-ALZON- i ÏT ';B0VAG MBMHh «■■■MBOVAGÖ list 23 il Z s Drie leiders in de res. tweede klasse Jos I RUITERSHOP Oldsmobile Toronado Buick Riviera DANSSCHOOL BOUTKAN r port - sport - sport - sport - sport - sport| IS ••Boesschotenl ^•Boesschoten 1 FC Lions ’74 verrast s.c.Mena Muria - Heeren Uitbreiding hulpverlening gezinsverzorging Cadillac Eldorado DE TILBURGSE KOERIER Donderdag 4 januari 1979 pagina 17 ri 1979 pagina 16 Zaalvoetbal Regio Tilburg Tilburgse najaarscompetitie B De Bovag tweewielerspeciaalzaken nodigen u hier- K H bij uit, voor de race-en trimfiets voorlichtingsavond, B welke in samenwerking met Motobecane gegeven zal worden op I DINSDAGAVOND 9 januari 1979 in de RIDDERSHOF, j LEHARSTRAAT110, TILBURG. B Aanvang 20.00 uur. Gelieve u van te voren op te geven bij uw twee- i I wielerspecialist. K üfdak ips 5—3 Zaalvoetbal .30 in sportcentrum van Hogendorp SPORTPRIJZEN led. 0 jam >ntvai Zaalvoetbalnieuws Z.V.V. Horvers General 35,— 15-70 x 13 05,— EVEN Prijs Meer inspraakmogelijkheden Inschrijving winterkursus ’78-’79 Korvelseweg 115, Tilburg 5025 JB riiuQii HOEFSTRAAT 145 el. 432163 - 421271 Aanvang kursus vanaf 10 februari 1979 UK 1979 Oldsmobile Toronado 1979 Buick Riviera S-type 1979 Cadillac Eldorado zvv I er G.v smkes Drie nieuwe automobielen met voorwielaandrijving van General Motors ooraf aliteit u wacht tie ige VOORLICH TINGSAVOND VOOR RACE- EN TRIMFIETSEN or uw uit- geen ver- visitekaartjes i Boys af door Chris ipaganda, Sportc stelt zowel s in de en voor de op 0—7 13—2 Inschrijven dagelijks 5-8 uur a/d zaal of telefonisch, 013-425020. Klubs voor KINDEREN (vanaf 7 jaar) TIENERS TWENS GEHUWDEN Specialist AUDIO apparatuur Komplete Toren v.a. 995,- 39,- p.m. Tuner v.a. 195,- Platenspelers v.a. 1 95,- Cassette Fronttaders v.a. 395,- Horver G. Er •N te prijs 5—2 4—l 2—3 ;ers, accu’s, n, remservice, laten. en 1 eker- terke een j Er werd e geregistree 70-serie r5-70 x 13 ALUMINIUM ZONWERING v RECHTSTREEKS VANAF DE FABRIEK rantie met t gespeeld in de zaal aat te Goirle, aan- r nadere :pman, voorz. oniestraat 16, ames 2 binnen de lijnen en 'VC2 uit Vught, 19.00 uur >rthal. Een mooie kans voor i Nova-dames om punten bin- i, waardoor de degrada- verkleind kunnen wor- oet van zien te :hter zien Het laatste woord was echter toch voor vers, toen na een afgeslagen aanval Inge! alleen uitbrak en met een listig rollertje tussen de benen door, de keeper van v. Loon versloeg, 32 voor Horvers en ondanks verwoede pogin gen van v. Loon kon men aan deze stand niets meer veranderen. programma edstrijden; zijn 2e erloren, Aanvanke- 15 minuten bezoekers be- personen. erden er mini- Het hoogste i de expositie ZT7tsen en aquar oviiotel) met 11 gemiddeld b.v. Ringbaan Noord 181 183 Tilburg - 422437 Grote sortering in alle prijsklassen en uit iVOORRAAD LEVERBAAR smeente- seweg (bij se kam- 250 ;men; 1 om Doordat Hamers v. Hooff Rohda met 52 won van Lotoxsport 2 en Sarto 3 zijn wedstrijd won van I.F.F. 2 met 52 zijn alle drie de teams op gelijke hoogte gekomen. Ze hebben alle drie 16 punten uit tien wedstrijden en zullen in de komende wedstrijden uit gaan maken wie uiteindelijk kampioen wordt van de res. tweede klasse. [MOTOBEC AN Ef iets kees van asten| [stationsstraat 