o IKEL &0RDLW5N ie Peugeot’s nieuwste 104 nu in Tilburg ■■■■■■■PImp” Dit’ weekend presenteert Peugeot het 1977-programma waarbij de nieuwste 104-serie het meest de aandacht zal trekken. J?? Sur Nieuwe Mazda RX-5 bij Automobielbedrijf Bink Natuurmanifestatie dan /s h/jook/oac/! anden en. muit: korvelplein <46 Tilburg Tel 6830 (rtemotiek) KOOPJES HALEN wegens verbouwing v. d. kerkhof naaicentrum besterdring 63 tilburg.tel: 434325 vein herwciorden'5 L inferieurs Iw 1 a/s 14 onze fo/fe/6/e z/e/ zon't (z het we/ merken/ wanneer wtj over een /agefrys Opening Van Dongen de speelgoedzaak an- Een verbouwing, die zeker de zege- dacht trekt aan de Goirkest deze «Speelgoed Plus Hobby - r een Dongen, die een assortii senback goed en ontspanningsn Dennis brengt, waar velen van zulk Donderdag 30 september 1976 pagina 25 DE TILBURGSE KOERIER ember 1976 pagina 24 aat 240 420016 over e van f25,- ’C den. Toch goed Zaal voetbalseizoen 1976 etlenzen ROMMELMARKT af 8. J. Koningsplein 216, Tilburg BADMINTON specialist wedstrijd ko- distriktklasse Swinta te bestrijden. -12 jaar) van - i va n Tilburgs leeft de eerste A A. zxlx» -Sf Suksesvolle start Die Zirkusprinzessin .ƒ15,—.ƒ20, .ƒ25,— en> REPARATIE VAN ALLE MERKEN NAAIMACHINES Ijshockey1 agenda GEMEENTE TILBURG oesschoten Hoefstraat 145 013-43.66.64 A.s. vrijdag 1 en zaterdag 2 okt. ?en rzoek. - Automobiel- 'inkler Prins- Bij aankoop van een racket boven 60,— TAS GRATIS Tilburg, 20 september 1976. De voorzitter van de commissie, M.A. Krens. Kennisgeving OPENBARE VERGADERING niet :s de itge- jeel- en ander gaan _e Peugeot Pre- Tilburg B.V., aan- cestraat is de - zaak» Van :iment speel- 'smateriaal illen staan heel lang, weten; in De begroting 1977 van het C.B.T. De notitie van de stuurgroep voor automatisering inzake de beveiliging van bestanden met per soonsgegevens. in het wijkgebouw ’t Kievitslaer latuur; wat niet vanzelf llieuvervui- -jeen geen seizoer '.-Tilburg». Nog twee ploegen zonder winstpunten in de «Trappist Competitie» Theresia» bracht origineel toneel Zondag 3 oktober 1976 Aanvang 20.15 uur •n Loon ligt ieder instelling te een. U kunt drie u niet, nder aftrek van 18 vestigingen: Delft, Den Haag, Jen, Maastricht, wELoStadsschouwburg- Tilburg F.C. Huub van den Hout - D.S.W. Ascot - 1 uur - service De moderne formule voor goed en snel chemisch reinigen geprepa- :heel een jortieren» on- ïn restyling en i bij het dak /loer doorlo- acht" •r door i onbcoiioi rlijke Kan gehee zicht Jan trijd in het nieui al een regelrecl rugbyclub Niettemin is The Elep- :n slecht begin van het en voor Boksver. 1. De tweede wijziging van de begroting van het C.B.T. voor het jaar 1976. De raadscommissie voor de Gemeente - Financiën, Belastingen en Automatlserlngszaken komt op 1 oktober a.s. te 17u.00 i n de vergaderkamer van bur gemeester en wethouders in een openbare verga dering bijeen ter bespreking van de volgende agen dapunten: ik/ telefonisch Dor het maken Code 27.4 inds a 70, Den Haag Bj Boksvereniging Tilburg J-g in Breda en maandag in vu«viii heeft boksvereniging «D.S.Z. ’P!’u drie overwinningen, een on- ;n twee verliespartijen ge- 9 door de beroemde HONGAARSE STAATSOPE- T RETTE uit Boedapest. Voor het eerst in Nederland. Een fonkelende operette van Emmerich Kalman met 9 solisten, koor, ballet en prachtige dekors. 