'fyehers Gl ROLSCHAATSEN r w11 H/WlERSi IpNHÖOFFp büonskunt ^2 u natuurlijk voer oogmeting terecht Ca Raad van Elf Unieke internationale wedstrijd moest ophoepelen van Nederlands automuseum voor T BV Heidehoevecompetitie de vijfde maal van start U ca,a,x*ls optiek 6.50 Toyota brengt twee nieuwe Celica’s Tilburgse Najaarscompetitie Open centrum VIKON gaat nu weer echt open Het open Jongerencentrum VIKON is lijk: een centrale ontmoetingsruii een hele tijd dicht geweest, maar vrij- die voortaan de hele dag open zal dagavond 5 maart gaat het toch weer een dokumentatiecentrum, een open, met een plechtigheid, die wed- werkplaats/knutselruimte, een ek- houder Driessen om acht uur zal ver- spressiezolder, enkele gespreksruim- richten. Iedereen is daarbij uiteraard tes en enkele kantoor en apparatuur- welkom. Dank zij de gemeente die met ruimtes. L.U.T.O.-teams spelen thuis de Til BURGSE KOERIER Donderdag 4 maart 1976 pagina 7 o.a. Esmi en Hudora Yshockeysticks tron, Postbus 51, Drunen, Nederland, telefoon 04163-3631. v.a. Losse plastic bladen HEUVELSTRAAT 50 TILBURG 17.00 uur |n, m met Wilhelmina 08 - Noad >R 13 radiaal Bar. S.V. Toyota: i balanceren prijzen. npen voor IG naart 1976 pagina 6 I Goud voor Vroni Boumans 203 1745 len balance- I. BTW; nor- drie da- worden 140 140 160 160 idiaalbanden lig. a. t.m. vrijd. 30 tot 18.00 00 tot 13.00 14u.3O i 5 vlak .O. I - Wibats I ;n de velke JSaf- 120 160 200 240 Na kantoortijd: Tel. 04241-2020 013-42.51.80 Hart van 661350 - tinge Deaj op 1 bliek 19—10 10— 6 15—15 13—15 11— 19 10—16 12— 19 8—13 3—23 v. d. kerkhof naaicentrum ig 63 tilburg tel: 434325 v. d. kerkhof naaicentrum ig 63 tilburg tel 434325 Uit v nemi radio Juwelier - HorTogér SCHOUWBURGRING 27- Inle" Pnjst HO B0V4G een k georgar van Bn Deze wedst klassen en t< derlands kar Er zijn en lanj bouwc ipleet met ad van elf Jeugdraad comp :erste en zijn raac licht, in wijzers. ’den van september 1 1975 de mondelinge lort beleid» die in de kamer, werd gegeven, '"■portstudie met sukses .iconen blijkt uit het exa- jgen 1974 1974 1975 1974 1974 1974 1973 1973 1971 1971 kandidaten kon :n uitgereikt; slaagden waren hun exa- ink eind bo- uit Schouwburgring 142, Tilburg, tel. 013 -420196 er zes stoom- aan een race etsen, motor- ophet gebied de monocy- :rtuig uit ;n nieuw J op het een af worden ertoond, histo- 1974 tot IVEX - i samen- aur kunnen bij de heer 66, tele- f4,50 en ALZON Goirkestraat 26 punt Istrijd ..lopende e ligt. De itgebreid beschik- 10. Bewo 11. S.V.R. 't bo- p differentieel, sportvelgen en De krachtige liggende :1e hori- 8—15 22—3 8—14 22—5 8—10 8—9 de Hoes Boys 8—8 F.C. Kemkes 88 Get .F.F. gen. inimum i bij het Ook Zonneschermen Jaloezie gordijnen Rolgordijnen Aluminium horren Hor-deuren WINKEL-SHOWROOM brillen - kontaktlenzen besterdrinc :rg 2 - .3 Irene 8; L. ie 9, De Kuub 4 L. J.T.O. 6 B.S.h /enstaande wedst de teams 2, 4, 5 en 61 band me* - pen ten wil het i De junioreswedstrijder end luiden L.U.T.O Cathrien 3,1 L.U.T.O. 5 F.C. Exclu- F.C. de Kaap, )lco, Telleman prijzen. 1974 pe 1974 - 1975 1975 73-1974 73-1974 m 395 Des-Bur., Verschuren, sief, F.C.D. Jansen, F. Tilburgse Koerier, Vok en v.v. Lotox Sport. besterdrinc Dat M.C.C. Hart van Brabant deze wedstrijd organiseert in Den Hout vindt zijn oorzaak in het feit dat tot op heden van de gemeente Tilburg nog steeds geeft eigen terrein is toegewe zen. tr alle maten J:verse kleuren j jaar garantie -jratis opmeten ..".