ERS KOERIER DE Belangstelling voor eigen huizen zal in stadsgewest gaande blijven us SPARUWNS-LOOS 16, us Ï6, 1100 Inspraak over woningen dinsdagavond in studiozaal binnensteden beter bereikbaar maken Grote meerderheid automobilisten achter «Blij dat ik rij» Jl WEEKBLAD VOOR HET HART VAN BRABANT Verschijnt in geheel Tilburg - Goirle - Hiel - Loon op Zand - Udenhout - Berkel Enschot - Oisterwijk - Moergestel en Hilvarenbeek. ETI-onderzoek over toekomstige woningbouw Komt er na 1981 een teveel aan flatwoningen len (Foto Van Aarle) Variatie in financieringswijzen Vervoerswereld aan minister Tuijnman .17.67. Grootste antiekbeurs van Noord-Brabant (3 km van Oisterwijk). amerplanten EMEN Telkens van iat 83 13.08-17.80 uur - nnfou o-ests - 1575 KREMERS ALUMINIUM RAMEN EN DEUREN Renoveer en isoleer voor eens en altijd Jules Verneweg 5 tel. 426041 - 426042 INTERIEURVERZORGING aat 60. napark schijvens hilvarenbeek Reeshofproject moet snel van start in de sporthal te Haaren uze iwerken! Donderdag 30 maart 1978 22e jaargang nr. 1058 Op zaterdag en zondag 1 en 2 april vraaj zouc Ook zonder recept. Gratis oogonderzoek. Gijzen - Optiek Koestraat 138, Tilburg Tel. 425197 CENTRUM VOOR BETER WONEN meelstraat 31-33-35 paterstraat 39 tel. 013-421513/433860 tilburg Lift aanwezig Eigen parkeergelegenheid: BEGRAFENISONDERNEMING DENISSEN Tel. 42.55.25 b.g.g. 433370 LET OP HET JUISTE ADRES WILHELMINAPARK 127 20 KORTING OP UW MONTUUR (Tot max. van f 20,-) i gedeelti irticulier De ove eigen vakkundig* ook levering af ft raadpleeg c dat voor haalbare e» wordt »t gelden UITGAVE DE TILBURGSE KOERIER B V. Oplage 69.800 ex. DIR. J.H. G. DE BEER REDAKTIE EN ADMINISTRATIE N.S. PLEIN 14 - TILBURG TELEFOON 013-430783 - POSTGIRO 1126745 Rechtstreekse verkool worden op maat gema dubbele dichting teger vragen geen onder!, »mercurius De nvv-bond voor werknemers in de handel, het bank- en verzekeringswezen en de vrije Antwoordnr. 111 Woerden 03480-18941 mdernemingen, ;n en/of bele zal Reeshof vrijwel gelijke als mannen, :ze goodwill-ac- dat zoveel mensen nog geen lid zijn van een vakbond! g na het "ehouden- uv ?vdA te /oor de ac- dit 3%. op de woning ETI-rapi om ook het gi te geven in sling van ertóont, instan- toe- het de auto door de ren» De Provinciale 1 Brabant gaat op wijde lijke wat er e die opeen kooi agen heeft pit r >>%vop af fabriek naakt tegen tocht rrhoud jwondememingen, woning- migingen en/of beleggers, aanleg zal Reeshof worden I voor inwoners van de stad en -Dit uit- «cuu gevolgen voorwaarden, om voor lerking te plan Hoek leidt i en v iwonenden en u n leden van aang "tl welkom. sekretaresse van de Pro- Vrouwenraad mevrouw r, Augustinusstraat 2, Til- rfoon: 013/67.35.17. enkele of dubbele beglazing (10 j. gar.) -“ge montageteams ng af fabriek zonder montage ons vrijblijvend bij u thuis sworen Hoek een klein ged Heyhoef en Gr oktober van dii de Gesworen 1 een uitwerking plan zal in oki rond zijn. Het is dan ook van belang, dat de voor lichting op dit gebied samen met de inspraak over bestemmingsplannen veel substantiëler en ook veel geva rieerder zal dienen te zijn, dan tot dus ver op de woningmarkt gebruikelijk is. Dit ETI-rapport kan een aanleiding zjjn gewone publiek meer inzicht i de moeilijke materie van de prognoses. Immers ook het initiatief vanuit het publiek is onmisbaar, wil onze samenleving definitief gedurende de komende tienjaar üit de woningnood komen. PROTESTANTSE BEGRAFENISONDERNEMING TIJDELIJK Tel. 42.55.25 b.g.g. 433370 Inspraak belangrijk Evenals aan de tostandkoming van de Qntwikkelingsschets Reeshof is mee gewerkt door een inspraakgroep en evenals de voorbereidingen voor het eerste globaal bestemmingsplan mo menteel worden begeleid door een in