150 me- dewerkenden. Toegangsprijzen 10,—,j J 30,-. a Coupons, paspoorten, gezinsreduktie en kunst- T knip-kaarten NIET geldig. Kaartverkoop vanaf heden aan de kassa, dagelijks van 11.00-16.00 uur en op de avond van devoorstel- ling van 19.00 - 20.15 uur. ('s Zondags kassa geopend vanaf 12.00 uur). Tele- 9 fonisch na 13.00 uur onder nr. 013-432220. De voorstelling van zaterdag 2 oktober is uitver-i 9 kocht. i ••••••••••••••••••••a Zaterdag Utrecht h Tilburg» beslist er boekt. Vooral de Tilburgse A-klasser in het middengewicht Jack Jansen startte suksesvol met twee overwinr résp. de kampioen van Langewouters uit Tur Utrechter Peter Jennen g<w kg. meer op de schaal bracht dan Jan sen. Ook John Emmen begon goed met een mooie zege op de Schiedammer Duit- scher door opgave in de derde ronde, en een onbesliste partij tegen de zeer gevaarlijke Kampen uit Amsterdam. Nog niet geheel in vorm waren de zwaargewicht Jan van Gulik die zijn meerdere moest erkennen in de Rot terdammer Schot, die duidelijk meer routine toonde, en Jan van de Pol die in Utrecht verloor van Vogd uit Am sterdam door opgave in de tweede ronde. Jan^an de Pol die twee jaar niet getraind heeft zal dan ook zeker nog aan zijn konditie moeten schaven om de volgende strijd in zijn voordeel te beslissen. Alles bije nieuwe «D.S.Z. een handomdraai te dm3 tot 1078 dm2. 4 Onafhankelijk geveerde wielen, schijfremmen voor, asbakken voor en achter, achterruitverwarming, ra- diaalbanden, niet reflekterend dash board en veiligheidskooi, zijn bekende Peugeot-familie-trekken, die uiteraard niet in de nieuwe 104-serie ontbfeken. De sportieve Coupé «ZS» - 1124 cc - valstroomcarburateur - 66 DIN-PK - 155 km/u, blijft een niet weg te denken aanvulling op de Sedans door zijn 3 «portieren». Dit weekend kunt U een e J bekijken op de Nationale sentatie bij Nefkens Ringbaan Oost 134. De mode verandert alles, zelfs bij begrafenisondernemers. Dezer ds Begrafenisonderneming - Denissen» aan het Wilheimins voor vervoer van stoffelijke overschotten, en die auto he. is wat neutraler op de weg, terwijl dc benadrukt dan vroeger gebeurde met i vier vervoerwagens, twee volgwagens i neel. (FOT( kijken. De zaak bestaat al heel lang, zoals de omwonenden wel weten; in 1916 had de Fa De Kort Van Leeuwen een rijwielen- en naaimachinehandel, die naderhand werd uitgebreid met huishoudelijke artikelen en speelgoed. In 1940 werd de zaak voortgezet door A. van Dongen, en nu heeft diens zoon het bedrijf onder zijn beheer. In speel goederen is een grote ontwikkeling gaande, waarvan het belangrijkste as pect is, dat ook voor ouderen speel goed beschikbaar is, alleen heet het dan geen speelgoed, maar ontspan- ningsmateriaal: puzzels, modellen bouw in plastic, speciale borduur technieken. Wie, bijvoorbeelJ bejaarden een zinvolle t" cadeau wil doen moet zek^. wno zaak binnenlopen, hij doet er in elk geval ideeën op, die hij elders makkelijk zal krijgen. Natuurlijk is winkel ruim voorzien van een uitj breid assortiment van kinderspe goed op elk terrein en voor elke leef tijd, maar dat spreekt dan ook wel meer vanzelf. De bezoekers tijdens de opening vonden unaniem het bedryf een interessante en goede aanwinst in de Goirkestraat. Dames S.E.T. uwe Na een doelpuntloos gelijkspel van :hte zondag 26 sept. tegen d.v.c. Den Dun gen willen de dames van S.E.T. I het zondag om 10 uur op het Set-terrein proberen tegen Vlijmense Boy Girls, hopelijk met hetzelfde resultaat als de dames van S.E.T. II, die afgelopen zondag van Velocitas wonnen met 7—0. Ook bij ons is nog plaats voor meisjes vanaf 14 jaar, eventueel aanmelden op het S.E.T.