21 195 1LJ X-5 @>koppelmans Q Westland/Utrecht tennis in Pellikaanhal te Goirle J eugdkampioenschappen K.v. Straaten moet afhaken sport - sport - sport - sport sport sport sport - sport - sport - sport - sport - sport - sport - Eerste nederlaag S.C. Mena Muria Motorcross op 18 okt. HURKENS D-serie, oordeel. 6,00 van Cafetaria de Kruik kampioen :r ober 1978 pagina 38 DE TILBURGSE KOERIER Donderdag 12 oktober 1978 pagina 39 Korvel - FC Drunen EN 675895 coupé1977 i-garantie HURKENS 1200 1966 TOM OKKER LOUK SANDERS ILIE NASTASE JOHN MCENROE Deze 4 spelers zullen tegen elkaar uitkomen in de Pellikaanhal te Goirle. Voor Goirlese T.V. R.K.T.V.V. - N.O.A.D. 10-jarig bestaan van F.C. Exclusief NU SLECHTS fl. 465 Dinsdags gesloten Tilburgse najaarskompetitie verloopt 8 13 5 Mena Muria - F.C. de Cock KIe- n hoger b.v. st.annaplein16 tel.430617 2 2 Met spanning en sensatie 4 4 K.S. Broekhoven - Oirschot V met antiebewijs. Springen P.C. «Het Laar Piet van Beurden/GSD blijft aan de top Standen Heidehoeve Kompetitie Gelegenheid bij uitstek voor bruiloften, en recepties. De keuken is dagelijks geopend van 12.00 - 15.00 uur en van 17.00 - 24.00 uur. Zondags van 12.00 - 24.00 uur. Grote parkeer gelegenheid. Van links naar rechts zittend Berkel Tevens uw beste leer meester voor een gedegen rij-opleiding voor vrachtauto of bus! Aanmelden van nieuwe cursisten uitsluitend bij ons CENTRALE HOOFDKANTOOR 12 rijlesuren plus lx examengeld plus gebruik van lesauto tijdens examen: 1RIJF BINK g Tel. 013-420143 8—2 3—6 af de 1. Het :n ver- »ndag tpark Ie se in tun Openingstijden: 8.30-17.30 na 17.30: tel. 04104-8332 VOORDEEL CURSUSPAKKET Vamor Rijschool HURKENS Kastanjestraat 17 Tel. 04104- 3465 Schijndel Ilie Nas- ■'ïder- nders, Eddie iriac. 4 Redenen waarom rijschool BERBER KARPETTEN >ber) ertjes vol beleven aan motorcross- TROJKA GRILL Ijalkan-hongaarsc specialiteiten MHUIy VwXcz Hugwe? 11 Brada TaWoon 07M40M» denswt steeds lOjaaropdel H. Houtepen Voetman en W. wen lapyt links naar rechts Beer, J. Vugt, G. I i even voor de camera van Iriks, J. v. Dungen, T. de lelis, B. Verhoeven, J. v. 21 21 21 Leeuw 21 8 3 8 0 5 a.s. Onze instrukteurs rijden de volgende plaatsen en hi omgeving: BOXTEL, SCHIJNDEL, ’s-HERTOGENBOSCH VEGHEL, KERKDRIEL, WAALWIJK, TILBURG, OISTERWIJK Bij tot sport, beter nen, was J.v.d. Hc snrnno da 4 jen bruto ton; motoren van Op 18 oktober zal er gespeeld worden in de Pellikaanhal te Goirle, aanvang 19.30 uur. De witte groep zal hier uit komen Okker tegen Sanders en Nas- tase tegen Mcenroe. De dubbelspelen met de motor- lilvarenbeek de sn voor de bij aten rijdertjes i Mala- Doretha Ekkers :alle Poels met De lokale omroep Goir wezig zijn om televis maken, die op een late zonden zullen worden deL.O.G. aller de studio op de i Waar het nv'" Dagelijks levende muziek door echte Hongaarse musici. een stenen vloer t vaste vloerbe- /olkomen nieuw 24—43 24—40 24—31 24—29 24—28 24—24 24—23 24—23 24—16 24—16 24—12 24— 8 24— 8 i mindering Stand regio - klasse FC H.v.d. Hout FC de Arend J. v.d. Hovensport Dingemans sw Zigenhorn FC Kools K. v. Straaten FC de Guld B.M.C. pioenschap gerold. Na het grote suk- ses van de senioresraces enkele weken geleden hopen alle racertjes natuurlijk op een druk bezocht jeugdkam pioenschap. Aan de start verschijnen coureurs van 4 t.e.m. 15 jaar, die be halve op 50 cc- en 80 cc-motoren, ook op zelfgebouwde motoren met elkaar strijd zullen leveren. Vooral deze zelf- bouwertjes oogsten veel waardering in motorsportkringen. Het geheel be looft een boeiend spektakel