IS A. C. B. EN 'fyebers Rommelmarkt van de Rooi Pannen dit jaar in oude Goirlese Textielfabriek 3 A 3 49 Broekhoven - Groen Wit WW Voab - V.C.W. ÏHTING 5 Pastoorsfeest in Den Besterd wordt gevierd met receptie ACB-Brabant besluit seizoen op Vaartcircuit STUDIO GROSVELD Wieler-avond-zesdaagse in Hilvarenbeek klaar voor de start SI Uitwisseling scholieren met collega’s in Verenigde Staten st INDUSO» ycriiedK (Tapijten DETILBURGSE KOERIER Donderdag 26 september 1974 - pagina 11 OP DE HOMETRAINER vloerkleden Prominentenritten 17.95 9.95 N3.50 1001 artikelen 31.40 ZIGO - Velocitas Enthousiast Parkeren ilreiniging korvelseweg 174, tilburg Dona-Kniknie ÉN Projekten itvoering koord of VOOR EEN JAAR NAAR AMERIKA IEN belang raat vervaardigd. Algemeen belang 5 nde120m’ 3>5 Puntenklassement Ook omgekeerd Tlvolistraat 67-69, Tilburg. Tel. 013-434762 intle v.a. Sekretariaat intle v.a. 59,95 intle v.a. 59,95 intle v.a. 59,95 graag het nieuwe ING slechts 20 IbIKKENS m m m m ember 1974 - pagina 10 Uitbreiding Woninginrichtings- zaak brengt allerlei jalouzieën Autolakken- centrale SPECIALE STUNTPRIJS Korvelseweg 239 Telefoon 425385 Tilburg DE MAN VAN T VAK Noordhoekrlng 79 - Tel. 42 45 56 Gevonden tot en met 303 Tilburg sl. 682600 RG b.v. el. 013-420688 •teeds de nieuwste kleuren Ook voor Slkkens Botenlak BEHANG - VERF - LAK 8P00RLAAN 338 TEL. 436220 TILBURG aande itie te i: Hoofdbureau van Politie, (ring te Tilburg. t. Zij t jor de ti medewinl FIETSEHHUIS KEESSMITS Wij hebben een tiental Hamadan Op 3 oktober a.s. om 8 uur avonds wederom een ’KENNISMAKINGS-CONCERT’ vraag gratis toegangskaarten. Sz 1“ intle v.a. intle v.a. intle v.a. Juwelier - Horloger SCHOUWBURGRING 27 artikelen tentoon^ ruimte en gelege» verfrissing te nem Keu? lekk. toch prijzen, melkse I deze we slechts We wonen tegenover het postkantoor 250 82 90 97 105 113 120 270 88 96 104 112 120 128 wilt u een orgel van betere klasse? Kom dan eens kijken bij 300 96 105 114 123 132 141 iding! nigd, d, gecontroleerd Jd 3ningi..„ irkt. Toch publiek eroj markt op jaar voor het ee zeker dat de zal melden en ime- .e op uilen best Deze wedstrijd begint om 14.30 uur aan de Centaurusweg (hoek Vlashoflaan). Inlichtingen: Noordhoekrii pastoor teamleid was: pasto kwaliteit stt en dat is na een proficiat versp mogeli punter verwachten die het j A.s. zor Sportpark huub van den hout op alle kaasmarkten met die oranje kaaswagens! ploegen haar 5e icitas haalde uit 4 Zigo daarentegen nten vergaren. Als stigen indag voorwerpen van 16 september 22 september 1974. we no melks kruidnagelkaaser ouderwetse pikante komijnekaas. uze uit 8 soorten, allemaal cker vers van het stuk en tegen scherpe markt en, met name de Zoete- Komijne; die kost week ter kennismaking per pond I,voor I,— voor voor intie v.a. mtle v.a. intle v.a. intle v.a. 250,— Van der Besterd. ien niet de sm I gezien het grote de heropening, ie zijde van de In augustus 1975 zal weer een groep scholieren uit de Benelux landen kunnen worden uitgezonden naar Amerika, in het kader van het uitwisselingsprogramma ’Youth for Understanding’. Om in aan merking te komen voor uitzending dient de kandidaat aan een aantal voorwaarden te voldoen, zoals: leerling op een dag school, goede gezondheid, vallen in de leeftijdsgroep van ongeveer 16 tot 18 jaar en redelijk Engels spreken. neerlandia pioniers in textielr^"^^ Deze kleden zijn bijzonder mooi en van een zeer zware kwaliteit. De maten variëren van 300 x 210 tot 320 x 220. Normaal betaalt u voor deze kleden 2490,— tot 2790,—. Deze week als STUNTPRIJS uitzoeken „DAY-DATE” In één oogopslag weet u: TIJD-DAG-DATUM Diverse uitvoeringen, prijzen vanaf f 106.