49, In 1978 zijn er een 9-tal exposities ge houden van een gevarieerde samen stelling. Er werd een totaal aantal be zoekers geregistreerd van 5.134. aantal bezoekers behaalde «De Schoongedrukte Ets» (Etsen en aquarellen van o.a. Andreas Schotel) met 1158 bezoekers. Het gemiddeld aantal 1 droeg per expositie 570 Elke zondagmiddag werd< maal 70 bezoekers geteld. Evenals vorig jaar organiseerde het sportcentrum van Hogendorp een voorjaarscompetitie. Sportcentrum JUI neen net van Hogendorp stelt zowel dames- L1'Yf vergrote teams a|s herenteams in de gelegen- Boerke Ja- heid zjch in te schrijven voor de voor- pn Dp Har. jaarscompetitie. structeur ter wereld met drie totaal nieuwe compactere wagens met voorwielaandrijving. Twee ervan vol gen grotere auto’s met aangedreven voorwielen op, nl. de Oldsmobile To ronado en de Cadillac Eldorado. Zondag 17 december jl. werd doormid del van een winterwandelinj concert de 54e expcJJ. schappen» afgesloten. Tevens was een afsluiting van een succesvol positiejaar 1978. De buitenafmetingen van deze mo dellen zijn kleiner geworden, maar in wendig zijn de wagens ruimer gewor den. De nieuw ontworpen Buick Ri viera heeft nu ook voorwielaandrij ving, hetgeen een nieuwe formule voor Buick betekent. Terra Nova volleybal De volleybalclub Terra Nova Tilburg heeft het nieuwe jaar goed ingezet met een druk bezochte nieuwjaarsrecep tie, waar leden en belangstellenden present waren (voor zover niet inge sneeuwd) om elkaar alle goeds toe te wensen. Het wedstrijdprogramma voor aan staande zaterdag 6 januari biedt geen wedstrijd voor dames 1 en heren 1. Wel komt dames 2 binnen de lijnen wel tegen VVC2 uit Vught, 19.00 Stadssporthal. Een mooie kans de Terra nen te halen, tieperikelen i den. Verder biedt het zaterdagpr' de volgende Terra Nova-wec 13.00 Meisjes 1-Sarto 13.00 Jongens 2-Odulphus 3 14.15 Dames 9-Goirle 2 Dames 3-Nemelaer 15.15 Heren 6-Avanti3 16.15 Heren 3-Heren 2 Heren 4-Revanche 2 Dames 6-Condor 1 Dinsdag 9 januari biedt geen volley- balprogramma in de Stadssporthal. BEKERWEDSTRIJD HEREN 1 Op zondag 7 januari a.s. komt herer in de 2e ronde van de distriktsbeke kompetitie uit tegen het zeer ste. van Tartwijk/VCH uit Schijndel. Van deze ploeg werd de eerste kompeti- tiewedstrijd met duidelijke cijfers verloren (30). Misschien kan Terra Nova dit keer voor een prettige ver rassing zorgen. De wedstrijd wordt g* van Haestrechtstraat vang 15.00 uur. Wij wensen U een gelukkig 1979 toe en wij danken U voor het vertrouwen in 1978 fr. mannaertsstraat 9 - bij diamantkrulsing ringbaan noord - telefoon 013-430632 Na rust zag men een totaal ander wed- strijdbeeld, waarin het alleen Fitclub was die de toon aangaf. Met vaak mooie combinaties togen zij telkens weer op het doel van Horvers af. Bij het laatste fluitsignaal van de scheidsrechter, was Fitclub Tilburg er helemaal in geslaagd om jle eerder vermelde nederlaag weg te werken en zo werd deze wedstrijd gewonnen met dezelfde cijfers nl. 72 als de eerste wedstrijd werd verloren. Een mooi re sultaat voor deze zaal voetballers. Nadere competi UO.J..WO.UUW...UU- SP°«Cer terwandeling en een Kendoipstr (positie «Winterland- nisch ten. Tevens was dit 1 ex- Nadat op zaterdag 23 december jl. het