FLORYN 11 Ha fijn... een borrel van Floryn De Peperbus -8 I© ROVER I v.d.Ven: Audi/NSU énVW-dealer! Holo^ wf Audi 50 TOPPER, bijv.d.Ven! p HET ax Onze Paasspecialiteiten: 7,50 8,50 6,50 z* Mijnheer, wil uw vrouw op of over de knie? Over 7 dagen kunt beide kiezen. balmmjMes van <le nukiiid ’Pepita’ Korvelseweg 111A-11 3. ’Rianne’ 9.- ycrjiedjc (Tapijten avotuirc^if^^e^^ u Donderdag 27 maart 1975-pagina9 975 - pagina 8 DE TILBURGSE KOERIER Coupe Jolie Femme Ik SCHOENEN SBÖBBBBHW’ in de lbyland' Wij hebben ons eethuisje uitgebreid. Nu meer ruimte en gezelligheid. g HORS D'OEUVRE SPECIAAL KIP A LA INDIA 9I4SS.— ENGELSE VLEESPASTEI 1e en 2e Paasdag geopend. nog Smidspad 24 - Tei. 432419 ssette. orden 8,- (60 18,- Z” 20986 lolins W.A. HOLLAND b.v. Hart van Brabantlaan 100 Tel. 013-422600 Tilburg Kompetitie Wolstad - Schaak Vuilnisophaalroute van maandag naar zaterdag Koninklijk bezoek bij Brabants Orkest Collecte E.H.B.O. Petrus Donders. Puzzel wandeltocht Streek VVV Irene-Lotus teams in Goirle Voorjaarsbeurs Kinderkleding ieelte. ken. die ar Korvelseweg 239 Telefoon 425385 Tilburg in de zaal van ïasthuisring. Kreeft (22 juni - 22 juli) de Na i schoe uren sterd 1,95 FIET5EI1HUIS KEESSMITS SPÜCRLAAM 33X TEL 436220 TILBURG H ;ntas. SWH V.d. I vermei 3?L ‘ÏÏT >5 MECCA SHIRAZ VLOERKLEDEN 310x2W onverslijtbaar van 1895,— uitzoeken 1495,— jaar t en tafeltennis g die NTTB verer Verkrijgbaar in de onderstaande speciaalzaken Besterdring 61 enigszins js dames nny van ichtsver- waarin ui staat SHIRAZ VLOERKLEDEN 300x200 extra zware kwaliteit van 995,— nu uitzoeken 795,— iwi noopt niemand bij i of mocht u tijdens de jn, dan kunt u uw gift per giro «n nr. 2635203 t.n.v. Mej. M. Hoefstraat 113, Tilburg, met j u aan de de collecte ift per Coupe Pulchra oftewel Jolie Femme is de titel die de nieuwe haarmodelijn heeft meegekregen, welke de afgelopen week in Parijs is geïntroduceerd. Voor Tilburg e.o. was daarbij aanwezig dhr. Ad Bouman uit de Nieuwlandstraat. Maagd (24 augustus - 23 september) Men haalt u sterk naar voren op een vergadering; uw persoonlijke aanpak van een kwestie wekt bijval. UW partner in het sympathievlak komt met een opwekkend idee; u moet even geanimeerd worden, maar dan vindt u het leuk. In een droom blijken de verhoudingen ineens veel duidelijker dan eerst. Maar een donker per- i verwarring te veroorzaken TILBURGERS laat zien dat u het hart op de juiste plaats hebt en GEEF MET GUL LE HAND. Stel de collectanten niet te leur; zij immers geven hiervoor hun vrije uurtjes en moeten vaak slecht weer trotse ren. Badstof box-overgooier met frisse applikatie. Maten 50/56 - 62/68. Ronde voordeelprljs Mocht er onverhot deur komen,i niet thuis zijn overmaken op n Heijden, H< leiding 'gift EHBO’. Boogschutter (23 november - 22december) Uw partner in het sympathievlak dringt aan op een definitieve stap; u bent niet gezind daarop in te gaan, een twistge sprek is het gevolg. In uw beroep wordt u herinnerd aan een vroeger succes. Als u een lot in de loterij hebt, hebt u nu kans op geluk; dat geldt niet vooreen lüt, dat u nog moet kopen U bent geïnteresseerd in dieren, wat tot een interessante ontmoeting aanleiding geeft HAMADAN VLOERKLEDEN 320x220 pracht dessins van 2490,— uitzoeken 