«He levering Programma: 13.30 uur, I.F.F. - Mena Muria. 13.45 u., F.C. Kemkes-vv Lemmens. Gouden Leeuw-Franca-boys. Ï4.45 uur, Springboks-Harry Bar. 14.45 uur, v. Gend Loos - S.V.R. 14.45 uur, de Hoes Boys-F.C. de Spie. Programma voor zondag 7 maart a.s. 10 uur Volco-Tilburgse Koerier; F.C. Hufina- Des-Bur. Ver. F.C.D. Jansen - Electro Albert ’76. 11 uur v.v. Lotox Sport - F.C. de Kaap; F.C. Huijsmans - Galaxy Lin. Exclusief - Turbana. 12 uur F.C. de Jong - R.B.O. Kerk zicht - Telleman. Van Spreeuwel zomercompetitie 1976 Voor de achtste keer heeft de heer H. Zoontjens de organisatie van de van Spreeuwel zomercompetitie op zich genomen en die gaat op 7 maart al voor de derde keer van start op het terrein van «De Ri Zondag gaat Noad naar Weert om al daar het plaatselijke Wilhelmina spor tief te bekampen. De geelblauwen zul len zich in deze belangrijkse wedst wederom gesteund weten van I omvangrijke supportersschare, we om 12.45 uur vanaf het Station NS reist. Tot zaterdagmiddag 15.00 ui liefhebbers zich aanmelden t M. Wittens, Karthuizerstraat foon 670316. Leden betalen niet-leden 7, De Celica lijn is uitgebreid met een nieuw model, voorzien van een derde deur, dat in twee typen, namelijk: de Celica 1600 ST Liftback, de Celica 2000 GT Liftback geïntroduceerd zal worden. De Celica Liftback’s hebben als belangrijkste kenmerk een schuin afloj daklijn en een derde deur, waarvan het scharnierpunt aan de bovenzijde lie derde deur geeft een royale toegang tot de bagageruimte, die desgewenst uitp* kan worden door de achterbank naar voren te klappen, waardoor men de king krijgt over een vlakke laadvloer vanaf de achterzijde van de voorstoelen tot de derde deur. Liefhebbers hiervoor kunnen zich vanaf heden opgeven bij de M.C. TT—ui Brabant onder tel. 422083 - 332015, waar nadere ‘“jen kunnen worden verstrel izv aan vang van de wedstrijd is j «n 13.00 uur. De toegang voor I uuek is gratis. orden toegekend door een ke jury. De voertuigen en /orden van 1 juli tot en met 1976 tentoongesteld in De bezoekers nog een extra iel van stembil- inlichtingen i Lips Auto- strijd Motor Cross Club Hart van Brabant hun Erzi en ri De prijzen wor onafhankelijke ontwerpen wo 31 augustus 1! Lips Autotron, Drunen. krijgen de gelegenheid i publieksprijs door midde jetten toe te kennen. Alle i hierover bij Automuseum Beide typen zijn compleet uitgerust met onder andere zonwerend glas rondom, achterruitverwarming, radio met voorkeuzetoesten, etc. Het over zichtelijke dashboard is van het cock pittype en voorzien van een compleet instrumentarium met onder andere toerenteller, oliednikmeter, tijdklok, Rechtstreeks uit fabriek Aluminium jaloezieën Zie enige prijsvoorbeelden Breedte Hoogte Prijs 80 100 37 57,— divi 73— 5 jat 92,— grati: 111,— snell Auto als fles Uit verscheidene landen zijn al deel- "‘"ningen toegezegd. Zo komt er een .