M ii V O i E® Kompetitie-tafeltennis s.c. Mena Muria bij Irene van start blijft goed volgen ;d i9 sport - sport - sport sport sport sport sport - sport - sport - sport - sport - sport - sport - LOTOX SPORT HAMERS ÈNH©OFF] NKB-pony concours „the. iridian &r. RUITERSHOP - .^HeS-KKri Eerste nederlaag K.v. Straaten Sn ilers en een Laekense oefenpro rnakatalja” ber 1978 pagina 30 DE TILBURGSE KOERIER Donderdag 14 september 1978 pagina 31 Tilburgse najaarscompetitie week 49, i iede Longa naar Weert I NO AD- Terneuzen The llan tikel aus t Sporthal de uur. Heuvelstraat 50 Tilburg tel. 013-423287 van leeft. llNTERSPORT Damnieuws T.D.V.-Polski Africhtingswed- strijd b.d. Tilburg Standen Heidehoeve- kompetitie Zaalvoetbal FC Huub van den Hout De stick van het Nederlands hockey-elftal bij de Europese kampioenschappen in Hannover. ialisten ebied van urten, ekers en 29—10 39—14 26—10 0—1 0—2 0—0 ge- ter van ie Ver- 21—39 21—34 xx 2126 21—25 21—24 «RSPlfe Wij slijpen uw schaatsen vakkundig 13—20 13—20 13—19 12—16 12—16 12—13 11— 12 12— 7 13— 5 6— 4 12— 2 BREDA Lange Brugstraat 44, Tel. 076 139181 ijsbaan rstellen, ich Gio ten ko- 50—31 33—30 25—19 29—28 26—36 17—51 16—28 14—20 19—161 13—23 13— 38 7—15 14— 49 sept. Donanti-Hurkers Telleman jsselbert gez.v» kende de ex-s de je N Besterdring 19 H Tel. 432306 I Leharstraat 105 J Tel. 555807 21—23 21—19 21—17 21—16 21—14 xx 21—11 xx 21—10 21— 5 ib var winst ook hier een ïspook die .00 uur een I.C. Ibert .schuuren ?elhal cht nog .30 u. lag van meisjes kam- n Duitsland is de Til- :krijder Manolitov.d. Uitzendburo 11e 5e plaats Zondag 17 september te Wanroij leijlen. Brjeda rrg. [Jj s Maharadja v supportersklub kunnen ereizen tegen sterk ge- rijzen. F.C. de F.C. Wager F.C. de Coi siaste Al bij naar 't Cent maal 14u.2 1 moet NOAD rebben getrok- -’-•■•-'ijven.De om is goed op weet elkaar dus het ontbreekt lutine van firn Smee- tegen het ■an de ge- i Robbe; elligheid ite derby jzen. i deze loterij vindteven- U :mber a.s. plaats en 21.00 uur in de zaal •kant. ningstijden is in 18.00 tot 19.; ;n). Woensdag Jongens en rut lar. Interieur-Brabant ’69 Op 15 september a.s. wordt de in schrijving geopend voor deelname aan de tweede Brabantse woonmanifes- tatie Interieur - Brabant '79. Deze konsumentenwoonbeurs wordt ge houden van 14 t/m 18 april 1979 in de jubileumhal van het Philips Ontspan- nings Centrum te Eindhoven en 4000 uw. paviljoens. belangstelling i de ondernemi 1. Huijsmans 2. Heidehoeve 3. Telleman 4. Electro Albert 5. Hufima 6. H.V.B.C 7. Hesselbe 8. B. Verse 9. De Tege 10. Kerkzicl 11. R.B.O. 12. Donanti-Hurkers 13. Volco 14. Galaxy Lin xx 2 winstpunten in mindering. PROGRAMMA VOOR A.S. ZONDAG 10.00 uur: Hufima - Volco R.B.O. - Electro Albert Kerkzicht - Buro Verschuuren 11.00 uur: De Tegelhal - P* Galaxy Lin - Telh Heidehoeve - Hes 12.00 UUR: Huijsmans - H.V.B.C. een klein pro- zitten wat krap James. Daarom lieve dames om )AD, zij kunnen an Herp, Lange igt hti utii een bijzonder immers terug, competitiestai in zijn winst kv Zuili ysteem.