- GOEDE VOORLICHTING LESSEN IN EIGEN STUDIO DIREKT UW ORGEL IN HUIS VIA ONS GLOEDNIEUW HUURSYSTEEM ACTIEVE MEDEWERKERS personen die eventueel genegen zijn een bestuurs functie te aanvaarden. Geïnteresseerden kunnen schrijven aan Postbus 76 - Tilburg. jus. Ithans een vrouwelijke nwoordiging daarvan treedt op ig aan, evenals een kwartet kaste- die afgevaardigd zijn uit De Biest, Den Hemel en de toor Van der Hagen ten voeten zijn eigen belangen staan voorop, algemeen belang, waarvan hijzelf :rdeel is. leven gaat echter verder, zo ook het lelijk leven. De kerk werd ver" kapel die al vier jaar goed Rayon Noord-Oost als n id gestalte kreeg, Hagen gekoze lij geblever Onlangs --end 1 ORGELLIEFHEBBERSI voor u demonstreren wij ’Largo'-type met trio 16 Dit orgel Is voorzien van ritmische begelei ding 16 verschillende ritmes en begeleiding van banjo, gitaar en bas Onze technische dienst staat garant voor een optimale service van 100% heeft u wel eens haast op ons adres korvelseweg 174 helpen wij u zelfs binnen één uur wij halen en bezorgen gratis als het wat langer mag duren A f bel ons .nummer <013-421697 De baten zijn bestemd voor een vijftal projekten. Een gedeelte is zeker bestemd sportieve wijze besloten. Het bestuur heeft zich ingespannen om ook deze maal het puk”‘" een sterk rennersveld Na afloop van de races wordt (om zeven uur) bij Café Jan Panis de Showroom ALZON prijsuitreiking gehouden. Dat gebeurt door de nieuwe Dongense wethouder voor sportzaken, de heer W. du Fosse. Nadien begint een feestelijke avond, die wordt verzorgd door het dans- en showorkest van Nico Haak en de Paniekzaaiers. Onder auspiciën van WSC Hilvarenbeek en Karnavalsklub De Drabbers wordt een wieler-avond-zesdaagse gehouden waaraan door 20 gesponsorde herenploegen en vier damesteams wordt deelgenomen. De Belinda Bar, waar de zesdaagse zich gaat afspelen, heeft voor deelnemers en toeschouwers alle voorzienin gen getroffen. De Zesdaagse begint op donderdag 26 september en duurt tot en met dinsdagavond 1 oktober. De eerste pedaalslag zal op donderdagavond 26 september om half acht worden gegeven door H. Daelmans, die als sportamtenaar van Hilvarenbeek de wielrennerij een goed hart toedraagt en vol enthousiasme is over het initiatief dat tot deze hometrainerzes- daagse heeft geleid. Zijn tegenstander - althans voor deze avond - is E. Lint, cultureel ambtenaar en hoofd van het V.V.V.-bureau, die in de afgelopen winter heeft bewezen eveneens een goed zeskamper te zijn. Twee sportmensen dus, zij het dan vooral op organisato risch gebied, die in de eerste aanzet voor het nodige vuurwerk kunnen zorgen. Dat is paste uit. Niet zijn een onderdeel is. J Voor de laatste maal dit seizoen verschijnen aanstaande zondag- Het leven gaat echter verder, zo ook het middag om één uur een veertigtal coureurs aan start voor de kerkehjk leven. De kerk werd vervangen finalewedstrijden. Het succesrijke seizoen wordt daarmede op Toen'het R^yon Voori-(£t nieuwe sP^ieve wijze besloten. Het bestuur heeft zich ingespannen om torale eenheid gestalte kreeg, werd ook deze maal het publiek waar voor zijn geld te bieden en heeft tnr>r Van der Hagen gekozen tot een sterk rennersveld weten te kontrakteren. micider. Toch is hij gebleven wat hij -««toor van de Besterd. In die lui», staat hij al 12‘Z jaar aan het roer 1 zoveel deining natuurlijk wel it waard. Sier, or de n. Op maar hij ogelijk om de brengen. De Ontwikkeling uit geleden Vera Meta zaam in de r in India en /iteiten op het lige geld sn laten INGEN S: K: 1 b.b./25,—, 3 b.b./10,-, 1 b.b. 10,-, 1 b.b. 5,-, 2 b.b./ 25,-, 1 b.b. 10,-, 1 b.b. 5,—, knipportemonnee met inhoud, beurs met inhoud, portemonnee met rits en inhoud, zwarte herenportemonnee