RUTONELLEN Z3ZXEH7 1978 1978 B (AÜTDllIËÜËiD Het Fiat 127- Prijzen- Festival 30 jaar jong Poedel-prijs Hapje, drankje Poedel-prijs-bori> de Fiat 132 2500 diesel Service en garantie Auto-veiling voor jong en oud DE TILBURGSE KOERIER 1978 pagina 8 Donderdag 7 september 1978 pagina 9 FIRT Fiat 131 Racing Vermogen 84 kW (115 DIN pk), topsnelheid 180 km/p.u., «e». Naam: adres: woonplaats: leeftijd:. jaar vóór 12 september bij ons inleveren. SUpercar-shOW Op deze twee pagina’s staat de letter keer. Onze showroom is open: maandag t/m vrijdag van 9.00 -18.00 uur. Zaterdag van 10.00 -18.00 uur Er valt nog veel meer te verdienen. Wat moet U doen? Tel het aantal keren dat de letter «e» op deze twee pagina’s voor komt, vul de onderstaande bon in, knip hem uit en lever de bon voor dinsdag a.s. bij ons in. U maakt kans op 150,100 of 50 liter benzine te winnen. De prijswinnaars krijgen bericht en staan de volgende week in deze krant. Sukses, want wij had den er een hele klus aan. Fiat X1/9 Special Vermogen 53,7 kW (73 DIN pk), topsnelheid 170 km/p.u. Fiat 128 3 P Berlinetta Special Vermogen 53,7 kW (73 DIN pk), topsnelheid 160 km/p.u., ringbaan west hart van brabantlaan tilburg - tel. 013-681912-681912 Wij zijn nog niet zo oud en zo voelen we ons dan ook niet. Maar neemt niet weg dat de ervaring die we in de afgelopen jaren hebben opgedaan ons dagelijks steeds goed van pas komt. De handen in het haar komt zelden voor; er is voor iedereen een pasklaar advies en een op maat gemaakte oplossing. We krijgen van U niet de tijd om stil te zitten en dat is een goed teken, zeker als je weet dat we U graèg helpen. Of het nu is met het repareren van een lek buitenbandje of het leasen van een com pleet wagenpark voor.een fleetowner. Elke klant is ons even lief. Ja, U leest het goed. U mag als eerste de nieuwste Fiat diesel komen bekijken en rijden. Een luxe-paard met alle comfort verenigd in een fluister-interieur. Dit is dé sensatie van de show. Prijzen en lever tijd? Komt bij ons dik voor elkaar! Met de geboorte van de nieuwe Fiat 127 Sport vieren zijn naamgenoten feest. De hele 127-familie staat op zijn kop. Vader 900 L 2-deurs en moeder 900 L 3-deurs besluiten om te gaan stunten en doen een accessoires-pakket van driehonderd gul den kado. De sterkere broer 1050 L 2- deurs gaat spontaan, zij het weliswaar tij delijk, zijn prijs met vierhonderdtwintig gulden verlagen. Kan dat zo maar, zeggen zijn broers 1050 CL 2-deurs en zussen 1050 CL 3-deurs. Als jullie zo gek doen gaan wij een complete radio met FM en druktoetsen weggeven. Nou zul je het beleven, zegt de grootste zus, mejuffrouw 1050 L 3-deurs, van mij kun je een com plete stereo radio/cassettespeler voor tweehonderdvijftig gulden hebben. Dat is toch niet normaal meer, maar het is altijd leuker dan droge geboortekoekjes. Hoezo? Moeten we daar nog over praten? Dat kunnen we wel dagen lang. Maar ser vice moet je gewoon géven zonder bijbe doelingen en wat de garantie aangaat; dat staat toch allemaal duidelijk zwart op wit. Daar zijn geen misverstanden over. Vertrouwder kun je geen auto kopen en dat is een plezierig gevoel. Maar U bent wel gewaarschuwd: eenmaal bij ons klant, kunt U ergens anders niet meer wennen. Een dorstige keel of een hongerige maag door het enthousiaste bieden op de veiling kunnen wij best wel verhelpen. Het borreltje op de goede afloop moet U na derhand toch echt naar thuis nemen. Vier dagen lang bent u van harte welkom op onze Fiat-Supercar-show. Op donderdag 7, vrijdag 8, zaterdag 9 en maandag 11 september zetten wij naast het uitgebreide Fiat programma de sportieve Fiats in de schijn werpers. Met als hoogtepunt de nieuwe Fiat 127 Sport en de nieuwe Fiat 131 Racing. Twee wagens die een nieuw aspekt aan autorijden toevoegen: luxe wagens met alle eigenschappen van een sportauto. Hoge topsnelheden, rappe ac celeratie en pittig weggedrag, gekoppeld aan alle denkbare komfort. Ook aan uw kinderen is tijdens de showdagen gedacht. Een aardige verrassing ligt op ze te wachten. Wij zien uw komst naar onze Supercar-show graag tegemoet. Waarbij een sportieve proefrit uiteraard op zijn plaats is. Vandaag, vrijdag en zaterdagmorgen vanaf 10 uur houden wij kijkdagen voor onze AUTOCCASIONS. Als U komt, krijgt U de kavellijst van de veiling. Zaterdagmiddag vanaf 13 uur start dan t.o.v. Notaris A. van der Kaay een gran dioze AUTO-VEILING met de bekende veilingmeester de Heer A.J. Naaykens. De spelregels hangen duidelijk in onze show room. Als U dit meemaakt (en dat moet U) kunt U onmogelijk teleurgesteld naar huis gaan, want ook voor de op één na hoogste bieder hebben we een verras sing. Ook de kinderen hebben een inruilfeest: laat U ze een nog in redelijke staat verke rende speelgoedauto meenemen. Hier van mogen ze, afhankelijk van de nieuwe speelgoedauto welke ze kiezen, zelf de inruilprijs bepalen en ze gaan ook met een nieuwe auto naar huis. Ze moeten er wel echt voor betalen natuurlijk. Alle ingeruilde auto’s die nog heel zijn en bruikbaar schenkt AUTO NELLEN aan de Tilburgse Speel-o-theek. LANCIA

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1978 | | pagina 9