spraakgroep, zo zal ook de inspraak bij de uitwerking van de eerste woon buurt een belangrijke rol spelen. Werd aan de inspraak rond de Ontwik- kelingsschets bijna uitsluitend deelge- Bij 'n overlijden in uw familie, zowel 's nachts als overdag belt u eerst ons, wij nemen al de zor- gen, betreffende de begrafenis of eventueel crematie van u over. 1 is, dat voorstanders van de ;r de automobilisten van alle uc avu(_ jrote politieke partijen worden blijkt, dat ij er met name il tussen PvdA en indervraagde auto- Met een informatiebijeenkomst in de studiozaal van de stadsschouwburg i dinsdag 4 april a.s. om 20.00 uur wordt het startsein gegeven voor de tspraak over de bouw van de eerste 1100 woningen in Reeshof. Iet de start van deze inspraak wordt tevens een nieuwe fase ingeluid in de planontwikkeling voor de nieuwe stadsuitbreiding in het westen van Til burg, waar in totaal zo’n 8500 woningen gebouwd zullen worden. Nadat bijna vier jaar is gewerkt aan de Ontwikkelingsschets Reeshof (het structuurplan), waarin de structuur voor de nieuwe wijk is vastgelegd, en nadat zeer recentelijk is gestart met de voorbereiding voor het eerste van in totaal drie globale bestemmingsplannen, waarin deze structuur wordt uitgewerkt, wordt nu begonnen met de voorlaatste fase in de algehele plannenmakerij de voorbereiding voor het eerste uitwerkingsplan, na melijk de Gesworen Hoek, één van de tien woonbuurten, die Reeshof e fase, de estart kan worden. Dan zullen in de 1-oosten van Reeshof en beter bekend Aanschaffen van een huis is niet iets, wat men op een achtermiddag doet, en huren van een huis is al helemaal moeilijk, als men aan bepaalde eisen wil vasthouden. 5 zal niet kingsplan ling, enz... tiet gereed- ’splan alle Geswo- i in de Agen. (KNi 5 uit- mede de voer en brief aan minister nieuwe aanpak. Vc ties moet een verk «naar plaats en tijd waarborgen voor alle verkeer rjeën, al naargelang vervullen voor het teitenpatroon» Dit uitgangspunt is van belang om recht te kunnen doen aan essentiële verkeerscategorieën. Verkeerscirculatieplannen volgens de organizaties meer van een integrale benadering binnenstedelijk verkeer. Tot nu toe wordt vooral getracht pro blemen op te lossen die zich voordoen moeten er uitgaan ig van het >raak rond r is twee trokken. Over de or- eze inspraak zal de ge- iümende maanden de en maken met de juwondernemingen, woningbouw- irenigingen en beleggers, die straks dv Gesworen Hoek gaan bouwen. De Cirkelfoto van deze week werd gemaakt tijdens het Dames Paasvoetbaltoernooi aan de Jan Truijenlaan. De omcirkelde figuur kan aan ons bureau de volgende prijzen afhalen :f 10,van de Tilburgse Koerier; een waardebon van f 5,van Gijzen Optiek, Koestraat; een waardebon voor de slingerechte Tilburgse boerenworst van P. v. Amelsvoort Snacks BV, L. Kanaaldijk 135; waardebon Saunabad van Studio Sylphide, Goirkestraat; 4 broodjes Jantje van Broodje Jantje, NS-plein; waardebon vooreen boeket of t.w.v. f7,50 van Bloemensalon Flamingo, Hasseltstraat; waardebon voor een jaarabonnement van de Openbare Bibliotheek, Koningsplein; waardebon voor een ijstaart voor 12 personen van ijs- en diepvriesproduktenafhaalcentrum Ad Bertens. Ringbaan Oost; een cadeaubon van f 5,van Boetiek Den Uil, Antoniusstraat; een waardebon voor een zonnebad van het Zonnehuis, IJzerstraat 5; f 10,van Vermaris Hypotheken b.v., Auteurslaan 108; transistorradio Philips van Uni-Sales, Stadhuisplein; een waardebon van f 15,van make-up Studio Matijk, Tilburgseweg, Goirle; een waardebon van f 10,van Foto-Ciné Mulder, Tivolistr. 81 Westermarkt 10 en een waardebon van f 10,van winkeliersver. Hasseltstraat. De winnaar van verleden week Peter Jansen, Boekweitstr. 