^^^- Artiestenelftal in Oisterwijk Op zondag 17 september a.s. zal de Het programma van deze middag is als werkgroep voetbal F.C. Bunders, ten bate van de bejaarden van Oisterwijk, op camping «De Boskant», Oirschot- sebaan 8a te Oisterwijk, een middag organiseren vol sport en spel met als hoofdschotel de voetbalwedstrijd F.C. BUNDERS - NEDERLANDS ARTIESTENELFTAL. Het Nederlands Artiestenelftal wordt begeleid door de bekende oud KNVB- scheidsrechter Lau van Ravens en de verslaggever Boer Voorthuizen. Ten behoeve van dit evenement is een loterij georganizeerd met verschillende schitterende prijz**1 De trekking van dc eens op 17 septer wel om ongeveer Camping De Bos! alles voor de ruiter - iets voor het paard aantrekkelijke kollektie - redelijke prij zen en deskundige adviezen. fr. mannaertsstraat 9 - bij diamantkrulslng ringbaan noord - telefoon 013-430632 ire uitwedstrijd hebben ze hard nodig. De sup- anaf het Sport- 2SÏXS3 Hamers van Hooff Rohda- Nieuws Tilburg Programma voor a.s. zondag 17 sep tember: 10 uur Oud Tilburg-Lotox-Sport 10 uur Mevio H.T.-Radiobeurs 11 uur Taxi 434300-Victor Boeren 11 uur D.J.M.-F.C. de Jong 12 uur Elro-Snacks-F.C. Roks 12 uur Exclusief-Radio-TV Jansen De Longa supportersklub gaat zondag naar de wedstrijd Wilhelmina 08 - Longa. Vertrek 12.30 uur Schuermans en 12.45 uur Longa klubhuis. Jeugdle den opgeven bij de heer Tijn Mertens en bij A.v. Exel, Hendrik de Keijserstr. 66. n uit den Recreatie kompetitie -.datde Tilhlir„ ling van intensief Sansui kompetitie Korenbloem-Den Dre Auto Noordhoek-Bongkar Tempofoon-Kamminga Luco Sport-Verhoeven Geel Zwart-Storm STAND FC Den Dre F.C. Luco Sport FC Korenbloem FC Tempofoon VV Geel Zwart FC Bongkar FC Auto Noordh. FC Verhoeven SC Kamminga FC Storm SOV Tilbria Programma voor zaterdag 16 s Bongkar-Luco Sport (13 u.) Tilbria-Tempofoon 14.15 u.) Den Dre-Kamminga (14.15 u.) Auto Noordhoek-Geel Zwart (15.30 u.) Vei Alle Mam J.P.S. Woudrichem Zaterdag aan vang 15 uur ont moet J.P.S. op zijn complex aan de Debussylaan Woudrichem. Reeds in dit vroege stadium van de competitie draagt het treffen tussen beide ploegen jzonder karakter. Zij kunnen *“"jgzien op een suksesvolle start, waarbij Woudrichem eerste wedstrijden tot royale (wam en J.P.S. na de zege op lichem een puntenverdeling in de uitwedstrijd tegen Seolto bereikte. Dankzij dat hoopvolle begin bezitten J.P.S. en Woudrichem een aantrek kelijke positie op de ranglijst die in het rechtstreekse duel van a.s. zaterdag dan ook inzet zal zijn. Na de overwinningen van het eerste en tweede tiental van T.D.V.-Polski in het afgelopen weekend in Bakel en Schijndel is onze aandacht nu geves tigd op de derby T.D.V.-Polski 2 - Davo 2. Voor de T.D.V.-reserves zal dat ongetwijfeld een zware strijd wor den daar van ouds al de wedstrijden tussen deze beide reserveteams altijd spannend waren en vooral nu de be zoekers zullen trachten om hun nog ongeslagen positie in de Noordbra- bantse hoofdklasse te handhaven al zullen zij op sterke tegenstand moeten rekenen in deze wedstrijd die gespeeld wordt a.s. maandag in het klublokaal van T.D.V.-Polski Café Boulevard, Noordstraat 49, aanvang 20.00 uur. Weer een goede gelegenheid om met de damsport kennis te maken. Hooff Rohda in zijn eerste wedstrijd debutant Kelder boys de baas en wel met 51. Debutant Lotox Sport ver raste Pellikaan en won met 32. A.Z.V. behaalde ook zijn eerste overwinning via Auto Brouwer en is vergeleken met vorig jaar beter uit de startblokken gekomen. In de tweede klasse leed Electro Albert een grote nederlaag tegen FC Knudde. Zij verlo ren maar liefst met 