1995,— De routebeschrijving kost 0,50 per s Streek VVV Hart van Brabant is de ning toegedaan, dat velen deze puzzeltocht zullen lopen en dat deze tocht een goede besteding is voor een halve vakantiedag. Steenbok (22 december - 20 janauri) U zoekt uitbreiding van uw zakenrela ties, maar er zijn weinig aanknopings punten; gunstigst zoeken in de richting van transportbedrijven. Het huiselijk leven is nu aantrekkelijk, vooral omdat er plannen bestaan tot vernieuwing van interieur. Uw sympathiepartner zoekt uw gezelschap met verdriet in het hart. Een onaangenaam incident met vuur en water - misschien brand? T-shirtje met lange mouw in leuke voorjaarskleuren. Maten 6 mnd-2 jaar. Ronde voordeelprljs Dat koopt u nergens voor die prijs. En natuurlijk hebben wij r vele andere koopjes. We wonen tegenover het postkantoor. Vissen (20 februari - 20 maart) U verliest een stuk documentatie en moet dus improviseren; het beste om u op de vlakte te houden. U ontdekt een prettige eigenschap van uw sympathie partner, die u nog niet kende. Vogels verzorgen brengt u op ideeën, die u van voordeel kunnen zijn. Naarmate de week vordert neemt uw zelfvertrouwen toe. U wordt gepre zen om uw aantrekkelijk voorkomen, maar u hebt er dan ook veel werk van gemaakt. Eén van uw ouders krijgt i te maken met een verpleeginstelling Leeuw (23 juli - 24 augustus) Een telefoontje verandert plotseling uw aanpak in het beroepsleven; er doet zich een nieuwe mogelijkheid voor en u maakt er snel gebruik van. In uw gezin wordt een onenigheid over eetgewoonten opgelost na enig geharrewar U moet nog een oude schuld afdoen. Ontspanning moet eerder binnen- dan buitenshuis wor den gezocht Er is sprake van een nieuwe wandversiering. Weegschaal (23 september - 24 oktober) Uw syfripathiepartner vertelt u een boeiende belevenis, u speelt het klaar om door gevoelig te reageren zijn/haar aandacht op uw persoon te richten. an kledingstukken; beter wachten tot >ral als u achteraan in de weegschaal lelijk helemaal nieuwe modellen. Pas ok al is het weer béter sympathiepartner. u voelt met hem- /haar mee, maar u weet ook geen ant woord. In uw beroep dreigt een collega u te overvleugelen, kritisch bezien van de situatie remt de kwade invloed af. Een excursie naar een wat vreemde bijeenkomst geeft u moed en zelfvertrouwen Maar in uw familie rommelt het geducht. pauze wordt de Vierde Symfonie rahms uitgevoerd. Tweelingen (22 mei - 22 juni) Een brief, die u had weggestopt komt voor de dag, en brengt u in verlegen heid. Een lichtharig persoon doet een beroep op uw begrip en genegenheid; u bent gezind dit te beantwoorden, maar het is de vraag of iedereen verder daarvan gediend is. Een in aanbouw zijnd gebouw verleidt u tot een gewaagde onderneming. De zonneschjin brengt opwinding, de stille avond daarente gen rust en bezonkenheid. Dinsdag 8 april, woensdag 9 april en» donderdag 10 april zal de Voorjaarsbeurs voor kinderkleding weer gehopden wor-j den in de grote zaal van de Nieuwe Ko-' ninklijke Harmonie, Stationsstraat 26j Tilburg. Ieder jaar worden in Brabant bekerwed strijden tafeltennis georganiseerd, waar aan alle NTTB verenigingen met een of meerdere van hun sterkste teams deelne men. Ieder team bestaat uit 2 spelers of speelsters, dit