«biografisch bestuurde Chrysler, een Jeugdfoto R.K.S.V. Sarto leg: week 5: f 30450 prijs f 60,90; 2e prijs f30,45; 3e prijs :.5,22. ijswinnaars: le prijs G. v. Gorp, Hugo de Grootstraat 27, Tilburg f 305,—; 2e prijs mevr. v. Vugt, Pla- taanstraat 9, Tilburg f 306,75; 3e prijs J. v. Baast, Tobias Asserlaan 37, Til burg f 300,R.P. Hoffmans, Amsterdam f 300, Prijzen af te halen t/m a.s. maandag bij: A. Lemmens, Molenstraat 34, Til burg. die het put i Langkous IJsparade, auto die geheel vermomd is in tapijten, uit Engeland een zestig jaar oude auto in de vorm van een ketchupfles, uit Frankrijk een De Dion Bouton die er uitziet als een stoomlocomotief. Een vindingrijke Nederlander heeft een deux - chevaux in drie lagen vervaar digd, een ander een voertuig op basis van een bromfiets. De electr. witkar uit Amsterdam is een voorbeeld van een vervoermiddel dat zou kunnen deelnemen. Op het kindercarnaval bij de Leuwegaopers, heeft een j- prins en adjudant, het bestuur van president Bor d’n eer overgenomen. Om 3.30 uur kwam in de overvolle zaal van de Beeksebergen een heftruck bestuurd door de zeer jeugdige Pieter v. d. Avoort binnenrijden. Hierop stond imte, een zeer grote kist vaft waaruit de jeugdraad als suprise werd gepresenteerd, zijn, Prins Hubert d’n eerste en zijn adjudant René Overman, bijgestaan door hun raad van elf, namen onder het motto «En na kunde ophoepelen» het gezag over. Eenieder vond het een zeer goed idee van de Leuwegaopers om op het kinder carnaval ook een kinderraad te installeren. De kinderen genoten met volle teugen. Menigeen deed dan ook de opmerking, dat dit een idee is waar ook de stichting carnaval Tilburg eens over moet nadenken. De 600 kinderen en hun ouders hebben een echt kleintje carnaval gevierd. Op zondag 7 maart zal de Heidehoe- vecompetitie wederom starten met 16 elftallen waarvan 15 verenigingen van het vorig jaar weer hebben ingeschre ven. Opmerkelijk is dat de meeste ver enigingen die het beoefenen van re creatie voetbal in deze vorm prevale ren, zich verzekerd hebben van een bepaalde sponsoring, die helpen de kos ten te drukken om deze vorm van re creatie te kunnen beoefenen. Dat het zondagsmorgens op de Heide- hoeve gezellig druk kan zijn bewees de laatste competitiedag toen er ongeveer 400 toeschouwers waren. Het bestuur dat dit jaar bestaat uit de heren L. van Houtum voorzitter Th. Biermann secretaris C. Kuppens penningmeester. J. Huijbregts en H. van Houtum bestuursleden, hebben er weer alles aan gedaan om het tot in de puntjes te verzorgen. Ook de heren scheidsrechters n.m.l. W. de Louw H. Graafmans en G. van Laarhoven zul len dit jaar trachten de wedstrijden in goede banen te leiden. De deelnemende verenigingen zijn, F.C. Hufina, F.C. de Jong, F.C. Tur bana, Electro Albert ’76, Galaxy Lin., F.C. Huijsmans, Kerkzicht R.B.O., VOAB Rood-Wit Deze wedstrijd is de topper uit de 2e klas, waar VOAB en Rood-Wit, de bovenste plaatsen bezetten. De Goirlenaren hebben nog 1 Voorsprong en daarom is deze weds belangrijk voor beide ploegen. In het begin van deze competitie won VOAB met 20 in Willibrord na een goed gespeelde wedstrijd. De Rood-Witten strijden echter voor hun laatste kans, zodat het een span nende wedstrijd beloofd te worden. De wedstrijd vangt aan om 14u.3O en voor de Tilburgers stopt lijn 5 vlak bij het Sportpark in Goirle. Sukses voor Brabantse deelnemers aan Op zaterdag 6 maart wordt het cross- terrein te Den Hout (bij Oosterhout) Kabouter-trial verreden die is ganiseerd door de M.C.C. «Hart Irabant» uit Tilburg. strijd wordt verreden in drie i telt ook mee voor het Ne- .ampioenschap. LONGA - DESK Aanstaande zondag ontvangt LONGA het Kaatsheuvelse DESK. Als het de zwart-witten lukt DESK te verslaan, is de aansluiting met de staartgroep bereikt. De strijd wie er zal degraderen is dan weer volkomen open. Wellicht hebben de pupillen van trainer v.d. Donker hun zelfvertrouwen herkregen