te worden. Aanstaande zaterdag 14 oktober) is er voor de jeugdige motorcrossser op spanning en sensatie te de Swaardvenseweg. De club «Hart van Brabant» heeft name lijk in samenwerking n crossclubs Goirle en Hi jeugdkampioenschappen deze clubs aangeslot georganiseerd. Voor de clubs uit Goirle en Hilvaren- beek bleek het terrein dat zij ter be schikking hebben erg krap te worden. Daar motorcrossclub «Hart van Bra bant» over een prachtig, door de ge meente geschonken circuit beschikt, hebben deze clubs kontakt gezocht met laatstgenoemde vereniging. Sa men hebben de clubs besloten tot een intensievere samenwerking op het ge bied van de begeleiding van de jeugd. Tevens is uit dit eerste kontakt dit ge zamenlijk georganiseerde jeugdkam- maar deze overwinning hielp V.C.S.C. moest genoegen -ede plaats. r‘"ande zaterds nomstige kamp bewonderen t" wijl om 1 uur voor u snel en goedkoop het begeerde rijbewijs bezorgt: 60 Minuten rijles per uur! Altijd dezelfde gediplo meerde instrukteur ’s Avonds theorieles bij u in de buurt Zeer hoog percentage ge slaagde cursisten! Voor tievoe wel een wedstrijd Oirschot zich de laat herstellen is ook de wu....„ tegenstander in wins De wedstrijd begint K.v. Straaten heeft door zijn nederlaag tegen J.v.d. Hovensport duidelijk moeten haken en is nu in de onderste regionen beland. K.v. Straaten had in c het overwicht en het betere spel, maar kwam in de laatste helft op een ongelukkige achterstand via een strafschop. In de lies op de aanval zetten wat resulteerde in een nog grotere >seert met genoegen i Herik, sponsor J. s, A. Vugt, G. M( $bv Qudge 3 tilburg Th/c/rs 14 12 9 19 18 19 4 2 13 22 1 10 23 0 7 26 wonnen, niets en nemen met de twet De eindstand Caf de Kruik V.C.S.C. F.K.C. de Laat 21 11 21 11 21 11 7 7 Het team van Cafetaria De Kruik pos< verzorger G. v.d. Bergmans, J. Donders, Lissum. J.v.d. Herik, F. Put, S. Bruurs, A.v. Lissum, B. v. el, J. Janssen, W.v. Lissum. SïbïXSS’ EX! als Brink en Campman, K.V.T. én Louis de Poortere geweldige kollekties brengen, kunnen wij u ook een 'populaire' serie tonen. Denk niet dat een karpet altijd op e moet liggen. In goede kombinatie met dekking kan het uw woonkamer een vc gezicht geven. Onze sortering berber en klassiek is nu oppt Zowel in afmetingen als prijzen bieden wij u een verscheidenheid in perzische dessins en effen meleerde 'ruige' berbers. A.s. zondag 15 oktober speelt Korvel een bekerwedstrijd tegen het sterke FC Drunen uit die zelfde plaats. Korvel kent zijn tegenstander eig lijk van enkele jaren terug omdat toen aan hun tornooi hebben deel nomen, maar toen was het van de zijue van Korvel een slechte wedstrijd. Wat het nu zal worden kunnen we zond?" gaan aanschouwen in het sportp Tilburg, achter de sporthal. Goirk weg, aanvang 14.30 uur. Westland/Utrecht tennis is een wereldtoptennisevenement dat dit jaar gespeeld zal worden van 17 t/m 22 okt. met de volgende spelers: Guillermo Vilas, Eddie Dibbs, Ilie Nastase, John Mcenroe, Tom Okker, Tim Gullikson, Jan Tiriac en Loek Sanders. De spelers zijn verdee (een groene en een i zullen een halve komj (half round robin), daa laatste 2 spelers van beide groepen af. De 4 overgebleven spelers gaan in een «knock-out» toernooi verde winnaars spelen in de finak kaar en de verliezers zullen en 4e plaats spelen. De groene groep bestaat uit, tasie. John Monroe en de Nedv>- landers Tom Okker en Loek Sander<: de witte groep Guillermo Vilas, Edu.v Dibbs. Tim Gullihsen en Jan Tiriac. Het programma omvat per sessie twee enkelspelen en een dubbelspel. Er