-terrein of tel. nr. 320560. is mende vraag naar 5 «pc ,5 derging de achterkant eer is nu voorzien van een scharnierende, tot de vloer doorlo pende achterklep, een grotere achter ruit, opklapbare hoedenplank en ach terbank. De laadruimte is zodoende in Vanaf vrijdag wordt bij bedrijf Bink aan de Wii straat (voorheen was dat de Nieuwe M, Goirleseweg) een autoshow gehouden van Mazdamodellen, waarbij op de voorgrond zullen staan de nieuwe mo dellen RX-5 en 121, twee ogenschijn lijk dezelfde wagens, maar met geheel verschillende motoren. In de RX huist een wankelmotor die 135 pk levert en de 121 88 pk. Wat de beide gemeen hebben is een ongewoon höge graad van technische perfektie en zeer vol ledige afwerking. Zowel in Japan als in Amerika doorstonden de wagens met vlag en wimpel alle officiële keuringen en die zijn aanzienlijk strenger dan in West - Europa gebruikelijk is. STIJDEN rn zijn de openingstijden op zaterdag van 14.00 uur tot 20.00 uuur, op zondag van 11.00 uur tot 17.00 uur. In de Werft zijn de openingstijdens op zaterdag van 10.00 uur tot 17.00 uur, op zondag van 12.00 uur tot 17.00 uur. De Waldhoorn 76 heeft zich goed her steld van de nederlaag die men vorige week zaterdag leed door nu zelf te winnen van De Schotel Boys 21De Rimboe kon niet verder komen dan een 11 gelijkspel tegen De Pul die nu hun eerste winstpunt binnen hebben. Davo 66 heeft zijn zegereeks voortge zet. Nu werd er duidelijker gewonnen dan vorige week 14. Ten koste van De Tumbler. Hetzelfde deden De Leeuwtjes het maar nu iets minder dan vorige week 03 van ’t Vogeltje. De Leeuwtjes delen nu met Davo 66 de eerste plaats. Waarschijnlijk komt daar a.s. zaterdag verandering in dan staan n.l. de ploegen tegen elkaar waarvan we zeker een goede wedstrijd verwachten. Onderaan de lijst zijn ’t Vogeltje en De Schotel Boys nog zonder winstpunten, maar ook die komen a.s. zaterdag tegen elkaar in het strijdperk. Programma voor a.s. zaterdag 13.00 uur Davo 66 - De Leeuwtjes; 13.00 uur De Pul - De Waldhoorn; 14.00 Schotel Boys - ’t Vogeltje; 15.00 uur De Tum bler - De Rimboe. te vergroten van 575 Schutters 75-80; Vriendschap 171-30. door een plaatselijke deskundige jury beoordeeld. Het bestuur ziet deze tentoonstelling tevens als een instruktie voor de 5e klassers van de basisscholen. We zien uiteraard graag, dat deze leerlingen zich op of na de tentoonstelling als jeugdnatuurwachters aanmelden. Graag wil de jeugdnatuurwacht, zowel Kaatsheuvel als Loon op Zand, van deze gelegenheid gebruik maken dank uit te spreken aan de conservator van het Nat. Historisch Museum te Til burg, voor de spontane en zeer ge waardeerde medewerking. De hulp en medewerking die we kre gen van diverse stichtingen, vereni gingen en particulieren willen we d gaarne bij insluiten. De jeugdnatuurwacht van Zand en Kaatsheuvel nodig deze interessante