specials N I 5 'fyebers SCHOUWBURGRING 27 39, 49,,. Schaaktornooi voor de stad Salades Tr va tan J. de Kort lei va 9- ve T-i v. d. kerkhof naaicentrum besterdring 63 tilburg.tel: 434325 kinderfoto’s tuinstraat 89 tilburg vo '3? Franse salon «Stukkenjagers» en Koerier VUGS KLEDING Donderdag 18 december 1975 pagina 7 DE TILBURGSE KOERIER DE TI f Tilburgse najaarscompetitie NU IS HET TIJD VOOR N DAMESPANTALON eerste Muria Ook in uw maat voor Tante Pos rond Kerst en Nieuwjaar Ons Vios - SET S.V.G. - Boxtel toonstelling - niet G nu F.C. Tropicane Goud. Als je woorden te kort komt. gouden broche iines[ met hanger in bloedkoraal Bret Goirkestraat 26 RGPARATie VAN ALLÉ MERKEN NAAIMACHINES VIJF PIEK FOTO’S IJshockey- agenda Grote r duiventen de herdertjes lagen bij nachte... Terra Nova Tilburg - Bouwlust/O. 2 'n bijpassende vest deze week voor maat jour N.S-Plein 32 Tilburg neerlandia pioniers in textielreiniging Korvelseweg 174 - Tilburg A LZ O N WINKEL-SHOWROOM 120 160 200 240 Na kantoortijd: Tel. 04241-2020 013-42.51.80 uocembe december voor ij v. d. kerkhof naaicentrum ig 63 tilburg. tel: 434325 list ivond entous dstrijd KERSTKAARTEN EN NIEUWJAARSKAARTEN 10 VOOR 15,- van Uw kinderfoto's die U laten maken bij Kiekeb (OF NOG LAAT MAKEN) telt mee intercom- beslis- 14 februari nmnmnnnnnmi n j ■nrfe F V0NWNinnrin ar-~— a 2. Arjj v. Ingt Maartje Boon (Flas chippers (Diagon). dieprood grar in klassiek ajc gevat Ponywedstrijd manége «HET LAAR istrijden van z van Gend Loos tie door het ste jg te wijzen. elden elkaar evenwicht w; Uit onze kollektie kozen wij deze massief RoteR salontafel 0 110 cm antiek finish. d.d. 8 december tot en met 14 december n.lichtingen: Hoofdbureau van Noordhoekring te Tilburg, gymschoen. Kentekenplaat, al donkerbruin. Drie bruine ine portemonnee met in-, damesportemonnee met damesring in ajour goud: als granaat Juwelier - Horloger moderne styling in gouden damesring >orttas met s ting. Zilvf >matc Kleding voor kind. Zwarte linker want. Een paar wanten. Een paar donker bruine herenhandschoenen. Bruine rechter herenhandschoen. Oranje witte poes. Deel van een kinderwagen. zwaar n. Het pracht van eorl 7—3 van kop.. Waar blijft van een paar weker ™erwinning van iingen, zij war; de betere ploe1 irgenavond in pou rwei voor het tw< besterdrin; de Kort Kip kerry Puur Crab Noorse garnalencocktail Russische Kip Mossel Selderij Tonijn Hongaarse Indische Crab Hollandse garnalen Zalm Filet Américain Filet Capre's Preparé Haring Huzaren Vlees Waldorf ATTENTIE: wij verkopen ook het voorge recht voor Uw etentje iets fijns strijd om de le plaats in de derde eybaldivisie is nog in volle gan :erste damesteam van de Volle rra Nova Tilburg is bij d tkken. Het team staat eerste plaats zonder de zaak met de meest exclusieve stijlmeubelen. Triniteitstraat 17, Den Bosch (dicht bij Casino), tel. 073-123041. GEOPEND: DAGELIJKS VAN 10-18 UUR. VRIJDAGS KOOPAVOND, S MAANDAGS GESLOTEN. In de zaalvoetbal - competitie speelde Tropicane 2 tegen de reserves van F.C. H.V.D. Hout. In een door Tropicane 2 vrij goed ge speelde wedstrijd, werd een verdien stelijke 53 overwinning behaald, zodat de kans op promotie blijft be staan. In poule B zorgde het eerste team voor een pracht van een teleurstelling door met 7—3 van koploper A.Z.V. te ver liezen. Waar blijft het snelle en open spel van een paar weken