zal 8 14 23 8 12 29 10 8 12 16 1 8 11 21 8 11 8 10 8 6 17 24 8 5 10 17 7 19 5 21 5 10 28 5 8 20 4 6 20 5 6 20 5 5 17 F.K.C. de Laat Combi 73 Van Sprreuwel F.C. Intiem Caf Pedico Gouden Cafet 21 13 2 6 28 57-32 21 12 5 5 26 38-32 2 8 24 45-23 8 24 45-23 8 24 33-28 7 21 25-23 5 3 11 11 21-54 6 5 10 7 26-40 - 3 7 11 3 16-32 Cafetaria Pedico en Gouden Leeuw ieder acht winstpunten in mindering. bij aankoop van 12 flessen wijn in de WIJNBOETIEK de Schans 33, Tilb. noord irle zal o.a. aan- isie-opnames te iter tijdstip uitge- warden. Tevens heeft racertjes uitgenodigd in datum van uitzending. Waar het motorcrossclub «Hart van Brabant» vooral om te doen is, is de begeleiding van kinderen in deze boeiende tak van de motorsport. is veel te gevaarlijk en bovendien ver boden om deze kinderen steeds maar de straat op te sturen met hun motor fietsen. Daarom stimuleert de club de jeugd enorm om onder toeziend oog van bekwame leiders hun races in clubverband te houden. Er staan dan ook plannen op stapel om in de toe komst samen met de verenigingen uit Goirle en Hilvarenbeek om de veer tien dagen races te organiseren. Het terrein aan de Swaardvenseweg wordt bovendien daardoor extra ren dabel. Voorlopig echter kunt u aan staande zaterdag vanaf 11 uur de toe komstige kampioenen en hun machines tjjdens de trainingen, ter- ur het sein wordt gegeven de grote strijd. Na in 1974 als vijfde geëindigd te zijn, werd FC Exclusief in 1975 opnieuw kwampioen. In 1976 zijn we op een 3e plaats geëindigd, en een 6e plaats in 1977. Na wat uitgekeken te zijn in de Heidehoevekompetitie, kwam de mo gelijkheid om in de Rekreatiekom- petitie Tilburg mee gaan te doen, waar we momenteel boven aan de ranglijst staan. In het begin van dit jaar werd er een feestkommissie in het leven ge roepen, die als taak kreeg er ’n groots feest van te maken. Na maandenlange voorbereidingen, zijn H.v.d. Wiel, H. v. Laarhoven en L. Hutten er in ge slaagd om ’n feestavond bij hun sponsor te organiseren en een week later 'n reis te gaan maken naar Essen-Duitsland. Op 14 oktober zal er een feestavond gehouden worden voor leden en genodigden bij de spon sor C. Hutten van frituur en ijssalon Exclusief, Berkdijksestraat 117-119, die op 1 okt. jl. de nieuwe gemoder- personeelsfeest :rd werd extra glans »t ongeslagen S.C. handen naar huis a de gehele wedstrijd jpeeld op de helft van ar terwijl Henk Zieltjens jrdediging uitstekend or- warende T.S.O.-counters vensgevaarlijk. Diverse keren kwa- en de snelle spitsen opzetten met als isultaat een 41 uitslag. Trotse al enheerser werd nu F.C. Kokkie Pa- it dat de volle winst greep bij Kemkes )7. Pas laat in de ontmoeting kon de lagere 10 stand uitgebouwd wor- fen tot 40. mede tot toedoen van de ^makkelijk scorende W. Uiens. Ook SC. de Waldhoorn voegde zich bij de fop door een 12 achterstand tegen V.R. om te buigen tot eenforse 8—3 Overwinning. In een kleurloze wed- trijd hielden Lemmens en F.C. Wa- emakers elkaar in evenwicht. De K-0 eindstand was voor beide een ërlies ten opzichte van de topposi- es. Woutini Boys had veel meer hoeite met Valentino Boys dan de te üyale 41 winst doet vermoeden. Het verschil tussen de teams zat dan ook duidelijk in de afwerking. Span ning te over in het duel tussen F.C. d* Cock Kleding en Bewo. Ondanks f„. fabelachtig keeperswerk van Bewo - in het enkelspel worden gespeeld om twee gewonnen sets (best of three) met toepassing van de z.g. 13 point tie break in elke set. In het dubbelspel zullen de combinaties per avond ver schillen, en zal in principe een z.g. pro- set worden gespeeld. Dit houdt in dat het paar dat het eerst acht games - met een verschil van tenminste twee - be haalt, winnaar is. Bij de stand 88 volgt een tie-break. 