recreatieteam van Team 2000 i wedstrijd in het nederlaagtoernooi van Horvers E.T.G. met 20 had vei was het afgelopen vrijdag in dit toernooi de beurt aan Fitclub Tilburg. A lijk leek het daar echter niet op, want Horvers E.T.G. kwam na ca. If spelen op 20 voorsprong. Door keihard voor elkaar te werken en vroeg te scoren wist echter Fitclub Tilburg sterk terug te komen en zo kon men voor rust de stand nog gelijk trekken nl. 22. F.C. Lions ’74 bezorgde koploper FC Kökkie Patat een goede dienst door s.c. Mena Muria met een nederlaag naar huis te sturen. S.c. Mena Muria heeft de rodelantaamdrager duidelijk onderschat, wat mede een oorzaak was in de afwerking. Zelfs een straf schop werd gemist, deze werd een prooi van de overigens voortreffelijk keepende Lions-doelman H. Adriaan- sen. In een pittig maar sportief duel heeft Lemmens geen loon naar werken gekregen. F.C. Kokkie Patat was de gelukkige winnaar, de minimale voor sprong werd ondanks een hevig Lem- mens-offensief veilig naar het einde gebracht. Woutini Boys blijft goed draaien. Hun nieuwe aanvoerder stuwt de spelers naar goede prestaties Nu werd een onvolledig FC de Cock Kleding volledig weggespeeld en kon Woutini Boys met de 121 mon sterscore het belangrijke doelsaldo op vijzelen. F.C. de Waldhoorn gaat ook onverminderd door, FC Wage makers moest ook nu ondervinden dat de Waldhoom-aanval moeilijk te stuiten was, 40. S.V.R. blijft steeds maar punten binnenhalen, nu werd Na rust profiteerde van Loon g“ van de onrust bij Horvers en tijd» een numerieke meerderheid konden zij tegenscoren. Toen even daarna bij Horvers iedereen bleef staan omdat een bal over de zijlijn was gegaan, liet de scheidsrechter doorspelen en met een ferme knal in de hoek kon v. Loon op 22 komen. Horvers bleef onrus tig voetballen en hierdoor kwam men diverse malen gelukkig weg bij scho ten van v. Loon B.V. DE STAND 1. FC Kokkie Patat 1 2. FC de Waldhoorn 1 3. Woutini Boys 1 4. S.c. Mena Muria i 5. Lemmens 6. SVR 1 7. TSO 1 8. Bewo 9. FC de Cock Kled. 1 10. FC Wagemakers 1 11. Kemkes’67 1 12. FC Lion’74 1 PROGRAMMA ZATERDAG A.S. 14.00 uur TSO-Sc Mena Muria FC Lions’74-Woutini Boys Bewo-FC de Cock Kleding 15.00 uur SVR-FC de Waldhoorn FC Wagemakers-Lemmens Kemkes’67-FC Kokkie Patat Verheugend is niet alleen de duidelijke toename van het aantal bezoekers ten opzichte van voorgaande jaren maar ook de toename van bezoek uit alle la gen van de bevolking uit Hilvarenbeek. Voor 1979 staan wederom een aantal exposities op stapel waarbij naast de bijzondere aandacht voor de kunst ook andere cultuuraspekten aan de orde komen. Enkele prijsvoorbeelden: Breedte Hoogte 80 100 42.- 140 140 75.- 180 150 94.- 200 140 97.- Tropicane 3 is door zijn nederlaag tegen FC H.v.d.Hout 3 achterop ge raakt. In de derde klasse A blijft Sarto winnen. Nu wérd P.v.Beurden met maar liefst 132 teruggewezen. Krieksport blijft goed volgen met een punt achterstand dpor een 70 over winning op Flamingo’s. Zidewinde is een goede derde met drie punten ach terstand. In de derde klasse B komt weinig wijziging in de bovenste twee plaatsen. Team 2000 bleef aan leiding door een 41 overwinning De medewerking die door personen en groepen uit Hilvarenbeek aan de ex posities wordt