92. Beatrix Old Inn versloeg FC v. Dongen en de de butanten FC Marteaux en Sabakoe bleven alle twee aan de winnende kant. In de res. eerste klasse behaalde J.v.d. Hovensport 2, FC H.v.d. Hout 2 en Sarto 2 hun eerste overwinning. De meisjes spelen a.s. zaterdag ook hun eerste thuiswedstrijd in de lan delijke klasse en wel tegen Steeds Ho ger T.S.B. uit Rijswijk. Ofschoon de kracht van Marlies Schuurkens, Ciska Boute en Madeleine Smeulders be kend zijn, kan de uitslag alleen maar geraden worden omdat de oriderlinge krachtsverhoudingen nog niet bekend zijn. Dus voor landelijk kompetitie- tafeltennis a.s. zaterdag om 14.00 uur naar het nieuwe home van Irene, het tafeltenniscentrum aan de Insulin- destraat. De toegang is gratis en der halve een mooie gelegenheid om ken nis te maken met toptafeltennis en met het nieuwe home van Irene. K.v. Straaten heeft zijn eerste wed- i R. Heijlen. strijd in de regio afdeling met 4—0 ilder uit Bijeda verloren van een goed spelend Din- it Tilburg. gemans sw. De kampioen van vorig jaar gehoorzaam- speelde te onsamenhangend. De uitslag ;t pakwerk te is wat te groot uitgevallen omdat een paar minuten voor tijd de stand nog 20 was, maar K.v. Straaten alles op de aanval ging zetten en daardoor de verdediging verwaarloosde. FC H.v.d. Hout behaalde zijn eerste overwinning ten koste van J.v.d. Ho vensport. J.v.d, Hovensport nam tweemaal een voorsprong, maar deze werd tweemaal teniet gedaan. In de laatste vijf minuten nam FC H.v.d. Hout definitief afstand van J.v.d. Ho vensport en won tenslotte met 42. In de eerste klasse bleef Hamers v. Fred v.d. Linden 5e bij de W.K. Superstock Bij de zondag gehouden pioenschappen in Duitsk burgse Superstockrijder Linden, rijdende voor Keser, op een eervoll geëindigd. Van der Linden, die in samenwerking met zijn monteurs zijn auto- en motor zelf heeft gebouwd en geprepareerd heeft hiermede weer eens bewezen klasse te bezitten. Op zondag 17 september wordt op de terreinen van het rekreatiecentrum De Bergen» te Wanroij het bondsconcours voor ponyruiters van de N.K.B. ge houden. Het betreft hier het belang rijkste evenement van deze organisatie. die de grootste pony-afdeling van Ne derland binnen haar geledingen heeft, vorig jaar werd het tienduizendste po- nylid geregistreerd Standen Van Spreeuwel kompetitie SARTO SUPPORTERS Komende zondag 17 september 1978 zal het eerste SARTO-team moeten aantreden tegen Rood-Wit in St.-Wil- gaat librord. eede Bij deze zwar •erven van supporters hard nodi "let portersbus vertrekt var. ae SE 1 - park Westend aan de C >en, getuige 13 15 uur en zal n< winning op huiswaarts keren. 7’ .an men Qm met de supportersbus mee te zien- reizen dient u zich vóór vrijdag 15 speeld op het september 22.00 uur op te geven bij: an de Goirke Mej. L. Brouwers of de h. A. om Brouwers, v. Dijckstraat 2 te Tilburg, tel. 013-68.46.80 of bij de h. J. Otten, hart Griegstraat 655 te Tilburg, tel. 013- i zijn 55.16.56. Leden van de suj met de b reduceer v„.Je. Informal t op Twinkle Stars en een schap er op stadgenoot DVC Elisa- bovenste een 21 winst. De ontmoeting tussen F.C. Kokkie Patat en Woutiniboys heeft volledig aan de verwachtingen voldaan. Het lukte Kokkie Patat om de gevreesde aanval van Woutini Boys aan banden te leggen. Een niet geringe prestatie, gezien de produktiviteit tot nu