1. Huysmans 2. Heidehoeve 3. Electro-Albert 4. Telleman H 5. Hufima 6. Hesselbert H.V.B.C. Tegelhal Buro-Verschuuren Kerkzicht 11. R.B.O. 12. Donanti 13. Galaxy-Lin 14. Volco 2 en 4 winstpunten in HET PROGRAMMA VOOR ZONDAG 15.10.’78 10 uur Kerkzicht - R.B.' Galaxy-Lin - Huf elleman - Tcgc! 11 uur eidehoeve - Donanti olco - Huysmans Hesselbert - H.V.B.C. 12 uur Verschuuren - Electro-Albert niseerde zaak heeft geopend. Op 21 okt. hopen we dan rond 13 uur te ver trekken naar Essen, waar ons ook een feestavond te wachten staat. Op 22 okt. zal er een wedstrijd gespeeld worden tegen onze vrienden uit Es sen. Na de nodige drank gebruikt te hebben, zal er op de terugweg nog een uitgebreid diner genuttigd worden, om vervolgens rond de klok van 22 uur weer in Tilburg te arriveren. Dat deze feesten met de nodige drank, eten en "ezelligheid gepaard gaan, twijfelen j als feestkom. niet aan. Vermel- /aardig is ook wel, dat er nog een aantal spelers bij zijn, die al ledenlijst voorkomen t. w. (mede-oprichter), H. v.d. Dries. Waarom? wijst zichzelf En op Mazda- :eer kompleet lange levens- gevoelig” zijn, j vragen. De voetbalvereniging F.C. Exclusief hoopt het komend weekend haar 10- jarig bestaan te vieren. FC Exclusief is opgericht op 29 okt. 1968 maar voetbalde toen onder de naam van Telexboys. Enkele mensen waaron der W. Houtepen die bij de PTT werk zaam waren, kregen ’n idee om eens een keer te gaan voetballen. Na vier jaar vriendschappelijke wedstrijden te hebben gespeeld, werd er naar een sponsor gezocht. C. Hutten van fri tuur en ijssalon Exclusief, zag het met gez' deze vriendenklub wel zitten en be- Y*J sloot in 1972 met hun in zee te gaan. In 1973 is FC Exclusief in de Heide hoevekompetitie gaan spelen, en werd in dat jaar al meteen kampioen. r a.s. zondaj /oetbai aan de L zeer ir* tussen Vooruit. atste wekt i is, zal er a, /edstr:j Zondag 8 October opende P.C. «het Laar» het winterseizoen met een springwedstrijd voor al haar leden. Ruim 90 combinaties sprongen voor eeji groot publiek een spfektakulair concours. Onderstaande combinaties sprongen zich op de ereplaatsen; Rubriek 1 Aspiranten: I. Sivi grida met Monami; 2. Doretha I met Margon; 3. Pascal iw! Brunhilde. Rubriek 2 B-ruiters onervaren: 1Irene Prinsen met Othello; 2. Nathascha Poels met Brunhilde; 3. Theo Daniëls met Patricia. Rubriek 3 B-ruiters ervaren: IHen- riëtte v. Campen met Peggy; 2. Ankie Lemans met Beauty Dory; 3. Marc Dusomos met Columbo. Rubriek 4 L-M-Z-ruiters: IFrans v. Amelsfoort met Michael; 2. Jenske Huysmans met Naranca; 3. Berend- Jan v.d. Aa met My fair lady. Rubriek 5 Paarden 90/100 cm: 1. Wil Adriaansen met Pasja Blue; 2. Martin v. Oudheusden met Roland; 3. Nancy Huysmans met Sammy. Rubriek6paarden 110/130cm: I.John Willemse met Glamoer; 2. Erik Berk hof met Happy Hannovér; 3. Peter Rossou met Don Benito. 1 Komende zondag worden er in het Til burgse amateurvoetbal geen competi- 1 tiewedstrijden gespeeld. Toch kunnen de voetballiefhebbers terecht bij een topper van de eerste orde. Op het t R.K.T.V.V.