tentoor bezoeken. OPENINGS! In de Hoorn zaterdag van op zondar ■- xj, Z? LOTOX SPORT Besterdring 19 LQTO^ Tel. 013-432306 «De natuur is goed voor U; Bent U goed voor de Natuur?» Onder dit motto organiseren de jeugdnatuurwachters van de gemeente Loon op Zand gezamenlijk een tentoonstelling. Deze tentoonstelling zal plaatshebben in Loon op Zand in het cultureel centrum De Hoorn op zaterdag 2 oktober a.s. en zondag 3 oktober en te Kaatsheuvel in ontmoetingscentrum De Werft op zaterdag 9 oktober en zondag 10 oktober. De officiële opening wordt zowel te Loon op Zand als te Kaatsheuvel ver richt door de Edelachtbare Heer Bur gemeester Fiévez en wel te Loon op Zand op zaterdag 2 oktober te 14.00 uur en te Kaatsheuvel op zaterdag 9 oktober te 11.00 uur, respektievelijk in de Hoorn en in de Werft. De hiernavolgende onderwerpen zul len op de tentoonstelling op diverse illustratieve wijzen onder Uw aan dacht worden gebracht. A. Opruiming door de na' door de natuur wel en ni opgeruimd wordt. (Mili ling). B. De gouden regels ter bescherming Van de natuur. C. Het nut van de jacht. D. Bijen-stand. Inlichtingen bijen en bijenhouderij. E. Diavoorstellingen over diverse as pecten van de natuur. F. Een grote hoeveelheid g' reerde dieren zal het geh< extra dimensie geven. In Kaatsheuvel zal gedurende twee dagen voor de aanvang van de ten toonstelling voor de schooljeugd de tentoonstelling al in volle gang zijn voor de jeugd. In Loon op Zand is vrijdag 1 oktober voor de schooljeugd gereserveerd. De bedoeling van het bestuur van de jeugdnatuurwacht is, dat de school jeugd in klasseverband de tentoonstel ling bezoekt. Bovendien is aan de tentoonstelling een TEKENWEDSTRIJD verbonden voor de jeugd, waarvan de resultaten op de tentoonstelling te bewonderen zullen zijn. Deze tekeningen worden Handboogschieten door bestuurders oorbeeld, aan tijdsbesteding Afgelopen zondag werden door de be- eker ééns deze sturen van de handboogverenigingen aangesloten bij district 4 van de Neder landse Handboogbond, de bekers ver schoten welke herinneren aan weleer. De Jan Remmers-zuil door de voorzit- Se8e ters, de Jan de Rooij-beker door de ”OO secretarissen en de Toon de Kort beker door de penningmeesters. De wedstrijd vond plaats bij Kapel Doe len in café ’t Molentje. De uitslag was als volgt: Opening 1977 Vrijdag 1 oktober zal de K.N.V.B. Zaalvoetbalcompetitie in het Rayon Tilburg een aanvang nemen. Hiervoor is door de competitieleider een speciale openingswedstrijd in het programma opgenomen. Als enige wedstrijd zal op die avond de wedstrijd F.C. Huub van den Hout - D.S.W. gespeeld worden. Deze wedstrijd voorde le klasse vindt plaats in Sporthal de Haspel te Goirle. Aanvang 22.30 uur. Deze eerste wedstri seizoen is meteen a topper. De huidige kampioen D.S.W. kan na melijk op geduchte tegenstand reke- I nen, want de F.C. Huub van den Hout I heeft zich versterkt met o.a. Bart Sto- I vers en de oud NOAD doelman Martin I van Vugt. Deze spelers tesamen met I de als enige Tilburger in het zuidelijk I Zaalvoetbalteam gekozen Jan Sto- I vers, en verder de stuwers Ad van Baal en aanvoerder Leo Bernaards 1 kunnen D.S.W. tot een uiterste in- J spanning dwingen. I En omdat D.S.W. de enige is geweest die F.C. Huub van den Hout het vo rige seizoen in de competitie heeft ver slagen, is het op sportief revanche be luste F.C. Huub van den Hout extra gemotiveerd. lings, Rare Waijers, De SEKRETARISSEN 1. J. v. Bladel, Rare Schutters 193-2; 2. L. Feiter, De Vriendschap 166-3; 3. J. °*?ers, St.