geleden? Aan de overwinning van A.Z.V. valt niets ’bonden af te din2en’ ZÖ waren gewoon deze avond de betere ploeg. a8n8 l” Morgenavond in poule A een z n. Druk- karwej voor het tweede team. Treinabonnement. Diverse sleutels 1 sleutelbossen. Bastaard zwart, jon Klein zwart hondje kortharig. Duit herder teef. Lichtbruine spaniel. Duitse herder teef. Zwarte straathond. Duitse herder. Bastaard herder teef. overwinning te ---- lëiding in de competitie te nemen. F.C. de Spie moest lijdelijk toe zien dat aanvallen alleen niet voldoende is, er moet ook counters l sukses stuurde nederla ontmoe Kemkes gingen de wedstrijd een gelijk opgaande geluk,^",,'*-O"-,“,'J Omstreeks 15 december is de stroom Kerst- en Niewjaarscorres- pondentie weer op gang gekomen. In een betrekkelijk kort tijdsbestek moet deze post worden verwerkt. De verwerking van de grote aan tallen Kerst- en Nieuwjaarskaarten vraagt bij de Postdienst extra maat regelen zoals het inzetten van extra man kracht (parttimers en scholieren); een op het publiek gerichte campagne met het doel het aanbod Kerst- en Nieuwjaarskaarten tijdig ter post te bezorgen. Via de pers en televisie alsmede d.m.v. affiches op postauto’s, brievenbussen en in de postkantoren wordt hier de aan dacht op gevestigd. Deze campagne wordt dit jaar gevoerd onder het motto BETER TE VROEG GEPOST DAN TE LAAT ONTVANGEN Op de pos mogelijkhedc en Nieuw*": venbussen ter mandjes aan lijk af te gev< De splitsing pondentie en correspoii verwerkii Om te voorkomen moet aantreden t koploper D.S.W.] dig in moeten zetl mogel!”-L, blijft nog steeds rond. z Tropicane I zal ten koste van F.C. lij! Wandelbos moeten bewijzen, dat zij met de wedstrijd tegen Z.V.V. Drie- burcht nog in het verschiet, tot de top-drie in poule B behoren. Beide wedstrijden morgenavond in de sport hal Goirleseweg. Rechtstreeks uit fabriek AlumiRiuRi jaloezieën Zie enige prijsvoorbeelden Breedte Hoogte Prijs 80 100 37,— 140 140 160 160 ZIGO - OSC '45 Indien het weer zulks toelaat speelt Zigo aanstaande week een thuiswed strijd. Dat gebeurt nu tegen koploper OSC ’45 van de 4e klasse. Zondag ver sloeg dit team GSBW. Toch zal Zigo alles in het werk stellen om de punten die erg hard nodig zijn in eigen huis te houden. Het gelijkspel yan af gelopen zondag heeft de moed er weer ingebracht en OSC zal het dan ook niet kado krijgen. De voor beide ploegen erg belangrijke match wordt ge speeld op het Zigo Sportkompleks aan de Centaurusweg hoek Vlashoflaan en begint om half drie. Opnieuw een thuiswedstrijd voor SVG, want a.s. zondag komt Boxtel op bezoek. Deze ploeg, met slechts één puntje achterstand op de koplo per, kan men zeker ook tot de kansheb- bers rekenen voor de titel in deze klas- - se. Vooral de resultaten van de laatste 1 weken liegen er niet om. Maar de re- 1 sultaten van SVG mogen er ook zijn, 1 zodat wat dat betreft twee gelijkwaar- 1 dige ploegen in het veld zullen komen. Twee ploegen welke beide zullen be- seffen wat er op het spel staat! Aan 1 spanning zal het dan ook niet ontbre- ken op het sportpark aan de Kraaiven- straat. Aanvang half drie. 1975. Inlichtii Politie, Linker Nertssjaal schapen. Bruii houd. Zwarte De L-ruiters van Ponyclub «Het Laar» hebben zaterdagavond 13 cember met veel inzet en entousias hun tweede dressuurwedstrijd ver den van de zeer gevarieerde wint competitie. De