verleend is de gemeente zeer goed bevallen. Dealer van AR - Sansui - Pio neer-Technics- National Sony - Garrard - Schneider - Nord-Mende - Rank - Arena - Rotel - War- fedale-Wega - Toshiba - NEC Authenic - CEC Leak - ITT Schaub-Lorenz scherpe prijs ^’"•4. eigen servicedienst gemakkelijke betaling I KOOPAVOND GEOPEND I Hekkesluiter FC Lions ’74 heeft het hooggeplaatste s.c. Mena Muria een koude douche bezorgd met een verrassende 31 nederlaag. FC Kokkie Patat bleef aan de leiding door een uiterst moeizame 10 zege op Lemmens. Duidelijke gaven ook de direkte achtervolgers, FC de Waldhoorn en Woutini beide forse winst te boeken. ---wr van de Stich- mig Vacantietoernooien in schoolverband voor het basis- en voortgezet onderwijs in het Tafeltenniscentrum Irene aan de Insulindestraat deelde wedstrijdleider René van Dijk tevens hoofdkompetitieleider van de Nederlandse Tafeltennis- bond het Irene-bestuur mede dat Irene I heren ondanks degradatie toch hoofdklasser blijft. D.T.T.C.-Interlance I kampioen in de promotie hoofdklasse D en derhalve gepromoveerd naar de hoofdklasse bezit geen geld meer om haar spelers te betalen en derhalve weigeren deze spelers om voor D.T.T.C.-In- terlance uit te komen in de hoofdklasse waardoor deze vereniging gedwongen is dit team helemaal uit de kompetitie terug te trekken. In de hoofdklasse A was Otikyo I voorlaatste geworden met 6 punten en Irene I in de hoofdklasse B met 8 pun ten en derhalve viel de beslissing ten gunste van Irene uit dat nu dus toch hoofdklasser blijft. Zou D.T.T.C.- Interlance afgezien hebben van pro motie dan zou de nummer 2 achter dit team gepromoveerd zijn doch nu men stopt kwam de beste nummer 5 van beide hoofdklassers in aanmerking voor de opengevallen plaats en dat was Irene I. Opnieuw zal Irene I het heel moeilijk krijgen in de hoofdklasse tegen o.a. Middelburg Zuid I, St. Aloysius I, Quick ’32 I want men In de 3e klasse K.N.V.B. moest afge lopen vrijdag Z.V.V. Horvers spelen tegen G.v. Loon B.V., tegen welke ploeg men de le wedstrijd in deze competitie het eerste verliespuntje had moeten toestaan door met 44 gelijk te spelen. mat een goet ia Muria met s te sturen. S.c. rodelantaamdra chat, wat mede de afwerking, werd gemist, /an de overiger ;nde Lions-doeln In een pittig Eenieder die meent een team van mi nimaal acht personen te kunnen for meren kan voor deze competitie in schrijven. Ook bestaande verenigin gen en recreatieteams zijn in deze competitie van harte welkom. Spelers die bij geen enkele vereniging of team zijn aangesloten kunnen zich aanmel den. Deze spelers worden dan door bemiddeling van het sportcentrum in teams ondergebracht. De dagen waarop de competitie wordt gespeeld zullen in overleg met de ingeschreven teams worden vastgesteld. De bedoeling is dat de jaarscompetitie half juni beëindigd. Alle wedstrijder het sportcentrum van F speeld. Veteranenteams, comditie door middel van zaalvoetbal op peil willen houden, kunnen voor deze competitie inschrijven. Het Integraal Beleidsoverleg tussen de Centrale Raad en C.R.M. dat door eerstgenoemde was opgeschort, zal weer normaal voortgang vinden. Ge zamenlijk werd tenslotte vastgesteld, dat de bezinning op het functioneren van dit overleg thans