18, heeft zijn prijzen reeds ontvangen. Dinsdag 4 april a.s. wordt om 20.00 uur in de studiozaal van de stads schouwburg te Tilburg een infor matiebijeenkomst gehouden over de plannen voor de Gesworen Hoek. De genen, die over ongeveer drie jaar in deze woonbuurt van Reeshof een wo ning willen huren of kopen dan wel zelf een woning willen laten bouwen, en te vens aan de inspraak willen deelnemen, kunnen zich dan opgeven. Overige be langstellenden worden via perspub. caties, advertenties en tentoonstellin gen van de verdere ontwikkelingen op de hoogte gehouden. Het eerste globaal bestemmingsplan Reeshof omvat de woonbuurten Ge- ;k, Langlaar, Huibeven en gedeelte van de buurten Jreenven. Dit plan zal in lit jaar gereed zijn. Voor Hoek wordt nu tevens ngsplan gemaakt. Ook dit iktober van dit jaar afge- bij het verplaatsen van personen. De ervaring leert de organizaties, dat daardoor de problemen van het verzor gend goederenvervoer en het zakelijk personenverkeer, beide essentieel voor de functie van de binnensteden, te weinig aandacht krijgen. De brief aan minister Tuijnman komt op het mo ment dat een speciale studiegroep van het ministerie van Verkeer en Water staat zich bezighoudt met herziening van de richtlijnen, waaraan het rijk gemeentelijke verkeerscirculatieplan nen toetst. mobilisten die (als er de dag r laggesprek verkiezingen geho tden worden) zeiden op de P\ zullen stemmen, was 75% vt van de VVD-stemmers was c ,i% en van de CDA-stemmers 83/ Vrouwen zijn het in vi mate met de actie eens e De bekendheid van deze tie voor de auto is bijzonder groot, zo blijkt uit het ISK^onderzoek. Van de ondervraagden geeft 88% spontaan aan de actie te kennen; na het tonen van het embleem geeft 91% aan van het bestaan van de actie te weten. De geënquêteerden werd voorts ge vraagd wat zij vonden van enkele uit spraken, die ook in advertenties van de actie zijn gehanteerd. Daaruit J-t men genuanceerd dehkt over de stelling «De auto zou uit het woon-werkverkeer moeten worden ringswijze teruggedrongen» 67% van de onder- dige variatie vraagde automobilisten was het hier- gen mee oneens, 17% Was het ermee eens tor t en 15% had geen mening. Daarentegen gebouwd. En zo zt is de mening over het verhogen van gen beh' lasten sterk afwijzend. Niet 'minder duurder dan 89% van de ondervraagden was oneens met de stelling «Men zou sterker moeten terugdringen lasten nog verder te verzwa- Duidelijke prognose Van groot belang is de vooruitbereke- ning welke woningen er precies ge bouwd moeten worden. De feitelijke ontwikkeling, zoals zich die heeft voorgedaan, waarin de gezinsgrootte gemiddeld sneller afnam dan was te voorzien, en waarin jonge personen veel eerder dan vroeger gezind waren zelfstandig te gaan wonen, heeft ertoe geleid, dat we nu zitten met een knel lend kwalitatief woningtekort. Door naart 1978 pagina 40 I Opvallend actie onder driedegr_._ r gevonden, waarbij nauwelijks verschil VVD is. Van de or. Particulier inzicht Het blijkt wel, dat de ontwikkel’ de woningbouw aspecten veil die enerzijds voor de sturende ir ties, maar anderzijds ook voor de komstige huurders, kopers en eigen- bouwers verstrekkend van aard zijn. Bij het onderzoek kwamen een aantal gegevens voor de dag, die nogal opval lend afwijken van het beeld, dat in de dagelijkse gang van zaken in de woon- sector pleegt te worden gewekt. Te ver wachten is bijvoorbeeld een trend, waarin de vraag naar koopwoningen nog op zal lopen, in tegenstelling tot de opvatting, dat deze markt onderhand wel aan verzadiging toe is. 3000 per jaar In het algemeen blijkt uit de cijfers, dat tot begin 1982 in het stadsgewest ge middeld 3000 woningen per jaar ge bouwd zullen moeten worden. Sinds 1972 was dit eigenlijk ook het geval, maar in feite