eerste wedstrijd van deze competi tie, een «vrije dressuurkuur», werd nu gevolgd door een «pas de deux», gere den door twee combinaties tegelijk, waarvoor ook twee jury’s waren aan gezocht, nl. mevr. Th. v. Huykelom en de h. C. v. Loon, om zowél een gezamenlijke als een individuele be oordeling te verkrijgen. De individuele beoordeling voor de einduitslag van de wii petitie, waarvan de laatste en sende wedstrijd zaterdag 1 1976 verreden zal worden. De deelnemende combinaties aan de «pas de deux» hadden zich duidelijk erg veel moeite getroost om zowel qua rijkunst als qua uiterlijke verzorging, samen een zo goed mogelijke eenheid te vormen. De winnende «paren» van deze avond waren1Marie José Priem (Hammed) met Marjolein Jeansz (Sandra); 2. Arjan Jansz (Rapid) met Jeroen v. Ingen (Street Arab); 3. Maartje Boon (Flash) met Ghislaine Scl Noad - De Baronie Wanneer de weersomstandigheder zulks niet gaan verhinderen wordt a.s zondag aan de Melis Stokestraat d( wedstrijd Noad - De Baronie ver speeld. zijnde de laatste van de trilogie thuiswedstrijden, tevens de laatste competitiewedstrijd van dit jaar. Twee achtereenvolgende gelijke spe len hebben degeelblauwen niet verdei naar boven doen opschuiven, wa overigens zeer gewenst zou zijn ir verband met het feit, dat de laagstge klasseerden de laatste weken ook pun ten zijn gaan halen. Ook de hete aden van de aanstaande opponent wordt ir de ruggen van de NOAD-spelers ge voeld aangezien de Bredanaars mid dels een overwinning kunnen gelijk komen. Ofschoon je aan de stand op de ranglijst zou zeggen dat er eer derde gelijkspel in het verschiet ligt rekenen we toch op twee punten vooi Noad. .TILBURG-BERGEN OP ZOOM-ROERMOND-HORST J Ook voor: Zonneschermen Jeloezle gordijnen Rolgordijnen Aluminium horren Hor-deuren Kerstmis en nieuwjaar, momenten van feest, herinnering en bezinning. Een heel jaar ligt achter ons. Wij vinden het prettig u trouw van dienst te zijn geweest met de verzorging van uw kleding en textiel. WIJ willen u nu dan ook van harte bedanken voor het vertrouwen dat u in ons stelde en wij hopen u ook het komende jaar 1976 op dezelfde wijze te mogen helpen. Wij wensen u en uw familie een zalig kerstfeest en een heel gelukkig 1976toe. Ons bedrijf Is van 22 december 1975 tot 27 december 1975 gesloten. 29 december staan wij weer u klaar. inhoud. Bruin rode damestas. Rood geel blauwe boodschappentas met in houd. Sporttas met sportkleding. Cha nel halsketting. Zilverkleurige halsket ting. Diplomatenkoffer met inhoud. De c gehouuvu ui huisen-j- de Heuvel, resideren en het is dat men Voskens de voor? benhagelaan 310, 662321. Inschrijven na c cember is er niet meer naderhand nog zin 1 meer te komen, die kan den ingedeeld. Gezien de reputatie die het Uiteinde Toernooi afgelopen jaar heeft verwor ven, mede dank zij de belangstelling ipen naar van andere schaakverenigingen in Til- irdigheidburg, die graag bijspringen met borden s tegen de en klokken, mag worden verwacht, dat ie ver- de deelname deze keer de vorige weer zal overtreffen. Bij de wedstrijden van zaterdag le- Springboks gretig van door een royale ,drec verde van Gend Loos een goede 60 overwinning te behalen, en de De prestatie door het sterke I.F.F. met léidingindecompC 21 terug te wijzen. S.V.R. en Lem- de Spie moest lij mens hielden elkaar de gehele wed- aanvallen alleen niet