op korte termijn moet plaatsvinden. speelde combinatie op 10 te komen en wist deze voorsprong voor rust zelfs te verhogen tot 20. Na rust werd de wedstrijd geleidelijk aan feller en soms zelfs grimmig, dit was voor namelijk het gevolg van enkele du bieuze beslissingen van de scheidsrechter. Aktua-Sport Ondanks degradatie met specials Lucky Irene heren blijven hoofdklassers aantal programma’s gepland, die alle als thema de sport in het buitenland hebben. Tweemaal zal op de zaterdagochtend de schijnwerper gericht worden opéén Op zaterdag 6 januari zal de sport in Amerika aan de orde komen. Een week later is het West-Duitsland, dat nader bekeken wordt. Voor beide programma’s zijn vijf Ne derlandse top-sporters uitgenodigd, om hun visie en ervaringen te komen vertellen aan Eddy Poelmann en Evert ten Napel. Voor de Amerika-uitzending zijn dat Enith Brigitta, atlete Ria Stalman, motorcrosser Pierre Karsmakers, voetballer Peter Ressel en basketbal ler Hans van Rooden. De AKTUA-correspondenten in het buitenland zullen dan hun eigen visie geven op het sportgebeuren in hun werkgebied. Horvers was ditmaal op zijn hoede en men probeerde meteen met pressie- voetbal de tegenstanders onder druk te zetten. Zo kreeg Horvers na ca. 4 min. de gelegenheid tot scoren via een strafschop, maar deze werd door de keeper van v. Loon goed gestopt. Toch wist Horvers via een goed uitge- een verdienstelijk 00 behaald bij T.S.O. dat duidelijk tevreden was. Bewo klom op naar de middenmoot. De stijging van drie plaatsen werd ver oorzaakt door een 31 zege, behaald op Kemkes ’67 dat zich verkeek op het slimme countervoetbal van Bewo. Voor zaterdag, ijs en weder dienende, staan de belangrijke ontmoetingen FC Lions tegen Woutini Boys en S.V.R. - F.C. de Waldhoorn op het pro gramma. Gezien de recente prestaties van de lagere clubs verwachten wij van deze duels zeker een verrassende uit slag. Wij leveren tevens: Aluminium jaloezieën voor binnen en buiten Vertikale jaloezieën Rolgordijnen Zonneschermen Aluminium raam-en deurhorren Al/e maten - Vele kleuren - 5 Jaar garantie - Gratis meten - Snelle levering Winkel Showroom Tilburg Goirkestraat 26 tel 013-425.180 Breda Haagdijk 52 tel 076-133.332 Teneinde zijn wagens efficiënter en mijn doch uiterlijk 1 februari 1979 zijn zuiniger te maken, heeft General Mo- standpunt t.a.v. de bovenbedoelde tors in 1977 inde Verenigde Staten een keuze kenbaar maken. budget van verscheidene miljarden dollars uitgetrokken en is dat jaar be gonnen met een grondige vernieuwing van al zijn modellen. In 1977 heeft zij de afmetingen en gewicht van haar wagens in de grootste klasse sterk ge reduceerd en voor het modeljaar 1978 zijn de Amerikaanse modellen van het midden formaat compacter en lichter geworden. Voor 1979 komt de grootste autocon- Op 18 december 1978 heeft op verzoek van het dagelijks bestuur van de Cen trale Raad voor Gezinsverzorging een gesprek plaatsgevonden tussen dit be stuur en staatssecretaris Wallis de Vries van C.R.M. Onderwerp van dit gesprek was de pro cedure, die gevolgd zou moeten worden bij een deel van de in voorbereiding zijnde beleidsmaatregelen in de gezins verzorging voor het jaar 1979. Het gaat hier om de correctie, die mo gelijk is