in tegenstelling tot de nor male kompetitie waaraan 3 personen deel nemen. SPECIALE PAASAANBIEDINGEN SHIRAZ 40x40 SHIRAZ 50x30 DARJASSIN 65x40 KARADJA 110x65 HAMADAN 80x50 BELOUOSCH 145x90 HAMADAN 150 x 100 HAMADAN 200 x 100 SALON of HALKLEDEN o.a.Hamadan, Serabent, Lori, Mazlaghan enz. 210x130 van 795,— uitzoeken 590,— Op Tweede Paasdag zal de gemeentelijke vuilnisophaaldienst natuurlijk niet wer- Inplaats daarvan zullen op de route inders maandag aan de beurt komt de vuilnisbakken deze week op zaterdag wor den leeggehaald. Dit betekent wel, dat de ophalers vroeg langs de deur komen, zodat het nodig is om de bakken Vooral vroeg in de morgen buiten te zetten. De avond tevoren mag niet. Het bestuur hoopt met het houden van deze beurs en na het succes van voorgaan de beurzen wederom veel gezinnen d gelegenheid te geven, kinderkleding welk na gebruik van I a 2 seizoenen nog in goed staat verkeert, voordelig te kunnen kopen en verkopen. wrgse EHBO-vereniging Petrus houdt in de week van 7 t/m 13 1 a.s. haar jaarlijkse huis-aan-huis- lecte. De opbrengst hiervan blijft geheel '""burg en wordt aangewend voor de taf van verbandmiddelen enz. om te degenen die door een on- straat of op een sportveld Bij de dames staan de zaken er er: eenvoudiger voor. De Irene-Lotus Riet v. d. Berghe-Smits en Henn' Unen-Hopmans zijn met groot mac.. toon doorgedrongen tot de finale, w met Belcrum als tegenstander in moeten worden geacht de eindoverwin ning op hun naam te schrijven. Vrijdag 25 april vindt de finale van de herenbeker- competitie 2e divisie plaats in de zaal van TTV ’OTTC’ Leeuwerikstraat 4 Oss. Ook hier is de aanvang 20.00 uur. De naam van Chinees-Indisch restaurant Lotus wordt in deze tweede divisie hoog gehouden door de Irene spelers M. Smeulders en C. Dries sen. Door een af getekende overwinning in de halve finale op OTTC zullen zij in de finale uitkomen tegen de winnaar van de nog te spelen wedstrijd Vice-Versa ’64- JCV 2. Beide Irene-Lotus spelers die met hun team al het kampioenschap 2e klasse van de gewone kompetitie hebben be haald, maken ook hier een reeële kans een overwinning uit het vuur te slepen. De Tilbt Donders april a.s. haar jaarlijkse collecte. De opbrengst hiervan 1 in Tilburg en wordt aangev aanschaf van verbandmiddel gebruiken voor ’J!* geval in huis, op s worden getroffen Deze hulp wordt namelijk altijd gratis en belangeloos verleend. Door uw gift, klein of groot, stelt u deze vereniging in staat dit mooie werk te blij ven doen, ondanks het feit dat verband middelen steeds duurder worden. Gevonden voorwerpenlijst van 16 maart 1975 toten met 23 maart 1975. Inlichtingen hoofdbureau van Politie, Noordhoekring te Tilburg. I BB/ 25,—; kater, rood/ wit;damesbril in rood etui; herenbril, bruin montuur; bril met bruin montuur; loonzakje met in houd; lichtbruine rozenkrans; zwart etui met inhoud; double gevlochten armband; gouden trouwring ’Marijke 2-7-71’; blauw regenpak; 3 herenjassen; 2 sjaals, zwart en blauw; zwarte rechter dameshandschoen; zwarte leren dameshandschoenen; rode portemonnee met inhoud; bruine heren portemonnee met inhoud; bruine dames- portemonnee met inhoud; zwarte portem onnee met inhoud; groene portemon- nee met inhoud; bruine boodschappent