voldoende is, er strijd in evenwicht wat ook tot uit- moet ook gescoord worden. Via snelle drukking kwam in de eindstand: 1I. counters boekte v.v. de Volder meer met twee doelpunten, en ie zo F.C. de Spie met een 20 laag terug naar Oisterwijk. In de meting van Bewo tegen F.C. bleek al snel dat de verJ*J! rijd overheersten, m gelijk opgaande wedstrijd kwam Kemkes vlak voor tijd aan een tkkige treffer doordat de Bewo Iman een voorzet verkeerd beoor deelde en de Kemkesspits de bal voor het inleggen had: 10. De stand: I. v.v. Springboks 24: 2. F.C. Kemkes 24:3. Harry Bar 23; 4. v.v. Lemmens 23: 5. Bewo 22: 6. v.v. de Volder 22:7. F.C. de Spie 22: 8. van Gend Loos 22: 9. de Hoes Boys 2—1: 10. S.V.R. 2—1: 11. I.F.F. 2—0: 12. Mena Muria 2—0. Programma zaterdag 20 december: 13.30 uur: S.V.R. - F.C. Kemkes: 13.30 uur: v. Gend Loos - de Hoes Boys: 13.45 uur: I.F.F. - Bewo: 14.45 uur: Springboks - v.v. Lemmens; 14.45 uur: s.c. Mena Muria - F.C. de Spie: 14.45 uur: v.v. de Volder - Harry Bar. De st volleyt Het ee balclub Terr strijd volop betrol momenteel op de puntenverlies. Aanstaande zaterdag komt het Dor- ;chtse Bouwlust/Orawi 2 op bezóek. reserves van Bouwlust bezetten momenteel de 3e plaats en hebben er alle belang bij niet verder achterop te raken. Dat team is in het begin van de kompetitie enkele punten kwijt ge raakt, maar kwam in latere wedstrij den aardig terug. Er mag dus een levendige wedstrijd verwacht worden aanstaande zaterdag in de Stadssporthal aan de Goirlese- :rdedi- weg, aanvang 19.00 uur. en. In Verder nog een bericht voor alle leden van de kompetitie- en rekreatie- afdeling van Terra Nova Tilburg: tus sen Kerst en Nieuwjaar en op die feestdagen wordt er niet getraind. De eerste trainingen beginnen weer met ingang van 2 januari 1976. ir alle maten 57,diverse kleuren 73,— ir 5 jaar garantie 92,— ir gratis opmeten 111,— ir snelle levering Zondag 2i dec. houdt de Tilburgse bond van postduivenhouders, in sa menwerking met de C.C. Tilburg, een groots opgezette gecombineerde ste delijke tentoonstelling in de nieuwe zaal Fr. v. Gorp, Koestraat 31-33. waarop vele Tilburgse kampioenen hun kampioensduiven zullen inzen den. Gezien de prettige verstandhou ding welke vooral de laatste jaren in Tilburg tot stand is gekomenwordt er een zeer grote belangstelling ver wacht. Zaterdagavond kunnen de duiven 1 reeds bezichtigd worden van half acht I tot tien uur. De officiële opening zal echter plaatsvinden op zondagmorgen om elf uur door de heer Frans Mari- nus, voorzitter Tilburgse bond, waarna een bonnenverkoop, ge schonken door de grote kampioenen van Tilburg e .0die recht geven op een jonge duif broed 1976. Als de voor tekens zich niet bedriegen wordt het weerzo 'n echte ouderwetse Tilburgse duivenmeikersdag, die hopelijk bij kan dragen tot verbroedering bij de dui vensport in geheel midden - Brabant. Dankzij de overwinning op hekkeslui- ter Korvel blijft Ons Vios in het spoor van de koplopers. Met slechts drie punten achterstand op de lijstaan voerder OSC’45 kan Ons Vios van ie dere misstap profiteren. Hierbij kan Ons Vios zelf zich uiteraard geen pun tenverlies veroorloven. Er zal dus ge wonnen moeten worden en wel van stadgenoot SET. Dit zal zeker geen gemakkelijk karwei worden voor de geelzwarten. Vooral niet nu trainer A. Snoeren kampt met een groot aantal geblesseerde