9 s 4 T :n De zon zoeken we op IqL b-v- LSK/TXEa T f Tentoonstelling met zuivel raar Vrije produkten nu ook in Nederland Zonnige mogelijkheden GLA5GOPDUNEN «Impressie Van Gogh» in Zundert De sterrenhemel Zet imperial goed vast in juni 1978 Voorkomen is beter Expositie Michaël Filarski I I vanhcrwcKirdcn's inferieurs Iw j I i Geborduurd ertmet 8 juni 1978 pagina 12 DE TILBURGSE KOERIER Donderdag 8 juni 1978 pagina 13 Voor en door alle kunstenaars in Brabant Ieder kan deelnemen loshirts !5. Ieders bijdrage Itowe/plein 2// TH burg Te! 6830^ r-shirts -.30. PRODUKT-INFORMATIE KRUIDENBOTER angenen in MARKTVERSCHUIVINGEN i Chili, door hongersta- die reis, sn tot enige i betonen in UR .d.A. Juwelier - Horloger Echt iets voor uw bandenspecialist SCHOUWBURGRING 27 Tilburg burg Met vakantie op veiligesplinternieuwe banden van MICHELIN met zo’n beroemde Michelin-wegenkaart naar keuze (zolang devoorraad strekt). hen aange- leldering te ie daar met storingen onderhoud en uitbreiding eer in Tilburg Telefoon 013-683911 Ringbaan Noord 193 A TILBURG tel. 42.62.07 !S- al .es per- s als ïrmarkten de eerste om 21 dagelijkse BIJ ROEBERS is het iedere dag KLOKKENSHOW dige dit te K< in- Til- niet reiuvi voor gelek becuf lich. aan. mater geheel in princij extra in de liet elas- iterbum- aan te Als onGvn van d bedrijf konfer telijk, tot 5 juni, bij de van de tentoonstellingsc Storm van ’s-Gravesande, 21 te Zundert. Tel. 01696-4061. Service buro H.J. Reijnen voor al uw olie en gas c.v. installaties Stadhuisplein 308 Tilburg Telefoon 013-42.56.98 automobilist moet er bovendien ening mee houden, dat het weg gedrag van de auto verandert, vooral als de toegestane daklast te hoog is. ttii, woonacn- wordt dus uit stele veren van als onderdeel van welke vanaf 12 lang in het te zien zal inneren u er maar even aan, want het is jan zal denken. De zon heeft in ons s van de agenda aan te trekken. Zij t niet zo vaak. Het is watje noemt D A T S U DENISSEN Burg.Jansenstraat52-56 (BijBurgemeester v.d.Mortelplein) in uw vakantie van op andere zomerse heeft er dan zin om De astronomische zomer begint dit jaar op 21 juni om 20.20 uur zomertijd. De zon komt die dag het hoogst boven de horizon. Boven Midden-Nederland 65,5 graad, in het zuiden nog een graad hoger en in het noorden een graad min- iige zomer begint per 1 juni en loopt tot en of het weer nu echt der. De weerkundig definitie reeds op met 31 augustus, zomers is of niet. :rmans Prijs- slag dat voor zover zij kunnen na gaan de informatie op de verpak king van hun Vrije Produkten voldoet aan de meest aktuele verlangens van Nederlandse deskundigen op dit ge bied. stijging fi werd gek. Na deze Frankrijk Amerika, In theorie is de kans dat de auto om zal slaan tijdens snel bochtenwerk groter geworden door de zware daklast. In de praktijk zal het echter niet gebeuren f omdat de auto voordien in een slip raakt. De jeugdige, Michaël Filarski behoort Over zijn tot de autodidacten onder de schil- feit dat ik ders. Hij zelf zegt daarover: «Uit een soort aversie tegen de kunstakade- mies, het moeten tekenen of schilde ren wat een ander je opgeeft, heeft me altijd weerhouden aan zo’n instituut te studeren». Het niet adademische is dan ook duidelijk te zien aan zijn werk. Vanjongsafaan is Michaël Filarski wel geconfronteerd geweest met de schil derkunst, omdat hij thuis al op jeugdige leeftijd tussen de schil derijen zat. Ook is het werk van Vincent van Gogh een bron van inspiratie geweest. Vincent biedt aan de vele duizenden bezoekers een scala van aktiviteiten; optredens van muziek-, toneel- en dansgroepen, demonstraties van oude ambachtslieden en kunstenaars en vele andere aktiviteiten op het culturele gebied. waarom ^om&dr ergens gordgw gaan Kotert A/S (czjd'A enorme Keus