Verzekeringsplaatjes: R.J.N. 038; 357. Bruine hazewindhond, reu, geen halsband; zwarte bastaard, reu, geen halsband; hush- puppy, teef, geen halsband; duitse herder, touw als halsband; soort jachthond, don kerbruin; klein hondje, wit met bruin; bouvier, gele halsband; apricot-kleurig poedeltje, teef, bruine halsband; teckel, teef, geen halsband; zwart/bruin hondje, reu, geen halsband; duitse herder, teef, met prikband; Maltheser Leeuwtje, geen hals band, teef; bruin/witte boxer, teef, rode halsband. Diverse sleutels en sleutelbossen. Wat gaat de schooljeugd in de paasvakan tie doen? Wel zijn er natuurlijk een hele boel uitstapjes te bedenken, maar Streek VVV Hart van Brabant dacht dat het wellicht ook een goede gedachte was een puzzel-wandeltocht voor de jeugd te orga niseren in de periode van 27 maart tot en met 6 april a.s. door het centrum van Tilburg. De route die het VVV-kantoor als begin- en eindpunt heeft, bevat naast een duidelii ke routebeschrijving een 5-tal vragen, beantwoord dienen te worden. Verder ligt er in een groot aantal etala die men onderweg tegenkomt een bo met een bepaalde letter erop vermeld. Al deze letters samen vormen een woor aan het einde van de route bekend za Natuurlijk liggen de letters niet in de volgorde. Het antwoordformulier m de kinderen voor 7 april weer afgeven op het VVV-kantoor. Door loting zullen een aantal VVV- geschenkbonnen beschikbaar worden ge steld. Stier (22 april - 21 mei) U wordt benaderd door een hoger ge plaatst iemand, die u een gunst ver zoekt. In uw beroep dwingt men u tot verruiming van uw inzicht; het gaat maar moeizaam. Een nieuwe aanschat op kledinggebied schept voldoening, evenals een bezoek aan een theater, waar u een prettige ontmoeting wacht Maar halverwege de week krijgt u overdag een vervelende boodschap over een vriend (in); u moet reageren, maar de vraag is: hoe? Ram (20 maart - 21 april) Komende week is het weer u gunstiger gezind dan deze week; dit bevordert op een uitstapje op een vrije middag, wat uw sympathiepartner bijzonder op prijs stelt. In uw beroep wordt van u verwacht, dat u alle zeilen bij-zet om een achterstand in te lopen, die u niet hebt veroorzaakt: er zit weinig anders op dan het maar te doen Een kind in moeilijkheden trekt uw aandacht. Garèncenfrale geopend Onlangs werd op het adres Celebesstraat 15-17, tegenover het zwembad aan de Ringbaan Oost ligt deze straat, de Tilburg- se Garencentrale officieel geopend. Dit bedrijf mag uniek genoemd worden voor Tilburg en omgeving. Men kan er terecht voor zowel wollen garens, als halfwollen en synthetische. Katoen, soedan, berber, smyma is verkrijgbaar in grote, maar pok in kleine hoeveelheden. De verscheiden heid in kleuren is enorm, die in garendikte zo mogelijk nog groter, omdat alle soorten garens naar de wens van de klant op dikte getwernd kunnen worden. Verwerking van twee of meerdere kleuren in het garen is ook gfeen enkel probleem. Deze service is mogelijk doordat de’ Garencentrale be schikt over een eigen twernerij, waarvan één machine staat opgesteld inde verkoop ruimte, zodat de klant de verwerking van het gekozen garen kan zien. De garens staan overzichtelijk opgesteld op fabrieks- cones en om van deze grote hoeveelheden knotten te