spelers. Bovendien kan men rekenen op een gemotiveerd SET. dat ongetwijfeld revanche zal nemen voor de geflatteerde nederlaag in de eerste wedstrijd tegen Ons Vios. Men kan er daarom zeker van zijn, dat het een open strijd zal worden, zij het dat de thuisklub licht favoriet is. De wedstrijd begint aanstaande zondag om half drie en wordt gespeeld op het Ons Vios-terrein aan de Tatraweg. De verrassing was zeker wel het op treden van de Hoes Boys. Deze jonge ploeg presteerde het om na een snelle treffer van Harry Bar, deze morele tik goed te boven te komen. Kampioen- pretendent Harry Bar moest ook een treffer incasseren, maar ondanks he- vige aanvallen in het laatste kwartier gelul moest Harry Bar het eerste verlies- doek punt incasseren. Mena Muria was vol ledig van slag en hier profiteerde rstkantoren worden de len gegeven de Kerst- ieuwjaarspost in speciale brie- r post te bezorgen of in de loketten afzonder den. iing van gewone corres- ?n Kerst- en Nieuwjaars- mdentie bespoedigt de ing in belangrijke mate. dat TROUW- KAARTEN, GEBOORTEKAAR- TEN EN OVERLIJDENSBE RICHTEN tussen de Kerst- en Nieuwjaarspost geraken en daar door mogelijk kunnen vertragen, zijn op de postkantoren bundel- briefjes voorhanden met het op schrift familiedrukwerk Als door het publiek deze bun- delbriefjes op de bundeltjes trouw- kaarten, geboortekaarten en over lijdensberichten worden gebc~ J— wordt een mogelijke vertrap de behandeling voorkomen. kerijen kunnen ten gerieve van hun klanten deze briefjes familiedruk werk aan de postkantoren vra gen. AFZONDERLIJK afgeven van deze post op een postkantoor ver dient altijd aanbeveling. Op 24 december komt de open stelling van de postinrichtingen na 16.00 uur te vervallen. Op 31 de cember vervalt de openstelling na 15.00 uur. Het tweede team van Tilburg Trap- tegen de onbetwiste pers heeft een druk weekend voor de .1. Het zal zich volle- boeg. Zaterdag reist de ploeg naar het .1 moeten zetten, om een zo goed Belgische Deurne voor de derde con- elijk resultaat te behalen, en de bal frontatie met de Disc Phantoms. In de nog steeds rond. zuidelijke tweede divisie wordt name- )icane I zal ten koste van F.C. lijk een dubbele competitie gespeeld, zodat de rivalen elkaar viermaal ont moeten. In de beide eerste duels bleef Dis Phantoms aan de winnende hand, maar de cijfers waren dermate dat de Tilburgse reserves in Deurne besli niet kansloos zijn. Een overwinnir zou een goede opsteker zijn voor thuiswedstrijd, die Tilburg 2 a.s. zon dag om zes uur speelt tegen Olympia uit Heist-op-den-Berg. De laatste drie seizoenen hebben alle wedstrijden die Tilburg 2 tegen deze Belgische ploeg heeft gespeeld, altijd bol gestaan van de spanning en alles wijst erop dat ook deze ontmoeting het nodige spektakel te zien gaat geven. Sensatie van het allerbeste soort zal er ook te zien zijn op zondagmiddag, wanneer de Tilburgse Welpen om half een in de Pellikaanhal aantreden tegen de nummer één uit de Welpendivisie, U1JC Utrecht. De Tilburgse Welpen (spelertjes tot 11 jaar) veranderen, wanneer ze het ijs ruiken, immers in echte tijgers en het is een geweldig schouwspel, om deze mannekes de ijshockey sport te zien beoefenen. De derde thuiswedstrijd dit weekeinde wordt gespeeld op zaterdagavond kwart voor zes, wanneer Tilburg C (13-14 j.) bezoek ontvangt van koplo per Zuid-Limburg De Limburgers