toe. Zelf wist men wel te scoren, wat ver diend was, en vlak voor tijd stelde men met een tweede treffer de zege veilig. Alle ruiters en amazones hebben de afgelopen weken in selektiewed- strijden gestreden om afgevaardigd te worden naar deze kampioenschappen. De belangstelling voor die selectie wedstrijden was enorm groot. Alle gewestelijke kampioenschappen, de N.K.B. telt drie van zulke gewesten, hadden veel publieke belangstelling en tijdens de wedstrijden van het gewest N.C.B. te Goirle-Hilvarenbeek wer den alle rekords gebroken. In kilome terslange files stroomden de tienduizenden toeschouwers toe. Dat belooft heel wat voor de komende kampioenschappen en de akkommo- datie te Wanroij is dan ook aanzienlijk A.s. weekend begint het eerste deel van de kompetitie 1978-1979 van de Nederlandse Tafeltennisbond voor de seniores en jeugd uitkomend in de lan delijke klassen. Irene ld hoofdklasse tot de beste 1 meteen al e maat en rei gedegradee burg. Winnen zal maar belangrijk 2 nieuwelinge in het Weijenberg zich zal gaan ontwikkelen men en zal worden opgevangen en begeleid klass door haar teamgenoten Riet van de Berghe en Henny van Unen. Want :ten kijf staat dat dit team een zeer J gevecht tegen de degradatie zal moeten voeren zodat homogeniteit een voorname faktor zal zijn. Bij het eerste herenteam van Ir gen de zaken al niet ve schoon de kansen op bel stiger zijn; in ieder geval ou strijd tegen het degradaties! a.s. zaterdagmiddag om 14.0v Vrijdag 15 september speelt de FC Huub van den Hout in Sporthal De Drieburcht zijn eerste thuiswedstrijd in de nieuwe competitie regio-klasse Noord-Brabant. Tegenstander is Koos van Straaten. Afgelopen vrijdag wist FC Huub van den Hout zijn eerste wedstrijd in winst om te zetten, maar of dit nu wederom het geval zal zijn is een open vraag, omdat het hier een wedstrijd betreft tussen twee teams die elkaar nauwelijks in kracht ontlo pen. Koos van Straaten zal zeker de mis stap van vorige week ten koste van FC Huub van den Hout willen herstellen, maar of de mannen van coac Antonioli het zover zullen late men is de vraag. Aanvang 20.30 Drieburcht. Dramatisch was het einde bij Bewo en s.c. Mena Muria. Gedurende de ge hele wedstrijd verdedigde Bewo een 10 voorsprong op een hevig aanval lend Mena Muria. Bleek deze opzet bijna te lukken, in de laatste minuut sloeg het noodlot toe bij Bewo. Eerst kwam de luid bejubelde gelijkmaker en voordat Bewo zich hersteld had werd enkele seconden later de tweede treffer geplaatst. Hierdoor kreeg Bewo wel erg weinig loon naar wer ken. Ook F.C. de Waldhoorn her stelde zich van de nederlaag van vo rige week door F.C. de Cock Kleding onderde voettelopen. EengetergdDe ging, interieur Waldhoorn sloeg in de eerste minuut al ren, cleaning i toe en vergrootte de voorsprong tot 60. T.S.O. is volledig van slag af gezien de laatste resultaten. Ook in hun treffen tegen Lemmens werden goede scoringskansen niet benut, iets wat Lemmens wel kon, gezien het 40 eindresultaat. Kemkes ’67 en S.V.R. beten zich stuk op de heer sende verdedigingen en de uitslag legde het falen van de aanvalslinie bloot. De 00 eindstand gaf echter de verhouding goed weer. Spannend wordt het zaterdag als de nummers twee en drie, te weten F.C. de Waldhoorn en s.c. Mena Muria elkaar treffen, aangezien verlies terugval van de