door de prachtige overwinning, 2 we ken geleden, op de Valk. DESK zal zich echter niet gewillig naar de slachtbank laten leiden, want ook de mensen uit Kaatsheuvel zitten in het verdomhoekje. Een voorspelling van de uitslag, is dan ook een bijzonder moeilijke zaak. Wij, Tilburgers, hopen uiteraard van harte, dat het LONGA zal gelukken, de overwinning in de wacht te slepen. Tilburg mag haar enige hoofdklasser niet verliezen. De LONGA-jongens weten dat! Wij zijn ervan overtuigd, dat ze daarom alles in het werk zullen stellen de laatste kans aan te grijpen. Met een inzet als tegen de Valk moét dat luk ken. Aanvang halfdrie. Bij ons kunt u rechtstreeks terecht voor uw nieuwe bril of voor kontaktlenzen. Onze ervaren en volledige gediplomeerde opticiens zorgen voor een exacte oogmeting, met behulp van de allernieuwste optische meetinstrumenten. Hiermee wordt de glassterkte van de bril die u nodig heeft bepaald. Dit doen we trouwens al jaren, want de oogmeting is een belangrijk onderdeel van ons bedrijf. “In eigen huis” bepalen we de juiste brilsterkte én verzorgen wij de aanpassing van de nieuwe bril. Alles in één hand. Dat is gemakkelijk en gaat bovendien snel. Bij de nationale kampioenschappen kapj| kunstrijden op de schaats werd op 28 we(js februari Vroni Boumans in de leef- krijgt P' tijdskategorie tussen tien en dertien er eerst jaar kampioene. Vroni, die in Tilburg woont, is lid van TIJSC afd. kunstrij den en werd getraind door Vera korny, die daarmee een werkef ses behaalde. Goud dus voor Vroni Boumans, die het publiek eind maart nog als Pipi Langkous zal kunnen be wonderen in de IJsparade, die i gen lahg in de Pellikaanhal zal gehouden. De opvallendste prestatie leverde het fl team van van Gend Loos. Ze be zorgden de trotse koploper Spring- boks een kostbaar verliespunt, dat van kapitaal belang kan zijn met nog twee wedstrijden voorde boeg. De prestatie i Boumans in de leef- krijgt nog meer glans als men weet dat tussen tien en dertien er eerst een 3o achterstand wegge- ‘ne’ T,lbur® werkt moest worden. Deze stand was van TIJSC afd. kunstrij- Springboks opgebouwd met goed ^era l Press‘evoetba* maar maakten daarna de fout de tegenstander alle ruimte te geven. Als technisch de mindere com penseerde v. Gend Loos dit door een geweldige inzet. Met kunst en vliegwerk kon men de 3—3 eindstand bejubbelen na een alles of niets offen sief van Springboks. 1 zor :n die gaat 1 teer van si Tirnboe». Ook bij deze competitie is de arbitrage leiding weer in handen van de Gebroe ders Snels, die dit voor het derdejaar doen. De gehele competitie zal plaats vinden onder het toeziend oog van de EHBO. Er zullen elke zondag 4 wedstrijden gespeeld worden, waarvan 3 op De Rimboe en 1 op Villa Blanca. Programma voor 7 maart 10 uur de Postduif - de Post; 10 uur Wild acker- de Rimboe (terrein Villa blanca); 11 uur v. Spreeuwel-Comby ’73; 12 uur Gouden Leeuw-Fraanca boys. IVEX-examen Aan het vijfentwintigste examen ter verkrijging van het IVEX - diploma voor Exportpraktijk namen dit keer een relatief groot aantal medewerkers van Noordbrabantse bedrijven deel (16 van de kandidaten was uit Noord - Brabant afkomstig). Allen volgt" november cursus «Expt werking met Dat zij hun expt wisten te bekron menresultaat aan alle Brabantse k het diploma worden 20 van de gesk «Tilburg» - cursisten, menresultaat lag een flir De namen van de geslaagden Tilburg zijn: Th. H.J. van Berkel, H.J.A. Engelen, W.C.P. Fest J.J.A.M. Hendriks, E. van der Heijden, W.M.A. Klerx, A.F. Muis, R.J. Weulink. Aangemoedigd door dit zéér gunstige resultaat maar vooral omdat in de strijd om buitenlandse afzetmarkten exportvakkennis een onmisbaar, duchtig wapen is heeft de Tilburgse Kamer van Koophandel besloten om ook in het cursusjaar 1976-1977, in samenwerking met IVEX, de monde linge kursus Exportbeleid te geven. Inlichtingen daaroor kunnen nu e reeds worden ingewonnen bij de ex- portkonsulent van de Tilburgse Ka mer van Koophandel en Fabrieken de heer C.W.A. Marijnissen, Reitse- plein 1, telefoon 013-678000. zijn in elke klasse prachtige bekers medailles te behalen door de jeug dige coureurs, die met hun machien tjes niet minder dan 10 non-stops moe ten nemen, welke in moeilijkheid steeds toenemen, waarbij zij moeten zorgen zo weinig mogelijk strafpunten op te lopen. Iedereen die meent een nieuw soort auto te kunnen bedenken of een bestaande te verbeteren krijgt de kans zijn kunnen te tonen. Het bekende Nederlandse automu seum, Lips Autotron in Drunen, organiseert onder de naam Wondermobiel een internationale wedstrijd waarvoor belangstelling bestaat in geheel Europa, vooral in België, Luxemburg, Frankrijk, Duitsland en Engeland. Er zijn vier groepen waarin geldprijzen kunnen worden gewonnen. Een dergelijke wedstrijd op deze schaal is uniek in de wereld en heeft in deze vorm nog nooit eerder plaatsgevonden. Het is niet de bedoeling dat alleen vakmensen deelnemen maar ook de eigenbou- wers wier fraaie bedenksels veelal in de onbekendheid verzinken. In de eerste groep gaat het om een zelfgebouwde auto die als een staaltje van huisvlijt kan worden beschouwd. De doe - het - zelver is niet verplicht om nieuwe technische konstrukties te verzinnen hoewel die natuurlijk wel op prijs worden gesteld. De tweede groep omvat bestaande automobielen waaraan grote of kleine verande ringen en uitvindingen zijn aangebracht. Die wijzigingen mogen van alles beogen maar moeten wel serieus bedoeld en uitgevoerd zijn. In de derde groep komen de voertuigen die minstens «merkwaardig» of dwaas zijn. Men mag zijn fantasie hier naar hartelust uitleven. Maar het moet zelfbewegend vervoermiddel zijn. Wie tenslotte niet de mogelijkheid of de I heid heeft om zelf iets te bouwen maar er misschien wel goede ideeën voor heeft kan in de vierde groep een ontwerp inzenden, een tekening of een model om de bedoeling te verduidelijken. Degene met de minste strafpunten wint de wedstrijd. In de pauze van deze wedstrijd is er gelegenheid voor jeugdige aspirant- crossertjes om ook een paar rondjes op het circuit te draaien. De mentale kracht van de Hoes Boys bleek nog steeds aanwezig want ook zij presteerden het om s.c. Mena Muria een 30 voorsprong afhandig te ma ken. De stille krachten gaven de Hoes Boys loon naar werken en een 33 einduitslag. In de slijtageslag om de derde plaats heeft v.v. Lemmens een overtuigende zege geboekt op I.F.F. Lange tijd konden de mannen van I.F.F. nog goed partij geven maar in de tweede helft moesten ze diep buigen, met een 50 winst was de carnaval voor v.v. Lemmens al goed ingezet. Harry Bar kwam alleen aan de leiding door een reglementaire 20 zege. Evenals Bewo die ook de twee punten binnenhaalde. A.s. zaterdag kan de beslissing vallen als de twee kampioenskandidaten Herry Bar en Springboks tegen elkaar spelen.De stand, gecorrigeerd en bij- i S.E.T.