-Sebastiaan 193+7; 4. H. jogendoorn, E.M.M. 121+ 8; 5. J. Kuijlen, Moed en Strijd 207 8; 6. v.d. Vlugt, Gaudium internos 157-9; 7. A. v.d. Corput, Vriendenkring 227 10; 8. K. Pessers, N.A.O., 182-21; 9. A. Reijnen, Kapel Doelen 149-25. PENNINGMEESTERS 1. J. Engel, Rare Schutters 93-8; 2. C. Kcnings, Moed en Strijd 205 8; 3. H. Bertens, St.-Sebastiaan 212-9; 4. H. v. Hoof, Gaudium Internos 172 12; 5. W. Esman, E.M.M.148 14; 6. A. Brouwers, De Vriendschap 203 16; 7. J. Verhoeven, Kapel Doelen 157-52. - De jeugdteams van Tilburg Trappers Q C Vond 7inn zijn druk bezig met hun oefencam- 3.V. l Z,ana-ZJgO pagne voor het komende seizoen. De Zondag a.s speelt 't Zand in eigen huis jeugdleiding wil hiermee bereiken, dat aan de Kraaivenstraat een belangrijke de diverse teams voor de kompetitie wedstrijd nl. tegen stadsgenoot Zigo. begint het juiste wedstrijdritme al te ’t Zand dat deze competitie nog niet pakken hebben en zo wellicht een tot ’n overwinning is gekomen voor voorsprong kunnen nemen op de kon- eigen publiek, zal nu toch moeten pro- kurrentie. beren de 2 puntjes binnen te halen, wil j)e benjamins van het Tilburgse ijs- strijd gespe het dit seizoen nog ’n behoorlijke hockey, het Welpenteam (tot 11 jaar) vangende v plaats op de ranglijst innemen. Zigo spee|t a.s. zaterdag in de Pellikaanhal voriet (vorig zal zich daarentegen niet zo maar ge- otn p 45 u tegen landskampioen tweede divisie wonnen geven. Aanvang half 3. UIJC Utrecht. Tilburg speelde afgelo pen week een knappe wedstrijd tegen Eindhoven, waarbij het met 21 aan de winnende hand bleef, maar zal tegen Utrecht op nog sterkere tegen stand moeten rekenen. Aansluitend op deze wedstrijd ko men de D-junioren (11-12 Tilburg en Utrecht op 1 hierbij gaan de Utrechter voriet van start. Zondag is mv ..anden vol zal serveerd voor de mannen var - de jeugdige tweede team. Tilburg 2 hecuuvwu.v monden de Geel - twee kompetitiewedstrijden er al op- sukses komen, zitten. Tegen het sterke eerste team laarom geboden, van Grefrath werd hardnekkig ver-, om half drie en weer geboden, maar desondanks ;t Sportcomplex moesten flinke nederlagen (114 en Tatraweg. 162) worden geïncasseerd. Zondag om 17.45 u. komt het Belgische Disc Phantoms zijn opwachting maken. Een oude rivaal van Tilburg 2, dat erop gebrand is de rol van rode lan taarndrager zo snel mogelijk over te geven. Tilburg C en Tilburg B spelen tenslotte a.s. zondag resp. om 17.30en 19.30 u een oefenwedstrijd tegen de Red Eagles in het Bossche ijsstadion «De Vliert». Jongens die gaarne de ijshockeysport willen gaan beoefenen, en daarbij denkt men met name aan de w.. om. lvv allerjongsten vanaf 6 jaar, zijn bij Til- iningen op burg Trappers steeds van harte wel- in België Mon kom- Alle inlichtingen omtrent trai- irnhout en de ningen,contributie,uitrustingets.wor- 1 die nota bene 5 den vrijblijvend verstrekt door de h. A. van Rijswijk, Vierwindenlaan 84, Tilburg, tel. 67.11.42. Supporters vereniging Tilburgs Trappers Aanstaande zaterdag 2 oktober