maken van 100 tot 2000 gram staat ook een haspelmachine opgesteld. Men beschikt ook over een spoelmachine. Om nog meer service te bieden zal ook nog een handweefgetouw worden opgesteld, waarop binnenkort lessen gegeven gaan worden. Voor de liefhebbers van bor duur-, haak-, brei- en knoopwerk is de Garencentrale een waar eldorado. Telpatronen, bedrukte patronen, geschil derde en ongeschilderde stramienen zijn er te kust en te kèur. Men kan verder kiezen uit allerlei mogelijke naalden’, makramé- ringen, knoopblokjes, snijmolentjes etc. etc. De garens die men in voorraad heeft ko men van de al tientallen jaren bestaande Twernerij Robbesom in de Ledeboer- straat. Zoon Ronnie leidt de Garencentra le, die wij graag goede zaken toewensen. Vrijdag 18 april zullen de finalewedstrij den worden gespeeld voor de herenbeker- competitie le divisie en de damesbeker- competitie in de zaal van TTV ’Red Star’, Kerklaantje 7 in Goirle. Aanvang 20.00 uur precies. Bij de heren krijgt het duo Jan van Unen-Leo Zandvliet van TTV Irene- Lotus een zware dobber om in deze finale wedstrijd te komen. Eerst zal dan gewon nen moeten worden van JCV met H. v. d. Zee en P. Paro, spelers die uitko men in de promotie-ereklasse van de NTTB. In deze halve finale wedstrijd, waarvoor de juiste datum nog moet wor den vastgelegd, komt dus de top van Bra bant bij elkaar. Het zal een ongemeen spannende wedstrijd worden waar ieder punt beslissend kan zijn voor de eindover winning. In de finale zal de winnaar uit ko men tegen de winnaar van de nog te spelen wedstrijd TTCV-Dennenberg. Waterman (20 januari -19 februari) Deze week zit u op fluweel, uw vrienden blijken u harder nodig te hebben dan u hen. Een gezellige bijeenkomst legt daarop nog eens de nadruk. In het beroepsvlak draagt men u achterstallige correspondentie na. Uw sympathiepartner wijst op een mogelijk intiem samenzijn.aan het eind van de week zit dit er wel in. Schaf zakdoeken aan. het wordt niezen en proesten Onder het toeziend oog van o.a. Patrick Mulard, wereldkampioen 1974, Frank Avogadrie, wereldkampioen 1972, Ber nard Bredain, Maitre de la technique de la France en Valerie Lemaire, lid van het S.H.C.F., werd niet alleen de nieuwe lijn gepresenteerd, maar ook door de aanwezi gen toegepast, zodat deze de noodzakelij ke techniek tevens onder de knie kregen. Coupe Pulchra is een asymmetrisch kapsel met mogelijkheden voor iedere haarsoort en voor elk gezicht. Het effekt kan zowel door föhnen als dooreen watergolf bereikt worden. Het haar valt sluik in het gezicht óf in de vorm van een lok, welke niet meer naar achteren valt, of in de vorm van een krullenrand. Het kapsel sluit volkomen aan bij de voor- Tilbu jaars- en zomermode, welke ook sterk jarig tendeert naar het romantische. Het zal dan ook door de meeste vrouwen zeer op prijs worden gesteld hierbij ook een aangepast kapsel te kunnen vinden. De haarlengte blijft variëren en de mode kleuren blijven warm en zacht. Denk ech ter bij dit laatste wel aan de werking var zon, die uw haartint snel verbleekt. huub van den hout op A 'maiï&t 'nttt eb oranje H.K.H. Prinses Beatrix en Prins Claus zullen op dinsdag 6 mei in ’s-Her- togenbosch het Jubileum-concert van Het Brabants Orkest bijwonen. Op die datum