met inhoud, dameshorloge, gouden kinderrin- getje, verchroomd dameshorloge, gouden herenring met steen, zwarte regenbroek, pukkel met sportkleding, zwarte handtas met inhoud, plastic tas met inhoud, blauw/groen pennenmapje met inhoud, wieldop, visakte, kruiskoppeling, bruinie ren shagbuil, jong katje zwart/bruin met halsbandje, kinderstoeltje, 3 knotten wol, jonge hush-puppy 3-kleurig, verbasterde pincher, reu, geen halsband, gevlekte grote bruine hond, reu, geen halsband, zwart witte hond, geen halsband, langharige bastaard, groen halsband, zwart poedeltje teef, geen halsband, grote zwarte hond, kruising, diverse sleutels en sleutelbossen. Vandaar dat we op zondag 29 september dit feit willen herdenken met een mis om half tien en elf uur, in de kapel aan de Besterdring. Na de laatste mis is er een receptie tot half twee in het Jeugdhuis, Johan van Oisterwijkstraat 1A. Iedereen is van harte welkom. Voor Voab is de start in deze competitie nog niet erg succesvol verlopen. Niet alleen pech, maar ook de vele blessures zijn hiervan de oorzaak. Afgelopen zondag werd er bij B.S.C. een punt mee naar Goirle gebracht. A.s. zondag komt V.C.W. op bezoek. De mannen uit de Wagenberg hebben een goede en snelle ploeg, die zal proberen haar hoge plaats op de ranglijst niet te spelen. Voor de Goirlenaren echter de gelijkheid om voor eigen publiek de „en thuis te houden. Mede hierdoor i we een spannende wedstrijd publiek zeker zal weten te boeien. >ndag dus om 14.30 uur op het in Goirle. A.s. zondag is er weer een belangrijke wedstrijd op het terrein van K.S. Broekho ven aan de Leyparkweg. Dan komt namelijk Groen Wit uit Breda bij K.S. Broekhoven op bezoek. Afgelopen zondag won Broekhoven met 4-0 van Riel en is nu de trotse lijstaanvoerder met 8 punten uit 4 wedstrijden. Groen Wit bezet de 2e plaats met 6 punten uit 4 wedstrijden. De Broekhovense jongens zullen er zondag alles aan doen om te winnen en de ranglijst aan te blijven voeren. burg dit voorrecht genieten - bezoeken de Highschool, en zullen aldus kennis kunnen nemen van die facetten van de Amerikaan se samenleving, die bepalend zijn voor het verkrijgen van een beter begrip en een verbreding en verbetering van opinies, die in het verdere leven van groot kunnen zijn. lingsronde reur- begn...v< de kassa’s opengaan, zodat deze i publiek kunnen worden bijgewoc Het puntenklassement wordt ogenblik geleid door Piet Dam punten, nummer twee in Pietje Kruithof met 37 punten, gevolgd door Jan van Kueringen met een even hoog puntenaan- tal. Harrie van Wijk heeft 35 punten en Marinus Fransen 32. Zij allen zullen aanstaande zondag aan start verschijnen. Daarbij zullen ook zijn Wout Kouwenberg andere prodt (nationaal kampioen rallycross), Theo kleuren kunn Jansen (nationaal kampioen autocross), Piet Reijnders en Piet Hitsert, die de eerste plaats wist te veroveren voor de Embassy Trophee. Het is niet uitgesloten dat ook nog aan start zullen verschijnen Jan en Harry de Rooy. Deze twee beschikken in Engeland over een startlicentie, maar getracht wordt hen voor aanstaa zondag voor Nederland een daglicent bezorgen. Als Miss Cross zal deze maal fungeren Maya Hardenberg (23) uit Tilburg. Zij zal niet alleen voor de bloemenhulde zorgen, maar ook een rol vervullen bij de prijsuit reiking. verkeerd lopen. Een deel van zijn levens werk werd vernield, maar toch bleef hij de parochianen trouw. Hij protesteerde niet, maar vroeg zelfs begrip voor het besluit van de bisschop. Ondanks de zware klap bleef hij trouw aan het gezag van de bisschop. Nederlandse returnees met Amerikaanse Highschool diploma’s zullen met behulp van dia’s vertellen over hun ervaringen. Amerikaanse tieners nu