in situaties waar aan de hand van de nieuwste bevolkingsgegevens is geconstateerd dat in 1976 een te zwaar inhaalprogramma werd opge legd. Deze correctie kan zowel integraal als voor een deel van de instellingen, nl. die met de laagste verzorgingsni- veaus, worden toegepast. De Centrale Raad had zich op het standpunt gesteld, dat de mogelijkheid om de instellingen over deze keuze te laten meespreken onvoldoende in de tijdsplanning was betrokken. De staatssecretaris van C.R.M. aan de andere kant voelt zich verantwoorde lijk de instellingen voor gezinsverzor ging op korte termijn, nl. vóór 1 ja nuari 1979, zoveel mogelijk duidelijk heid te verschaffen over het gebruik van de financiële ruimte die uit het onderzoek van de ontwikkelingen in de voorgaande jaren, naar voren is ge komen. Dit onderzoek werd verricht door C.R.M. en Centrale Raad geza menlijk. De gesprekspartners zijn het volgende overeengekomen a. zo spoedig mogelijk wordt de cir culaire, die reeds gereed ligt, omvat tend het geheel van beleidsmaatrege len voor 1979, zoals de staatssecreta ris zich die op dit moment voorstelt, aan de instellingen toegezonden; b. ten aanzien van het boven genoemde keuzepunt wordt in die cir culaire vermeld daft de staatssecretaris i zich het recht voorbehoudt alsnog een andere oplossing te kiezen wanneer het nog uit te brengen advies van de Cnetrale Raad hem daartoe aanleiding zou geven; c. de Centrale Raad zal op korte ter- 16-28 45-16 16-25 56-20 16-23 51-16 16-21 27-19 16-19 26-13 16-15 22-24 16-13 28-41 16-10 17-36 16-10 22-49 16- 8 17-29 16- 8 16-33 16- 4 14-44 Motobècane Nederland BV, im porteur van o.a. de Franse Motobè cane sportfietsen, start in dit nieuwe jaar met een aantal voorlichtings avonden, voor race- en trimfietsen. Deze avonden worden gegeven in sa menwerking met de plaatselijke Bovag tweewielerspeciaalzaken. In Tilburg wordt deze avond gehouden op dins dag 9 januari 1979, in de Riddershof Leharstraat 110, aanvang 20.00 uur. Twee onafhankelijke experts, t.w. de heren Stoop en Krijnen, zijn uitgeno digd deze avond van technische in formatie te voorzien. De heer Stoop is ploegleider van Mi chelin, commissielid van Olimpia’s Tour, en begeleider van de nationale ploegen van de KNWU. De heer Krij nen, is mecanicien van de KNWU, deed met Kees Pellenaars 5 maal de Tour de France, ging 15 maal naar de wereldkampioenschappen met de na tionale ploeg, en deed 98 zesdaagsen. Al met al, mensen die borg staan voor kennis en vakmanschap. Iedereen die geïnteresseerd is in het bijwonen van deze leerzame avond, is van harte welkom. De toegang is gra tis, doch het is wel wenselijk dat u zich ten spoedigste opgeeft bij uw twee- wielerspecialist, of op het sekretariaat van de Bovag tweewielerbedrijven distrikt Tilburg, Stationsstraat 49 te Tilburg. Prinsengala in Rijen Ter gelegenheid van het 12-jarig be staan van de Rijense Carnavals Stich ting organiseert het bestuur van de Rijense Carnavals Stichting een groots «Prinsengala». Het bestuur heeft het genoegen in de gloedniem zaal van café-restaurant cobs» te Rijen (voorheen De Har monie), een aantal Carnavalsprinsen met hun gevolg te ontvangen. Doel van dit evenement is, vriendschapsbanden te sluiten met Camavalsorganisaties