werden er maar jaarlijks 2400 huizen gebouwd, wat met inbe grip van vertraging van afbraak, re sulteerde in een jaarlijks tekort van ca 400 woningen per jaar, wat elk jaar dat erbij komt verder doortelt. Tussen eind november 1976 tot eind 1981 waarvan intussen dus al weer ruim een jaar voorbij is zouden er in het stadsgewest 15.400 woningen ge bouwd moeten worden, waarvan zo wat 8150 in de stad Tilburg. Tussen 1982 - 1987 moet een nieuwbouwpro- gramma worden voorzien van 12.100 huizen. De berekeningen voortko mend uit het onderzoek wijzen uit, dat na 1987 een aanmerkelijke inkrimping van het bouwvolume kan worden verwacht. Het is niet te hopen, dat de instanties deze prognose zullen aan wenden om het bestaande tekort aan huizen voor zich uit te schuiven in de verwachting, dat het na die tijd dan wel min of meer vanzelf zal worden ingelopen. ngrijkere rol gaan lent dat de prijzer liegen, zullen steeds ;n kooplustigen ringslasten niet i troosten, zodat zij gewezen zijn o; gensektor. Waar de samenvatting een zeer grote bedachtzaamheid aanbeveelt is in de sector van de meergezinswoningen. Die zijn vrijwel uitsluitend in de stad Tilburg gelegen, maar ook daar zijn zij blijkbaar niet geliefd. Er zijn aan zienlijke overschotten aan etagewo- ningen te verwachten, terwijl met name in dé vrijstaande of half- vrijstaande eengezinshuizen dan grote tekorten blijven. Vooral volgroeide gezinnen zullen vrorkeur vertonen voor woningen van dit type met 5 of 6 vertrekken (incl. keuken), terwijl ook verwacht wordt, dat de vraag naar kleinere koopwoningen zal toenemen, op speciaal bij onvolledige gezinnen. jnsj Mc Vrouwenraad over rampenplannen Vrouwenraad Noord- gaat op 18 april een hele dag wijden aan de onderwerpen gemeente lijke rampenplannen en veiligheid. De keuze van het thema is aktueel, om dat uit het pas verschenen provinciaal raamwerk voor de rampenplannen blijkt, dat de vrouwenorganisaties daarin een aktieve rol is toegedacht. Tijdens de bijeenkomst, die in de Bois-le-Duczaal van het Provinciehuis zal worden gehouden, zal mevrouw M. van der Wall-Duyvendale, oud- burgemeester van Geldermalsen. een inleiding houden over gemeentelijke rampenplannen. De veiligheid in de privésfeer zal worden besproken door mevrouw A. Van Oosten-Bakker, lid van de veilig- heidskommissie van de Nederlandse Vrouwenraad. 's Middags komen verschillehde fa cetten van de veiligheid ter sprake, zoals brandpreventie thuis, veilig huishouden en veiligheidswenken voor alleenwonenden en bejaarden. Besturen en leden van aangesloten or- ige be- ganisaties zijn welkom. Nadere infor- spubli- matie bij de se vinciale i Denteneer, burg. Telefi nomen door belangenorganisaties en bestaat de inspraakgroep voor het eerste globaal bestemmingsplan naast belangenorganisaties reeds voorna melijk uit mensen, die ooit wel in Reeshof willen wonen, aan de in spraak rond de uitwerking van de Ge sworen Hoek zal uitsluitend worden deelgenomen door toekomstige be woners. Deze nieuwe inspraakronde alleen gaan over het uitwerkin* het stratenplan, de verkaveli..= melijk de Gesworen Hoek, één van de tien woonbuurten, die Reeshof Het is de bedoeling dat na het straks rijk zal zijn. Het ligt in de bedoeling dat met de laatste fase, de £XoSsvandePi woningbouw, in de loop van 1980 gestart kan worden. Dan zullen in de ren jnspraak krijgen Gesworen Hoek, gelegen in het noord-oosten van Reeshof en beter bekend bouwplannen voor hun woninj als de vloeivelden, de eerste woningen in aanbouw zijn. Op de advertentie- Aan de inspraak over het eerste pagina, elders in ons blad, kan men een en ander op de kaart nazien. werkingsplan zullen ongeveer 75 toe komstige bewoners kunnen deelne men. Er wordt gewerkt met een