v/ndttrj MOOIE DAGEN Gelukkig zijn er zelfs in natte zomers nog genoeg mooie dagen om datgene te doen, waarvoor zomers van nature be stemd zijn: lekker luieren onder een pa rasol met verfrissende drankjes en ver kwikkende hapjes onder handbereik. Baantjes zwemmen. Uurtje zonnen. In het gras liggen en kauwen op een grassprietje, een gewoonte die wij ver- moedelijl koeien. VW heeft hiermee onderzoekingen gedaan bij een VW-Golf. Deze auto, met een toegestane dakbelasting van 75 kg werd voorzien van vier kano’s met een totaalgewicht van 104 kg. Met de auto werd met verschillende snel heden een slalom tussen paaltjes gere- den, waarbij bleek dat de auto met te f zware daklast trager reageerde. Er werd met verschillende snelheden ge reden en daarbij bleek steeds dat de snelheid waarbij de auto nog goed be stuurbaar bleef, ongeveer acht pro- I cent lager was dan zonder daklast. commis- Impressie van Brabanders hun aardappeleters» r in augustus een 6U waard zijnde kan worden inge- Mars en Saturnus ’s Avonds kunnen we ook de planeten Mars en Saturnus bewonderen. Die moeten wij allebei zoeken in het ster renbeeld Leeuw. Op 5 juni staan ze vlak bij elkaar. Mars iets onder Satur nus, die iets helderder is. Overigens blijven ze de hele maand in eikaars buurt. Ze staan ook dichtbij de hoofd ster van de Leeuw, Regulus genaamd. Op 11 juni is er een fraaie kombinatie van deze drie objecten met de maan sikkel. Als U beschikt over een verre kijker (prismakijker) kunt U' eens pro beren twee andere planeten op te spo ren. Dat is allereerst de verre Nep- tunus. Neptunus is te lichtzwak om met het blote oog te zien, met een ver rekijker kan het onder goede omstan digheden wel lukken. U moet hem zoeken op de grens van de ster renbeelden Schorpioen en Ophiuchus. Ook Vesta staat daar in de buurt. Vesta is één van de vele honderden zogenoemde planetoïden of kleine planeten, die zich bevinden tussen de baan van Mars en de baan van Jupiter. Vesta komt nu in juni relatief dichtbij de Aarde (de afstand bedraagt dan 170 miljoen km!) Hij zal vrij goed zicht baar zijn met behulp van een verrekij ker. Als U na een aantal dagen de po sitie van de planetoïde vergelijkt met de positie van de sterren in de omge ving is de verplaatsing duidelijk. Hebt U belangstelling voor sterrenkun de onderwerpen of hebt U vragen op terrein schrijf dan naar Stichting De koepel voor gratis informatie. Het ad res is Nachtegaalstraat 82 bis, 3581 AN Utrecht. Telefoon 030-311360. ten waarin de verbondenheid van Autour de Vincent, Zundert, Brabant, met Vincent van Gogh tot uiting komt. vriesvak van uw koelkast of in de diepvries geruime tijd bewaren. Heeft u de boter in potjes gedaan, dan moet u die wel goed afdekken met folie en ze niet dichtbij sterk ruikende produkten bewaren. In de loop van de volgende week zijn in 88 Nederlandse supen zgn. «Vrije Produkteii» te koop. Daarbij gaat het voorlopig voedings- en verbruiksartikelen die afkomstig zijn van toonaangevende merk fabrikanten, maar die nu ver beneden de gemiddelde discountprijs van de verge lijkbare landelijke merken worden aangeboden. De operatie wordt uitgevoerd door twee dochterondernemingen van de Hermans Groep. Profimarkt en Jac. Hermans Prijs-slag. Deze bedrijven volgen hiermee een uitermate suksesvol ini tiatief van de Franse hypermarkt Carrefour. Ook in Amerika bestaat de verwachting dat een vergelijkbare aktiviteit tot markt verschuivingen zal leiden. De merkfabrikanten die met Profimarkt en Jac. Hermans Prijs-slag in zee zijn gegaan, willen hun namen vooralsnog geheim houden. De produkten worden in een simpele, maar duidelijk herkenbare wit-oranje-verpakking in roulatie gebracht. OP DE CAMPING Op de camping, waar u al deze facili teiten niet heeft, moet u er extra reke