gaat de Supp. Ver. naar Nijmegen, voor de wedstrijd Nijmegen-Tilburg Trap pers. Coupe Nationale Nederlanden. Het is voor de Trappers de eerste uit wedstrijd van dit nieuwe seizoen waarin volgens de verwachtingen door de tegenstanders alles in het werk ge steld zal worden om eindelijk de hege- nomie van Tilburg te doorbreken. d\Z^^^ Mazda heeft zich in Nederland w^en ten te begeleiden. Samen met de hulp ‘e "estelen als derde Japans merk. Een van een onmisbaar supporterslegioen hele Prestatie. Alle aanvankelijke moet het mogelijk zün om ook dit sei- argwaan die er tegen wagens uit het zoen weer de zo begeerde Coupe Na- and van de rijzende zon bestonden, is tionale Nederlanden binnen te halen. «eheel overwonnen. Een uitgebreid en Het huidige 104-programma bestaat uit de 104 «GL», 104 «GL6» 104 «SL» en de 104 Coupé «ZS». Van aanzien compact en zeer modern biedt de 104 een vrijwel gelijke inte- rieurruimte als de 204 maat levert ho gere prestaties bij een lager benzine verbruik. De «GL6» en de «SL» zijn uitgerust met de 1124 cc - 57 DI N PK - leverende XW3-motor en hebben een topsnel heid van 145 km/u. De «GL»-versie is mendi $een te leveren met de 954 cc - 44,5 DIN-pk leverende XV3-motor. Deze motor is geschikt voor normale ben zine en goed voor een topsnelheid van 135 km/u. Om tegemoet te komen aan de toene- Ons Vios - Audacia Jongstleden zondag behaalde Ons Vios in de lastige uitwedstrijd tegen Zigo haar eerste overwinning. Aanstaande zondag treden de Geel - Zwarten tegen de jeugdige ploeg van Audacia in het veld. In Audacia treffen zij echter een jonge ploeg, waaraan men de handen vol zal hebben. Immers tegen de jeugdige ploeg van Taxandria konden de Geel - Zwarten niet tot sukses komen. Waakzaamheid is daarom geboden. De wedstrijd begint om half drie en wórdt gespeeld op het van Ons Vios aan de deskundig net van dealers zorgt voor een vlotte service. De styling van de RX en de 121 is tegelijk klassiek en geavanceerd. Aan het robuuste front moet men wel even wennen. Wie de ruime portieren opent heeft toegang tot een auto, die zeer luxueus is uitgevoerd. Men moet veel fantasie hebben om er nog iets bij te willen kopen. Het stuur is van echt hout, een overdrive is standaard. De rechter voorstoel een leuk nieuwtje heeft een geheugen. Na het in- of uitstappen van achterinzittenden is het slechts nodig de rugleuning terug te duwen en de stoel keert dan in zijn oorspronkelijke stand terug. Het uit zicht in de wagen is riant. Niet voor niets zegt Mazda: de details tellen. De konstrukteurs hebben er niet licht vaardig naar gekeken. Het komend weekend een mooie gele genheid bij Automobielbedrijf Bink eens met de nieuwe Mazdamodellen kennis te maken. Rugbyclub Tilburg ontvangt The Elenhants In het verleden hebben The Elephants r al voor enkele verrassingen gezorgd. A.s. zondag 2 oktober zal rugbyclub Niettemin is men bij RCT vol goede Tilburg aantreden tegen «The Elep- moed hetgeen te verklaren valt uit hants» uit Eindhoven. stijgende lijn in de prestaties van afgelopen weken. Zondag j.l. werden nl. The Pink Pan thers uit Breda met 303 aan de z kar gebonden. De basis voor overwinning werd gelegd door keihard werkend voorwaarse 1 waarbij het goede werk van 1 Fennell en Hans Weterings extra