1 Priems Internationaal Prettiger winkelen tegen lagere prijzen in ’De Boerenschuur’ te Riel Geen knalaanbiedingen maar vaste lage prijzen ’t Is natuurlijk in ’De Boerenschuur’ te Riel Transport Bedrijf groeide door vervoer van betonpalen AUSTIN I 4,29 1,49 0,94 0,98 0,99 6,85 0,19 0,69 17,33 12,98 0,69 7,35 1,69 1,69 0,79 1,85 Heidehoeve ’72 competitie AATST Verdere FA Douche Schuim Seven Up 1 kg Suiker 24 flesjes pils zout Hero Sinas Vat Dixan kroketten soepballetjes 20 spekkies W.A. HOLLAND b.v. uitbreiding op komst tapijten Pak speculaas frikadellen Bolletje beschuit 0,49 Exotische modewedstrijd op Pasar Malam ’T IS VOORDELIGER IN DE BOERENSCHUUR. Jubileumwedstrijd ’St. Dionysius’ in De Drieburcht Antiekbeurs 3: in Waalwijk Volare Vruchtenwijn patates frites kilo reclame toffees kiio reclame drop N 15,00 '2 mei 1974 - pagina 14 Woensdag 22 mei 1974 - pagina 15' DE TILBURGSE KOERIER - BLAUW TleXa] GROOT 40-JARIG BEDRIJFSJUBILEUM Kleurenboetiek BEHANG VERF - LAK ?n stellen HEMMEN maken iting Den Groot wagenpark aar Uzer vervoer •lechts remmen 90 GEEN PARKEERPROBLEMEN IEDERE DONDERDAG KOOPAVOND TOT 0 UUR r 107,00 95 Fles van f 6,75 voor van f 2,95 voor van f 0,65 voor r 137,00 van f 1,15 voor Liter-fles ERS Krat (max. 2 per klant) van f 1,15 voor Literfles Uit onze diepvries van f 23,75 voor Doos van f 20,- voor Doos van f 0,98 voor Blik van f 10,50 voor 30 stuks Voor de kinderen: Kilo-zak Hart van Brabantlaan 1OO Tel. 013-422600 Tilburg 1 kg. Unox extra gevulde Tomatensoep van f 2,28 voor Pardel) role Wij hebben de naam dat we niet duur zijn. van f 1,25 voor HAAL DEN - 6 -1300 waarvan de i beslag wer den der 1 traat en is meer i: Damen - F.C. Ex- - Kerk.-icht 2-1 11 11 11 11 11 40 stuks DONA-KNIKNIE de man van 'tvak SMOflLAAN 33X TEL. 436220 TILBURG Koei ie volle winst tegen ïschakeld ie Fa. Sc □rlog degge W» wonen tegenover het Postkantoor Noordhoekrlng 79 Telefoon 424556 VLOEIBARE RAUHFASËR~ In nieuwe rpLixAj kleuren kijk- 9 juni in larte wel- i genomen, terwijl de opleggers on- hooibergen werden verstopt. gelegen- liek, ook leze sport wedstrijd bij roaniseert de Sportvereni- cader van het 5ileumwedstr:;j i de Driebur Sluitingsdatum (afhalen van stoffer Sluitingsdat werpen: 12 Ter gelegenh< strijd zullen Den Haag mei donesische ambassade demonstraties van het vervaardigen van ’batiks’ wor den gegeven. rood of wit van f 1,98 voor n service-oedrijf Tel. 013-426207 18.00 uur It 12 30 uur verenigingen zijn: Iburg; Odiles Rapid, Kunst en Kracht, Heemskerk; St. itluohten we het jmsysteem en n rem olie toe, a we de auto op 3 gaan leren. 1 voor de dames r, vervolgens om Ned. kam- werd overgeschakeld op h de 5 wa l dan ooi Dat zijn we ook niet. En dat willen wegraag zo laten. Komt u geheel vrijblijvend eens binnenlopen. Dan kunnen weu al dat moois laten zien en dan zult u constateren dat we niet overdreven hebben. Eén voorbeeld billen we u graag geven SHIRAZ VLOERKLEDEN plm. 300 x 200 zeer mooi en extra zwaar 695,- 11-20. 11-20 11-17 11-16 15 3 2 1 •11 11-8 11-8 11-7 11-6 11-5 11-4 11-3 ',.s. brengt ief tegen voor de inschrijving fen): 6 juni a.s. atum voor inzending van ont- 12 juni a.s. ’enheid van deze modewed- op de 16e Pasar Malam !t medewerking van de In- demc Het is zeker, dat de vitaliteit veel te danken heeft aan de ondernemingszin van de directie, bestaande uit de stich ter de heer H. A. M. Priems en zijn twee zonen, J. Priems en H. Priems, resp. commercieel directeur en technisch di recteur, wat bij de receptie, die bij de ’open dag’ wel zal worden gehouden, overduidelijk naar voren zal komen. van ijzer, waarop transportmaterieel steld. In 1957 begc voer van betonblol bouw in Rotterdam en Den Haag. Een jaar later verloor een vrachtwagen van een fabrikant van betonnen palen bij de rotonde onder Deil zijn lading, waarna de radeloze fabrikant de Fa. Priems bel de en verzocht om dat moeilijke ver keerspunt zo spoedig mogelijk van de obstakels te verlossen. Dat karwei werd in een ommezien geklaard, en toen had ’De Brouwer’ zag tegen F.C. Heidehoe ve ’72 geen kans aan haar nederlagen reeks een einde te maken. Misschien dat het programma voor de komende we ken daarin verandering gaat brengen. Koplopers WE en Huijsmans wonnen wederom en bewezen daarmee hun zeer constante vorm. Vooral WE heeft te gen Chiquita Boys het hoofd koel kun nen houden en verdiend met 1-0 g wonnen na een zeer spannende wed strijd. ’De Tilburgse Koerier’ behaalde eindelijk weer eens dc Vlak voordat de oorlog uitbrak werd overgeschakeld op het vervoer van meel voor de Fa. Schraven Eijsbouts. Vlak voor de oorlog waren er twee trekkers en twee opleggers in dienst, trekkers.-door de Duitsers in A.s. zaterdag viert Priems Internationaal Transport Bedrijf N.V. thans gevestigd aan de Nieuwkerksedijk in Goirle het 40-jarig bestaansjubi- leum met een ’open huis’ voor klanten en andere zakenrelaties, en het is wel te verwachten dat bij die gelegenheid grote belangstelling zal bestaan, want de Fa. Priems heeft zich in de loop der jaren dermate gespecialiseerd op bepaalde gebieden van het transportwezen, dat zij in meerdere kringen als onomstreden autoriteit geldt. Het bedrijf heeft zich vooral toegelegd op ’lang vervoer’ wat betekent, dat zij haar vele wagens beladen met betonnen of ijzeren palen met een lengte van 22 meter op de weg stuurt naar België, Frankrijk, Zwitserland, Duitsland en Oostenrijk. En in het eigen land natuurlijk. Meteen na de oorlog begon het bedrijf opnieuw met het rijden in dumpwa- gens, waarmee huiden werden vervoerd uit Rotterdam naar de Langstr lang ijzer naar Tilburg. Steeds het vervoeren vagens van het ok waren inge- »on men met het ver- >kken voor de nieuw- n ziet koopt u 'oor uw geld del. Wij leveren en accurate >n revisie door smeerde jrs. Kom eens »n overtuig u van akbekwaamheid! FCD/Jansen. Runner-up ’Verhaaren’ wist F.C. Franken met 2-1 de baas te blijven. De overige uitslagen: clusief 3-3; De Kaap F.C. De Jong - Volco 0- De stand: WE Huijsmans F.C. Heidehoeve ’72 Verhaaren De Kaap Volco Chiquita Boys F.C. Exclusief Franken Damen FCD/Jansen Technon De Tilbergse Koerier De Brouwer Kerkzicht F.C. De Jong Het programma voor zondag a.s om 10.00 uur F.C. Exclusie Huijsmans en om 11.00 uur WE tegen F.C. Heidehoeve ’72. De overige wed strijden: Chiquita Boys - De Brouwer; Technon - Damen; FCD/Jansen - Ver haaren; Kerkzicht - Volco; De Kaap - De Jong; Franken - De Tilburgse Koe rier. 13.00 uur de wedstrijd en jongens t/m 15 jaar, 15.00 uur de heren met o.a. strijd pioen Bert Jacobs. ircht Het unieke van deze wedstrijd is, dat alle verenigingen nog kunnen uitkomen in de voomoemde categorieën, een feit dat zich in Nederland slechts sporadisch voordoet, aangezien de meeste vereni gingen zich hebben gespecialiseerd in ofwel damesturneri ofwel herentumen. Voor de deskundigen op tumgebied be hoeft deze ontmoeting naar wij dachten geen nadere introductie. Alles bijeen een reden om eens een je te komen nemen op zondag de Drieburcht, waar u van ha kom bent. (3 smaken) voor 1,50 Met speciaal voor de Pasar Malam Den Haag uit Indonesië geïmporteerde batik-stoffen organiseert de stichting Tong Tong een exotische modewed strijd. Hoofdprijs: een geheel verzorgde 17-daagse Neckermann-vliegreis naar Bangkok en de Golf van Siam, plus f600,- zakgeld. De wedstrijdopdracht is een eigen ont werp te creëren voor boulevard, strand of vakantie, kortom vrijetijdskleding. Hiervoor moet gebruik worden gemaakt van de originele batik-stoffen die via het Indonesische Fashion House Taman Busana van diverse coöperaties in Jogja (Midden-Java) zijn betrokken. Het wagenpark beloopt 52 trekkers, 67 opleggers, 3 dollywagens, 4 tankwagens voor chemische transporten door heel Europa, en 3 gesloten wagens. Het is duidelijk, dat zulk een bedrijf telkens om zo te zeggen uit z’n kleren groeit. Begonnen op de Nieuwe Goirleseweg, werd eerst aldaar een ander terrein ge zocht en vervolgens verhuisd naar de Nieuwkerksedijk, waar nu een bedrijfs ruimte van 40 x 50 m2 in gebruik