ning mee houden, dat zuivel en zuivelprodukten temperatuurgevoelig zijn. Gelukkig kunt u overal in ons land meestal ook op de camping zelf houdbare melk, room en vla kopen. Deze produkten zijn gedurende korte tijd zodanig verhit, dat de micro-or- ganismen erin gedood zijn. Is de ver pakking echter eenmaal geopend, dan moet u ze niettemin vrij snel ge bruiken. Zelfs al bederven zij niet, toch worden zuivelprodukten er niet lekkerder op als zij bij een te hoge temperatuur worden bewaard. Heeft u op uw vakantieadres niet de beschik king over een koelkast, koop dan ook niet meer zuivel dan u in één dag kunt gebruiken. Dat geldt ook voor kaas. Die gaat bij een te hoge bewaartem- peratuur zweten (door het smeltende melkvet, dat naar buiten treedt) en droogt ook sneller uit, waardoor er scheuren in kunnen komen. Over kaas gesproken: wist u dat u daar ook op de barbecue allerlei verras sende gerechten mee kunt bereiden? Probeer maar eens een kaasbrochette: een spiesje van met rookspek omwik kelde blokjes kaas met stukjes ananas er tussendoor. Automobilisten die met volbeladen imperials op hun auto’s op vakantie gaan, doen er verstandig aan de be vestiging van de imperial regelmatig te controleren. Verschillende bij VW uitgevoerde tests hebben uitgewezen dat bij stevig remmen de dragers van de dakranden naar voren kunnen schuiven en bij een botsing zelfs kunnen losschieten, zo dat imperial en bagage naar voren vliegen. VW-technici bevelen daarom veiligheidsvoorzieningen aan vorm van strak gespannen, nie tische lijnen naar voor- en achtv per. De a reker Een van de vaste onderdelen van Autour de Vincent is een tentoonstelling in de hal van het Zundertse gemeente huis. In de loop der jaren liet de exposi tie een grote verscheidenheid van wer ken zien, van zowel amateurs als be roepskunstenaars. Thans, nu de tiende Autour de Vincent voor de deur staat en het 125 jaar geleden is dat Vincent van Gogh in Zundert werd geboren, wil de Stichting een nieuw en extra facet aan Autour de Vincent toevoegen. Er komen dit jaar twee tentoonstellin gen in het Brabantse grensdorp, tus sen Breda en Antwerpen. Een daarvan is de grote World Press Photo Ten toonstelling 1978, die vanaf 12 augus tus drie weken in Zundert te zien zal zijn. De tweede tentoonstelling is er een van een totaal andere aard. Omdat er dit jaar twee gedenkwaardige feiten te vieren zijn, tien jaar Autour de Vin- ent en 125 jaar geleden dat Van Gogh j Zundert werd geboren, heeft een speciale commissie het plan ontwik keld om een tentoonstelling in te rich- woensdagmiddag 24 mei hebben 25 tegenwoordigers van de Vereniging irkomen Is Beter, enkele duizenden i vóór de snelle invoe- burgse ring van een baarmoederhalskankeron- derzoek in Tilburg, aan wethouder Driessen aangeboden. In acht weken tijd hebben medewer kers van de VIB, van vrouwengroe pen, van de Kring, de y BHW, NKV en nog vel handtekeningen opgehaald voor de start van een baarmoederhalskan- keronderzoek. werk zegt hjj. «vanuit het iv.i dat ik me niet zo tot kleuren aan getrokken voel hoewel ik natuurlijk wel voor bepaalde kleuren een voor- Op woensdagmi keur heb, ligt het accent veel meer op vertegenwoordigers de vormen. Beweging, ruimte en vorm Voorkomen Is Beter leiden dan automatisch tot bergpar- handtekeningen Vw tijen rotsen en diepte. Een ietwat nne van een baar verwrongen en uitgevormde gestalte krijgen de schilderijen daardoor.» Behalve met olieverf heeft Filarski ook met tal van andere materialen ge werkt en daar horen ook wat plastie ken bij. In de «luxe» zijn voornamelijk olieverven te bezichtigen, die al lemaal, behalve een paar aquarels, het laatste jaar gemaakt zijn. Woensdag 21 juni begint de zomer. Wjj herinnen helemaal niet gezegd, dat de zon er op die dag as