-G.S.B.W. Zondag a.s. speelt Set ’n thuiswed- strijd tegen het Goirlese G.S.B.W. In deze wedstrijd zal G.S.B.W. waar- schijnlijk alles op alles zetten om de beide punten te pakken en zodoende een plaats aan de top te behouden. Het I zal echter niets aan de Goirlenaren ca- B deau doen, want ook S.E.T. kan de punten gebruiken. I Deze alleszins spannende ontmoeting kunt U gaan zien om 14.30 uur op het «Koos Eras - Sportpark» aan de Goirle kanaaldijk. Internationale attractie Lips Autotron dat in juli 1972 werd geopend is sindsdien uitgegroeid tot een internationale attraktie. Het is ontstaan uit de hobby van de heer M. Lips, fabrikant van scheepsschroeven en aluminium (halffabrikaten. Ken ners beschouwen deze permanente tentoonstelling van oldtimers die 220 stuks omvat als een der mooiste ter wereld. Er worden 200 automobielen getoond die alle rijklaar zijn en in de eigen werkplaatsen zijn wel een knapt De gebouwen zijn J begaafd- bantse stijl opgetrokken museum Lips Autotron omvi Nederlandse Spijkers waaror exemplaar van 1904 dat nog vaak dt neemt aan de Londen - Brighton race. Verder zijner allerlei bekende merken (Rolls Royce, Mercedes, Renault) en nu onbekende zoals Charron, Dar- racq, Holsman, La Buire, Sultane die in hun tijd overigens als constructies opzienbarend zijn geweest. De oudste exemplaren dat eren uit het eind van de vorige eeuw. Ook zijn auto’s die vorig jaar nog a hebben deelgenomen, fiet fietsen en allerlei curiosa op I van het wegverkeer zoals de cle, een eenwielig motorvoerti 1922 waarmee in 1974 nog een wereldrecord werd gevestigd trajekt Amsterdam - Drunen, stand van 126 kilometer. Er permanent autofilms vertoond rische races en slapsticks. veelal opge- 1 in Oud - Bra- :n. Het Auto mat zeven ’nderie“" ONDANKS AFWIJZING CRM steun bijsprong toen CRM het liet afwe- Aktiviteiten ten, is het gebouw helemaal op peil ge- De ontmoetingsruimte zal binnen Vi- bracht en uitgebreid, zodat nu een vol- kon een belangrijke plaats in nemen, waardige accommodatie geboden kan Deze ruimte zal dagelijks van llu.30- worden. 23u.00 geopend zijn (behalve in het Er zijn een aantal ruimtes bijgekomen, weekend). Deze ruimte heeft alleen nger bestaande ruimtes zijn ver- een ontspanningsfunktie, jongeren die /d. Het resultaat is erg aantrekke- zin hebben in een praatje, een spelletje of om wat te lezen kunnen hier de hele - dag binnenwandelen. Vikon draait echter niet alleen als ont spanningscentrum. Het zwaartepunt van het beleid ligt op het gebied van het vormingswerk. Daarin zijn dan volgens de Vikon - staf enkele onder delen te onderscheiden: de zg. maat schappelijke vorming, waarin jonge ren zich kunnen informeren over wat er in de wereld om hun heen omgaa de zg. ekspressieve vorming, wa; men vooral zijn eigen kreatieve m< lijkheden leert ontwikkelen. Op deze gebieden gaan binnenkort een aantal kursussen en avonden van start. Mo menteel lopen de voorbereidingen voor een aantal voorlichtingsavonden voor de lts - schoolverlaters, verder starten binnen enkele weken de kur sussen filmvorming, dansvormen, toneel en bromfietstechniek. Daar-' naast kunnen geïnteresseerden ge bruik maken van het dokumentatie centrum, waar een groot aantal bro chures, folders en mappen bijeen is gebracht over tal van onderwerpen van arbeidsrecht tot zuid - afrika. Ook kan en wil de staf helpen bij de persoonlijke problemen en vrage