op viel. Als a.s. zondag met dezelfde inzet wordt gestreden kunnen de geel- blauwen vol goede hoop zijn en kun nen de liefhebbers weer genieten van een leuke rugbywedstrijd. Aanvang: 14.30 uur. Terrein: Heldehoeve aan de Kielseweg. Toegang: gratis. Het is een goede gedachte geweest van het Theresialyceum bij gelegenheid van het vijftigjarig bestaan een toneelstuk op te voeren dat afwijkt van het gewone repertoire. Het stuk «Het leven der in secten», in 1920 geschreven door de Tsjechische gebroeders Jozef en Karei Capek en vertaald door de geschiede nisleraar T. Eickholt, behandelt in de insectenwereld achtereenvolgens de liefde (vlinders), de begeerte naar bezit (kevers, sluipwespen en krekels) en de begeerte naar macht (mieren). Vooral het laatste bedrijf was zeer le vendig en de strijd om een paar gras sprieten deed sterk denken aan de strijd om een boom in Korea. Dit hele gedoe wordt gadegeslagen door een oude zwerver (Piet Simons), die alle gebeurtenissen vergelijkt met onze maatschappij. Opvallend en soms ontroerend was dé rol van Esther Hes- sels, die als kleine pop twee bedrijven lang tracht geboren te worden en, als dat lukt, na enige sekonden sterft. Twee slakken trekken een slijmerig spoor van onverschilligheid over de lijken van pop, motten en de oude zwerver en bemoeien zich, als echte kleinburgers, nergens mee. De uitvoering door ongeveer zeventig docenten en leerlingen stond, ondanks enige haperingen, die de nodige hilari teit veroorzaakten, op een voor scho lieren ongewoon hoog peil en was af wisselend genoeg om het talrijke pu bliek te blijven boeien. De decors wa ren sober, maar origineel, en men kan gerust zeggen dat het productie-team, dat de voorstelling verzorgde, alle eer had van zijn werk. Vermeldenswaard irco. dagen schafte de zijn nog het fraaie ballet van de motten napark een nieuwe auto aan en de grime, die geheel door de leerlin- leeft een GRIJZE kleur. Het gen zelf was verzorgd. Zeventig men ie rouw van de nabestaanden minder wordt senhoofden waren met veel fantasie t al dat overmatig zwart. Het bedrijf heeft nu omgetoverd in evenzovele insecten- s en twee busjes voor dragers en ander perso- kopjes. Een school die zo'n uitvoering PO VAN AARLE). kan brengen mag daar erg trots o VOORZITTERS: l.J.Fx Terra Nova Volleybal -°nin8S Bij de Volleybalclub Terra Nova Til- makers, N.A.O. 202-12; 4. P. Maes, burg staan voor a.s. zaterdag slechts Moed en Strijd. 142-14; 5. A. v. Dun, twee wedstrijden op het programma. St.-Sebastiaan 188-15; 6. J. Haans, Beide uitwedstrijden, want de Stads- Gaudium Internos 94-35; 7. J. Tuer- sporthal is zaterdag en dinsdag a.s. niet beschikbaar. In de 2e divisie ontmoet het eerste da mesteam in Schaesberg Geevers- Petrus en Paulus. Zowel Terra Nova als Geevers /P. en P. Hebben één wed strijd gespeeld en gewonnen. De ont- J vereniging lijkl,lichtelijk fa- seizoen vijfde in de tweede divisie), maar of het thuis voordeel beslissend zal zijn is nog maar de vraag. Terra Nova immers speelt uit vaak feller dan thuis. Het zal wel een dubbeltje op z’n kant worden. Het 2e damesteam (winst afgelopen zaterdag) moet naar Helvoirt om in de distriktklasse Swinta te bestrijden. >3

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1976 | | pagina 25