-terrein wordt namelijk - de bekerwedstrijd R.K.T.V.V. - N.O.A.D. gespeeld. In het recente verleden waren de wedstrijden tussen beide kemphanen in het ama- teurvoetbal botsingen van kaliber die i altijd bol stonden van spanning en sen- i satie. Vorig jaar moesten de geel- blauwen echter een stapje terug doen en degraderen naar de tweede klasse. Terwijl R.K.T.V.V. in de eerste klasse zijn partijtje steeds fneeblies. Dit seizoen propagandeert R.K.T.V.V. het aanvallende voetbal, wat niet meer op veel voetbalvelden te zien is. Onder de bekwame leiding van trainer Rijnders is R.K.T.V.V. uitge groeid tot een aanvallend team, wat ook a.s. zondag weer in praktijk ge bracht zal worden. Dat dit aanvallend spel niet altijd het verdiende resultaat oplevert moesten de tricolores afgelo- i pen zondag ervaren. N.O.A.D. van I zijn kant zal er uiteraard op uit zijn om R.K.T.V.V. in deze bekerstrijd beentje te lichten en een ronde verder te komen. Daar de volgende rondes wel eens interessante wedstrijden op kunnen leveren zal ook R.K.T.V.V. op uit zijn deze te bereiken. Ingre- ënten voldoende aanwezig om een mg naar het R.K.T.V.V.-terrein te maken. Aan vang halfdrie en scheidsrechter is de heer Hopmans uit Hoogerheide. >upé 5x gelagerde albanden, rem- irdverlichting, terval, rolgordels, alarmknipper- 1 Landau f23.750.- Mazda rotatie- ogelijk jag geen competi- Leijparkweg. maar interessante beker- n Broekhoven Broekhoven, ken knap aan alles aan doen om strijd tegen deze sterke in winst om te zetten. t om 14.30 uur. I Totaal onverwacht liep S.C. Mena Muria de eerste nederlaag op tegen T.S.O. I Hierdoor komt F.C. Kokkie Patat alleen aan de leiding en slopen F.C. de I Waldhoorn en Woutini Boys dichterbij in de strijd om de ereplaatsen. T.S.O. heeft het personeelsfeest dat J aterdag j.l. gevierd werd extra glans doelman M. van Dooren. vocht F.C. legeven door het ongeslagen S.C. C°ck Kleding zich naar een 21 4ena Muria met lege handen naar huis voorsprong in de laatste minuut. t| sturen. Bijna de gehele wedstrijd Echter d'rekt na de aftrap wist in de- heeft zich afgespeeld op de helft van zelfde m'nuut Bewo middels F. van T.S.O. Maar terwijl Henk Zieltjens Zundert ,n een scrimmage alsnog de '.S. de verdediging uitstekend or- gelijkmaker te scoren. iniseerde waren de T.S.O. - counters Voor staat het treffen tussen F.C. de Waldhoorn en Woutini Boys centraal op de velden van de Heide hoeve. DE STAND F.C. Kokkie Patat F.C. de Waldhoorn S. C. Mena Muria Woutini Boys F.C. Wagemakers Lemmens T. S.O. S.V.R. Kemkes ’67 F.C. d. C. Kleding Bewo Valentino B. Programma zaterdag 14.00 uur F.C. Wagemakers - S.V.R. Valentino Boys - Lemmens Bewo - F.C. Kokkie Patat 15.00 uur s.c. de ding het Kemkes ’67 - T.S.O. F.C. de Waldhoorn - Woutini Boys zullen later op deze avond bekend ge maakt worden. Het toernooi heeft een prijzengeld van totaal 100.000 dollar, waarvan 40.000 in handen van de win naar zal vallen. De tweede prijs. 20.000; derde prijs. S 12.000; vierde prijs, 9.000; vijfde prijs. 4.750; zesde prijs, 4.750; zevende prijs, 4.750; achtste prijs, 4.750. De toegangsbewijzen voor 18 oktober zijn uitsluitend verkrijgbaar aan de Pellikaanhal te Goirle. Voorde andere avonden moet u bij de desbetreffende hallen zijn. In de volgende plaatsen zou gespeeld Worden 17 okt. Groningen Arnhem, 18 okt. Zwolle en Goirle, 19 okt. Kerk- rade, 20 okt. Huizen (N-H). De halve finale word gespeeld in Haarlem. Op 21 okt. De finale op 22 okt. in Ahoy Sportpaleis Rotterdam. Voor Piet van de kompetitie voortr In haar duel tegen Ce uitgehaald 133. Vanaf het beginsignaal legde Piet 5 Beurden/GSD haar wil op aan tegenstander, hetgeen al snel resul teerde in een openingsdoelpunt. Met de regelmaat van de klok werd gescoord, waarbij sommige doelpun ten van uitstekende kwaliteit waren. De ruststand was 71welke stand na rust op dezelfde wijze