studerend aan een Nederlandse middelbare school, zullen - nu al in het Nederlands - vertellen over hun visie op onze samenleving en enkele oudere medewerkers zullen die gegevens verstrekken die van belang zijn voor ouders en a.s. students, betreffende dit machtige uitwisselingsprogramma. Een programma dat reeds tienduizenden jon geren, ongeacht hun geloof of ras, over de wereld liet reizen en verblijven, en dat bijdraagt tot het ontwikkelen van een wereldgemeenschap, waarin men elkaar beter leert begrijpen, waarderen en respek- teren dan nu soms het geval is. Het wedstrijdschema der zes avonden is zeer afwisselend samengesteld. De sprints beginnen om half acht als eerste onderdeel, waarna om 21.15 uur de eerste rit plaats vindt tussen een viertal prominenten. De achtervolgingsraces volgen hierna tot 22.15 uur, als de tweede prominentenserie verreden wordt. Tot besluit komen telkens twee ploegen tegen elkaar uit in het typische zesdaagse-onderdeel der koppel- koers, waarbij de teamgenoten elkaar aflossen. Voorzover de tijd en het schema dat toelaten, is er ook voor supporters gelegenheid om hun snelheid te testen. De oudste fietsers van het dorp, verenigd in Wielerclub 't Zwaantje bijten op de openingsavond hierbij de spits af. De vrijdagavond staat in het teken der gemeentepolitiek door deelname van F. Davids (Info 74), v.d. Heuvel (V.V.D.) en v. Puijenbroek (Gemeenschapslijst). ’s Zaterdags nemen de voetbalclubs het tegen elkaar op, elk vertegenwoordigd door de man met de hamer: Eibers (Hilvaria), Wijten (RKSOS), v.d. Wouw (Tuldania). Kandidaten dienen hun aanmelding voor te leggen aan het landelijk kommitee en worden getest, zodat zij worden uitgezon den die het meeste zullen geven en daardoor zullen ontvangen. Zij worden als zoon of dochter opgenomen in een Amerikaans gezin, - zoals dit leerjaar 165 jongelui uit Nederland, België en Luxem- Zij brengen voornamelijk jaloezieën, zonneschermen, rolgordijnen, hordeuren en auto-jaloezieën. Enkele bijzonderheden zijn de vertikale jaloezieën, die net als alle lukten in allerlei sprekende «.„.uren kunnen worden geleverd, en een zwevend plafond, vervaardigd van aluminium-elementen, die makkelijk af neembaar zijn en dus goed kunnen worden schoongemaakt. Bij de opening ondervond de showroom veel belangstelling, waarbij de cliëntèle werd meegedeeld, dat het de bedoeling is, dat er ook eerstdaags een produktiebedrijf bij komt. Autospecial Club Brabant organisatie van diverse motor en autosportevenementen zoekt naast Het is niet moeilijk de oude fabriek van Pijnenburg te vinden. Komend vanuit de richting Tilburg ligt deze een honderdtal meters voorbij de richting van het Oranje- plein. Grote spandoeken zullen het vinden nog vergemakkelijken. Het is trouwens het verstandigst te parkeren op het Oranje- plein, waar plaats genoeg is. Door de gemeente wordt gezorgd dat de gebouwen ook vanaf die zijde bereikbaar zijn. De rommelmarkt begint om tien uur en duurt tot zes uur. Eindelijk heeft de Besterd ook eens wat te vieren. Op 12 mei 1971 bestond de parochie 70 jaar, maar helaas, de kerk van de Besterd was al 5 maanden gesloten. Pech, maar het feest kon niet doorgaan. Nu, 25 september 1974, is dhr. V Hagen 12!6 jaar pastoor van de B Voor een buitenstaander misschk zo’n opmerkelijk feit, maar voor wie d feiten kent toch zeker de moeite waard or er even bij stil te stan. Het gat hir nl. ove ï2/2jaar samenleven en samenwerken met een parochie in voor- maar vooral ook in tegenspoed. In 1962 werd de toenmalige kapelaan van Korvel, kapelaan Van der Hagen, door Mgr. Bekkers benoemd tot vierde pastoor van de parochie Besterd. Vol goede moed begon hij aan zijn arbeid in deze