airdo 5 - P.J.S. 2. Deze wed strijd wordt een echte graadmeter voor de krachtsverhouding in deze klasse, zodat Wil de Kort, Mark van Onzenoort en René Broerse bij voor baat reeds gewaarschuwd zijn met deze sterke tegenstanders uit Vught. Luto-Airdo 6 - P.J.S. 3. Vanwege de Mar^Hs Üzel vori8e week zaterdag, zal dit n»nrnm Vughtse team de eerste tegenstander m zijn voor Hubert Stolk, Jan Middelhof en Frans Paulissen, waarbij de Luto- Airdo-spelers hun kunnen geheel dienen te tonen. Luto-Airdo 7 - J.V.C. 10. Na de 1—9 uit-overwinning in Rosmalen, dienen Marcel Martin, André van Amelsfoort en Geert Jan Janssens wederom hun sterkte tonen en wei tegen een onbe kend team van de jeugdcentrale uit Vught. Terra Nova volleybal Op het wedstrijdprogramma van c divisie staat a.s. zaterdag de wedstr^ Trivos - Dames 1 van de Volleybalclub Terra Nova Tilburg. Deze wedstrijd, die om 15.30 uur in Wijchen begint is van groot belang voor de Terra Nova - dames, die afgelopen zaterdag on danks een sterk begin toch duidelijk van Antares uit Eindhoven verloor. Misschien is de vorm er zaterdag a.s. wel, wat erg welkom zou zijn. Immers Trivos staat net boven Terra Nova en winst van de Tilburgse dames zou gen op de ranglijst betekenen! Dames 2 Dames 2 komt uit tegen de i van Sarto, die in de eerste helf kompetitie van Terra Nova Zoals nu blijkt was dit eer derlijke prestatie van de Terra Nova - dames, want Sarto 2 prijkt boven aan zjj’v.». de ranglijst van de distriktsklasse. Wie dentensi weet: misschien treden de Terra Nova Het zate - dames weer op als reüzendoders tegen I (19.00 uur Stadssporthal). Hoewel het voor Heren 1 heeft eveneens als tegenstan- sterscore leek te worden, 8—0, her der Sarto 2 (19.00 uur Stadssporthal). steide men zich in de tweede helft Het Terra Nova - team zal komende goed, ook mede door het voortref- zaterdag beter in de bus moeten blazen felijke keeperswerk, zodat de schade dan afgelopen zaterdag, toen kansloos tot 10—1 beperkt bleef. verloren werd van leider Madju. Toen Zaterdag a.s. is de zaal vanwege an- was er sprake van een volkomen off- dere sporten niet beschikbaar. FC day van praktisch alle spelers. Aange- Walschots was de tegenstander van nomen worden dat revanche - op - het dinsdagteam. Het werd een 6—6 1» aV Ml genomen worden gelijkspel Als de ijstoestanden en de weersom standigheden het toelaten, zullen a.s. zondag 28 januari de «Open Beekse Schaatskampioenschappen verreden worden. Rijdens met een lange adem kunnen hun krachten meten in een ron- dewedstrijd over 25 km. Plaatsijsbaan «De Flaes», gelegen in het landgoed «De Utrecht», onder Es beek - Hoge Mierde. In verband met de verkeersproblemen wordt verzocht de aangegeven een- richtingspijlen te volgen met het op schrift «IJsbaan De Flaes». Aan vang van de wedstrijden is 14 uur. Inschrijving: telefonisch aanmelden op nummer 2219 of 2167 (04255) of op de baan tot voor de wedstrijd. Er zijn prijzen te verdienen en voor J uitrijders is er in ieder geval een hei neringsmedaille. Doe mee en test uw conditie Zaalvoetbal Regio Tilburg Er vielen weinig of geen verrassingen afgelopen vrijdag in het zaalvoetbal. Tropi- cane kon niet tot winst komen tegen v.d. Wielsport in de eerste klasse. Na een 1—0 voorsprong ging de rust in met een 21 achterstand. Na rust ging de strijd gelijk op en werden de punten eerlek verdeeld. Hamers v. Hooff Rohda won zijn wedstrijd tegen Kelder Boys met 84. Auto Brouwer blijft een goede derde door zijn overwinning met 54 op Fejax. Pellikaan deelde de punten met v.d. Wielsport. In de derde klasse A won Sarto met 1212 van Merlijn dat dit niet ’'oor een verrassing kon zorgen zoals vorige