Dat kan de hoogte van het min loon zijn, maar ook het helpen L protest met een ontslag. Het is een nieuwe start voor Vikon, een begin van een ontwikkeling, waarvan het eind nog lang niet in zicht is. Vikon, Leharstraat 77, tel. 55.33.55. Alle drie de L.U.T.O. Janssens per- en v9or Bart 's deze wedstrijd de kans zen vlaggenteams spelen dit weekend om zich te rehabiliteren van een men- thuis en wel om 16.00 uur (jeugd) en sehjke black-out gedurende de uit- 16.30 uur (seniores) in de gymzaal Ja- wedstrijd. cob Romanstraat 2. De over,8e semores-wedstrijden zijn L.U.T.O. I-Irene 2 (heren) Met nog Dennenberg 2 L.U.T.O. 2; 3 wedstrijden te spelen, waaronder L.U.T.O. 3 Irene 8; L.U.T.O. 4 twee thuis, is het een spannend kom- Irene 9, De Kuub 4 L.U.T.O. 5 en petitieslot. Om over enkele weken L.U.T.O. 6 B.S.M. 4. mede-koploper Wilno met evenveel Bovenstaande wedstrijden zijn voor punten in Tilburg te ontvangen dient de ^ams 2, 4, 5 en 6 belangrijk in ver- er a.s. zaterdag wel van stadgenoot en band met eventuele kampioenschap- mede-titelkandidaat Irene 2 gewonnen Ren terwijl L.U.T.O. 2 moet winnen te worden. De eerste wedstrijd ein- 'J'il het niet behoeven te degraderen, digde in 5—5 zodat het vooral naast De jumoreswedstrijden voor dit week- een goede start neerkomt op het hand- end ,ui<Ien L.U.T.O. 2 - P.S.V.-St.- haven van een voorsprong zonder ook U.T.O. 4 - Tanaka 4 en maar een moment te verslappen. Suk- L.U.T.O. 5 - Irene 2. ses L.U.T.O. I - Wibats I (dames) Deze wedstrijd tegen de dames uit Den Haag mag niet onderschat worden daar het een zgn. 4 punten-wedstrijd is daar bij winst de Janssens - persen - dames de Haagse dames uitschakelen voor de titel. Waarna men zich kan gaan opmaken voor de «zware laatste loodjes» tegen ondermeer Noad (uit) en P.J.S. (thuis). L.U.T.O. - Ons Vermaak I (Jongens) Na de teleurstellende nederlaag tegen Dennenberg I kan men a.s. za terdag de zaken enigszins rechtzetten tegen de sterke mannen uit Nijmegen. Van de Janssens-perzen boys mogen Ger en Roland ondanks de uitwinst hun tegenstanders niet onderschatten bruik szins gaan 2 Eras Bar en S ..De star gewerkt: 1. Harry Bar 2. Springboks 3. F.C. de Spie 4. v.v. Lemmens 5. de Hoes - Kemkes 8—8 Mena Muria 97 ;nd Loos 86 8— 6 9— 6 8—1 uitge rend etc. Alle bedieningsschakelaars, ge- s combineerd in twee handles, zijn ge- ling, radio monteerd aan de stuurkolom. Het over- Links: stadslicht, gedimd groot c- groot licht en richtingaar !t Rechts: ruitewissers met twee snelhe den en de ruitesproeier. Het prettig in de hand liggend stuur wiel heeft bij de 1600 ST drie spaken is (evenals het dashboard en de knop van het versnellingshandle) bekleed met een houtnerf kunststof. Het stuurwiel van de 2000 GT heeft vier spaken en zachte zwarte kunststofbekleding, evenals de pookknop. De carrosserie is van een kooi constructie met kreukelzónes. De stuurkolom is collapsible. Het hydrau lische remsysteem is gescheiden, va- cuümbekrachtigd en voorzien van een remkrachtbegrenzer. De Celica 2000 GT Liftback heeft vendien een limited slip is uitgerust met 14” sp «70-serie» banden. L 2-liter motor heeft twee bovenlip" nokkenassen en twee dubbelt zontale carburateurs. zich De prijzen zijn als volgt: Celica 1600 2.C. ST Liftback 16.999,—; Celica 2000 13 of GT Liftback 22.000,—. inlich- :kt. gesteld het pu- 00

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1976 | | pagina 7