soort afspiegelingsgroep, voor de samen stelling waarvan de aantallen wonin gen per woningtype als basis gelden. In de regel wordt eerst na het gereed komen van een globaal bestem mingsplan begonnen met de uitwer king. Dit is bijvoorbeeld het geval ge weest met de plannen voor de nieuwe wijk De Blaak. Voor Reeshof wordt nu van deze regel afgeweken. Mede om de woningbouw in Reeshof en daarmee voor geheel Tilburg versneld te doen uitvoeren wordt nu tegelijkertijd met de voorbereiding voor een globaal plan gewerkt aan de uitwerking van een on derdeel van dat plan. door bom bouwverer In eerste gebouwd van het stadsgewest Tilburg. gangspunt heeft uiteraard gevolgen Drie maanden voor de aard van de voorwaarden, In de maanden april, mei en juni zal waaraan men moet voldoen om voor deze groep op intensieve wijze de een kavel of woning in aanmerking te planvoorbereiding kunnen bege- komen. Voor de Gesworen Hoek leiden. Bijgestaan door stede- gelden voorlopig de volgende criteria. bouwkundigen van Publieke Werken Als gegadigde voor een woning of ka- en door het Inspraakteam zullen in vel moet men driejaar inwoner van het sprekers actief hun steentje kunnen stadsgewest Tilburg zijn dan wel daar- bijdragen door ook zelf het teken- aan drie jaar lang economisch gebon- potlood te hanteren en door zelf een den zijn. Bovendien zal voor een be- verkaveling aan te brengen op stu- paald percentage voorrang worden diemaquette’s. verleend aan gegadigden, die een Voordat tot deze verkaveling wordt goedkopere woningwetwoning ach- overgegaan, zal bekend zijn welke ar- terlaten. chitecten straks de woningen in de Ge sworen Hoek zullen ontwerpen. De keuze van deze architecten zal mede door de inspraakgroep worden be paald. Vervolgens nemen de ar chitecten deel aan het overleg binnen de inspraakgroep over onder meer de verkaveling. Direct na de vacantieperiode wordt in augustus gestart met de inspr de bouwplannen. Hiervoor maanden uitgetr ganisatie van de: meente in de kome nodige afspraket bouwonderneming vereniging in de Ges\ Vervoerders en verladers hebben grote zorgen over de bereikbaarheid van bedrijven en particulieren in de binnensteden. Deze zal steeds slech ter worden als de richtlijnen van het rijk voor verkeerscirculatieplannen niet worden gewijzigd. Daarom vra gen de gezamenlijke organizaties van het beroepsgoederenvervoer IVTO, NOB, PCB en KVO), als- organizatie yan het eigen ver- de verladers (EVO) in een nnister Tuijnman om een Volgens de organiza- ïrkeerscirculatieplan J de bereikbaarheid c verkeerscatego- de functie die zij stedelijk activi- Van de Nederlandse automobilisten is 76% het helemaal eens met de actie «Blij dat ik rij Dit blijkt uit een onderzoek, dat het l.S.K. (Instituut voor Sociale Kommunikatie en Marktonderzoek) te fje; Amsterdam in december 1977 en ja- 7893 nuari 1978 in opdracht van de organi- zatoren, BOVAG en R.A.I., heeft uit gevoerd. Het onderzoek werd gehouden onder een representatieve steekproef uit Nederlandse automobilisten. Van de ondervraagde automobilisten bleek 76% het helemaal eens te zijn met de actie, 21% was het er ten dele mee eens en 3% was het er helemaal niet mee eens. Ambitieuze wensen Het onderzoek heeft uitgewezen, dat de wensen van toekomstige woning bezitters en/of huurders zeer am bitieus zijn en dat uitvoering daarvan niet alleen financieel problemen zal opleveren, maar ook niet onaan zienlijke ruimtelijke moeilijkheden zal opleveren. De betreffende instanties zullen er dus goed aan doen zich ten uiterste in te spannen dat de bestem mingsplannen voor de nieuwbouw dusdanig worden ingericht, de bewoners het maximaal aan «psychologische ruimte» gecreëerd. Met name zal dit voor de buitengemeenten, en voor