zijn nog ongeslagen, zodat een gelijk spel al een verdienstelijke prestatie zou zijn voor de geel - blauwen. De B-junioren van Tilburg, die het af gelopen weekeind, de eerste competi- tiepunten veroverden, gaan zaterdag tenslotte naar UI.IC Utrecht. Uitslagen: Nederlandse competitie: Kemphanen - Tilburg Trappers 2 30: Tilburg Trappers B - Herentals B 5—4: Hijs Intervam Welp. - Tilburg Tr. Welp. 94: Tilburg Trappers A - Hijs Intervam A 160. Jeugdtoernooi in Tilburg op 28 en 29 december Meteen na de kerstdagen zal de Pelli kaanhal twee dagen lang het strijdto neel zijn van het Internationaal B - juniorentoernooi van Tilburg Trap pers. Ook voor deze tweede editie van het toernooi is er voor een sterke be zetting gezorgd. Uit Duitsland komt het gerenommeerde team van de KEV Krefeld, terwijl uit eigen land UIJC Utrecht, Nat. Ned. Nijmegen en Kemphanen Eindhoven acte de pre sence zullen geven. Gastheer Tilburg Trappers B. dat vorig jaar. tot ieders verrassing het toernooi wist te win nen, zal dus tot het uiterste moeten gaan om de erebeker weer in huis te houdenIedere ploeg gaat overigens met een fraaie prijs naar huis, terwijl er ook een Fair l’lay Cup en een Top Scorer Trophy worden uitgereikt. De speeltijden zijn als volgt: zondag 28 :ember: 12.30- l4.00u.en 18.00u.- 30 u. Maandag 29 december: 9.00 - 30 u. en 17.30 u. - 22.30 u. Meteen afloop van het toernooi vindt de prijsuitreiking plaats. Zoals vorige jaren organiseren de gen en geschenken. De prijzenpot zit schaakvereniging «De Stukkenjagersdus wel goed. en «De Tilburgse Koerier» ook dit jaar De organisatie het tornooi wordt weer een Uiteinde Schaaktornooi voor gehouden in Café «De Roskam», of de hele stad en omgeving. Iedere scha- huiselijker gezegd Café Voskens, aan ker, of hij nu lid is van een vereniging de Heuvel, waar «De Stukkenjagers» dan wel zo maar op eigen gelegenheid resideren vergt nogal een en ander schaakspeelt, kan meedoen, als hij zich en het is daarom dan ook van belang, aanmeldt. dat men zich tijdig meldt. Hetzij bij Verleden jaar waren er ruim zestig Voskens, waar een lijst ligt, hetzij bij deelnemers, maar er kwamen er te elf- de voorzitter Jan Bergers, Prof. Cob- der ure nogal wat afzetten, die ook benhagelaan 310, tel. 683151 of mee hadden willen doen, maar op zo 662321. Inschrijven na dinsdag 23 de- korte termijn niet meer konden wor- cember is er niet meer bij, dus wie den ondergebracht. naderhand nog zin krijgt hoeft niet Het tornooi vindt plaats op zaterdag 27 meer te komen, die kan niet meer wor- december,’s morgens om elf uur en de wedstrijden zullen om ongeveer vijf uur ’s middags afgelopen zijn. Er wordt gespeeld in zeven ronden «Zwitsers» t.w. in drie groep- geschatte of opgegeven vaar waarvan telkens de winnaars tegt.. winnaars en de verliezers tegen de ver liezers uitkomen. De daaruit ont staande rangorde bepaalt de winnaar in elke groep. Het inschrijfgeld bedraagt f 2,50 maar er zijn tal van prijzen, waaronder f 100,- van «De Koerier», f 25,- van de Edelslager Centrale, zes flessen sherry van Albert Heijn-Distributie Centrum en voorts nog tal van andere dranken, stukken wild, versnaperin- GEVESTIGD Stadhuisplein 320, TILBURG Specialiteit in Duitse herenkleding Receptie donderdag 17.00 - 19.00 uur hebt >e 22 13 na

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1975 | | pagina 6