toppositie betekent. Dit geldt even eens voor het treffen van Woutini Boys en Lemmens, de nummers vier en vijf op de ranglijst. PROGRAMMA 14.00 uur Waldhoor - s.c. Mena Muria ’"emaekers - Kemkes ’67 Cock Kleding - T.S.P. 15.00 uur Valentino Boys - Bewo F.C. Kokkie Patat - S.V.R. Woutini Boys - Lemmens Volleybalclub «West Side» De volleybalclub West Side, waarvan het I e herenteam in de 3e klasse van de NeVonBo-kring Tilburg speelt, heeft momenteel ongeveer 50 leden. Voor mensen die belangstelling hebben voor de sport in het algemeen en de volleybalsport in het bijzonder, is er nu weer gelegenheid zich aan te mel den als lid van onze vereniging. De trainingen staan onder des kundige leiding en worden gehouden in de gymzaal van de Angela-Mavo aan de Albertus Magnusstraat. Nieuwe leden melden zich aan de zaal of wenden zich voor inlichtingen bij M. v.d. Heyden, Postelse Hoeflaan 153, tel.: 67.42.62. G. Akkermans. Postelse Hoeflaan 155, tel.: 684660. Op volgende trainit plaats: maandag van dames (gevorderei 19.00 tot 20.00 u. vanaf 11 tot 15 jat Zondag a.s., 17 september wordt er op het terrein van de vroegere dierentuin aan de Bredaseweg een africh- tingswedstrijd gehouden voor verde- digingshonden. 15 honden i Bouviers, Duits manns, Rottweik Herder. Keurmeester is de Belg Pakwerkers zijn Jack Sild en Harry Verkooyen uit Afwisselend zijn de heidsoefeningen en het r zien. De wedstrijd begint om 10.30 uur. In de pauze tussen 13.00 en 14.00 uur is er een demonstratie G en G, d.i. Gedrag en Gehoorzaamheid. Dat zijn allerlei oefeningen die voor elke hon- debezitter erg praktisch zijn. Na afloop van de wedstrijd geeft een groep van de ponyclub ’t Laar een de monstratie dressuur met ponies. ;ze middag. /oorverkoop en- - el bij de heer van t 25, Oister- Isvoort, Jer. vijk en de heer van Rijnstraat R.K.T.V.V. - T.S.C. Komende zondag wordt op het sfeer volle sportpark Noord de wedstrijd R.K.T.V.V. - T.S.C. gespeeld. Op nieuw dus een pas gepromoveerde club op bezoek bij R.K.T.V.V. De ruim duizend toeschouwers afgelopen zondag bij de wedstrijd R.K.T.V.V. - Hapert hebben kunnen genieten van een even spannende als sensationele wedstrijd. Tegenover een technisch iets beter Hapert plaatst R.K.T.V.V. wel zoveel inzet en energie, dat Ha pert wel moest buigen. Komende zon dag dus T.S.C. Een ploeg die ook be kend staat om zijn techniek. En die slechts een seizoen nodig hadden om de verloren gegane plaats in de le klasse te heroveren. Wij verwachten daarom ook een spannende en goede wedstrijd die om half drie aan vangt en onder leiding staat van scheidsrechter van Dijk uit Helmond. Om half twaalf spelen de reserves van R.K.T.V.V. tegen S.A.B. Zigo-Essche Boys Zondag speelt Zigo zijn derde com petitiewedstrijd tegen Essche Boys. Na een voorspoedige start van de jeugdige Zigo-ploeg (gem. leeft. 