Tilburg, waar het gaat om nieuwbouwwijken in deze stad. Voor de 5-jarige periode na 1981 is de gewenste samenstelling van het nieuwbouwprogramma moeilijker aan ‘e geven, aangezien én de vraagstel- Een vitaal probleem, dat tijdens de ontwikkeling van de welvaartsstaat in Lng bij de enquête niet is gericht op de d, «alge' Jar» lelijk onder Intel is geraakt en met de eonseqnentle, de lijk wordt, dat de huizen, die toen werden gebouwd tal van gebreken zijnde niet.kwantificeerbare factoren vertonen, zodat ze ingrijpend moeten worden gerepareerd. De bezinning en afgaande op de lijnen die zich afte- op deze problematiek wordt de laatste jaren vaak rumoerig, maar alleszins kenen uit het vorige en het onderha- terecht, aan de orde gesteld door actiegroepen; alleenstaande jongeren vige onderzoek, zou ten aanzien van willen betaalbare woonruimte, die er niet in voldoende mate is, huurders de nieuwbouw in de periode 1982 - van woningen in het bezit van bouwverenigingen of van de gemeente 1986 een verhouding tussen de huur- beklagen zich over de slechte toestand van de huizen, waarin zij wonen, en en de koopsector voor het Stads- tonen zich bijzonder onwillig om de huurverhogingen, die periodiek wor- den afgekondigd te betalen, als daartegenover hun panden niet behoorlijk ge,den In Jn«allen Jitgedrukt ZOu dit worden opgeknapt. Een en ander leidt tot de Klemmende vraagt wat er een volume betekenen van 4 500 a concreet de komende jaren zal moeten gebeuren om de woonsituatie die 5 000 huurwoningen en 7.000 a 7.500 eigenlijk na de oorlog nog nooit helemaal bevredigend is geweest op een koopwoningen (bij migratiesaldo 0). aan de eisen van de tijd beantwoordend peil te brengen. Dezer dagen heeft pit resulteert ceteris paribus wel het Economisch Technologis Instituut voor Noord Brabant een samen- ineen verdergaande toeneming van het vatting uitgebracht van een woningmarktonderzoek, gehouden eind 1976 eigen woningbezit, doch in een meer en zich uitstrekkend over het hele stadsgewest. fo^,at!fd temP° dan m de jaren tot 1982. Ten opzichte van de berekende een juiste prognose alleen kan daarin verhoudingen in de eerstkomende ja- voor de toekomst worden voorzien. ren zal m.n. in het overige stads- Zoals al gezegd zal de animo voor gewest het aandeel der huurwoningen koopwoningen even groot blijven, of in het bouwprogramma voor vergro- nog stijgen, maar daarbij zal de ont- ting in aanmerking komen, wikkeling van de prijzen een steeds belangrijkere rol gaan spelen: op een moment dat de prijzen de pan uit gaan vliegen, zullen steeds grotere aantal len kooplustigen zich de financie- 1 «uw meer kunnen ge- - J “ij dat toch weer aan zijn op de huurwonin- Zo’n 1100 woningen In de Gesworen Hoek komen straks zo’n 1100 woningen. Volgens het voorlopig woningverdeelprogramma wordt een klein gedeelte als vrijstaand en half vrijstaand gebouwd. Het per centage aaneengebouwde woningen ligt aanmerkelijk hoger. Deze worden zowel als koopwoningen alsook als huurwoningen gerealiseerd. Tenslotte zal ongeveer 20 van het totaal aantal woningen als gestapelde laagbouw in twee of drie bouwlagen worden ge bouwd. Behalve voor wat betreft de verschillende woningkategorieën kent de Gesworen Hoek ook in de financie- Agswijze van deze woningen de no- l_:ie. Zo zullen de huurwonin- 1 zowel in de goedkope premiesec- als in de woningwetsector worden - zullen de koopwonin- ïhalve in de vrije sector en de ere premie ook in de goedkope premie en in de beschutte sfeer te ver krijgen zijn. Een klein gedeelte van de woningen zal door particulieren kun nen worden gebouwd. De overige wo ningen zullen worden gerealiseerd U a.s. »ns rk &5

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1978 | | pagina 1