bloeiende parochiegemeenschap. Hij verfraaide de kerk met een prachtige Mariakapel, er kwam een nieuwe verwarming enz. En door zijn bijzondere menselijke kwalitei ten werd hij al spoedig een waardig opvolger van pastoor Van Helvoirt, een waar middelpunt in de parochie. Toch liep het anders dan te voorzien was. De kerk moest gesloten worden door het teruglopen van het aantal gelovigen en nog een reeks van oorzaken. Een harde klap voor iemand die ondanks zijn harde werken moet constateren dat de zaken Inlichtingen: Sekretariaat Y.F.U., Scholeksterlaan 52 te Vinkeveen/Neder land, tel. 02972-3120 of bij de Noord- Brabantse councelor, bereikbaar onder nummer 01618-1474. Voor de provincie Zeeland bij de Brabantse councelor onder nummer 01618-1474. Voor Zeeland zal een voorlichtingsmiddag gehouden worden in het Goese Lyceum op zaterdag 9 novem ber 1974 om 14.30 uur. De knusse sfeer die de rommelmarkten op ’de Rooi Pannen' steeds kenmerkte, behoeft niet te verdwijnen. De grote fabriekshallen van Pijnenburg ademen weliswaar niet direkt een kloosterlijke sfeer, maar als zij eenmaal zijn ingericht zal het er best gezellig worden. Die sfeer wordt toch voor het grootste deel bepaald door de bezoekers zelf en in ieder geval Dezer dagen werd in de Goirkestraat geopend de winkelshowroom ALZON, een speciaalzaak voor aluminium zonne weringen, die wordt gedreven door de gebr. H. N. en P. van Baar. Deze hebben al vijfjaar zulk een bedrijf in Oss, waar voor hun produkten veel belangstelling bestaat. Zij kregen daar nogal veel klanten uit Tilburg en omgeving en lieten daarom een marktonderzoek instellen in onze stad. Het bleek, dat ook hier voor hun speciali teiten een ruime markt bestond, en daarom openen zij dan nu deze zaak in de Goirkestraat. Zij toonden zich bijzonder getroffen door de vriendelijke ontvangst vanwege hun medewinkeliers in de wijk. 1995. Deze aanbieding is zeer bijzonder. Voor de vijfde maal in de geschiedenis van Mill Hill - voor de verhuizing naar Goirle bij iedereen bekend als de Rooi Pannen’ - wordt dit weekend een groots opgezette rommelmarkt gehouden. Groots opgezet in de ware betekenis van het woord, want als decor werden de fabriekshallen gekozen van de voormalige textielfabriek van Pijnenburg uit Goirle. De wat trieste indruk die de grote voor de sloop bestemde hallen biedt, zal zondag helemaal verdwenen zijn als ongeveer 150 leerlingen van het Mill Hill College hun verkoopplaatsen hebben ingenomen om een veelsoortigheid van voorwerpen aan de man te brengen, waarmee het oude Waterloo- plein helemaal te vullen zou zijn. De hoeveelheid meubilair is op zich al groot genoeg om er een aparte veiling voor te organiseren, maar ook andere zaken zijn in ruime mate voorhanden. Wie op zoek is naar een oude trapnaaimachine, een langzaamwasser of een tv-toestel uit de prille beginperiode, kan met evenveel sukses de rommelmarkt bezoeken als de man die op zoek is naar wat oude romantische reprodukties, die enkele tientallen jaren geleden onze huiskamers sierden. De aanvoer van goederen - door de leerlingen verzameld en in een aktie van de Goirlese en Tilburgse zolders gehaald - is overweldigend. Verleden jaar bracht de rommelmarkt bijna vijf en twintigduizend gulden op. De verwachtingen van de organisatoren zijn ook nu weer hoog gespannen. De baten verdwijnen niet met onbekende bestemming, maar zijn duidelijk aangegeven en gekozen in overleg met de aktieve werkgroep Injektie van het College. De projekten worden spontaan ondersteund door de Goirlese gemeenschap, die ook in de organisatie van een aantal andere aktiviteiten, die in het kader van de vredesweek worden gehouden, een aktief aandeel heeft. Scholieren