land namelijk de vervelende gewoonte zich niets schijnt wanneer zij wil en jammer genoeg is dat niet zo vaak. Het is watje uwiui hollen of stilstaan. Het ene jaar kan het niet op en vallen de mussen van het dak. Het andere jaar wordt het een hausse voor de regenkleding en paraplufabrikanten. Het weerbericht van het KNMI geeft ook al weinig houvast en op lang voorzuitzicht wil men daar eigenlyk helemaal geen voorspellingen doen. De gemeente wil wel een baarmoeder- halskankeronderzoek in Tilburg voeren, maar volgens de meeste vrouwen ziet de gemeente i genoeg de noodzaak van een snelle start van dit onderzoek in. Immers, in de loop onderzoek al starten het er niet. En dit Keerkring, zeven v ïle anderen baarmoet bij veel v Geen prijzen Prijzen zijn er aan de deelname niet verbonden, wel zal een deskundige beoordelingscommissie een rapport uitbrengen aan de deelnemers. De werkstukken blijven eigendom van de makers en de stukken zullen door de organisatie van Autour de Vincent verzekerd worden. De Stichting Rotor met haar uu lx. sie «Tentoonstelling Zun- Gogh» hoopt dat vele zijn, impressie op «de willen geven, zodat er in augi goede en het bekijken waar expositie in Zundert richt/ Mensen uit Brabant die aan de tentoon stelling «impressie Van Gogh willen deelnemen of meer inlichtingen wen- kunnen zich melden, liefst schrif- kontaktpersoon missie, Fons Berkenlaan van 1977 zou dit m, en nog steeds is terwijl er jaarlijks vrouwen in Tilburg aan ■ederhalskanker sterven, en er vrouwen de baarmoeder weg genomen moet worden. Het onderzoek, door middel van het zgn uitstrijkjeis pijnloos en een voudig. Er is door B&W besloten dat er in ieder geval in 1978 gestart moet wor den met dit onderzoek. Over de kosten is nog geen beslissing genomen, omdat de begeleidingskommissie (na an derhalf jaar) nóg geen advies klaar heeft over hoe zo’n onderzoek eruit moet zien (terwijl ze in Nijmegen al enkele jaren met een baarmoeder- halskankeronderzoek bezig zijn, via een busauto in de wijkde resultaten van de in Nijmegen gehouden me thode zijn doeltreffend); de Nijmeegse methode zouden ze in Tilburg kunnen navolgen. Verder heeft B&W besloten om nu ook advies in te winnen in Nijmegen. Al met al is de VIB van mening dat het starten van een baarmoederhalskan- keronderzoek veel te traag gaat. Het kan veel sneller, dat bewijzen vele an dere steden. Dat de Tilburgse vrouwen de snelle start van dit onderzoek belangrijk vin den, bewijzen de duizenden hand tekeningen (die nu nog steeds bin nenkomen) de grote medewerking en de vele reakties die de VIB de afgelo pen maanden binnenkreeg. TNO smaak Hermans overleg gevoer stanties en organisaties die zich de laatste jaren in ons land hebben gebo- over het vraagstuk van infor- eve etikettering. Dit overleg had Joel de produkt-informatie op de verpakking zo verantwoord mogelijk geven. Is gevolg van deze gesprekken is op iderdelen tot aanzienlijke bijsturing de aanvankelijke ideeën van de rijven besloten. Tijdens een pers- ierentie verklaarden de direkties van Profimarkt en Jac. Hei voor zover zij informatie op Vrije Produkt t aktuele v Nauwelijks nadat de zon is onderge gaan verschijnt de planeet Venus als schitterende avondster in het westen. Venus is al te zien voordat de hel derste sterren in de schemering zicht baar worden. De planeet gaat deze maand meer dan twee uur na de zon onder. Als alles goed verlopen is met de lancering is nu ook weer een nieuw ruimtetoestel op weg naar Venus. Het draagt de toepasselijke naam Pionier Venus 1Een tweede toestel van het zelfde type wordt in augustus gelan ceerd. Komende december arriveren beide bij de planeet en zij zullen me tingen verrichten in de dichte at mosfeer van de planeet en foto’s ma ken. liggen en kauwen ietje, een