„TERUGBLIK TILBURG over 1975” i i s 3RRIJ 5TEN Donderdag 25 december 1975 pagina 13 DE TILBURGSE KOERIER december 1975 pagina 12 r A 26 Jij. iet naanden. 166-1743 conflicten over parkeer- jpingen. Daar vielen rs, die niets beters te bang i kapitaal lisschien. an. Maar in em laten zien Een zaak waar veel over uit-ging was de afbraak van het fabriekspand van Van Doorn aan de Hilvarenbeekseweg. Wat had daar niet allemaal mee kunnen gedaan worden En nu komt er een ziekenhuis. I I Gaan we er dit jaar onderdoor? De onderdoorgang bij de Katterug, waarvan het repareren een astronomisch bedrag heeft gekost, is nog niet voor publiek opengesteld. De gemeente schijnt te zijn, dat de tedere jeugd, die nooit mishaagt, er weer voor een ks aan zal vernielen. Hebben en heelhouden, denken ze daar mii Het publiek moet dan maar voor de stoplichten gaan staat elk geval hébben we een onderdoorgang, en we kunnen hen ook. ligt, zal worden omgebouwd tot dorpsvijver, of dat er iets anders mee gebeurt, daarover is de buurt nog lang niet uitgepraat. De taxichauffeurs raakten bij het station in plaatsen en dat gaf aanleiding tot verkeersopstopf geen bonnen tegen te schrijven, en de toeschouwers, doen hadden, vonden het machtig. Een vechtpartij met ongelukkige afloop bracht een hele politiemacht in het geweer. Voor de omwonenden was dit niet bepaald een plezierige ervaring, kortom het was helemaal een nare dag. Een belangrijke dag voor de politie was de «open dag» voor publiek in het hoofdbureau aan de Noord- hoekring. Bij de voorbereidingen probeerden enkele dames-agenten toegewijd uit, hoever ze konden gaan met de minimode. Het resul taat werd door het publiek gewel dig op prijs gesteld; er kwamen niet minder dan achtduizend men sen kijken. Een vader, een moeder en een baby kwamen om het leven bij een felle brand in de Vlimmenhoef- straat, Dank zij krachtdadig in grijpen van een van de omwonen den, konden nog ergere gevolgen worden voorkomen, maar de ramp laat een herinnering in de straat achter, die in een jaar niet zal zijn uitgewist. In een oude kapel in Tilburg- Noord, waren varkens onderge bracht, die toen de zaak op een kwade nacht in brand vloog, ge vaar liepen voortijdig aan hun einde te komen. Door snel ingrij pen van de vrijwillige brandweer konden deze jeugdige diertjes in elk geval gered worden. OUD en NIEUW. De 3737, waarmee ook dit jaar vol animo naar Baarle Nassau werd gere den, in de hoop, dat komend jaar de lijn naar Turnhout zal kunnen worden doorgetrokken. Daar naast de hypermoderne Franse machine, die meer dan 200 km per uur kan rijden, als de minister het goedvindt tenminste. De Noordhoekse kerk ligt allang I plat. De heiligen, die naar buiten gedragen waren, zagen de toe komst somber in. Waar zijn zij henengegaan, waar zijn blevj-- Toon Hermans vraagt zich af, waar de wereldbol dit jaar naar toe vliegt. Minder bedachtzame naturen zullen zich daar weinig zorgen over maken; hij kan vliegen waar hij wil, zolang het maar geen rotzooi wordt, geen lawaai maakt en niet stinkt, kortom precies het zelfde, wat een modern opvoeder tegen zijn kinderen zegt.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1975 | | pagina 13