ff w FBASIS MARKT Vandaag opent de nieuwe Basis-Markt aan het Koningsplein218223 inTilburg! I I I I I I «bandencomer be be Duidelijk de goedkoopste kruidenier van Nederland door vaste Basis-prijzen! Kaarskens Processie MORRIS VILA. HOLLAND b.v. Hier vindt u de Basis-Markt! RINGBAAN N00RD11,in VUlcania,TILBURG 013 320280. ook zaterdag morgen open L EERLIJKE banden EERLUKE prijzen Scherpenheuvel heeft een feestcomité PSP organiseert milieudag in de Spoel Regelrechte volleybaltopper: Sarto-Robot 2 DE TIL Donderdag-12 december 1974-pagina 16 DE TILBURGSE KOERIER Enqu Waan Basis-Markt Door de Basis-merken Door Basis-bedieninq L Hart van Brabantlaan 100 Tel. 013-422600 Tilburg Winl kent alle i Koningsplein 218-223 Geopend:maandag 13.00-18.00 uur di. t/m za. 9.00-18.00 uur Dinsdt Tuinsti alle joi Er wor staatssi den va wel zate zate een Zoals ingevo< aan de tgebrei- Bij de K personeel achter da winkel ni waren va Dit bleek die onlai i en wórden urg kunnen jn te maken tieve wijze - hun kollega’s van het tweede team willen wreken, die vorig jaar in twee tumultueuze wedstrijden door Robot 2 van promotie werden afgehouden. treden P. Kuy- ’rovinciaal Op- Een dezer c alle medewe.«.v kens Processie Op de eerste pl gehouden op de j kens Processie z< 1.1. in Scherpenheuvel aanweziger vernieuwing ten in Schei, resultaat heeft j honderden reacti in Scherpen' was dt ezicht, deze omj ie verzorgd d uit Tong»1 die in op Door dat alles zijn de prijzen in de Basis-Markt ook echte Basis-prijzen. U weet nu hoe het mogelijk is dat de Basis-Markt de goedkoopste kruidenier van Nederland is. U kunt daarbij zelf helpen om de prijzen zo laag te houden. Gewoon door aan uw familie of kennissen te vertellen dat u bij de Basis-Markt winkelt. Zo helpt u óók hen om te profiteren van de laagste prijzen voor de beste merken. En het scheelt de Basis-Markt (dus uzèlf!) advertentiekosten. Hoe kan de Basis-Markt de goedkoopste zijn? Door een Basis-assortiment. In de Basis-Markt vindt u uitsluitend de artikelen die u elke week echt nodig hebt voor uw gezin. Geen overbodige of luxe artikelen. En niet van alles acht of tien verschillende merken. Alleen de beste en voordeligste. Daardoor kan de Basis-Markt massaler inkopen en dus veel lagere inkoopprijzen bedingen. Haal uw noodzakelijke kruidenierswaren dus het voordeligste bij de Basis-Markt. Door Basis-publiciteit Grote advertenties in de krant kosten handenvol geld. Daarom geeft de Basis-Markt alleen als het nodig is via prijs-publikaties de noodzakelijke informatie. Zoals nü: op de rechterpagina vindt u de belangrijkste artikelen en prijzen van de Basis-Markt. Die bewijzen dat de Basis-Markt altijd de goedkoopste is. Als u dat onthoudt hebt u geen advertentie nodig om naar de Basis-Markt te komen de manier voor vanaf medio vember via de aan alle belar gewenste inlk van zaken worden gegev moeite aldus de voorzitter worden. Terwijl tevens jui: tie van 1975 ook nog huis pelgrims en leden per c' delingen zullen worde deze medelingen werd door de voorzitter het geopend verklaard. Werkgroep Aktiecentrum 1 ’Kleine Aarde’, PPR, Vereniging voor Milieudefensie, Wijkraad binnenstad, Ak- tie Strohalm. Aan deze stands zal men tussen 10.30 en 17.00 uur terecht kunnen. Verder zal in De Spoel, Fabrieksstraat 22, een forum-diskussie gehouden worden, en zullen Toneelgroep Proloog en het Til- burgs Socialistisch Koor ’SoLIEDair’ op- r gezorgd worden, zo zal 5 mei elke maand tot aan no- ie dagbladpers en advertenties [angstellende en pelgrims alle lichtingen omtrent de stand ““even. Kosten nog Liner zullen gespaard -list voor de vacan- ..