deze trap leidt naar de schouwburgzaal, deze pagina’s ook een nieuw seizoen KUNST-KNIP-KAART EN COUPONBOEKJE K voordelen van een abonnement T - r/ I us TT 1 1977 pagina 4 Donderdag 18 augustus 1977 pagina 5 DE TILBURGSE KOERIER IOBLEMEN groot en klei® Tel. 435824. ;ring >EREN jnz.) 3den - u. jze. Spotgoedkoop. Kunst-knip-kaart Couponboekje f A 1 In deze folder presenteren wij een volledig overzicht van alle aantrekkelijke abonnementenseries, die de Stadsschouwburg Tilburg voor het nieuwe seizoen 1977 - 1978 heeft samengesteld. U treft informatie aan over het Kabaret - abonnement, Toneeltoppers - abonnement (zes top - toneelvoorstellingen), het Cocktail II - abonnement let op het eerste Cocktail abonnement is inmiddels uitverkocht het Young Special - abonnement (speciaal voor de iets jongere bezoekers), het Globe - abonnement (een nieuw en voordelig initiatief het Opera - abonnement (vijf geweldige opera’s) en natuurlijk het ideale Keuze - abonnement (één voorstelling kabaret, twee toneel stukken en één diversen - voorstelling), dat U nu ook nog kompleet kunt maken door er een konsert van het Brabants Orkest in op te nemen. Verder vindt U in deze folder alle informatie over de diverse reduk- tie - regelingen. Bekijkt U de verschillende series op Uw gemak en als U een keuze gemaakt heeft kunt U het bestelformu lier invullen en opsturen. U kunt ook even bij onze kassa aanlopen, die dagelijks geopend is van 11.00 tot 16.00 uur (zondag van 12.00 tót 16.00 uur). Hebt U nog iets te vragen Bel dan even de receptie (013 - 431200) of de kassa (013 - 432220). U kunt ook nog altijd even bij één van onze voorverkoopadressen aanlopen. t midden tussen een abonnement en een ier krijgt de koper een hele reeks voorde- Kem, kunt jfkaart. vermeld. JR gereed RING 152 ’lusplein) 426328 jop rr «uitverkocht». Deze kaart houdt het couponboekje. Ook hie len, want U koopt vier of vijf voorstellingen tegelijk, geen geloop meer naar de kassa, lang in de rij staan of de teleurstelling van «i t pleister. Ner-: per. W. Pijnen- larkt I4. ERKOOP van* :n schoenen? :ring in dames-/ ns-, meisjes- en en tegen zeer Schoenfabriek B. Hamers, t 28. Loon o® U «zit» goed met een abonnement. Door vroeg te reserveren krijgt U automatisch de beste plaatsen. Onze abonnementhouders krijgen steeds plaatsen in de eerste rang (zaal of eerste frontbalkon). NGS. Het ad re 4* vergaderingen, een naar de ei- ngerichte feest- tepaste keuken, te bespreken. 0, tel. 426347. Uw abonnement is tevens prioriteitskaart. Als U naar een voorstel ling wilt, die niet in Uw abonnementenserie zit, kunt U daarvoor plaatsen reserveren, zodra de voorstelling in maandblad of maand agenda is aangekondigd. U stuurt Uw be stel kaart in en bent zeker van plaatsen. Die plaatsen kunt U vanaf zeven dagen vóór de voorstelling afhalen; dat is het moment, dat de normale plaatsverkoop start. De kaart bestaat uit zes afzonderlijke coupons. Elke coupon geeft recht op één toegangsbewijs. Vergeleken met de nor male prijzen wordt een flinke reduktie gegeven. De kunst-knip-kaart is altijd geldig voor de parterre dat zijn de rijen 12; 13, 14 en 15 van de grote zaal. Zo’n coupon van f9,heeft eigenlijk een waarde van f8, want de servicekosten (plaatsbespreking en garderobe) be dragen f 1Voor 8,krijgt U plaatsen die minstens f9. waard zijn, maar meestal veel meer. Alle houd(st)ers ontvangen automatisch iedere maand de schouwburgagenda gratis thuis. De kunst-knip-kaart is geldig voor 75 van alle voorstellin gen tijdens het seizoen en kost f 54, Uw kunst-knip-kaart is tevens prioriteitsbewijs. Dat betekent, dat U voordat de normale verkoop begint al plaatsen kunt reserveren met de speciale formulieren of met een briefkaart, waarop het nummer van Uw kunst-knip-kaart is R TOE voor ’p erzorgd feest stzaal van Café, rkestraat 50, tele« NGS. Het adreg i, vergaderingen,, i een naar de ei- ingerichte feest' gepaste keuken: g te bespreken/ 50. Tel. 426347.W JILOFTEN EN 1NGEN hebben, dem ingerichte, lespreken Café 1 rkestraat 50. tel. De couponboekjes van de Stadsschouwburg bieden U alleen maar voordelen, want U betaalt f 36,terwijl het couponboekje aan coupons van f 1en f 1een waarde heeft van f 40,Dat is al een voordeel van f 4, Couponboekjes zijn het hele seizoen en praktisch voor alle voorstellingen, die in het programma zijn opgenomen. Couponboekjes zijn niet persoonlijk. U kunt samen met fami lie, buren of vrienden één of meerdere couponboekjes nemen. Met zo’n couponboekje kunt U per voorstelling twee plaatsen bespreken in welke rang dan ook. U krijgt meteen het recht van voorverkoop. Met de speciale aanmeldingskaart, die in het couponboekje zit, kunt U voor dat de normale verkoop begint al plaatsen reserveren. Dat kan ook per briefkaart met vermelding van Uw couponboekje. Couponboekjes zijn bovendien ideale kado’s voor familie, kennissen of relaties. Bij «gewilde» voorstellingen kan het voorkomen, dat niet alle aanvragen aan bod kunnen komen, ondanks het feit, dat 80 van alle plaatsen zijn gereserveerd voorcouponboekjes- of abonnementhouders. In zo’n geval wordt U geattendeerd op een eventuele volgende voorstelling.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1977 | | pagina 5