uit eigen land en deze kennis te laten maken met pisch Westbrabantse Dit prinsengala vindt plaats dag 20 januari 1979 en za. een ontvangst door bur“_ Ballings in de residentie van prins Jacq den Eerste te 16.00 uur (café «Boerke Jacobs»). Meteen prinsendiner, tuss* om 20.00 uur het grote avoi. Kapellen en Dansmariekes v de vernieuwde zaal van cobs». Ongetwijfeld zullen de aanwe zige prinsen en burgervaders elkaar de carnavaleske bal toespelen al is het maar om waar te maken dat: «Eigen Haard toch goud waard is». Als klapstuk zal het showorkest «E.M.M.» uit Rijen (50 man sterk), te 23.00 uur met een grote muzikale show hulde brengen aan alle prinsen en gevolg die van verre zijn gekomen. Het feest zal daarna zeker tot in de kleine uurtjes worden voortgezet, daar staat de R.C.S. borg voor. De navolgende prinsen zullen worden ontvangen: Vlijmen Noordwijk, Oirschot, Bladel. Voor nadere informatie: Roepman, voorz. Pers en Prop Baroniestraat 16, tel. 01612-3504. Horvers met G.v.Loon. utvS 153 speelt tegen de sub-top van Nederland d.w.z. tegen teams die landelijk gezien op een plaats staan die ligt tussen de twaalfde en vierentwintigste. A.s. zondag vinden in de Ger lijke Sporthal aan de Goirlesev Willem II-stadion) de Brabantse pioenschappen plaats, waaraan senioren en 350 junioren deelnem de aanvang is ’s morgens gepland 9.00 uur terwijl de jeugdfinale om 18.00 uur en seniorenfmale om 20.00 uur op het programma staat; de toe gang is gratis en de organisatie is in handen van de Tilburgse tafeltennis verenigingen Luto en Irene. Succes vol ndety- expositiejaar camavalsfeer. r plaats op zater jn Hilvarenbeek i zal starten met burgemeester P. sinds 1951 organiseert de gemeente Hi]- an prins Jacq varenbeek exposities in het gemeente- :afé «Boerke huis. Tot nu toe werden er 54 tentoon stellingen georganiseerd met een totaal ssentijds, start aantal geregistreerde bezoekers in al die vondfeest met jaren van 48.075 bezoekers. Sinds 1977 bS wederom in WOrden de exposities gehouden in «De i «Boerke Ja- Wandelgangen» van de nieuwe ge- meentesekretarie, voorzien in het Raad huis. leze voor- i zal zijn „_jn worden in Hogendorp ge KorveLFortuiia 65 ims, die hun A.s. zondag 7 jan. ijs en weder dienende en de eerste zondag in het nieuwe jaar speelt Korvel een thuiswedstrijd, tegen het sterke For- e inlichtingen betreffende deze tuna uit Breda. Dit is de lijstaanvoer- ïtitie kunt u bekomen aan het der van de afdeling. Korvel moet entrum van Hogendorp, v. Ho- een van de onderste plaatsen ziv. traat 71, Tilburg of telefo- komen. Tegen Fortuna zal dat ecl 3-433645. De inschrijvingen niet meevallen. Men kan dit gaan z___. dienen te geschieden vóór 20 januari op het sportpark Goirleseweg achter a.s. de sporthal. Aanvang 14.30 uur. de Lange, terwijl 32 de baas bleef over FC Zidewinde-FC Kernr Interpolis-Amro CC Flamingo’s-Kriek Sport Sarto-P.v. Beurden GSD SET-FC Delicia FC Exclusief-OPG Tilburg FC ’t Bruggetje-Kivits Boys FC Trap. 3-FC H.v.d.Hout 3 Sarto 3-IFF 2 Team 2000-VV de Lange Kelder Boys 3-Amro CC 2 Bakker de Beer 2-Sabakoe 2 Lotox Sp. 2-H.v.Hooff Rh. 2 G.v.Loon BV-ZVV Horvers Merlijn-SV Caliqua

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1979 | | pagina 17