die aan genoemde eisen menen te kunnen voldoen, een goede kans van slagen voor huneind-examen, of overgang hebben en geïnteresseerd in een verblijf van een jaar in een gastgezin in het wijde Michigan, het fascinerende California of één van de vele andere Staten van de U.S.A, en ook zij die meer willen weten over het werken, de doelstellingen en het streven van de Y.F.U. zijn bij voorkeur met hun ouders welkom op de voorlich tingsmiddag. Deze middag zal worden gehouden voor de provincie Noord- Brabant op zaterdag 5 oktober 1974 inde Theresia Scholengemeenschap, Prof. Cobbenhagenlaan 5, Tilburg. Deze mid dag begint om 14.30 uur en zal meer informatie verschaffen over Y.F.U. dan dit artikeltje kan bieden. Al met al zal het een boeiende wedstrijd worden, die het aankijken ten volle waard zal zijn. Broekhoven hoopt dat vele supporters aanwezig zullen zijn om hun spelers aan te moedigen in deze zo belangrijke wedstrijd. Aanvang half drie. elijk zijn, koper vinder lat er bijna geen ats vindt. Als zij in komen ze door dej sllicht de vreemdst lektie. zijn, dan zal dit aantal worden uitgebreid. Behalve de gebruikelijke halve en feitelijke finale is in het programma ook nog een finale opgenomen voor de hoogst geklas- seerden van het seizoen. Wie deze wint ontvangt daarvoor een extra premie. Om één uur wordt begonnen met een voorstel- ~rcnde, om het publiek met de cou- irs kennis te laten maken. De trainingen ginnen reeds om elf uur. Dan zullen ook ssa’s opengaan, zodat deze door het sk kunnen worden bijgewoond. t puntenklassement wordt op het snblik geleid door Piet Dam met 43 ..ten, nummer twee t 37 punten, gevol ingen met een Jarrie van Wi Het aantrekkelijke van de Mill Hill rommelmarkt was altijd dat de prijzen zó aantrekkelijk zijn, dat de meeste zaken vlot een koper vinden. Aantrekkelijk is zeker ook dat er bijna geen selektie van de artikelen plaats vindt. Als zij in behoorlij ke staat zijn, komen ze door de jury en dat verklaart wellicht de vreemdsoortigheid van de totale kolle' voor de Goirlese missionaris Sjaak S die werkzaam is in Zaire en daar voor taak staat een hele kliniek in te richten, het ogenblik is hij met verlof, gebruikt die tijd zoveel mogelij nodige gelden bijeen te b.tn Stichting Landen in O—-:'-'- Goirle heeft enige jaren geK»v.. geadopteerd. Zij is werkzaa" sloppenwijken van Sonapur heeft daar enkele kleine aktivit oog, waarvoor haar echter het nodij ontbreekt. Zij wil graag naailessen laten verzorgen voor de vrouwen uit de wijk, voor de kinderen is er een onderwijzeres nodig, enkele vrouwen willen snuisterijen gaan maken voor de export en hebben behoefte aan iemand die hen begeleidt. Ook is er geld nodig om zo af en toe eens een vakantiedagje te verzorgen voor de kinderen. Zuster Marcaria is evenals pater Sjaak Sier werkzaam in Zaire. Zij ver pleegt kinderen die vanwege een foute voeding lijden aan bloedarmoede en wormen. Het liefst zou zij de beschikking hebben over een kleine rijdende polikli niek. Father Ton Vermeer-een Mill-Hiller - werkt onder de Afrikaanse Massaistam. Hij heeft daar een polikliniek voor gehandicapte kinderen, maar er is onvol doende geld om voor loopbeugels etc. te zorgen. Mogelijk zal de uitkomst van de rommelmarkt hem wat meer ruimte kunnen geven. Een projekt aanzienlijk dichter bij huis is het zwembad voor gehandicapten in Goirle. Ook in onze maatschappij ontbreken voor deze groep nog te veel voorzieningen die voor anderen allang normaal zijn. Daarom komt een gedeelte van de baten ook aan dit projekt ten goede. Op zondagavond komen heren aan de start die hun krachten tot dan toe hebben gespaard: van de Rabo-bank, J. Abra hams, van de Amro-bank