gewoonte die jk hebben afgekeken van de Terecht, want koeien zijn vriendelijke dieren met een bespiege lende, zij het enigszins nieuwsgierige natuur. Door het kauwen en her kauwen van gras wordt zij in staat ge steld tot de produktie van een Moeder Natuurs zonnigste produkten: melk. En van melk wordt door de mens weer allerlei heerlijks en eerlijks gemaakt, dat een ieder kan helpen de zomer van de zonzijde te zien. Zelfs al regent het pijpestelen bij dat tuinfeestje, dat u zo zorgvuldig had voorbereid. Zonnig met zuivel dus. Niet alleen bij het tuinfeestje, maar ook in uw zo merhuisje, onder de luifel van uw tent ;-of in de voortent van uw caravan. Ideaal geschikt voor de bereiding van alle mogelijke smakelijke en gezonde gerechten onder de meest primitieve omstandigheden. Zoals op een wankel primusje. waarvan de wind, die in onze gewesten nu eenmaal vrijwel al tijd waait, hardnekkig poogt de vlam uit te blazen. Als u maar één pit en één pan tot uw beschikking heeft wordt het woekeren met de culinaire ruimte. Verbluffend wat u dan toch nog met behulp van zuivel en zuivelprodukten aan lekkere variatie kunt bereiken. En zonder veel moeite. Dat is niet alleen belang, maar ook dagen. Want wie 1 lang in de keuken te gaan staan? Om duidelijk te maken dat het om eersteklas artikelen gaat, hebber fimarkt en Jac. Hermans Prijs-sla„ Vrije Produkten voor een regelmatige kwaliteitskontrole ondergebracht bij de ClVO-voedingslaboratoria van TNO. Tevens hebben zij toestemming gekregen om de naam TNO op de ver pakkingen te vermelden. Andere labo ratoria van TNO zijn inmiddels op Vrije keuze De keuze van materiaal en expres sievorm wordt geheel vrijgelaten, ai het denkbare is in principe goed. Alles Dit jaar voor de tiende maal organiseert de Stichting Rotor in Zundert wordt dus aan spontaniteit en p**-. tijdens het tweede weekend in augustus, 12 en 13 augustus, een grote soonlijk inzicht overgelaten. Dus culturele manifestatie rondom de persoon Vincent van Gogh, die in Zun- bijvoorbeeld «de aardappeleters» de dert eeboren is. behoefte oproept om ervan te maken Deze manifestatie, aangeduid met de Franse naam «Autour de Vincent»is kku^g^oeUee^d^ fe- een gezellig en sfeervol gebeuren rondom het door Ossip Zadkine vervaar- zaagd jn mozaïk in gekleurd zand, digde standbeeld van Vincent en zijn broer Theo van Gogh. «Autour de ingelegd of geëtst, gegraveerd etc.), aan da «/da d^iivandan havnakarc ppn scala van aktiviteiten: een gedicht, een verhaal (opstel, no velle, roman) een foto of een fotore portage, een toneelstuk (monoloog, dialoog of andere vorm), een mu ziekstuk (zang, dans, choreografie), studies, modem of klassiek, alle uitings vormen zijn toegestaan, als het maar een reaktie geeft op «de aardappele ters» en geschikt is voor de tentoon stelling. De uiterlijke inleveringsda- tum voor de werkstukken is bepaald op 1 augustus 1978. Er wordt naarge- Streefd alle inzendingen te exposeren maar pen Indien echter het aanbod dermate lereen die groot is dat de beschikbare ruimte te leveren. Het klein blijkt, zal er een selectie worden toegepast. verzoek van Profimarkt'en Jac. Her- sn Pro- mans Prijs-slag gestart met kwali- lag hun teitsonderzoeken naar een totaal-was- Imatige middel, een voorwasmiddel en een wasverzachter die door de inkop van de groep uit een aantal aanbied gen zijn geselekteerd. Het ligt in bedoeling om nog in de loop van jaar het totale assortiment Vrije I dukten aanzienlijk uit te breiden. BARBECUE Zuivel en zuivelprodukten zijn ook de ideale metgezellen van uw bar- becuefeestje. Probeer maar eens zo’n verrukkelijke kaassalade: gewoon wat reepjes gesneden pittige Goudse ver mengen met reepjes gekookte ham en het geheel besprenkeld met een vi- naigrettesausje. Een heldere