21 jaar), zijn ook voor a.s. zondag de verwachtingen hoog gespannen. Dat het geen gemakkelijke karwei zal zijn, staat vrijwel zeker vast, daar ook Essche Boys een jeugdige en entoe- ploeg in het veld zullen sturen, al een gegeven, dat een gang t Zigo-terrein (hoek Vlashoflaan- itaurusweg), ten volle waard ikt. Aan vang van de wedstrijd te .30. Motor-Cross A.s. zaterdag 16-9-1978 wordt er weer voor de clubkampioenschappen van de MCC Midden Brabant gestreden aan de Grootvenstraat, achter de Vólt. De jeugdige renners zullen weer aan de start komen in de 50cc en de 80 cc. Er worden 250 renners verwacht, waarvan de jongste 3 jaar oud is. M.C.C. Hart Van Brabant Nadat de NOAD-dames om 10.00 uur de rij hebben geopend met hun wed strijd tegen EDN en om half twaalf de NOAD-reserves en junioreshoofd- klassers hun respectievelijke tegen standers Internos en Nac hebben ont moet, vangt om half drie, gelijktijdig met NOAD-4 - TAC-4, NOAD-Ter neuzen aan, de hoofdmoot van het ge- wuia> beuren aan de Melis Stokestraat. mgrijk. De Zeeuwsvlamingen hebben uit twee JVUIUII van «Wit- wedstrijden één punt meer dan (Limburg) kam NOAD, dat verleden zondag SC Gas- k'erd dit achttal in tel °P afstand hield- Ook na deze wedstrijd aan het langste eind he ken, Willen zij een beetje bijbliji formatie van trainer Walk is g elkaar ingespeeld, goed te vinden, alleen I nog wat aan afwerking. RUGBYCLUB TILBURG De Rugbyclub Tilburg speelt aan staande zondag zijn eerste thuiswed strijd op het nieuwe speelveld aan de Tatraweg (Ons Vios) om half drie tegen REL II. RCT II speelt in Beek (L) tegen Grasshoppers. Inlichtingen over de rugbysport worden graag ge geven op tel. 32.39.62. Set 2 - Beerse B-G 2 Het tweede dameselftal van Set g a.s. zondag in de slag voor hun tweec competitieduel tegen de reser'"" r bekend dat zii Beerse B’G' Gezien de r een aardige strijd tegemoet zie De wedstrijd wordt gesp—,J Koos Eras-sportpark aai Kanaaldijk op zondagmorgen 10.00 uur. Wie de meisjes van Set een warm toedraagt komt a.s. zaterdag aan zijn trekken in een direkte konfrontatie tussen SET 1 en SET 2. Ook deze meisjes weten van wanten als men hun uitslagen bekijkt vanj.l. zaterdag. Een 30 winst 60 zege cr----- beth. :rhoeven-Korenbloem (15.30 u.) 'e wedstrijden worden gespeeld bij anege «Zandeind» tre Riel. aanvang neemt in het prachtige tafel tenniscentrum Irene aan de Insulin- destraat 3 (achter het zwembad aan de Ringbaan Oost) met een wedstrijd tegen Wilno uit Vlissingen. Het betreft dames gepromoveerd naar de een wedstrijd uit de Hoofdklasse B en daarmede behorend hetgeen inhoudt dat Irene I heren be- 12 teams in ons land, krijgt hoort tot de beste 24 teams landelijk een tegenstandster van tbr- gezien. Wilno I een voor Irene be- eist naar het uit de eredivisie kende tegenstander verschijnt met :erde Koningslust I uit Lim- de ex-semi-international Dick Jeras en men zal er wel niet bij zijn de jeugdige talenten W. Wegman en .cigrijk zal zijn hoe de W. du Fossé. Irene I treedt aan in de- 7-: in bet Irene-team Anita zelfde opstelling als vorig seizoen toen eijenberg zich zal gaan ontwikkelen men promoveerde naar de hoofd zal worden opgevangen en begeleid klasse met Wim Juriëns de waar- Riet van de schijnlijke kopman Jan van Unen Unen. Want en Mare de Beer. Belangrijk zal vooral het spel van laatstgenoemde worden én voor het team én voor hemzelf vanwege de concurrentie die op de loer ligt. Het tweede herenteam van n van Irene lig- Irene speelt uit tegen stadgenoot Luto /eel anders of- I jn de overgangsklasse en hier wordt ehoud iets gun- het een strijd tussen de routine van „i „-v u:„ Matthieu van Lieshout, Wi„. kens en Marcel Smeulders t“" aanstormend jeugdtalent vat. broeders van Hulten en Ton 1 gezien het verleden kan met stel gezegd worden dat het een echts zal worden waarbij de uitslag niet ver van een gelijkspel zal liggen. 