„is aan huis bij alle circulaire alle mede- ien verstrekt. Na al I op officiële wijze jubileumjaar voor In de Basis-Markt vindt u ook de bekendste merkartikelen veel goedkoper dan waar ook. Merken als Calvé, Unox, Blue Band en noem ze maar op. In de Basis-Markt vindt u bijvoorbeeld alleen Golden Wonder Chips. En uitsluitend in de voordeligste familie-verpakking van 150 gram. Niet ook nog eens zakjes van 80, 100 of 120 gram. Kijk, zo kan de Basis-Markt besparend inkopen één En voor alle Op zaterdag 14 december organiseert PSP-afdeling «Tilburg een milieudag. D.m.v. een forum en informatie-stands zullen een aantal mogelijkheden en onmo gelijkheden van de milieuvervuiling, vuil verwerking, energiewinning en (alternatie ve) energievoorziening aan bód komen. Op De Heuvel worden een 12-tal informa tie-stands geplaatst van de volgende groe peringen Aktiegroep Stankoverlast IFF, De Basis-Markt is een totaal nieuw soort levensmiddelenwinkel, Mevrouw! Een winkel waar alles stukken goedkoper is. Komt u maar kijken en vergelijken. In de Basis-Markt gelden absoluut de laagste vaste prijzen van Nederland. Duidelijk aantoonbaar. Hoe kan dat? De nieuwe Basis-Markt is de goedkoopste winkel omdat u er uitsluitend Basis-prijzen betaalt. En dat betekent: geen cent méér dan strikt nodig is. Op de wekelijkse huishoudboodschappen geeft dat een extra besparing van 15 tot 20 procent. Gegarandeerd! De nieuwe Basis-Markt garandeert u die besparing. Als u dezelfde hoeveelheid boodschappen, bestaande uit dezelfde of even goede merken ergens anders goedkoper kunt krijgen, dan betaalt de Basis-Markt u het aankoopbedrag daarvan terug. Prompt en zonder mankeren! treden. De toegang is gratis. In het forum zullen zitting hebben: Ir. C. van Ardenne, direkteur van de Gemeente lijke Energiebedrijven, Ir. M. Marskamp, milieudeskundige van Publieke Werken in Tilburg, Bram van der Lek, PSP tweede kamerlid, Wilbert Willems, Tilburgs raadslid PSP. Als gespreksleider zal optr pers, direkteur van het Pr bouworgaan Noord-Brabant. In de diskussie zullen de volgende thema’s aan de orde komen: (Tilburgse) vervuiling en zuivering; welk vuil is te verwijderen en wat niet? Hoe zit het met de energievoorra- den en welke alternatieven zijn ontwikkeld? Wat zou in Tilbur gebeuren om het milieu schoon en te houden? De PSP-gewest Noord-Brabant wil in de toekomst meer dagen organiseren over probleemvelden in onze samenleving. In begin 1975, het jaar van de vrouw, zal een dag georganiseerd worden over de vrouw in onze samenleving. SARTO 2-WEVOC Om het allemaal nog spannender te ma ken: Sarto 2 speelt op het naastliggende veld tegen Wevoc. Het zal hen moeite kosten de nodige konsentratie op te bren gen. DAMES: SARTO 1 - NDI VALUAS Het zal zeker de moeite waard zijn deze wedstrijd te volgen. De Sarto-dames spe len dit seizoen weer uitstekend. Attrakties: komt Prins Fons I ook? Sarto zal zijn gasten-toeschouwers op enkele attraktieve zaken onthalen. Waar schijnlijk zal Prins Fons van zijn gewaar deerde belangstelling blijk geven. Voorts is er de inmiddels traditionele tribune-loterij en wie weet wat nog meer. In elk geval zaterdag 14 sporthal aanwe? voorstelling: 18., Vrouw van Fatima, onder Pastoor P. v. d. Velden. In 1965 werd de bedevaart ook nog omgezet in een Stichting. Maar weini gen hebben echter in 1950 kunnen denken dat deze Kaarskens Processie in de loop van 25 jaar zou uitgroeien tot de grootste bedevaart vanuit het ’Hart van Brabant’ naar O.L. Vrouw van Scherpenheuvel. Het bestuur kan mededelen dat in verband met dit zilveren jubileum de dag van de Kaarskens Processie in Scherpenheuvel een geheel Nederlandse aangelegenheid zal worden. De heren geestelijken in Scher penheuvel hebben deze dag uitgeroepen tot een Nederlandse dag terwijl de Stich ting de opdracht heeft aanvaard om met Folkloristische groepen de gehele omgang te verzorgen. De voorzitter deelde mede dat reeds contacten gelegd werden terwijl gestreeft zal worden naar groepen van 200 tot 300 personen die de omgang zullen opluisteren en dan ook uit Nederland zullen komen. De voorzitter merkte hierbij op dat deze taak zeer zwaar zal zijn, maar hij vertrouwde er op dat men dit in Tilburg wel aan kan. Namens de pelgrims werd het woord ge voerd door mevr. A. van Wees Kruyssen die de 18 aanwezigen voorstelde als het feestcomité 1975 en de toezegging deed dat van deze zijde uit ook een bijzondere feestelijk cachet aan, de feestvierende Kaarskens Processie zal worden aangebo den, er zal volop werk aan de winkel zijn aldus Mevr, van Wees. Voor wat betreft de voorlichting t pelgrims, daar zal in 1975 op een uitj Kalkar Tilburg, PSP, Milieu Nederland, Wereldwinkel, PPR, Vereniging Wijkraad