J. v.d. Wouw. Het postkantoor en de Centrale Volks bank doen mee in de persoon van resp. Gruithuizen en Legiv De zeskampploeg, alt vertegenwoordiging maandag aan, leinsvrouwen, Belinda Bar, I Klundert. Op de laatste avond nemen hun echtgeno ten hun plaats op het smalle zadel in. Zij kunnen daarbij misschien rekenen op een muzikale hulde of een verkoelende straal water van harmonie Concordia en de Brandweer, die dan reeds beslist hebben wie over de snelste mannen beschikt. Het wedstrijdprogramma op het Vaartcir cuit bestaat uit drie manches, waarvoor telkens vier wagens aan start komen. Mocht het aantal inschrijvingen er groot Zondag a.s. spelen beide f competitie wedstrijd Velocity »aa,uv u wedstrijden 4 punten, Zigo daarentej Het enthousiasme dat door vele leerlingen kon slechts maar 2 punten vergaren. gedurende lange tijd aan de dag gelegd zi8° zich in de middenmoot wil vestij wordt om de rommelmarkt onder leiding en dat willen ze> zal er a.s. zondag van Father G. Doene goed te organiseren gewonnen moeten worden. Maar Veloci- vindtiederjaar zijn mooiste beloning in de tas kan d«or een overwinning bij de geldelijke opbrengst van de markt. Toch kopgroep komen. Vandaar dan ook dat kan die alleen slagen als het publiek erop af w‘j zondag een spannende en naar wij komt. De traditie van de markt op ’de hopen een goede wedstrijd verwachten. Rooi Pannen’ wordt dit jaar voor het eerst Een komst naar het Zigo-complex zal dan doorbroken. Het is wel zeker dat de ook niet tevergeefs zijn. Goirlese gemeenschap zich voor Tilburg behoeven die enkele kilome ters geen probleem op te leveren. Wie zijn zolder of in zijn garage nog wat spul»,» weet die het op de rommelmarkt best zouden kunnen doen, kan deze zaterdag nog afgeven. Een zeer aantrekkelijke manier om op indirekte wijze aan ontwik kelingshulp te doen. beschikt men nu over aanzienlijk meer vierkante meters om de 1001 artikelen behoorlijk te laten zien. Speciaal voor de rommelmarkt besloot het Goirlese ge meentebestuur nog even met de sloop te wachten, maar begin volgende week verschijnt de slopersploeg van Stokker- mans om een einde te maken aan een flink stuk Goirlese textielhistorie. Eén hal zal helemaal worden ingericht als meubel- showroom, in de andere worden de andere artikekr. tentoongesteld en er is ook volop ruimte en gelegenheid om in ”t Café’ een verfrissing te nemen. werd aan de Korvelseweg her opend het ’Interieur Verzorgingsbedrijf Pierre Snels, dat zich specialiseert op het gebied van vloerbedekking. t Twaalf jaar geleden stichtte de heer Snels ei deze zaak - hij had al zijn leven lang in het lt bedrijf van zijn vader gezeten in de Korenbloemstraat, en wist dus terdege waar het om ging, en in de loop van de tijd nam het bedrijf zulk een hoge vlucht, dat, toen de gelegenheid zich voordeed om het belendende pand aan te kopen, daarvan dankbaar gebruik werd gemaakt. Hier door ontstond de mogelijkheid om de etalages te verbreden en de showruimte uit te breiden. Het assortiment is nu veel overzichtelijker en kan ook gevarieerder worden. Tegenwoordig stijgt de vraag naar gebloemd tapijt en daarvan zijn dan ook diverse stalen voorhanden. De uitbreiding ondervond gezien het grote aantal bloemstukken bij di veel belangstelling van de collega’s en van de klanten. T n A- gun uw kleding de "beste behandeling die er is textielverzorging van neerlandia is een weldaad voor al uw klediir perfekt gereink stuk voor stuk behandeld, en verzorgd KOMIJNE KAASWEEK huub van den hout biedt ze u aan, de één al smakelijker i dan de ander, loemen hier een Zoete- cse Leidse Kaas, Friese J--an de igell letse

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1974 | | pagina 11