werd uitge bouwd naar een eindstand van 133, waarmede Piet van Beurden/GSD op de bovenste plaats belandde met de volle winst en een doelsaldo van 20 vóór en 4 tegen. Vrijdag 13 oktober a.s. wordt in de stadssporthal gespeeld tegen Flamin go’s, die nog geen enkele wedstrijd verloren. Hier zal zeker sprake zijn van een boeiende strijd, waarvan de uitslag bepalend is wie voorlopig de ranglijst in 3A zal gaan aanvoeren. Gezien de ervaring heeft Piet van Beurden/GSD een iets betere kans de wedstrijd positief af te sluiten. Blusgroep nieuws Afgelopen zondag kwamen de dames van de Tilburgse blusgroep in het veld. I Tegenstandsters waren FC de Knal pot. FC de Knalpot kreeg in de 4e mi- I nuut reeds een zeer goede kans om te scoren, maar de pech was met hen. de bal ging tegen de paalRuststand 00. Ongeveer tien minuten voor het einde kwamen twee dames met elkaar in botsing, wat als gevolg had. dat een dame van de blusgroep gewond het veld moest verlaten. Verder ging de I strijd goed en sportief tegen elkaar op I en werd de eindstand dan ook terecht I 00. Zaterdag 14okt. spelende Blus- I groepheren tegen IFF. Aanvang 11.00 uur op het Ons Viosterrein aan de Ta- I traweg. I.O. ufima - Tegelhal donderdag 20 u. Beurden/GSD SSwerd flink V.V.Van Spreeuwel Competitie De Kruik heeft er geen gras over laten groeien en heeft terecht de titel veroverd in de negende van Spreeuwel-competitie. Mede-titelkandidaat de Laat had geen enkel verweer tegen het goede spel van de Kruik dat al binnen vijftien minuten op 3—0 stond. Vlak voor de rust redde de Laat de eer en dat beloofde wat voor de tweede helft. Maar daar kwam niets van. De Kruik bleef het spel beheersen en scoorde dan ook nog nummer vier en dat was de eindstand. Namens allen van harte proficiat. Van Spreeuwel 0 Combij 73 1 Deze wedstrijd moest de beslissing brengen wie 4e of 5e werd. Het is de Combij geworden, die daarmee einde lijk uit de buurt van de onderste plaats is gebleven. Van Spreeuwel, de kam pioen van vorig jaar werd nu vijfde. FC I.NTIEM 2 V.C.S.C. 3 Om de kans te behouden voor de titel moest V.C.S.C. winnen, maar zo een voudig lag dat niet, want de F.C. was de laatste weken goed op dreef. V.C.S.C. heeft uiteindelijk toch ge- Uitslagen regio-klasse Dingemans-BMX Zigenhorn-H v.d. Hout de Arend-Kools K.v. Straaten-J. v.d. Hoven eerste helft duidelijk minuut van de eerste I tweede helft gingen zij all achterstand. Bij de stand 30 kwamen ze nog terug 2. maar toen J.v.d. Hoven- dat de tweede helft duidelijk speelde, de vierde liet aanteke- u'as K.v. Straaten verslagen, lovensport kon zijn voor sprong daarna rustig uitbouwen tot 62. wat iet wat geflatteerd is. FC H.v.d. Hout bleef ongeslagen aan de leiding via een 63 overwinning op Zigenhorn. Zigenhorn bleef lang stand houden, maar in de slotfase moesten zij toch hun meerdere erkennen in FC H.v.d. Hout. Dingemans sw herstelde zich en won overtuigend met 82 van B.M.C. en heeft hierdoor weer aan sluiting gevonden met de top. In de tweede klasse bleven drie teams nog steeds ongeslagen. Marteaux won met 74 van I.F.F. FC Knudde bleef de baas over FC v. Dongen en Beatrix Old inn won met 54 van Electro Al bert. S.V.G. behaalde zijn eerste punten ten koste van FC de Roemer. Uitslagen 2e klasse I.F.F.-Marteaux Beatrix old in-Elektro Albert 1CV Dongen-FC Knudde FC de Roemer-S.V.G. :eld in 2 groepen witte groep) en npetitie spelen. iarbij vallen de epen tnin Ier. De le tegen el- i voor de 3e CQ C IJSSALON EXCLUSIEF

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1978 | | pagina 39