binnenstad, Aan deze stands z Dooreen Basis-winkelinrichting In de Basis-Markt wordt alles gedaan om kosten voor winkelinrichting zo laag mogelijk te houden. Dat betekent: alleen dat wat strikt nodig is om u de produkten handig en overzichtelijk te presenteren. U neemt ’n artikel toch even gemakkelijk van n simpele stapel als uit een chroomrek met glasplaten? En als er een rek nodig is mag dat toch best van hout of ijzer zijn? Dus geen overbodige luxe. Die kosten worden u bespaard. In de Basis-Markt betaalt u daardoor alleen de noodzakelijke prijs. De Basis-prijs. Om meer dan één reden mag men deze, zaterdag 14 december a.s. 18.00 uur in de Studentensporthal te spelen wedstrijd als ’topper’ betitelen. Op de eerste plaats kunnen beide teams gezien hun plaats op de ranglijst gerecht vaardigd promotie-aspiraties koesteren. De Robot-reserves hebben een zeer gerou tineerd team dat in deze kompetitie vrijwel iedere tegenstander aan de zegekar zal binden. Wie hoger wil eindigen zal niet alleen over talent moeten beschikken maar ook een enorme konsentratie en vechtlust aan de dag moeten kunnen leggen. Deze eigenschappen zijn de Sarto mensen zeker niet vreemd, en als coach Wolfgang zijn mannen op de juiste wijze begeleidt mag Sarto licht favoriet heten. Ook andere feiten geven deze ontmoeting een bijzonder karakter. Robot mag dan al naar Goirle zijn verhuisd, wie zal betwisten dat deze wedstrijd een derby van het zui verste water is. Misschien geeft wel de doorslag dat de Sarto-mannen - op spor- dagen kwamen het bestuur en verkers van de Stichting Kaars- bijeen in een vergadering, plaats werd een terugblik Ie geheel vernieuwde Kaars- zoals die op zondag 3 nov. is gehouden. Alle sn waren het er over eens dat de door de kerkelijke autoritei- ïrpenheuvel een zeer gunstig ïeft gehad, vooral gezien de ties die zowel in Tilburg als mheuvel zijn binnen gekomen. Het was dan ook een indrukwekkend gezicht, deze omgang in 1974, die werd mede verzorgd door de Folkloristische groepen uit Tongeren. De dia’s die in opdracht van de autoritei ten in Scherpenheuvel waren genomenj.l. 3 november werden dan ook op deze avond vertoond. Onder de vergadering kwam een delegatie van 18 pelgrims na mens de honderden pelgrims uit Tilburg en Omstreken hun opwachting maken! Zij werden welkom geheten door de voorzitter A. Jole die daarna aan alle aanwezigen kon mededelen dat door het bestuur op 1.1. zaterdag 23 nov. 74 een bespreking was gehouden in Scherpenheuvel met als on derwerp het jaar 1975 voor Tilburg en Omgeving. Immers op 22 april 1975 zal het precies 25 jaar geleden zijn dat de toenma lige Bisschop van Den Bosch Mgr. W. Mutsaers de Tilburgse Kaarskens Proces sie officieel erkende en goedkeurde, waardoor deze als bedevaart kerkelijk gevestigd werd in de Parochie van O.L. al is er voor u weer volop reden 14 december in de Studenten- vezig te zijn. Aanvang der 18.00 uur. In de Basis-Markt werken niet meer mensen dan nodig is. Om te zorgen dat er steeds genoeg voorraad in de winkel staat. Te zorgen dat alles altijd schoon en netjes is. Te zorgen dat u snel en nauwkeurig kunt afrekenen bij de kassa. Dat is Basis-bediening. Door zelf uw boodschappen even in uw tas of ’n doos te doen verdient u door lagere prijzen het geld dat anders aan extra personeel moest worden uitgegeven. Zelf even uw wagentje wegzetten scheelt ook weer. Alles wat u zélf doet is door u ’t eerste verdient in de Basis-Markt. Velocitas -SET Komende zondag, als de weergoden het toelaten, weer een echte Tilburgse derby tussen Velocitas en SET. Twee ploegen die elkaar door en door kennen, en waarbij de ploeg die het beste de voetballoze zonda gen heeft overbrugd, ongetwijfeld de grootste kanshebber is. Ook hier spreekt de conditie van de dag een woordje mee, aangezien de twee ploegen elkaar tech nisch gezien goed in bedwang houden. Ze kunnen allebei de punten hard gebruiken, alhoewel SET er iets beter voorstaat. Zij die een onvervalste derby willen bijwo nen, kunnen dit komen zien op het Veloci- tas-complex aan de Jan Truyenlaan. Aan vang 14.30 uur. stadhuispl-^ 1

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1974 | | pagina 16