bouillon, waardoor u wat geraspte oude kaas strooit, krijgt net dat beetje extra mee, dat hem tot iets bijzonders maakt, ipers Koffie- en slagroom, sour cream, edin- yoghurt en kwark helpen u bij het be de reiden van verderlichte sausjes, zowel dit voor een frisse salade als voor de be- Pr0. geleiding van de verschillende bar- ^cuegerechten. Niet alleen lekkeren :ht verteerbaar, maar ook nog arm i calorieën. Zelfs als u slagroom ge bruikt, het 40% vetgehalte hiervan ligt immers altijd nog aanzienlijk lager dan uv ,..jv van mayonaise, dat 80% vet bevat. Iroep heeft daarnaast Trouwens geroosterde gerechten zijn >erd met vrijwel alle in- al vriendelijk voor uw lijn. Op 1 april 1976 introduceerden 38 Franse hypermarkten van Carrefour (omzet over 1975: 3,7 miljard gulden) onder eigen naam 50 produkten. Deze produkten werden geannonceerd als «produits libres» ofwel Vrije Produk ten. Kenmerk van deze introduktie was dat de kwaliteit van deze Vrije Produkten dezelfde was als van grote landelijke merken, maar dat de prijs van deze kwaliteits-produkten opval lend laag was gehouden. Het was de eerste keer dat een hyper markt op een dergelijke frontale ma nier zijn macht aanwendde. En met sukses binnen zeer korte tijd ver overden de Vrije Produkten 40 van de totale omzet van de groepen waarin ze vertegenwoordigd zijn. Het sukses bleef niet beperkt tot Carrefour. Het initiatief werd gevolgd door hyper- markt-kollega’s van de huizen Con tinent, Mammouth en Euromarché. Mede daardoor was de Franse kon- sument al vrij snel gewend aan de idee dat een naamloos produkt goed van kwaliteit én goedkoop kan zijn. Carrefour heeft die houding van de konsument nader onderzocht. In het eerste jaar bleek 90 van de vaste klanten een Vrij Produkt te hebben ge probeerd. Van hen verrichtte 70 een herhalingsaankoop. De spontane be kendheid van het bedrijf bij de kon sument steeg niet onaanzienlijk, terwijl eind 1976 een maandelijkse omzets- per eenheid vloeroppervlakte ekonstateerd van 16 opvallende ontwikkelingen in jk sloeg de idee ook over naar waar het werd geïntrodu ceerd onder de naam «Generics» door Jewel Foodstores. Binnen enkele weken na de introduktie werd bjj een van de dochterondernemingen. Star Markets in New England, een bekendheid ge meten van 91 Geen tentoonstelling van originele werken en/of reprodukties, r tentoonstelling waaraan iedt dat wil zijn bijdrage kan k meest Brabantse schilderij van Van Gogh «de aardappeleters» staat cen traal in de tentoonstelling. Dit ene erg Brabantse schilderij van Van Gogh zou als inspiratie moeten dienen voor iedereen die dat wil om zijn of haar impressie erop te geven. Een impressie, verkregen bij het zien of het overdenken van dit ene Van Gogh-schilderij. Iedereen, woonach tig in Noord-Brabant, v genodigd zijn impressie «de aardappeleters» de tentoonstelling, augustus twee weken 1; dertse gemeentehuis te Een groot succes bij elke bar becueparty zijn ook altijd weer de kruidenboters. Er zijn tegenwoordig allerlei kant-en-klare kruidenboter- mixen in de handel: het enige wat u er zelf nog aan hoeft te doen is ze met de zachtgeroerde boter te vermengen. Natuurlijk gebruikt u er echte boter voor: alleen dan komt de smaak van het vlees goed tot zijn recht. Kruiden boters zijn het lekkerste als u ze enige tijd van tevoren bereidt; dan dringt de kruidensmaak er pas echt goed in door. Thuis gaat dat uiteraard het ge makkelijkste, want daar heeft u wel een koelkast of een vrieskast tot uw beschikking. Kruidenboter kunt u in vetvrij papier of in folie gerold in het onderzoekt de kwaliteit en van de Vrije Produkten. De Groep heef met vrijwel irganisaties die 1 ons land hebber "stuk van Dit ovei t-informati

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1978 | | pagina 13