1. Café de Kruik 19—24 Punt 2. F.K.C. de Laatl9—22 eden 3. V.C.S.C. 19—22 ssen, 4. Van Spreeuwel 1921 5. Combinatie 73 19—20 6. Café Pectico 1911 7. F.C. Intiem 19H 8. Gouden Leeuw 197 Programma voor zondag: 11 uur Gouden Leeuw-FKC de Laat 11 Uur Café Pedico-Combij 73 12 uur v. SpreeuweLCafé de Kruik Na de eerste kompetitiedag won het eerste team verdienstelijk met 51 van Kelderboys. Het tweede team speelde een zeer goede wedstrijd, en wonnen met 62 van Feyax. Het derde team won met 42 van H.v.d. Hout. bus meereizen tegen sterk ge- v°or a.s. vrijdag staan de volgende erde prijzen. wedstrijden op het programma: Rohda itie over kosten van lidïnaat- 1 - Feyae in sporthal de Drieburcht. 5n/of busreis, kunnen ook bij Aanvang 19 u. 30. Rohda 2 - H. v.d. •'enstaande adressen worden inge- Hout 2 Stadsporthal. Aanvang 21.30 wonnen. uur. Rohda 3 is vrij. uitgebreid om de toegenomen belang stelling te kunnen opvangen. De kampioenswedstrijden, die vanaf 10.00 uur zullen worden gehouden, bestaan uit een groot aantal verschil lende onderdelen, zoals afdelings- dressuur, springen, mennen, indivi duele dressuur en diverse ponyspelen voor de kleinste deelnemers. Binnen het verband van de N.K.B. is vooral de afdelingsdressuur erg belangrijk. Vorig jaar werd het achttal van tenhorst» uit Horst pioen, maar dit jaar wt. u «v»..»» de gewestelijke wedstrijd verslagen door «Die Sevenrijders» uit Sevenum. Ook de vereniging, die tijdens de druk bezochte N.C.B.-kampioenschappen winnaar werd, «de Maresca ruiter tjes» uit Maarheeze, hoort dit jaar tot de favorieten. Naast de afdelingsdres suur zullen nog vele andere indivi duele wedstrijden en demonstraties HERDENKINGSRIT gehouden worden. Twee nieuwe wed- Door Motorsportclub Tilburg wordt strijd-vortnen zullen speciale aan- op ZOndag 24 september de tweede dacht krijgen, een wedstrijd voor vol herdenkingsrit Piet Kroezen tige groepen en een samengestelde houden. Deze was oud-voorzitte menwedstrijd. MST en oud-voorzitter van de eniging van Postzegelverzamelaars Tilburg. Het start- en finishbureau is gevestigd in Goirle op het Oranjeplein bij Café Restaurant ’t Centrum. Ge start kan worden tussen 13 en 14.30 uur. De A-klasse is een oriëntatierit voor ervaren rijders over goed berijd bare wegen. De B-klasse is voor be ginnende rijders en de C-klasse is er speciaal voor gezinnen. De prijs- uitreiking zal zo spoedig mogelijk plaatsvinden na binnenkomst van de laatste deelnemer per klasse. Voorin- NE schrijving kan plaatsvinden via de ■ES firma Maas, Korvelseweg 56. F.C. Kokkie Patat blijft fier aan de leiding door Woutini Boys met lege handen naar huis te sturen. Ook F.C. de Waldhoorn bltfft goed volgen, evenals s.c. Mena Muria dat in de laatste minuten een 1—0 achterstand tegen Bewo om kon buigen in n'!?gs m2 p_'::.j De grote belangstelling die er van de zijde van de ondernemers voor deze beurs bestaat, is aanleiding geweest de beurs met ca. 900 m2 uit te breiden. De diversiteit aan interieurprodukten zal tevens een uitbreiding ondergaan. De volgende branches komen voor deze uitbreiding in aanmerking: moderne meubelen, Weener meubelen, gor dijnen, vloer- en wandtegels, bad kamers, steenstrips, exclusieve wand- bekleding, verlichting, interieur - ge- bu*te schenkartikelen, Perzische