zal het precies 25 jaar gele den zijn dat door Het Brabants Orkest het eerste officiële concert werd gegeven; even eens onder leiding van Hein Jordans. Het concert op 6 mei a.s. vindt plaats in de Grote Hal van het Provinciehuis in ’s- Hertogenbosch. Solist is de wereldvermaarde violist Zino Francescatti in het Vioolconcert van Beet hoven. Na de van Brr De onderlinge kompetite van de schaak club ’De Wolstad’ nadert haar einde. Met de week wordt duidelijker, dat Henk Ver meer onbedreigd op de titel afstevent. Zijn voorsprong van 100 punten kon hij steeds handhaven en met nog 5 ronden voor de boeg moet dat voldoende zijn. Nieuwkomers Moors en De Haan hebben zich duidelijk bij de top geschaard en hebben bovendien hun steentje bijgedra gen aan het uitstekende resultaat, dat Wolstad 1 in de bondskompetitie boekte, waarin het kampioen van de le klasse van de Noord-Brabantse Schaakbond werd. Slaagt Wolstad erin de promotiewedstrij den tot een goéd einde te brengen, dan komt voor het eerst in de geschiedenis een rurgs team in de K.N.S.B. Met het 20- g bestaan van Wolstad in het verschiet zou dat aanleiding tot dubbele feestvreug de zijn. Wolstad 2 miste voor de 2e keer op een haar na de promotie naar de 2e klasse terwijl Wolstad 3 zich net in de 3e klasse kon handhaven. Belangstellenden zijn altijd welkom op de clubavonden. Deze worden gehouden op maandag in de zaal van café Hoogardie aan de Ga Onze fotograaf trof dit blijde gezelschap afgelopen vrijdagmorgen aan op het Ko ningsplein. Misschien gold hun vreugde de eerste warmte van de lentezon? Als deze heer zich bij ons meldt ontvangt hij een waardebon van 10,— van De Koerier, een van/'10,— van Broer de Laat, een fles wijn naar keuze van de Tropicanebar, een waardebon van 7,50 van Bloemensalon Flamingo, een slinger boerenworst van slagerij van Amelsfoort, vier broodjes Jantje van Automatiek De Kort,een waar debon van '7,50 van Slagerij A. de Kort uit de Sumatrastraat en een kadobon van 5,— van Gijzen Optiek. De winnaar van verleden week was de heer H. Korenromp, Marchantstraat 4. foto van Aarle. Schorpioen (24 oktober - 24 november) In het verkeer loopt u gevaar vanwege onachtzaamheid uwerzijds, maar in uw beroep bemerkt u. dat de collega’s menselijker zijn dan u dacht. Bij kennis sen ontmoet u een persoon, die sympathieke belangstel ling voor u heeft; u geeft het juiste antwoord en een -sllig uitstapje kan het gevolg zijn Controleer wel uw Op dinsdag 8 april kan kleding ingelevefd- worden van 9.30-12.30 uur v.m. en van 2-51 uur n.m. voor de leeftijd van 2 tot 16 jaar. De kleding moet schoon en heel zijn, niet’’ versteld en geschikt voor gebruik in de zomer. Winterkleding komt aan bod op jaarsbeurs. Géén ondergoed, géén nen. Op woensdag 9 april is de verkoop van» 9.30-12.30 uur v.m. en van 2-4 uur n.m. De> verkoop is a contant. De afrekening van de verkochte kleding en.' terughalen van niet verkochte kleding/ vindt plaats op donderdag 10 april van 10- 12 uur v.m. Verkoopprijzen worden in overleg met de. dames van de U.V.V. vastgesteld. De prij-^ zen variëren van L— tot 10,—. VoörJ. bestrijding van de onkosten wordt een; klein bedrag in rekening gebracht.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1975 | | pagina 9