week. Flamingo’s moest de punten laten aan Interpolis dat daarmee op de belangrijke vijfde plaats staat. In de derde klasse B wonnen Team 2000 en zvv Horvers hun wedstrijden tegen De Waldhoorn, Z.V.V. Scheepens en Z.V.V. Wassing wonnen alle hun wedstrijden en bleven daardoor res- pektievelijk op de tweede derde en vierde plaats. De Witte Wolk v-- sen op de ranglijs met 109 van het goed partijgeve F.C. Wilma te winnen en is daardoor op de vijfde plaats van de ranglijst ge komen met 16 punten. ;n in het De zesde, zevende, achtste, negende, in de In- tiende, elfde en twaalfde plaats wor- - 7m- den respektievelijk ingenomen door bij de S.V.P.L.M. F.C. Wilma, -eker - Bola, Z.V.V. Siv, Gemen, FA van de Hoop en Tempofoon. plaats Wedstrijdprogramma van de komende elke de >ben. ide aflevering van dit er al op gewezen dat voedering van vogels onder moeilijke omstandigheden gewenst is. Nu willen wij u er vooral op wijzen dat door het slecht blijven van de weersomstandig heden het blijven voeren van de vogels absoluut noodzakelijk is. Zelf zijn we dagelijks op pad om de wilde vp- van voldoende voedsel te voor- i en met goed resultaat. Op onze vorige oproep hebben we al diverse positieve reacties ontvangen en vooral de financiële bijdragen wor den zeer gewaardeerd en zullen vol ledig aan de wintervoedering van de vogels ten goede komen. Het dagelijks verspreiden van het vo- Er kwamen kansen over en weer en uit gelvoer legt een groot beslag op onze één van deze kansen wist Hamers van kas, die nog steeds onafhankelijk van Hoof Rohda tenslotte het winnend subsidies draait, zodat elk dubbeltje doelpunt te scoren, 32. A.s. vrijdag dat vogelminnende mensen schenken speelt het eerste team zijn inhaalwed- zeer welkom is. Voor de mensen die strijd tegen Kelderboys. Deze zijn de ons gironummer nog niet kennen laatste weken wat teruggevallen, maar 3531190 ten name van VWG Falco zij zullen zeker proberen om tegen de Oisterwijk. De adressen waar u zich lijstaanvoerder uit le klas het verloren moet wenden als u gewonde of hon- gegane terrein weer te heroveren. gerende vogels vindt, staan zoals ge- Aanvang 21.30 uur in de Drieburcht, woonlijk onderaan. toegang gratis. Het tweede team van Onder de huidige omstandigheden Hamers van Hooff Rohda speelde blijkt dat roofvogels nog redelijk een tegen het op de vierde plaats staande schraal kostje bij elkaar kunnen F.C. H. v.d. Hout 2. In een aantrek kelijke wedstrijd, waarbij vooral in de eerste helft goed werd gevoetbald, liep men uit naar een 40 ruststand. Na de rust liet men de teugels wat vieren, wat resulteerde in een tegentreffer van H. v.d. Hout, 41, en dit was tevens de eindstand. Het tweede team is a.s. vrijdag 19 jan. vrij van kompetitie. Voor de kompetitie gaan de Irene - da mes a.s. zaterdag naar Play Fair in Leimuiden en wellicht ligt hier de mo- "elijkheid om de eerste punten van dit avizoen te pakken, ’'e Irene - her - /raai winnaar in het «u» >r de delburg Zuid I - zijn te gas erin- bekende namelijk het Quick ’32 en het mee hi men van een punt stekende prestatie worden. Irene Heren II hebben een uitwed strijd voor de boeg tegen stadgenoot Luto - Airdo II en in deze wedstrijd zal MTjon En Fa zijn Irene - kompetitie - debuut maken; Irene II start met de beste papieren en moet in staat zijn een kleine overwinning te behalen maar van een leien dakje zal dat beslist niet gaan. De meisjes van Irene in de landelijke kompetitie hebben een verre reis voor de boeg tegen het Bovenkarspelse De Treffers en wellicht kan het sukses uit de eerste wedstrijd - winst van 9-1 op

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1979 | | pagina 29