en Oos- hard terse tapijten, baby- en kleutermeubi- lair, airconditioning, interieurbeveili- urbetimmering, huisbar- ren, cleaning service, teenerkamers, slaapkamers, oude prenten, kunst zinnige houten siervazen en schalen, koperen en roestvrijstalen kunst voorwerpen, wand- en vloerkleden, klein keramiek, schilderijen, aquarel len. Daarnaast is er ruimte voor ’n kleurenadviseur, ’n binnenhuisar chitect en andere voorlichtende in stanties. Prospectus en inlichtingen worden op aanvraag verstrekt door Beurzen Or ganisatiebureau Nederland B.V.. Postbus 276, 5700 AG, Helmond, Verdilaan 25. 5707 RG - Helmond of telefonisch onder nr. 04920-34172. NOAD VRAAGT DAMES! itrijd Het zal wellicht bekend zijn, dat Op- NOAD een dameselftal heeft, dat dit jaar zijn tweede competitiejaar be leert. Wellicht is hét minder het goed doen. Toch wi zo, dat zij het kami promotie naar de twe haar na misten. Aangezien het dit competitiejaar zo is, dat er twee promotieplaatsen zijn, moeten de geelblauwe ladies volgend seizoen wel in die hogere klasse te vinden zijn. Er doet zich echter le bleempje voor, nl. zij 2 ïn in de voetballende dj. Je deze oproep aan sportieve dame •n zich te melden bij NOAD, zij kti terecht bij mevr. N. van Herp, Lange Nieuwstraat 142, tel. 43.66.59 of bij mevrouw N. van Laerhoven, Kwaad- eindstraat 59, tel. 43.43.20. BC Tilburg 1 BCH 1 Zondag gaat de badmintoncompetitie van start. Voor het eerste team van BC Tilburg betekent dat meteen al een interessant duel, nl. tegen BCH uit J— Bosch. Het team van Tilburg, en weken onder leidin Huub Geelhoed een ir.< Mvivüprogramma heeft afgewerkt, zal het bijzonder moeilijk krijgen tegen het ambitieuze BCH. BCH heeft ver sterking gekregen van Clemens Wor tel, terwijl ook oud jeugdkampioen Gerard van Rooy in het eerste team is opgenomen. Tilburg daarentegen drijft nog op de bekende formatie, die zich elk jaar weet dat in deze competitie elk punt oefenprogramma is dat al naar voor gekomen. In Duitsland werd een teamtornooi gewonnen, waaraan o.a. deelnamen Solingen en Düsseldorf. Daarnaast werden wedstrijden tegen resp. Brunsum en Victoria gewonnen met 10-1 en 7-4. Trainer-speler Huub Geelhoed, die weet dat deze competitie elk p""* weer belangrijk zal zijn, zal aantree... met de dames: Nettie Lauwerijssen, Susan Leijtens en Tineke Galestien en de heren Ton Leijtens, Noud Smul ders en Wim Kuijpers. Alle faktoren zullen aanwezig zijn voor een pittige partij badminton, waarbij een uitslag niet te voorspellen is. A.s. zondag 17 sept. ’78 Sporthal Drieburgt met aanvang te 14 uur. Volgende open! ALLE SCHAATSEN OP VOORRAAD Het proj volgt 13.00 - 14.00 uur voetbalwedstrijd tussen twee combinatie-elftallen van de Bunders; 14.00 - 14.30 uur optreden van het Hamonie-orkest Oisterwijk; 14.30 uur aftrap door burgemeester Funk voor de voetbalwedstrijd F.C: Bunders - Nederlands Artiestenelftal; 15.15 uur demonstratie door model vliegclub Snoopy met enkele model vliegtuigen; 15.30uur 2e helft F.C. Bunders-Ne derlands Artiestenelftal; 16.30 uur einde van de2 kunt reeds nu in v< treebewijzen bekomen en wel 1 V.V. V.. Lind, Oisterwijk; de he Berkel, Jer. Boschstraat wijk; de heer van Amek Boschstraat 26, Oisterwi Kouwenhoven, Rembr. v 24. Oisterwijk.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1978 | | pagina 31