is, behalve de opslagruimte in de open lucht. Wagens als hier in gebruik zijn, kunnen maar het beste in eigen bedrijf onderhouden worden. Daar is dan ook een smeerput van 30 meter lengte, een hefbrug en spuiterij waar 6 monteurs, 2 lassers, 1 schilder en 1 chef-werkplaats opereren. Binnen afzienbare tijd zal het bedrijf opnieuw moeten worden uitge breid, want het beleid gaat zich sterker richten op bijzonder vervoer op allerlei gebied en op opslag en distributie. De stichting Tong Tong wil via deze modewedstrijd de produkten van de In donesische kunstnijverheidscoöperaties meer bekendheid in Nederland geven. Voor een inschrijfgeld van f 20,- kan men vanaf 14 mei a.s. (op werkdagen van 12.00 tot 16.00 uur en op zaterda gen van 12.00 tot 13.00 uur) een pou- pon van de originele batik-stoffen (win kelwaarde f 30,—) bij de stichting Tong Tong (Lange Voorhout 25 B, Den Haag, tel. 070-645249) verkrijgen. Er is -keus uit zes dessins. Deelnemers aan de modewedstrijd ontvangen bovendien twee gratis toegangsbewijzen voor de 16e Pasar Malam Den Haag, die van maandag 24 t/m zondag 30 juni a.s. in de Haagse Houtrusthallen wordt gehou den. Gedurende de laatste week van juni moeten de deelnemers hun modellen showen of laten showen voor een des kundige jury op de Pasar Malam Den Haag. De finale vindt plaats op zondag 30 juni a.s. Het is altijd stichtelijk eens terug te zien naar hoe een en ander eigenlijk ontstaan is. In 1934 begon de heer H. A. M. Priems aan de Nieuwe Goirle seweg een transportbedrijf, dat zich voornamelijk toelegde op het vervoer van zand en grind. Het laden en lossen was toen nog veelmaals een kwestie van handwerk dus dat betekende wel, dat er aangepakt moest worden. de Fa. Priems er een belangrijke klant bij. Daarmee nam het bedrijf een wijde vlucht. In 1961 bouwde een Ameri kaanse rubberfabriek in Antwerpen een filiaal. De Fa. Priems verzorgde voor deze bouw 2000 betonpalen die per stuk 20 ton wogen. Door deze uitbrei ding werd het bedrijf zo groot, dat er een bijzondere administratieve afdeling moest worden gevormd, en op het ogenblik bedraagt het personeelsbe stand 70 medewerkers. De alom bekende Dans- en Showgroep van Het Eerste Waalwijkse Majoretten Korps organiseert wederom een grote Antiek- en Curiosabeurs op zondag 26 mei a.s. in de grote zaal van Restaurant Lido te Waalwijk. Zoals reeds eerder in diverse bladen vermeld, is dit weer de laatste in eer reeks van drie, waarvan de opbrengst ten goede komt aan de dia- lyseclub uit ’s-Hertogenbosch en om streken, een vereniging van knnstnier- patiënten, waarvan ook mensen uit deze regio lid kunnen zijn. In de Antiek- en Curiosabeurs, met vele artikelen uit grootmoeders tijd, komen ruim dertig standhouders, die allen gro te bekendheid genieten, o.a. van de enorme beurzen van Gouda, Kerkrade, Eindhoven en Scheveningen. De vorige beurzen hebben reeds een goede klank gekregen bij iedereen die van antiek en curiosa houdt. Restautrant Lido ligt in het recreatie oord van Waalwijk en is gelegen aan de rand van de Loonse en Drunense dui nen, zodat men ook nog kan genieten van het prachtige natuurschoon in dit gebied. De organisatoren adviseren u dan ook: Breng een bezoek aan de beurs, geniet tevens van het prachtige natuurschoon in de omtrek, zodat de kunstnierpatiën- ten die er ook wel eens een dagje tus senuit willen u dankbaar zullen zijn. Op zondag 9 juni a.s. orga Kon. Erk. Gymnastiek- en S[ ging St. Dionysius in het kau 50-jarig bestaan een jubi tussen 5 verenigingen in te Tilburg. De deelnemende Kunst en Kracht, Tilbi Bergen op 7oom; K Waalwijk; Tovado, Dionysius, Tilburg. Daar de toegang voor deze wedstrijd geheel gratis is en er geturnd wordt door verschillende topmensen uit de tumwereld, is dit een mooie heid voor het Tilburgse publi indien u niets of weinig van de bekend is, deze grandioze te wonen. Er wordt begonnen om 11.00 uur met meisjes t/m 15 jaar en jongens t/m 12 jaar, aansluitend hierop begint om

Weekblad De Tilburgse Koerier | 1974 | | pagina 15