Shell Zelf Tank Station RUTO NELLEN rutoMëllëïD Shell Zelf Tank Station TMÊ&& IWWWWW^WWWWï Zaterdag 9 september feestelijke opening LPG Zelf tanken, gemakkelijk ASD voor en voordelig 3% ZUINIGER 3 Waardebon 1 Waardebon 3 1 3 2 Uitslag kleurwedstrijd voor kinderen Waardebon 2 RIJDEN «Open Huis» Shell Super en Normaal bevat Shell-shop Shop vol voordeel Shell Super Plus motorolie Gratis leuke geschenken DE TILBURGSE KOERIER Donderdag 7 september 1978 pagina 8 DE TILBURi Zolang de voorraad strekt. Zolang de voorraad strekt Zolang de voorraad strekt Welkom bij Shell. Na een ingrijpende ver bouwing is ons station omgetoverd tot een nog moderner Zelf Tank Station. Met nieuwe elektronische apparatuur, waar door het zelf tanken voor u nog gemak kelijker wordt en met een bijzonder sfeer volle aankleding. Natuurlijk laten we deze feestelijke ge beurtenis niet onopgemerkt voorbij gaan. Speciaal de komende zaterdag is het de moeite waard om ons station te be zoeken. Tegen inlevering van deze bon ontvangt u in de week van 9 t/m 16 september 1978 een fraaie poster. I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I Waarschijnlijk wist u het al. ASD in Shell benzine zorgt voor 'n schonere motor waardoor u gemiddeld 3% zuiniger rijdt. In een uitgebreide test is dat zonneklaar bewezen. En óf u nu Super rijdt of Nor maal, 't maakt niets uit, want beide be vatten ASD. A.s. zaterdag wordt op ons bedrijf de uit slag bekendgemaakt van de kleurwed strijd. De winnaars van de vele prachtige prijzen kunnen dan hun prijs gelijk mee nemen. Voor het afhalen van de prijzen vragen wij om de begeleiding van tenminste één der ouders, dit om teleurstellingen I W&SOtÈx te voorkomen. Zaterdag a.s. is het «Open Huis» op ons station. Van 's morgens 10.00 uur tot 's avonds 18.00 uur. Dat geeft u de gelegen heid om op uw gemak rond te kijken bij de nieuwe pompinstallatie en in onze Shell shop. Er is heel wat nieuws te zien. On dertussen serveren wij u graag een hapje en een drankje in onze showroom. Natuur lijk kunt u ons alles vragen over ons nieuwe station. Niet alles is nieuw. U zult onmiddellijk de vertrouwde gezichten herkennen van de mensen die u als altijd met attente service van dienst zijn. Belangrijk voor de zogenaamde «gas rijders» is het te weten, dat wij ook BK- autogas verkopen. Wij zijn tevens erkend installateur van autogasinstallaties. Voor de «benzinerijders» kunnen wij snel voorrekenen of in hun geval autorijden op gas voordeliger is. Kijk als u bij de kassa gaat betalen, altijd even rond in onze Shell-shop. Er zijn tel kens nieuwe voordelige aanbiedingen. Niet alleen voor uw auto. Ook speelgoed, snoep, dranken en sigaretten zijn ver krijgbaar. Doorsmeren en olie verversen? Wij gebruiken de nieuwe Shell Super Plus motorolie. Voor iedereen die in de openingsweek bij ons komt tanken, ligt een kleurige poster klaar. Ook in de twee weken daarna zijn er nog leuke geschenken voor u. Bij een be zoek aan ons station kunt u dan nog in het bezit komen van een handige auto- thermometeren een gedetailleerde Shell- autokaart van Nederland. Onderstaande bonnen geven recht op deze geschenken. Tegen inlevering van deze bon ontvangt u in de week van 17 t/m 23 september 1978 een handige autothermo- meter. Tegen inlevering van deze bon ontvangt u in de week van 24 t/m 30 september 1978 een Shell autokaart van Nederland Zelf tanken is eenvoudig. Een kwestie van deslang pakken en tanken. En verderzietu op de moderne pompbollen automatisch hoeveel liter u tankt en wat u bij de kassa moet betalen. Bovendien bespaart u op elke liter Nor maal of Super die u tankt, maar liefst 4 cent (voor Shellina is dat zelfs 6 cent). Dat tikt flink aan. Alle autobrandstof is bij ons verkrijgbaar. Normaal, Super, Diesel en BKLPG. Op Diesel en LPG krijgt u een zelf- tank-korting van 1 cent per liter. Ringbaan West 210, Tilburg. Tel.: 013-681911. Ons Zelf Tank Station is geopend: maandag t/m zaterdag van 7.00 tot 22.00 uur. Zondag van 9.00 tot 19.00 uur

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1978 | | pagina 8